Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 14:19   #1321
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Aniu kochana jak ja się nie mogę doczekać Twoich ślicznych włosów po użyciu hennyJak wyjdzie Ci kolor podobny do Margo to padnę z zazdrości i rozjaśnię swoje włosy,żeby taki kolor mi wyszedł

Anuś mi nie wyjdzie taki kolor jak Margo - ja użyłam ciemnego brązu i czerni Mam nadzieję uzyskać czekoladowy brąz ale co wyjdzie to czas pokaże
Może Młodą namówię na hennę to wtedy u niej bedziemy dążyć do koloru Margo.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 14:20   #1322
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam wrocic do tematu mydelek juz ktorys dzien pod rzad umylam sie mietowym phenome i nie smarowalam niczym potem. skore mam w jak najlepszym porzadku, niczego jej nie brakuje ale kojarze, ze ktores dziewczyny na to mietowe mydlo akurat narzekaly. co bylo powodem? boje sie, ze sie po jakims czasie "przejade" (albo wyjde jak zablocki na mydle... )
Co do mydełka, to zdaje mi się, że Margo nie była zadowolona z tego dziecięcego, ale z miętowego też ktoś chyba. Cieszę się, że Ci się tak podoba, ja byłam z My First zadowolona, wiec się na miętowe już dobrze nastawiłam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 14:24   #1323
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, na temat rozjasniania wlosow chyba nie ma sensu dyskutowac, bo to nie dyskusja... ja tez znam rozjasniane dziewczyny i zazdroszcze im wlosow (ja nie farbuje, bo mam takie slabizny, ze strach nawet z henna podchodzic )

chcialam wrocic do tematu mydelek juz ktorys dzien pod rzad umylam sie mietowym phenome i nie smarowalam niczym potem. skore mam w jak najlepszym porzadku, niczego jej nie brakuje ale kojarze, ze ktores dziewczyny na to mietowe mydlo akurat narzekaly. co bylo powodem? boje sie, ze sie po jakims czasie "przejade" (albo wyjde jak zablocki na mydle... )

Masz bardzo śliczne włoski! Nie pisz głupot i cuda z nimi zrobiłaś
Taki kolor jak Twoj mi sie bardzo podoba, szkoda, że ja w takim wyglądam jak pajac
Wiesz, ja mam te miętowe ale uzywa go tylko tz.......
Ja natomiast uzywam obecnie do paszczy mydełka psor, które dostałam od Effy i bardzo mi sie podoba!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 14:36   #1324
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

uff, nadrobiłam z grubsza
Melya, Evitka, Wachlarzyk gratuluję rusków i czekam na relację z użytkowania szamponów. sama chciałam ten ochrona i energia, ale chyba Melya mi sprzed nosa sprzątnęła teraz poczekam na dostawę

Margo masz przepiękne włosy. Chciałabym żeby moje tak błyszczały a tymczasem sypią się niemiłosiernie znów

i mam mały problem, zrobiły mi się dziwne zgrubienia na pięcie. nie pomagają kąpiele z zielonego koszyczka, nawet 20% dodatek mocznika do balsamu nie daje rady. Mogę jeszcze więcej tego mocznika sypnąć? albo co jeszcze może pomóc?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:03   #1325
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
uff, nadrobiłam z grubsza
Melya, Evitka, Wachlarzyk gratuluję rusków i czekam na relację z użytkowania szamponów. sama chciałam ten ochrona i energia, ale chyba Melya mi sprzed nosa sprzątnęła teraz poczekam na dostawę

