Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 19:27   #4261
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez miczka333 Pokaż wiadomość
Dobrze, że do Was napisałam bo już miałam to kupić.
Może ktoś polecić jakiś dobry salon we Wrocławiu?
Ja robie we wrocku, ale nietypowym laserem, wiec nie bede polecac salonu. Poszukaj gdzies LS dueta tak tutaj polecanego.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 20:19   #4262
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez miczka333 Pokaż wiadomość
Dobrze, że do Was napisałam bo już miałam to kupić.
Może ktoś polecić jakiś dobry salon we Wrocławiu?
ucz sie na cudzych blędach.ja straciłam 1000 zł na IPL+RF
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 23:27   #4263
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ja robie we wrocku, ale nietypowym laserem, wiec nie bede polecac salonu. Poszukaj gdzies LS dueta tak tutaj polecanego.
ja bym stricte DUET-u nie polecał tylko zwykły LightSheer coherentu z małą końcówką - ta duża końcówka duetu jest za słaba i przede wszystkim przedłuża fazę telogenu włosa - osobiście nawet robiąc zabiegi w odstępach zalecanych przez producenta nie zauważyłem trwałych ubytków włosów - za to w miejscach robionych małą końcówką są trwałe efekty i skóra pozbawiona włosków
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 09:04   #4264
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ja bym stricte DUET-u nie polecał tylko zwykły LightSheer coherentu z małą końcówką - ta duża końcówka duetu jest za słaba i przede wszystkim przedłuża fazę telogenu włosa - osobiście nawet robiąc zabiegi w odstępach zalecanych przez producenta nie zauważyłem trwałych ubytków włosów - za to w miejscach robionych małą końcówką są trwałe efekty i skóra pozbawiona włosków
no to .pani w salonie łydki robi dużą koncowką.zapytałam się,czy na moją prośbe nie przełoży na małą końcówke i powiedziała NIE
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 18:54   #4265
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a niby "klient nasz pan" ja o duecie czytałem i słyszałem już zbyt wiele negatywnych opinni - to praktycznie działa jak IPL z ta różnicą, że przedłuża jeszcze mocniej fazę uśpienia włosów - właśnie ta reklamowana bezboleśność czyni ten laser zbyt słabym - cudów nie ma - musi boleć i tyle
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:00   #4266
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a niby "klient nasz pan" ja o duecie czytałem i słyszałem już zbyt wiele negatywnych opinni - to praktycznie działa jak IPL z ta różnicą, że przedłuża jeszcze mocniej fazę uśpienia włosów - właśnie ta reklamowana bezboleśność czyni ten laser zbyt słabym - cudów nie ma - musi boleć i tyle
zobaczymy jak pojadę,może da się namówić
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:59   #4267
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Próbowałam w innym wątku, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Dziewczyny, chciałam zapytać o light sheer, bo się do niego przymierzam... Czy najpierw muszę się "zapuścić" a potem tuż przez zabiegiem zgolić normalną maszynką?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 22:03   #4268
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Próbowałam w innym wątku, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Dziewczyny, chciałam zapytać o light sheer, bo się do niego przymierzam... Czy najpierw muszę się "zapuścić" a potem tuż przez zabiegiem zgolić normalną maszynką?
nie wiem co oznacza zapuścić włosy.
jeśli wcześniej je depilowałaś wyrywając to tak.najmniej musisz poczekać miesiąc,a najlepiej dwa,aby odrosły
jesli tylko golisz,to nie musisz.
włosy do zabiegu musza być świeżo zgolone,ale nie wyrywane.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 22:08   #4269
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie wiem co oznacza zapuścić włosy.
jeśli wcześniej je depilowałaś wyrywając to tak.najmniej musisz poczekać miesiąc,a najlepiej dwa,aby odrosły
jesli tylko golisz,to nie musisz.
włosy do zabiegu musza być świeżo zgolone,ale nie wyrywane.
Dziękuje za odpowiedź. Biorąc pod uwagę że używam depilatora od kilku lat, takie zapuszczanie będzie b. bolesne
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 22:27   #4270
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja robilam depilacje glebokiego bikini light sheer.
Procedura chyba wyglada tak samo jak przy innych laserach. Nie wolno przzez okolo 2 miesiace sie opalac, usuwac wlosow za pomoca depilatora, wosku tzn nie wyrywac ich tylko normalnie golic maszynka.
Dzien przed sama depilacja trzeba zgolic wlosy do zera i to wszystko. Znieczulenie mialam mascia emla ale i tak bolalo
aha i zabieg robilam w Krakowie
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 23:42   #4271
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zobaczymy jak pojadę,może da się namówić
płacisz więc wymagasz - szkoda pieniędzy - na zachodnich forach czytałem, że duet jest za słaby po prostu, w salonie w Gdyni który również ma ten laser sporo klientek się skrażyło, że po 3-4 miesiącach wszystkie włosy odrosły bez zmian - coś tu jest ewidentie nie tak
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 10:00   #4272
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
płacisz więc wymagasz - szkoda pieniędzy - na zachodnich forach czytałem, że duet jest za słaby po prostu, w salonie w Gdyni który również ma ten laser sporo klientek się skrażyło, że po 3-4 miesiącach wszystkie włosy odrosły bez zmian - coś tu jest ewidentie nie tak
Na pierwszym zabiegu usuwanych jest ok 30 % wlosow, nastepny zabieg trzeba zrobic wlasnie po 3 miesiacach jak wlosy odrosna wtedy usunie sie jakies 70% i potem za kolejne 3 i juz powinno byc dobrze, potem co jakis czas tzw zabieg przpominajacy.

