Uczulenie na hybrydę - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-13, 09:25   #751
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

Blondynka, to widzę, że u nas te testy na skórze wyszły podobnie. Przez ok 2 miesiące miałam rękę jak po poparzeniu. Teraz jest ok ale jak się przyjrzeć to skóra jeszcze nie wróciła w 100% do normy.

Uzywalas może tego żelu brisa do przedłużania? Bo brakuje mi czegoś w stylu harda żeby te pazurki wzmocnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 10:16   #752
agagry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Uczulenie na hybryde

Georgina_Kincaid do przedłużania proponuję bazę proteinową indigo.
U mnie uczulenie pokazało sie tylko na 1 ręce.Aby znaleźć co mnie uczula po wyleczeniu nosiłam na paznokciach przez 2 tygodnie tylko samą bazę i już wiem że ona mnie nie uczula ,ale jak dołożyłam top z innej firmy to palce mnie zaczęły swędzieć więc szybko zdjęłam.Teraz mam na paznokciach bazę indigo i top z NeoNail i jest dobrze.Za jakiś tydzień zacznę eksperymenty z kolorami
agagry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 11:32   #753
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez agagry Pokaż wiadomość
Georgina_Kincaid do przedłużania proponuję bazę proteinową indigo.
U mnie uczulenie pokazało sie tylko na 1 ręce.Aby znaleźć co mnie uczula po wyleczeniu nosiłam na paznokciach przez 2 tygodnie tylko samą bazę i już wiem że ona mnie nie uczula ,ale jak dołożyłam top z innej firmy to palce mnie zaczęły swędzieć więc szybko zdjęłam.Teraz mam na paznokciach bazę indigo i top z NeoNail i jest dobrze.Za jakiś tydzień zacznę eksperymenty z kolorami
Mam proteinową i to jest dla mnie hit ale nie chcę mieszać firm. Ostatnio przy indigo tez coś mi się zaczęło dziać ale nie mam 100% pewności czy to od tego, więc za jakiś czas jeszcze będę sprawdzać.
Na tą brise shellaca się czaje ale to żel jest i nie wiem jak z tym postępować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 14:14   #754
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Uczulenie na hybryde

Georgina, nigdy niczym nie przedłużałam paznokci, moja znajomość produktów ogranicza się do zwykłych lakierów hybrydowych :p
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 14:26   #755
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

Znaczy głównie chodzi mi o zrobienie krzywej C, bo w przedłużanie bawiłam się 2 razy tylko. Jeśli się zdecyduję, to dam znać jak się sprawdza
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 19:35   #756
karmellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uczulenie na hybryde

Oj ta odżywka eveline to naprawde potrafi krzywde zrobic paznokciom... moje wygladaly tragicznie, az mi bylo wstyd do pracy przychodzic z takimi paznokciami, a to trwalo z dobre 3 miesiace zanim zaczely po ludzku wygladac jak na razie zadne uczulenie po hybrydach mnie nie spotkalo- maluję lakierami z em nail. skladu nie sprawdzalam co prawda, ale najwazniejsze,ze paznokcie mi sie uchowaly bez jakichkolwiek podraznien
karmellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 23:10   #757
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez karmellaa Pokaż wiadomość
Oj ta odżywka eveline to naprawde potrafi krzywde zrobic paznokciom... moje wygladaly tragicznie, az mi bylo wstyd do pracy przychodzic z takimi paznokciami, a to trwalo z dobre 3 miesiace zanim zaczely po ludzku wygladac jak na razie zadne uczulenie po hybrydach mnie nie spotkalo- maluję lakierami z em nail. skladu nie sprawdzalam co prawda, ale najwazniejsze,ze paznokcie mi sie uchowaly bez jakichkolwiek podraznien

no u mnie ona na początku działała dobrze, zadnych uczulen nic, ale po roku w ogole nie dawala porządanego rezultatu
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 18:58   #758
pannakarol
Przyczajenie
 
Avatar pannakarol
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cześć dziewczyny !

