Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 16:06   #2161
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ok, właśnie wróciłam z apteki, acne-derm zakupiony, humektan będzie na jutro. Przy okazji uzupełniłam zapasy witaminek i capivitu bo już się kończył...Filtr tak jak mi radziłaś kupię jak uzbieram trochę kasy...
Na razie zamówiłam tubkę 30g żeby zobaczyć czy moja buźka jakoś negatywnie na niego nie zareaguje, ale skoro tak dobrze go oceniacie to jestem dobrej myśli

Co do pudru to był taki okres, że jak miałam ładną cerę ze zwężonymi porami to w ogóle nawet jego nie używałam, ale teraz niestety nie da rady a stosuję jednak puder a nie fluid bo po fluidzie szybko mi się zaczyna buźka błyszczeć...chociaż może się przerzucę bo ten cool matte na prawdę spełnia swoje zadanie

A i jeszcze jedno, acne-derm jak myślicie od razu zacząć 2 razy dziennie czy na początek tylko wieczorem?i czy stosujecie go na całą twarz czy tylko na te przebarwienia i wypryski?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 16:54   #2162
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja też od dawna nie używam podkładu - tylko krem i na to puder. Zainwestowałam w mineralny z IsaDory, puszek piorę co jakiś czas i w sumie nie zauważyłam, żeby coś się złego działo. O wiele gorzej by było, gdybym zaczęła używać na nowo podkładu... Ale wiadomo, co cera to inna reakcja.

Jak dzisiaj wróciłam po zajęciach do domu i spojrzałam w lustro to się przeraziłam - fatalny koloryt, widoczne wszystkie zaczerwienienia, krostki itd... Nie znoszę takiej pogody. Jak świeci słońce to inaczej to wszystko wygląda Na dodatek jestem biała jak ściana, więc tym bardziej wszystko się rzuca w oczy.
Oczywiście umyłam buźkę i coś tam pocisnęłam, ale naprawdę tylko to, co musiałam wycisnąć. Jakoś nie mogę chodzić z białymi krostkami no. Później nałożyłam sobie tę moją żelową maseczkę z Lirene i muszę poraz kolejny to napisać - po wyciskaniu, żeby złagodzić skórę jest najlepsza!!!

Agiii, dobrze, że nie narobiłaś tragedii. Tak trzymaj

Nati_kk, powodzenia w kuracji acnedermem. Zdawaj relację na bieżąco co się dzieje
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:40   #2163
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiadomo ze po puderku buzia od razu ladniej wygląda.. moja tez ale czasem tak sobie pomysle ze przeciez nie musze sie podobac ludziom na ulicy albo ludziom z wydzialu.. jak sie nie zaczne sobie podobac w lustrze to bedzie najgorsze... i czasem staram sie powstrzymywac od stwarzania pozorów ze jestem ladną buzią czyli od makijazu wazniejsze jest zeby cera zaczela ladnie wyglądac sama z siebie wtedy juz nie bede potrzebowac zadnych pudrów wiem ze swiecenie jest uciążliwe ale po humektanie jak juz pisalam nie przetluszcza mi sie buzia a w przerwach miedzy jednymi zajeciami a drugimi dociskam do twarzy chusteczke zeby odcisnąc tluszcz. i jakos jest ok nawet. ja jestem zadowolona a zdanie reszty mnie nie obchodzi z reszta i tak jestem najbardziej krytyczna wiec mysle ze skoro ja jestem zadowolona to reszta na pewno tez
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:48   #2164
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No to ja za parę chwil idę umyć paszczę i po raz pierwszy będę stosowała acnederm. Ciekawa jestem rezultatów na mojej twarzy
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:54   #2165
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Vic87, no to wspólnie zaczynamy trzymam kciuki i pisz koniecznie jak reakcja
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:57   #2166
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Vic87, no to wspólnie zaczynamy trzymam kciuki i pisz koniecznie jak reakcja
Oooo, rzeczywiście Nawet nie zauważyłam To też trzymam kciuki Powiedz mi, jak masz zamiar zacząć stosować? Bo ja myślałam o nakładaniu na początek co 2 noc na twarz. Filtra też jeszcze nie mam, ale mam nadzieję że większych szkód to mojej twarzy nie wyrządzi
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:39   #2167
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Koloryt mojej twarzy nadal mnie dobija, nie cisne juz 4 dni co jest absolutnym wyczynem w porównaniu do ostatnich tygodni, spróbuje pić mniej coli i jeść więcej owoców nigdy nie używałam maseczek do twarzy może macie coś do polecenia co mogłby troche mnie zregenerować
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 20:01   #2168
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Vic87 ja chyba zaryzykuję i od razu zacznę co noc stosować, zobaczymy czy nie przedobrze...Co do filtra to jestem dobrej myśli
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:18   #2169
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jesli mogę cos doradzic to dziewczyny polecają odczekac jakies pol godzinki miedzy myciem buzi a nalozeniem acne dermu.. chodzi o zmianę pH skóry i jak sie odczeka to kwas lepiej zadziala.. podobno... ja tak teraz staram sie robic i jest ok
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:24   #2170
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
nigdy nie używałam maseczek do twarzy może macie coś do polecenia co mogłby troche mnie zregenerować
Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Później nałożyłam sobie tę moją żelową maseczkę z Lirene i muszę poraz kolejny to napisać - po wyciskaniu, żeby złagodzić skórę jest najlepsza!!!
kojąco-nawilżająca maseczka Lirene AQUA - w przezroczystym żelu. 4 zł za 2 saszetki - wystarcza na 6 użyć. Naprawdę polecam

