D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-20, 10:31   #31
Agata124611
Raczkowanie
 
Avatar Agata124611
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

NIGDY! Takie ³adne w³osy... a¿ szkoda.

Chyba ¿e masz siê mêczyæ, to skróæ. Ale nie na zero, tylko zostaw trochê d³u¿sze.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez shani_ Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem ci ¿e o ile bardzo lubiê d³ugie w³osy o facetów, tak zwi±zanych nie cierpiê :P wiêc po pierwsze wywali³abym wszystkie gumki w diab³y, bo moim zdaniem ka¿dy facet wygl±da o niebo lepiej w rozpuszczonych. Poza tym masz naprawdê ³adne w³osy i szkoda by³oby je ¶cinaæ, no i krótkie fryzury ma jakie¶ 80% facetów na ulicy. Mo¿esz zawsze spróbowaæ skróciæ je tylko trochê, np. tak jak tu:
http://images4.fanpop.com/image/phot...59-630-420.jpg

Takie by ci pasowa³y, chocia¿ to uk³adaæ trzeba

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez shani_ Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem ci ¿e o ile bardzo lubiê d³ugie w³osy o facetów, tak zwi±zanych nie cierpiê :P wiêc po pierwsze wywali³abym wszystkie gumki w diab³y, bo moim zdaniem ka¿dy facet wygl±da o niebo lepiej w rozpuszczonych. Poza tym masz naprawdê ³adne w³osy i szkoda by³oby je ¶cinaæ, no i krótkie fryzury ma jakie¶ 80% facetów na ulicy. Mo¿esz zawsze spróbowaæ skróciæ je tylko trochê, np. tak jak tu:
http://images4.fanpop.com/image/phot...59-630-420.jpg

idealne :love :
__________________


64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-20, 11:47   #32
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 267
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

D³ugie w³osy u facetów s± ¶wietne (czêsto zdarza mi siê obejrzeæ na ulicy za ch³opakiem z d³ugimi w³osami ), chocia¿ rozpuszczone s± fajniejsze. Twoje s± ³adne i zadbane, wiêc ¿al by³oby ¶cinaæ, ale masz te¿ trochê puco³owat± twarz, wiêc pasowa³oby zapu¶ciæ jaki¶ zarost dla wyostrzenia wygl±du.
katmaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-21, 01:16   #33
Polizei_aufmachen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ja wiem, ¿e to Polska i tutaj siê prawie wszystkie buhaje siê gol± maszynkami, krócej lub d³u¿ej, czê¶ciej albo rzadziej.

Ale ¶ciêcia kuca wcale nie oznacza pój¶cia w styl przeciêtnego polskiego 'ukiego, Seby albo innego Cinka w pumach ferrari. Gêste, zadbane i zdrowe w³osy równie dobrze (jak nie lepiej) widaæ przy d³ugo¶ci 20, 15 cm, 10 cm a nawet i 7 cm.

Serio, mo¿e Wam byæ w to ciê¿ko uwierzyæ, ale pomijaj±c filmy i reklamy z "Betkhamem" naprawdê istniej± inne mêskie fryzury ni¿ (wed³ug d³ugo¶ci): kuc, szopa, na¿elowana ³epetyna, "maszynkom na krutko"i glanca*.

*Dobra glanca nie jest z³a notabene, lepsza ni¿ mega-zakola.
Polizei_aufmachen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 19:02   #34
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Dobra, wiem, ¿e jestem niezdecydowany, ale to chyba tylko potwierdza fakt, ¿e ¼le siê z tym czuje i mam w±tpliwo¶ci... ogólnie, ostatnio w zwi±zku z now± szko³± chcia³em zrobiæ trochê znajomo¶ci, poznaæ wiêcej ludzi itd. O ile ogólnie nie jestem nie¶mia³y, to trochê zacz±³em tak siê zachowywaæ, jako ¿e wiem, ¿e na temat d³ugich w³osów s± ró¿ne opinie i ró¿nie mog± ludzie to odbieraæ. Wiem, ¿e piszê g³upoty ale naprawdê mi to przeszkadza i chcia³bym w koñcu mie¶ciæ siê w tym standardzie... chocia¿by dla wygody typu prysznic z rana. No, ale do rzeczy. Szukam dla siebie odpowiedniej fryzury. Tutaj mo¿e wstawiê swoje zdjêcie w rozpuszczonych w³osach (przy okazji, bo kto¶ o to pyta³): http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006zjz.jpg
No i to samo tylko ze spiêtymi w³osami: http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006ctc.jpg. Jak sobie tak patrzy³em... to ogólnie podoba mi siê to jak wygl±da moja twarz z przodu ze spiêtymi w³osami. Jakkolwiek to samolubnie brzmi. I w sumie jedynie gdyby nie by³o tego kuca z ty³u, tego nadmiaru w³osów... No, patrzy³em jeszcze co¶ takiego: http://ww5w.stylistka.p5l/katalog-fr...-meska-krotka/
Usuñcie z linka dwie 5-tki, bo mi link cenzuruje bez tego.

