Atrederm - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 10:39   #3631
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

Ja mam już 3 dzień przerwy bo przed tymi właśnie 3 dniami smarowałam się przez 6 nocy skóre miałam czerwoną więc odpoczynek wiecie co ostatnio w pracy szef do mnie mówi ale ty jesteś czerwona co ci się stało?? głupio mi się zrobiło troche.....
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:26   #3632
MissMadelaine
Przyczajenie
 
Avatar MissMadelaine
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Możliwe ,że to reakcja alergiczna
A te kremy co użyłaś potem , to je wcześniej stosowałaś już czy nie?

Jeden używałam wcześniej, drugiego nie.

Ale dowiedziałam się już, że jedna dziewczyna miała coś takiego - podrażnienie. Tylko teraz pytanie - jeśli wczoraj posmarowałam się maścią sterydową to co z Atre ? Mogę użyć czy nie?

Posmarowałam się 2x w ciągu jednego dnia - generalnie jednorazowe użycie.
MissMadelaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:50   #3633
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
cos w tym jest ja uzywam zorac a podczytuje artrederm ale w sumie siedze tylko tu bo watek zoracow wymarł :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2013-11-08 o 14:53
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:37   #3634
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja jestem na nie. Bo niektórych nie obchodzą inne leki prócz tego jednego.
Ja np. wiernie subskrybuję ten wątek i nie chciałabym czytać milion pięćset postów na temat wszystkiego prócz Atre bo nie mam na to po prostu czasu
Ale... gdyby stworzyć wątek ogólnie retinoidowy? Chyba, że taki jest już.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:44   #3635
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez MissMadelaine Pokaż wiadomość
Jeden używałam wcześniej, drugiego nie.

Ale dowiedziałam się już, że jedna dziewczyna miała coś takiego - podrażnienie. Tylko teraz pytanie - jeśli wczoraj posmarowałam się maścią sterydową to co z Atre ? Mogę użyć czy nie?

Posmarowałam się 2x w ciągu jednego dnia - generalnie jednorazowe użycie.
Może najpierw poczekaj aż to ci zejdzie i wtedy dopiero dalej używaj atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
ja jestem na nie. Bo niektórych nie obchodzą inne leki prócz tego jednego.
Ja np. wiernie subskrybuję ten wątek i nie chciałabym czytać milion pięćset postów na temat wszystkiego prócz Atre bo nie mam na to po prostu czasu
Ale... gdyby stworzyć wątek ogólnie retinoidowy? Chyba, że taki jest już.
Zgadzam się łączyć tych wątków nie ma co .Tylko bałagan by się zrobił
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2013-11-08 o 16:45
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:35   #3636
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Stosuję 5 tygodni i z czystym sumieniem powiem, że jest lepiej. Ale żeby było lepiej, Atre musi wypchnąć mi wszystkie twarde zaskórniki zamknięte spod skóry.. Początkowo są jeszcze bardziej wypukłe. Dzisiaj wydusiłam ich kilka z policzków.. takich, które zaczynały już wystawać ponad powierzchnię skóry. Ech : C Jeszcze trochę mi zostało.
Na czole za to mam tak mikroskopijne, że bardzo często nie da się ich wcale wycisnąć. I jeszcze takie drobne gulki na skroniach : /

Będzie dobrze.
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:46   #3637
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
ja jestem na nie. Bo niektórych nie obchodzą inne leki prócz tego jednego.
Ja np. wiernie subskrybuję ten wątek i nie chciałabym czytać milion pięćset postów na temat wszystkiego prócz Atre bo nie mam na to po prostu czasu
Ale... gdyby stworzyć wątek ogólnie retinoidowy? Chyba, że taki jest już.

Też jestem na nie, nie interesuje mną zorac, czy retin A jak mnie zainteresuje to się "przesiądę" na tamten wątek.

Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość
Ja mam już 3 dzień przerwy bo przed tymi właśnie 3 dniami smarowałam się przez 6 nocy skóre miałam czerwoną więc odpoczynek wiecie co ostatnio w pracy szef do mnie mówi ale ty jesteś czerwona co ci się stało?? głupio mi się zrobiło troche.....
Ja też to ostatnio usłyszałam;/ siedziałam w biurze i było może z 18 C ( dla mnie to dość chłodno) i przyszła inna pracownica i mi mówi, że ale ty masz gorąco, aż ci rumieniec wyszedł, przytaknęłam jej bo w sumie to wole żeby tak sobie to ludzie tłumaczyli niż miałabym się tłumaczyć .

Mała dygresja Chyba wszystkie na tym wątku rozpaczamy jak to nasza buzia, cera, plecy czy dekolt wyglądają źle i nie dobrze, że pryszcze są, że blizny i dziury ( to u mnie w szczególności) no i generalnie do kitu. Ja dokładnie 1.11 uświadomiłam sobie, że przesadzam, wyolbrzymiam, a wiecie czemu ? Moja kuzynka walczy tyle lat co ja z trądzikiem, prawdopodobnie brała izo, uporała się z tym i długo miała twarz "tylko" w bliznach i dziurach i teraz ma nawrót, dużo gorszy niż kiedyś. Policzki całe czerwone, z suchą skórą i krostami, które wyglądają wg. mnie jak trądzik naciekowy i nie maluje się, pracuje, codziennie ma kontakt z ludźmi i jest pogodną osobą, a mogłaby nie być.... Także wrzućmy na luz, cieszmy się z tego co mamy, ja wiem, że to łatwo napisać, bo sama czasem czuje się jakby moje "dni pasztetu" nie miały końca i owszem chciałabym mieć po prostu "zwykłą" twarz, ale staram się coraz częściej siebie postrzegać w lepszym świetle.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 20:38   #3638
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość



Mała dygresja Chyba wszystkie na tym wątku rozpaczamy jak to nasza buzia, cera, plecy czy dekolt wyglądają źle i nie dobrze, że pryszcze są, że blizny i dziury ( to u mnie w szczególności) no i generalnie do kitu. Ja dokładnie 1.11 uświadomiłam sobie, że przesadzam, wyolbrzymiam, a wiecie czemu ? Moja kuzynka walczy tyle lat co ja z trądzikiem, prawdopodobnie brała izo, uporała się z tym i długo miała twarz "tylko" w bliznach i dziurach i teraz ma nawrót, dużo gorszy niż kiedyś. Policzki całe czerwone, z suchą skórą i krostami, które wyglądają wg. mnie jak trądzik naciekowy i nie maluje się, pracuje, codziennie ma kontakt z ludźmi i jest pogodną osobą, a mogłaby nie być.... Także wrzućmy na luz, cieszmy się z tego co mamy, ja wiem, że to łatwo napisać, bo sama czasem czuje się jakby moje "dni pasztetu" nie miały końca i owszem chciałabym mieć po prostu "zwykłą" twarz, ale staram się coraz częściej siebie postrzegać w lepszym świetle.
świetne podejście, gratuluje kuzynce ze jest taka silna i oby i tak szybko pozbyła się trądziku
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 21:02   #3639
20stokrotka20
Raczkowanie
 
Avatar 20stokrotka20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 371
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość

Mała dygresja Chyba wszystkie na tym wątku rozpaczamy jak to nasza buzia, cera, plecy czy dekolt wyglądają źle i nie dobrze, że pryszcze są, że blizny i dziury ( to u mnie w szczególności) no i generalnie do kitu. Ja dokładnie 1.11 uświadomiłam sobie, że przesadzam, wyolbrzymiam, a wiecie czemu ? Moja kuzynka walczy tyle lat co ja z trądzikiem, prawdopodobnie brała izo, uporała się z tym i długo miała twarz "tylko" w bliznach i dziurach i teraz ma nawrót, dużo gorszy niż kiedyś. Policzki całe czerwone, z suchą skórą i krostami, które wyglądają wg. mnie jak trądzik naciekowy i nie maluje się, pracuje, codziennie ma kontakt z ludźmi i jest pogodną osobą, a mogłaby nie być.... Także wrzućmy na luz, cieszmy się z tego co mamy, ja wiem, że to łatwo napisać, bo sama czasem czuje się jakby moje "dni pasztetu" nie miały końca i owszem chciałabym mieć po prostu "zwykłą" twarz, ale staram się coraz częściej siebie postrzegać w lepszym świetle.
Też ostatnio się nad tym zastanawiałam, bo też jestem załamana moją buzią, non stop słyszę, że strasznie mi się pogorszyło, co to mi się stało itd itd.. Ja bym się w sumie nie przejmowała tak strasznie moją buzią, ale jak ciągle to słyszę to chyba oczywiste że zaczynam o tym myśleć.. Ale ostatnio spotkałam dziewczyne która miała duużo gorszą buzie ode mnie, poza tym uświadomiłam sobie że są dużo gorsze rzeczy niż to.. Tak więc dziewczyny nie ma co się aż tak przejmować!! I powodzenia w zwalczaniu "dziadostwa"!!
20stokrotka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 10:19   #3640
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Atrederm

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:31   #3641
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

A ja nadal jestem w trakcie wysypu ktos tu wspominal (przepraszam, ze nie wiem kto, ale korzystam z aplikacji mobilnej) o coraz bardziej wystajacych zaskornikach. Taki wysyp to marzenie, ja mam same ropne pryszcze z bialymi czubkami. Mam kazdego dnia nowe, a po poprzednich full czerwonych plam. I to juz trzeci tydzien nie wiem, czy tak powinno byc.. Koszmar
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 15:04   #3642
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
A ja nadal jestem w trakcie wysypu ktos tu wspominal (przepraszam, ze nie wiem kto, ale korzystam z aplikacji mobilnej) o coraz bardziej wystajacych zaskornikach. Taki wysyp to marzenie, ja mam same ropne pryszcze z bialymi czubkami. Mam kazdego dnia nowe, a po poprzednich full czerwonych plam. I to juz trzeci tydzien nie wiem, czy tak powinno byc.. Koszmar
Jeśli robią Ci się te wypryski z zaskóników zamkniętych to rekacja jest normalna. Nie pocieszę ale wysyp może trwać nawet 2-3miesiące. Oczywiście sprawa indywidualna .
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 15:18   #3643
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość

Ja też to ostatnio usłyszałam;/ siedziałam w biurze i było może z 18 C ( dla mnie to dość chłodno) i przyszła inna pracownica i mi mówi, że ale ty masz gorąco, aż ci rumieniec wyszedł, przytaknęłam jej bo w sumie to wole żeby tak sobie to ludzie tłumaczyli niż miałabym się tłumaczyć .
Ja tak samo niczego nie tłumacze

