makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 15:56   #3181
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

tydzień temu byłam na korekcie.. dopóki nie zeszły mi strupki bylo ok... ale teraz mam brwi w kolorze niebieskim jak wyblaknięty tatuaż...na dodatek są nierówne..widać to dopiero teraz.. w ciągu tyg wybiorę się do p. Eweliny tak jak z nią to ustaliłam podczas poprawki, żeby pokazać jak wyszło..

zaczynam sie juz zastanawiac nad usunieciem tego co mam na twarzy, jakims laserem itd... bo zamiast poprawienia wygladu na plus wyglądam gorzej..

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2012-05-05 o 15:58
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:09   #3182
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
tydzień temu byłam na korekcie.. dopóki nie zeszły mi strupki bylo ok... ale teraz mam brwi w kolorze niebieskim jak wyblaknięty tatuaż...na dodatek są nierówne..widać to dopiero teraz.. w ciągu tyg wybiorę się do p. Eweliny tak jak z nią to ustaliłam podczas poprawki, żeby pokazać jak wyszło..

zaczynam sie juz zastanawiac nad usunieciem tego co mam na twarzy, jakims laserem itd... bo zamiast poprawienia wygladu na plus wyglądam gorzej..
nasuwa mi sie jedna mysl....a nie mowilam?
pytalas o opinie, napisalam, ze nie jest to najlepszy wybor, napisalam co sie dzialo z brwiami jednej z dziewczyn, ale Ty i tak sie tam wybralas, a teraz masz efekty

dodam, ze moja kolezanka ma schrzanione kreski przez p Eweline
moje sa "w miare" ale mialam 5 poprawek
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:44   #3183
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nasuwa mi sie jedna mysl....a nie mowilam?
pytalas o opinie, napisalam, ze nie jest to najlepszy wybor, napisalam co sie dzialo z brwiami jednej z dziewczyn, ale Ty i tak sie tam wybralas, a teraz masz efekty

dodam, ze moja kolezanka ma schrzanione kreski przez p Eweline
moje sa "w miare" ale mialam 5 poprawek

mądry polak po szkodzie.. poza tym mam tak jakby rozgałęzione brwi od zewnetrznej strony (dwie końcówki), jest linia starych brwi i nowych(jak to teraz polaczyc? chyba poszerzajac brwi...) pojde w tygodniu do niej i zobaczymy co powie..za kolejna korektę nie widzi mi się płacić.....

wczesniej dzwonilam do polic i tam sie chcialam umowic na koretke, zalezy mi na wygladzie brwi, bo przeciez sa na twarzy, bylabym sklonna wydac na koretkte brwi u p.Agnieszki 1200 zl, ale co z tego jak terminy

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2012-05-05 o 17:47
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:00   #3184
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
mądry polak po szkodzie.. poza tym mam tak jakby rozgałęzione brwi od zewnetrznej strony (dwie końcówki), jest linia starych brwi i nowych(jak to teraz polaczyc? chyba poszerzajac brwi...) pojde w tygodniu do niej i zobaczymy co powie..za kolejna korektę nie widzi mi się płacić.....

wczesniej dzwonilam do polic i tam sie chcialam umowic na koretke, zalezy mi na wygladzie brwi, bo przeciez sa na twarzy, bylabym sklonna wydac na koretkte brwi u p.Agnieszki 1200 zl, ale co z tego jak terminy
nooo
ale ja jakbym uslyszala zle opinie to bym zrezygnowala

teraz proponowalabym Ci isc gdzie indziej bo co z tego, ze Ci poprawi jak za pol roku Twoje brwi pewnie zbledna o polowe tak jak Krusiakowi

no ja robilam wczesniej u Agnieszki, to moja znajoma, teraz tez mialam robic, nawet wcisnela mnie w termin ale mimo iz zaproponowala nizsza cene to jednak o wiele za wysoka, biorac pod uwage, ze w salonie, do ktorego poszlam powiedzili, ze moje brwi sa do odswiezenia tylko i zrobia mi to za 250zl

