Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 18:34   #2161
mechaniczny kot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej! jestem nowa i jeszcze sie nie orientuje za bardzo, wiec zapytam sie tutaj. xD
bardzo chcialabym sobie przekluc jezyk i mam pytanie do osob, ktore juz takowy kolczyk posiadaja. slyszalam, ze taka ozdoba bardzo niszczy szkliwo i kolczyk powoduje "obnizanie sie lini dziasel" czy cos takiego. czy to prawda?
mechaniczny kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:14   #2162
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tak czytam to i czytam i rozwalaja mnie niektore wypowiedzi, te w stylu "zeby mama sie nie dowiedziala"

z tego co wiem piercing mozna robic od 18stki a chyba 18nato latkowie sa na tyle "dojrzali" ze wiedza co robia i zaczynaja byc nie zalezni, wiec co ma do tego mama

ja mam 21 lat i moja mame tylko informuje o moich poczynaniach, bo niby jak moze mi czegos zabronic skoro skonczylam 18lat ??

poza tym widac jakie to male zaufanie maja dziewczyny ktore tak pisza do swoich rodzicow, no bo co jak sie mama dowie ? wyzuci was z domu ? nakrzyczy ?? zbije ?

Paranoja ..
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:20   #2163
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
tak czytam to i czytam i rozwalaja mnie niektore wypowiedzi, te w stylu "zeby mama sie nie dowiedziala"

z tego co wiem piercing mozna robic od 18stki a chyba 18nato latkowie sa na tyle "dojrzali" ze wiedza co robia i zaczynaja byc nie zalezni, wiec co ma do tego mama

ja mam 21 lat i moja mame tylko informuje o moich poczynaniach, bo niby jak moze mi czegos zabronic skoro skonczylam 18lat ??

poza tym widac jakie to male zaufanie maja dziewczyny ktore tak pisza do swoich rodzicow, no bo co jak sie mama dowie ? wyzuci was z domu ? nakrzyczy ?? zbije ?

Paranoja ..
Wiem,ze w wielu salonach nie sprawdzają wieku...
Uwazam,ze osoby ktore chca sobie cos przekluc-w tym wypadku jezyk, powinny dojrzec do tej decyzji i wiedziec,ze jednak czasem widac ten kolczyk,wiec mama pewnie by go dostrzegla predzej czy pozniej
Czasem młodsze osoby sa dojrzalsze niz te 18nastki...
Sama mialam zaledwie 16 lat jak zdecydowalam sie na kolczyk w jezyku,byla to decyzja przemyslana i do tek pory nie zaluje
Natomiast problem z mama, hmmm nie wydaje mi sie zeby wyrzucila z domu,moze i byla by zla i w ogole,ale jesli ktos juz jest prawnie osoba pelnolenia to odpowiada sam za siebie i sam decyduje co robi ze swoim cialem.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:25   #2164
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość

ja mam 21 lat i moja mame tylko informuje o moich poczynaniach, bo niby jak moze mi czegos zabronic skoro skonczylam 18lat ??

poza tym widac jakie to male zaufanie maja dziewczyny ktore tak pisza do swoich rodzicow, no bo co jak sie mama dowie ? wyzuci was z domu ? nakrzyczy ?? zbije ?

Paranoja ..

18stka wbrew pozorom niewiele zmienia w zyciu niepracujacego nastolatka. Ty masz 21, pewnie w Leeds pracujesz wiec raczej ciezko zeby Twoje decyzje mama kwestionowala.
Sa jednak tez osoby mieszkajace z rodzicami nie bardzo tolerancyjnymi i coz? moze i byc taka osobka pelnoletnia, z domu pewnie na kopie nie wyleci ale ograniczony dostep do srodkow finansowych plus godziny kazan ma gratis.
Zreszta mysle, ze im bardziej ktos anty tym bardziej to pociaga.


