produkty Lush - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 07:57   #121
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Na szczescie kilka produktow Lush bardzo mnie zachwycilo i z checia bede do nich wracac.
może jakaś mała relacja
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:25   #122
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Pod wplywem wody zaczyna musowac jak lemoniada i bardzo szybko się zuzywa. Po prostu sie rozpuszcza, a mialam nadzieje, ze bedzie super tarcie jak pumeksem.
To prawda, szybko zaczyna musować, ale ja oderwałam sobie wcześniej mały kawałeczek i wypeelingowałam stopy. Pieknie pachnie, całkiem fajnie ściera (nawet pięty można fajnie wygładzić), ale czy lepiej niż zwykły ostry peeling? Niekoniecznie

Natomiast musowanie wkurzyło mnie w przypadku Brimstone- sięgnęłam do niego mokrą ręką, odłupałam kawałek, który cudownie zaczął musować. Niestety zarówno ten w dłoni, jak i ten na półce, w związku z czym połowa Brimstone zużyła mi się sama, wymusowując się pachnie jak szare mydło, ściera OK, ale bez rewelacji.

Zachwycona jestem szamponem w kostce Jumping Juniper , po dwóch maźnięciach mokrych włosów tworzy się fajna piana, jest nieziemsko wydajny, ale w związku z tym mam pewne obawy, że ta zawartość SLS może z czasem wysuszać włosy i skórę głowy. Po pierwszym użyciu mam jednak pięknie lśniące, błyszczące włosy. Troszkę za słabo pachnie podczas używania, ale i tak jestem pod wrażeniem, pierwszy raz myłam włosy... kostką

Wspaniale pachnie kulka Honey Bun, zamienia kąpiel w toffi-krówkową, słodką ucztę. Zasadzam się na mydło o tym zapachu

Jako peeling do twarzy dobrze sprawdza się Dark Angels- drobniutkie ścierające cząsteczki pozostawiają skórę super gładką. Jednak jako oczyszczacz do twarzy zdecydowanie wolę Angels on Bare Skin- cudownie pachnie, pozostawia twarz gładką, jednocześnie jest na tyle delikatny, że można go stosować codziennie.

W najbliższych dniach przetestuję również Ocean Salt i tonik w pastylce z witaminą C. Cala moja łazienka pachnie jak salon SPA Niestety ciezko przechowuje się produkty nie będące w pojemniczkach
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:59   #123
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja ma ten produkt i ......niestety lekkie rozczarowanie. Pod wplywem wody zaczyna musowac jak lemoniada i bardzo szybko się zuzywa. Po prostu sie rozpuszcza, a mialam nadzieje, ze bedzie super tarcie jak pumeksem.
Wedlug mnie fajny gadżet do ozdoby w lazience

Na szczescie kilka produktow Lush bardzo mnie zachwycilo i z checia bede do nich wracac.
Buuu... czyli to tak jak peelingi cukrowe do ciała - jednorazowe...

Cytat:
Napisane przez Meariel Pokaż wiadomość
To prawda, szybko zaczyna musować, ale ja oderwałam sobie wcześniej mały kawałeczek i wypeelingowałam stopy. Pieknie pachnie, całkiem fajnie ściera (nawet pięty można fajnie wygładzić), ale czy lepiej niż zwykły ostry peeling? Niekoniecznie

Natomiast musowanie wkurzyło mnie w przypadku Brimstone- sięgnęłam do niego mokrą ręką, odłupałam kawałek, który cudownie zaczął musować. Niestety zarówno ten w dłoni, jak i ten na półce, w związku z czym połowa Brimstone zużyła mi się sama, wymusowując się pachnie jak szare mydło, ściera OK, ale bez rewelacji.

Zachwycona jestem szamponem w kostce Jumping Juniper , po dwóch maźnięciach mokrych włosów tworzy się fajna piana, jest nieziemsko wydajny, ale w związku z tym mam pewne obawy, że ta zawartość SLS może z czasem wysuszać włosy i skórę głowy. Po pierwszym użyciu mam jednak pięknie lśniące, błyszczące włosy. Troszkę za słabo pachnie podczas używania, ale i tak jestem pod wrażeniem, pierwszy raz myłam włosy... kostką

Wspaniale pachnie kulka Honey Bun, zamienia kąpiel w toffi-krówkową, słodką ucztę. Zasadzam się na mydło o tym zapachu

Jako peeling do twarzy dobrze sprawdza się Dark Angels- drobniutkie ścierające cząsteczki pozostawiają skórę super gładką. Jednak jako oczyszczacz do twarzy zdecydowanie wolę Angels on Bare Skin- cudownie pachnie, pozostawia twarz gładką, jednocześnie jest na tyle delikatny, że można go stosować codziennie.