jesli chcesz to dam Ci namiar do pani, u ktorej ja wykonywalam makijaz
robilam brwi i usta i jestem bardzo zadowolona, mialam juz dwie korekty, wszystko w cenie i powiedziala, ze jak jeszcze cos zauwaze, ze chcialabym poprawic to mam przyjsc i ona zrobi
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 07:20   #3185
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nooo
ale ja jakbym uslyszala zle opinie to bym zrezygnowala

teraz proponowalabym Ci isc gdzie indziej bo co z tego, ze Ci poprawi jak za pol roku Twoje brwi pewnie zbledna o polowe tak jak Krusiakowi

no ja robilam wczesniej u Agnieszki, to moja znajoma, teraz tez mialam robic, nawet wcisnela mnie w termin ale mimo iz zaproponowala nizsza cene to jednak o wiele za wysoka, biorac pod uwage, ze w salonie, do ktorego poszlam powiedzili, ze moje brwi sa do odswiezenia tylko i zrobia mi to za 250zl

jesli chcesz to dam Ci namiar do pani, u ktorej ja wykonywalam makijaz
robilam brwi i usta i jestem bardzo zadowolona, mialam juz dwie korekty, wszystko w cenie i powiedziala, ze jak jeszcze cos zauwaze, ze chcialabym poprawic to mam przyjsc i ona zrobi

moglabys podac,bylabym wdzieczna
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:11   #3186
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
To jak nazwiesz kreski których zdj wstawiam poniżej? Nie powiedziałabym że jest to oszpecenie, wpisując w google grafika makijaż permanentny powieki wyskakują mi głównie takie kreski, oprócz tych tylko zagęszczających rzęsy, nie wychodzących poza ich linię. I na taki też efekt liczyłam
No to czegoś tu nie rozumiem...? Przecież skoro to miała być kreska dekoracyjna to musiała Ci najpierw tę kreskę narysować a Ty musiałaś ją zaakceptować? Dlaczego dałaś sobie zrobić kreski, które były dalekie od Twoich oczekiwań? Albo się upieram przy swoim, bo mam swoją wizję i wtedy tak mam mieć, albo idę gdzie indziej. Jedna ma prawo mieć wizję a druga ma prawo stwierdzić, że nie spełni jej oczekiwań, ale to jest możliwe tylko w przypadku konkretnego określenia się. Ty wiesz najlepiej jak wyglądały Wasze ustalenia.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:03   #3187
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
No to czegoś tu nie rozumiem...? Przecież skoro to miała być kreska dekoracyjna to musiała Ci najpierw tę kreskę narysować a Ty musiałaś ją zaakceptować? Dlaczego dałaś sobie zrobić kreski, które były dalekie od Twoich oczekiwań? Albo się upieram przy swoim, bo mam swoją wizję i wtedy tak mam mieć, albo idę gdzie indziej. Jedna ma prawo mieć wizję a druga ma prawo stwierdzić, że nie spełni jej oczekiwań, ale to jest możliwe tylko w przypadku konkretnego określenia się. Ty wiesz najlepiej jak wyglądały Wasze ustalenia.
Niestety, żadnych kresek mi wcześniej nie narysowała... Nie wiedziałam, może powinnam się o to sama upominać ale na moje tłumaczenia jak ta kreska ma wyglądać przytakiwała, że rozumie, więc byłam przekonana że zrobi mi takie kreski, jakie chciałam. W dodatku obie kreski trochę się od siebie różnią. Tylko że teraz już tego nie cofnę - tak jak dziewczyny pisały "mądry polak po szkodzie".

Mam tylko pytanie czy jak będę teraz te kreski intensywnie zmywać czy też nie stosować się do zaleceń co do nawilżania, wody, pływania i opalania mogę liczyć na to że bardziej wyblakną?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 11:24   #3188
Aneciaa07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Przede wszystkim miałaś brwi pigmentowane igłą jedną, czy piórkiem?
Mam wrażenie, że to nie mogło być piórko, skoro brwi miałaś po zabiegu opuchnięte... teraz pytanie, czy linergistka od razu założyła, że będziesz mieć korektę i wtedy te brwi zostaną dopracowane i wtedy jest ok, bo to znaczy, że brwi zostaną "zabudowane", natomiast jeśli napomknęła, że być może korekta nie będzie potrzebna a jednocześnie brwi wyglądają jak niedopracowane to nie wiem, czy doradzać Ci powrót do tej osoby.
W takiej sytuacji doradzałabym znalezienie osoby, która naprawdę zna się na tej metodzie i odpowiednio dopracuje Ci brwi z odpowiednim naciskiem i odpowiednią gęstością.