Ale nie wiem czy by mi to pasowa³o, nie znam siê totalnie na tym a mam s³ab± wyobra¼nie. BTW, fajny product placement na zdjêciach xd.
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 19:53   #35
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 1 493
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez veosar Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, wiem, ¿e jestem niezdecydowany, ale to chyba tylko potwierdza fakt, ¿e ¼le siê z tym czuje i mam w±tpliwo¶ci... ogólnie, ostatnio w zwi±zku z now± szko³± chcia³em zrobiæ trochê znajomo¶ci, poznaæ wiêcej ludzi itd. O ile ogólnie nie jestem nie¶mia³y, to trochê zacz±³em tak siê zachowywaæ, jako ¿e wiem, ¿e na temat d³ugich w³osów s± ró¿ne opinie i ró¿nie mog± ludzie to odbieraæ. Wiem, ¿e piszê g³upoty ale naprawdê mi to przeszkadza i chcia³bym w koñcu mie¶ciæ siê w tym standardzie... chocia¿by dla wygody typu prysznic z rana. No, ale do rzeczy. Szukam dla siebie odpowiedniej fryzury. Tutaj mo¿e wstawiê swoje zdjêcie w rozpuszczonych w³osach (przy okazji, bo kto¶ o to pyta³): http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006zjz.jpg
No i to samo tylko ze spiêtymi w³osami: http://img.burning-brushes.pl/?v=dsc006ctc.jpg. Jak sobie tak patrzy³em... to ogólnie podoba mi siê to jak wygl±da moja twarz z przodu ze spiêtymi w³osami. Jakkolwiek to samolubnie brzmi. I w sumie jedynie gdyby nie by³o tego kuca z ty³u, tego nadmiaru w³osów... No, patrzy³em jeszcze co¶ takiego: http://ww5w.stylistka.p5l/katalog-fr...-meska-krotka/
Usuñcie z linka dwie 5-tki, bo mi link cenzuruje bez tego.

Ale nie wiem czy by mi to pasowa³o, nie znam siê totalnie na tym a mam s³ab± wyobra¼nie. BTW, fajny product placement na zdjêciach xd.
Pogrubione - tym siê absolutnie nie przejmuj. Nie dopasowuj siê do innych (w tym przypadku 'a bo facet koniecznie musi mieæ krótkie w³osy' a jak nie to¶ miana faceta niegodny) tylko dlatego, ¿e chc±. Rób tak jak tobie pasuje. W tej chwili je¿eli w³osy ci przeszkadzaj± na co dzieñ oraz ¼le siê z takimi czujesz to zetnij, ale tylko dlatego, ¿e Ty tak chcesz. Nie inni. Je¿eli maj± ciê odrzuciæ za wygl±d niezbyt dobrze to o nich ¶wiadczy. Mo¿e gdyby¶ rzeczywi¶cie wygl±da³ jak obdartus i ¶mierdzia³oby od Ciebie na kilometr... A tak to olaæ i robiæ swoje. O dopasowywaniu siê pomy¶lisz, jak pracy po studiach szukaæ bêdziesz Korzystaj póki mo¿esz.