A kto powiedzial ze po pierwszym zabiegu wlosy nigdy nie odrosna???
Taki laser nie istnieje co za pierwszym razem usunie 100% wlosow, wiadomo najlepsze efekty uzyskuje sie jak sie ma calkiem ciemne wlosy, to przy pierwszym zabiegu efekty sa lepsze.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 10:17   #4273
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Na pierwszym zabiegu usuwanych jest ok 30 % wlosow, nastepny zabieg trzeba zrobic wlasnie po 3 miesiacach jak wlosy odrosna wtedy usunie sie jakies 70% i potem za kolejne 3 i juz powinno byc dobrze, potem co jakis czas tzw zabieg przpominajacy.

A kto powiedzial ze po pierwszym zabiegu wlosy nigdy nie odrosna???
Taki laser nie istnieje co za pierwszym razem usunie 100% wlosow, wiadomo najlepsze efekty uzyskuje sie jak sie ma calkiem ciemne wlosy, to przy pierwszym zabiegu efekty sa lepsze.
Nieprecyzyjnie się wyraziłem - klientki robiły po 2-3 zabiegi w 2 miesięcznych odstępach albo i dłuższych i efekt był tylko taki, że włosy odrastały znacznie później.

Zresztą nawet po pierwszym zabiegu powinny być widoczne jakieś efekty - ja miałem np. robiony tors dwa razy duetem w 3 miesięcznych odstępach i nie było żadnej różnicy - po 4 miesiąch od ostatniego zabiegu wszystkie włosy odrosły.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 08:14   #4274
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich ponownie,
Kilka miesięcy temu zalogowałam się na forum gdy zobaczyłam na grouponie ofertę depilacji laserowej i chciałam dowiedzieć się czegoś o metodach, skuteczności itp.
Zachęcona opiniami forumowiczek zdecydowałam się zakupić drogi kupon na 3-krotną depilację trzech stref. Wbrew tym co mówiono, zabiegi były bolesne pomimo stosowania kremu Emla, zawijania sie nim itd.
Po każdym zabiegu widziałam fantastyczne efekty, włosy faktycznie same wypadały i wyglądało to super. Zabiegi odbywały się co 1,5 mies. Dwa miesiące po ostatnim zabiegu już wszystkie włosy były z powrotem i tak jest do dziś! dodam, że nie byłam w międzyczasie w ciąży, nie mam problemów hormonalnych i mam ciemne włosy, więc teoretycznie wszystko miało być ok.
Drogie dziewczyny i chłopaki, nie dajcie się mamić wizją, że laser usunie Wam włosy, bo prawda jest taka, że musiałybyście traktować tę metodą jako stałą formę depilacji co 1,5 mies do końca życia aby faktycznie zachować skuteczność.
Salony zmuszają do stosowania serii zabiegów, bo wówczas łapią klienta "abonentowego" i pewność zabiegów 3-5 razy. Klient który odstąpi w dowolnym momencie nigdy już do tego nie powróci, bo uświadomi sobie, że został oszukany.
Ja prawie rok (10 miesięcy) po serii 3 zabiegów nie widzę różnicy, podobnie inna koleżanka, która skończyła swoją serię miesiąc wcześniej.
