Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 00:21   #31
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja kiedys farbowalam czesto na czerwono i najladniejsza byla czerwien z Welli wisniowa, ale juz nie pamietam jaka to Wella. W Anglii tych farb nie ma, a wybor czerwieni niewielki. W zasadzie to same bordo i dwie czerwienie z palette. Co do odzywek-to moja fryzjerka mowila, ze jesli uzyje takiej do blond wlosow, to nie zaszkodzi.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 06:14   #32
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jeśli ktoś chce zafarbować na stałe to polecam L'oreala Recital Preference R1 i I3 (obecnie trudne do dostania ). Dają bardzo ładny, ludzki odcień.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 07:50   #33
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Pokaż wiadomość
JOj tak Porzeczkowa Czerwień jest boska, a z Marion używałam Intensywnej Czerwieni... zresztą właśnie pisząc tego posta mam nałożona Marion na łebek Zobacze co z tego wyjdzie, bo dawno nią nie robiłam włosów. Chatul ma racje, tak na prawde żadne kosmetyki nie utrzymają kolorku (jak szmaponetki hehe)... ja już się chyba uzależniłam
Będe musiała sprawdzić w drogeriach czy jest u mnie ta Ziaja, bo nigdy jej nie widziałam.
Zawsze można dostać Ziaję w internecie (;
Do włosów farbowanych Ziaja ma też uniwersalną odżywkę w serii Plantica- olej rycynowy. Ta do dostania jest w każdym Rossmannie. Uwielbiam odżywki Ziai
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 09:49   #34
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Zawsze można dostać Ziaję w internecie (;
Do włosów farbowanych Ziaja ma też uniwersalną odżywkę w serii Plantica- olej rycynowy. Ta do dostania jest w każdym Rossmannie. Uwielbiam odżywki Ziai
Ja za to używam Pantene ProV do włosów farbowanych i Sweet Fantasy Czekoladowe Joanny (co stało się ostatnio moim nr 1 ), ale oprócz tego podkradam jeszcze mamuśce odżywki Timotei i Avon.

Chaos_Girl a ja się boje umyć włosy szamponem do blondów, bo mam wrażenie, że mi kolor zrudzieje, bo gustuje w bardziej czerwono wiśniowych odcieniach. Taki schiz

Co do farb to słyszałam, że Koleston Perfect Welli jest bardzo dobry, a czerwienie trzymają się długo i nie wypłukują tak. Patrzyłam na ich stronke i stwierdzam, że wybór rudości i czerwieni mają duży. Moze któraś z Was tego używała
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:28   #35
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Pare dni temu zafarbowałam wlosy Czerwoną Czernią Brillance. Kiedy na dworze jest słońce, to kolor jest PIĘKNY. Ale przy zachmurzonym niebie, są czarne jak smoła
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:25   #36
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;13875929]Pare dni temu zafarbowałam wlosy Czerwoną Czernią Brillance. Kiedy na dworze jest słońce, to kolor jest PIĘKNY. Ale przy zachmurzonym niebie, są czarne jak smoła [/QUOTE]

Skąd ja to znam. Akurat tą farbą nie robiłam... ale kiedyś farby łapały mi bardziej w brąz, a czerwień było dopiero widać w słońcu... w nocy zmieniało mi się upierzenie
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:00   #37
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ale fajny watek ze ja na to nie wpadlam, zeby odswiezac moja czerwien szamponetkami...

na rudo farbowalam sie juz kilka razy, boje sie jednak ryzykowac z nowymi farbami, bo czesto dostaje wysypki od roznych wynalazkow. bez niespodzianek i uczulen obeszlo sie poki co na przyklad po zmywalnym (24 mycia) garnier movida, mialam kolor czerwona miedz. nie wiem, czy w polsce dostepny... a ostatnio sprobowalam tez z garniera herba shine czy jakos tak, maja bardzo ladne kolorki, to chyba odpowiedz garniera na casting creme gloss od l'oreala. wzielam kolor czerwony kasztan - i na moich jasno-brazowych wlosach wyszla gleboka czerwien przygaszona lekko brazem. z czasem czerwien lekko jasnieje, wlosy mam dalej rude, ale juz nie sa takie ciemne. ale chetnie wroce do tej farby a propos castinga od l'oreala, naczytalam sie, ze kolory wychodza duzo ciemniejsze od tych na opakowaniu, probowala ktoras juz czegos rudego od nich? wg mnie maja pelno brazow, ktore wszystkie wygladaja praktycznie tak samo