Swoj± drog± dobrze Ci w rozpuszczonych. W³osy twoje s± zdrowe, grube i l¶ni±ce. Takie za jakie niejedna dziewczyna duszê diab³u by odda³a. Szkoda by³oby siê ich pozbywaæ, ale je¿eli chcesz ¶ci±æ, pomy¶l o ich sprzedaniu. £adn± kwotê by¶ dosta³.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 20:03   #36
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Hmm. Mo¿e nie do koñca powiedzia³em to co mam na my¶li... to nie jest tak, ¿e chce je ¶ci±æ bo kto¶ my¶li ¿e wygl±dam ¼le (chocia¿ jak tak teraz patrze to tak w³a¶nie napisa³em). Po prostu ta odmienno¶æ sprawia, ¿e odbija siê to na mojej pewno¶ci siebie. W przypadku krótkich w³osów nie zwraca³bym na to zupe³nie uwagi, by³oby to co¶ naturalnego. Wbicie siê jednak w gust jakiej¶ dziewczyny, któr± jestem zainteresowany jest jednak dla mnie trochê stresuj±ce. Byæ mo¿e to dziecinada, no ale có¿, tak to odbieram. A co do samego wygl±du... widzia³bym siê tak w sumie gdyby moja twarz by³a trochê inna. No nie oszukujmy siê, mêskich rys twarzy to ja jeszcze nie mam, a tym bardziej zarostu, by to wygl±da³o jako¶ sensownie. Mój 1.75m te¿ nie powala. Ten sam problem jest i w przypadku kitki i w przypadku rozpuszczonych w³osów, nie mam ani jakich¶ wyrazistych rys twarzy ani zarostu, który by to jako¶ równowa¿y³. My¶le ¿e dlatego ten okres jest dla mnie taki trudny. W rozpuszczonych, chocia¿by na tym zdjêciu czuje siê... tak cholernie niemêsko W kitce ju¿ lepiej, ale nadal.
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 20:33   #37
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 1 493
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Teraz widaæ jak na d³oni Po prostu ¼le siê z tym czujesz. Tnij zatem bez obaw. Fryzura raczej z tych co wyd³u¿± twarz, czyli dzisiejszy standard - d³u¿sza góra, krótsze boki.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 20:41   #38
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

A dlaczego zacz±³e¶ zapuszczaæ w³osy? Wiêkszo¶æ robi to bo chce pokazaæ, ¿e s³ucha metalu, ciê¿szej muzyki albo po prostu siê wyró¿niaæ. I mi subiektywnie bardzo siê d³ugie w³osy u mê¿czyzn podobaj±.
Mój kolega zapuszcza³ w³osy od gimnazjum, ok 6 lat. Mia³ piêkne loki. ¦ci±³, bo zmieni³o mu siê towarzystwo, z metali na imprezowiczów; bo chcia³ wygl±daæ powa¿niej (idzie teraz na studia); s±dzi³, ¿e dziêki temu lepiej wypadnie w oczach dziewczyn. Jak pierwszy raz go zobaczy³am, to go nie pozna³am, po prostu. Taki krótkow³osy wyda³ mi siê jeszcze ni¿szy (a jest Twojego wzrostu), chudszy (a jest do¶æ dobrze zbudowany), ogólnie... mniejszy. I zarost nie pomóg³, a wrêcz jeszcze bardziej zaokr±gli³ twarz, zrobi³a mu siê z w³osów i brody taka otoczka.
Mo¿e u Ciebie jak zetniesz bêdzie inaczej, ale jeste¶ m³ody, uro¶niesz, wyostrz± Ci siê rysy, pojawi zarost.
W ca³o¶ci zgadzam siê z postem Drakan -moim zdaniem mo¿esz skróciæ w³osy, ale szkoda tak zadbanych ¶cinaæ ca³kowicie. I akurat, jak odrosn± do tej d³ugo¶ci jak± masz, bêdziesz ju¿ bardziej mêski.
Fru Mannelig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-26, 12:24   #39
lomanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Dla mnie jakie¶ 99% facetow wyglada o niebo lepiej w krotkich wlosach! Mysle, ze tez do nich nalezysz hehe. Nie boj sie, jak cos odwrocisz uwage ludzi od krotkich wlosow np. zapuszczajac brode hehe
lomanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-27, 11:55   #40
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Autorze, ci±gle masz jakie¶ obawy, a czemu zacz±³e¶ kiedys zapuszczaæ w³osy? Je¶li ¼le siê w nich czujesz, to zetnij. Dla mnie masz piêkne, zadbane, l¶ni±ce w³osy, no i najwazniejsze: d³uuugie! Uwielbiam d³ugie, zadbane w³osy u facetów, dodaj± charyzmy, nie s³uchaj tych, co radz± ¶cinaæ: nie wiedz±, co dobre. No chyba ¿e chcesz wyrwaæ zwyk³± laskê, nie metalówê
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-27, 14:47   #41
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Nie jestem metalem, nie szukam... "metalówy", jestem normalnym, zwyk³ym ch³opakiem który chcia³ w sobie co¶ zmieniæ i dlatego zapuszcza³ d³ugie w³osy. Póki co, bardzo podoba mi siê perspektywa przeczekania tego okresu... bo byæ mo¿e gdy zacznê wygl±daæ bardziej... mêsko to takie w³osy bêd± skarbem? ^^ My¶lê ¿e warto spróbowaæ. I nie, nie ubieram siê w skórzane kurtki i nie s³ucham metalu tylko ze wzglêdu na d³ugie w³osy i nie, nie mam zamiaru chodziæ ³ysy dlatego, ¿e s³ucham rapu :P. Nie lubiê czego¶ takiego.
veosar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 10:57   #42
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 267
Talking Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Je¶li ¼le siê czujesz z d³ugimi, to tnij. I tyle, nie ma co siê zastanawiaæ. Cz³owiek musi siê czuæ dobrze w swojej skórze. Samo wyró¿nianie siê z t³umu nie jest z³e, jest nawet fajne, ale to zale¿y od pewno¶ci siebie. Je¶li ci to przeszkadza, to czemu siê mêczyæ?

