Marc Jacobs - kolorówka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 20:35   #61
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A podkładem się nie zainteresowałaś albo pudrem ? Ja do podkładu podchodziłam, jak pies do jeża ale jak nałozyłam jego i puder, to przepadłam i tyle Mam nadzieję, ze z nową bazą zmniejszającą pory YSL będzie jeszcze lepiej

Podkład to moja nowa miłość muszę się powstrzymywać, żeby wam tu za szybko nie zacząć piać pieśni pochwalnych, ale już niedługo się podzielę odczuciami. A puder jak się zachowuje? Jakie ma wykończenie?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:36   #62
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A podkładem się nie zainteresowałaś albo pudrem ? Ja do podkładu podchodziłam, jak pies do jeża ale jak nałozyłam jego i puder, to przepadłam i tyle Mam nadzieję, ze z nową bazą zmniejszającą pory YSL będzie jeszcze lepiej
Na razie podkład mnie nie kusi, bo jednak te z EL najlepiej mi służą, a skoki w bok (Armani czy Dior) kiepsko się dotąd kończyły .
Cienie czy róż prędzej można kupić w ciemno, a fluid nie dość, że trzeba pod kątem koloru dobrać, to jeszcze wypróbować czy się zgra ze skórą. U mnie większość podkładów nie trzyma się skóry, nie mówiąc o koszmarnym świeceniu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:42   #63
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Podkład to moja nowa miłość muszę się powstrzymywać, żeby wam tu za szybko nie zacząć piać pieśni pochwalnych, ale już niedługo się podzielę odczuciami. A puder jak się zachowuje? Jakie ma wykończenie?
No u mnie, na mieszanej cerze zachowuje sie nadzwyczaj dobrze, czym jestem bardzo miło zaskoczona. Wykończenie daje satynowe, jednocześnie matując - wiem, dziwnie i wykluczająco to brzmi, ale tak jednak jest.
Mam zamiar go użyć w roli głownej - czyli jako podkładu kompaktu, ciekawe czy mi w tej roli zagra, bo z kompaktami dotychczas sie po drodze mi było

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na razie podkład mnie nie kusi, bo jednak te z EL najlepiej mi służą, a skoki w bok (Armani czy Dior) kiepsko się dotąd kończyły .
Cienie czy róż prędzej można kupić w ciemno, a fluid nie dość, że trzeba pod kątem koloru dobrać, to jeszcze wypróbować czy się zgra ze skórą. U mnie większość podkładów nie trzyma się skóry, nie mówiąc o koszmarnym świeceniu.
Ja nie umiem, mimo posiadania podkładu idealnego (EL DWMC) tylko na jednym jechac, zreszta wiem, ze moja cera jest kapryśna i lubi urozmaicenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:57   #64
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No u mnie, na mieszanej cerze zachowuje sie nadzwyczaj dobrze, czym jestem bardzo miło zaskoczona. Wykończenie daje satynowe, jednocześnie matując - wiem, dziwnie i wykluczająco to brzmi, ale tak jednak jest.
Mam zamiar go użyć w roli głownej - czyli jako podkładu kompaktu, ciekawe czy mi w tej roli zagra, bo z kompaktami dotychczas sie po drodze mi było

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------



Ja nie umiem, mimo posiadania podkładu idealnego (EL DWMC) tylko na jednym jechac, zreszta wiem, ze moja cera jest kapryśna i lubi urozmaicenie
Ja do pracy używam DW lub DW Light, a Armaniusze, Diory i inne wynalazki idą w ruch w weekendy, kiedy nie muszę się aż tak martwić o trwałość makijażu .