Nie dawajcie się naciągać, natury nie oszukacie :/ Stwierdzam to z przykrością, bo sama miałam wielkie nadzieje, a zamiast włosków straciłam tylko pieniądze.
Zastanówcie się też nad poradami osób, które śledzą forum od lat- czy ktoś kto nie ma w tym bezpośredniego interesu poświęcałby codziennie kilkadziesiąt minut na "udzielanie porad"? Są to osoby reprezentujące branżę i płaci im się za marketing szeptany.
Życzę wszystkim aby postęp w tej dziedzinie zaczął oferować faktyczną jakość i aby zabiegi stały się prawdziwie bezbolesne Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 08:59   #4275
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ponownie,
Kilka miesięcy temu zalogowałam się na forum gdy zobaczyłam na grouponie ofertę depilacji laserowej i chciałam dowiedzieć się czegoś o metodach, skuteczności itp.
Zachęcona opiniami forumowiczek zdecydowałam się zakupić drogi kupon na 3-krotną depilację trzech stref. Wbrew tym co mówiono, zabiegi były bolesne pomimo stosowania kremu Emla, zawijania sie nim itd.
Po każdym zabiegu widziałam fantastyczne efekty, włosy faktycznie same wypadały i wyglądało to super. Zabiegi odbywały się co 1,5 mies. Dwa miesiące po ostatnim zabiegu już wszystkie włosy były z powrotem i tak jest do dziś! dodam, że nie byłam w międzyczasie w ciąży, nie mam problemów hormonalnych i mam ciemne włosy, więc teoretycznie wszystko miało być ok.
Drogie dziewczyny i chłopaki, nie dajcie się mamić wizją, że laser usunie Wam włosy, bo prawda jest taka, że musiałybyście traktować tę metodą jako stałą formę depilacji co 1,5 mies do końca życia aby faktycznie zachować skuteczność.
Salony zmuszają do stosowania serii zabiegów, bo wówczas łapią klienta "abonentowego" i pewność zabiegów 3-5 razy. Klient który odstąpi w dowolnym momencie nigdy już do tego nie powróci, bo uświadomi sobie, że został oszukany.
Ja prawie rok (10 miesięcy) po serii 3 zabiegów nie widzę różnicy, podobnie inna koleżanka, która skończyła swoją serię miesiąc wcześniej.
Nie dawajcie się naciągać, natury nie oszukacie :/ Stwierdzam to z przykrością, bo sama miałam wielkie nadzieje, a zamiast włosków straciłam tylko pieniądze.
Zastanówcie się też nad poradami osób, które śledzą forum od lat- czy ktoś kto nie ma w tym bezpośredniego interesu poświęcałby codziennie kilkadziesiąt minut na "udzielanie porad"? Są to osoby reprezentujące branżę i płaci im się za marketing szeptany.
Życzę wszystkim aby postęp w tej dziedzinie zaczął oferować faktyczną jakość i aby zabiegi stały się prawdziwie bezbolesne Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok


jasne.szemrany marketing uprawiam.szkoda,że nikt mi nie płaci wizytami w salonie

zapomniałas dodać,że IPL jest lepszy.to chyba twój kolejny post ubliżający nam tu na forum

