Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 17:53   #751
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trufelciu wszystkiego, wszystkiego najlakierowszego jeszcze raz!
oo te śliczne

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ale was rozpieszczam dziś
Loli wspieram cię i twoje złamanie


na 1 dwie warstwy na 2 trzy warstwy
3 warstwy lepsze fajny różyk ja też teraz noszę a tak daaawno nie miałam że się zachwycam

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Anula, toż to miód na moje uszy. Czy raczej oczy Takie słowa od paznokciowego guru, nie powiem podniosły mi paznokciową samoocenę Na razie pochodzę w takich. W życiu bym nie powiedziała, że taki kształt będzie mi pasował.
No bo bardzo mi się spodobały to piszę zaskoczyly mnie na plus ale kwadraty też super.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3620243 0]

Ja chwilowo - od kilku dni - śmigam w golasach. Ale tak mnie to męczy, patrzeć nie mogę, że chociaż flejksami ciapnęłam. Widać jakie mam żółtozielone pazury? Widać, nie? I tak jest lepiej, tu są trzy warstwy evelinki diamentowej, która trochę to przykryła i optycznie wybieliła.[/QUOTE]

śliczne masz pazurki

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Uwaga, spamuję. Zdjęcie aktualne moich paznokci. Zależy mi na zaokrągleniu tunelu paznokcia na palcu wskazującym i środkowym. W drugiej ręce mam tak samo.
hmm no tak jak pisałam trzeba by je w kwadrat bardziej.. tak żeby te rogi się "umiejscowiły" w skórkach bocznych. Z tym że takie coś to mi u faceta nie bardzo pasuje. Masz fajne paznokcie, wypiłuj te dwa tak jak serdecznego (on jest chyba mniej okrągły), ogólnie możesz minimalnie skrócić i będzie super.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

A kwadraty mi chyba jednak nie służą... Pomalowałam wczoraj pazurki Burżujem, co to obiecuje się trzymać na płytce nawet do 10 dni, a już wieczorem miałam pozdzierane końcówki...
Ale Burżujek śliczny jest.
Kolor trochę przekłamany, bo zdjęcia w ostrym słońcu robiłam. W rzeczywistości jest to ciemny przybrudzony granat.
prędzej lakier niż kwadraty piękne paznokcie a na nich cudeńka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I pomalowałam paznokcie.
śliczne

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Dla rozluźnienia atmosfery przedstawiam Wam lenia, który wabi się Ama i który uwielbia wąchać moje paznokcie od razu po malowaniu, a później biegać jak szalona po całym domu i kichać ze smrodu Moja kochana psinka
co za słodka psinka
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 18:09   #752
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mały offtop
słodziaki

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ameljja zanim takie były to długo piłowałam je na bardzo krótko żeby zyskały kształt, a później to już jakoś poszło, pomogły odżywki(nail tek fundation II), kremy do rąk, olejek rycynowy i maść z wit A no i piłowanie tak żeby rogi nie były za długie(Anula o tym pisała) że po piłowaniu moczysz w wodzie żeby zobaczyć czy któryś róg nie wystaje za bardzo gdy się rozpłaszczy
no własnie, paznokcie się przyzwyczajają

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
N
No to ja też pospamuje, jeszcze nie czyszczone i skórki brzydkie ale to od dzisiejszego mycia okien

Załącznik 4855109Załącznik 4855110

+ moje kochane przytulanki

Załącznik 4855111Załącznik 4855112
ładne pazurki zwierzaki mega

a własnie, kiedyś była mowa o czarnych kotach - mój nazywa się czekoladka bo jak był mniejszy to był taki czarny ale zrudziały teraz ściemniał, więc w sumie imię średnio pasuje. Chociaż- czekolada ale bardzo gorzka

