Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 21:21   #2011
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja juz nic nie wiem i wiecej czytam tym bardziej jestem zielona.....

Prosze powiedzcie, ktory laser jest najlepszy tzn. najdluzej utrzymuja sie efekty...bo z tego co wyczytalam to nie ma takiego ze raz na zawsze
Moze jakis salon w W-wie ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:30   #2012
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No wlasnie dziewczyny sie o to wyklucaja. Sa 2 glowne rodzaje: light sheer i IPL. Ten drugi jest znacznie tanczy dlatego kusi. Ale...podobno np. po pol roku albo dluzej wloski odrastaja. sa czesto slabsze i trudno je ponownie wydepilowac- wiadomo laser najlepszy dla ciemnych wlosow. Light sheer jest drogi ale jesli z hormonami ok, to masz prawie pewne ze kilka lat nic nie odrosnie. W obydwu przypadkach raz na jakis czas warto zrobic zabieg przypominajacy. gdzies czytalam ze w przypadku ipl co roku. w przypadku light sheer co kilka lat. Ja bylam umowiona na IPL ale w ostatniej chwili zmienilam zdanie i poszlam na LS.
W sumie to nie jest tak ze raz na zawsze bo czesc wloskow moze odrosnac za kilka lat- ale pojedyncze, slabe itp. Dlatego wartorobic te zabiegi przypominajace. ale rownie dobrze po 10 latach mozesz miec gladko.

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2010-11-27 o 23:31
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 09:27   #2013
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

gobo dzięki - wszystko fajnie opisałaś, nie reklamując się. Mi bardzo pomogłaś

Dziewczyny a czy któras z was pomoże mi w takim temacie - czy musi byc jakas przerwa po laktacji? ja teraz jeszcze karmię, w grudniu juz tylko raz na dobe od stycznia wcale i od połowy stycznia idę na Light sheer - to czy to musi byc jakas dłuższa przerwa po laktacji czy nie ma znaczenia?????
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:41   #2014
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a czy któraś dziewczynka usuwała włoski z twarzy w wrocławiu może cos polecić.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 13:12   #2015
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Asik dziekuje czyli rozgladam sie za light sheer. Tylko teraz mam pytanie ten light sheer to wyczytalam ze jest kilka to ktory najlepszy

A i moze cos w W-wie ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 13:57   #2016
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Asik dziekuje czyli rozgladam sie za light sheer. Tylko teraz mam pytanie ten light sheer to wyczytalam ze jest kilka to ktory najlepszy

A i moze cos w W-wie ???
ja robiłam depilację w Warszawie w NY Laser Center przy ul. Chodkiewicza na Mokotowie. mają tam laser Light Sheer Duet (czyli nowszą wersję Light Sheer'a). jestem bardzo zadowolona i polecam
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:07   #2017
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a czy któras z was pomoże mi w takim temacie - czy musi byc jakas przerwa po laktacji? ja teraz jeszcze karmię, w grudniu juz tylko raz na dobe od stycznia wcale i od połowy stycznia idę na Light sheer - to czy to musi byc jakas dłuższa przerwa po laktacji czy nie ma znaczenia?????
Chyba najlepiej zadzwonić do salonu,gdzie jesteś umówiona i zapytać o to
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 14:46   #2018
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Witam,

Chciałbym przedstawić zdanie od tej drugiej strony… czyli gabinetu, który zajmuje się depilacją laserową już od siedmiu lat (jak na nasze warunki dużo). Wykonaliśmy tysiące zabiegów więc myślę, że mogę pochwalić się dość dużym doświadczeniem. Jako jedni z pierwszych zaczynaliśmy pracę na LightSheer (posiadamy trzy sztuki). Obiektywnie rzecz ujmując złotym standardem na świecie jest depilacja właśnie tym laserem, jak dotąd nie powstało żadne urządzanie mogące dorównać mu skutecznością. .
Gobo
Szczerze, wątpię w obiektywność wywodów kogos kto żyje z depilacji laserowej!!! Wystarczy mi to co piszą dziewczyny, które doświadczyły zabiegów laserem: ból, strupki , czerwone plamy (u mojej kolezanki utrzymywały się one bardzo dlugo). I nie oszukujmy sie co do skutecznosci, to oczywiste ze te włosy odrosna. Zabieg laserem jest cholernie drogi , a urządzenie jak wszytko teraz jest też produkowane w CHINACH!!!!
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:31   #2019
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
Szczerze, wątpię w obiektywność wywodów kogos kto żyje z depilacji laserowej!!! Wystarczy mi to co piszą dziewczyny, które doświadczyły zabiegów laserem: ból, strupki , czerwone plamy (u mojej kolezanki utrzymywały się one bardzo dlugo). I nie oszukujmy sie co do skutecznosci, to oczywiste ze te włosy odrosna. Zabieg laserem jest cholernie drogi , a urządzenie jak wszytko teraz jest też produkowane w CHINACH!!!!
fakt,że zdanie osby żyjącej z zabiegów jest mniej obiektywne niż z pozycji klienta,jednak jak dotej pory każdy chwalił SKUTECZNOŚĆ lasera light sheer.
jak większość zabiegów inwazyjnych ponosi za sobą skutki w postaci ranek,jednak jest to się goi i nie zostawia pamiątki na całe życie.