Od 3 tygodni borykam się uczuleniem na hybrydę. Tylko mam mały problem.. z 1.5 miesiąca temu zmieniłam bazę z Semilaca na bazę proteinową z Indigo i zastanawiam się czy uczulenie mogło mi wyjść od bazy czy od lakieru i topu. Ogólnie od lutego robiłam hybrydy tylko Semilaciem, ale wkurzała mnie ta baza i jej ściąganie więc przerzuciłam się na tą z Indigo.. i nie bardzo wiem co o tym myśleć.
Jak myślicie, spróbować zrobić nowe hybrydy z bazą z Semilaca i sprawdzić co się stanie?
Nie ukrywam, że ciężko mi będzie zrezygnować z hybryd.. to taka wygoda.

Ale lipa z tymi uczuleniami

Pozdrawiam
__________________
`Największe szczęście znajdziesz w najprostszych rzeczach.`
pannakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:53   #759
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

Od 3 tygodni borykam się uczuleniem na hybrydę. Tylko mam mały problem.. z 1.5 miesiąca temu zmieniłam bazę z Semilaca na bazę proteinową z Indigo i zastanawiam się czy uczulenie mogło mi wyjść od bazy czy od lakieru i topu. Ogólnie od lutego robiłam hybrydy tylko Semilaciem, ale wkurzała mnie ta baza i jej ściąganie więc przerzuciłam się na tą z Indigo.. i nie bardzo wiem co o tym myśleć.
Jak myślicie, spróbować zrobić nowe hybrydy z bazą z Semilaca i sprawdzić co się stanie?
Nie ukrywam, że ciężko mi będzie zrezygnować z hybryd.. to taka wygoda.

Ale lipa z tymi uczuleniami

Pozdrawiam
Mnie niestety proteinowa też uczuliła, a jeszcze kilka postów wcześniej cieszyłam się, że jest okej. Odstaw hybrydy, wylecz palce i sprawdź sobie samą bazę np na 1 ręce i odczekaj ze 3 dni i zobaczysz.
U mnie aktualnie shellac jest okej, ale mam go drugi raz. Indigo mnie po 3cim razie uczuliło.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 18:52   #760
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Uczulenie na hybryde

W wątku jestem nowa, troszkę go prześledziłam i mam pytanie do dziewczyn, które miały uczulenie na Semilaca. Na jakie lakiery zmieniłyście i czy problem się skończył.

Ja robię hybrydę od lutego. Wszystko było ok i swoją przygodę zaczęłam od Semilaca. Mniej więcej w lipcu zaczął się problem pęcherzyków na skórze, ale na początku nie zwracałam na to super wielkiej uwagi, bo od dziecka cierpię na "wyprysk potnicowy", który zawsze nasila się w miesiącach letnich. No ale zrobiło się dość kiepsko, bo 1-2 dni po zrobieniu hybrydy, rano ręce swędzą mnie tak bardzo, że nie mogę wytrzymać i jedyne co pomaga, to gruby peeling i masowanie dłoni (może to nie jest super hiper dobre, ale jedyne co mi pomaga, poza maściami sterydowymi). Po tych 2 dniach wszystko jest porządku.

Jestem na etapie "kończy mi się Semilac" i zastanawiam sie co zakupić, aby pozbyć się swędzenia i pęcherzyków. Co podpowiecie? CZ? Czytałam że ma dobre opinie.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:02   #761
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez MakowaPanna Pokaż wiadomość
W wątku jestem nowa, troszkę go prześledziłam i mam pytanie do dziewczyn, które miały uczulenie na Semilaca. Na jakie lakiery zmieniłyście i czy problem się skończył.

Ja robię hybrydę od lutego. Wszystko było ok i swoją przygodę zaczęłam od Semilaca. Mniej więcej w lipcu zaczął się problem pęcherzyków na skórze, ale na początku nie zwracałam na to super wielkiej uwagi, bo od dziecka cierpię na "wyprysk potnicowy", który zawsze nasila się w miesiącach letnich. No ale zrobiło się dość kiepsko, bo 1-2 dni po zrobieniu hybrydy, rano ręce swędzą mnie tak bardzo, że nie mogę wytrzymać i jedyne co pomaga, to gruby peeling i masowanie dłoni (może to nie jest super hiper dobre, ale jedyne co mi pomaga, poza maściami sterydowymi). Po tych 2 dniach wszystko jest porządku.