Ja wciaz sie waham - kolczyk w jezyku chce, niby w wyluzowanej Anglii pracuje ale na stranowisku gdzie nie bardzo moj szef to widzi. Zadnych przepisow regulujacych te kwestie nie mamy, Tragus moj mu sie podoba ale kolca w jezyku ze wzgledu na kontakt z roznymi ludzmi mi odradza. 1sze wrazenie. W sumie jak mowie to nie widac jezyka...

Zastanawiam sie, no i tez martwi mnie ewentualna opuchlizna - a raczej jej okres jej utrzymywania. O szkliwo sie nie boje ale o wplyw na dziasla troche tak.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:41   #2165
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

U mnie kolczyka przy rozmowie nie widac
Jednak mam znajomą ,której odznacza sie kuleczka w jezyku no ale moze to specjalnie robi;>
Z tego co mi wiadomo,jesli kolczyk jest dobrze zrobiony to nie powinien uderzac o zęby-tym samym nie powinien powodowac przy tym obsuwania sie lini dziąsel
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:53   #2166
sasa9994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mi tata sam zaproponował kolczyk w języku. jade zrobic dopiero w sierpniu gdy wróce z wakacji. niestety w moim mieście niema studia piercingu a u kosmetyczki wole nie przebijać. więc musze jechac do rybnika . koszt wynosi 100 wraz z wymienieniem kolczyka na krótszy przy przebijaniu podobno nic nieboli skoro tyle osób wytrzymało ból to ja tez wytrzymam. ;D
__________________
Życie przechodzi czasem okres izolacji od świadomości .
sasa9994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 22:05   #2167
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez sasa9994 Pokaż wiadomość
mi tata sam zaproponował kolczyk w języku.
Fajny tata

pozdrow go
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 07:54   #2168
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez sasa9994 Pokaż wiadomość
mi tata sam zaproponował kolczyk w języku. jade zrobic dopiero w sierpniu gdy wróce z wakacji. niestety w moim mieście niema studia piercingu a u kosmetyczki wole nie przebijać. więc musze jechac do rybnika . koszt wynosi 100 wraz z wymienieniem kolczyka na krótszy przy przebijaniu podobno nic nieboli skoro tyle osób wytrzymało ból to ja tez wytrzymam. ;D
Faktycznie u kosmetyczki nie warto
100zl to koszt nie duzy Ja placilam chyba 120zl o ile dobrze pamietam i tez mialam juz z wymianą kolczyka na krotszy
Mnie przebicie w ogole nie bolalo
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:16   #2169
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chcę w końcu zdecydowac się na kolczyk --mam pytanie czy bardzo boli?? oraz tuż po da się wytrzymać??
Jak pielęgnować?? płukać czymś jamę ustną?

a oraz co można pić i jeść po?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:39   #2170
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Wiem,ze w wielu salonach nie sprawdzają wieku...
Ja dzwonilam do salonu w ktorym chce sobie zrobic kolczyk, powiedzialam ze mam 16 lat i zapytalam czy potrzebuje jakies pozwolenie od rodzicow... Gosciu mi powiedzial, ze wystarczy, ze dam mu numer do mamy, on zadzwoni, a jak mama potwierdzi to robimy kolczyk. Co za problem zalatwic kogos, kto odegralby role mamy? i w tym salonie koszt przeklucia wynosi 80 zl.
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:43   #2171
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Oraz jakie sa przeciwskazania do przekłucia języka?



Czy coś dzieje się z zębami??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 10:50   #2172
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no to widac ze zaklady piercingu zrobia wszystko zeby kase zarobic


a tak poza tym kolczyk w jezyczku jest rewelacyjny
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:30   #2173
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Carline Pokaż wiadomość
Czy któraś z dziewczyn orientuje się w czymkolwiek na temat przebijania kolczyka w języku?

Do czego porównywalny jest ból podczas przebijania (podczas, nie po fakcie).. czy bardziej boli niż podczas przekuwania pępka?