Margo masz przepiękne włosy. Chciałabym żeby moje tak błyszczały a tymczasem sypią się niemiłosiernie znów

i mam mały problem, zrobiły mi się dziwne zgrubienia na pięcie. nie pomagają kąpiele z zielonego koszyczka, nawet 20% dodatek mocznika do balsamu nie daje rady. Mogę jeszcze więcej tego mocznika sypnąć? albo co jeszcze może pomóc?
Używam od lat pumeksu. Moje problemy ze stwardnieniami zaczęły się w wieku ok 22 lat. Najpierw robię podobną kąpiel co Margo polecała- tą z mydłem. Potem ścieram zrogowacenia pumeksem (aktualnie mam wulkaniczny, jest bardzo dobry). Osobiście nie polecam pumeksów, które wyglądają trochę jak, jak zimny kamień, porowaty, mają jasno szary kolor i sa śliskie, gładkie w porownainiu do innych, nie wiem jak je opisać, ale często są na sznureczkach, lepsze są takie w rodzaju tych Syreny, w ktore można wbić paznokieć: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny-syrena.html . Ale i tak polecam wulkaniczny.

Masuję stopy szczotką i wsmarowuję co mam pod ręką treściwszego. Mocznika aktualnie nie używam, ale uważam, że warto. Nie wiem, czy można się takich zgrubień pozbyć z punktu medycznego, bo same kąpiele i pumeks tego nie zlikwidują, jedynie na chwilę. Nie wiem, czy mówimy o tym samym, jeśli tak, to obawiam się, że już do końca życia te zgrubienia będą się odnawiać, jeśli regularnie 1-2 razy w tygodniu nie będziesz robić zabiegów ich usuwania. Paradoksem jest niestety też to, że im częściej używamy pumeksów, tym szybciej skóra rogowacieje, bo jest to dla niej naturalny proces regeneracyjny. Poza tym wazne są buty jakie nosimy, bo to często od jednych felernych butów się wszystko zaczyna.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:28   #1326
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
uff, nadrobiłam z grubsza
Melya, Evitka, Wachlarzyk gratuluję rusków i czekam na relację z użytkowania szamponów. sama chciałam ten ochrona i energia, ale chyba Melya mi sprzed nosa sprzątnęła teraz poczekam na dostawę
Jestem niewinna! Wzięłam tylko odżywkę, nie brałam szamponu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:30   #1327
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Masuję stopy szczotką i wsmarowuję co mam pod ręką treściwszego. Mocznika aktualnie nie używam, ale uważam, że warto. Nie wiem, czy można się takich zgrubień pozbyć z punktu medycznego, bo same kąpiele i pumeks tego nie zlikwidują, jedynie na chwilę. Nie wiem, czy mówimy o tym samym, jeśli tak, to obawiam się, że już do końca życia te zgrubienia będą się odnawiać, jeśli regularnie 1-2 razy w tygodniu nie będziesz robić zabiegów ich usuwania. Paradoksem jest niestety też to, że im częściej używamy pumeksów, tym szybciej skóra rogowacieje, bo jest to dla niej naturalny proces regeneracyjny. Poza tym wazne są buty jakie nosimy, bo to często od jednych felernych butów się wszystko zaczyna.
dziękuję, no ale właśnie od pumeksu jest coraz gorzej. zawsze złuszczałam pumeksem, smarowałam kremem do stóp i było nawet ok, a ostatnio zaczęły mi się robić takie zgrubienia tylko wokół pięty, bo sama pięta jest ok. nie pocieszasz mnie pisząc, że to się będzie odnawiać, choć na razie myślę tylko o tym, żeby to po prostu usunąć, a co dalej, będę się martwić potem.
a ile możne dodać maksymalnie moczniku w %? Auraria gdzieś pisała, ale nie mogę tego znaleźć?

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Jestem niewinna! Wzięłam tylko odżywkę, nie brałam szamponu.
a już chciałam Cię wrobić w szampon
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 15:33   #1328
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Jestem niewinna! Wzięłam tylko odżywkę, nie brałam szamponu.
upiekło Ci się