Cytat:
Mała dygresja Chyba wszystkie na tym wątku rozpaczamy jak to nasza buzia, cera, plecy czy dekolt wyglądają źle i nie dobrze, że pryszcze są, że blizny i dziury ( to u mnie w szczególności) no i generalnie do kitu. Ja dokładnie 1.11 uświadomiłam sobie, że przesadzam, wyolbrzymiam, a wiecie czemu ? Moja kuzynka walczy tyle lat co ja z trądzikiem, prawdopodobnie brała izo, uporała się z tym i długo miała twarz "tylko" w bliznach i dziurach i teraz ma nawrót, dużo gorszy niż kiedyś. Policzki całe czerwone, z suchą skórą i krostami, które wyglądają wg. mnie jak trądzik naciekowy i nie maluje się, pracuje, codziennie ma kontakt z ludźmi i jest pogodną osobą, a mogłaby nie być.... Także wrzućmy na luz, cieszmy się z tego co mamy, ja wiem, że to łatwo napisać, bo sama czasem czuje się jakby moje "dni pasztetu" nie miały końca i owszem chciałabym mieć po prostu "zwykłą" twarz, ale staram się coraz częściej siebie postrzegać w lepszym świetle.
racja
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 15:28   #3644
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Jeśli robią Ci się te wypryski z zaskóników zamkniętych to rekacja jest normalna. Nie pocieszę ale wysyp może trwać nawet 2-3miesiące. Oczywiście sprawa indywidualna .
Nie wiem wlasnie czy robia sie one z zaskornikow, jakos nie moge tego zaobserwowac. Zamknietych mam naprawde cala mase. Wyglada to tak, ze jednego ranka budze sie z mala czerwona gulka, a nastepnego jest juz gotowy wielki pryszcz. Nie nadazam z obserwacjami wygladam juz naprawde strasznie, szczegolnie na prawym policzku
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 17:40   #3645
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Ja też się zastanawiam ad tym, czy twarz się oczyszcza czy co...
Atre stosuję już od pół roku, a dalej robią mi się ropne wypryski. Fakt, faktem, skóra jest już gładsza, ale dalej mam milion zaskórników zamkniętych i się zastanawiam, czy może atrederm nie jest aknogenny dla mojej skóry.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 18:26   #3646
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam ad tym, czy twarz się oczyszcza czy co...
Atre stosuję już od pół roku, a dalej robią mi się ropne wypryski. Fakt, faktem, skóra jest już gładsza, ale dalej mam milion zaskórników zamkniętych i się zastanawiam, czy może atrederm nie jest aknogenny dla mojej skóry.
To mnie nie pocieszyłaś , bo myślałam ,że akurat Tobie udało się pozbyć zaskórników zamkniętych dzięki atrederm

Ja stosuje atre 4tyg. i nie mam wysypu jestem ciekawa czy jeszcze nadejdzie
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 18:30   #3647
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Ja stosuję ok 2,5 miesiąca, a wysyp mam ciągle ;/ Za to 50% zaskórników zamkniętych zniknęło.
Skoro po pół roku nie widzisz efektów, to może zmień na inny retinoid? Jeżeli będzie mnie wysypało wciąż po 4 miesiącu, to zmieniam na Zorac.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 19:39   #3648
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Ja stosuję ok 2,5 miesiąca, a wysyp mam ciągle ;/ Za to 50% zaskórników zamkniętych zniknęło.
Skoro po pół roku nie widzisz efektów, to może zmień na inny retinoid? Jeżeli będzie mnie wysypało wciąż po 4 miesiącu, to zmieniam na Zorac.
Nie wiem, czy jeszcze jakiś retinoid mi pozostał, skoro atrederm jest najsilniejszy a prawie wszystko już stosowałam
Ale teraz przy następnej wizycie chcę poprosić dermatolog o Zorac.
Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
To mnie nie pocieszyłaś , bo myślałam ,że akurat Tobie udało się pozbyć zaskórników zamkniętych dzięki atrederm

Ja stosuje atre 4tyg. i nie mam wysypu jestem ciekawa czy jeszcze nadejdzie
Pozbyłam się w bardzo dużej części, ale zaskórników dalej milion
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 19:51   #3649
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Ja niestety poddałam się. Stosowałam arte przez 8 tyg. Z czego ok 6 co dziennie. I owszem skóra troszkę gładsza zaskórników mniej, ale ten tzw wysyp powodował coraz większa iczbę przbarwień. Blizny sa jakie byly. Choc mam nadzieje ze to sie zmieni za jakis czas. Najgorsze było to ze zaczęły pojawiać mi się faktycznie gule a z tymi nie miałam problemu już dawno.o ile mogłam ścierpieć pryszczyki powstajace w miejscu zamkniętego zaskornika to gule bolące i długo gojące były dla mnie nie do przyjęcia. Trochę już mam doświadczenie w leczeniu tego mojego trądzika i szczerze nie używałam jeszcze leku, maści kremu który powodowały pogorszenie stanu skóry owszem jakieś nagle wychodzące szybko gojące małe pryszczyca to ok może się zdarzyło, ale napewno nie gule podskorne bolące a skoro tak się dzieje przy arte i to po dłuższym okresie stosowania tzn ze jest coś nie tak.nie zrezygnuje z niego całkowicie bo jednak coś tam zrobił o dobrego ale na razie ograniczę jego stosowanie do 1 raz w tygodniu, Uutak na złuszczanie martwego naskórka.bo może w tym tkwi problem ze używając zbyt często skóra łatwiej się zakaza. sprobuje rzadziej,No a potem zobaczę jak będzie lepiej to będę go stosowała a jak nie to zrezygnuje całkiem :-P