Albo maseczka z kremu Humektan - kolejna rewelacja. Nakładam sporą ilość na ok. 0,5h i zmywam to, czego skóra nie wcignie. Też polecam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:38   #2171
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

moja gula na szczescie sie przysuszyla sama be dermy... a co do acne -dermu(ja akurat uzywam skinorenu), stosuje go od 3 tyg gdzies i na poczatku zauwazylam pogorszenie ale to moze wina tego ze wszystko wylazilo na wierzch ..po 3 tyg jest ok, i mam nadzieje ze tak pozostanie
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 20:43   #2172
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny ja tez dzisiaj zaczynam moją przygode z acne derm a dodatkowo z effeclar K Napisałam na wątku dla początkujących z kwasami i filtrami no i dziewczyny coś nie coś mi tam doradziły jak zacząć dbać.Mam nadzieję ze taka moja samodzielna pielęgnacja źle się dla mnie nie skończy i na przeszczep z tyłka nie bede musiała zbierać kasy
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:05   #2173
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez dzisiaj zaczynam moją przygode z acne derm a dodatkowo z effeclar K Napisałam na wątku dla początkujących z kwasami i filtrami no i dziewczyny coś nie coś mi tam doradziły jak zacząć dbać.Mam nadzieję ze taka moja samodzielna pielęgnacja źle się dla mnie nie skończy i na przeszczep z tyłka nie bede musiała zbierać kasy
Haha no ja też mam taką nadzieję czytałam dużo wątków o acnedermie, później o samych kwasach i pielęgnacji buźki po nich Aż w pewnym momencie mi się w głowie pokołowało No ale jakoś mam nadzieję to ogarnęłam Także dziewczyny zobaczymy co nam z tego wyjdzie Trzymam za wszystkie kciuki

Cytat:
jesli mogę cos doradzic to dziewczyny polecają odczekac jakies pol godzinki miedzy myciem buzi a nalozeniem acne dermu.. chodzi o zmianę pH skóry i jak sie odczeka to kwas lepiej zadziala.. podobno... ja tak teraz staram sie robic i jest ok

tancerka:
no ja właśnie umyłam buźkę i czekam te min. 20 min. Jakoś mi się tak samo nawet skojarzyło nie wiem skąd, że powinno się odczekać

A co do wyciskania, to szczerze próbuję się od tego powstrzymywać no i muszę powiedzieć że efekty są baardzo zadowalające Większych niespodzianek brak tylko jakieś coś mam na czole przy samej linii włosów, ale mam to zamiar czymś szybciutko zasuszyć I muszę z całą stanowczością stwierdzić, iż moja niefrasobliwość w zapominaniu różnych rzeczy, przekonała mnie iż to ten horrendalny puder tak mnie zapychał i tworzyły się wtedy różne brzydkie rzeczy :/ Ehhh...
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:07   #2174
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mogwaica to podziel sie z nami co te dziewczyny ci doradzily moze i któras z nas skorzysta
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:33   #2175
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Vic87 ja chyba zaryzykuję i od razu zacznę co noc stosować, zobaczymy czy nie przedobrze...Co do filtra to jestem dobrej myśli
spokojnie, raz dziennie raczej sie nie przedobrzy ja stosuje 2 razy dziennie (akurat skinoren ale to w sumie to samo prawie) i nie mam wiekszych problemow

a co do filtra to tez nie powinno byc problemow, wiosna nas nie rozpieszcza a dwa, ze przy kwasie azelainowym nie jest on tak oczywisty... na stronie producenta skinorenu (acnederm to tanszy odpowiednik skinorenu) jest, ze on nie ma dzialania fotouczulajacego i ze nie ma potrzeby specjlanego unikania slonca...