Właśnie sobie przypomniałam, że w jednej z paczek iherba jest peeling do twarzy - przydałby sie teraz mam cos tam do peelingu, ale chciałabym coś nowego.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:35   #1329
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, na temat rozjasniania wlosow chyba nie ma sensu dyskutowac, bo to nie dyskusja... ja tez znam rozjasniane dziewczyny i zazdroszcze im wlosow (ja nie farbuje, bo mam takie slabizny, ze strach nawet z henna podchodzic )

chcialam wrocic do tematu mydelek juz ktorys dzien pod rzad umylam sie mietowym phenome i nie smarowalam niczym potem. skore mam w jak najlepszym porzadku, niczego jej nie brakuje ale kojarze, ze ktores dziewczyny na to mietowe mydlo akurat narzekaly. co bylo powodem? boje sie, ze sie po jakims czasie "przejade" (albo wyjde jak zablocki na mydle... )
mi miętowe phenome się podoba ale do ciała do buzi wole mydełka z LF.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:49   #1330
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dziękuję, no ale właśnie od pumeksu jest coraz gorzej. zawsze złuszczałam pumeksem, smarowałam kremem do stóp i było nawet ok, a ostatnio zaczęły mi się robić takie zgrubienia tylko wokół pięty, bo sama pięta jest ok. nie pocieszasz mnie pisząc, że to się będzie odnawiać, choć na razie myślę tylko o tym, żeby to po prostu usunąć, a co dalej, będę się martwić potem.
a ile możne dodać maksymalnie moczniku w %? Auraria gdzieś pisała, ale nie mogę tego znaleźć?

Zdaje się, że pisała o dużych stężeniach 40-60 %, ale nie często, raz na 2 tygodnie.

Mnie derma powiedziała, że stopy się tak zachowują z wiekiem, że to jest proces w ramach ich ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, oczywiście nie u każdego, ale że to jest naturalne i dopóki nie zaczyna przeszkadzać w życiu nie tylko z punktu estetycznego, to jest normalne. Ponoć są przypadki rzadkie anomalii, że te zgrubienia zaczynają za bardzo narastać i nawet prowadzić do bólu i deformacji stóp. Zbytnio się nie orientuję, czym się to leczy. Poszłam z tym problemem do dermatologa, właściwie to przy okazji innych dolegliwości skórnych, ale skierowała mnie tylko do kosmetyczki i właśnie zaleciła jakąś maść z mocznikiem. Pozostaje mi więc pumeks raz w tygodniu i już tak 5 lat żyję i na razie jest ok. A poza tym zdaje mi się, że tu też kwasy mogą coś pomóc
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:54   #1331
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to mnie wlasnie pograzylas a nie wiesz czy shine on tez jest w promocji?? poluje na burbon wanilie i shine on
Evitko piekna kolekcja mydelek
You welcome Shine on nie ma na 100% a co do drugiego, to nie wiem... musiałabym sprawdzić.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Wiesz, ja mam te miętowe ale uzywa go tylko tz.......
O to całkiem tak, jak u mnie.

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
i mam mały problem, zrobiły mi się dziwne zgrubienia na pięcie. nie pomagają kąpiele z zielonego koszyczka, nawet 20% dodatek mocznika do balsamu nie daje rady. Mogę jeszcze więcej tego mocznika sypnąć? albo co jeszcze może pomóc?
Aga ja miałam przez kilka lat dziwne zgrubienie na kostce lewej stopy, na górze; bardzo wysuszone i nieco ciemniejsze niż reszta skóry; zrobiłam sobie krem do stóp, przepis z zsk linkowałam stronę wcześniej - oczywiście tylko z grubsza się trzymałam proporcji, dałam 15% mocznika i sporo kwasu l-mlekowego i on jest super do stóp, bardzo nawilżył a po kilku użyciach tego zgrubienia też się pozbyłam.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 16:01   #1332
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O to całkiem tak, jak u mnie.