W najbliższych dniach przetestuję również Ocean Salt i tonik w pastylce z witaminą C. Cala moja łazienka pachnie jak salon SPA Niestety ciezko przechowuje się produkty nie będące w pojemniczkach
Hehe, ja zawsze wszystko rozłupuję, bubblebary na przykład Szkoda mi zużyć całego na raz
A kostka do włosów to faktycznie przeżycie, a włosy nie dość, że piękne, to pachną cudnie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:45   #124
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: produkty Lush

Dzisiaj testowałam szampon Ultimate Shine - świetnie się pieni. Włosy mi już wyschły, ładnie się błyszczą, nie są splątane. Nie dawałam odżywki
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:49   #125
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: produkty Lush

To i ja dolaczę chyba do fanek Lush na dlużej

Narazie pierwsze testy Dark Angels, genialnie peelinguje skóra gladziutka i niesamowicie miękka w dotyku.
Ultimate Shine - pieni sie niesamowicie i chyba rzeczywiscie okaże się baaardzo wydajne. Wlosy mieciutkie, gladkie, dobrze oczyszczone, lekko puszyste ale nie rozcapierzone, tylko tego blysku nie dostrzegam...blyszcza się, ale jak zwykle a ja się nastawilam na jakis mega polysk. Zobaczymy za jakis czas, może jeszcze sie im odmieni


Tak się zastanawiam, czy te wszystkie mydła do twarzy i maseczki lepiej byłoby wrzucić do lodówki czy wystarczy im szafka w lazience?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:26   #126
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
To i ja dolaczę chyba do fanek Lush na dlużej

Narazie pierwsze testy Dark Angels, genialnie peelinguje skóra gladziutka i niesamowicie miękka w dotyku.
Ultimate Shine - pieni sie niesamowicie i chyba rzeczywiscie okaże się baaardzo wydajne. Wlosy mieciutkie, gladkie, dobrze oczyszczone, lekko puszyste ale nie rozcapierzone, tylko tego blysku nie dostrzegam...blyszcza się, ale jak zwykle a ja się nastawilam na jakis mega polysk. Zobaczymy za jakis czas, może jeszcze sie im odmieni


Tak się zastanawiam, czy te wszystkie mydła do twarzy i maseczki lepiej byłoby wrzucić do lodówki czy wystarczy im szafka w lazience?
szafka w łazience to raczej nieee... za dużo wilgoci. Ja mam moje, za radą MaSS, pojedynczo w różnorakich plastikowych pudełkach normalnie w szafce przy toaletce w sypialni. Nie ma tam wilgoci, zapachy się nie przenikają.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:17   #127
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: produkty Lush