Jak dla mnie boli duuuuuuuuuuuuuzo mniej niz przy przeklowaniu pepka bo jak przeklowalam pepek to czulam ze boli a jak jezyk nic nie czulam ;]]
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:32   #2174
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez andzelisiaXD Pokaż wiadomość
Mi kolczyk w języku się podoba tylko że jestem za młoda żeby go mieć jeśli chcecie wiedzieć jak się przebija język u kosmetyczki wejdziecie na http://www.youtube.com/watch?v=EEhkR7ds2J8 i tam się wszystkiego dowiecie.

POZDRO XDD ;PP


A ile masz lat ? ;>
Ja mam 13,5 i od 2 miesiecy mam kolczyk ;]
i go kocham xd
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:17   #2175
lifelesscharlotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nareszcie udało mi sie przekonac rodzicow do kolczyka..musialam im mowic o zagrozeniach, pokazywac filmiki itp.^^ całkiem niezle to przyjeli...bardzo chialabym sie dowiedziec czegos o znieczuleniu..wiem ze w studiach piercingu nie stostuje sie znieczulen, lecz do kosmetyczki nie chce isc. moj organizm zle odbiera pojawianie sie cial obcych xD(kolczyk na chrzastce mam 2 lata i ciagle sie paprze) wiec obawiam sie bolo podczas i po przekluciu. czy mozliwe jest otrzymanie znieczulenia w jakims studiu piercingu??
lifelesscharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 20:05   #2176
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Heh... Ja tez mialam kolczyka w chrzaste, ale przez rok i tez mi sie babralo wiec wyjelam... Ale teraz mam zamiar zrobic go sobie na nowo. Mam jeszcze kilka pytan co do jezyka:
1. Jak z tym calowaniem? Po jakim czasie od przeklucia juz mozna?
Bo tam gdzie jade na wakacje, pewnie bedzie do tego niejednokrotna okazja znajac zycie.
2. Czy jest mozliwosc samodzielnej wymiany kolczyka na krotszy, czy koniecznie trzeba jechac znowu do salonu?
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 20:19   #2177
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Chcę w końcu zdecydowac się na kolczyk --mam pytanie czy bardzo boli?? oraz tuż po da się wytrzymać??
Jak pielęgnować?? płukać czymś jamę ustną?

a oraz co można pić i jeść po?
Wystarczy przegladnac troche ten watek...bo jest odpowiedzi na takie pytania mnustwo. Wystarczy uzyc tez wyszukiwarki.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 09:44   #2178
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
tak czytam to i czytam i rozwalaja mnie niektore wypowiedzi, te w stylu "zeby mama sie nie dowiedziala"

poza tym widac jakie to male zaufanie maja dziewczyny ktore tak pisza do swoich rodzicow, no bo co jak sie mama dowie ? wyzuci was z domu ? nakrzyczy ?? zbije ?
Moja mama tez nie zgadza sie zebym zrobila sobie kolczyk w jezyku i nie przemawiaja do niej zadne argumenty. Sama tez zadnych nie ma. :/ ,,Nie i koniec!" :/
Jade do salonu z siostra cioteczna i mamy zamiar postawic nasze mamy po prostu przed faktem dokonanym. Przeciez nas z domu nie wyrzuca, ani nam ich nie powyciagaja z buzi. Najwyzej zbierzemy lekki op****ol, ale zawsze razem razniej.
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 09:50   #2179
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bardzo to dorosłe i odpowiedzialne zachowanie

i wy nastolatki się dziwicie potem,że rodzice wam nie ufają
jak będziesz smaodzielnie zarabiać na swoje potrzeby, żyć na własny rachunek to wtedy rodzicie naprawde będa mieli niewiele do tego-ale dopóki jesteś na ich utrzymaniu licz się z ich zdaniem
pozatym jesteście nieletnie-a pomyślałaś co będzie jeśli twoja mama jednak zapragnie wyciągnąc konsekwencje z przebicia bez jej zgody-odbije siet o rykoszetem bo to ty, chcesz kogoś oszukać
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 10:21   #2180
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

zgadzam sie z MiSS VenFlon i pozniej dziwia sie dziewczyny dlaczego nie moga na imprezy chodzic ani zostawac do pozna u znajomych, bo rodzice po paru takich wykretach glupieja i nie wiedza czego mozna sie po swoim dziecku spodziewac.

ja mialam bardzo dobry sposob na rodzicow, poprostu ktoregos dnia siadlam z mama i powiedzialam jej ze kolczyki mi sie podobaja i napewno je sobie kiedys zrobie, ale nie bede ich robic w miejscach widocznych ani nie bede robic takich piercingow ktore mogly by wplynac na np. dencyzje mojego przyszlego pracodawcy.

