Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 11:59   #3331
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam cosmelanki .Tak sobie czytam i czytam te wszystkie strony o filtrach i powiem co ja używam; krem z clinica do cery tłustej superdefense z filtrem 25 na to bioderma z kolorem 50 ina to compact svr 50 tez z kolorem i to wszystko działa. Oczywiście uzywam również cały czas cos2 na noc.I myślę że chyba nie powinnysmy się dac zwariować każda niech uzywa tego co dla jej cery jest dobre i z czego jest zadowolona.Każda cera jest inna i czego innego potrzebuje.A co do filtrów wiemy że nie ma idealnego .Więc bez szaleństwa! Ja nie zamierzam rezygnować z plastrów hormonalnych których używam ani z jarzeniówek które mam w pracy ani z monitora przed którym siedzę zarówno w pracy jak i w domu ani z herbatki z bergamotką za którą przepadam .Jedynie rezygnuję ze słońca na twarzy i to wszystko.Kobitki wrzućcie na luzzzzzzzzz!POZDRO.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 14:25   #3332
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Kobiety Piękne - jeżeli macie problem ze zrozumieniem tekstu bo np. po ang, wrzućcie nazwę strony w google -ale w wyszukiwarkę, to przy stronie pojawi się tekst - tłumaczenie strony. Jest to tłumaczenie automatyczne, zatem czesto b. śmiesne i mówić Piętaszek, ale zawsze to już ćóś

Molly - sprawdziłam, co tam piszą o tym cudeńku - wygląda na to, że to całkiem niezła sprawa, zero kwasów, hidrochinonu i innych silnych składników. Mam tylko problem, aby im do końca uwierzyć. Bije się z myslami: zamówic to cudo za prawie cztery stówy!!!! Czy to nie jest przypadkiem kolejne badziewie....
Przy okazji - korzystajac z tłumaczenia, które sugerowała Kamila, usmiecham sie na maxa - dla poprawy humoru cytat z losowo pobranego fragmentu:
"Zawsze chciałem, by sprawiedliwszego Cera, kiedy przyniósł Nur76 I nie był pewien, czy będzie to działało, ale po drugim dniu użytkowania, zauważyłem różnicy w mojej complexion. To już 6 miesięcy i jestem nadal za pomocą . Mam zalecane Nur76 do wielu moich przyjaciół, i one również znaleźć tego wspaniałego"


Buziaczek kobietki, acha.....wy ciągle o tej Avence - ja zakupiłam w piątek kolejną tubkę emulsji w aptece - dla mnie najlepszy 50+ i nic mi sie moja gębusia nie świeci - daje jej czas do wchłonięcia i potem leciutko wklepuje i spoko
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 18:05   #3333
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=Lekko plamiasta;8465465]Molly - sprawdziłam, co tam piszą o tym cudeńku - wygląda na to, że to całkiem niezła sprawa, zero kwasów, hidrochinonu i innych silnych składników. Mam tylko problem, aby im do końca uwierzyć. Bije się z myslami: zamówic to cudo za prawie cztery stówy!!!! Czy to nie jest przypadkiem kolejne badziewie....
Przy okazji - korzystajac z tłumaczenia, które sugerowała Kamila, usmiecham sie na maxa - dla poprawy humoru cytat z losowo pobranego fragmentu:
"Zawsze chciałem, by sprawiedliwszego Cera, kiedy przyniósł Nur76 I nie był pewien, czy będzie to działało, ale po drugim dniu użytkowania, zauważyłem różnicy w mojej complexion. To już 6 miesięcy i jestem nadal za pomocą . Mam zalecane Nur76 do wielu moich przyjaciół, i one również znaleźć tego wspaniałego"


A CO TO ZA CUDEńKO????
__________________

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 18:07   #3334
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=madziusia777;846141 9]lisiczko- na temat Ovionu to nic nie wiem, ale z tego co rozmawiałam ze swoim gin. to niby "Jaśminella" ma najmniej hormonów i nie ma działania fotouczulającego, ja używam jeszcze Jasmin(niby też tak mało hormonów i nie zatrzymuje wody w organiżmie), ostatnią paczkę i kończe z tym.
Mimo wszystko- hormony i słońce. Jakie te tabletki by nie były, bezpieczny seks ale coś za coś.


