Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 17:56   #1441
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
co do YR to sobie już wyrobiłam opinie. Niby naturalne, a np. ich zele tak mnie wysuszają jak żadne inne przy czestym stosowaniu, szampony plączą, wysuszają wlosy, kiedyś często tam kupowałam, teraz wykańczam zapasy i szukam czegos innego. Chociaz może i cena idze w parze z jakoscia, swego czasu nie wiem jak teraz można było zrobić u nich zakupy za smieszne pieniądze, wogole bez porównania do ich sklepu stacjonarnego gdzie placilo się już wieksza kase.
Mam podobne odczucia... Jakieś 2 lata temu robiłam regularne zamówienia na wiekszą kwotę. Zachłysnęłam się ich pseudo ekologią... Narobiłam przez to ogromnych zapasów, do dzisiaj mam pełne szfki YR... Trochę się rozeszło, ale teraz już nie kupuję tyle. Żele JDM mi służą, balsamy PN też, ale myślałam że są bardziej eko. :-\ Lubie P&R i Locci, ale drogie... Chyba przerzucę się na balsamy i oliwki dla dzieci i niemowląt
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 17:58   #1442
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Oki

Tylko nie wiem czego potrzebuje
Muszę sobie przemyśleć
Wykończyłam flowerparty ostatnio - jeszcze 3 butelki w zapasie, myśle nad nimi, bo zapach niby ładny ale już z niego wyrosłam, znudził mi sie
Ale ming shu nie oddam - mam dwie butelki + otwartą
FP nastolatkowy, ale warto trzymać, bo będzie wycofany.

Pisz na Priv w sprawie czegoś innego niż wymiana

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Chyba przerzucę się na balsamy i oliwki dla dzieci i niemowląt
Ja chyba będę musiała trzecie dziecko urodzić bo skończyła mi się ważność karty Rossnę, a często kupuję serię Babydream.

Dziś i jutro w KrainaHerbaty darmowa dostawa.

DAX cosmetics szfirowy peeling przeciwzmarszczkowy YOSKINE 75ml gratis przy zakupie dowolnego kosmetyku Yoskine. Niestety maseczki niedostępne.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 18:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 18:19   #1443
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Oliwki dla dzieci też skladami nie powalają Hipp jest ok, ale bambino
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 18:43   #1444
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
FP nastolatkowy, ale warto trzymać, bo będzie wycofany.

Pisz na Priv w sprawie czegoś innego niż wymiana


Ja chyba będę musiała trzecie dziecko urodzić bo skończyła mi się ważność karty Rossnę, a często kupuję serię Babydream.

Dziś i jutro w KrainaHerbaty darmowa dostawa.

DAX cosmetics szfirowy peeling przeciwzmarszczkowy YOSKINE 75ml gratis przy zakupie dowolnego kosmetyku Yoskine. Niestety maseczki niedostępne.
Ja też dużo babydream Składy maja chyba ok? Nie znam sie do konca na tym, ale w necie duzo pozytywnych opinii

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Oliwki dla dzieci też skladami nie powalają Hipp jest ok, ale bambino
OMG :-\ A jak z innymi firmami dla dzieci? Mustella jest dobra ale slabo dotępna. P&R też, mam szampon, oliwkę, ale.drogo...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 18:46   #1445
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Babydream w większości jest ok, ale trzeba czytać niestety.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 19:39   #1446
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jak wprowadzali do sprzedaży serię Babydream to była super. Kupowałam zawsze jak były w promocji + dodatkowa zniżka z Rossnę 3%. Niestety z każdą zmianą opakowania coś kombinują. Np. filtr przeciwsłoneczny 50+ jest coraz mniej skuteczny, bo go rozrzedzają gliceryną. Na wyprzedaży kupowałam go za 4zł, a teraz ten rozrzedzony zdrożał: w promocji 11,99, a w cenie regularnej 19,99. No za tę cenę to znajdę coś lepszego. Szampony BD w ogóle mi nie pasują, myję nimi pędzle Natomiast dużym plusem jest całkowity brak parabenów w składach. Bo producenci boją się wrzucać parabeny do produktów dla dzieci, szkodzą im bardziej, mogą nawet prowadzić do bezpłodności w przypadku ich stosowania u chłopców.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-15 o 19:51
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 19:53   #1447
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja tak tylko wpadam się przywitać Widzę, że tutaj zacięta dyskusja o składach Z ręką na sercu nie znam się na tym totalnie