a teraz o pielegnacji. kiedys zdaje sie bylo duzo wiecej szamponow i odzywek dla rudzielcow. jako ze blondynek i brunetek jest wiecej, firmy skupily sie na tych liniach i rude skreslily, bo im sie nie oplacalo cale szczescie mam dostep do firmy guhl, szampon do rudych wlosow jest boski!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 19:14   #38
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jak ktoś ma włosy rudo-brązowe, to może spróbować płukać je w korzeniu rabarbaru [ rzewienia ]. Rabarbar rozjaśnia, ale oczywiście nawet nie w 1/4 tak jak farba, także po jego stosowaniu osoby mające włosy w kolorze rudo-brązowym powinny uzyskać kolor bardziej wpadający w rudy. Ale jednak rudy to nie czerwony. Przy czerwieniach sprawdzić się może płukanka z hibiskusa albo z dzikiej róży, ale te mają o wiele słabsze działanie od tych rabarbarowych.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 14:33   #39
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

miałam kiedyś czerwone włosy, ale farby zwykle szybko mi sie spłukiwały to taki minus piękna włosów czerwonych. ale potem odnalazłam jakiś szampon koloryzujący <całkiem przypadkiem>i zadziałało!!! nie niszczył włosów, tylko śmiesznie wyglądało, jak nakładałam go na odrosty, bo bardzo jasne były
ech, dawno nie miałam czarwieni na głowie...
pierwsze zdjecie - bardziej malinowo
drugie - wyplukujacy sie kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02360czerwin.jpg (20,4 KB, 754 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 085cxerw.jpg (39,0 KB, 606 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:58   #40
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

kaguya A co to za farba?? Mi bardziej chodzi o ognistą czerwień...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:37   #41
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja zafarbowałam się 2 tygodnie temu na rudo i jestem bardzo zadowolona (bardziej niż poprzednim razem).
Wklejam zdjęcie:

image.jpg

Teraz intensywnie szukam jakiś odżywek do rudych włosów i nic nie mogę znaleźć
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 10:20   #42
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

patry --> a to tylko balsami kolorujacy, zadna farba nigdy nie zafarbowala mnie na ognista czerwien
axaxax --> piekny kolor, tez czasem marzy mi sie taki rudy, ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy albo balsamik złoty <nie żółty>
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:25   #43
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
axaxax --> piekny kolor, tez czasem marzy mi sie taki rudy, ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy albo balsamik złoty <nie żółty>
W słońcu on właśnie taki marchewkowaty jest, tylko że do tego mam jeszcze jasny baleyage.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 08:38   #44
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
patry --> a to tylko balsami kolorujacy, zadna farba nigdy nie zafarbowala mnie na ognista czerwien
axaxax --> piekny kolor, tez czasem marzy mi sie taki rudy, ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy albo balsamik złoty <nie żółty>
Mi sie marzą takie lekki pasemka bo mam ogołem ciemne włosy taka mleczna czekolada.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 14:28   #45
kielnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
dziewczyny czym uzyskam taki kolor jak na 1 fotce? teraz mam włosy takie jak na tej drugiej...

pytałam już o to w osobnym wątku ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13853223) ale nikt nie odpowiedział ;(
ja wlaśnie aktualnie mam taki kolorek jak na pierwszej fotce ;] uzyskałam go farbą palette czerwień granatu ;] ale ten kolor do mnie nie pasuje ;[ marzy mi się kolor intensywna malina ale nie wiem jak go uzyskać

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kielnia Pokaż wiadomość
ja wlaśnie aktualnie mam taki kolorek jak na pierwszej fotce ;] uzyskałam go farbą palette czerwień granatu ;] ale ten kolor do mnie nie pasuje ;[ marzy mi się kolor intensywna malina ale nie wiem jak go uzyskać
Napisane przez Illyasviel
dziewczyny czym uzyskam taki kolor jak na 1 fotce? teraz mam włosy takie jak na tej drugiej...

pytałam już o to w osobnym wątku ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13853223) ale nikt nie odpowiedział ;(


---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
dziewczyny czym uzyskam taki kolor jak na 1 fotce? teraz mam włosy takie jak na tej drugiej...

pytałam już o to w osobnym wątku ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13853223) ale nikt nie odpowiedział ;(
ja wlaśnie aktualnie mam taki kolorek jak na pierwszej fotce ;] uzyskałam go farbą palette czerwień granatu ;] ale ten kolor do mnie nie pasuje ;[ marzy mi się kolor intensywna malina ale nie wiem jak go uzyskać

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Napisane przez Illyasviel
dziewczyny czym uzyskam taki kolor jak na 1 fotce? teraz mam włosy takie jak na tej drugiej...

pytałam już o to w osobnym wątku ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13853223) ale nikt nie odpowiedział ;(


ja własnie mam taki kolorek jak na pierwszej fotce ale marzy mi się malinowy jak go uzyskać?