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2013-11-10 o 20:02
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 08:23   #3650
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Tez ograniczylam stosowanie do 1x w tyg., bo musze ukrywac pod makijazem pryszcze i paskudne przebarwienia. Bez makijazu zdarzalo mi sie nie tak dawno chodzic do sklepu, teraz wtyd mi pokazac sie przed TZem. Wiec luszcze sie tylko w sob. i niedziele, wiec znikanie czerwonych przebarwien jest tez wolniejsze. Atre mnie zalatwil na cacy
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 08:42   #3651
LeeMinHo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 44
Dot.: Atrederm

Jestem na prawdę szczerze zdziwiona, że wiele z was ma z Atredermem nieprzyjemne przeżycia.
Gdyby nie Atre... to ja nie wiem co byłoby teraz z moją skórą Używam w sumie od... pół roku? Może trochę więcej. Miałam przerwy, spowodowane wyjazdami, bo nie chciałam straszyć, ale generalnie używam codziennie / co 2 dni, zawsze na noc. Na początku jak zaczęłam używać Atre mocno mnie parzył, pogorszył stan skóry, generalnie nie było dobrze - była mega uparta i stosowałam dalej, bo wiele się naczytałam, że Atre to długodystansowiec. Gruntowna poprawa zaczęła się w 3 miesiącu. Nagle w ciągu 2 czy 3 tygodni na twarzy nie miałam NIC, kompletnie, co się od wielu lat nie zdarzało. Później nastąpił nawrót, nie trądziku, ale zaskórników zamkniętych. Do dzisiaj nie wiem przez co był spowodowany, ale pamiętam że wtedy Atre stosowałam nawet 2 razy dziennie - na dzień i na noc. Stan mojej skóry znowu uległ poprawie. Następnie przez miesiąc nie stosowałam Atre w ogóle (wakacje). To była porażka! Cała moja skóra pokryła się pryszczami, zaskórnikami, przebarwieniami, byłam po prostu załamana! Natychmiast po powrocie z wakacji pobiegłam kupić Atrederm. Tym razem zadziałał dużo dużo szybciej, już w październiku miałam zadowalającą kondycję skóry, a teraz to już jest w ogóle pięknie, nie pamiętam kiedy ostatnio tak było Rzadko kiedy coś wyskakuje, zaskórników nie ma w ogóle, przebarwienia znikają w zastraszającym tempie - po prostu kocham ten lek, ale jak już wspomniałam - to wredny typ, któremu trzeba dać czas
LeeMinHo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:20   #3652
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