ja bym jednak uwazala w lecie ale teraz nie powinno byc problemow

no i jeszcze jedno.... przy acnederm wskazana cierpliwosc, miesiac smarowania to absolutne minimum...
zgadzam sie co do tego, ze na poczatku moze byc ciut gorzej, trzeba przeczekac..
prawda rowniez z tym odczekiwaniem przed i po acnedermie bo on wchodzi w rekacje z roznymi rzeczami...i to moze wlasnie powodowac wysyp - tak wiec jesli sie chce jakis nawilzacz na niego to tez minimum 30 minut przerwy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:37   #2176
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie martwcie sie wiekszosc dziewczyn chba nie ma wysypu po acne dermie wiec moze i wam sie poszczęści
a co do acne dermu to ja nie potrzebuje nakladac zadnego nawilzacza... raz mi sie zdarzylo na początku stosowania ze mnie buzia okropnie piekla ale byl to jedyny raz i wtedy akurat mialam wode termalną na stanie da sie ogólnie przeżyc dlatego jak nie musicie to nic nie nakladajcie zeby mógł sobie ładnie dzialac sam na buzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:40   #2177
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczynki moje kochane jak pewnie wiecie zbliżają się święta i studenci jutro po zajęciach mają już wolne i ja równiez sie do nich zaliczam i jade jutro do domku gdzie niestety nie mam internetu... ale chciałam wam życzyć pięknych słonecznych i radosnych świąt, żebyście przez ten czas wplnego dały buziaczkom odpocząć i nie majstrowały przy nich przy lustrze zamiast do lustra idźcie na jakis spacerek dotlenic buźki no i same wiecie co macie robic wykorzystajcie teorie w praktyce i trzymajcie sie cieplutko trzymajcie tez za mnie kciuki zebym i ja niczego nie zepsułą mam nadzieje ze jak sie spotkamy to bedziemy sie tylko chwalic ladnymi buziakami
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:41   #2178
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ok, a przed nałożeniem acne dermu też nie dawać nawilżacza?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:43   #2179
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

I ja Tobie Tancereczko życzę spokojnych i wesołych świąt, żeby nadmiar dobrych potraw na stole nie zaowocował żadnymi niekorzystnymi zmianami na buźce i żebyś odpoczęła Wychodzi na to, że ze mną spotkasz się dopiero 30 marca, bo ja w drugi dzień świąt jadę do niemiec gdzie pewnie nie będę miała czasu żeby się dorwać do neta choć na chwilę, mam nadzieję, że w tym czasie nic złego się nie wydarzy
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 21:43   #2180
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Mogwaica to podziel sie z nami co te dziewczyny ci doradzily moze i któras z nas skorzysta
Oto instrukcje dla mnie od jednej z dziewczyn:
Do mycia uzywaj czegos lagodnego bez sodium leurytch sulfate w skladzie szczegolnie gdy ten jest wysoko w skladzie bo podraznia skore ten skladnik
Jak wyzej polece ci acne derm + effaclar, naprzemiennie na noc + na kolejna noc nawilzanie, czyms prostym np humektan, cetaphil
Pod oczka na zmarszczki moge ci polecic witamine A+E z tokovitu w kapsulkach, poprostu przebijach otoczke i odrobine wsmarowywuj pod oczka i na powieki co kilka dni..b odzywia te rejony
Oprocz tego co wyzej na szara cere polecam cos z wit C..mozesz wybrac miedzy LRP ACtive C lub serum z BU z wit C http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
Wit C na dzien, pod filtr, filtry sa dosyc tluste wiec wybieraj mleczka fluidy, np avene mleczko lub spraj np to dla dziecki z SPF min 40, to ochroni skore podrazniona kwasami i zabezpieczy przed przebarwieniami...i zmarszczkami
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:47   #2181
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancereczko Wesołych Swiąt Życzę
Wybaczcie ze post pod postem.