Ja wczoraj wieczorem tez przeprowadzilam pierwsze testy Dark Angel i jestem zachwycona. Idealnie peelinguje, nie sciaga przy tym, skora po jest gladka, odswiezona, rano po nocy tez wyglada duzo lepiej A zaraz ide testowac CoalFace i Jungle
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 09:44   #128
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wieczorem tez przeprowadzilam pierwsze testy Dark Angel i jestem zachwycona. Idealnie peelinguje, nie sciaga przy tym, skora po jest gladka, odswiezona, rano po nocy tez wyglada duzo lepiej A zaraz ide testowac CoalFace i Jungle
O, a ja własnie zastanawiam się nad zamówieniem Coalface...
Jaki ma zapach? Mocno wysusza?
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:24   #129
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
O, a ja własnie zastanawiam się nad zamówieniem Coalface...
Jaki ma zapach? Mocno wysusza?
Zapach...hmmm moim zdaniem ladny Wiadomo rzecz indywidualna ale nie smierdzi, delikatny. Przetestowalam dzis rano, zrobilam tak jak pokazano na video na stronce lusha-odlamalam troche i ugniotlam z woda, chyba troche za malo tej wody dalam, ciut truno sie kruszy ale wieczorem potestuje z wieksza iloscia wody i napisze Nie wysusza, ladnie myje i wygladza, kwestia wysuszania tez natomiast moze byc indywidualna plus jakosc wody, wiadomo w Poznaniu woda jest straszna ale jesli masz przetluszczajaca sie cere ktora nie jest przy tym mega wrazliwa to nie powinno Ci sie nic stac. Ja mam tego 100gr wiec jesli Fluxus bys chciala przetestowac to Ci chetnie ciutke uzycze zanim zamowisz cale 100gram bo po tym porannym kruszeniu widze ze to raczej dosc wydajny kosmetyk wiec jak nie trafisz to albo bedziesz go zuzywac bog wie ile albo bedziesz musiala szukac kogos chetnego
Przetestowalam tez odzywke do wlosow Jungle-tutaj postapilam inaczej niz podaje lush-wyczytalam na forum komentarzy na ich stronie zeby to tez rozdziabac z ciepla, wrecz goraca woda i tak tez zrobilam- pare grudeczek zostalo ale pieknie sie na wlosach rozprowadzila ma sliczny zapach i wloski po niej tez super. Jutro zamierzam uzyc do dziobania jej widelca i chyba poeksperymentuje z dodaniem do niej moze jakiegos oleju bo mnie kusi stuningowanie jej efektu dzialania. Bede pisac, Jungla mam polowe tylko wiec przy okazji moze przygarne cala kosteczke. Nigdy bym nie powiedziala ze odzywka w formie stalej moze byc taka fajna a tu prosze. Ale moim faworytem number 1 jest dark angel-ma taka forme ze dziobac nie trzeba i wogole jest idealny...

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Buuu... czyli to tak jak peelingi cukrowe do ciała - jednorazowe...



Hehe, ja zawsze wszystko rozłupuję, bubblebary na przykład Szkoda mi zużyć całego na raz
A kostka do włosów to faktycznie przeżycie, a włosy nie dość, że piękne, to pachną cudnie
Dziewczyny co do peelingu cukrowego to moim zdaniem pieniadze wyrzucone w bloto. Duzo taniej jest samemu ukrecic taki peeling I wtedy mozna dac tak duzo ile trzeba a wychodzi groszowo no a pieniazki mozna wydac na jakies inne cacko:P

Edytowane przez zkarolcia
Czas edycji: 2010-05-19 o 15:21 Powód: literowka
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:22   #130
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
O, a ja własnie zastanawiam się nad zamówieniem Coalface...
Jaki ma zapach? Mocno wysusza?
Wczoraj wstawiłam opinię w KWC. Kocham Coalface - mam bardzo wrażliwą skórę, nie mogę jej myć niczym, do czego używa się wody. Ale przy C. nie mam żadnych problemów z przesuszeniem, mimo tej wody (we Wrocławiu jest tragiczna). A zapach - nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z asfaltem Ale znośny jest

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do peelingu cukrowego to moim zdaniem pieniadze wyrzucone w bloto. Duzo taniej jest samemu ukrecic taki peeling I wtedy mozna dac tak duzo ile trzeba a wychodzi groszowo no a pieniazki mozna wydac na jakies inne cacko:P
Zgadzam się! Najlepszy peeling jest z fusów kawowych
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:20   #131
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: produkty Lush

[QUOTE=zkarolcia;19427979]Zapach...hmmm moim zdaniem ladny Wiadomo rzecz indywidualna ale nie smierdzi, delikatny. Przetestowalam dzis rano, zrobilam tak jak pokazano na video na stronce lusha-odlamalam troche i ugniotlam z woda, chyba troche za malo tej wody dalam, ciut truno sie kruszy ale wieczorem potestuje z wieksza iloscia wody i napisze Nie wysusza, ladnie myje i wygladza, kwestia wysuszania tez natomiast moze byc indywidualna plus jakosc wody, wiadomo w Poznaniu woda jest straszna ale jesli masz przetluszczajaca sie cere ktora nie jest przy tym mega wrazliwa to nie powinno Ci sie nic stac. Ja mam tego 100gr wiec jesli Fluxus bys chciala przetestowac to Ci chetnie ciutke uzycze zanim zamowisz cale 100gram bo po tym porannym kruszeniu widze ze to raczej dosc wydajny kosmetyk wiec jak nie trafisz to albo bedziesz go zuzywac bog wie ile albo bedziesz musiala szukac kogos chetnego
Przetestowalam tez odzywke do wlosow Jungle-tutaj postapilam inaczej niz podaje lush-wyczytalam na forum komentarzy na ich stronie zeby to tez rozdziabac z ciepla, wrecz goraca woda i tak tez zrobilam- pare grudeczek zostalo ale pieknie sie na wlosach rozprowadzila ma sliczny zapach i wloski po niej tez super. Jutro zamierzam uzyc do dziobania jej widelca i chyba poeksperymentuje z dodaniem do niej moze jakiegos oleju bo mnie kusi stuningowanie jej efektu dzialania. Bede pisac, Jungla mam polowe tylko wiec przy okazji moze przygarne cala kosteczke. Nigdy bym nie powiedziala ze odzywka w formie stalej moze byc taka fajna a tu prosze. Ale moim faworytem number 1 jest dark angel-ma taka forme ze dziobac nie trzeba i wogole jest idealny...


