Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 14:13   #2971
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Jakie fajne opakowanie
A dzieki Opakowanie bardzo poreczne i latwo wydobyc ten tluszcz
Chyba sie kiedys skusze na kanapke posmarowana tym kokosem

Jeju jeju zaraz nam sie zrobi watek olejowymusze sie poprawic
No ale z drugiej strony to sposób w jaki dbamy o nasze nowe naturelki no nie
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 14:37   #2972
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A ja mam dół dlaczego te włosy tak wolno rosną.. chce już naturalki chociaż do ramion żebym mogła je wkońcu rozpuścic... Od roku chodze albo w kitce albo w koczku żeby było mniej widać różnice kolorów i co jakiś czas łapie mnie dół monotoniczności

I do tego wszystkiego chyba uwaliłam egzamin z maty ((
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 14:44   #2973
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
A ja mam dół dlaczego te włosy tak wolno rosną.. chce już naturalki chociaż do ramion żebym mogła je wkońcu rozpuścic... Od roku chodze albo w kitce albo w koczku żeby było mniej widać różnice kolorów i co jakiś czas łapie mnie dół monotoniczności

I do tego wszystkiego chyba uwaliłam egzamin z maty ((
Ojoj juz prawie rok zapuszczasz i naprawde jest tak zle Boje sie normalnie co to bedzie ze mna...Wlasnie wiem,ze od czasu do czasu czeka mnie taki dolek...Nie martw sie i zapuszczaj dalej-w koncu urosna i rozpusc je A czy robisz cos,by szybciej rosly Jesli nie to moze by sie cos przydalo Najwazniejsze nie martw sie-wloski urosna i beda piekne,zdrowe a najwazniejsze-naturalne
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 15:10   #2974
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A jak dla mnie ten weekend był super i jeszcze dziś będzie.
W piątek cały dzień się uczyłam praktycznie ale wieczorem poszliśmy z TŻ'em i znajomymi do kina na "Och, Karol! 2" super film
W sobotę w szkole, zaliczyłam najgorszy egzamin ustny z tej historii wychowania i już mam spokój bo przedmiot się skończył.
Odebrał mnie z dworca mój ukochany, dał piękną różę za to że zdałam i poszliśmy na porządną tuczącą kolację
Dziś wróciłam ze szkoły i mam spokój, odpoczywam, umyłam głowę i właśnie siedzę z turbanem zajadając się pączkiem bo mama upiekła.
Uwielbiam te własnej roboty i to nieposypane cukrem pudrem mmmm... W związku z tym że póki co nie muszę wkuwać jak dzika i mam do wieczora czas dla siebie bo TŻ w pracy i wraca ok 19:30
kupiłam sobie 2 gazetki nowego Joy'a i cztery kąty.
Jak zmyję odżywkę to się zaszyję na kanapie i sobie będę czytać, a włoski będą same schły .
Jak by tego było mało, odrost niby nie rzuca się w oczy, ale swoim rozmiarem powoli zwraca uwagę, chociaż bardziej popielatą poświatą i blaskiem a przyszła teściowa aż kazała mi się 2 razy z profilu i tyłu odwrócić bo stwierdziła że dość widocznie mi włosy urosły i w ogóle odżyły....achh... w końcu dbam o nie a jak się cieszę to i one rosną
Piękne macie odrosty, tak pokazujecie i dajecie motywację więc na dniach też postaram się coś wstawić.
Bon jur kochane

ps. idę sobię zrobić porządny koktajl owocowy orzeźwiający i zdrowy mm... zauważyłam że nie tylko kosmetyki, olejowanie i suplement mi pomaga ale też staram się dobrze odżywiać, chociaż nie zawsze mi wychodzi ;p i wtedy włosy odwdzięczają się za taką bombę w czystej postaci jak własnoręczny koktajl.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-01-30 o 15:13
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 15:23   #2975
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
A dzieki Opakowanie bardzo poreczne i latwo wydobyc ten tluszcz
Chyba sie kiedys skusze na kanapke posmarowana tym kokosem