NO WIDZISZ - JA PO TEJ "Jaśminelli" PRZYTYłAM NAJWIECEJ A WIERZ MI ZE WIELE TABLETEK JUZ PRZETESTOWALAM, W DODATKU FATALNIE SIE CZULAM ... EH CO ORGANIZM TO INNA REAKCJA .....
__________________

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 20:36   #3335
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

I skuczno i grustno i nikomu ruki podat.
Zaczne zaraz monolog prowadzic.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 20:58   #3336
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
I skuczno i grustno i nikomu ruki podat.
Zaczne zaraz monolog prowadzic.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:04   #3337
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia kochana melduj, sama już ci odliczam te osiem dni, jaki stan ? teraz ma być już z każdym dniem lepiej tylko
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 21:07   #3338
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Puder dziecinny Babydream 4 łyzeczki plus Lyzeczka skrobii (tylko z mazideł,zadna mąka !) do tego dosypka pudru sypiego mineralnego dla uzyskania koloru jaki się podoba I tyle.Naprawdę działa.Acha,najwazniejsza jest aplikacja-tylko gąbeczką lateksową.Najlepsza jest czarna Sephory.

Mój makijaz wygląda tak: Vichy mleczko zel 50+, na to podkład (ostatnio Kolastyna satin make up-zadne Clinique i Lancomy mi nie pasują) a na to puder własnoręczny. Odrobina brązera i wyglądam cudnie.Wkleję foty niebawem.

Angi czy możesz mnie uswiadomić co oznacza ten puder mineralny, gdzie się go nabywa, podobnie jak Babydream (czy to w każdej aptece, czy drogerii ). I jaki ten brązer ?
Jakieś takie osłabienie cosmelanowo-filtrowe mnie wzięło, rezygnacja mam nadzieje że chwilowa. Od wczoraj test dwóch avenek, wchłanialnosc i owszem, ale czy każdemu tak bardzo lepi się twarz po ich nałożeniu przez calutki dzień ? Specyfików już mam tyle że nie wiadomo co na tą buźkę nakładać, dzisiaj zaopatrzyłam się w cynamon Kamisa i zastanawiam się co dalej
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:12   #3339
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia kochana melduj, sama już ci odliczam te osiem dni, jaki stan ? teraz ma być już z każdym dniem lepiej tylko
Sorki - oczy mi wypadają ze zmęczenia i palce zasypiają. Zatem melduję - jest ok. Spokojnie , uważając, że wyglądam dobrze, a nie znośnie, pojawiam się normalnie wśród ludzi. Według mnie przebarwienia zmniejszyły sie o jakieś 70 % , ale zdecydowanie lepsza jest też jakość skóry - fakt, że napięta, bo jednak trochę nadal podrażniona ( ale prawie już nie widać innego od szyi koloru - tam rzucam puder w kulkach kolorowych, żeby nie było flagi), ale pory wyraźnie zmniejszone. Ja mam cerę mieszaną. Najbardziej mam uczucie ściągania w okolicach oczy. Lekko mi się łuszczy skóra na brodzie. Uff. koniec raportu Masimo - a Ty kiedy sie cosmelanisz?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:24   #3340
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Sorki - oczy mi wypadają ze zmęczenia i palce zasypiają. Zatem melduję - jest ok. Spokojnie , uważając, że wyglądam dobrze, a nie znośnie, pojawiam się normalnie wśród ludzi. Według mnie przebarwienia zmniejszyły sie o jakieś 70 % , ale zdecydowanie lepsza jest też jakość skóry - fakt, że napięta, bo jednak trochę nadal podrażniona ( ale prawie już nie widać innego od szyi koloru - tam rzucam puder w kulkach kolorowych, żeby nie było flagi), ale pory wyraźnie zmniejszone. Ja mam cerę mieszaną. Najbardziej mam uczucie ściągania w okolicach oczy. Lekko mi się łuszczy skóra na brodzie. Uff. koniec raportu Masimo - a Ty kiedy sie cosmelanisz?