LeeMinHo, takich postow wlasnie potrzebuje sporo tez czytam o doswiadczeniach innych i jakos probuje to przetrwac.
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:47   #3653
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Własnie ja też nie rzucam Atredermu, tylko dlatego, że czytałam, że dużo osób ma bardzo długi wysyp, a potem jest polepszenie. Inaczej to bym rzuciła to w cholerę, bo wyglądam naprawdę tragicznie;/
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:02   #3654
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Własnie ja też nie rzucam Atredermu, tylko dlatego, że czytałam, że dużo osób ma bardzo długi wysyp, a potem jest polepszenie. Inaczej to bym rzuciła to w cholerę, bo wyglądam naprawdę tragicznie;/
To musimy sie wspierac przeczytalam dzis caly blog Italiany pod katem retinoidow i jestem odrobine podbudowana.
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:04   #3655
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
To musimy sie wspierac przeczytalam dzis caly blog Italiany pod katem retinoidow i jestem odrobine podbudowana.
Właśnie mnie też jej wpisy zawsze podbudowują Pisała, że wysyp miała ok.4 miesięcy, a teraz buzię ma śliczną
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:17   #3656
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez LeeMinHo Pokaż wiadomość
Jestem na prawdę szczerze zdziwiona, że wiele z was ma z Atredermem nieprzyjemne przeżycia.
Gdyby nie Atre... to ja nie wiem co byłoby teraz z moją skórą Używam w sumie od... pół roku? Może trochę więcej. Miałam przerwy, spowodowane wyjazdami, bo nie chciałam straszyć, ale generalnie używam codziennie / co 2 dni, zawsze na noc. Na początku jak zaczęłam używać Atre mocno mnie parzył, pogorszył stan skóry, generalnie nie było dobrze - była mega uparta i stosowałam dalej, bo wiele się naczytałam, że Atre to długodystansowiec. Gruntowna poprawa zaczęła się w 3 miesiącu. Nagle w ciągu 2 czy 3 tygodni na twarzy nie miałam NIC, kompletnie, co się od wielu lat nie zdarzało. Później nastąpił nawrót, nie trądziku, ale zaskórników zamkniętych. Do dzisiaj nie wiem przez co był spowodowany, ale pamiętam że wtedy Atre stosowałam nawet 2 razy dziennie - na dzień i na noc. Stan mojej skóry znowu uległ poprawie. Następnie przez miesiąc nie stosowałam Atre w ogóle (wakacje). To była porażka! Cała moja skóra pokryła się pryszczami, zaskórnikami, przebarwieniami, byłam po prostu załamana! Natychmiast po powrocie z wakacji pobiegłam kupić Atrederm. Tym razem zadziałał dużo dużo szybciej, już w październiku miałam zadowalającą kondycję skóry, a teraz to już jest w ogóle pięknie, nie pamiętam kiedy ostatnio tak było Rzadko kiedy coś wyskakuje, zaskórników nie ma w ogóle, przebarwienia znikają w zastraszającym tempie - po prostu kocham ten lek, ale jak już wspomniałam - to wredny typ, któremu trzeba dać czas
Powiem szczerze że mnie zachęciłaś i może jednak na razie ograniczę się do co 4 dni. Zobaczymy jak będzie. Bo teraz jak tylko nie zastosowałam na noc atre to na drugi, trzeci i czwarty dzień zero łuszczenia i wogóle inne uboczne skutki też zniknęły.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 14:32   #3657
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Właśnie mnie też jej wpisy zawsze podbudowują Pisała, że wysyp miała ok.4 miesięcy, a teraz buzię ma śliczną
Postanowilam, ze jutro kupuje antybiotyk do stosowania zewnetrznego i walcze dalej
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 16:56   #3658
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Właśnie mnie też jej wpisy zawsze podbudowują Pisała, że wysyp miała ok.4 miesięcy, a teraz buzię ma śliczną
oj tak po atre to ona ma przepiękną skórę
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 22:34   #3659
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, a jak to jest: trądzik po zakończeniu kuracji Atre zawsze wraca?
Co w przypadku zaskórników zamkniętych?

Edytowane przez brakxdsdsac
Czas edycji: 2013-11-11 o 22:35
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 06:48   #3660
LeeMinHo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 44
Dot.: Atrederm

Nie zawsze wraca.
Nie zapominajmy, że trądzik to hormony, jeśli w trakcie kuracji Atre hormony się ustabilizują, to dlaczego trądzik ma wracać?

To jest tak, że bezpośrednie przyczyny trądziku (łojotok, nadmierna keratynizacja naskórka - to właśnie temu przeciwdziała Atre) są skutkiem zaburzeń hormonalnych lub zbyt dużej wrażliwości receptorów na hormony. Jeśli po wieku ok. 22 lat trądzik nie mija, przydało by się zbadać hormony.

Atre jednak hormonów nie ustabilizuje z całą pewnością.
LeeMinHo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.