Natomiast jeśli jednak chcesz się tego w miarę bezboleśnie pozbyć to doradzam kilka mikrodermabrazji, ewentualnie kwasy na twarz a szczególnie na brwi i powinny szybko wypłowieć, w każdym razie na tyle żeby to przykryć ołówkiem.
A więc było to piórko, nie igła. Tylko szkoda,że Pani, która mi robiła powiedziała,że będzie to wyglądac jak normalne włoski. A mam-jak już wspominałam-pare grubych kresek.
Wspominała, że ta metoda raczej nie potrzebuje korekty bo są to włoski(ciągle mi mówiła włoski, włoski, włoski) a to wogóle nie przypomina włosków.
Jeszcze teraz po dłuższym okresie czasu jedna brew prawie zanika a druga wciąż jest ciemna!
Bardzo mi przykro, bo myślałam, że w końcu skończy się mój problem z brwiami.
Straciłam 500zł. Jednak cieszy mnie przynajmniej to, że nie zostałam oszpecona bardziej! Dziewczyny wybierajcie dobre salony. Nie kierujcie się tanimi kosztami, kierujcie się rozsądkiem! Pieniądze będą zawsze, mniej czy więcej, a makijaż permanentny zostanie na dłużej i albo będzie Wam dodawał uroku, albo oszpeci twarz.
Pozdrawiam.
Aneciaa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:34   #3189
pusiad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, z pewnością to pytanie już się pojawiło ale jestem przerażona i proszę o wyrozumiałość. Cztery dni temu zrobiła usta, wszystko było super aż do dzisiejszego ranka, mam opryszczkę. Proszę o informację co mam zrobić by straty były jak najmniejsze i kiedy mogę zrobić korektę. Wiem, że po wyleczeniu ale czy potrzebuję dodatkowego czasu by opryszczka nie powróciła (dotychczas pojawiała się sporadycznie, ostatni raz 4 lata temu). Czy jest szansa by usta nie ucierpiały za bardzo i przyjęła się korekta
Jestem załamana tak cieszyłam się na ten makijaż((
pusiad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 12:26   #3190
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Niestety, żadnych kresek mi wcześniej nie narysowała... Nie wiedziałam, może powinnam się o to sama upominać ale na moje tłumaczenia jak ta kreska ma wyglądać przytakiwała, że rozumie, więc byłam przekonana że zrobi mi takie kreski, jakie chciałam. W dodatku obie kreski trochę się od siebie różnią. Tylko że teraz już tego nie cofnę - tak jak dziewczyny pisały "mądry polak po szkodzie".

Mam tylko pytanie czy jak będę teraz te kreski intensywnie zmywać czy też nie stosować się do zaleceń co do nawilżania, wody, pływania i opalania mogę liczyć na to że bardziej wyblakną?
Ok, w takim razie nie komentuję, bo to i tak niczego już nie zmieni.

