Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 17:47   #901
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Do mojego korka tez przyczepiaja się paproszki. Wlaśnie niedawno to zauważyłam i zastanawialam się skad one się tam wzięły. Chyba faktycznie z powietrza bo jak go nakładam to paluszki mam czyste.

Fotki pudru matujacego w pudeleczku Gdyby któraś sie na niego skusiła to nie radze zrywac calej folijki bo sitko ma dośc duze dziutki. Przeciełam folje zabezpieczajaca nnozykiem do tapet na pół a w sumie moglam odciać tak z 1/3 ale teraz jest już za późno.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:58   #902
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Do mojego korka tez przyczepiaja się paproszki. Wlaśnie niedawno to zauważyłam i zastanawialam się skad one się tam wzięły. Chyba faktycznie z powietrza bo jak go nakładam to paluszki mam czyste.

Fotki pudru matujacego w pudeleczku Gdyby któraś sie na niego skusiła to nie radze zrywac calej folijki bo sitko ma dośc duze dziutki. Przeciełam folje zabezpieczajaca nnozykiem do tapet na pół a w sumie moglam odciać tak z 1/3 ale teraz jest już za późno.
ale śliczne...właśnie chcę go kliknąć tylko czekam aż pani Sylwia wystawi próbki covera żeby kupić wszystko za jednym razem.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:01   #903
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziś dostałam żółty korektor pixie z wymianki i łał .Pierwsze wrażenie super.Myślałam że konsystencja bedzie bardzie rzadka i tłusta ale jest super.
Poza tym tak testuje ten elette, blossom i faylinn wszystkie w tonacji 1 i chyba elette to mój namber łan
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:25   #904
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ps: komentarz dostałam

niby taki drobiazg, ale dla mnia to szacuek do klienta, a niestety wielu sprzedających na allegro nie ma tego szacunku
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:21   #905
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ps: komentarz dostałam

niby taki drobiazg, ale dla mnia to szacuek do klienta, a niestety wielu sprzedających na allegro nie ma tego szacunku
Ja też dzisiaj wieczorem otrzymałam komentarze, więc pewnie pani Sylwia wystawia je hurtowo

Testowałam wczoraj formułę Natural Finish - kolor w pierwszej chwili wydaje się ciemniejszy niż przy Cover de Luxe, ale po jakimś czasie dosyć dobrze się wtapia. Niestety, aby uzyskać zadowalający mnie poziom krycia musiałam nałożyć kilka warstw (w przypadku Cover de Luxe wystarcza mi jedna, góra dwie), ponadto te kilka warstw Natural Finish były jednak bardziej widoczne na skórze niż Cover de Luxe (który cały czas jest moim nr 1 ).

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:31   #906
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Do mojego korka tez przyczepiaja się paproszki. Wlaśnie niedawno to zauważyłam i zastanawialam się skad one się tam wzięły. Chyba faktycznie z powietrza bo jak go nakładam to paluszki mam czyste.

Fotki pudru matujacego w pudeleczku Gdyby któraś sie na niego skusiła to nie radze zrywac calej folijki bo sitko ma dośc duze dziutki. Przeciełam folje zabezpieczajaca nnozykiem do tapet na pół a w sumie moglam odciać tak z 1/3 ale teraz jest już za późno.
piękne *.* opowiadaj jak się sprawuje plz nie moge się doczekac aż zamówienie zrobie
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 09:01   #907
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj wieczorem otrzymałam komentarze, więc pewnie pani Sylwia wystawia je hurtowo

Testowałam wczoraj formułę Natural Finish - kolor w pierwszej chwili wydaje się ciemniejszy niż przy Cover de Luxe, ale po jakimś czasie dosyć dobrze się wtapia. Niestety, aby uzyskać zadowalający mnie poziom krycia musiałam nałożyć kilka warstw (w przypadku Cover de Luxe wystarcza mi jedna, góra dwie), ponadto te kilka warstw Natural Finish były jednak bardziej widoczne na skórze niż Cover de Luxe (który cały czas jest moim nr 1 ).