Kamilia 70 % to jest naprawde dobrze, przynajmniej ja tak uwazam. Jak mam teraz buźkę w plamach to też znacznie się rózni od szyji, szczególnie po nałozeniu tych pudrów ciezko wyrównać koloryt.
Mój dzień to 29.08.2008 r.
Ale wiesz nie obawiam się już tak bardzo tego zabiegu jak tych cholernych filtrów. jak to czytam to już nie wiadomo co ze sobą począć, zeby te plamiska nie wróciły potem. Próbuję w te i we te na razie. Różne próbki, rózne zestawienia, nie trafiłam jeszcze na nic co by mnie zadowoliło. Mam zamiar pobawić sie teraz w puder własnej produkcji, bo problem mam nie tyle z nałozeniem odpowiedniej ilosci co póżniej ze zmatowieniem tego, no i żeby go nie zdestabilizować. Tak jak pisałam wyzej stosowałam avenke kolorową i avenke mleczko (tzw. dzieciaczek), po nich można sie pudrować czym sie chce, co z tego jak sie twarz lepi przez cały dzień potem.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:24   #3341
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ja do Angi wynalazku na mat, nie mam chwilowo dostepu,ale kupilam ten SLAWNY puder jedwabny dr. Hauschki.Zobacze jutro czy dziala.Wszystkie inne dla mnie pudry ,nie sprawdzaja sie.Glow,ze sloncu konkurencje robie
Masima,Ty sie nie wyglupiaj.Glowa do gory!!!Wszystko bedzie ok
kamilia,tylko troche luszczy Ci sie skora w okolicach ust? Mi to plachtami zlazi,nawet teraz!!!

Angi,dziekuje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 21:32   #3342
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia 70 % to jest naprawde dobrze, przynajmniej ja tak uwazam. Jak mam teraz buźkę w plamach to też znacznie się rózni od szyji, szczególnie po nałozeniu tych pudrów ciezko wyrównać koloryt.
Mój dzień to 29.08.2008 r.
Ale wiesz nie obawiam się już tak bardzo tego zabiegu jak tych cholernych filtrów. jak to czytam to już nie wiadomo co ze sobą począć, zeby te plamiska nie wróciły potem. Próbuję w te i we te na razie. Różne próbki, rózne zestawienia, nie trafiłam jeszcze na nic co by mnie zadowoliło. Mam zamiar pobawić sie teraz w puder własnej produkcji, bo problem mam nie tyle z nałozeniem odpowiedniej ilosci co póżniej ze zmatowieniem tego, no i żeby go nie zdestabilizować. Tak jak pisałam wyzej stosowałam avenke kolorową i avenke mleczko (tzw. dzieciaczek), po nich można sie pudrować czym sie chce, co z tego jak sie twarz lepi przez cały dzień potem.
Po cos 1 i stosując cos 2 będziesz miał trochę inną skórę - inaczej będzie reagowała. nawet krem avene nie jest aż tak tragiczny po cos jaki wtedy, gdy próbowałam go pzred zabiegiem. Dzisiaj posmarowałam się zdobyta próbką emulsji avene - było ok. Na to puder sypki Rimmel . ciekawa jestem tego pudru, który kupiłaś Buczaczo - daj jutro proszę raport. Tylko napisz, do jakiego go porównujesz ( tzn. jakiego przedtem używałaś )
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:35   #3343
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny jak blisko oczu nakładałyście cos 1 ?Wczoraj mąż zrobił mi zdjęcie i nie podobają mi się te zmarszczki koło oczu Czy nakładałyście maskę na wystające pieprzyki czy raczej należy je omijać ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:36   #3344
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny jeszcze chciałam wkleić fragment na temat naszych filtrów. Szukamy filtrów lekkich, super się wchłaniających , nie błyszczących pózniej.... typu emulsje, fluidy, mleczka itp. Oto wyniki badań na ten temat znalezione w necie:


"Badano, czy zalecana reaplikacja filtra co 2 godziny rzeczywiście zmniejsza napromieniowanie skory.
Wykazano, ze przez używanie filtra, który jest łatwo usuwany ze skory (czyli filtra o lekkim podłożu) nie osiąga się wystarczającej protekcji, bez względu na to kiedy jest reaplikowany. Filtry które dobrze przylegają do skory i które ciężko zmyć dają najlepsza ochronę, kiedy reaplikuje się je w krótkim czasie po nałożeniu pierwszej warstwy, a nie po 2 godzinach.
Nałożenie ponownej warstwy filtra po 20 minutach skutkuje w zmniejszeniu napromieniowania od 60 - 85%, niż gdyby sunscreen nałożony został po 2 godzinach!
Zalecano nałożenie filtra w dużej ilości na 15-30 minut przed napromieniowaniem i reaplikacje po 15-30 minutach. Pisza, ze dalsza reaplikacja jest konieczna kiedy nastąpi możliwość usunięcia filtra (pływanie, wycieranie ręcznikiem, tarcie, wzmożona potliwość."

Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:38   #3345
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak blisko oczu nakładałyście cos 1 ?Wczoraj mąż zrobił mi zdjęcie i nie podobają mi się te zmarszczki koło oczu Czy nakładałyście maskę na wystające pieprzyki czy raczej należy je omijać ?

Megi gdzieś wczesniej była wypowiedzieć nie pamietam kogo (trzeba by było się wrócić kilka stron), że dermatolog powiedział żeby omijać pieprzyki
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:44   #3346
ana8977
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima wyslalam Ci maila!
ana8977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:47   #3347
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi,cosmelan nakladam az pod rzesy,cudny efekt-zero zmarszczek.
Masima,to kup avene krem.I bedziesz miala 100% pewnosci,ze ochrona jast dobra.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:49   #3348
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak blisko oczu nakładałyście cos 1 ?Wczoraj mąż zrobił mi zdjęcie i nie podobają mi się te zmarszczki koło oczu Czy nakładałyście maskę na wystające pieprzyki czy raczej należy je omijać ?
Pieprzyki - nie wiem, bo nie mam. Mnie lekarka cos 1 nałożyła na całe powieki górne i dolne , aż do samych rzęs . cos 2 też tak kładę.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:58   #3349
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima dzięki za odp.
Buczacza jak blisko oczu nakładałaś maskę cos 1 ???
Nie wiem dziewczyny jak wy,ale ja obarczam tabsy i plastry anty za moje plamy.Używałam ich tylko rok a poczyniły spustoszenie na mojej twarzy.Teraz jest pierwszy miesiąc jak ostawiłam i mam nardzieję,że po cosmelanie i po zabezpieczeniu filtrami nigdy nie wrócą.Szkoda tylko tego bezpiecznego sexu Pozostało
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 22:10   #3350
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima dzięki za odp.
Buczacza jak blisko oczu nakładałaś maskę cos 1 ???
Nie wiem dziewczyny jak wy,ale ja obarczam tabsy i plastry anty za moje plamy.Używałam ich tylko rok a poczyniły spustoszenie na mojej twarzy.Teraz jest pierwszy miesiąc jak ostawiłam i mam nardzieję,że po cosmelanie i po zabezpieczeniu filtrami nigdy nie wrócą.Szkoda tylko tego bezpiecznego sexu Pozostało

Megi bo to właśnie wina tabsów i plastrów, pewnie nawet bardziej tych drugich,bo zawierają ogromną dawkę hormonów
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 22:11   #3351
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi,nakladam cosm. blizej oka niz krem pod oczy,az pod same rzesy.Tez tak rob koniecznie.U mnie ani widu,ani slychu po zmarszczkach.Kupe kasy na botoxsie zaoszczedzilam.Na noc nakladam ,a rano flavo c i filtr.Polecam!!!

Teraz dopiero przeczytalam,ze Ci chodzi o cosm.1!!!!
Tez pod rzesy naloz spokojnie!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 22:39   #3352
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
I skuczno i grustno i nikomu ruki podat.
Zaczne zaraz monolog prowadzic.
buczacza, bieri moju ruku...