Jak te kreski wyglądają teraz? Masz jakieś strupeczki? Czy Ty je czymś pielęgnujesz? Jeśli tak to nie smaruj niczym, myj twarz wodą normalnie, zmywaj oczy, czyli zachowuj się tak jak przed zabiegiem, być może ten barwnik się w większym stopniu wyłuszczy... w każdym razie najważniejsze żeby u Ciebie wyłuszczyły się "skrzydełka kreski, ich końcówki.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneciaa07 Pokaż wiadomość
A więc było to piórko, nie igła. Tylko szkoda,że Pani, która mi robiła powiedziała,że będzie to wyglądac jak normalne włoski. A mam-jak już wspominałam-pare grubych kresek.
Wspominała, że ta metoda raczej nie potrzebuje korekty bo są to włoski(ciągle mi mówiła włoski, włoski, włoski) a to wogóle nie przypomina włosków.
Jeszcze teraz po dłuższym okresie czasu jedna brew prawie zanika a druga wciąż jest ciemna!
Bardzo mi przykro, bo myślałam, że w końcu skończy się mój problem z brwiami.
Straciłam 500zł. Jednak cieszy mnie przynajmniej to, że nie zostałam oszpecona bardziej! Dziewczyny wybierajcie dobre salony. Nie kierujcie się tanimi kosztami, kierujcie się rozsądkiem! Pieniądze będą zawsze, mniej czy więcej, a makijaż permanentny zostanie na dłużej i albo będzie Wam dodawał uroku, albo oszpeci twarz.
Pozdrawiam.
...czyli pigmentacja była za płytka i wogóle z tego co zebrałam do kupy to raczej robił to ktoś początkujący i dlatego prawdopodobnie zabieg został wystawiony na zakupy grupowe, dla wyrobienia sobie ręki. Czy to jest ok, czy nie to już wypowiadać się nie będę, natomiast nie sądzę żeby tu chodziło o osobę, która już się wprawiła a teraz potrzebuje się rozreklamować.
Przykre.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez pusiad Pokaż wiadomość
Witam, z pewnością to pytanie już się pojawiło ale jestem przerażona i proszę o wyrozumiałość. Cztery dni temu zrobiła usta, wszystko było super aż do dzisiejszego ranka, mam opryszczkę. Proszę o informację co mam zrobić by straty były jak najmniejsze i kiedy mogę zrobić korektę. Wiem, że po wyleczeniu ale czy potrzebuję dodatkowego czasu by opryszczka nie powróciła (dotychczas pojawiała się sporadycznie, ostatni raz 4 lata temu). Czy jest szansa by usta nie ucierpiały za bardzo i przyjęła się korekta
Jestem załamana tak cieszyłam się na ten makijaż((
Spokojnie w życiu są poważniejsze powody do załamań
Zażywałaś Heviran? Jeśli nie to od razu jutro startuj po receptę (chyba, że ktoś Ci sprzeda w aptece bez, ale nie sądzę) na Heviran 400mg i zażywaj w pierwszym dniu po 2 tabletki co 4 godziny a od następnego 3 razy dziennie po jednej. Przyjmuj ten lek w trakcie jedzenia, bo inaczej rozwali Ci żołądek.
Prawdopodobnie wystarczy 7 dni i odstaw. Kup sobie również maść Vratizolin i nakładaj punktowo. O umyciu potem dłoni przypominam, bo tak już mam a można to cholerstwo przenieść np. na oczy.

Korekta nie wcześniej, niż za 6 tygodni, przy czym 3, 4 dni przed korektą zacznij już brać Heviran żeby wyeliminować opryszczkę po raz kolejny i wtedy wystarczy brać 3 razy dziennie po jednej tabletce.

I będzie ok
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 12:34   #3191
pusiad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Ok, w takim razie nie komentuję, bo to i tak niczego już nie zmieni.

Jak te kreski wyglądają teraz? Masz jakieś strupeczki? Czy Ty je czymś pielęgnujesz? Jeśli tak to nie smaruj niczym, myj twarz wodą normalnie, zmywaj oczy, czyli zachowuj się tak jak przed zabiegiem, być może ten barwnik się w większym stopniu wyłuszczy... w każdym razie najważniejsze żeby u Ciebie wyłuszczyły się "skrzydełka kreski, ich końcówki.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