Super, jak przy odbiorze dasz mi odrobinkę na spróbowanie to bardzo się ucieszę
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 20:49   #132
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: produkty Lush

mm Karolciu popieram zachwyty nad dark angles i jeszcze polecam mask of magnaminty- najlepsza jaką używałam,pachnie intensywnie miętą z czymś mniej przyjemnym, ale do przeżycia, chłodzi i świetnie oczyszcza (typowa glinkowa maseczka) o zapachu godivy już było dużo powiedziane, ale mimo to jest to tylko poprawny szampon, bez rewelacji według mnie
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:56   #133
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: produkty Lush

tez uwielbiam magnaminty. Moim zdaniem to maseczka na zadania specjalne, nigdy nie zawodzi!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:29   #134
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: produkty Lush

No mnie w szamponach Lusha odstraszylo SLS, stety niestety ale zauwazylam ze odkad uzywam tych bez SLS wlosy przestaly mi wypadac a robilo sie z tym juz tragicznie. Co prawda szamponiki bez tego sa ciut trudniejsze w uzyciu ale odzywka robi swoje Wzielam teraz z Fluxusikiem na pol Reincarnate, tak raz w tygodniu na porzadne mycie zeby bylo to mi moze lysina nie wyjdzie ale na codzien zdecydowanie SLS-free
Kasienko a CoalFace bralas? Jak wrazenia, ja zaraz ide dziergac widelcem, moze latwiej pojdzie niz rano...trzeba jakas metoda na to opracowac, tak myslalam czy nie rozrobic tego w hydrolacie oczarowym albo micelu
Fluxus, zaraz Ci skitram do woreczka kawalek CoalFaca Jakbys byla bardzo ciekawa jego dzialania to daj znaka, zgadamy sie wczesniej na miescie i Ci wrecze, dzialasz moze codziennie gdzies w okolicach Jezyc? Bo ja tam 6 dni w tyg jestem wiec podrzuce Ci jak cos, no problemo

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Wczoraj wstawiłam opinię w KWC. Kocham Coalface - mam bardzo wrażliwą skórę, nie mogę jej myć niczym, do czego używa się wody. Ale przy C. nie mam żadnych problemów z przesuszeniem, mimo tej wody (we Wrocławiu jest tragiczna). A zapach - nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z asfaltem Ale znośny jest



Zgadzam się! Najlepszy peeling jest z fusów kawowych
Martaboy, a jak dzialasz tym CoalFacem? Dziobiesz czy jak? Bo ja probuje znalezc sposob na podejscie go tak zeby sie caly nie rozciapal ale tez zeby mozna sie nim bylo normalnie umycMasz moze jakis ukryty, tajny sposob na czarnego drania?

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

AAA co do peelingu to polecam pomieszac peeling kawowy z cukrowym- rewelka a zrobilam przypadkiem jak mi sie kawa skonczyla w domu Potrzeba matka wynalazkow:P
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 08:06   #135
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Martaboy, a jak dzialasz tym CoalFacem? Dziobiesz czy jak? Bo ja probuje znalezc sposob na podejscie go tak zeby sie caly nie rozciapal ale tez zeby mozna sie nim bylo normalnie umycMasz moze jakis ukryty, tajny sposob na czarnego drania?