Używam masła jmo od Anusi i no, kurcze, fajne! Ostrzegała mnie.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 16:09   #1333
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
mi miętowe phenome się podoba ale do ciała do buzi wole mydełka z LF.
z LF mam nastepne w kolejce do wyprobowania juz sie nie moge doczekac! mietowe leci tylko do ciala (z wyjatkiem pewnych okolic, do ktorych jakos wole sie mydlem nie zblizac )

Aga, pewnie lato, otwarte buty przyczynily sie troche do zgrubien na pietach... nie wiem dokladnie, jakie masz konkretnie na mysli, ale jesli taki twardy, suchy "pierscien" na brzegu piety, to ojjj witaj towarzyszko niedoli mozna to zniwelowac regularnymi(!) kapielami w soli, mydelku czy co tam sie nawinie... potem taka zmiekczona skore najlatwiej usunac tymi czarnymi tarkami (taki niby papier scierny). poprawka peelingiem i dobrze wmasowany krem, mocznika zdaje sie spokojnie mozesz dac i 40% czy nawet obilo mi sie o oczy 60%, tylko moze nie tak od razu - sprawdz jak 30% podziala itd... wtedy te zgrubienia tak spulchnieja (wiec nie smaruj tym calych stop).
mi swego czasu pomogla nienaturalna masc scholl "schrundensalbe", ale chyba od tego czasu sklad juz zmienili i nie wiem jak z dzialaniem teraz. trzasnij sobie tez kwasy - salicylowy na przyklad albo AHA


aaaaa!!!!!!!! i sprawdz na wszelki wypadek hormony. chyba tarczycy (???)

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-07-14 o 16:11
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 16:20   #1334
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aga ja miałam przez kilka lat dziwne zgrubienie na kostce lewej stopy, na górze; bardzo wysuszone i nieco ciemniejsze niż reszta skóry; zrobiłam sobie krem do stóp, przepis z zsk linkowałam stronę wcześniej - oczywiście tylko z grubsza się trzymałam proporcji, dałam 15% mocznika i sporo kwasu l-mlekowego i on jest super do stóp, bardzo nawilżył a po kilku użyciach tego zgrubienia też się pozbyłam.
o dziękuję wiedziałam, że gdzieś mi się coś obiło, żeby połączyć mocznik z czymś jeszcze. ja sobie mocznik rozpuściłam w b. małej ilości hydrolitu szałwiowego i dodałam do balsamu alterry, następnym razem dorzucę też trochę kw. mlekowego (mam nadzieję, że nie będzie zbyt wodnisty), a jak będę miała zestaw chemika i jakiś emulgator to ukręcę od podstaw ten kremik
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Aga, pewnie lato, otwarte buty przyczynily sie troche do zgrubien na pietach... nie wiem dokladnie, jakie masz konkretnie na mysli, ale jesli taki twardy, suchy "pierscien" na brzegu piety, to ojjj witaj towarzyszko niedoli mozna to zniwelowac regularnymi(!) kapielami w soli, mydelku czy co tam sie nawinie... potem taka zmiekczona skore najlatwiej usunac tymi czarnymi tarkami (taki niby papier scierny). poprawka peelingiem i dobrze wmasowany krem, mocznika zdaje sie spokojnie mozesz dac i 40% czy nawet obilo mi sie o oczy 60%, tylko moze nie tak od razu - sprawdz jak 30% podziala itd... wtedy te zgrubienia tak spulchnieja (wiec nie smaruj tym calych stop).
mi swego czasu pomogla nienaturalna masc scholl "schrundensalbe", ale chyba od tego czasu sklad juz zmienili i nie wiem jak z dzialaniem teraz. trzasnij sobie tez kwasy - salicylowy na przyklad albo AHA


aaaaa!!!!!!!! i sprawdz na wszelki wypadek hormony. chyba tarczycy (???)

tia, właśnie taki pierścień! będę pomału zwiększać stężenie mocznika. znalazłam już ten post Aurari i tam było do 40%. mam nadzieję, że pomoże
no właśnie tarczyca, tego się obawiam. bo włosy mi znów lecą od jakiś 3 dni bardziej niż zawsze (ale to może bardziej ta nadwrażliwość)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 16:24   #1335
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a ja właśnie chyba burbon wanilie będę miała na zbyciu
no ja po prostu nie umiem aż tak mało nakładać na włosy

dziewczyny co polecacie ujędrniającego do ciała oj przydało by mi się coś niestety
gapa ze mnie jakos mi umknelo bardzo chetnie sie wymienie odpisalam na pw
Moze cos z "ruskich" tam sa masla ujedrniajace