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

aaaaaaa i nie mówiłam w środe - DOSTAŁAM SIĘ NA TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO *_* od poniedziałku zaczynam naukę w medycznym studium zawodowym
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
. Nie wiem, za co mnie tak pokarało, ale u mnie każdy paznokieć ma inny kształt tunelu, na to dochodzą jeszcze poprzeczne bruzdy, co razem sprawia, że długie paznokcie wyglądają u mnie po prostu źle
no i co z tego ważne że możesz miec piękne krótkie kwadraty, albo dłuższe migdałki. Nie narzekamy

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i postanowione, że przyciemniam przed 1 października i wtedy też podetnę jeszcze centymetr, może dwa
nie zależy mi tak na długości, jak na tym żeby były zdrowsze
uwielbiam takie gęste końcówki po cięciu

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przedstawiam Wam moje czekoladki mleczne W słońcu, cieniu i z lampą
do zjedzenia
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 18:12   #753
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Doszłam do wzoru na idealne paznokcie jako, że równa długość trzech środkowych daje optyczne złudzenie równej szerokości, trzeba obliczyć stosunek szerokości do wysokości palca wskazującego, srodkowego i serdecznego, z tego wyliczyc średnią i na jej podstawie obliczyć stosunek długości do szerokości paznokci skrajnych.

Agatko brawooo! Spodziewałam się Twojej wygranej

Nefty - bardzo pomysłowo wykorzystałaś kropeczki, podoba mi się

Kqq - świetny kolor nudziaka, lubię te różowsze

Vivinn - juz zapomniałam jak pięknie i starannie malujesz. Ach, ach

Smoothly - mam taką radę, dla innych też piłuj pomalowane paznokcie, bo różnice w długości płytki, wolnego brzegu, kształtu itp. bardzo zmylają, a lakier to pokrywa i przynajmniej mi piłuje się łatwiej

Mam trochę nowych nabytków, ale ja wiem czy pokazywać? Nie chcę was nudzić :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 18:23   #754
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli, miszczu nie każ nam się prosić
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 18:25   #755
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Doszłam do wzoru na idealne paznokcie jako, że równa długość trzech środkowych daje optyczne złudzenie równej szerokości, trzeba obliczyć stosunek szerokości do wysokości palca wskazującego, srodkowego i serdecznego, z tego wyliczyc średnią i na jej podstawie obliczyć stosunek długości do szerokości paznokci skrajnych.
Mam trochę nowych nabytków, ale ja wiem czy pokazywać? Nie chcę was nudzić :P


Jeszcze pytasz?Pokazuj!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 19:00   #756
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja właśnie lubię ubierać się mniej więcej pod kolor paznokci
ja jak mam coś konkretnie zaplanowane di ubrania na jakieś wyjście/okazję to też maluję żeby pasowało ( niekonieczne ten sam kolor ) ale tak na co dzień to wszytsko do wszytskiego bez różnicy

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
pffff znowu tyle zdjęć że nie hej, bo się zdecydować nie mogłam na żadne
pazurki zachwycają
kubki ladne, ale dla mnie nie przebiją mojego kociego

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Nowe dziecko!
udane!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No więc... Pomalowałam paznokcie.


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam problem z ustawieniem szpicka na środku.. jak patrzę na rękę z wierzchu dłonie - OK. Wezmę odwrotnie zginając paznokcie do wnętrza dłoni... Źle!...
i w ogóle wskazujący i serdeczny jest bardziej smukły, a środkowy taki szeroki, że wyglądają na różnej długości a mierzone linijką

Co jeszcze poprawić? Proszę się wypowiedzieć
.
skąd ja to znam
ale jest pięknie i mani piękne

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Chociaż wiem, że Anula chyba wyhodowała sobie tunel o ile dobrze pamiętam
No, to znaczy to nie jest tak, że wziął mi się z niczego, bo kązdy tak jak piszesz ma jakieś tam predyspozycje, kształt płytki itd. Ale po prostu w wieku lat nastu jeszcze nie wiedziałam co i jak z tym wszystkim to paznokcie wyglądały jak wyglądały. A tunel stopniowo wypracowałam