ludzie mają wolną wolę i mogą,lub nie muszą korzystać z tych zabiegów.

kazda próba pozbycia się włosow niesie za sobą skutki uboczne w postaci ranek,wrastających włosów,swędzenia i ropni.

co do pochodzenia lasera to osobiście moge poświadczyć,że laser z gabinetu ,w którym ja miałam przyjemność być pochodzil z IZRAELA-osobiscie sprawdzałam.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-11-28 o 15:33
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:05   #2020
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
Wystarczy mi to co piszą dziewczyny, które doświadczyły zabiegów laserem: ból, strupki , czerwone plamy (u mojej kolezanki utrzymywały się one bardzo dlugo).
każdy ma wolna wole ja wole strupki i ból który przeminie niz wrastające włoski i zapalenie mieszków i krostki po każdej depilacji! nigdy przez wrastające włsoki nie miałam gładkich nóg - i zniose strupki dla trwałego efektu

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

tmargo z Izraela? a ja myslałam że skoro produecentem jest jedna firma tzn LUMENIS która jest firma amerykańską - to tylko LUmenis może być producentem a nie jakas inna firma izraelska???????????????
Przeciez Light Sheer jest LUMENISA.....

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

juz sprawdziłam - laser light sheer jest produkcje IZRAELSKIEJ - lumenis ale produkowany właśnie tam

tutaj macie super tabelke ze wszystkimi parametrami różnych typów laserów do porównania - warto zerknąć
http://www.porownaj-laser.pl/charts/...epilacyjne.htm
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:12   #2021
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
Szczerze, wątpię w obiektywność wywodów kogos kto żyje z depilacji laserowej!!! Wystarczy mi to co piszą dziewczyny, które doświadczyły zabiegów laserem: ból, strupki , czerwone plamy (u mojej kolezanki utrzymywały się one bardzo dlugo). I nie oszukujmy sie co do skutecznosci, to oczywiste ze te włosy odrosna. Zabieg laserem jest cholernie drogi , a urządzenie jak wszytko teraz jest też produkowane w CHINACH!!!!
Nie miałam ani stupków ani czerwonych plam po depilacji,a co do bólu to śmiem twierdzić,że woskowanie ciepłym woskiem jest bardziej bolesne niż depilacja laserowa. A jeżeli uważasz,że fotodepilacja jest taka skuteczna i fajna to powiedz mi skąd tyle niezadowolonych osób? Dlaczego tyle osób po IPL zaczyna robić zabiegi laserem? Raczej w drugą stronę, czyli niezadowolone z lasera osoby decydujące się na IPL, to rzadkość
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 20:58   #2022
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
Jak sprawdzałaś, skoro LightSheer jest produkcji Amerykańskiej nie Izraelskiej,
to ELOS jest z Izraela.
sprawdź link BETH
skoro piszę to znaczy ,że widziałam.podważasz moją prawdomówność?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 21:04   #2023
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
Jak sprawdzałaś, skoro LightSheer jest produkcji Amerykańskiej nie Izraelskiej,
to ELOS jest z Izraela.
firma jest amerykańska ale jak widac produkcję ma w izraelu - pewnie taniej.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-29, 01:07   #2024
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Normalna rzecz: Licencja i patent w jednym kraju, fabryki w innym
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:01   #2025
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, nie wiem do końca jeszcze jak sie poruszać na tym forum. Po przeczytaniu 69 stron stwierdzam że jest to skarbnica wiedzy. I z pewnością Light Sheer jest najlepszy dla kobiet o ciemnym owłosieniu . Moje pytanie jest konkretne który salon w Krakowie któraś z Was mogłaby polecić????
I czy rzeczywiście jest duża różnica między Light sheer a Light Sheer Duet???
Naprawdę mniej boli i szybciej skóra dochodzi do siebie????
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:25   #2026
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja juz nic nie wiem i wiecej czytam tym bardziej jestem zielona.....