...czyli pigmentacja była za płytka i wogóle z tego co zebrałam do kupy to raczej robił to ktoś początkujący i dlatego prawdopodobnie zabieg został wystawiony na zakupy grupowe, dla wyrobienia sobie ręki. Czy to jest ok, czy nie to już wypowiadać się nie będę, natomiast nie sądzę żeby tu chodziło o osobę, która już się wprawiła a teraz potrzebuje się rozreklamować.
Przykre.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Spokojnie w życiu są poważniejsze powody do załamań
Zażywałaś Heviran? Jeśli nie to od razu jutro startuj po receptę (chyba, że ktoś Ci sprzeda w aptece bez, ale nie sądzę) na Heviran 400mg i zażywaj w pierwszym dniu po 2 tabletki co 4 godziny a od następnego 3 razy dziennie po jednej. Przyjmuj ten lek w trakcie jedzenia, bo inaczej rozwali Ci żołądek.
Prawdopodobnie wystarczy 7 dni i odstaw. Kup sobie również maść Vratizolin i nakładaj punktowo. O umyciu potem dłoni przypominam, bo tak już mam a można to cholerstwo przenieść np. na oczy.

Korekta nie wcześniej, niż za 6 tygodni, przy czym 3, 4 dni przed korektą zacznij już brać Heviran żeby wyeliminować opryszczkę po raz kolejny i wtedy wystarczy brać 3 razy dziennie po jednej tabletce.

I będzie ok
dziękuję, mam Hevira 200, będę stosowała po cztery tabletki na jedną dawkę a jutro poproszę o receptę na 400, jeszcze raz bardzo dziękuję
pusiad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 12:43   #3192
pusiad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziękuję za pomoc, mam Heviram 200 i stosowałam go 2 razy dziennie, ale skoro tak to biorę dziś po cztery tabletki na jedną dawkę a jutro biegnę do lekarza po receptę, pozdrawiam
pusiad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:31   #3193
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
moglabys podac,bylabym wdzieczna
http://www.strefaurody.clarena.pl/user/
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:50   #3194
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Ok, w takim razie nie komentuję, bo to i tak niczego już nie zmieni.

Jak te kreski wyglądają teraz? Masz jakieś strupeczki? Czy Ty je czymś pielęgnujesz? Jeśli tak to nie smaruj niczym, myj twarz wodą normalnie, zmywaj oczy, czyli zachowuj się tak jak przed zabiegiem, być może ten barwnik się w większym stopniu wyłuszczy... w każdym razie najważniejsze żeby u Ciebie wyłuszczyły się "skrzydełka kreski, ich końcówki.
Smarowałam 3 razy dziennie maścią Linomag. Już nie są takie szorstkie w dotyku jak były, strupków żadnych nie mam. Przed zabiegiem jeszcze zapisałam się na korektę i kreski dolne na 20 czerwca, ale nie wiem czy pójść..
Może jak by się trochę barwnik z tych skrzydełek wyłuszczył udałoby się je "przerobić" chociaż na coś w takim stylu, póki co chyba będę je przykrywać eyelinerem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2255.jpg (40,7 KB, 251 załadowań)
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:17   #3195
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Smarowałam 3 razy dziennie maścią Linomag. Już nie są takie szorstkie w dotyku jak były, strupków żadnych nie mam. Przed zabiegiem jeszcze zapisałam się na korektę i kreski dolne na 20 czerwca, ale nie wiem czy pójść..
Może jak by się trochę barwnik z tych skrzydełek wyłuszczył udałoby się je "przerobić" chociaż na coś w takim stylu, póki co chyba będę je przykrywać eyelinerem
No to dość pilnie pielęgnowałaś te powieki, w związku z tym na duże złuszczenie bym nie liczyła. Myślę, że powinnaś iść do tej kobiety, ze zdjęciem, dokładnie określić o co Ci chodzi, potem poproś o wyrysowanie i kolejna rzecz, niech kobieta powie wprost, czy jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania i w zależności od tego co usłyszysz będziesz mogła podjąć decyzję.
Może być tak, że ta osoba ma swoje zasady i przekonania co do tego jak powinna wyglądać kreska, więc jeżeli dalej nie będziecie mogły się dogadać to zrezygnuj z korekty u Niej.
Wasze wizje Twoich kresek muszą być zgodne, w przeciwnym wypadku kolejny raz będziesz niezadowolona.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:25   #3196
Jo_An
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Jo_An
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Podłączam się do wątku

Chcę sobie zrobić makijaż permanentny - dolną kreską oraz górną w stylu eye liner.