Mowilam tez ze podobaja mi sie tatuaze ale jesli zdecyduje sie na takowy bedzie to decyzja przemyslana i oczywiscie w takim miejscu ktore w razie potrzeby bede mogla zakryc.

Mama sie ze mna zgodzila i popiera kazda moja taka decyzje a jesli jej sie cos nie podoba rozmawiamy o tym. Zaufanie ma do mnie wciaz i sama zaczyna mowic jakie piercingi jej sie podobaja a jakie nie
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:35   #2181
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Znam moja mame i nie sadze zebym pozniej miala zakaz na cokolwiek, albo jakas kare... Jestem osoba, ktora nie sprawia rodzicom problemow... Ucze sie dobrze, chodze do najlepszego liceum w miescie, moja mama jak do tej pory byla tylko ze mnie dumna... Jestem pewna, ze mi to wybaczy... Jeszcze sie zastanowie... Najwyzej jej nic nie powiem.
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 12:10   #2182
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Aaa i czy moge was prosic o odpowiedz na moje powyzsze pytania?
Bede bardzo wdzieczna.
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 19:45   #2183
Izunia2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam, juz od jakiegos czasu czytam forum o przekluciu jezyka, zamierzam to uczynic lecz nie ukrywam ze sie panicznie boje... mam w zwiazku z tym pytanie... czy dlugosc jezyka ma tu jakies znaczenie?
Izunia2201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 13:58   #2184
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Hesper Pokaż wiadomość
Heh... Ja tez mialam kolczyka w chrzaste, ale przez rok i tez mi sie babralo wiec wyjelam... Ale teraz mam zamiar zrobic go sobie na nowo. Mam jeszcze kilka pytan co do jezyka:
1. Jak z tym calowaniem? Po jakim czasie od przeklucia juz mozna?
Bo tam gdzie jade na wakacje, pewnie bedzie do tego niejednokrotna okazja znajac zycie.
2. Czy jest mozliwosc samodzielnej wymiany kolczyka na krotszy, czy koniecznie trzeba jechac znowu do salonu?