.
Mam dokładnie to samo zdanie o Natural finish i Cover de Luxe. Jednak zostaję przy Cover, tez jest dla mnie numerem 1

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
piękne *.* opowiadaj jak się sprawuje plz nie moge się doczekac aż zamówienie zrobie
Ale co się sprawuje?? Pudełko czy puderek matujacy puderek przetestowałam już wcześniej , bardzo polubiłam i dlatego zamówiłam większą ilość. Cudownie wygładza cerę

Wczoraj przyszły próbki primerka od Kasieńki - jutro testuję Dziękuję kochana!!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 15:11   #908
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja uparcie testuję Pixie.
Kolor mam dopasowany idealnie do ręki, szyi na twarzy na paskach też. Jednak po nałożeniu na całą twarz mam wrażenie, że jednak za ciemne w stos do szyi a przecież to 0.
Jakoś ładny efekt u mnie się utrzymuje króciutko, a taka szkoda.

Mogę na wymiankę wrzucić chyba Cameo 1 i Marigold 1 sample NF.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:24   #909
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja chciałabym przetestować oprócz Pixie edm, czy któraś z Was będzie mi w stanie wskazać kolor z edm podkładu podobny do trixie 1 i trixie 2
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:28   #910
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo zdanie o Natural finish i Cover de Luxe. Jednak zostaję przy Cover, tez jest dla mnie numerem 1


Wczoraj przyszły próbki primerka od Kasieńki - jutro testuję Dziękuję kochana!!
Ehh, szczesciary, ja dostalam probki Covera przy zamawianiu refilla Natural finish i teraz oczywiscie tez wolalabym cover
musze przyznac ze pani Sylwia potrafi kusic, dostalam takze probke primera i podpasowal mi na tyle ze szykują sie kolejne zakupy
Oprocz tego dostalam podklad Breena, z tych nowych neutralnych odcieni, w pierwszej chwili sie zdziwilam dlaczego, skoro zamawialam jeden z odcieni beżów (Aubey) i nagle okazuje sie ze tez lezy prawie idealnie
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 07:31   #911
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość


Ale co się sprawuje?? Pudełko czy puderek matujacy puderek przetestowałam już wcześniej , bardzo polubiłam i dlatego zamówiłam większą ilość. Cudownie wygładza cerę
ah ;D ja troche w ciemno zamawiam i licze na szczęście
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 11:02   #912
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja zamówiłam juz polecone przez Panią Sylwię 4 próbki z pędzlem, na dodatek nowo wystawione są tańsze (pewnie przez to, że aukcje nie są podświetlone).
Poleciła mi ona patrzac na moje zdjecie trzy kolorki, ja jeden dobrałam sama i będe testować a potem kupię jeśli sie sprawdzi większą porcje
Pani Sylwia jest bardzo miła i sama zaproponowała jedną gratisową próbkę
Czekam teraz na przesyłkę, choć z moją pocztą to pewnie za tydzień - połtora najwcześniej będę szczęsliwą posiadaczką Cover De Luxa i zdam Wam moją relację
Ale się przez was na te Pixie napaliłam
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:35   #913
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja w ciemno zamówiłam refill Cover de Luxe w kolorze Sinnie 0, którego nie widziałam nawet na swatchach wybrałam go metodą: najjaśniejszy z żółtych odcieni, ciekawe czy moja dedukcja okaże się słuszna
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:35   #914
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ze niby gdzie te tansze próbki?
jak ja widzę nadal po 3,70?