Natknęłam się na ofertę na grouponie na wykonanie takiego makijażu - jak myślicie czy taka oferta z kuponu zniżkowego będzie wykonana gorzej jakościowo? Niestety na taki makijaż w normalnej cenie aktualnie mnie nie stać a co do takiego z kuponu mam pewne obawy

I czy któraś z was miała robioną górną kreskę "eye-liner" ?


Też myślałam o grouponie, teoretycznie taka promocyjna usługa nie powinna być wykonana gorzej, ale różnie to bywa w rzeczywistości...
Długo zastanawiałam się na kreską, ale wreszcie się zdecydowałam, idę w tym tygodniu do Anny Zajdel, ma teraz nawet promocje na makijaż permanentny, więc jeśli jeszcze nie byłaś to może zerknij na jej stronę.
Co do kreski dekoracyjnej to musisz mieć pewność, że wykonana będzie precyzyjnie, a zakładam, że pewności takiej nie masz, ja z resztą też. Widziałam już kilka takich "artystycznych" asymetrycznych linii. Wolę wyraźniejszą kreskę, bo każdego dnia z rana ją maluję ale zobaczę najpierw jak będzie się prezentować ta wykonana u pani Ani
Jo_An jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 18:58   #3197
karolina_kr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 30
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat moglabys podac link do swojej galerii brwi jakie wykonujesz oraz miasto?
juz przejrzalam caly internet... jakos nie jestem jak narazie w stanie nikomu zaufac po tym co tutaj nie raz przeczytalam i ujrzalam... nie chce byc oszpecona, nie chce pieniedzy wyrzucic w bloto...
karolina_kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:49   #3198
_KOTKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kochane! Wczoraj zrobiłam kontur ust z cieniowaniem, pani kazała smarować wyłącznie wazeliną, natomiast na chwilę obecną kolor odcina się od reszty ust tak nieatrakcyjnie, że wstydzę się wyjść na zewnątrz. Kontur i cieniowanie jest mocne a reszta ust sinawa. Czy są jakieś sprawdzone metody jak przetrwać ten czas zanim pigment wyblaknie? Bo szczerze mówiąc na chwilę obecną przeraża mnie perspektywa poniedziałku w biurze...
_KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:35   #3199
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

proszę dajcie znac czy slyszalyscie zeby ktos usunął kiedys kreske???
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 12:51   #3200
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny (a w szczególności kolezanka Muscat)
Wczoraj miałam zrobione brewki i mam kilka pytań:
1. co sądzicie - czy wyglądaja ładnie?
2. lingerystka która mi je robiła prosiła żeby niczym nie smarowac - ewentualnie przed kąpiela wazeliną - a widze ze wy smarujecie, pytanie czy samorwac i jeśli tak to czym?
3. czy to normalne ze podczas psikania brwi bolą? w ogole odczuwam ich lekkie pieczenie - czy to normalne (brwi robiłam wczoraj)?
4. ile czasu powinny się trzymać? lingerystka polecała odświeżenie po roku, ja głupia myslałam ze z 3 lata się utrzyma..

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2012-05-16 o 08:50
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 13:17   #3201
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny (a w szczególności kolezanka Muscat)
Wczoraj miałam zrobione brewki i mam kilka pytań:
1. co sądzicie - czy wyglądaja ładnie?
2. lingerystka która mi je robiła prosiła żeby niczym nie smarowac - ewentualnie przed kąpiela wazeliną - a widze ze wy smarujecie, pytanie czy samorwac i jeśli tak to czym?
3. czy to normalne ze podczas psikania brwi bolą? w ogole odczuwam ich lekkie pieczenie - czy to normalne (brwi robiłam wczoraj)?
4. ile czasu powinny się trzymać? lingerystka polecała odświeżenie po roku, ja głupia myslałam ze z 3 lata się utrzyma..

pozdrawiam serdecznie

1.Strasznie cienkie, jak się wygoją będą jeszcze cieńsze. Jedna wygląda jakby przy wewnętrznej stronie oka szła ku górze, a powinna iść ku dołowi. Szczerze mówiąc mi się podobają średnio, ale może do Twojej twarzy pasują.
2.Ja dostałam maść w gabinecie- taka lekko żółtawa, natłuszczająca nie jestem pewna co to było, może bepanten
3.Nic a nic mnie nie bolały
4. Po miesiącu od pierwszego barwienia powinna Ci zrobić w cenie zabiegu poprawkę, a później powinny się trzymać minimum 2 lata w ładnym stanie.