Prosze powiedzcie, ktory laser jest najlepszy tzn. najdluzej utrzymuja sie efekty...bo z tego co wyczytalam to nie ma takiego ze raz na zawsze
Moze jakis salon w W-wie ???
Najlepszy laser Light Sheer, a gabinet jak juz pisalam, www.kosmedica.pl, zajrzyyj na strone, a później zadzwon do nich i umow sie na konsultacje. zrobia ci podczas niej probe laserowa na danym odcinku\, wszystko wytlumacza. ja tez szlam do nich niechetnie, ale sie przekonalam ze warto!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:54   #2027
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A czy jest jakaś maść znieczulająca bez recepty? W żadnej aptece pani nie okazała serca i nie chciała mi jej sprzedać bez, a do lekarza nie pójdę, bo nawet od czasu przychodni dziecięcej się nigdzie nie zarejestrowałam;p
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 21:17   #2028
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem do końca jeszcze jak sie poruszać na tym forum. Po przeczytaniu 69 stron stwierdzam że jest to skarbnica wiedzy. I z pewnością Light Sheer jest najlepszy dla kobiet o ciemnym owłosieniu . Moje pytanie jest konkretne który salon w Krakowie któraś z Was mogłaby polecić????
I czy rzeczywiście jest duża różnica między Light sheer a Light Sheer Duet???
Naprawdę mniej boli i szybciej skóra dochodzi do siebie????
Witam
Z doświadczenia mogę Ci polecić salon dermikos w plazie. Robiłam tam bikinii 3 razy i byłam super zadowolona. Pełen profesjonalizm, kosmetyczki bardzo uprzejme, dyskretne ect etc. Przed pierwszym zabiegiem konsultacja z lekarzem. No i 50% znizki dla studentow
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:05   #2029
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziękuję.

TRUSKAWAA powiedz proszę bo nie mogę się doczytac na ich stronie czy mają Light Sheer Duet?? czy zwykłą końcówkę??

Czy ktoś zna salon Revision w Krakowie?? mają tam Light Sheer (ale bez nowej końcówki )
Zastanawiam się który z tych salonów jest lepszy Dermikos czy Revision????

Edytowane przez carolinapescadora
Czas edycji: 2010-12-01 o 22:11
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 23:32   #2030
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Light sheer maja
duet z tego co wiem w krk ma tylko jeden gabinet... wypadla mi nazwa ale taki reklamowany
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 23:42   #2031
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

łaaał 50% zniżka dla studentów, chyba zacznę jeździć na depilację do krakowa ! w katowicach w gabinecie, ktory teraz rozwazam nie ma znizek nawet na kolejne zabiegi. W innym z kolei 50% od 4 zabiegu, ale laser jest dostepny tylko dwa dni w miesiącu i jeszcze mozna sie nie załapac. Kusi mnie ten krakow, tylko ze musialabym dojezdzac
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 07:10   #2032
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej laseczki
jestem po wizycie, zapisana, klamka zapadła ide na łydki, bikini i niestety pupę (myślałam że tył zrobią w ramach bikini ale niestety to juz pośladki). Zaczynam od 25/01 bo takie kolejki! zapłaciłam za serię 4 zabiegów, piszę co się dowiedziałam
- producenta sprawdziłam, jest LUMENIS
- zabiegów najczęściej w praktyce trzeba wykonać 5-6
- na pierwszy raz maśli ELMA nie polecaja ponieważ chca zobaczyc jak skóra zareaguje i ja sama, poza tym pierwszy raz az tak nie boli więc pani mówiła że recepte mi da oczywiście ale razi zacząć maści używac od drugiego razu
- jedyne co mnie martwi to odstępy - mówi że bikini 6 tyg odstępu a łydki około 8 tygodni, mówi że jak jest krótszy odstęp jak piszą że np 4 tygodnie to włs nie dojdzie do swojej 3 fazy wzrostu i pozornie wydaje sie że większość włosków wypadło po 4 tygodniach a po kolejnych 3 tyg jednak wzrastaja te uśpione dlatego odstęp 8 tyg około jak chodzi o łydki jest pożądany
- co tam jeszcze..... acha - nie dopytałam - nie można uzywać leków na trądzik, ani kremów z retionolem i antybiotyków, ale co ma krem na trądzik na buzię z depilacją łydek???? nie dopytałam czy chodzi o to że nie mogę kremów na trądzik jak mam twarz depilowana czy wogóle nie moga bo mogą mi wyjść przebarwienia? powiedźcie proszę
- no i depilacja przed zabiegiem przez 4-6 tygodni wyłącznie maszynka i to najlepiej co 3 dni żeby jak najwięcej włosków uaktywnić (jak sobie pomyśle że bikini i mam robic co 3 dni maszynka to mnie trzęsie)