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-12-27 o 09:01
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 09:38   #4276
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

"uderz w stół a nożyce się odezwą"

a co do Twojego wpisu "twój kolejny post ubliżający nam":
- po pierwsze- łatwo to zweryfikować, że nigdy nikomu nie ubliżałam
- po drugie- nie było mnie przez kilka miesięcy
- po trzecie: co ma oznaczać "nam"? czyżby chodziło o zawodowych "szeptaczy"? oj, w idiotyczny sposób odkryłaś się

zresztą, to mój ostatni post. każdy ma swój rozum i robi to na co ma ochotę jeśli lubi płacić za "placebo", to ja nie zmienię niczyjego zdania
pozdrawiam i życzę pomyślności Forumowiczkom
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 10:20   #4277
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
"uderz w stół a nożyce się odezwą"

a co do Twojego wpisu "twój kolejny post ubliżający nam":
- po pierwsze- łatwo to zweryfikować, że nigdy nikomu nie ubliżałam
- po drugie- nie było mnie przez kilka miesięcy
- po trzecie: co ma oznaczać "nam"? czyżby chodziło o zawodowych "szeptaczy"? oj, w idiotyczny sposób odkryłaś się

zresztą, to mój ostatni post. każdy ma swój rozum i robi to na co ma ochotę jeśli lubi płacić za "placebo", to ja nie zmienię niczyjego zdania
pozdrawiam i życzę pomyślności Forumowiczkom
O losie

Taaaak, jestem ponad dwa lata po zabiegach, te włosy które zostały usunięte nie odrosły, ale pewnie ktoś mnie naciągnął na wydatki, które nie dały efektów
Jak miałaś zrobiony zabieg do bani i nie potrafiłaś tego zweryfikować to nie powód, żeby dawać swojej złości i zgorzknieniu upust tutaj insynuując jakieś niefajne rzeczy.


Ja dziś lecę znów na uda+przedramiona, ale jestem zła, bo na pierwszym zabiegu miałąm świeże dość duże zadramanie przy lewym nadgarstku, a dziś sobie przy goleniu włosków zafundowałam mega zacięcie przy prawym nadgarstku Ale jestem zdolna
Niestety z rąk schodzi mi słabo w porównaniu do pach czy łydek, no ale włoski jednak delikatniejsze...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 10:51   #4278
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny ja rok temu zaczynalam bikini i pachy i już po pierwszym zabiegu był świetny efekt. (robiłam LSem) Zrobiłam póki co łącznie 3 zabiegi na bikini (4 zabieg mam niedługo) i 4 zabiegi na pachy i jeśli chodzi o bikini to naprawdę baaardzo niewiele włosków odrosło i to tam gdzie prosiłam Panią o zmniejszenie mocy bo z bólu nie dawałam rady.

Z drugiej strony np Łydki miałam raz robione słabą mocą i widzę, ze faktycznie efekt jest mizerny. Więc wiele zależy od miejsca na ciele gdzie ten zabieg jest wykonywany oraz od narzędzia i mocy...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 11:10   #4279
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
"uderz w stół a nożyce się odezwą"

a co do Twojego wpisu "twój kolejny post ubliżający nam":
- po pierwsze- łatwo to zweryfikować, że nigdy nikomu nie ubliżałam
- po drugie- nie było mnie przez kilka miesięcy
- w idiotyczny sposób odkryłaś się
b4726cad01574fbe6cb414ecd0174829.jpg

Cytat:
po trzecie: co ma oznaczać "nam"? czyżby chodziło o zawodowych "szeptaczy"? oj,
jest taki wątek na wizażu KLIK,gdzie weryfikuje się zawodowych szeptaczy.moderator sprawdza,czy nie reklamują danego produktu iiii BAN.
może zgłosisz moje posty zamist NAS obrażać.NAS,czyli osoby zadowolone z efektów lasera!!!