Robiłaś w salonie czy u kogoś w domu?

Przejrzyj ostatnich kilka stron to znajdziesz zdjęcia innych brwi (w tym i moich) i porównasz ze swoimi
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 13:44   #3202
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

kevschaa
Ja mam chyba trochę krzywa twarz po prostu poniżej fotka sprzed makijażu perm. i dzisiaj bardziej na wprost mam wrażenie trochę "więziennego" makijażu ale pewnie dlatego że jest świeży i jeszcze sie nie złuszczył.. Poprawkę mam za miesiąc, nalegałam na delikatne i niezbyt ciemne brwi, umówiłam się że w razie potrzeby je pogrubimy i przyciemnimy
hmmm a mnie troszkę pieką - robiłam w renomowanym salonie, przez wielokrotnie polecana lingerystkę więc myślę że to po prostu moja skóra tak reaguje na podrażnienie

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2012-05-16 o 08:49
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 13:56   #3203
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny (a w szczególności kolezanka Muscat)
Wczoraj miałam zrobione brewki i mam kilka pytań:
1. co sądzicie - czy wyglądaja ładnie?
2. lingerystka która mi je robiła prosiła żeby niczym nie smarowac - ewentualnie przed kąpiela wazeliną - a widze ze wy smarujecie, pytanie czy samorwac i jeśli tak to czym?
3. czy to normalne ze podczas psikania brwi bolą? w ogole odczuwam ich lekkie pieczenie - czy to normalne (brwi robiłam wczoraj)?
4. ile czasu powinny się trzymać? lingerystka polecała odświeżenie po roku, ja głupia myslałam ze z 3 lata się utrzyma..

pozdrawiam serdecznie
Sorki, ale mnie się nie podobają Po pierwsze, od strony technicznej a po drugie ja wogóle nie jestem zwolenniczką metody cienia, więc nie chciałabym tutaj krytykować, bo jak to zawsze powtarzam, jeden lubi kapustę a drugi sałatę.

Natomiast co do pielęgnacji, jeśli chcesz żeby ten efekt się przyjął to według "mojej szkoły" należy brwi przez 3 dni po zabiegu pielęgnować Tribioticiem a potem Solcoserylem, lub kremem specjalnie przeznaczonym do pielęgnacji po zabiegu, często takie kremy można od razu nabyć w gabinetach.
Nie należy brwi niczym przemywać, pocierać, drapać, etc.

Po 3,4 tygodniach powinna być korekta, to nie tylko wyrównuje ewentualne niedociągnięcia, zabieg korekty przede wszystkim wzmacnia efekt.

Odświeżenie po roku nie jest koniecznością, aczkolwiek przedłuża żywotność makijażu, trzeba pamiętać, że po pierwszej pigmentacji, każda następna wzmacnia i przedłuża efekt.