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

AAA co do peelingu to polecam pomieszac peeling kawowy z cukrowym- rewelka a zrobilam przypadkiem jak mi sie kawa skonczyla w domu Potrzeba matka wynalazkow:P
Żaden zaskakując sposób, używam go jak zwykłego mydła, na stronie jest filmik instruktażowy i tak właśnie tam robią. Ja go nie dziabię niczym Powiedziałabym, że to on ma na mnie sposób, po prostu

A kawiaka robię ze wszystkim, łącznie z olejkiem waniliowym do ciasta, cynamonem, cukrem waniliowym i oliwą z oliwek, prawie jak ciasto kawowe
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:22   #136
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Czas na moje wrażenia odnośnie Lusha.
Wczoraj wieczorem umyłam się mydełkiem SEXY PEEL.Pięknie pachnie cytrusami, grapefruitem etc...kostka jest dosyć miękka, szybko się zmydla, odkroiłam porcję potrzebną na jedną kąpiel.
Dziś z rana umyłam buzię kawałkiem FRESH FARMACY .
Jest to kostka, ale ma ciekawą konsystencje jakby pasty zapach nie szczególny choć na razie ciężko mi go do czegoś porównać....czułam lekkie szczypanie podczas mydlenia...pierwsze wrażenie po zmyciu gladka , idealnie czysta , wypolerowana buzia, pory jakby zmniejszone bez uczucia ściągnięcia, czuć jakby lekki film na buzi, bez przesuszu, skóra mięciutka
Wziełam prysznic z kawałkiem mydła ? myślałam, że to mydło UP YOU GETS , szalenie niewydajne i dobrze ze odłamałam kawałek, bo pod wływem wody rozpuścił mi się w dłoniach (zdazyłam jeszcze naniesc na ciało ) niczym oranżadka musująca zapach; cytryna ..duuuuużo cytryny i jakby uczucie chłodu na ciele Poranna pobudka gwarantowana.
Następnie umyłam głowę kawałkiem szamponu GODIVA .
Zapach samej kostki troche jak kupa naprawde tak mi się kojarzy
jednak po rozprowadzeniu na włosach zapach typowo kwiatowy, ale jakie kwiaty ? jaśmin ? jeszcze nie doszłam
W końcu przyszła kolej na odżywkę AMERICAN CREAM w samej buteleczce dosyc słodki chemiczny ? skoncentrowany zapach, jednak na włosach mmmmmm ....nie moge przestac ich wąchac pachnie jakby wanilią ale z czymś jeszcze ..nie jestem zwolenniczka słodkich zapachów ale ten jest taki ...wyważony .Włosy juz dawno sa suche no i czyste i mięciutkie a pachną nadal. Mam dosyć gęste , długie włosy.
To napewno dopiero poczatek mojej przygody z Lushem oczywiscie ze szkoda dla portfela.
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 13:30   #137
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: produkty Lush

Miałam kupić tylko 2 rzeczy.. dopóki nie weszłam na ten wątek
Macie doświadczenia z szamponem BIG ? Czy lepiej poeksperymentować z kostkami?
wantet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 17:13   #138
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Dziś z rana umyłam buzię kawałkiem FRESH FARMACY .
Jest to kostka, ale ma ciekawą konsystencje jakby pasty zapach nie szczególny choć na razie ciężko mi go do czegoś porównać....czułam lekkie szczypanie podczas mydlenia...pierwsze wrażenie po zmyciu gladka , idealnie czysta , wypolerowana buzia, pory jakby zmniejszone bez uczucia ściągnięcia, czuć jakby lekki film na buzi, bez przesuszu, skóra mięciutka