ja również miałam nałożony cos1 "pod same rzęsy" - nowicjuszki-cosmelanki nie martwcie sie tym, że na początku, po zmyciu maski, zmarszczki w okolicach oczu sa takie "jakby głębsze", to jest raczej efekt podrażnienia, opuchnięcia, "poparzenia" - w późniejszym czasie, kiedy złuszczy się skóra będzie pięknie i "bezmarszczkowo"!
a propos "bezzmarszczkowości" - polecam bardzo goraco na każde większe wyjście, czy też po prostu na "poprawę samopoczucia" - maseczki Biooboa (Lifting, Botox, Piling, Vital+), są takie " na raz" (kosztują 30zł), ale efekt jest niesamowity - ostatnio miałam spotkanie mojej klasy z liceum i oczywiście zastosowałam i od razu poczułam sie młodsza o ładnych kilka lat te maseczki to moje odkrycie sprzed kilku lat i ciągle pozostaję im wierna, podobnie, jak cosmelanowi;

pozdrawiam na dobranoc
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 22:45   #3353
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Angi czy możesz mnie uswiadomić co oznacza ten puder mineralny, gdzie się go nabywa, podobnie jak Babydream (czy to w każdej aptece, czy drogerii ). I jaki ten brązer ?
Jakieś takie osłabienie cosmelanowo-filtrowe mnie wzięło, rezygnacja mam nadzieje że chwilowa. Od wczoraj test dwóch avenek, wchłanialnosc i owszem, ale czy każdemu tak bardzo lepi się twarz po ich nałożeniu przez calutki dzień ? Specyfików już mam tyle że nie wiadomo co na tą buźkę nakładać, dzisiaj zaopatrzyłam się w cynamon Kamisa i zastanawiam się co dalej
Masimo,puder mineralny ma np.Isa Dora,Loreal,Essence,ALE- sam mineralny nie matuje. Babydream -puder (zasypka dla dzieci ) kupujesz w Rossmanie .Skrobię na mazidla.com Z calego serca polecam te mieszanke bo przy mojej bardzo tlustej cerze kazdy filr daje sie zmatowic i uzyskac sliczny make-up.

Babydream : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20182

skrobia: http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

puder mineralny -essence :http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21125

IsaDora http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18928

Loreal:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18928
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 06:50   #3354
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Czy nakładałyście maskę na wystające pieprzyki czy raczej należy je omijać ?
Cosmelan będę robiła sama (o ile dojdzie przesyłka ) ale specjalnie poszłam do lekarza i spytałam czy będzie mi nakładał maskę na odstające pieprzyki, bo tego się bałam. Powiedział, że je ominie (cos1), natomiast cos2 będę mogła smarować i na te pieprzyki - bo nie przeszkadza. Mam jednego płaskiego pieprzyka i tego powiedział że posmaruje cos1.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny jak wy,ale ja obarczam tabsy i plastry anty za moje plamy.Używałam ich tylko rok a poczyniły spustoszenie na mojej twarzy.Teraz jest pierwszy miesiąc jak ostawiłam i mam nardzieję,że po cosmelanie i po zabezpieczeniu filtrami nigdy nie wrócą.Szkoda tylko tego bezpiecznego sexu Pozostało
A ja nigdy tabsów nie łykałam, próby wątrobowe ok, a plamiska że hoho

Dziewczyny na ile czasu nakładałyście cos1 - przy jakiej cerze? Czy 8 godzin będzie wystarczająco?Cerę mam mieszaną, średnio jasną, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, opalam się na jasny brąz.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 08:29   #3355
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Cosmelan będę robiła sama (o ile dojdzie przesyłka ) ale specjalnie poszłam do lekarza i spytałam czy będzie mi nakładał maskę na odstające pieprzyki, bo tego się bałam. Powiedział, że je ominie (cos1), natomiast cos2 będę mogła smarować i na te pieprzyki - bo nie przeszkadza. Mam jednego płaskiego pieprzyka i tego powiedział że posmaruje cos1.