Jestem na etapie "kończy mi się Semilac" i zastanawiam sie co zakupić, aby pozbyć się swędzenia i pęcherzyków. Co podpowiecie? CZ? Czytałam że ma dobre opinie.
Wystarczy przeczytać dosłownie kilka(naście) postów wstecz, żeby znaleźć odpowiedzi na twoje pytania. Nie ma hybrydy, która nie uczula, ale jakaś marka może akurat nie ma składnika, który ciebie uczula i niestety jak uczulenie wyszło to metodą prób musisz sprawdzać reakcje na różne firmy
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 14:22   #762
elyon
Przyczajenie
 
Avatar elyon
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Uczulenie na hybryde

Dziewczyny to i ja opisze swoje uczulenie na Semilac i Shellaca - który okazał się podróbką!!!!

Zanim sięgnęłam po semilaca robiłam bardzo długo w salonie shellac. Nigdy nie miałam żadnego uczulenia. Potem przerzuciłam się na samodzielne robienie Semilac, który uczulił po ok 6-7 miesiącach używania, miałam lampę led.
Nie zalewałam skórek, dbałam o prawidłowo wykonany manicure. Wyleczyłam paznokcie ale trwało to miesiąc (miałam jeden z najgorszych etapów uczulenia) a 3 miesiące zanim płytka odrosła i położyłam nową hybrydę w salonie.

Po 3 miesiącach wybrałam się do salonu na manicure shellac. pięknie było - 3 tyg bez odprysków, zero uczulenia

Postanowiłam kupić nową lampę tym razem UV (36 watt) i zestaw cnd shellac. Niestety nie kupiłam od polskiego producenta ale ceny były normalne ok. 60 zł i "ze sprawdzonego źródła".

Zrobiłam hybrydy i choć uczulenie nie wystąpiło lakier popękał i szybko zaczął odpryskiwać. Dodatkowo musiałam go dosłownie zdzierać z paznokci przy zmywaniu co przy orginalnym shellacu jest nie do pomyślenia (o czym wie każda zwolenniczka).
Jako że znam cnd shellac zaczęłam zastanawiać się o co chodzi.

W międzyczasie zrobiłam drugi raz paznokcie i dostałam lekkie uczulenie. Wyobraźcie sobie moje przerażenie. Po przewertowaniu angielskich forów, blogów itp. dowiedziałam się, że mój shellac to idealna podróbka - praktycznie nie do rozpoznania!!!!!!!!!
Dzięki Bogu uczulenie było minimalne ale skład tych podróbek to pewnie chińskie g****

Teraz zrobiłam znów hybrydę cnd shellac w salonie, obejrzałam orginalne buteleczki i jak wypisz wymaluj moje to podróbki.

Oczywiście prawdziwy shellac który mam teraz na paznokciach mnie NIE UCZULIŁ. Dodatkowo zakupiłam taką samą lampę UV jak moja kosmetyczka. Więc to nie wina lampy

WNIOSEK: Dziewczyny uważajcie na PODRÓBKI SHELLAC. Ja nowy zestaw mam od jedynego polskiego dystrybutora ekert nails i mam pewność że to oryginalne lakiery, które są okej i nie uczulają a ja mogę cieszyć się pięknymi pazurkami

Edytowane przez elyon
Czas edycji: 2016-09-03 o 14:27
elyon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 09:38   #763
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Uczulenie na hybryde

elyon, a można wiedzieć, jak zakupiłaś Shellac od Ekert? Bo z tego, co widziałam u nich na stronie, trzeba mieć działalność, żeby móc zamówić I skąd miałaś tamte podróbki?
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 10:55   #764
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez elyon Pokaż wiadomość
Dziewczyny to i ja opisze swoje uczulenie na Semilac i Shellaca - który okazał się podróbką!!!!

Zanim sięgnęłam po semilaca robiłam bardzo długo w salonie shellac. Nigdy nie miałam żadnego uczulenia. Potem przerzuciłam się na samodzielne robienie Semilac, który uczulił po ok 6-7 miesiącach używania, miałam lampę led.
Nie zalewałam skórek, dbałam o prawidłowo wykonany manicure. Wyleczyłam paznokcie ale trwało to miesiąc (miałam jeden z najgorszych etapów uczulenia) a 3 miesiące zanim płytka odrosła i położyłam nową hybrydę w salonie.