Podkład MJ zmacam sobie jak będę w stacjonarce, choć najpierw muszę zlokalizować, która Sephora we Wrocku ma szafę z MJ.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-28 o 08:21
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 00:49   #65
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Kupiłam dzisiaj szminkę Boy gorgeous i cień au revoir. Nie dostałam mini szminki pani mi powiedziała, że muszę mieć kupon (kupon dostały tylko goldy).
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 11:05   #66
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dołączam

ja napaliłam się na zestaw do konturowania, czekam na boxa w S. i wtedy zamówię.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 11:25   #67
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Uzyłam dzisiaj kompaktu MJ tak, jak jego przeznaczenie, czyli jako podkłąd, nakładałam załączona gąbeczką na li tylko krem i baze zmiejszająca widocznosc porów - YSL Touche Eclat Blur i szczerze? Jestem zachwycona tym kompaktem i w takiej roli. A muszę dodać, ze nie lubiłam sie dotychczas z kompaktami
Stopień krycia kompaktu mozna stopniować, ale średni to raczej maksimum. Jednak bardzo ładnie stapia sie ze skóra i wygląda na niej. Z tym, ze trzeba pamietac o mocnym nawilżeniu cery, bo potrafi jak podkład płynny uwidocznić rózniaste skórki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 13:40   #68
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ja także przepadłam z kolorówką MJ
Wczoraj kliknęłam duo do konturowania w odcieniu Mirage, wypróbowałam żelowy podkład w odcieniu 34 i chyba po niego wrócę
A ta szminka miniaturka swoją drogą bardzo fajna.


Kliknęłam także bazę UD pod oczy i puder De Slick, aby duo tak samotnie do mnie nie leciało
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:45   #69
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Ja także przepadłam z kolorówką MJ
Wczoraj kliknęłam duo do konturowania w odcieniu Mirage, wypróbowałam żelowy podkład w odcieniu 34 i chyba po niego wrócę
A ta szminka miniaturka swoją drogą bardzo fajna.


Kliknęłam także bazę UD pod oczy i puder De Slick, aby duo tak samotnie do mnie nie leciało
Mnie kolor dokładanej szminki gratis nie pasował niestety.
Ciemna jesteś, jak masz 34 nr podkładu. Na mnie 14 jest ok, 26 juz za ciemna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:49   #70
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

A ja dziś zamówiłam róż Reckless i cień w kredce On The Verge.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:01   #71
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja dziś zamówiłam róż Reckless i cień w kredce On The Verge.
Ja dzisiaj nosze caly dzien Reckless i miłość trwa Ciekawe czy dostaniesz go z etui i pędzelkiem Bo ten pędzelek całkiem fajny, ja go używam do nakładania różu, jest mięciutki, przyjemny i nawet spory No i etui urocze No i cienie i błyszczol też oczywiście noszę, wszystko jakoś poszło w odstawkę odkąd kupiłam rzeczy MJ Myślę, co by tu jeszcze kupić hahahahaha
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 14:03   #72
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dziewczyny, któraś ma może eyliner w pisaku oraz korektor Remedy?
Oczywiście po wypłacie sama zrobie rekonesans, ale chciałabym poznać wstępne recenzje. Czy są dobre i warto w nie zainwestować.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:32   #73
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nosze caly dzien Reckless i miłość trwa Ciekawe czy dostaniesz go z etui i pędzelkiem Bo ten pędzelek całkiem fajny, ja go używam do nakładania różu, jest mięciutki, przyjemny i nawet spory No i etui urocze No i cienie i błyszczol też oczywiście noszę, wszystko jakoś poszło w odstawkę odkąd kupiłam rzeczy MJ Myślę, co by tu jeszcze kupić hahahahaha
Mam nadzieję, że dostanę etui i pędzelek, a zwłaszcza pędzelek, bo róż noszę w torebce do poprawek i mały pędzelek jest tu pomocny.
Cienie dostałam z etui i pacynką, więc liczę na szczęście i tym razem

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś ma może eyliner w pisaku oraz korektor Remedy?
Oczywiście po wypłacie sama zrobie rekonesans, ale chciałabym poznać wstępne recenzje. Czy są dobre i warto w nie zainwestować.
Ja mam ten eyeliner, ale jeszcze nie testowałam. Jak trochę poużywam, to dam znać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:55   #74
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Corii no mnie kolor podpasował bardzo
Konsystencja też super, więc pewnie na jakąś się skuszę.