A ja nigdy tabsów nie łykałam, próby wątrobowe ok, a plamiska że hoho

Dziewczyny na ile czasu nakładałyście cos1 - przy jakiej cerze? Czy 8 godzin będzie wystarczająco?Cerę mam mieszaną, średnio jasną, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, opalam się na jasny brąz.
To mamy podobny fototyp - ja trzymałam ok. 8.5 godziny. Mnie tą maskę lekarka nie tyle posmarowała , co wręcz ją najpierw trochę delikatnie wtarła w twarz, a szczególnie tam, gdzie plamy.Kiedy zaczynasz ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 09:16   #3356
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kobiety cudne - poradźcie proszę - doszłam do wniosku, że na raziei wstrzymam się z cos 2 na szyję i dekolt bo szkoda mi tak drogiego kremu , który poza retinolem ma też wybielać, a tam nie mam co .. Ale chcę jednak na ten dwa miejsca używać kremu z retinolem na zmianę z flavo c. Czy mozecie mi poradzić coś sensownego ? Bo twarz sobie wygładzam a niżej....buuuuuuu Na mazidłach i BU chyba niczego takiego nie ma ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 10:07   #3357
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie słodkie,

ivonako - ja mam podobna cerę przy ciemnych włosach i cos1 trzymałam 9 godzin (lekarka zalecała 8 godzin, a ja jedna dodałam "od siebie"); myślę, że spokojnie 8 godzin możesz trzymać; kiedy nakładasz? pamiętaj, jestesmy z Toba i trzymamy kciuki za Twoją bezplamkową buzię!

kamilia - słońce, latem daj sobie spokój z retinolem, ewentualnie nakładaj na noc i to nie każdą, ponoć w połączeniu ze słońcem może zrobić niezłe "spustoszenia" na skórze; mój dekolt i szyja są ok i wszystkie koleżanki pytają, co ja z tymi miejscami robię, jak o nie dbam - a ja szczerze mówiąc o nich po prostu zapominam, pewnie to taki "dar natury", że nie mam z nimi problemów, ale do rzeczy: warto robić 1-2 razy w tygodniu delikatny piling (może być nawet enzymatyczny, nigdy na "te okolice" nie stosowałam cosmelanu2), po plilingu jakieś serum (ja mam teraz Collagen Intensive Hydration - Pierre Rene - uelastyczniajaca kuracja w ampułkach - nakładam ampułkę na twarz, szyję i dekolt - w SUPERPHARMIE mają teraz na te ampułki promocję), a następnie np. jakiś ujędrniajacy krem (ja mam taki do biustu Dr Eris i nakładam go tez na dekolt), czy też "coś oleistego" (na zmianę z kremem stosuję Dermogal A+E w ampułkach), na dzień oczywiście - filtry, filtry (na szyję stosuję niższy filtr - 15-20); kiedy mocniej mi się przesuszy skóra na szyi i dekolcie (np. zimą uwielbiam golfy, drazniące te okolice niestety) to sięgam po prostu po specyfiki mocno regenerujące, np. maść bapanthen, czy ostatnio mój ukochany, wprost niezastąpiony Dermalibour i robię sobie maseczkę, po tych specyfikach szyjka jak u ...niemowlaczka; ważna jest także dobra pozycja podczas snu, od kiedy śpię na super poduszce ortopedycznej nigdy nie mam żadnych porannych "odgniotków" na szyi i dekolcie; krem z retinolem stosowałam marki Isabelle Lancray - świetne kosmetyki, ja kupuję u mojej kosmetyczki, zwłaszcza rewelacyjna jest tzw. "złota seria";
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 10:19   #3358
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Witajcie słodkie,

ivonako - ja mam podobna cerę przy ciemnych włosach i cos1 trzymałam 9 godzin (lekarka zalecała 8 godzin, a ja jedna dodałam "od siebie"); myślę, że spokojnie 8 godzin możesz trzymać; kiedy nakładasz? pamiętaj, jestesmy z Toba i trzymamy kciuki za Twoją bezplamkową buzię!