Cytat:
zresztą, to mój ostatni post. każdy ma swój rozum i robi to na co ma ochotę jeśli lubi płacić za "placebo", to ja nie zmienię niczyjego zdania
pozdrawiam i życzę pomyślności Forumowiczkom

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-12-27 o 11:12
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 11:11   #4280
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć wszystkim.
Znalazłam ofertę na gruponie w trójmieście, bardzo fajna. Ale nie wiem czy się zdecydować bo nie znam się tak jak tutaj co niektórzy więc zapytam

Salon posługuje się laserem LightSheer ET, czy jest to dobry laser? Ma on głowicę 9x9 i maksymalną moc 60J. Myślicie że warto?
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 11:38   #4281
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a niby "klient nasz pan" ja o duecie czytałem i słyszałem już zbyt wiele negatywnych opinni - to praktycznie działa jak IPL z ta różnicą, że przedłuża jeszcze mocniej fazę uśpienia włosów - właśnie ta reklamowana bezboleśność czyni ten laser zbyt słabym - cudów nie ma - musi boleć i tyle
w kontekscie wyboldowanego - ja i moje dwie kolezanki zgodnie twierdzimy, ze Duetem boli jak wszyscy diabli . przy czym dziewczyny zaczely jechac na sprejach chlodzacych i masciach (nie dawaly rady), jeno na na zywca do konca robilam .

mam porownanie ze zwyklym LS i stwierdzam, ze boli bardziej Duet. wedlug mnie, wiaze sie to z faktem, ze wieksza powierzchnia jest narazona na bol w jednym momencie.

kolejna rzecz - natezenie bolu nie idzie u mnie w parze ze skutecznoscia, jak juz pisalam, nie jestem zbyt zadowolona z Duetu. jestem po 5. zabiegach na uda i wlosow mam okolo 50%, jesli nie wiecej. praktycznie z przodu za bardzo nie widze roznicy, wiecej ubylo mi z tylu ud. pachy po 5. zabiegach tez jakos nie powalaja. a pisalam juz tutaj, ze po trzecim zabiegu odroslo mi po 4. tygodniach wiecej wlosow niz mialam zaczynajac zabiegi^^.
bikini wypada zdecydowanie najlepiej, ale mialam 6 zabiegow, nadto 2 pierwsze robione byly zwyklym LS.

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ponownie,
Kilka miesięcy temu zalogowałam się na forum gdy zobaczyłam na grouponie ofertę depilacji laserowej i chciałam dowiedzieć się czegoś o metodach, skuteczności itp.
mozesz podac nazwe zakladu? byc moze sa niekompetentni (na co wskazywaloby robienie zabiegow co poltora miesiaca), warto ostrzec inne uzytkowniczki i uzytkownikow forum.

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Po każdym zabiegu widziałam fantastyczne efekty, włosy faktycznie same wypadały i wyglądało to super. Zabiegi odbywały się co 1,5 mies.
stanowczo za krotkie przerwy miedzy zabiegami!! i Ty sie dziwisz, ze nie podzialalo .

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny i chłopaki, nie dajcie się mamić wizją, że laser usunie Wam włosy, bo prawda jest taka, że musiałybyście traktować tę metodą jako stałą formę depilacji co 1,5 mies do końca życia aby faktycznie zachować skuteczność.
Aniu, 6,5 roku temu zakonczylam depilacje laserowa lydek, do dzisiaj wlosy nie odrosly, co Ty na to? i co1,5 miesiaca to mozna sobie robic depilacje woskiem, na laser to stanowczo za szybko.