Co do podkładu to właśnie zakupiłam. No ja z tych ciemniejszych jestem, wiele jest dla mnie za jasnych, nawet się zastanawiałam, czy nie za jasny ten 34 będzie, ale po testach okazał się super Malowałam się kilka godzin temu i do tej pory się nie święcę, więc jestem zadowolona póki co
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 19:12   #75
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dziewczyny, która szminka byłaby w jakimś ładnym, dziewczęcym różu? Lubię delikatne kolory na co dzień, nie krzykliwe, ale koniecznie różowe Tylko takich używam Polecicie cos?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 20:07   #76
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

A od czego zależy czy się dostanie etui czy nie, bo moje duo do konturowania jest bez.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 20:07   #77
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która szminka byłaby w jakimś ładnym, dziewczęcym różu? Lubię delikatne kolory na co dzień, nie krzykliwe, ale koniecznie różowe Tylko takich używam Polecicie cos?
Patrzylam na jakiś peikny, delikatny róż, bo tez sie w takich lubuje, ale za nic nie pamietam jak sie nazywała. Wiem że miała najjasniejszy znacznik kolory wśród serii w czarnych opaksach
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 21:18   #78
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Ja także przepadłam z kolorówką MJ
Wczoraj kliknęłam duo do konturowania w odcieniu Mirage, wypróbowałam żelowy podkład w odcieniu 34 i chyba po niego wrócę
A ta szminka miniaturka swoją drogą bardzo fajna.


Kliknęłam także bazę UD pod oczy i puder De Slick, aby duo tak samotnie do mnie nie leciało
Daj znać jak ten Mirage daje radę
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 21:29   #79
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Jasne, dam znać jak tylko duo przyjdzie
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 22:25   #80
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja do pracy używam DW lub DW Light, a Armaniusze, Diory i inne wynalazki idą w ruch w weekendy, kiedy nie muszę się aż tak martwić o trwałość makijażu .

Podkład MJ zmacam sobie jak będę w stacjonarce, choć najpierw muszę zlokalizować, która Sephora we Wrocku ma szafę z MJ.
We Wroclawiu szafa MJ jest w Sephorze w Galerii Dominikańskiej i w Magnolii
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 23:23   #81
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Patrzylam na jakiś peikny, delikatny róż, bo tez sie w takich lubuje, ale za nic nie pamietam jak sie nazywała. Wiem że miała najjasniejszy znacznik kolory wśród serii w czarnych opaksach
Georgie girl, ale ona na ustach wcale nie jest taka jasna, no chyba, że masz ciemną karnację albo mocno napigmentowany odcień ust.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 08:49   #82
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Georgie girl, ale ona na ustach wcale nie jest taka jasna, no chyba, że masz ciemną karnację albo mocno napigmentowany odcień ust.
Nie mam :P
To może to było z tych w jasnych opakowaniach nie będę już mieszać bo nie pamiętam, na zbyt wiele rzeczy patrzylam ;b
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 09:03   #83
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A od czego zależy czy się dostanie etui czy nie, bo moje duo do konturowania jest bez.
Ponoć zrezygnowali z dołączania etui i ze starszych partii mogą sie tylko trafić
W którymś wątku była o tym mowa, ale nie pamiętam dokładnie gdzie.


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
We Wroclawiu szafa MJ jest w Sephorze w Galerii Dominikańskiej i w Magnolii
Dziękuję
To dla mnie dobra inormacja, bo najczęściej bywam w Magnolii.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-29 o 09:04
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 09:18   #84
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

A odcień Have We Met? Z tych w beżowych opakowaniach? To też chyba taki ładny róż...
Czy ta Georgie Girl to mat? Patrzyłam na swatche i wydała mi się totalnym matem...