Jeju jeju zaraz nam sie zrobi watek olejowymusze sie poprawic
No ale z drugiej strony to sposób w jaki dbamy o nasze nowe naturelki no nie
I prawidłowo, może zarazimy inne wizażanki zapuszczające naturalki do olejowego dbania o włosy

Ja bym się nie przemogła zjeść kanapki z olejem kokosowym Przez to, że stosuje się go na włosy, miałabym wrażenie, że jem coś niejadalnego

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A jak dla mnie ten weekend był super i jeszcze dziś będzie.
W piątek cały dzień się uczyłam praktycznie ale wieczorem poszliśmy z TŻ'em i znajomymi do kina na "Och, Karol! 2" super film
W sobotę w szkole, zaliczyłam najgorszy egzamin ustny z tej historii wychowania i już mam spokój bo przedmiot się skończył.
Odebrał mnie z dworca mój ukochany, dał piękną różę za to że zdałam i poszliśmy na porządną tuczącą kolację
Dziś wróciłam ze szkoły i mam spokój, odpoczywam, umyłam głowę i właśnie siedzę z turbanem zajadając się pączkiem bo mama upiekła.
Uwielbiam te własnej roboty i to nieposypane cukrem pudrem mmmm... W związku z tym że póki co nie muszę wkuwać jak dzika i mam do wieczora czas dla siebie bo TŻ w pracy i wraca ok 19:30
kupiłam sobie 2 gazetki nowego Joy'a i cztery kąty.
Jak zmyję odżywkę to się zaszyję na kanapie i sobie będę czytać, a włoski będą same schły .
Jak by tego było mało, odrost niby nie rzuca się w oczy, ale swoim rozmiarem powoli zwraca uwagę, chociaż bardziej popielatą poświatą i blaskiem a przyszła teściowa aż kazała mi się 2 razy z profilu i tyłu odwrócić bo stwierdziła że dość widocznie mi włosy urosły i w ogóle odżyły....achh... w końcu dbam o nie a jak się cieszę to i one rosną
Piękne macie odrosty, tak pokazujecie i dajecie motywację więc na dniach też postaram się coś wstawić.
Bon jur kochane

ps. idę sobię zrobić porządny koktajl owocowy orzeźwiający i zdrowy mm... zauważyłam że nie tylko kosmetyki, olejowanie i suplement mi pomaga ale też staram się dobrze odżywiać, chociaż nie zawsze mi wychodzi ;p i wtedy włosy odwdzięczają się za taką bombę w czystej postaci jak własnoręczny koktajl.
To fajnie, że weekend Ci się udał!
I gratuluję zaliczonego egzaminu
Ja właśnie muszę się zebrać i zacząć się uczyć, bo we wtorek najgorszy egzamin w tym semestrze, a ja jeszcze nic nie umiem, a materiału jest multum

Z czego sobie robisz koktajl?
Ja czasem jak jestem w galerii handlowej to na stoisku Grycana kupuję sobie jakiś koktajl albo soczek Też są pyszne, ale to nie to samo co własnoręcznie w domu robiony
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 15:32   #2976
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
I prawidłowo, może zarazimy inne wizażanki zapuszczające naturalki do olejowego dbania o włosy

Ja bym się nie przemogła zjeść kanapki z olejem kokosowym Przez to, że stosuje się go na włosy, miałabym wrażenie, że jem coś niejadalnego
Ja wlasnie mam ten jadalny-nie jest to ten typowy do wlosów Wydobywam go lyzeczka,bo to jest taki zbity tluszczyk-wiec nie macam palcami Nawet juz skosztowalam
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 15:36   #2977
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Ja wlasnie mam ten jadalny-nie jest to ten typowy do wlosów Wydobywam go lyzeczka,bo to jest taki zbity tluszczyk-wiec nie macam palcami Nawet juz skosztowalam
No ja wiem, wiem, że chodzi o ten jadalny

I dobry?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 15:39   #2978
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No ja wiem, wiem, że chodzi o ten jadalny