Następnie umyłam głowę kawałkiem szamponu GODIVA .
Zapach samej kostki troche jak kupa naprawde tak mi się kojarzy
jednak po rozprowadzeniu na włosach zapach typowo kwiatowy, ale jakie kwiaty ? jaśmin ? jeszcze nie doszłam
Fresh Farmacy i Godivę ubóstwiam! Oba zapachy są dla mnie bardzo fajne widać jak kwestia aromatu jest bardzo indywidualna
o i szczypania też nie czuję ja zawsze podkładam na sekundę dosłownie FF pod bieżącą wodę i jakby zbieram palcami te mydliny które powstają (Matko, jak ja nie umiem i nie lubie opisywać takich prozaicznych codziennych czynności ). I tymi mydlinami myję Bardzo lubię ten "wypolerowany" efekt
Jaśmin podobno jest w Godivie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 17:55   #139
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Fresh Farmacy i Godivę ubóstwiam! Oba zapachy są dla mnie bardzo fajne widać jak kwestia aromatu jest bardzo indywidualna
o i szczypania też nie czuję ja zawsze podkładam na sekundę dosłownie FF pod bieżącą wodę i jakby zbieram palcami te mydliny które powstają (Matko, jak ja nie umiem i nie lubie opisywać takich prozaicznych codziennych czynności ). I tymi mydlinami myję Bardzo lubię ten "wypolerowany" efekt
Jaśmin podobno jest w Godivie
oooo jaśmin właśnie mi się zawsze z takim kupowym zapachem kojarzy
Tak czuje ze tez ubóstwiam juz FF a jak byś określiła jego zapach mnie trudno go scharakteryzować...
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 18:23   #140
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
oooo jaśmin właśnie mi się zawsze z takim kupowym zapachem kojarzy
Tak czuje ze tez ubóstwiam juz FF a jak byś określiła jego zapach mnie trudno go scharakteryzować...
trudno powiedzieć, ale kojarzy mi się z czymś zbliżonym do eukaliptusa, sosny... ale to niedokładnie to.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:46   #141
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Wziełam prysznic z kawałkiem mydła ? myślałam, że to mydło UP YOU GETS , szalenie niewydajne i dobrze ze odłamałam kawałek, bo pod wływem wody rozpuścił mi się w dłoniach (zdazyłam jeszcze naniesc na ciało ) niczym oranżadka musująca zapach; cytryna ..duuuuużo cytryny i jakby uczucie chłodu na ciele Poranna pobudka gwarantowana.
Up you gets to chyba z tego co pamiętam emotibomb - czyli tak jak bomba do kąpieli tylko pod prysznic. Wrzucasz ją na podłogę prysznica, ona pieni się i pachnie, taki rodzaj aromaterapii Dla mnie - szkoda kasy, tepiej kupić bath bombsa pieniacza i zrobić sobie wannę z pianą

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
trudno powiedzieć, ale kojarzy mi się z czymś zbliżonym do eukaliptusa, sosny... ale to niedokładnie to.
Dla mnie mocno skoncentrowany (aż za mocno ) zapach skoszonej trawy i jakichś chabazi. Nie porywa mnie, ale funkcjonalnie FF jest fajna
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 18:59   #142
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Up you gets to chyba z tego co pamiętam emotibomb - czyli tak jak bomba do kąpieli tylko pod prysznic. Wrzucasz ją na podłogę prysznica, ona pieni się i pachnie, taki rodzaj aromaterapii Dla mnie - szkoda kasy, tepiej kupić bath bombsa pieniacza i zrobić sobie wannę z pianą


Dla mnie mocno skoncentrowany (aż za mocno ) zapach skoszonej trawy i jakichś chabazi. Nie porywa mnie, ale funkcjonalnie FF jest fajna
co do up you gets zamawiajac myslalam ze to mydlo ale faktycznie jednorazówka szkoda ze nie mam wanny bo bath bombsa bym sobie zapodała
Co do zapachu FF to wyczytałam, że zawiera olejek z drzewa herbacianego i rumianek wiec juz wiadomo coz to za chabazie
Fakt ze uzylam dopiero raz ale wydaje mi sie, ze pokocham
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 22:16   #143
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: produkty Lush

Może jakaś organizatorka skusi się na zorganizowanie zamówienia
wantet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 22:27   #144
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez wantet Pokaż wiadomość
Może jakaś organizatorka skusi się na zorganizowanie zamówienia
KLIK Aljaka zdaje się jeszcze organizuje
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 22:48   #145
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: produkty Lush

a ja właśnie zauważyłam, że Lush można dostać na allegro..
przyznam się szczerze, że jeszcze nie miałam czasu zagłębić się w tą firmę, ale tak chwalicie, że cieknie mi ślinka
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 23:33   #146
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
co do up you gets zamawiajac myslalam ze to mydlo ale faktycznie jednorazówka szkoda ze nie mam wanny bo bath bombsa bym sobie zapodała
Co do zapachu FF to wyczytałam, że zawiera olejek z drzewa herbacianego i rumianek wiec juz wiadomo coz to za chabazie
Fakt ze uzylam dopiero raz ale wydaje mi sie, ze pokocham
Rumianek! faktycznie! Kocham te zmywacze, ideały po prostu.