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahahahaha jak to brzmi zabawnie.
Ja sobie wychodowałam zakwas, a Anula tunel


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Może ma jakieś zdjęcia, na których widać zmianę
coś poszukam
załączniki. - kurde nie moge wgrać po kolei coś ;/
1 to moje pierwsze zdjęcie paznokci (to prześwietlone)
potem były długie, a potem ścięłam na zero (po wakacyjnej robocie)
2 właśnie po tym ścięciu, króciutkie (różowe w groszki)
3 zaczęły odrastać, było dużo lepiej ale widać że kciuk zapadnięty. Poza tym teraz jak patrzę to obecnie mam dużo większy łuk paznokcia (nie mylić z tunelem ) (bez lakieru, podwójne zdjęcie)
4 i 5 to kolejne jakieś tam ( granatowy french i zielone)
6 już dłuższe i coraz bardziej wypracowane (ostatni załącznik)

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3623246 6]
Mogą być takie?
[/QUOTE]


są inne, bo zrobiła kropki w innych miejscach, ale wcale nie gorsze

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36233429]C
Wstawiam moje wczorajsze.
[/QUOTE]

jakie ładne paznokcie no i kolor też

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zerknijcie teraz
na tym ostatnim mi się nie podobają
jest nieźle, ale te dwa o których pisałaś pasowaloby chyba ciut zapuścić w stosunku do reszty i bardziej smukło wypiłować no i własnie, w lakierze będzie Ci może łatwiej

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
To moje niedopracowane pseudo migdały
Załącznik 4856882
mogą być bardziej migdałowate, ale i tak cudne pokazuj w lakierze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielone +żółto-czarny kwiat.jpg (27,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne początek.jpg (21,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różowo-złote + białe groszki.jpg (24,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (14,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szafirowy french.jpg (52,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne2.jpg (32,7 KB, 44 załadowań)
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-08-31 o 19:09
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 19:26   #757
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
może Ci się tylko wydaje? bo ciagle na to zwracasz uwage?
Właśnie o to chodzi że mi się nie wydaje, bo odkleja się tylko z jednej strony Z resztą nieważne, byle nie poszło dalej.

Vivinn dobrze Cię tu znowu widzieć

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36237104]Bling-bling [/QUOTE]

Piękne, ale błagam, nie rób swatchy lakierów na ręku
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 19:35   #758
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Trufelku,niestety nigdzie nie spotkałam wzornika abym mogła testować lakiery,wiec pozostaje ręka.Chciałam też Wam pokazac efekt bling-bling
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 19:43   #759
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36244537]Trufelku,niestety nigdzie nie spotkałam wzornika abym mogła testować lakiery,wiec pozostaje ręka.Chciałam też Wam pokazac efekt bling-bling [/QUOTE]

Poszukaj w chińczykach Można zrobić samemu z butelki, albo użyć kartki albo przestaję się czepiać przepraszam
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 19:43   #760
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jak z butelki?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 19:47   #761
justka01081987
Raczkowanie
 
Avatar justka01081987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

hej dziewczynki, dziekuje za pochawly , bo niektore z Was napisało ze są fajne, strasznie duzo piszecie jest co czytać jutro zrobie fotkę to wstawię bo będę malowac, kupiłm dzis nowy lakier to wstawię, troche mi sie podniszczyly bo 3 dni troszke w pracy porobilam ozdobne rzeczy bo przedszkolaki wracaja w poniedzialek, i gdzies a to cos odprysnelo a to cos, a co do lakieru nigdy nie zwracalam na firme ani konsystencję uwagi, wybieralam tanie. ale od 2 msc co mam 1 raz chyba takie paznokcie zauwazylam ze jest kolosala roznica w lakierach, no nic jutro sie odezwe trzeba czesciej pisac zeby sie z Wami zapoznac
__________________
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera.
justka01081987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 19:56   #762
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