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Salony zmuszają do stosowania serii zabiegów, bo wówczas łapią klienta "abonentowego" i pewność zabiegów 3-5 razy. Klient który odstąpi w dowolnym momencie nigdy już do tego nie powróci, bo uświadomi sobie, że został oszukany.
wytlumacz mi, jak sie klient ma zorientowac, ze zostal oszukany, jesli wg Twoich slow, nalezy przystepowac do zabiegu co 1,5 miesiaca?

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Ja prawie rok (10 miesięcy) po serii 3 zabiegów nie widzę różnicy, podobnie inna koleżanka, która skończyła swoją serię miesiąc wcześniej.
a ja mam przyklad swoj i swoich kilku kolezanek, bedziemy dalej przeciagac linke?

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Zastanówcie się też nad poradami osób, które śledzą forum od lat- czy ktoś kto nie ma w tym bezpośredniego interesu poświęcałby codziennie kilkadziesiąt minut na "udzielanie porad"? Są to osoby reprezentujące branżę i płaci im się za marketing szeptany.
jesli chodzi o Wizaz, to nikt na tym watku nie siedzi kilkadziesiat minut dziennie. byc moze nie masz dostatecznej wiedzy na temat funkcjonowania tego typu portali (takoz samo jak na temat depilacji laserowej, skoro jak mantre powtarzasz o chodzeniu na zabiegi co 1,5 miesiaca), ale na takich jak ten watkach ludzie po prostu wymieniaja sie doswiadczeniami oraz dziela sie swoja wiedza.

o wiele wiecej czasu niz tutaj, spedzam na watku weryfikujacym aukcje z perfumami czy na watku stanikowym - uwazasz, ze jestem wobec tego oplacana przez branze bielizniana i perfumeryjna?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-12-27 o 11:41
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 11:46   #4282
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
stanowczo za krotkie przerwy miedzy zabiegami!! i Ty sie dziwisz, ze nie podzialalo .
a myślisz, ze tak krótkie przerwy mogę zaszkodzić?
jest fana oferta na gruponie http://www.groupon.pl/oferty/trojmia...gdansk/2340368
6 miesięcy ważny kupon na 6 zabiegow na 2 partie ciała.
Jak widać odstęp byłby miesiąc...
jest sens czy nie ma sensu?
Czy lepiej wykorzystać tylko 3 zabiegi x 2 partie ciała i robić normalne odstępy co 2 mce? Bo nawet w takiej sytuacji wydaje sie, że to niezła promocja...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 12:07   #4283
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
a myślisz, ze tak krótkie przerwy mogę zaszkodzić?
jest fana oferta na gruponie http://www.groupon.pl/oferty/trojmia...gdansk/2340368
6 miesięcy ważny kupon na 6 zabiegow na 2 partie ciała.
Jak widać odstęp byłby miesiąc...
jest sens czy nie ma sensu?
Czy lepiej wykorzystać tylko 3 zabiegi x 2 partie ciała i robić normalne odstępy co 2 mce? Bo nawet w takiej sytuacji wydaje sie, że to niezła promocja...
w tym watku wielokrotnie juz pisano, dlaczego nie mozna skracac przerw miedzy zabiegami - wlosy musza miec czas na wyjscie z "uspienia", 6 - tygodniowe przerwy sa za krotkie.

o to, o co pytasz, juz ktos przed Toba pytal - pamietam, bo odpowiadalam na to pytanie . jesli bedziesz robic czesciej zabiegi, to chyba Ci nie zaszkodzi, ale musisz sie liczyc z mniejsza ich skutecznoscia. ale jesli masz miec po 3 skuteczne zabiegi na 2 partie ciala, to faktycznie sie oplaca ten kupon nadal.