Offtop: nie wiem, dlaczego jak facet ma d³ugie pióra to od razu musi byæ metalem. W³a¶nie wielu metalowców ¶cina kud³y po okresie nastoletniego buntu bo wygoda, bo praca, bo zakola, ¿eby nie byæ zaczepianym przez tró metalowych gimbokuców. Sama znam te¿ jednego maniaka rytmów dyskotekowych z piêknymi w³osami do pasa. Zapu¶ci³, bo mu siê tak uzna³o i chyba dobrze siê z tym czuje.
Ale autor i tak przypomina mi Chucka Schuldinera z Death. Koniec offtopa.
katmaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 20:35   #43
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 7 367
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Jak ju¿ odwiedzisz fryzjera, to koniecznie wstaw zdjêcie. My¶lê, ¿e ta zmiana wyjdzie Ci na dobre. Mnie nie podobaj± siê facet z d³ugimi w³osami, wiêc nie silê siê na obiektywizm
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesi±ca.

Zw³aszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 11:24   #44
Ertix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 129
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Mogê siê przy³±czyæ? Chyba nic siê nie stanie jak od¶wie¿ê temat?
Autorowi w±tku radzi³bym ¿eby zrobi³ to co uwa¿a za s³uszne. Ja sam planujê zapu¶ciæ w³osy do ³opatek by nie wygl±daæ jak wiêkszo¶æ facetów z fryzurami ''na rekruta'' bo nie czujê siê z takim czym¶ dobrze. Taka fryzura jest zaprzeczeniem mej delikatnej i wra¿liwej natury (i nie, to ¿e kto¶ ma d³ugie w³osy nie znaczy zaraz, ¿e s³ucha metalu, przestañmy ¿yæ stereotypami ._.)
Tak jak zreszt± wiêkszo¶æ wspomnia³a, ma³o facetów ma d³ugie w³osy (a szkoda). Ja uwa¿am, ¿e facet który potrafi zadbaæ o takie w³osy z pewno¶ci± nie jest przez to mniej mêski. Wrêcz przeciwnie. To tylko ¶wiadczy o tym, ¿e potrafi znale¼æ czas na zajmowanie siê sob±, dba o siebie. Ju¿ bym wola³ ¿eby(¶my) zapuszczali w³osy ni¿ przerabiali siê na jakich¶ ''trendy'' ulizanych typków z ¿elem do góry, ale to ju¿ kwestia gustu i czyich¶ upodobañ. Szkoda tylko, ¿e na facetów z d³ugimi w³osami patrzy siê przez pryzmat stereotypów (jak ja tego nie nawidzê :/). Wstyd mi za takich ludzi którzy tak oceniaj± cz³owieka, wstyd mi za wszystkich którzy tak postêpuj±.
Co do Twoich w³osów to powiedzia³bym, ¿e s± miêdzy ¶rednimi a d³ugimi. S± piêkne, zadbane, ale przyda³by siê do nich chyba wiêkszy zarost (jako¶ tak wydaje mi siê, ¿e d³ugie w³osy lepiej komponuj± siê z zarostem).