Po 3 miesiącach wybrałam się do salonu na manicure shellac. pięknie było - 3 tyg bez odprysków, zero uczulenia

Postanowiłam kupić nową lampę tym razem UV (36 watt) i zestaw cnd shellac. Niestety nie kupiłam od polskiego producenta ale ceny były normalne ok. 60 zł i "ze sprawdzonego źródła".

Zrobiłam hybrydy i choć uczulenie nie wystąpiło lakier popękał i szybko zaczął odpryskiwać. Dodatkowo musiałam go dosłownie zdzierać z paznokci przy zmywaniu co przy orginalnym shellacu jest nie do pomyślenia (o czym wie każda zwolenniczka).
Jako że znam cnd shellac zaczęłam zastanawiać się o co chodzi.

W międzyczasie zrobiłam drugi raz paznokcie i dostałam lekkie uczulenie. Wyobraźcie sobie moje przerażenie. Po przewertowaniu angielskich forów, blogów itp. dowiedziałam się, że mój shellac to idealna podróbka - praktycznie nie do rozpoznania!!!!!!!!!
Dzięki Bogu uczulenie było minimalne ale skład tych podróbek to pewnie chińskie g****

Teraz zrobiłam znów hybrydę cnd shellac w salonie, obejrzałam orginalne buteleczki i jak wypisz wymaluj moje to podróbki.

Oczywiście prawdziwy shellac który mam teraz na paznokciach mnie NIE UCZULIŁ. Dodatkowo zakupiłam taką samą lampę UV jak moja kosmetyczka. Więc to nie wina lampy

WNIOSEK: Dziewczyny uważajcie na PODRÓBKI SHELLAC. Ja nowy zestaw mam od jedynego polskiego dystrybutora ekert nails i mam pewność że to oryginalne lakiery, które są okej i nie uczulają a ja mogę cieszyć się pięknymi pazurkami

Elyon, współczuję uczulenia
U mnie większość lakierów hybrydowych to Semilac.

Mam też parę kolorów Neonail, jednak zauważyłam, że w porównaniu do Semilac są gęstsze. Mam też problem z utwardzaniem kolorów, marszcza sie mimo nakladania cienkich warstw, kolory Neonail muszę utwardzac nawet 60sekund w lampie Abody.

CND shellac kupowalam na allegro z 2 lub 3 źródeł, wygladaja na oryginal (pachna raczej jak normalny lakier, nie jak zel). Jednak nie lubie ich top coatu strasznie zgescial (mala buteeczka 7,3ml), nadawal sie po paru miesiącach do kosza. Zauważyłam również, że kolory Shellaca sa bardzo gęste. Trzeba też bardzo mocno wymieszać lakiery przed użyciem.
Shellac ma cudowne kolory pastelowe, które o wiele łatwiej nalozyc niz np niektóre pastele Semilac.

Elyon, jakiej lampy używasz i gdzie kupowalas wcześniej CND Shellac? Ja mogę podac namoary na sprzedawców, od których kupowałam swoje lakiery.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Chomiczka
Czas edycji: 2016-09-09 o 13:17
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 19:31   #765
MagnoliowaKarla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Uczulenie na hybryde

Ja na razie odstawiłam Smilaca i używam Sleek Shine i swędzenia nie mam i też nie mam pęcherzyków. Krycie troszkę słabe i na razie nie trzyma się tak dobrze jak Semilac, bo po 2 dniach coś mi odprysło... Ale po testujemy.
MagnoliowaKarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 22:59   #766
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez MakowaPanna Pokaż wiadomość
W wątku jestem nowa, troszkę go prześledziłam i mam pytanie do dziewczyn, które miały uczulenie na Semilaca. Na jakie lakiery zmieniłyście i czy problem się skończył.