No to prosz, nabytki



same delie (w przyszłym tygodniu idę po jeszcze dwie, jestem zachwycona tymi lakierami):



W pepco byłam i w naturze (była ready for boarding limitka i catrice cośtam jakaśtam żeglarska(???) ) to wzięłam tę bazę peel-of, dzisiaj test pod brokatem:

lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:00   #763
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

lolli_pop przez Ciebie pójdę do pepco. A obiecałam sobie przystopować z lakierami
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:01   #764
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli, zeswatchujesz czarny ic zerwony Vegas? Prooszę
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:05   #765
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

hmmm takie w tubce z napisem na gorze mleczko kosmetyczne firmy exclusive czy jakoś tak?
Bo to było moje ulubione za grosze ale zniknęło...
ostatnio za dużo rzeczy mi wycofują!
to jest coś takiego : http://ezakupy.tesco.pl/assets/PL/13...e1_328x328.jpg
możesz wypróbować bo za 4 z groszem to nie żal zaryzykować

nefty - świetne

kqq
- takie delikatne ale mają coś w sobie

vivin
- ten niebieski jest przecudowny !

smoothly
- ja bym na twoim miejscu piłowała je na pomalowanych na dość ciemno bo wtedy lepiej widać jak to wygląda

Anula
- moja czarna kocica na początku miała sie nazywać Kropka, ale ostatecznie się inaczej nazywa i jak ktoś się pyta o jej imię to nie wiemy co powiedzieć bo to dziiiiiiiwne imię, ostatnio też zdarza mi się mówić do niej stara

Lolli - no to mnie zagiełaś z tą metodą na idealne paznokcie

Anula- wow ogromna dawka pięknych paznokci
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:08   #766
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale wzór Lolli jest chyba najlepszy
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:10   #767
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Trufelku - czarnym zaraz będę malować a czerwony gdzieś zesłoczuję. Ale zdjęcia porządne jutro w dzień

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

A, w mojej metodzie szerokość oznacza najmniejszą odległość od jednego wału bocznego do drugiego, bez uwzględniania krzywizn
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:27   #768
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Smoot, wskazujący jest śliczny i uroczy
wskazujący mi się właśnie najbardziej podoba *.*
i wiecie? prawa ręka wyszła mi 100x lepiej ;o

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
gratulacje
dziękuję



Cytat:
uwielbiam takie gęste końcówki po cięciu
ja też



Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Smoothly - mam taką radę, dla innych też piłuj pomalowane paznokcie, bo różnice w długości płytki, wolnego brzegu, kształtu itp. bardzo zmylają, a lakier to pokrywa i przynajmniej mi piłuje się łatwiej
dzięki, spróbuję w Lublinie jak zaopatrzę się w pilnik szklany, tu nie mam nawet lakierów do paznokci



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja jak mam coś konkretnie zaplanowane di ubrania na jakieś wyjście/okazję to też maluję żeby pasowało ( niekonieczne ten sam kolor ) ale tak na co dzień to wszytsko do wszytskiego bez różnicy
a ja tak na co dzien lubie miec dopasowane wszystko - buty, torebkę, paznokcie, makijaż, fryzurę...



Cytat:
jest nieźle, ale te dwa o których pisałaś pasowaloby chyba ciut zapuścić w stosunku do reszty i bardziej smukło wypiłować no i własnie, w lakierze będzie Ci może łatwiej
na pewno, ale problem tkwi w tym, ze paznokcie rosną mi jak chcą. jeden szybciej drugi wolniej i jest co jest.



Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi że mi się nie wydaje, bo odkleja się tylko z jednej strony Z resztą nieważne, byle nie poszło dalej.
oby, oby.



Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to prosz, nabytki



same delie (w przyszłym tygodniu idę po jeszcze dwie, jestem zachwycona tymi lakierami):



W pepco byłam i w naturze (była ready for boarding limitka i catrice cośtam jakaśtam żeglarska(???) ) to wzięłam tę bazę peel-of, dzisiaj test pod brokatem:

łaaaaa *_* chyba muszę wybrać się do pepco

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

smoothly
- ja bym na twoim miejscu piłowała je na pomalowanych na dość ciemno bo wtedy lepiej widać jak to wygląda
tak też zrobię


dziękuję wszystkim za rady, naprawdę dużo to daje !
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-08-31 o 20:29
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:33   #769
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

same delie (w przyszłym tygodniu idę po jeszcze dwie, jestem zachwycona tymi lakierami):
czy tylko ja się nimi nie zachwycam? mam jakieś mieszane uczucia.

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Lolli, zeswatchujesz czarny ic zerwony Vegas? Prooszę
Wg mnie czarny nadaje się tylko solo (ale i tak bez szału) albo na frankena (to mam w planie). Jedna warstwa na jakiś kolor wygląda beznadziejne, za mocno kryje.

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

Anula
- moja czarna kocica na początku miała sie nazywać Kropka, ale ostatecznie się inaczej nazywa i jak ktoś się pyta o jej imię to nie wiemy co powiedzieć bo to dziiiiiiiwne imię, ostatnio też zdarza mi się mówić do niej stara


Anula- wow ogromna dawka pięknych paznokci
Ty mówisz stara a ja maleńka do mojej kociszki

a weź przestań, brzydale i starocie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 20:35   #770
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A tak na niego choruję
Preziu ja tez na niego mocno chorowałam, może nie żałuję zakupy i bym się z nim nie rozstała. Ale aż tak jak myślałam nie powala na kolana...
a teraz powiedz jak bardzo mnie kochasz
PW u ciebie juz

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
coś poszukam
ogromna róznica jest...

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
to jest coś takiego : http://ezakupy.tesco.pl/assets/PL/13...e1_328x328.jpg
możesz wypróbować bo za 4 z groszem to nie żal zaryzykować
ahaaa ale to tylko w Tesco nie?
ja oczywiście nie mam tesco
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:37   #771
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wskazujący mi się właśnie najbardziej podoba *.*
i wiecie? prawa ręka wyszła mi 100x lepiej ;o

a ja tak na co dzien lubie miec dopasowane wszystko - buty, torebkę, paznokcie, makijaż, fryzurę...

na pewno, ale problem tkwi w tym, ze paznokcie rosną mi jak chcą. jeden szybciej drugi wolniej i jest co jest.
hehe bywa i tak

e no, żeby nie było, chodziło mi o dopasowanie lakieru do ubrań reszta jest raczej spójna

rozumiem, musisz trochę oszukać naturę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:45   #772
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe bywa i tak

e no, żeby nie było, chodziło mi o dopasowanie lakieru do ubrań reszta jest raczej spójna

rozumiem, musisz trochę oszukać naturę
zdecydowanie muszę oszukać naturę
zaopatrzę się tylko w jakiś sensowny pilniczek i piłuję na lakierach
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 21:03   #773
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ogromna róznica jest...
ano w sumie u każdej z nas tutaj jest różnica, mniejsza lub większa
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 21:40   #774
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Truflu - wstepnie z lampa i przy lampie

lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 21:55   #775
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli to ten nowy nabytek? ;-)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 21:55   #776
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

tak czarna delia, dwie warstwy bez kolorowego podkładu.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 21:59   #777
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

wow, niezły jest, chyba się skuszę na taki
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 22:05   #778
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Truflu - wstepnie z lampa i przy lampie

fotkifotki
Jaaa, mrok Ale wolałąbym go bez tych wielkich płatków.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 22:12   #779
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli nie zauważyłaś w tej Delii jakis problemów? Bo słyszałam, ze czarny jest jakis gorszy od reszty... toporniejszy..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 22:53   #780
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to prosz, nabytki

fajny zestaw ja ostatnio kupilam z tej firmy co masz Zółty lakier placilam 5.90 a tu widze ze u cb za 3,99 jest....
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.