kamilia - słońce, latem daj sobie spokój z retinolem, ewentualnie nakładaj na noc i to nie każdą, ponoć w połączeniu ze słońcem może zrobić niezłe "spustoszenia" na skórze; mój dekolt i szyja są ok i wszystkie koleżanki pytają, co ja z tymi miejscami robię, jak o nie dbam - a ja szczerze mówiąc o nich po prostu zapominam, pewnie to taki "dar natury", że nie mam z nimi problemów, ale do rzeczy: warto robić 1-2 razy w tygodniu delikatny piling (może być nawet enzymatyczny), po plilingu jakieś serum (ja mam teraz Collagen Intensive Hydration - Pierre Rene - ulastyczniajaca kuracja w ampułkach - nakładam ampułkę na twarz, szyję i dekolt - w SUPERPHARMIE mają teraz na te ampułki promocję), a następnie np. jakiś ujędrniajacy krem (ja mam taki do biustu Dr Eris i nakładam go tez na dekolt), czy też "coś oleistego" (na zmianę z kremem stosuję Dermogal A+E w ampułkach), na dzień oczywiście - filtry, filtry (na szyję stosuję niższy filtr - 15-20); kiedy mocniej mi się przesuszy skóra na szyi i dekolcie (np. zimą uwielbiam golfy, drazniące te okolice niestety) to sięgam po prostu po specyfiki mocno regenerujące, np. maść bapanthen, czy ostatnio mój ukochany, wprost niezastąpiony Dermalibour i robię sobie maseczkę, po tych specyfikach szyjka jak u ...niemowlaczka; ważna jest także dobra pozycja podczas snu, od kiedy śpię na super poduszce ortopedycznej nigdy nie mam żadnych porannych "odgniotków" na szyi i dekolcie; krem z retinolem stosowałam marki Isabelle Lancray - świetne kosmetyki, ja kupuję u mojej kosmetyczki, zwłaszcza rewelacyjna jest tzw. "złota seria";
Dzięki Lidia. Ja niestety mam tak zwaną łabędzią szyję - długą i chudą. Kształt - jest ok. , ale kiedy byłam młodsza. Teraz to, że nie mam tam prawie tkanki tłuszczowej daje się we znaki. to samo z dekoltem. W cosmelanie jest retinol o ile dobrze wiem, a można go stosować cały rok ? Na dzień , kiedy skończę pierwsze dwa miesiące po cos1 zamierzam jako standard na dzień najpierw flavo c i potem wysoki filtr, a na noc albo cosmelan na zmianę z innym z retinolem. Ale szyja i dekolt już nie tym kremem bo zbankrutuję Jak Wam się podoba moje Kobiety Piękne taki plan ? Przywiązywać się do niego czy weryfikować ? Przypominam, że jestem w grupie ryczących 40 - stek i mnie kosmetyki, żeby dziaałały, już nie mogą jedynie głaskać, ale dotykać
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 10:59   #3359
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
To mamy podobny fototyp - ja trzymałam ok. 8.5 godziny. Mnie tą maskę lekarka nie tyle posmarowała , co wręcz ją najpierw trochę delikatnie wtarła w twarz, a szczególnie tam, gdzie plamy.Kiedy zaczynasz ?
To ja też potrzymam jakieś 8,5 godzinki. Sama nie wiem kiedy zaczynam. Zależnie od tego kiedy przesyłka dotrze. Jak dotrze przed 14.08 to zaczynam od 14. Jak nie to dopiero w październiku .

Kochane powiedzcie jak przygotowujecie buzię do nałożenia maski? Opaska na włosy, zmyć makijaż, umyć wodą, i przetrzeć tym płynem z zestawu - czy inaczej? Czym nałożyć maskę? Ręką, pędzlem do malowania włosów? Pewnie wszelkiego rodzaju metalowe przedmioty odpadają. Skąd tu jakąś szpatułkę wykombinować?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:35   #3360
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To ja też potrzymam jakieś 8,5 godzinki. Sama nie wiem kiedy zaczynam. Zależnie od tego kiedy przesyłka dotrze. Jak dotrze przed 14.08 to zaczynam od 14. Jak nie to dopiero w październiku .

Kochane powiedzcie jak przygotowujecie buzię do nałożenia maski? Opaska na włosy, zmyć makijaż, umyć wodą, i przetrzeć tym płynem z zestawu - czy inaczej? Czym nałożyć maskę? Ręką, pędzlem do malowania włosów? Pewnie wszelkiego rodzaju metalowe przedmioty odpadają. Skąd tu jakąś szpatułkę wykombinować?
Mnie tę maskę lekarka nałożyła - lekko wmasowała, ręką w rękawiczce lateksowej.
Włosy - schowane , zapięte itp. byle nie majtały się po twarzy. Makijaż zmyć - dobrze, także wodą , potem to co w zestawie .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.