I dobry?
Nawet dobry jabym miala smarowac kanapki margaryna,to wole ten kokos No ale z racji,ze malo pieczywa spozywam to se daruje(a jak juz spozywam to nie smaruje niczym )
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 16:02   #2979
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
To fajnie, że weekend Ci się udał!
I gratuluję zaliczonego egzaminu
Ja właśnie muszę się zebrać i zacząć się uczyć, bo we wtorek najgorszy egzamin w tym semestrze, a ja jeszcze nic nie umiem, a materiału jest multum

Z czego sobie robisz koktajl?
Ja czasem jak jestem w galerii handlowej to na stoisku Grycana kupuję sobie jakiś koktajl albo soczek Też są pyszne, ale to nie to samo co własnoręcznie w domu robiony
Uczyłam się tyle że ledwo na oczyska widziałam, ale poza tym że fajnie jest mieć spokój, motywacją było to że egzamin poprawkowy jest za 2 tygodnie, jako że to zaoczne to w sobotę ---> 12 luty, czyli w moje urodziny! Załamałabym się do końca, bo nie dość że kolejne dni zmarnowane bo trzeba się "douczyć" to w same urodziny męczyć się,stresować i nie wiadomo jaki efekt by był..

Właśnie wróciłam z kuchni z długaśną szklaną po calsbergu w którym oczywiście jest koktajl. A robię go tak:
2 banany,2-3 mandarynki, 1 pomarańcz,duże jabłko, trochę borówek do koloru, trochę soku pomarańczowego, 1-2 kiwi,1 naturalny jogurt danon, marchew<-- i to taka podstawa, ale dzisiaj nie miałam marchewki, miałam za mało soku pomarańczowego więc dolałam też troszkę porzeczkowego nektaru i pyszne a w lato zamiast borówek albo z nimi, dokładam truskawek parę. Wpierw wlewam sok, dodaje parę owoców i miksuję i potem dolałam trochę drugiego ale tylko trochę żeby za rzadko nie wyszło. I po każdych owocach miksuje, na koniec wlewam cały mały jogurt i wtedy miksuję najdłużej. I zauważyłam że dzięki temu najlepsza konsystencja jest i wszystko dobrze poszatkowane, nie lubię jak mi jakieś fusy pływają

...a dzisiaj dodałam jedną tabletkę skrzypowity, bo zostały mi 2
a ze biorę vitapil to wiadomo- jak jedno to nie drugie.
Zmiksowana została na sam koniec tak porządnie, na najwyższych obrotach i zawsze jakieś dodatkowe witaminki dla włosów.
A przy okazji rodzice się napili
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 17:24   #2980
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Jakiś inny wątek nam się podczepił z naturalnymi włosami.
Też sobie nie wyobrażam zjeść kanapkę z kokosowym lub innym olejem wolę masełko
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 17:43   #2981
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja spędzałam weekend z narzeczonym i pochwalił mnie, że mój odrost ma taki śliczny platynowy kolor i tak błyszczy Dobrze czuć wsparcie od tej najważniejszej osoby!

Ale eh Dziewczyny stres mnie zjada, bo jutro mam egzamin z psychologii klinicznej, a na 9 zagadnień mam 1 opracowane... Trzymajcie kciuki i mantrujcie za mnie jutro, co?
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 19:21   #2982
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
srebrna_smugo ile Twój odrost ma juz cm.? Sliczny jest i dlugi Prawie wszystkim dziewczynom odrost zlewa sie z farbowancami a widze,ze u Ciebie podobnie jest jak u mnie Wreszcie nie czuje sie samotnaTeraz mam pytanie:czy tak zamierzasz do konca zapuszczac swoje naturelki,nie farbujac pod ich kolor farbowanców???Mam nadzieje,ze tak
Nie wiem ale moj centymetr pokazuje 5cm a to raczej nie możliwe
Dziękuję i już Ci mówie, że 10 lutego bede znów podcinać tak z 1,5cm. Nie bede farbowała bo nie wiem czy znajde taką farbe podobną do moich naturalków poprostu bede ścinać a jak odrosną do brody to zetne wszystko w pierony przeżyjemy to (wole nie kusić losu farbą).
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
SREBRNA świetnie widać odrost, nawet gdy jest mokry. I już jest długi