Kojarzycie firmę Becca? Zawsze chciałam coś z niej mieć, myslałam, że jest niedostępna w Polsce, a okazało się, że można ich produkty dostać w sklepie internetowym Galilu No i kliknęłam najpopularniejszy ich produkt i ulubieniec wszystkich Youtuberów czyli Shimmering Skin Perfector w odcieniu Moonstone http://www.primebeautyblog.net/becca...kin-perfector/ Tati go tu pięknie pokazała https://www.youtube.com/watch?v=7joK0L3TT_o

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-06-15 o 19:55
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 19:54   #1448
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
i wzajemnie
Martusia powinnaś napisać i vice-VERSACE
heheh
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
musze pochwalić Sephore za obsluge telefoniczna. Probowalam kiedyś zalatwic sprawę przez maila i mnie odesłano z kwitkiem za to teraz zadzwoniłam na infolinie w tej samej sprawie i bez problemu udało mi się ja zalatwic

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

wniosek już więcej nie napisze nic do obsługi mailowej :/
też dzisiaj do nich dzwoniłam i musze pochwalić bardzo miłego pana, który wszystko mi wyjaśnił.... bardzo konkretny i rzeczowy!
Natomiast pan z ktorym @ to jakaś porażka, w ogóle nie wiedziałam o co mu chodzi...
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:22   #1449
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Hej dziewczyny, podczytuję od jakiegoś czasu, mogę dołączyć?
Tak w temacie kolorówki eko - a minerały? Wystarczy przejrzeć całe forum mineralne Jedyny minus jest taki, że z kolorem podkładu często trzeba liczyć na łut szczęścia (albo przejrzeć dużo stron i swatchy ), bo w Polsce to raczej trudno o ich dostępność w sklepach stacjo. Ja się przynajmniej nie spotkałam.
Kiedyś jeszcze chyba widziałam "zdrowsze" płynne podkłady, ale nie pamiętam firmy - chyba AnneMarie Borlind

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2015-06-15 o 20:29
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:45   #1450
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja tak tylko wpadam się przywitać Widzę, że tutaj zacięta dyskusja o składach Z ręką na sercu nie znam się na tym totalnie

Kojarzycie firmę Becca? Zawsze chciałam coś z niej mieć, myslałam, że jest niedostępna w Polsce, a okazało się, że można ich produkty dostać w sklepie internetowym Galilu No i kliknęłam najpopularniejszy ich produkt i ulubieniec wszystkich Youtuberów czyli Shimmering Skin Perfector w odcieniu Moonstone http://www.primebeautyblog.net/becca...kin-perfector/ Tati go tu pięknie pokazała https://www.youtube.com/watch?v=7joK0L3TT_o
Z nieba mi spadasz z tym sklepem - dzisiaj rozmyślałam o tych rozświetlaczach (bardziej o tym w kamieniu) i przeglądałam sklepy online zagraniczne. Nie przyszło mi do głowy żeby w polskich poszukać
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:49   #1451
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;51758237]Hej dziewczyny, podczytuję od jakiegoś czasu, mogę dołączyć?
Tak w temacie kolorówki eko - a minerały? Wystarczy przejrzeć całe forum mineralne Jedyny minus jest taki, że z kolorem podkładu często trzeba liczyć na łut szczęścia (albo przejrzeć dużo stron i swatchy ), bo w Polsce to raczej trudno o ich dostępność w sklepach stacjo. Ja się przynajmniej nie spotkałam.
Kiedyś jeszcze chyba widziałam "zdrowsze" płynne podkłady, ale nie pamiętam firmy - chyba AnneMarie Borlind [/QUOTE]
No właśnie z minerałami jest strasznie ciężko. Sama nie raz chciałam kupić jakiś podkład mineralny, ale oczywiście stacjonarnie nie ma w moim mieście. U niektórych producentów można kupić próbki, ale dobór kolorów przez monitor to jakaś masakra Wszystko mi sie zlewa i wygląda tak samo, nawet swatche w necie dużo nie pomagają, no bo pod różnym kątem monitora kolor się zmienia. Koniec końców wiele razy do tego podchodziłam, ale za każdym razem rezygnowałam, bo nie będę kupowała 10 próbek po 3zł, po to żeby dobrać kolor, a i z tym mogę nie trafić.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 20:50   #1452
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;51758237]Hej dziewczyny, podczytuję od jakiegoś czasu, mogę dołączyć?
[/QUOTE]