Ja robię hybrydę od lutego. Wszystko było ok i swoją przygodę zaczęłam od Semilaca. Mniej więcej w lipcu zaczął się problem pęcherzyków na skórze, ale na początku nie zwracałam na to super wielkiej uwagi, bo od dziecka cierpię na "wyprysk potnicowy", który zawsze nasila się w miesiącach letnich. No ale zrobiło się dość kiepsko, bo 1-2 dni po zrobieniu hybrydy, rano ręce swędzą mnie tak bardzo, że nie mogę wytrzymać i jedyne co pomaga, to gruby peeling i masowanie dłoni (może to nie jest super hiper dobre, ale jedyne co mi pomaga, poza maściami sterydowymi). Po tych 2 dniach wszystko jest porządku.

Jestem na etapie "kończy mi się Semilac" i zastanawiam sie co zakupić, aby pozbyć się swędzenia i pęcherzyków. Co podpowiecie? CZ? Czytałam że ma dobre opinie.
Wiem, że tutaj panuje pogląd "wszystkie hybrydy uczulają" ale z własnego doświadczenia - mi po Semilacu wychodzi okrutne uczulenie, potworne swędzenie, bąble, pękanie skóry itp., po Neonail jest spoko, czasami delikatnie czuję skórki przez pierwsze pół dnia ale to nic w porównaniu do Semi, przy Cosmetics Zone kompletnie nie mam uczulenia, zero swędzenia i bąbli.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 12:27   #767
patwu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Wiem, że tutaj panuje pogląd "wszystkie hybrydy uczulają" ale z własnego doświadczenia - mi po Semilacu wychodzi okrutne uczulenie, potworne swędzenie, bąble, pękanie skóry itp., po Neonail jest spoko, czasami delikatnie czuję skórki przez pierwsze pół dnia ale to nic w porównaniu do Semi, przy Cosmetics Zone kompletnie nie mam uczulenia, zero swędzenia i bąbli.
Każdy organizm może różnie zareagować. Podobno skład lakierów u poszczególnych marek nieco się różni. Moja siostra też miała mega alergię, zdjęła hybrydy i po 3 mies znów spróbowała inne tym razem z NN i już było ok. Reguły nie ma. Trzeba sprawdzić na swoim organiźmie i też po jednej alergii nie zniechęcać się całkowicie do hybryd. Ja dopiero zaczynam przygodę z hybrydą, póki co nic się nie dzieje u mnie, więc mam nadzieję, ze tak zostanie
patwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 13:32   #768
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

U mnie ze wszystkich testowanych firm Shellac nie uczula. Wszystko inne bąble lub czerwone kropki.

Shellac kupowałam w nov-med, 2x i lakiery z drugiego zamówienia mają delikatnie inne dno butelki, niż te pierwsze.
Gdzies coś obiło mi się o uszy, że są stare i nowe butelki.
Poza tym, są identyczne.
Ktoś coś?
1473078692003.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:06   #769
2016103100900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Uczulenie na hybryde

Ja się spytam - które hybrydy was nie uczulają? poza Shellac
2016103100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 07:38   #770
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Uczulenie na hybryde

ja przetestowałam JEDNAK indigo - bardzo 'subtelna' reakcja uczuleniowa w porównaniu do semi - miałam bazę indigo proteinową i kolor , top z nn.
kolory nn - raz reakcja jest troszkę bardziej intensywna, ostatnio z kolei gdy jednego dnia przygotowałam paznokcie pod kolor bazą proteinową a dopiero dzień później wykonałam zdobienie kolorem (indigo + nn) nie miałam ŻADNEJ reakcji uczuleniowej.
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 13:55   #771
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Uczulenie na hybryde

u mnie uczulenie na Semilaca, bolał mnie tylko palec wskazujący, ale na początku nie posądzałam o to lakiery, bo zdarza mi się, że mi palec zjedzie i paznokieć podrywa się do góry i mnie boli łożysko. ale po paru dniach zobaczyłam pęcherzyki. Hybrydę od razu zdjęłam i powoli się goi.
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 12:07   #772
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Uczulenie na hybryde