Mam pytanie do Was kochane: masujecie sobie skórę głowy? Podobno pozytywnie to wpływa na włosy, na cebulki, szybciej rosną itp.
Wczoraj jak sobie robiłam taki masaż to pełno włosów miałam na sobie, a przecież byłam delikatna
Dziękuję jestem przeszczęsliwa ^_^ ja masuje skóre głowy codziennie ręką, uwielbiam dotykać naturalki i może efekt widać


Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
no no elegancki odrościk
Dziękuję


Szkoda, że nie moge z Wami cześciej rozprawiać o wloskach ale mam dużo spraw i obowiązków.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:09   #2983
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej dziewczyny, znalazlam artykul o toksycznosci i rakotworczosci farb do wlosow http://amigdalina.com.pl/?p=1236
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:46   #2984
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Przeczytałam ten artykuł, w sumie nic dziwnego, farby to chemia i na pewno na zdrowie nie wyjdą. Nic też dziwnego, że coraz częściej choruje się na nowotwory...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:56   #2985
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Czy to chodzi o nowotwory, czy toksyczność, czy zniszczenie włosów, osłabienie cebulek, efekt nie taki jak byśmy chciały bo napisane jest ciemny popielaty blond - wychodzi ciemny brąz który spiera się na rudo obok popiołu może leżało ale nic wspólnego z tym nie ma, obojętnie o cokolwiek by tu nie chodziło...

Cieszę się że w końcu zmądrzałam!


Co prawda minęło dopiero 3,5 miesiąca (chociaż mam wrażenie że więcej) Ale mało tego - jeszcze nawet 2 tyg temu myślałam że się złamię. Wczoraj jednak wieczorem tak się jakoś zmotywowałam, tyle się zdjęć naoglądałam, 2 mnie mocno w głowę "uderzyły" I jak dzisiaj oglądałam farby bo byłam w sklepie to normalnie z obrzydzeniem nawet na te piękne kolorki z pudełek
Nie mogę się doczekać swoich naturalek i to długich...
Jak Wam z czasem jedno zdjęcie pokażę to te które mają naturalny kolor ciemny popielaty blond to się zakochają

ps. cieszę się że te 3,5 miesiąca niedługo 4 mam już na koncie "niefarbowania" współczuje tym które dopiero uczą się walczyć i są to ich pierwsze początki. Ale jak się zaprzecie dziewczyny to to na prawdę szybko zleci a efekty będą!
Ja gdybym tyle razy się nie złamała miałabym już odrost około 10 cm jak nie więcej z tym co mam teraz.
Jak widać - nie warto się łamać, trzeba się przełamać i wytrzymać
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-01-31 o 12:00
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:52   #2986
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Jakiś inny wątek nam się podczepił z naturalnymi włosami.
Też sobie nie wyobrażam zjeść kanapkę z kokosowym lub innym olejem wolę masełko
Ja tam nie uzywam ani masla ani margaryny
Ehh dziewczyny ja widze,ze Wy tu wszystkie sie ciezko uczycie Jak ja sie ciesze,ze juz dawno szkole mam za soba-przynajmniej nerwica mnie opuscila
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:55   #2987
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Ja tam nie uzywam ani masla ani margaryny
Ehh dziewczyny ja widze,ze Wy tu wszystkie sie ciezko uczycie Jak ja sie ciesze,ze juz dawno szkole mam za soba-przynajmniej nerwica mnie opuscila
Ja mam jutro najgorszy egzamin w całym semestrze a zamiast się uczyć siedzę na wizażu
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:06   #2988
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja mam jutro najgorszy egzamin w całym semestrze a zamiast się uczyć siedzę na wizażu
No no no bo zaraz przyjde kabelek odciac Nie no,co bys potem zrobila w razie dolka Jeszcze bys cale wloski pofarbowala
Dobra Ty uciekaj sie uczyc a ja uciekam parzyc pokrzywe i szykowac sie do pracy Jak wróce to znów mnie czeka kokosowanie(ostatnio bylo w czwartek na noc)
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:14   #2989
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No no no bo zaraz przyjde kabelek odciac Nie no,co bys potem zrobila w razie dolka Jeszcze bys cale wloski pofarbowala
Dobra Ty uciekaj sie uczyc a ja uciekam parzyc pokrzywe i szykowac sie do pracy Jak wróce to znów mnie czeka kokosowanie(ostatnio bylo w czwartek na noc)
No przydałoby się żeby na czas sesji wizaż mi nie działał