Troche się tym odstępem 6-8 tyg zmartwiłam bo wynika z tego że jak 6 zabiegów to będę przez całe lato chodziła, a słońca trzeba unikac więc zero opalania cięzko będzie....

No i tyle. Cana fajna, załapałam sie na promocję, za konsultacje nie płaciłam także zaczynam w styczniu

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

acha - certyfikaty mają, szkolenia też sprawdziłam. Zrobili juz ful zabiegów mają pełne segregatory więc personel przeszkolony i doświadczony.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 07:36   #2033
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
A czy jest jakaś maść znieczulająca bez recepty? W żadnej aptece pani nie okazała serca i nie chciała mi jej sprzedać bez, a do lekarza nie pójdę, bo nawet od czasu przychodni dziecięcej się nigdzie nie zarejestrowałam;p
Raczej nie ma. Nie znam się na tym za bardzo,ale składniki w tych maściach to nie są takie zwykłe witaminki czy minerały.Jakby to było dostępne bez recepty to ludzie,by się znieczulali masowo

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
- jedyne co mnie martwi to odstępy - mówi że bikini 6 tyg odstępu a łydki około 8 tygodni, mówi że jak jest krótszy odstęp jak piszą że np 4 tygodnie to włs nie dojdzie do swojej 3 fazy wzrostu i pozornie wydaje sie że większość włosków wypadło po 4 tygodniach a po kolejnych 3 tyg jednak wzrastaja te uśpione dlatego odstęp 8 tyg około jak chodzi o łydki jest pożądany

Troche się tym odstępem 6-8 tyg zmartwiłam bo wynika z tego że jak 6 zabiegów to będę przez całe lato chodziła, a słońca trzeba unikac więc zero opalania cięzko będzie....

Tylko te 6 czy 8 tygodni to przy Light Sheer norma. Zresztą jak będziesz mieć zabieg i zobaczysz jak włosy odrastają to już Cię te odstępy nie będą dziwić. Ja w tej chwili już mam odstępy powyżej 3 miesięcy,bo nie ma sensu robić wcześniej zabiegu

Jeśli chodzi o słońce to u mnie mówią tak: 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po jest zakaz taki na maksa. A potem można ale z głową. Z tym,że jeżeli skóra jest opalona to może być tak,że osoba wykonująca zabieg nie zwiększy mocy,bo będzie się bała zrobić Ci poparzenia Nie wiem jak w gabinecie gdzie będziesz robiła zabieg postępują,ale u mnie tak umawiają,że np. przed latem zabieg, a potem te 2 najbardziej słoneczne miesiące luz.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 08:19   #2034
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość


Tylko te 6 czy 8 tygodni to przy Light Sheer norma. Zresztą jak będziesz mieć zabieg i zobaczysz jak włosy odrastają to już Cię te odstępy nie będą dziwić. Ja w tej chwili już mam odstępy powyżej 3 miesięcy,bo nie ma sensu robić wcześniej zabiegu

.
acha czyli tak towygląda, a możesz napisac dokładnie jakie ty miałas odstępy pomiędzy zabiegami?? tzn 1 zabieg i potem keidy drugi, trzeci itd?

a co z tymi kremami antytrądzikowymi jak chodzi o łydki jak to sie ma?

co do opalania to mi babka mówiła że jesli skóra jest opalona to wówczas moga wystapic poparzenia a nawet przebarwienia dlatego wazne jest by sie stosowac do zalceń.