---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

ja mam aktualnie kolorek jak na pierwszej fotce uzyskałam go farbą palette czerwień granatu ;] ale do mnie on nie pasuje marzy mi sie malinowy nie mam pojęcia jak go uzyskać ;[
kielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 16:06   #46
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja ostatnio kombinowałam z kolorem. Niestety szamponetki Marion już nie są dla mnie, znowu wysuszyły mi włosy, kolor też mi nie odpowiada. Kilka dni poźniej zmieszałam ze sobą 2 szamponetki Joanny: moją ulubioną porzeczkową czerwień z wiśniową czerwienią... wyszło miodzio Niestety mam już ciemne odrosty, więc teraz będę kombinować z farbami. Mam zamiar zmieszać Czerwoną porzeczkę z Dojrzałą wiśnią (obie Joanny oczywiście). Co z tego wyjdzie nie wiem... ale mam nadzieje, że moja głowa nie exploduje

kaguya "ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy" Z Garniera mają chyba takie marchewkowo miedźiane kolorki z tego co widziałam. Chociaż ja nigdy nie robiłam koloru ich farbami, bo wiem, że szybko się wypłukują (moja Mama jest tego doskonałym przykładem ), a poza tym jak dla mnie wybór typowych czerwieni maja marny.
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 08:03   #47
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Pokaż wiadomość
kaguya "ale chcialabym taki wsciekly marchewkowy" Z Garniera mają chyba takie marchewkowo miedźiane kolorki z tego co widziałam. Chociaż ja nigdy nie robiłam koloru ich farbami, bo wiem, że szybko się wypłukują (moja Mama jest tego doskonałym przykładem ), a poza tym jak dla mnie wybór typowych czerwieni maja marny.
Są z Garniera 2 takie ładne marchewkowe odcienie, wiem bo się nimi jakiś czas temu farbowałam. Co do tego, że szybko się wypłukują to fakt, ale jesli będziesz używać odżywek do rudych włosów, to nie będzie tak źle
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:13   #48
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chciałabym mieć czerwone włosy

Minęło juz trozkę czasu więc może już kolorek masz, ale ja wczoraj użyłam własnie:
Joanna Naturia Color - soczysta malina
Joanna Naturia Color - czerwona porzeczka
razem, bo mam długie włosy, ta farba była tania, a safira, która miałam w wersji fioletowej zmyła się BŁYSKAWICZNIE. Te mam od wczoraj, więc nie wiem jak się będą zmywały,ale jedna kosztuje 5 zł więc zaryzykowałam. Kolor, który otrzymałam po remiksie wygląda dokładnie jak Hayley Williams, z Paramore w "decode"
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 16:28   #49
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Up up, RUDO CZERWONE! ŻYJECIE?

Ja sobie ostatnio [tutaj należy wstawić odpowiedni epitet] kolor. Troszke mi się przyciemnił... i pewnie znów będe kombinować z farbami.

Mam pytanko: czy któraś z Was używała farby Intensywna Czerwień Avantgarde Contrast z Joanny? Wiem, że jest przeznaczona do pasemek i balejażu, ale jak sie wściekne to kupie więcej i zrobie całą głowe Bo nie powiem, kolor mi się podoba.
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 18:47   #50
kwaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Łał, świetny ten kolorek od Joanny
Też się przymierzam do nałożenia kolejnej czerwieni. Myślę teraz o wiśniowej czerwieni palette. Mam nadzieje, że nie wypłucze się tak szybko jak tamta rubinowa. Chyba że polecacie coś lepszego od palette? Osobiście nie mam porównania ponieważ używałam tylko tych.


Chciałam wstawić tu zdjęcie, ale coś się nie chce pokazać... Rzucam link http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg boski kolor!!