przy czym warto zadzwonic i dopytac o te waznosc kuponu - z tego, co sie orientuje, to czesto bywa tak, ze owa waznosc oznacza, ze trzeba sie na pierwszy zabieg umowic w czasie jej trwania, a terminy dalszych juz nie maja znaczenia.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-12-27 o 12:08
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 12:27   #4284
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
w tym watku wielokrotnie juz pisano, dlaczego nie mozna skracac przerw miedzy zabiegami - wlosy musza miec czas na wyjscie z "uspienia", 6 - tygodniowe przerwy sa za krotkie.

o to, o co pytasz, juz ktos przed Toba pytal - pamietam, bo odpowiadalam na to pytanie . jesli bedziesz robic czesciej zabiegi, to chyba Ci nie zaszkodzi, ale musisz sie liczyc z mniejsza ich skutecznoscia. ale jesli masz miec po 3 skuteczne zabiegi na 2 partie ciala, to faktycznie sie oplaca ten kupon nadal.

przy czym warto zadzwonic i dopytac o te waznosc kuponu - z tego, co sie orientuje, to czesto bywa tak, ze owa waznosc oznacza, ze trzeba sie na pierwszy zabieg umowic w czasie jej trwania, a terminy dalszych juz nie maja znaczenia.
Dzięki za odpowiedź!
akurat ten wątek staram się dokładnie śledzić a jakoś mi to umknęło z tymi przerwami.
Ja sie z reguły spotykalam z tym, że jak jest karnet to trzeba go w podanym terminie cały wykorzystać cały ...
To w taki razie zrobiłabym 4 zabiegi po 2 miesiące(5styczen, 5 marzec, 5 maj, 5 lipiec) przerwy, tak chyba OK? Czy lepiej jeszcze rzadsze przerwy?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 12:41   #4285
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Ja sie z reguły spotykalam z tym, że jak jest karnet to trzeba go w podanym terminie cały wykorzystać cały ...
To w taki razie zrobiłabym 4 zabiegi po 2 miesiące(5styczen, 5 marzec, 5 maj, 5 lipiec) przerwy, tak chyba OK? Czy lepiej jeszcze rzadsze przerwy?
to lepiej dopytac jak to jest z ta waznoscia, bo ja akurat przy kuponie na depilacje mialam tak, ze tylko pierwszy zabieg musial byc koniecznie zrobiony w terminie obowiazywania kuponu.
co do przerw, to zalezy, o jaka czesc ciala chodzi. bikini polecaja robic co 10 - 12 tygodni, pachy juz co 8 - 10 tygodni. tak ze rowne 2 miesiace to troche ponizej 10 tygodni, jesli myslisz np. o bikini^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 12:47   #4286
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja akurat myslalam o lydkach i udach..
kiedyś jak robilam pachy i bikini to pamiętam ze zawsze razem w rownych odstępach...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 12:51   #4287
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź!
akurat ten wątek staram się dokładnie śledzić a jakoś mi to umknęło z tymi przerwami.
Ja sie z reguły spotykalam z tym, że jak jest karnet to trzeba go w podanym terminie cały wykorzystać cały ...
To w taki razie zrobiłabym 4 zabiegi po 2 miesiące(5styczen, 5 marzec, 5 maj, 5 lipiec) przerwy, tak chyba OK? Czy lepiej jeszcze rzadsze przerwy?
dziewczyny,lepsze dłuzsze przerwy niż krótsze.
lepszy efekt uzyskasz jesli zobisz 2 ,lub 3 zabiegi w danym okresie z dluższymi przerwami,niż 4/6 w tym samym czasie,a toz prostej przyczyny.
wlos musi być w odpowiedniej fazie wzrostu.zabieg laserowy nie tylko usuwa włos w swojej fazie,ale i usypia włos ,który już nie jest w fazie wzrostu.należy poczekać ,aż zawiąrze się cebulka i znów go zaatakować.
jesli pójdziesz na depilację w czasie kiedy wlosy nie będa w fazie wzrostu i uśpione to zabieg nie przyniesie żadnego skutku,a znów uśpisz na kolejny czas cebulki.