Dziś nie wytrzymałam i mam brode spuchniętą wyszedł podstępny swędzący kusiciel .No i przycinełam go aż piszczał a wieczorem mój TŻ sie mnie wystraszył
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 22:15   #2182
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ok, a przed nałożeniem acne dermu też nie dawać nawilżacza?
przed to juz na pewno nie lepiej by ten kwas mial jak zadzialac na skore

ogolnie to ja bym sprobowala pare dni w ogole bez...szczegolnie, ze jak rozumiem to na razie tylko na noc, to rano mozesz nawilzac do woli

jakbys sie zdecydowala dwa razy dziennie to wtedy moze od czasu do czasu jakies nawilzenie na acnederm byc potrzebne ale to zalezy od skory u mnie jest ok z samym skinorenem 2 razy dziennie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 23:22   #2183
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja skinoren na dzien nakladam, raz dziennie.. i zadnego nawilzacza-zaleczenie doktora..
nie wyciskam juz hoho.. chyba jest lepiej, tzn jest zdecydowanie lepiej <odpukac>

buziole!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 05:12   #2184
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Pierwsza noc z ance dermem zaliczona przez pierwsze 10min po nałożeniu czułam się jakby mi ktoś w twarz wbijał takie malutkie igiełki, ale potem usnęłam i było ok To pewnie dla tego że mimo wszystko moja buźka wysuszona mocno

Quleczka właśnie też tak sobie myślałam, że skoro na noc nakładam acne derm to rano będę nawilżać
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 06:18   #2185
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Quleczka właśnie też tak sobie myślałam, że skoro na noc nakładam acne derm to rano będę nawilżać
Dziewczyny na wizażu nie polecja kremów nawilżajacych pod podklad. Tancerka już też keidys pisała, ze używa humektanu po zmyciu makijazu w ciągu dnia, a na noc mozna stosowac acne derm. ja własciwie zastosowałam się do tych zaleceń i nie kłade nawilzacza pod podkład.

P.S. Czy puder propolisowy może zapychac? Na razie odstawiam go i obserwuje, bo na mojej buźce zaczęły dziać sie cuda .

Mój sposób na ładną cerę - eksperymentuję, testuję, sprawdzam, czytam składy, przeszukuje wizaz, sile się, męcze .... może w końcu znajdę złoty środek .

Zaczął podoba mi sie ten wątek, bo widze, ze w końcu rozmawiamy o tym, jak zapobiegac powstawaniu krostek, zeby ich nie wyciskac. Im mniej wyskakuje, tym mniej wyciskamy . A jeśli juz chcemy wycisnąć, to głłeboko sie nad tym zastanawiamy .

Światecznie pozdrawiam trwające w boju .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:25   #2186
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko: również wesołych świąt

Moja pierwsza noc z acnedermem już za mną. Moja wrażenia to: nałożyłam, wsmarowałam, wklepałam i......nic. Ani nie piekło, ani nie szczypało, noż zaczęłam się zastanawiać czy to działa w ogóle. Martwiłam się że skórę mi bardzo wysuszy i przygotowana byłam na stosowanie jakiś kremów nawilżających, ale jednak nie. Nałożyłam tylko krem pod oczka i spać. Rezultaty po 1 zastosowaniu: rzeczywiście skóra jest dużo bardziej gładka, ale za to nawilżona i gdzieniegdzie tłustawa Albo ja mam dziwną skórę albo już nie wiem. Większych zmian w barwie nie zauważyłam jak dotąd.

Zdecydowałam się na stosowaniu na początku acne co noc, i pewnie w niedzielę dam odpocząć buźce nie kładąc nic. Zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:10   #2187
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny na wizażu nie polecja kremów nawilżajacych pod podklad
Kurcze, to marnie ...bo na noc nie ma jak nawilzac, na dzien nie polecaja...a nie kazdy moze w ciagu dnia zmywac makijaz i nakladac krem...

Tak w ogole to dla mnie to nie problem bo moja skora do suchych nie nalezy i nawet skinoren 2 razy dziennie jej krzywdy nie robi Ale jak ktos ma sucha to w poczatkowym etapie acnedermu/skinorenu moze miec problem...