ja próbuję Sleek Shine, na razie reakcji nie ma, ale baza jest mega słaba. Po 2 dniach schodzą mi płatkami paznokcie. Już mam dość co 2gi dzień siedzieć z lampą i je dorabiać. No i szukam fajnej bazy, która mnie nie uczuli. I na prawdę nie wiem co kupić NN? CZ? Czy coś zupełnie innego...
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:38   #773
Karin83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cześć Dziewczyny! Wątek długi więc nie wiem czy doczytałam wszystko, bo czytałam w biegu, ale może któraś z Was pomoże. Wszystkie piszecie o uczuleniach objawiających się gdzieś na skórze dłoni. A ja mam... kurczę sama nie wiem co mam - zrobiłam wczoraj hybrydę. Nie pierwszy raz. Z paznokciami i dłońmi wszystko ok. Ale gdzie się nie podrapię to tam na skórze pojawia się swędząca pokrzywka. Znika po godzinie, ale swędzi okropnie. Czerwona, jak po ugryzieniu komara. Miała któraś z Was taki problem? Czy to od hybryd? Jak sądzicie? No i co dalej - ściągać czy czekać bo może przejdzie? Z góry dziękuję za informacje.
Karin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:43   #774
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Uczulenie na hybryde

Któraś z dziewczyn pisała, że miała na twarzy uczulenie po hybrydzie.
Chyba koło ust.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 20:19   #775
201609271439
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 594
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez nikaonaa Pokaż wiadomość
Ja się spytam - które hybrydy was nie uczulają? poza Shellac
Nie dostałam jeszcze uczulenia od hybryd, bo miałam taki manicure raptem kilka razy ale po necie krążą opinie, że Starlack jest bardzo dobry, w dodatku cena przystępna.
201609271439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 20:29   #776
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Uczulenie na hybryde

ja grzebię właśnie w Pronail, nie doszukałam się nigdzie że ktoś był uczulony.
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 20:35   #777
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybryde

Ja mogę shellaca polecić, mam 3ci raz mani i wszystko pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 20:42   #778
201609271439
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 594
Dot.: Uczulenie na hybryde

Uczulenie po hybrydzie paradoksalnie może wyjść na całym ciele, choć oczywiście palce wydają się oczywistym miejscem, przecież wszystko co sobie aplikujemy jest w jakimś stopniu wchłaniane przez organizm i nań oddziałuje, czy to skóra, paznokcie czy włosy.
201609271439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 17:53   #779
elyon
Przyczajenie
 
Avatar elyon
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Tylko wybrane kolory shellac kupuje się w ekert na działalność. Większość można dostać od ręki. Ja jezdzę bezpośrednio do ich hurtowni w Warszawie.

Co do podróbek shellac- kupiłam w hurtowni z akcesoriami do paznokci.

Jak znajdę chwilę to wrzucę na forum orginalne i podrobione buteleczki

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

W odpowiedzi na drugie pytanie mam lampę firmy sunny nails uv taka z wentylatorem. Mozna ustawic czas. Chwalę sobię, wszystko ładnie utwardza koleżanka utwardza też tym żele. Nie była droga a shellaca też pięknie utwardza.



Jako że podróbki kupowałam stacjonarnie to zamierzam pojechać tam gdzie kupowalam z paragonem i orginalnym shellaciem i zobaczymy co pani powie.
elyon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 19:14   #780
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez elyon Pokaż wiadomość
Tylko wybrane kolory shellac kupuje się w ekert na działalność. Większość można dostać od ręki. Ja jezdzę bezpośrednio do ich hurtowni w Warszawie.

Co do podróbek shellac- kupiłam w hurtowni z akcesoriami do paznokci.

Jak znajdę chwilę to wrzucę na forum orginalne i podrobione buteleczki

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

W odpowiedzi na drugie pytanie mam lampę firmy sunny nails uv taka z wentylatorem. Mozna ustawic czas. Chwalę sobię, wszystko ładnie utwardza koleżanka utwardza też tym żele. Nie była droga a shellaca też pięknie utwardza.



Jako że podróbki kupowałam stacjonarnie to zamierzam pojechać tam gdzie kupowalam z paragonem i orginalnym shellaciem i zobaczymy co pani powie.
Shellac ma 2 rodzaje buteleczek, bo jest jakas stara i nowa serioa, na pewno masz podrobione? Ja ostatnio na ekert kupowałam bez problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-08 18:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.