a dziewczyny te kremowe korektory, które aplikujecie na policzki to palcami czy pędzlem?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:40   #915
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja korektory nakładam pędzlem.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:07   #916
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mam nadzieje, ze nie naraże sie mineralnym Modkom mam propozycje dla Wroclawianek: moze bylyby chetne na wspolna wysylke od Pixie? koszt przesylki bylby do podzialu, zawsze kilka zl mozna zaoszczedzic. zainteresowane prosze o kontakt przez PW, zeby nie zasmiecac juz wątku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:09   #917
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja korektory nakładam pędzlem.
jakim?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:19   #918
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze nie naraże sie mineralnym Modkom mam propozycje dla Wroclawianek: moze bylyby chetne na wspolna wysylke od Pixie? koszt przesylki bylby do podzialu, zawsze kilka zl mozna zaoszczedzic. zainteresowane prosze o kontakt przez PW, zeby nie zasmiecac juz wątku
Nie mieszkam stricte we Wrocku,, wiec sie nie dolacze, ale do Wroclawianek jest prosba o molestowanie perfumerii Pod Zlotym Dzbanem w Rynku, gdzie maja byc kosmetyki Pixie. Bez naszego zainteresowania i pytan trudno wprowadzic pelna oferte do perfumerii.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:20   #919
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
jakim?
zielony - flatem Pixie
różowy i żółty - eye kabuki brush EDM
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:36   #920
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No to mam i Ja zamówione próbki Skusiłam się na Pari 1 i 2, Kailen i Rhoslyn 1, Bliss i Fayette 2. Dostałam również 2 gratisowe próbki Adorabelle 1 i Calistę 2. Wszystko w formule Cover de Lux.
Pari 1 jest za jasny, natomiast Pari 2 bardzo ładnie stopił mi się z cerą. Nałożyłam tylko na puder bambusowy i obserwuję sobie skórę jak się zachowuje w i pod podkładem. Bardzo ładny odcień ma również Kailen i Rhoslyn - położyłam sobie na ręku mazgnięcia koło mojego ulubionego Medium EDM (Cool) i te 3 odcienie najbardziej mi się spodobały. Jutro nałożę sobie jeden z nich i ... będę nadal się obserwowała. Póki co to jedynie Pari 1 wydaje mi się być nie trafiony i któryś z gratisowych mi się zżółcił na dłoni, ale póki nie przetestuję na buzi to sobie nie wyrobię ostatecznej opinii. Ale na pierwszy rzut oka to spodobały mi się dokładnie te odcienie, które mi Pani Sylwia na moje zapytanie poleciła A i jeszcze jedno - zamówiłam sobie primerka, ale nie znalazł się w przesyłce. Reakcja sprzedawcy była natychmiastowa i wręcz wzorowa - brakujący produkt idzie do mnie pocztą wraz z gratisami na przeprosiny Miło jest poczuć się klientem o którego dobre samopoczucie się dba i dopieszcza, no bo pomyłki trafiają się najlepszym, ale nie każdy potrafi z takiej sytuacji wyjść z twarzą.
I oczywiście mam sławny już od pierwszego wpisu Kiss of Sun - fajny i sympatyczny produkt, transparentny wygładzacz. No to wracam do obserwacji bo w końcu przestało lać i wyszło trochę słońca w ten tragiczny dzień.
I jeszcze jedna uwaga - mam wrażenie, że biorę mniej proszku, aby przykryć naczynka i inne niedoskonałości (w porównaniu oczywiście z EDM). Póki co Pari 2 mnie zachwyca idealnie dobraną tonacją i stopieniem się ze skórą, choć aplikowałam go na sucho i jest taka pudrowa "poświata". Jutro zroszę podkład hydrolatem i zobaczymy czy będzie lepiej.

Edytowane przez maat7
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:58
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:56   #921
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
zielony - flatem Pixie
różowy i żółty - eye kabuki brush EDM
mówisz, a wygodne to?
jak to robisz rozcierasz na miseczce?
bo jakos sobie tego nie wyobrazam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:02   #922
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
mówisz, a wygodne to?
jak to robisz rozcierasz na miseczce?
bo jakos sobie tego nie wyobrazam
Nie rozcieram na miseczce bo się nie da tego zrobić - wkładam pędzel do pudełka z korektorem, a później ten sam pędzel dotyka twarzy
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:19   #923
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Nie rozcieram na miseczce bo się nie da tego zrobić - wkładam pędzel do pudełka z korektorem, a później ten sam pędzel dotyka twarzy
jak będą żółte korektory to zobaczę