Jeśli masz dużo pustych półek na kosmetyki - zapraszamy!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:55   #1453
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia... Jakieś 2 lata temu robiłam regularne zamówienia na wiekszą kwotę. Zachłysnęłam się ich pseudo ekologią... Narobiłam przez to ogromnych zapasów, do dzisiaj mam pełne szfki YR... Trochę się rozeszło, ale teraz już nie kupuję tyle. Żele JDM mi służą, balsamy PN też, ale myślałam że są bardziej eko. :-\ Lubie P&R i Locci, ale drogie... Chyba przerzucę się na balsamy i oliwki dla dzieci i niemowląt
Ja oliwek dla dzieci już więcej nie kupię, tłuste to i strasznie wolno się wchłania. Po użyciu czułam się jakbym się nasmarowała olejem Użyłam tej oliwki kilka razy, poszła w kąt, aż w końcu wywaliłam
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:57   #1454
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Kupiłam sobie podkład mineralny od anabelle minerals i jestem zadowolona na zimę za lekki, ale na te upały - super !
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:59   #1455
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie podkład mineralny od anabelle minerals i jestem zadowolona na zimę za lekki, ale na te upały - super !
No właśnie, a jak z jego kryciem, bo ja mam twarz skłonną do zaczerwienienia ? Kupowałaś z ich strony ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:01   #1456
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No właśnie z minerałami jest strasznie ciężko. Sama nie raz chciałam kupić jakiś podkład mineralny, ale oczywiście stacjonarnie nie ma w moim mieście. U niektórych producentów można kupić próbki, ale dobór kolorów przez monitor to jakaś masakra Wszystko mi sie zlewa i wygląda tak samo, nawet swatche w necie dużo nie pomagają, no bo pod różnym kątem monitora kolor się zmienia. Koniec końców wiele razy do tego podchodziłam, ale za każdym razem rezygnowałam, bo nie będę kupowała 10 próbek po 3zł, po to żeby dobrać kolor, a i z tym mogę nie trafić.
No właśnie to jest chyba najgorsze w minerałach. Teoretycznie można się spytać dziewczynom na wątku danej firmy o polecane odcienie - zawsze jest szansa, że któraś z nich używa/używała akurat tego same płynnego podkładu.
Sama się staram iść na jakiś kompromis z własną skórą i podkładu używam drogeryjnego, a resztę zapasów mam z minerałów. Róż, bronzer czy rozświetlacz jednak jest o wiele łatwiej dobrać przez monitor .

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Jeśli masz dużo pustych półek na kosmetyki - zapraszamy!
Na kolorówkę mam bana, ale pielęgnacja kusi zawsze

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie podkład mineralny od anabelle minerals i jestem zadowolona na zimę za lekki, ale na te upały - super !
O, właśnie, annabelle ma stacjo w stolicy, zdaje się? Jak ktoś jest z tamtych okolic albo bywa regularnie to ma zadanie ułatwione przynajmniej.

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2015-06-15 o 21:03
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:02   #1457
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No właśnie, a jak z jego kryciem, bo ja mam twarz skłonną do zaczerwienienia ? Kupowałaś z ich strony ?
Kupowałam w białej, niby zestaw tańszy, ale różu i korektora nie potrzebuje