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Masz bardzo śliczne włoski! Nie pisz głupot i cuda z nimi zrobiłaś
Taki kolor jak Twoj mi sie bardzo podoba, szkoda, że ja w takim wyglądam jak pajac
Wiesz, ja mam te miętowe ale uzywa go tylko tz.......
Ja natomiast uzywam obecnie do paszczy mydełka psor, które dostałam od Effy i bardzo mi sie podoba!
Tez lubie to mydelko fajnie peelinguje buzke ale cos go ostatnio w rossie nie widzialam nie wiem czy nie wycofali ze sprzedazy

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
You welcome Shine on nie ma na 100% a co do drugiego, to nie wiem... musiałabym sprawdzić.

O to całkiem tak, jak u mnie.

Aga ja miałam przez kilka lat dziwne zgrubienie na kostce lewej stopy, na górze; bardzo wysuszone i nieco ciemniejsze niż reszta skóry; zrobiłam sobie krem do stóp, przepis z zsk linkowałam stronę wcześniej - oczywiście tylko z grubsza się trzymałam proporcji, dałam 15% mocznika i sporo kwasu l-mlekowego i on jest super do stóp, bardzo nawilżył a po kilku użyciach tego zgrubienia też się pozbyłam.
juz sprawdzilam jest w promo ale 123sciri zaproponowala wymianke wiec uda mi sie moze dochowac post zakupowy:brzydal : 123sciri wszystko w Twoich rekach
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 16:51   #1336
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

chyba przegapiłam jakąś promocję na szampony i odżywki Rusk

gayenko, dzięki za informację o Weleda.

mhm0808, pamiętam, że kiedyś pytałaś o vera wang princess taką w kratkę, jest w tk maxx za 133 zl 100 ml
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:02   #1337
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
chyba przegapiłam jakąś promocję na szampony i odżywki Rusk
promocję? nie. ot co, dziki szał. Choć jak chcesz kupować na bioarpie to cały czas jest 10% zniżki (do końca lipca)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:09   #1338
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
promocję? nie. ot co, dziki szał. Choć jak chcesz kupować na bioarpie to cały czas jest 10% zniżki (do końca lipca)

nie dałas się porwać dzikiemu szałowi???
nic straconego, podrzucę Ci cos przy następnym spotkaniu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:24   #1339
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
promocję? nie. ot co, dziki szał. Choć jak chcesz kupować na bioarpie to cały czas jest 10% zniżki (do końca lipca)

aga, wielkie dzięki za informację
a gdzie kupowałyście Rusk?
na bioarpie wpadły mi w oko szampony LOVE2MIX ORGANIC
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 17:30   #1340
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
aga, wielkie dzięki za informację
a gdzie kupowałyście Rusk?
na bioarpie wpadły mi w oko szampony LOVE2MIX ORGANIC
dobrze Ci wpadło w oko ja mam szampon z chili i pomarańczą i jestem baaardzo zadowlona!
Pisząc Rusk masz na myśli kosmetyki rosyjskie, tak?
Ja kupowałam na bioarpie, ale sa też w sklepie kalina - kilka dziewczyn tam kupowało własnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:41   #1341
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dobrze Ci wpadło w oko ja mam szampon z chili i pomarańczą i jestem baaardzo zadowlona!
Pisząc Rusk masz na myśli kosmetyki rosyjskie, tak?
Ja kupowałam na bioarpie, ale sa też w sklepie kalina - kilka dziewczyn tam kupowało własnie
anula, wielkie dzięki
właśnie kończą mi się szampony, to będzie jak znalazł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-07-14 o 17:46
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:48   #1342
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie dałas się porwać dzikiemu szałowi???
nic straconego, podrzucę Ci cos przy następnym spotkaniu
gdyby ktoś mi nie sprzątną spod nosa szamponu to już bym miała zamówienie z Kaliny, a tak czekam do końca lipca na dostawę

a ja myślałam, że Rusk to od rusków
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:50   #1343
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anula, wielkie dzięki
właśnie kończą mi się szampony, to będzie jak znalazł