Edytowane przez kwaska
Czas edycji: 2009-09-18 o 21:02
kwaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:05   #51
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kwaska Pokaż wiadomość
Chciałam wstawić tu zdjęcie, ale coś się nie chce pokazać... Rzucam link http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg boski kolor!!
Świetny kolor! Mnie wyszło coś podobnego z Marion winna czerwień+ Joanna porzeczkowa czerwień
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:08   #52
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kwaska Pokaż wiadomość
Chciałam wstawić tu zdjęcie, ale coś się nie chce pokazać... Rzucam link http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg boski kolor!!
Ten kolor jest piękny...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 21:04   #53
kwaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Świetny kolor! Mnie wyszło coś podobnego z Marion winna czerwień+ Joanna porzeczkowa czerwień
Hmm.. w takim razie spróbuję takiej kombinacji Tylko napisz proszę, używałaś szamponów czy farb?
kwaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 21:59   #54
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej kupiłam szamponetkę joanny Porzeczkową czerwień :P mam ciemno brązowe włosy wcześniej kiedyś daaawno robiłam inny kolor Joanny taki karmel i mi nie wyszedł.. a jak myślicie jak bedzie tym :P? bo boje się ze może wyjść za mocny :P
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:19   #55
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kwaska Pokaż wiadomość
Chciałam wstawić tu zdjęcie, ale coś się nie chce pokazać... Rzucam link http://bi.gazeta.pl/im/4/6452/z6452214X.jpg boski kolor!!
Kolor jest świetny, tylko, że ta fota to fotoszopka.
Chciałabym mieć coś podobnego, ale nie chce już rozjaśniać włosów, bo strasznie się niszczą I znów chodze po sklepach i szukam czegoś dobrego, bo kolory typu wiśniowa czerwień przyciemniają mi włosy, a ja chciałabym coś intensywnego, ale znów nie oczo***go.

Jutte ja używam Porzeczkową Czerwień z Joanny i bardzo sobie ją chwale, odświeżam nią kolor. A to jak Ci wyjdzie zależy jaki masz teraz kolor, czym wcześniej robiłaś itd. Niestety nie ma tak dobrze, żeby zawsze łapało na taki kolor jaki jest na opakowaniu... coś o tym wiem
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:55   #56
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kwaska Pokaż wiadomość
Hmm.. w takim razie spróbuję takiej kombinacji Tylko napisz proszę, używałaś szamponów czy farb?
Szamponetek używałam

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
Hej kupiłam szamponetkę joanny Porzeczkową czerwień :P mam ciemno brązowe włosy wcześniej kiedyś daaawno robiłam inny kolor Joanny taki karmel i mi nie wyszedł.. a jak myślicie jak bedzie tym :P? bo boje się ze może wyjść za mocny :P
Powinien Ci wyjść taki czerwony poblask na włosach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 20:57   #57
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

okej okej chcę troszkę zmienić kolor, nadać mu troszkę jakiś akcent ale ja mój naturalny lubię i nie dam go pokryć jakąś tam czerwonizną xD :P ) dzięki za odp będę próbować
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:02   #58
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
czerwone włosy ?? do jakiej cery?

zamarzyły mi się czerwone włoski ( zawsze byłam inna) chociaż słowo zamarzyły to za dużo powiedziane zastanawiam sie nad takim kolorem to juz lepiej powiedziane do jakiej cery pasuje?? jestem bladą osobą z nie okreslonym kolorem oczu ale jak by się tak uprzec to chyba zielonkawy mam leciutkie problemy z naczynkami ale po nałożeniu podkładu jest ok, nie mam wyprysków jedyny problem to since pod oczami może nie jakies super widoczne ale są - staram sie usilnie zamaskować, mam krótka dosyc zadziorna fryzurke więc sądze że do fryzury będzie pasowało
i jeszcze pytanie dot. makijazu i kolorów bo nie chce zakładać nastepnego watku : jakich kolorów oprócz wiadomego różowego powinnam sie wystrzegać ?
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 10:10   #59
RaveGirl xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: czerwone włosy ?? do jakiej cery?

Hej wiesz co ja mam czerwone wlosy z tym ze mam ciemna karnacje i zupelnie inny typ urody niZ Ty..
RaveGirl xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 00:09   #60
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: czerwone włosy ?? do jakiej cery?

a jakich kolorów sie wystrzegasz ze wzgl. na kolor włosów ?
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.