moze foundation sie na poliki nada...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 16:39   #924
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze nie naraże sie mineralnym Modkom mam propozycje dla Wroclawianek: moze bylyby chetne na wspolna wysylke od Pixie? koszt przesylki bylby do podzialu, zawsze kilka zl mozna zaoszczedzic. zainteresowane prosze o kontakt przez PW, zeby nie zasmiecac juz wątku
bardzo chętnie popieramy takie inicjatywy, ale na wspólnych zamówieniach
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 17:04   #925
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hodowca_pokrzyw napisze do pani Sylwii, siostre tez poprosze, im wiecej maili tym lepiej ja nie znam jeszcze tych kosmetykow i tez mi nie jest zbytnio na reke placenie 6zl za przesylke, gdy probka kosztuje 3,70 dlatego zapytalam czy ktos ewentualnie bylby chetny na takie mini zakupy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
bardzo chętnie popieramy takie inicjatywy, ale na wspólnych zamówieniach
ja rozumiem, nie zalozylam tam watku, tylko napisalam tutaj, bo zgodnie z nowym regulaminem Wspolnych zakupow, zakupy moze organizowac tylko oficjalna Organizatorka, a ich lista jest juz zamknieta, poza tym nie bede sie na nią wciskac na sile dla jednorazowego zamowienia w dodatku dla kilku probek

skoro tak nie wolno i nie ma od tego odstepstw, to trudno, popytam kolezanek z swiata realnego, moze ktoras podzieli sie kosztami przesylki zanim we wroclawskiej drogerii nie pojawia sie podklady
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 23:36   #926
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hodowca_pokrzyw napisze do pani Sylwii, siostre tez poprosze, im wiecej maili tym lepiej ja nie znam jeszcze tych kosmetykow i tez mi nie jest zbytnio na reke placenie 6zl za przesylke, gdy probka kosztuje 3,70 dlatego zapytalam czy ktos ewentualnie bylby chetny na takie mini zakupy


ja rozumiem, nie zalozylam tam watku, tylko napisalam tutaj, bo zgodnie z nowym regulaminem Wspolnych zakupow, zakupy moze organizowac tylko oficjalna Organizatorka, a ich lista jest juz zamknieta, poza tym nie bede sie na nią wciskac na sile dla jednorazowego zamowienia w dodatku dla kilku probek

skoro tak nie wolno i nie ma od tego odstepstw, to trudno, popytam kolezanek z swiata realnego, moze ktoras podzieli sie kosztami przesylki zanim we wroclawskiej drogerii nie pojawia sie podklady
zapytaj na pytaniach odnośnie wspólnych zamówień, może jakaś organzatorka będzie zainteresowana zamówieniem :yes:
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:56   #927
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ze niby gdzie te tansze próbki?
jak ja widzę nadal po 3,70?
pędzel z 3 próbkami jest tańszy niz wczesniej,
natomiast korektory chyba nie sa juz w promocji

jak długo czekałyście na przesyłkę ?
zamowiłam w czwartek, zapłaciłam od razu , myślicie ze Pani Sylwia już wysłała?
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 15:44   #928
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
pędzel z 3 próbkami jest tańszy niz wczesniej,
natomiast korektory chyba nie sa juz w promocji

jak długo czekałyście na przesyłkę ?
zamowiłam w czwartek, zapłaciłam od razu , myślicie ze Pani Sylwia już wysłała?
faktycznie tanszy, a ja płaciłam drozej...

korektory zdrozały
ciekawe po ile będzie żółty... mam nadzieję, ze nie będzie jeszcze droższy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 07:23   #929
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jak długo czekałyście na przesyłkę ?
zamowiłam w czwartek, zapłaciłam od razu , myślicie ze Pani Sylwia już wysłała?[/QUOTE]

Przesyłka jest błyskawiczna Ja zamawiałam przed Świętami w sobotę, więc musiałam trochę poczekać siłą rzeczy, ale zaraz po Świętach otrzymałam informację, że przesyłka została nadana i faktycznie w dniu następnym była już u mnie.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 12:06   #930
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jestem bardzo zadowolona z Natural Finish Ailive 0, ale kusicie strasznie tym coverem Zwłaszcza, że mówicie, że odcienie są jeszcze jaśniejsze

Chciałabym wypróbować jakiś najjaśniejszy z neutralnych kolorów, ale na podstawie zdjęć na allegro trudno mi ocenić czy rzeczywiście Ailive 0 jest najbledszy. Czy macie może porównianie, albo własne typy na najjaśniejszy neutralny odcień? Z góry dziękuję
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.