Chyba Cię posłucham Bo czasu coraz mniej a wiedzy nie przybywa

Łoo, w czwartek? Ja się olejuję prawie codziennie i powoli się uzależniam widząc efekty Chyba jeszcze nigdy nie miałam takich mięciutkich włosów, choć końcówki widzę, że tak czy siak będę musiała ściąć, bo znów zaczęły się łamać Myślę, że to od serum na końce, jakieś dziwne jest Muszę się w inne zaopatrzyć
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 14:55   #2990
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znalazlam artykul o toksycznosci i rakotworczosci farb do wlosow http://amigdalina.com.pl/?p=1236
powiedziałam chłopakowi i aż mnie błagał żebym nigdy nie farbowała

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Czy to chodzi o nowotwory, czy toksyczność, czy zniszczenie włosów, osłabienie cebulek, efekt nie taki jak byśmy chciały bo napisane jest ciemny popielaty blond - wychodzi ciemny brąz który spiera się na rudo obok popiołu może leżało ale nic wspólnego z tym nie ma, obojętnie o cokolwiek by tu nie chodziło...
z tym się absolutnie nie zgodzę mnie farby zawsze wychodziły takie jakie miały wyjść i refleks zostawał taki jaki miał być - to jest kwestia moim zdaniem włosów i nie należy tego uogólniać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 15:46   #2991
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No przydałoby się żeby na czas sesji wizaż mi nie działał

Chyba Cię posłucham Bo czasu coraz mniej a wiedzy nie przybywa

Łoo, w czwartek? Ja się olejuję prawie codziennie i powoli się uzależniam widząc efekty Chyba jeszcze nigdy nie miałam takich mięciutkich włosów, choć końcówki widzę, że tak czy siak będę musiała ściąć, bo znów zaczęły się łamać Myślę, że to od serum na końce, jakieś dziwne jest Muszę się w inne zaopatrzyć
a jak długo się już olejujesz? ja dopiero zaczynam prawdę mówiąc i już nie mogę się doczekać efektów narazie to sobie ustaliłam co każdego dnia nakładam na włosy tak, by codziennie je móc pielęgnować i żeby w końcu były mega zdrowe i błyszczące
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 16:04   #2992
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
powiedziałam chłopakowi i aż mnie błagał żebym nigdy nie farbowała


z tym się absolutnie nie zgodzę mnie farby zawsze wychodziły takie jakie miały wyjść i refleks zostawał taki jaki miał być - to jest kwestia moim zdaniem włosów i nie należy tego uogólniać
Chodziło mi o którykolwiek z czynników...
Nie napisałam że u wszystkich farby "nie wychodzą" bo i na pewno znajdą się osoby którym farba nie zniszczyła jakoś mocno włosów a przestają farbować bo im się nie chce mazać odrostów
U mnie akurat na zaprzestanie w farbowaniu składają się praktycznie wszystkie te czynniki + marudzenie TŻ'ta
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:16   #2993
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny z nadmiaru nauki chemi do środowego egzaminu zwariowałam chyba. Kupiłam sobie dzisiaj olej z pestek winogron który oczywiście już trzymam na włoskach i skrzypowitę z racji tego że była dla mnie rewelacyjna tylko że mam masażer do niej ;DD Bede sie masowała, olejowała i jadła witaminki ;PP No i zapisałam sie na podciecie wloskow na czwartek ;DDD
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:55   #2994
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja jestem już po wszystkich egzaminach, dzisiaj przetrwałam ten najgorszy, z psychologii klinicznej.