Acha, zważywszy, że przy metodzie cienia jednak powierzchnia pigmentowana jest dość rozległa to brwi mają prawo być obolałe jeszcze na drugi dzień po zabiegu.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2012-05-15 o 13:59
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:28   #3204
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agaaaggg Pokaż wiadomość
Witam , ja też robiłam brwi u Pani Ingi Pławik i szczerze mówiąc nie polecam , brwi zrobiła mi niedokładnie i nierówno ale na całe szczęście tego aż tak bardzo nie widać natomiast kreski które zrobiła koleżance to nic innego jak jedna wielka tragedia. Podsumowując widać że Pani Inga Pławik dopiero się uczy.No cóż wybór już pozostawiam Wam moje drogie koleżanki
Witam Cię/Was drogie Panie,
sama przechodziłam przez różne panie specjalistki...Największą żenadą był wizyta takiej Pani "wizażystki" u mnie w hotelu ,która reklamowała się na gumtree -wyjazdy do klientek i makijaż robiony w domu-szczerze odradzam takie praktyki ,ale to moje prywatne zdanie. Daleka jestem od podawania danych osobowych linergistek ,czy wizażystów, nie każdy lubi ,ale polecam pewne miejsce w Krakowie ,adresu nie pamiętam ,ale nazwę zapamiętam na długo Gabinet Różany, a umiejętności Pani linergistki Cóż...,jest jeden pasujący przymiotnik : Profesjonalizm !
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:24   #3205
journalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny,
w sobotę miałam robione kreski górne i wszystko było dobrze do wczoraj, kiedy to zszedł mi pierwszy duży kawałek strupka i okazało się, że pod spodem zamiast pięknej czarnej grubszej kreski mam bladą i cieniutką czy to normalne? 30 maja czeka mnie poprawka, czy to możliwe, że po poprawce barwnik będzie się lepiej trzymał? HELP PLS!

Co polecacie do pielęgnacji oczu po makijażu? ja rano i wieczorem delikatnie przecieram powieki wacikiem nasączonym wodą mineralną i trzy razy dziennie natłuszczam je linomagiem. Z makijażu oczu też zrezygnowałam póki co... Kurcze może coś robię nie tak? Ale robię tak jak polecała lingeristka...
journalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:33   #3206
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez journalistka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
w sobotę miałam robione kreski górne i wszystko było dobrze do wczoraj, kiedy to zszedł mi pierwszy duży kawałek strupka i okazało się, że pod spodem zamiast pięknej czarnej grubszej kreski mam bladą i cieniutką czy to normalne? 30 maja czeka mnie poprawka, czy to możliwe, że po poprawce barwnik będzie się lepiej trzymał? HELP PLS!

Co polecacie do pielęgnacji oczu po makijażu? ja rano i wieczorem delikatnie przecieram powieki wacikiem nasączonym wodą mineralną i trzy razy dziennie natłuszczam je linomagiem. Z makijażu oczu też zrezygnowałam póki co... Kurcze może coś robię nie tak? Ale robię tak jak polecała lingeristka...
Właśnie po to jest korekta, żeby dopigmentować i wzmocnić efekt głowa do góry ))))

Natomiast zupełnie nie rozumiem o co chodzi z tym przemywaniem, ale nie wtrącam się
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:36   #3207
journalistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Właśnie po to jest korekta, żeby dopigmentować i wzmocnić efekt głowa do góry ))))

Natomiast zupełnie nie rozumiem o co chodzi z tym przemywaniem, ale nie wtrącam się
dziękuję bardzo mnie uspokoiłaś
przemywanie ma podstawy czysto higieniczne
journalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:56   #3208
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Drogie Wizażanki, jak najlepiej usunąć makijaż permanentny brwi? Na wątku o tatuażach czytałam o rejuvi i laserze.
Doradźcie proszę co jest lepsze.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:16   #3209
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, jak najlepiej usunąć makijaż permanentny brwi? Na wątku o tatuażach czytałam o rejuvi i laserze.
Doradźcie proszę co jest lepsze.
Przede wszystkim czy chcesz usunąć i jeśli tak to dlaczego? Często da się poprawić, podczas gdy z usuwaniem to dodatkowe cierpienie i nie zawsze daje się usunąć do końca.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:43   #3210
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Przede wszystkim czy chcesz usunąć i jeśli tak to dlaczego? Często da się poprawić, podczas gdy z usuwaniem to dodatkowe cierpienie i nie zawsze daje się usunąć do końca.
Jak można naprawić (czyli dla mnie USUNĄĆ) górna kreske?

czemu nikt nie mowi ze to po prostu tatuaz? nie zrobilabym tego makijazu gdybym wiedziala ze nigdy nie zejdzie, a mialam polecona i sprawdzona lingerystke..

ja zdecydowalabym sie na usuwanie laserem, ale boje sie ze wypadną mi rzęsy

Edytowane przez Mia Aim
Czas edycji: 2012-05-17 o 17:45
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.