Mam do Ciebie parê pytañ:
1. Jak sobie radzisz z otoczeniem, z lud¼mi którzy patrz± siê na Twe w³osy przez pryzmat popierdzielonych stereotypów. Nie denerwuje Ciê to? Mo¿e masz jakie¶ porady?
2. Jakich kosmetyków u¿ywasz do pielêgnacji? Sam chcia³bym wiedzieæ.

Aha! Wstaw zdjêcie z rozpuszczonymi w³osami. Tak, tak, wiem, ¿e temat jest z przed roku, ale mo¿e autor jeszcze tu zagl±da?
Ertix jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 11:35   #45
ploszka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

moja rada -
Ch³opie obcinaj! oczywi¶cie wszystko rzecz gustu ale mi osobi¶cie nie podobaj± siê ch³opaki w d³ugich w³osach..
Oczywi¶cie s± wyj±tki - Radek Majdan <3
__________________
p³aszczyk zapinany
ploszka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 11:42   #46
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

omg niegdy nie zrozumiem dlaczego mezczyzni zapuszczaja wlosy do takiej dlugosci.. i nie wcale nie kojarzy mi sie to z metalami, a predzej z baba a nie facetem... nigdy mi sie to nie podobalo.... scinaj
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 08:40   #47
Ertix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 129
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ano nie zrozumiesz bo nie masz takiej potrzeby, i nie jeste¶ facetem:P
I dlaczego masz taki stereotypowy pogl±d na to? Facet nie mo¿e mieæ d³ugich w³osów, ale kobieta ju¿ mo¿e mieæ krótkie? Nie oceniajmy ka¿dego tak samo.
Niech autor sam zdecyduje co chce z nimi zrobiæ. Ja na jego miejscu bym ich nie ¶cina³, a je¶li ju¿ to mocno zastanowi³bym siê nad tym z kilka razy.
Dla mnie d³ugie w³osy to symbol sprzeciwu, oderwanie siê od wizerunku typowego faceta których to pe³no na ulicy. Dawniej d³ugie w³osy by³y w³a¶nie symbolem sprzeciwienia siê swym ojcom.
Poza tym, osobi¶cie ¼le siê czujê w krótkich w³osach, jako¶ tak... zbyt mêski na si³ê co nie pasuje mi to do mojego charakteru i natury.
Dzi¶ tak ma³o siê widzi facetów z d³ugimi w³osami, a szkoda. Na miejscu autora bym w³osy zapu¶ci³, a jedynie zmieni³ uczesanie.
Ertix jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-04, 14:12   #48
karambas
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Zdecydowanie ¶ci±æ A w³osy mo¿na na jaki¶ szlachetny cel przeznaczyæ
karambas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 10:59   #49
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 267
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ch³op ma mieæ brodê i d³ugie w³osy i wygl±daæ jak wiking, albo nie mieæ ich wcale. Tako rzek³am ja.
A tak serio, to róbcie z piórami to, co sami chcecie zrobiæ. Nie rozumiem komentarzy kobiet mówi±cych, ¿e maj± ¶cinaæ BO ONE wol± krótkow³osych. £aski, to tylko wasz gust, ka¿da jednostka na w³asny. Niech ¶cina, je¶li chce i niech zapuszcza, je¶li chce. Je¶li chcecie kogo¶ sformatowaæ pod w³asne widzimisiê, to zajmijcie siê po prostu kim¶, kto do tych standardów pasuje. Przynajmniej nikogo nie skrzywdzicie i nie zmarnujecie energii.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