Czyli tak naprawdę cała seria tych 5-6 razy może sie skończyc za ROK??!! rety....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:13   #2035
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Odstęp 6-8 tygodni między zabiegami jest całkowicie normalny. Ja miałam podobną sytuację jak ty. Pierwszy trzy zabiegi miałam w odstępach 8 tygodniowych i zakończyłam je przed latem, natomiast 4 dopiero na jesieni.
Jeśli chodzi o zakaz używania kremu na trądzik to najprawdopodobniej jest tak, że zawiera on substancje światłouczulające które przenikają do krwioobiegu i w rezultacie mogą spowodować poparzenia podczas zabiegu depilacji.
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:46   #2036
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agunial Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o zakaz używania kremu na trądzik to najprawdopodobniej jest tak, że zawiera on substancje światłouczulające które przenikają do krwioobiegu i w rezultacie mogą spowodować poparzenia podczas zabiegu depilacji.
kurcze ale ja sobie nie wyobrażam żeby nie stosowac przez rok kremówna syfki... Może to jest tak że np tydzień czy dwa przed zabiegiem nie mozna a nie wcale. Tego własnie nie wiem zapomniałam sprecyzowac co znaczy nie uzywać. Antybiotyki to babka mówiła że tak ze 4 dni przed zabiegiem,a o kremy nie dopytałam
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:55   #2037
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
acha czyli tak towygląda, a możesz napisac dokładnie jakie ty miałas odstępy pomiędzy zabiegami?? tzn 1 zabieg i potem keidy drugi, trzeci itd?

a co z tymi kremami antytrądzikowymi jak chodzi o łydki jak to sie ma?

co do opalania to mi babka mówiła że jesli skóra jest opalona to wówczas moga wystapic poparzenia a nawet przebarwienia dlatego wazne jest by sie stosowac do zalceń.

Czyli tak naprawdę cała seria tych 5-6 razy może sie skończyc za ROK??!! rety....
dlatego najlepszym czasem na depilację jest jesień.do lata skończysz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:59   #2038
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77
Czyli tak naprawdę cała seria tych 5-6 razy może sie skończyc za ROK??!! rety....
A ty myślałaś,że ile to potrwa? Zresztą nikt Ci nie daje gwarancji,że te 5-6 zabiegów to będzie koniec. Nikt Ci też nie da gwarancji,że np. po 4 zabiegach będziesz tak zadowolona i świetnie wyglądała,że 5 i 6 nie zrobisz.


Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
kurcze ale ja sobie nie wyobrażam żeby nie stosowac przez rok kremówna syfki... Może to jest tak że np tydzień czy dwa przed zabiegiem nie mozna a nie wcale. Tego własnie nie wiem zapomniałam sprecyzowac co znaczy nie uzywać. Antybiotyki to babka mówiła że tak ze 4 dni przed zabiegiem,a o kremy nie dopytałam
To też jest uzależnione od tego jaki konkretnie preparat używasz. Bo jeżeli to jest jakiś krem do skóry trądzikowej drogeryjny to bez problemu można używać,ale jeżeli to są preparaty zawierające retinoidy to już musisz konkretnie dopytać.

Moja rada dla Ciebie jest taka: Panie z gabinetów bardzo chętnie odpowiadają na pytania, jakieś obawy itp. Dzwoń i pytaj
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:22   #2039
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej

Dawno mnie tu nie było
Ja jestem już po 3 zabiegach Light Sheer Duet w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona Jednak komfort zabiegu bez porównania do porzedniej wersji lasera!!!
Trochę tu czytam i jak piszecie, że u Was nie ma żadnych promocji to muszę powiedzieć, że szkoda!!! Bo przecież nie wszystkich stać na taką depilację :/ Ale warto odkładać na to pieniążki (szczególnie jak nie możecie patrzeć na maszynkę!)

U mnie w Gdańsku 6 grudnia są promocje i ja idę Sobie na nogi za 50%taniej
Więc jak jesteście 3city to warto nawet spróbować
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:28   #2040
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

BĘDE MUSIAŁA ZOBACZTYC SKŁAD TYCH KREMÓW. To zwykle drogeryjne bez recepty.
ja na szczecie trafiłam na prmocje ale i tak mnie ścisnęło dzis w żołądku bo zobaczyłam promocje na duet wiecie za ile? za 600 zł 5 zabiegów na pachy, bikini, łydki..... buuuuuu no ale ja juz zapłaciłam za 4 i na zwykły Light Sheer i to sporo więcej. Nie oddadza mi juz kasy (ciekawe co by powiezieli jak bym powiedział że w ciązy np jestem i nie wykorzystam tego?))
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.