Samego szamponu szkoda brac......
mam tez maske drożdżową - tez fajna, ale ona na porost włosów, nie jest mocno odżywcza.
Mam odlewkę odżywki natura siberica - zapowiada się świetnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:43   #1344
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Używam masła jmo od Anusi i no, kurcze, fajne! Ostrzegała mnie.......
Masło w takiej tubie? Jest kilka sztuk w promo -40% w Mario koło mnie:0

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
o dziękuję wiedziałam, że gdzieś mi się coś obiło, żeby połączyć mocznik z czymś jeszcze. ja sobie mocznik rozpuściłam w b. małej ilości hydrolitu szałwiowego i dodałam do balsamu alterry, następnym razem dorzucę też trochę kw. mlekowego (mam nadzieję, że nie będzie zbyt wodnisty), a jak będę miała zestaw chemika i jakiś emulgator to ukręcę od podstaw ten kremik
Ni ma za co; Aga nie bój nic; l-mlekowy jest w kroplach, więc za bardzo nie rozwodnisz... ja tam nie mam żadnego zestawu, wszystko robię na przysłowiowe +/- w naczyniach kuchennych i zawsze mi wychodzi... no ale moja siostra jest doktor od chemii, szwagier też więc może ja mam to w genach

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
juz sprawdzilam jest w promo ale 123sciri zaproponowala wymianke wiec uda mi sie moze dochowac post zakupowy:brzydal : 123sciri wszystko w Twoich rekach
Ja pisałam o Shine On, że koło mnie w dwóch Mario nie ma - w razie jakby kto chciał, żebym kupiła

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mhm0808, pamiętam, że kiedyś pytałaś o vera wang princess taką w kratkę, jest w tk maxx za 133 zl 100 ml
Dzięki, mam ją
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:45   #1345
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

aga, a z tymi piętami, to nie masz tak, że w lecie bardziej? bo jak tak, to często się tak robi, w pewnym sensie od chodzenia w sandałach-w sensie że skóra narasta bardziej jakby w funkcji ochronnej i wtedy właśnie powstaje taki pierścień.

Closzku, bardzo dobre stopowe rady
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:56   #1346
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Masło w takiej tubie? Jest kilka sztuk w promo -40% w Mario koło mnie:0
nic nie widzę, nic nie widze.......
jestem na poście, jestem na poście.........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:03   #1347
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja pisałam o Shine On, że koło mnie w dwóch Mario nie ma - w razie jakby kto chciał, żebym kupiła

Dzięki, mam ją
jak gdzies ktos widzial w promo Shine On to musze ja miec
Ja szukam klasycznej very wang princess tej rozowej w dobrej cenie jakby co
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:05   #1348
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
aga, a z tymi piętami, to nie masz tak, że w lecie bardziej? bo jak tak, to często się tak robi, w pewnym sensie od chodzenia w sandałach-w sensie że skóra narasta bardziej jakby w funkcji ochronnej i wtedy właśnie powstaje taki pierścień.

Closzku, bardzo dobre stopowe rady
taaa... dobre rady... tylko zebym ja sama jeszcze taka regularna byla tu w monachium tylu fetyszystow i mi wstyd, jak mi sie rzucaja do stop, a ja akurat nie mam takich dopieszczonych
wlasnie tez zauwazylam, ze w lecie sie piety takie twardsze robia troche glupio, bo akurat wtedy je najwiecej pokazujemy...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:05   #1349
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nic nie widzę, nic nie widze.......
jestem na poście, jestem na poście.........
oj tam,oj tam,niedługo mamy imieniny przecież
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:07   #1350
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
oj tam,oj tam,niedługo mamy imieniny przecież
niby tak, ale moja lista imieninowa przestaje się miescić na formacie A4
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.