* Mia³o byæ "Laski", a nie "£aski", ale mój telefon uwa¿a³ inaczej. Chcia³am edytowaæ post, ale nie wiedzieæ, czemu nie mam tej mo¿liwo¶ci.
katmaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 15:26   #50
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Ja to uwielbiam d³ugie w³osy u facetów! ¦linka mi kapie po brodzie jak widzê d³ugow³osego, z odpowiednim zarostem pana... Ach...
Ale wracaj±c...
Na Twoim miejscu w³osy bym zostawi³a, bo masz ten przywilej, ¿e rosn± Ci gêste i zdrowiutkie, co z wiekiem na pewno siê zmieni.
Mo¿e pragnienie zmian w wygl±dzie ugasi³oby zapuszczenie jakiego¶ zarostu? Oczywi¶cie nie mówiê tu o Gandalfim zwoju, ale jaki¶ taki króciutki, co by trochê tego futra tam by³o? By³oby miodnie. D³ugie w³osy bez zarostu na twarzy wygl±daj± jak makija¿ bez umalowanych rzês. :P
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-12, 17:25   #51
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 267
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

O taak, brod± jest zawsze super. Je¶li ma co rosn±æ.
katmaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 12:21   #52
Layine
Przyczajenie
 
Avatar Layine
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Z d³ugich w³osów najlepiej zrobiæ top knota, mi sie mega mega podobaj± chodzi mi o t± fryzure http://guyswithtopknots.tumblr.com/
Layine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 16:48   #53
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 267
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

To ju¿ fryz "na Ragnara Lothbroka" jest lepszy.
katmaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 17:25   #54
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez Ertix Poka¿ wiadomo¶æ
Ano nie zrozumiesz bo nie masz takiej potrzeby, i nie jeste¶ facetem:P
I dlaczego masz taki stereotypowy pogl±d na to? Facet nie mo¿e mieæ d³ugich w³osów, ale kobieta ju¿ mo¿e mieæ krótkie? Nie oceniajmy ka¿dego tak samo.
Niech autor sam zdecyduje co chce z nimi zrobiæ. Ja na jego miejscu bym ich nie ¶cina³, a je¶li ju¿ to mocno zastanowi³bym siê nad tym z kilka razy.
Dla mnie d³ugie w³osy to symbol sprzeciwu, oderwanie siê od wizerunku typowego faceta których to pe³no na ulicy. Dawniej d³ugie w³osy by³y w³a¶nie symbolem sprzeciwienia siê swym ojcom.
Poza tym, osobi¶cie ¼le siê czujê w krótkich w³osach, jako¶ tak... zbyt mêski na si³ê co nie pasuje mi to do mojego charakteru i natury.
Dzi¶ tak ma³o siê widzi facetów z d³ugimi w³osami, a szkoda. Na miejscu autora bym w³osy zapu¶ci³, a jedynie zmieni³ uczesanie.
Cytat:
Napisane przez katmaz Poka¿ wiadomo¶æ
Ch³op ma mieæ brodê i d³ugie w³osy i wygl±daæ jak wiking, albo nie mieæ ich wcale. Tako rzek³am ja.
A tak serio, to róbcie z piórami to, co sami chcecie zrobiæ. Nie rozumiem komentarzy kobiet mówi±cych, ¿e maj± ¶cinaæ BO ONE wol± krótkow³osych. £aski, to tylko wasz gust, ka¿da jednostka na w³asny. Niech ¶cina, je¶li chce i niech zapuszcza, je¶li chce. Je¶li chcecie kogo¶ sformatowaæ pod w³asne widzimisiê, to zajmijcie siê po prostu kim¶, kto do tych standardów pasuje. Przynajmniej nikogo nie skrzywdzicie i nie zmarnujecie energii.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

* Mia³o byæ "Laski", a nie "£aski", ale mój telefon uwa¿a³ inaczej. Chcia³am edytowaæ post, ale nie wiedzieæ, czemu nie mam tej mo¿liwo¶ci.

Tak mam stereotypowy poglad, tak samo jak dla mnie kobieta nie wyglada kobieco w krotkich wlosach, tak samo dla mnie facet nie bedzie meski w dlugich. koniec kropka. Poza tym kojarzy mi sie to u faceta z niechlujstwem.

chlopak sam zapytal o zdanie dlatego sie wypowiadamy, no i nie oszukujmy sie ale wyglada bardzo nijako...
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 16:26   #55
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
Tak mam stereotypowy poglad, tak samo jak dla mnie kobieta nie wyglada kobieco w krotkich wlosach, tak samo dla mnie facet nie bedzie meski w dlugich. koniec kropka. Poza tym kojarzy mi sie to u faceta z niechlujstwem.

chlopak sam zapytal o zdanie dlatego sie wypowiadamy, no i nie oszukujmy sie ale wyglada bardzo nijako...
A moim zdaniem to sposób poruszania siê, sposób mówienia, czyli po prostu sposób bycia decyduje o tym czy kobieta jest kobieca i czy facet jest mêski, a nie np. fryzura.