Co do olejowania to przez tydzień na noc nakładałam Vatikę i włosy mi błyszczą jak szalone. Dzisiaj je zostawiam bez bo jutro rano po umyciu nałożę WAXa na godzinkę. Tylko albo mi się wydaje albo Vatika jakoś zmienia mi kolor włosów na taki ciemnozłoty w porównaniu do zwykłego szarego blondu. Miała tak któraś z Was?
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 10:39   #2995
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej dziewczyny Zglaszam sie do was ! nie faruje juz dokladnie rok ( od studniowki ) i ppowiem wam ze sie czuje z tym super ! wlosy wracaja powoli do lask, teraz zajmuje sie glownie regeneracją i odzywianiem, Farby sa afe! )
__________________
- Jakie zbrodnie popełnił- zaśpiewał Leśny Gnom
-Mordował, zdradzał, umyślnie niszczył statki,
torturował, szantażował, rabował, sprzedawał dzieci w niewolę, on...
- Nie obchodzą mnie wasze spory religijne- przerwał Leśny Gnom
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 10:47   #2996
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ah dziewczyny olej z pestek winogron jest cudem ! włoski po nim przemile ;P Może uda mi sie kupic dzisiaj Vatike to będe mieszała i olejowała połączeniem )) Ale mnie nakręcilyscie
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 10:49   #2997
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

AngelkaMorelka a mieszasz go moze z kokosowym?;> bo sie zastanawiam czy by tak nie zrobic
__________________
- Jakie zbrodnie popełnił- zaśpiewał Leśny Gnom
-Mordował, zdradzał, umyślnie niszczył statki,
torturował, szantażował, rabował, sprzedawał dzieci w niewolę, on...
- Nie obchodzą mnie wasze spory religijne- przerwał Leśny Gnom
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:08   #2998
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No przydałoby się żeby na czas sesji wizaż mi nie działał

Chyba Cię posłucham Bo czasu coraz mniej a wiedzy nie przybywa

Łoo, w czwartek? Ja się olejuję prawie codziennie i powoli się uzależniam widząc efekty Chyba jeszcze nigdy nie miałam takich mięciutkich włosów, choć końcówki widzę, że tak czy siak będę musiała ściąć, bo znów zaczęły się łamać Myślę, że to od serum na końce, jakieś dziwne jest Muszę się w inne zaopatrzyć
No niestety Ja tylko 2x w tyg. myje wlosy no czasem 3-dlatego tez tylko 2-3 razy je olejuje...Na efekty bede musiala se jeszcze poczekac
Co do farbowania-ja farbowalam tylko odrosty i nie mialam zniszczonych wlosów,jedynie koncówki czasem mi sie rozdwajaly ale poza tym byly zdrowe...To wlasnie wieczne farbowanie tych odrostów mnie zniechecilo do dalszego dzialania-dlatego postanowilam wrócic do naturalnych dzis sie wybiore jakies oleje kupic
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:09   #2999
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

odrost przy moim kolorku włosów , jest prawie niewidoczny oznaczyłam do czarną kreską, na żywo również ciężko go zauważyć... malutki jest jak na razie, włosy takie rozczochrane, bo mokre zdjecia troche przekłamują kolor, bo na żywo mam zimny kolor włosów. a tu jakiś rudawy widzę :P wiem, ze mialam juz nie farbowac, ale tym razem sie opłaciło z tam ''widocznymi '' odrostami mozna spokojnie zapuszczac naturalki:P scielam tez ostatnio wlosy na prosto, jakies 5 cm, za jakis czas znowu, zeby pozbyc sie suchych koncowek :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie7119.jpg (22,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie7121.jpg (24,0 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-02-01 o 11:18
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:48   #3000
martgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej dziewczyny!
Ja się raz olejowałam co prawda oliwą z oliwek ( nic innego w domu nie miałam ) ale przyznam, że czuć było, że wloski jakieś takie inne, fajne.

Ostatnio oglądałam serial 90210 a tam jedna z aktorek o proszę:

załącznik 1

wcale nie uważam, żeby odrosty tak źle wyglądały.
Pare miesięcy temu czytałam, że gwiazdy hollywood robią sobie specjalnie włosy tak jak na zdjęciu. A my to mamy gratis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg annie.jpg (22,4 KB, 57 załadowań)
martgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.