1. No wiesz pasowało by odczekać.. parę tygodni.. jak to sie zagoi.. Bo to przecież jest rana. A goi sie jak już pewnie wiesz 4 tyg. :P
2. Tak można samemu wymienić kolczyk oczywiście sterylnie.. w rękawiczkach, itd. Ja sama sobie wymieniałam kolczyk.
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:55   #2185
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez lifelesscharlotte Pokaż wiadomość
nareszcie udało mi sie przekonac rodzicow do kolczyka..musialam im mowic o zagrozeniach, pokazywac filmiki itp.^^ całkiem niezle to przyjeli...bardzo chialabym sie dowiedziec czegos o znieczuleniu..wiem ze w studiach piercingu nie stostuje sie znieczulen, lecz do kosmetyczki nie chce isc. moj organizm zle odbiera pojawianie sie cial obcych xD(kolczyk na chrzastce mam 2 lata i ciagle sie paprze) wiec obawiam sie bolo podczas i po przekluciu. czy mozliwe jest otrzymanie znieczulenia w jakims studiu piercingu??
przyrzekam ci ze to nic nie boli i ze niepotrzebne znieczulenie ;]]
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 11:43   #2186
jadzia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tak wiec witajcie xD... zdecydowalam sie wkoncu na zrobiene kolczyka.. przebijalam jakos 4 dni temu.... gdy przebijal to troszke bolalo zlapanie szczypcami i gdy wsadzal kolczyka to troche szczypalo ale po chwili przeszlo. samo przebicie naprawde nic nie boli. ja sie nie zorientowalam kiedy on to przebil. hmm... przebijalam tutaj w Hiszpani bo tu aktualnie jestem na wakacjach .. i facet powiedzial ze nie wolno jesc goracych rzeczy, i w sumie mozna jesc wszystko tylko byle powoli i drobno zeby nie zachaczyc zebami o kolczyka.. ja jem bokiem i naprawde nie sprawia mi to bolu. I wlasnie pytalam sie czy to prawda ze nie wolno jest jogurtow i pikantnych rzeczy a on na to ze to bzdura... ze wszytsko mozna jest byle nie gorace..! no i mowil ze trzeba po kazdym jedzeniu myc zeby czyli 3 razy dziennie i przemywac plynem.. tam w polsce to chyba dentosept. trzeba jest duzoo lodow i i ssac kostki lodu. wtedy szybciej zejdzie opuchlizna... hmm.. teraz po przebicu tez mnie nie boli.. mam spuchniety jezyk.. ale naprawde nie boli.! xd hmm.. a i jeszcze zanim przebijalam przyszlam kilka dni wczesniej zapytac sie czy to prawda ze mozna stracic czucie w jezyku a oni na to ze maja juz ponad 8 lat ten salon i ani razu im sie nic takiego nei przydazylo.. takze to tylko plotki i nei ma sie co bac... a co do seplenienia to tez bzdura xD... rtlko ´r´ sie trudniej wymawia ale to przez to ze ma sie dluzszy sztyft.. i powiem tak ze jestem naprawde bardzo zadowolona. uff sie rozpisalam. dobra bedzie tego.
jadzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:38   #2187
Izunia2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam dziś był miły dzionek bo przkłułam sobie wreszcie język... przyznam ze sie balam panicznieale bylo supcio.... znieczulenia zupelnie nie trzeb gdyz ja mialam bez i prawie nic nie czulam gosc to zrobil tak szybko ze sie prawie nie zorietowalam a juz bylo po... takze nie bojcie sie ludziska...
Izunia2201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 06:44   #2188
malaczarna500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Arrow Przebic kolczyk w lato czy nie??(język)

Hej!!Ostatnio bylam u kosmetyczki i chcialam sobie przebic kolczyk w jezyku,poczatkowo nie miala zadnych zastrzezen jednak krotko przed wizyta kazala mi podpisac papiery,ze przebijam go na wlasne zadanie!MOwila,ze teraz bedzie sie zle goil i jeszcze te temperatury czy to ma duze znaczenie??bardzo bym chciala go sobie przebic ale teraz juz nie wiem co mam robic prosze doradzcie mi
malaczarna500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 07:04   #2189
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Przebic kolczyk w lato czy nie??(język)

Przede wszystkim to ja poleciłabym studio piercingu zamiast kosmetyczki.
A ile w ogóle masz lat? Bo zdaje mi się, że nieletnim nie wykonuje się żadnych przekłuć "na własną odpowiedzialność", ale na odpowiedzialność rodzica, który musi wyrazić zgodę...
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 10:31   #2190
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Przebic kolczyk w lato czy nie??(język)

Hej!
Jak wyżej.
Kosmetyczka nadaje się tylko i wyłącznie do przekłuwania uszu (chodć i to nie zawsze ).
Do przebijania brwi, pępka, języka, brody - tylko dobre studio piercingu - nie żadne studio znajomego znajomego, tylko takie które ma udokumentowane szkolenia, kursy itd. z zakresu piercingu.

Kiedy ja robiłam sobie kolczyk w języku - chyba musiałam podpisać, że robię to z własnej woli, jestem świadoma że może się długo goić i inne takie pierdoły - a to wszystko pomimo ukończonych 18 lat. W przypadku niepełnoletności - chyba musi podpisać rodzić - ale sprawa z dokumentami pewnie zależy od studia.

Moim zdaniem lato nie jest najlepszą porą - podczas leczenia się rany - nie można spożywać produktów mlecznych (lody, shake'i), pić alkoholu (pomyśl o tych wszystkich imprezach, grillach itd. ).
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.