Wed³ug mnie czaruj±ca, poruszaj±ca siê z gracj± krótkow³osa kobitka jest bardziej kobieca ni¿ d³ugow³osa laska poruszaj±ca siê jak kloc.
I uwa¿am tak, mimo ¿e jestem tward± zwolenniczk± d³ugich w³osów i sama nigdy nie obciê³abym siê na krótko.

Tak samo facet, prawdziwy mê¿czyzna nie musi udowadniaæ swojej mêsko¶ci d³ugo¶ci± w³osów.
Zwróæmy uwagê na takiego Sawyera z serialu Lost, gdzie damska czê¶æ sika³a za nim w gajtki. Albo Khal Drogo z Gry o tron i podobny kisiel.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

A co do niechlujstwa.. jak kto¶ jest brudasem to i obciêcie w³osów nic nie da, prócz tego, ¿e przy krótkich nie widaæ, ¿e s± t³uste.
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 23:12   #56
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 267
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Zgadzam siê z poprzedniczk± w stu procentach. I nikt mi nie powie, ¿e dobrze zbudowany facet z mocnymi rysami twarzy nie wygl±da mêsko przy d³ugich w³osach. To tak, jakby powiedzieæ, ¿e stereotypowi wikingowie byli zniewie¶cieli.

Ale dalej uwa¿am, ¿e ka¿dy cz³owiek powinien wygl±daæ tak, jak mu siê podoba.
Niektórym d³ugie w³osy kojarz± siê z niechlujstwem. Teraz bêdê pisaæ tylko o tych zadbanych i umytych (bo brudasy to rzeczywi¶cie patola). Najczê¶ciej ich w³a¶ciciel bêdzie z nich dumny w³a¶nie dlatego. Bo ucieka przed formatowaniem wszystkich do tego samego wzorca, byciem ulizanym, pos³usznym i wyg³adzonym. O, Ertriks o tym pisa³ wy¿ej. To jest dobre tylko dla ludzi id±cych pod pr±d (albo po prostu w³asnymi ¶cie¿kami), krzycz±cych "nie bêdziecie mi mówiæ, jak mam ¿yæ".
Je¶li kto¶ tego nie rozumie, to ma problem.

Przypadek veosara to co innego. On pyta³ kobiet o zdanie i uzyska³ odpowied¼. No i jemu akurat d³ugie nie pasuj±.
katmaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 08:04   #57
narckryo
Przyczajenie
 
Avatar narckryo
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Masz bardzo ³adne w³osy, powinny byæ rozpuszczone

Co do samych d³ugich w³osów u mê¿czyzn to mam z tym problem. Niby nie przystoi facetowi nosiæ d³ugich w³osów, ale wszystko jednak zale¿y od budowy cia³a. S± przecie¿ mê¿czy¼ni, którzy wygl±daj± niesamowicie w d³ugich w³osach, a te¿ tacy którym kompletnie taki styl nie odpowiada mimo ¿e uparcie siê tego trzymaj±.
narckryo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-24, 17:36   #58
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 884
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Nie obcinaj w³osów!! S± ³adne i gêste, poza tym wygl±dasz w nich super.
Z wiekiem zmê¿niejesz i bêdziesz wygl±da³ jeszcze lepiej, polecam zarost. :p
__________________
Gdy odzywa siê do Ciebie przesz³o¶æ - nie odbieraj.
Ona nie ma Ci nic nowego do powiedzenia.
patycek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-24, 19:20   #59
EwelinaBobek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

ja bym zrobila jakas fajn± fryure i nie scinala
__________________
reklama
EwelinaBobek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-02, 18:47   #60
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 359
Dot.: D³ugie w³osy u ch³opaka... ¶ci±æ?

Moim zdaniem w³osy s± ³adne,ale nie pasuj± do twarzy. Skróci³abym je,ale nie jak typowy osiedlowy dres, tylko zrobi³a z nim tak± pó³d³ug± fryzurê .
kolorchabrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 00:45:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.