nie wiem,czy mnie rozumiesz.
to tak,jakbyś chciała zapuścić włosy,kiedy będziesz je stale i w krótkim czasie podcinać to nie urosną.kiedy dasz im czas to odrosną na tyle na ile chcesz.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 12:57   #4288
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dziewczyny,lepsze dłuzsze przerwy niż krótsze.
lepszy efekt uzyskasz jesli zobisz 2 ,lub 3 zabiegi w danym okresie z dluższymi przerwami,niż 4/6 w tym samym czasie,a toz prostej przyczyny.
wlos musi być w odpowiedniej fazie wzrostu.zabieg laserowy nie tylko usuwa włos w swojej fazie,ale i usypia włos ,który już nie jest w fazie wzrostu.należy poczekać ,aż zawiąrze się cebulka i znów go zaatakować.
jesli pójdziesz na depilację w czasie kiedy wlosy nie będa w fazie wzrostu i uśpione to zabieg nie przyniesie żadnego skutku,a znów uśpisz na kolejny czas cebulki.

nie wiem,czy mnie rozumiesz.
to tak,jakbyś chciała zapuścić włosy,kiedy będziesz je stale i w krótkim czasie podcinać to nie urosną.kiedy dasz im czas to odrosną na tyle na ile chcesz.
dzięki, rozumiem rozumiem, ale właśnie sprawdziłam, ze drugi zabieg łydek mam umówiony dokładnie 6 tygodni po 1 zabiegu.
(chcialam go teraz odwołać na rzecz tego gruponu) ale widzę, że nawet moja stała Pani która to robi tak mi wybrała, ze 6 tygodniowa przerwa...

(sprawdziłam w kalendarzu, że bikini i pachy tez robiłam z przerwami około 7 tygodni) tak mi zalecała ta Pani co robiła...

Czytam teraz, że czas uśpienia włosa to maks 8 tygodni... hmm
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."


Edytowane przez asvr
Czas edycji: 2011-12-27 o 13:01
asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 13:38   #4289
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
dzięki, rozumiem rozumiem, ale właśnie sprawdziłam, ze drugi zabieg łydek mam umówiony dokładnie 6 tygodni po 1 zabiegu.
(chcialam go teraz odwołać na rzecz tego gruponu) ale widzę, że nawet moja stała Pani która to robi tak mi wybrała, ze 6 tygodniowa przerwa...

(sprawdziłam w kalendarzu, że bikini i pachy tez robiłam z przerwami około 7 tygodni) tak mi zalecała ta Pani co robiła...

Czytam teraz, że czas uśpienia włosa to maks 8 tygodni... hmm
zabiegi gruponowe to forma reklamy i promocji.ja zapisałam się na 13 stycznia,ale pani powiedziała,że w tych pieniadzach moge zacząć już w grudniu na miesiąc PRZED promocją gruponową.
im zalezy na kliencie i na dużej ilości zabiegów ,więc dzwoń ,pytaj i pokarz im,że tez się znasz!!!


powinni mnie sponsorowac na moją pozytywna opinię.muszę poszukac sponsora
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:22   #4290
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja wykonywalam zabiegi co 6-8-9-10tyg-pol roku elosem. Na razie jestem zadowolona. Pewnie do czasu (zanim mi wszystko odrosnie).
Ale tak sie u Was naczytalam o tych dlugich odstepach, ze jak ostatnio babka mowila, ze mam przyjsc na drugi zabieg na uda po 2 miesiacach to zwatpilam (choc nie powinnam niby).

Teraz jestem na etapie odrostu wloskow, jeszcze nie wypadaja, ale to za szybko. Az jestem ciekawa efektow. A chyba najabrdziej tego, czy te wlosy mi nie odrosna za rok, dwa...

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-12-27 o 21:23
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.