Mam mocno czerwone policzki i wszystko ładnie zakryte sama byłam zaskoczona po próbce z beglosy, bo myślałam, że minerały to jak puder.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:03   #1458
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadasz z tym sklepem - dzisiaj rozmyślałam o tych rozświetlaczach (bardziej o tym w kamieniu) i przeglądałam sklepy online zagraniczne. Nie przyszło mi do głowy żeby w polskich poszukać
No to się bardzo cieszę, że Ci pomogłam Obejrzyj filmik Tati, aplikuje tam ten rozświeltacz, od razu się przekonwertujesz na płynną wersję Daj znać co w końcu wzięłaś i co myślisz na temat produktu Link do sklepu: http://www.galilu.pl/wybierz-marke/becca
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:04   #1459
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;51758237]Hej dziewczyny, podczytuję od jakiegoś czasu, mogę dołączyć?
[/QUOTE]

Witaj i zapraszamy

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;51758862]

Na kolorówkę mam bana, ale pielęgnacja kusi zawsze

[/QUOTE]

Też mam bzika na punkcie pielęgnacji

Dziewczyny a jak podkłady mineralne współgrają z przesuszoną cerą, czy jej nie ściągają, nie podkreślają skórek, czy nie matują za mocno, czy może trochę jednak nawilżają? Nadają się do cery suchej i przesuszonej?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 21:10   #1460
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;51758862]No właśnie to jest chyba najgorsze w minerałach. Teoretycznie można się spytać dziewczynom na wątku danej firmy o polecane odcienie - zawsze jest szansa, że któraś z nich używa/używała akurat tego same płynnego podkładu.
Sama się staram iść na jakiś kompromis z własną skórą i podkładu używam drogeryjnego, a resztę zapasów mam z minerałów. Róż, bronzer czy rozświetlacz jednak jest o wiele łatwiej dobrać przez monitor .[/QUOTE]
To prawda, chociaż z tym jest łatwiej , ale ja nie używam żadnej z tych rzeczy Naturalnie się czerwienię na twarzy, więc róż jest mi niepotrzebny. Może się w przyszłości przekonam do bronzera
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:15   #1461
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Też mam bzika na punkcie pielęgnacji

Dziewczyny a jak podkłady mineralne współgrają z przesuszoną cerą, czy jej nie ściągają, nie podkreślają skórek, czy nie matują za mocno, czy może trochę jednak nawilżają? Nadają się do cery suchej i przesuszonej?
No nie dość, że wspólny bzik na punkcie pielęgnacji, to jeszcze ten sam typ skóry
Z mojej wiedzy wynika, że wszystko zależy od formuły. Większość znanych mi firm miała kilka różnych formuł i na podstawie opisu wybierałam odpowiednią. Pamiętam, że przy wyborze za ciężkiej i niedostatecznym nawilżeniu przed nałożeniem podkładu, skórki były podkreślone
Zaraz chyba kliknę jakieś próbki na allegro, muszę się tu wkupić

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2015-06-15 o 21:20
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:24   #1462
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Kupowałam w białej, niby zestaw tańszy, ale różu i korektora nie potrzebuje

Mam mocno czerwone policzki i wszystko ładnie zakryte sama byłam zaskoczona po próbce z beglosy, bo myślałam, że minerały to jak puder.
Dobrze trafiłaś na swój pierwszy podkład mineralny, bo ja jako pierwszy minerał wyszukałam sobie chyba ze dwa lata temu sypki podkład mineralny Vichy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...t-mineral.html. Dałam za niego w aptece prawie 90zł, a krycia nie miał on żadnego. Nie ważne ile warstw nałożyłam, po prostu nie było go w ogóle widać na twarzy. To sprawiło, że na jakiś czas zniechęciłam się do mineralnych sypańców, bo myślałam, że wszystkie takie są

Sprzedają w białej też próbki podkładów, czy tylko pełnowymiarowe opakowania?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:25   #1463
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dobrze trafiłaś na swój pierwszy podkład mineralny, bo ja jako pierwszy minerał wyszukałam sobie chyba ze dwa lata temu sypki podkład mineralny Vichy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...t-mineral.html. Dałam za niego w aptece prawie 90zł, a krycia nie miał on żadnego. Nie ważne ile warstw nałożyłam, po prostu nie było go w ogóle widać na twarzy. To sprawiło, że na jakiś czas zniechęciłam się do mineralnych sypańców, bo myślałam, że wszystkie takie są