Ja jak czuje, ze skora ma troche dosc tego kwasu to robie sobie noc z kremem bambino na twarzy i rano jest lepiej A humektan juz zamowila moja mama w aptece, ciekawe czy bedzie jak pojade na swieta

Vic87 - to masz tak jak ja, po tym kwasie nic mnie nie piecze, a po Lysanelu skakalam z bolu prawie, a sa dziewczyny reagujace odwrotnie

Niestety przygotuj sie, ze zmiany to zobaczysz za 3-4 tygodnie minimum... a przy stosowaniu raz dziennie to moze i ciut dluzej Ten lek nie dziala ekspresowo ale musisz uwierzyc, ze z czasem dziala...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:11   #2188
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

heh studenci dzis masowo uciekają z zajęć wiec jednak sie udalo jeszcze dzis do was zajrzeć
Vic87 nie martw sie ze cie nic nie szczypie bo mnie szczypalo przez chyba 2 miesiące stosowania aby jeden raz!! i to wcale nie na początku tylko gdzies po tygodniu wskutek slabego nawilzania.. a teraz buzia ladnie nawilzona to jej nic nie szczypie
a co do nie nakladania kremow nawilzających pod podkład to ja tak nie umiem.. nie moge nakladac fluidu tak "na sucho".. u mnie krem musi byc zawsze.. i nikt mnie nie oduczy chyba tego.. z resztą teraz jak juz sie mniej maluje to nie ma to az takiego wielkiego znaczenia
ale to serio juz ostatni post bo teraz to dopiero pewnie w czwartek po swietach bede albo dopiero w niedziele jak mi sie nie bedzie chcialo od stołu odchodzic hehehe a co do jedzenia to sie nie martwie bo na moją cerę potrawy nie dzialaja i moge jesc wszystko co mi sie tylko zapragnie aby moja figura na tym za bardzo nie ucierpiałą
papapa całuski 102
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:34   #2189
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a co do nie nakladania kremow nawilzających pod podkład to ja tak nie umiem.. nie moge nakladac fluidu tak "na sucho".. u mnie krem musi byc zawsze.. i nikt mnie nie oduczy chyba tego
u mnie da sie...moze nie calkiem na sucho bo po myciu skora sciagnieta ale po obfitym uzyciu toniku juz daje rade
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:51   #2190
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

To ja dzisiaj tez biorę acne derm derma kazała mi Effaclar alel juz to miałam i pamietam ze owszem pory oczyscił ale czoło mialam całe w gulach:/ chociaz moze to tez wina filtru...ajjj boję sie ze dostane wysypu na brodzie bo tam mam pełno takich zamkniętych zaskórników takich prosaków jakbyale trzeba cos z tym zrobic bo co jakis czas wykluwa się z nich cos duzego tak jak teraz dodatkowo spuchło bo nałozyłam brevoxyl a mnie chyba uczula...yhym a dzisiaj chłopak mnie odwiedza bo choruję
ja już raczej tak nie wyciskam na siłe, chyba ze widze ze cos trzeba, tak jak wczoraj takie zaskórnika fleee na policzkach mam takie porozszerzane pory i grudeczki....
teraz do twarzy używam tylko zinerytu i czegos punktowo np. garnier pasta albo acnefan a rano żel Rozex punktowo podklad puder no i zazwyczaj nie jest najgorzej. Ale widze jak na cerze odbija mi sie niezdrowe tłuste jedzenia, alkohol i dodatkowo uzalezniłam sie od pepsi:/

Muszę napisać tez, że naprawde im mniej kosmetyków tym lepiej starajcie sie znaleźć swój zestaw i w czasie wysypu w akcie desperacji nie walic na twarz wszystkiego co jest pod ręką a przede wszystkim zadbac o nawilżenie

Teraz poszukuję jakiegoś żelu do mycia twarzy aktulanie używam jakiegoś antybakteryjnego z Vipery tani, 10 zł ma SLS ale jest naprawdę delikatny z tym że nie ma dozownika i zawsze leci mi za dużo:/ i jeszcze jakiś tonik antybakteryjny bo toniku łoho od roku nie uzywałam chyba a tera zjak sie cieplej robi to przyda mi sie takie orzeziwenie w ciagu dnia polecicie mi jakis niedrogi?
Rozpisałam sie mam nadzieje, że ktos przeczyta

Wszystkim dziewczynom, które już wyjeżdzają życzę Wesołych Świąt!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.