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A od czego zależy czy się dostanie etui czy nie, bo moje duo do konturowania jest bez.
Pisałam do Syfory z tym zapytaniem i odpisali, że są 2 partie: Pierwsza z etui i pędzelkiem a druga już bez, bo podobno konsumenci stwierdzili, że etui i pędzelek jest im niepotrzebny, bo rzekomo już to mają, i MJ wycofał to ze sprzedaży Co jest totalną głupotą, bo mi np etui bardzo się podoba i wygląda pięknie, a pędzelek jest świetny i nim nakładam róż. Ale czy w duo do konturowania miał być pędzelek i etui to nie wiem.. Może tam od samego początku miało nie być

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

A tak w ogole, szkoda, że Marc Jacobs nie wypuścił takiego typowego rozświetlacza Na pewno bym kupiła

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Tylko jednego nie rozumiem.. na stronie Sephory odcien Have We Met wystepuje w bezowych opakowaniach: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...o-ust/P2093008
A jak patrzę na swatche itp to jest w czarnym O co chodzi? http://www.platinumblondelife.com/ma...jacobs-beauty/
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 09:47   #85
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A odcień Have We Met? Z tych w beżowych opakowaniach? To też chyba taki ładny róż...
Czy ta Georgie Girl to mat? Patrzyłam na swatche i wydała mi się totalnym matem...




Pisałam do Syfory z tym zapytaniem i odpisali, że są 2 partie: Pierwsza z etui i pędzelkiem a druga już bez, bo podobno konsumenci stwierdzili, że etui i pędzelek jest im niepotrzebny, bo rzekomo już to mają, i MJ wycofał to ze sprzedaży Co jest totalną głupotą, bo mi np etui bardzo się podoba i wygląda pięknie, a pędzelek jest świetny i nim nakładam róż. Ale czy w duo do konturowania miał być pędzelek i etui to nie wiem.. Może tam od samego początku miało nie być

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

A tak w ogole, szkoda, że Marc Jacobs nie wypuścił takiego typowego rozświetlacza Na pewno bym kupiła

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Tylko jednego nie rozumiem.. na stronie Sephory odcien Have We Met wystepuje w bezowych opakowaniach: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...o-ust/P2093008
A jak patrzę na swatche itp to jest w czarnym O co chodzi? http://www.platinumblondelife.com/ma...jacobs-beauty/
Gg to właśnie całkowity kryjący mat. A są w różnych opakowaniach, bo podobno była zmiana w międzyczasie i do Polski marka weszła już z nowymi opakowaniami. Swoją drogą, ładne są te beżowe.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 10:19   #86
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Gg to właśnie całkowity kryjący mat. A są w różnych opakowaniach, bo podobno była zmiana w międzyczasie i do Polski marka weszła już z nowymi opakowaniami. Swoją drogą, ładne są te beżowe.
To Have We Met w beżowym opakowaniu to to samo co Have We Met w czarnym? Bo czarne opakowania mi się kojarzą właśnie z kryjącymi, cieżkimi szminkami, a te beżowe charakteryzuja sie lekkością i półprzeźroczystością.. Pomieszane to
To jeśli George Girl to typowy mat to niestety nie dla mnie.. Poza tym, chyba za jasna jest dla mnie, wyglądałabym trupio...

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-03-29 o 10:20
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 10:34   #87
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Zeswatchowałam sobie wszystkie pomadki wczoraj na dłoni i tylko So Sofia mi się podoba, a tę juz mam ; ( Za to kuszą mnie kredki do oczu, nie mogłam czarnej zmyć wodą, i jest taka mięciutka, chcę teraz inne kolory ;D
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 17:29   #88
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

O matko, znowu mnie poniosło do Sephory do stoiska MJ tym razem przywlekłam instamarc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 18:01   #89
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Corii skąd ja znam ten stan
I jak, zadowolona z duo? Który odcień wzięłaś?
Ja nie mogę doczekać się mojego Mirage, przebieram nogami z niecierpliwości

A tym masz podkład MJ prawda? Czy to bardziej podkład czy puder? Dobrze matowi? Bo kusi mnie
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 18:10   #90
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ooo który kolorek? Może Mirage? Bardzo jestem ciekawa, jak kolor ma się do MACa Taupe, no i jak wypada ten puder/rozświetlacz.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Corii, do Ciebie to pytanko, nie mogę cytować
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 21:16:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.