Sprzedają w białej też próbki podkładów, czy tylko pełnowymiarowe opakowania?
Tylko całe niestety ale na allegro są i wysyłka tylko 4 zł
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:38   #1464
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tylko całe niestety ale na allegro są i wysyłka tylko 4 zł
No wiem właśnie, że są na all, tylko że cena próbki to aż 9zł , to średnio mi się uśmiecha kupowanie kilku próbek dla doboru odcienia. Chyba wybiorę się do białej, po to żeby dobrać odcień, a wtedy na all kupię próbkę i zobaczę, jak się u mnie spisze podkład
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:46   #1465
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No wiem właśnie, że są na all, tylko że cena próbki to aż 9zł , to średnio mi się uśmiecha kupowanie kilku próbek dla doboru odcienia. Chyba wybiorę się do białej, po to żeby dobrać odcień, a wtedy na all kupię próbkę i zobaczę, jak się u mnie spisze podkład
Ja trafiłam na taką starszą panią i idealnie mi dobrała odcień ma próbki ale tylko do pokazania, można pomacać itp.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:53   #1466
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No właśnie, a jak z jego kryciem, bo ja mam twarz skłonną do zaczerwienienia ? Kupowałaś z ich strony ?
Ja kupiłam u nich ze dwa razy podkład i próbki róży. Jestem bardzo zadowolona. Podkłady mają fajne krycie, idealnie wpasowałam się w ich kolorystykę dla osób z żółtą pigmentacją skóry. Teraz jestem ciut opalona i mam próbkę o ton ciemniejszego podkładu kryjącego i jest idealnie. Ja bym poleciła kupic Ci z dwie 3 próbki i spróbowac minerałów, ja odstawiłam estee dw po ich kupnie.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 21:57   #1467
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Widzę, że dzisiaj był temat eko Ja mogę polecić Wam szampony Insight z D.. Są bez parabenów, silikonów, SLS oraz olejów mineralnych. Fajnie się pienią i pachną. Ja jestem mega zadowolona, na razie przy nich zostanę, jeśli chodzi o resztę kosmetyków to niestety sama dalej poszukuję.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 22:01   #1468
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Miałam problemy z DPD. Z góry opłacone przesyłki z Clinique kurier zostawiał u sąsiadki. Na szczęście sąsiadka jest uczciwą osobą.

Albo nawet nie trafiał pod adres i nie dzwonił. Pisałam nawet do nich w tej sprawie, żeby udostępnili opcję paczkomaty.
Ja kiedyś byłam bardzo zadowolona z DPD, teraz co krok coś nie tak. Mój ojciec zamawia dużo do siebie do pracy, a że kurier już czai, że jesteśmy rodziną potrafi zostawić mu paczkę dla mnie w ogóle mnie o tym nie informując: tak zostawił np. prezent na urodziny dla mojego ojca za pobraniem (!), albo DYWAN który zamawiałam na parapetówkę kumpla :/

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Jeszcze dziewczyny odnośnie niedawnych tematów:
- widziałam dzisiaj Lolitę (L) wydaje mi się, że ta wersja z pomarańczą w SP, o ile dobrze spojrzałam 89zł za 30ml,
- ktoś pytał o kombinezony z rękawkami - w H&M na wystawie widziałam kombinezony krótkie spodenki i rękawki do łokcia
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 22:03   #1469
agnesik1
Przyczajenie
 
Avatar agnesik1
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

A jeszcze wracając do eko co powiecie na nasze polskie Sylveco i ich nową markę Biolaven? Sylveco ma też kosmetyki dla dzieci, czaję się na nie od jakiegoś czasu (jak tylko wykończymy obecne Babydreamy) a ich balsam myjący jest moim hitem w delikatnej pielęgnacji włosów.

/Dobry wieczór tak w ogóle. /
agnesik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 22:04   #1470
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
Martusia powinnaś napisać i vice-VERSACE
heheh

też dzisiaj do nich dzwoniłam i musze pochwalić bardzo miłego pana, który wszystko mi wyjaśnił.... bardzo konkretny i rzeczowy!
Natomiast pan z ktorym @ to jakaś porażka, w ogóle nie wiedziałam o co mu chodzi...
może mówisz o tym którego uwielbiam zawsze robie mi dobrze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.