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
a ja właśnie zauważyłam, że Lush można dostać na allegro..
przyznam się szczerze, że jeszcze nie miałam czasu zagłębić się w tą firmę, ale tak chwalicie, że cieknie mi ślinka
Warto
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 06:06   #147
KKKT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: produkty Lush

Nie wiem w jaki sposób używacie kostek do masażu, że zużywają wam się tak szybko, ja stosuje je z powodzeniem jako balsam do ciała (nie wszystkie, niektóre wolę zostawić do użytku sypialnianego). Mam po nich cudownie nawilżone CAŁE ciało i spokojnie wystarczają mi na pół do miesiąca (w zależności od wielkości) codziennego stosowania. Przechowuje je z dala od źródła ciepła, nie w łazience, w osobnym pomieszczeniu żeby się nie stopiły, no i nie nacieram nimi skóry centymetra po centymetrze tylko zostawiam 2 tłuste smugi, które rozcieram.
Kosmetyki Lusha muszą być wydajne, bo co by przyszło z ich ekologii?
KKKT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 06:31   #148
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: produkty Lush

Taniej Ci wyjdzie jak sie podlaczysz do wspolnego zamowienia a lush akurat szybko realizuje zamowienia wiec nie przeplacaj. Przeliczylam wczoraj co po ile jest na allegro i najmniejsza marza to bylo ok. 2.50zl a najdrozej przeplacalo sie ponad 20zl, jak masz chwile cierpliwosci to lepiej zaplacic mniej a za zaoszczedzone pieniazki poLushowac
a wogole dziewczyny ja sie zakochalam w odzywce Jungle, chodze i caly dzien waham po niej wlosy...a ze ostatnio hennowalam to sie zapachy mieszaja, ludzie sie patrza jak na osla a ja non stop wlosy waham
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 06:56   #149
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Taniej Ci wyjdzie jak sie podlaczysz do wspolnego zamowienia a lush akurat szybko realizuje zamowienia wiec nie przeplacaj. Przeliczylam wczoraj co po ile jest na allegro i najmniejsza marza to bylo ok. 2.50zl a najdrozej przeplacalo sie ponad 20zl, jak masz chwile cierpliwosci to lepiej zaplacic mniej a za zaoszczedzone pieniazki poLushowac
a wogole dziewczyny ja sie zakochalam w odzywce Jungle, chodze i caly dzien waham po niej wlosy...a ze ostatnio hennowalam to sie zapachy mieszaja, ludzie sie patrza jak na osla a ja non stop wlosy waham
Też właśnie wczoraj tak przeliczyłam na podstawie jednej rzeczy i wyszło sporo więcej. Troszkę zaznajomię się z tą firmą, poczytam Wasze opinie i pewnie skusiłoby mnie jakieś mydelko do ciała, do włosów to na pewno coś bym chciała
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:47   #150
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez KKKT Pokaż wiadomość
Nie wiem w jaki sposób używacie kostek do masażu, że zużywają wam się tak szybko, ja stosuje je z powodzeniem jako balsam do ciała (nie wszystkie, niektóre wolę zostawić do użytku sypialnianego). Mam po nich cudownie nawilżone CAŁE ciało i spokojnie wystarczają mi na pół do miesiąca (w zależności od wielkości) codziennego stosowania. Przechowuje je z dala od źródła ciepła, nie w łazience, w osobnym pomieszczeniu żeby się nie stopiły, no i nie nacieram nimi skóry centymetra po centymetrze tylko zostawiam 2 tłuste smugi, które rozcieram.
Kosmetyki Lusha muszą być wydajne, bo co by przyszło z ich ekologii?
A może zdasz małą relację czego konkretnie używasz
Wszelkie recenzje miłe widziane

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
a wogole dziewczyny ja sie zakochalam w odzywce Jungle, chodze i caly dzien waham po niej wlosy...a ze ostatnio hennowalam to sie zapachy mieszaja, ludzie sie patrza jak na osla a ja non stop wlosy waham
ha ha to ja właśnie wacham moje...niekontrolowany odruch mimo że myłam wczoraj rano nadal pięknie pachną american cream jutro testy ultimate shine i jungla

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Też właśnie wczoraj tak przeliczyłam na podstawie jednej rzeczy i wyszło sporo więcej. Troszkę zaznajomię się z tą firmą, poczytam Wasze opinie i pewnie skusiłoby mnie jakieś mydelko do ciała, do włosów to na pewno coś bym chciała
pewnie na pewno
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.