Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 17:53   #3361
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora
A ja zawsze domywam. Jak masz problem z tym to mozesz spróbować mydła do odplamiania albo aleppo
A jak nie mozesz ymyCod razu po użyciu to do szklanki z wodą i do wieczora postoi i zejdzie wszystk+ ładnie

Dziękuję za rady, skorzystam przy następnym praniu gąbeczki

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A który to bo przegapilam temat?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:57   #3362
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady, skorzystam przy następnym praniu gąbeczki

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------



http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
m.sephora.pl/index.html#!catalog/product/view/P763039 a miała któraś z was ten podkład?
Z pryzm mialam tradycyjne i był super
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:00   #3363
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Never, Oliwia18 a jak sie ma ten cudowny puder Givenchy do pudru Nars? Porównywała któraś z Was?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:01   #3364
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a który cukrowy
mnie bardziej leży 2014 ( chociaz mam i 2015)
klasyka kocham, podobnie jak różanego, urodzinowego i toaletowego
zreszta wszystkie produkty perfumeryjne Muglera kochom !
2015
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:06   #3365
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Zazwyczaj nie robie zapasów ale tak rok musi być a jak ma zapas to 2 lata ale uważam ze dwa lata powinno być minimum... ostatnio znalazłam w s stacjonarnej żel do mycia twarzy ważny do marca 2016 a drugi za nim do lipca.. trochę przegięcie bo ze potrafię pół roku uużywać plus czas zanim poprzedni dobije dna...
A ile od daty produkcji powinno być maksymalnie? Zawsze się zastanawiam jak kupuję coś w S. czy zwracać/wymieniać (jeszcze ani razu tego nie zrobiłam, ale może czas zacząć ), bo to już purchawa, czy nie Np. dziś dostałam cień ze stycznia 2015, drugi z listopada 2013 oraz bazę z kwietnia 2014. I to mnie skłoniło do przemyśleń, bo jak kupiłam w październiku podkład dla babci w Rossmannie to miał datę produkcji sierpień 2015 (a był z wyprzedaży) - Sephora taka luksusowa, a wciskają nam purchawy. Wydaje mi się, że ponad 2 lata to grube przegięcie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:09   #3366
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Chyba się skuszę na ten puder, skoro tak go zachwalacie
powinnaś bo jest świetny ja też go uwielbiam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:26   #3367
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie tak się zastanawiam jak kupujecie kosmetyki, to ile miesięcy od daty produkcji jest dla was akceptowalne (od kiedy są to już purchawy do zwrotu)?
Blisko terminu ważności lub po to dla mnie purchawy, zależy też czy to pielęgnacja twarzy czy kolorówka ( też co innego róże, cienie czy pomadki )

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kurteczka bardzo mnie się podobuje


Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
Aniyam, dzieki za mile przyjecie ))


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witaj

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------



1500 zł to prawie nic do września na pewno dasz rade
kodów do D oczywiscie nie pamiętam

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

miała któraś z Was ten tusz?
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=BMjjJ3_48

już Ci wykupili

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ile od daty produkcji powinno być maksymalnie? Zawsze się zastanawiam jak kupuję coś w S. czy zwracać/wymieniać (jeszcze ani razu tego nie zrobiłam, ale może czas zacząć ), bo to już purchawa, czy nie Np. dziś dostałam cień ze stycznia 2015, drugi z listopada 2013 oraz bazę z kwietnia 2014. I to mnie skłoniło do przemyśleń, bo jak kupiłam w październiku podkład dla babci w Rossmannie to miał datę produkcji sierpień 2015 (a był z wyprzedaży) - Sephora taka luksusowa, a wciskają nam purchawy. Wydaje mi się, że ponad 2 lata to grube przegięcie
ten z listopada 2013 bym oddała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 18:32   #3368
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Blisko terminu ważności lub po to dla mnie purchawy, zależy też czy to pielęgnacja twarzy czy kolorówka ( też co innego róże, cienie czy pomadki )

ten z listopada 2013 bym oddała
Ale jaki jest ten termin ważności, skoro na opakowaniach są tylko daty produkcji? Właśnie z tym mam problem.

Tak, ten z 2013 pójdę wymienić, bo wiadomo, że cień się szybko nie zużywa i nie po to kupiłam nowy, żeby zaraz mi spurchawiał, bo już jest nie najświeższy. Ale chyba ta baza z kwietnia 2014 jest okay? Ile taka baza jest ważna (bez otwarcia) ?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:40   #3369
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Hej dziewczyny w końcu Was nadrobiłam ja mam kilka ulubionych zapachów i nie kupuję takich, które podobają mi się tylko trochę.
Zastanawiam się jak to jest mieć kilkadziesiąt czy ponad sto lub dwieście flaszek. Jak wybrać czym się psiknac ? Czy używacie przez kilka dni ten sam zapach? Czy codziennie inny?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:49   #3370
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mini niefajny
Gdziec czytalam, ze ta mala jest genialna do wokonczen, glownie okoloc nosa i oczu.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:00   #3371
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
coraz mniej marek z pielęgnacji polecam, obecnie używam antipodes i uważam za świetne kosmetyki ale trochę drogie... tylko ze moja skora twarzy jest od ok 2 lat coraz bardziej marudna i moze dlatego tak mam?
Ale krem za ponad tysiaka to nie wiem co by musiał mieć bo składniki i produkcja nie sa aż tak drogie







moze i perfumy sie psują ale w Polsce jest to wciąż towar kupowany (zazwyczaj) okazjonalnie (poza tym forum) i traktuje sie jak cos czego sie używa do ostatniej kropelki







mnie najbardziej uczulaja cytrusy tzn mandarynka j pomarańcza które sa wręcz modne ostatnio
No i uwielbiany aloes









i bez urazy ale kiedy tego używasz? Jak to zużyć?




Moje każe zamówienie od nich jest jakieś ALE i to od pierwszego... cóż moge.. przyjmuje to po 10 to po 15 zł
Pytam bo u mnie też coraz mniej zachwytów nad pielęgnacją i mam wrażenie, że producenci robią nas w bambuko pięknym marketingiem a substancji aktywnych jak na lekarstwo. Przydałoby mi się wyedukować ze składów kosmetyków
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 19:05   #3372
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale jaki jest ten termin ważności, skoro na opakowaniach są tylko daty produkcji? Właśnie z tym mam problem.

Tak, ten z 2013 pójdę wymienić, bo wiadomo, że cień się szybko nie zużywa i nie po to kupiłam nowy, żeby zaraz mi spurchawiał, bo już jest nie najświeższy. Ale chyba ta baza z kwietnia 2014 jest okay? Ile taka baza jest ważna (bez otwarcia) ?
Zazwyczaj jest mniej więcej tak:
Wody perfumowane z alkoholem około 5 lat
Kosmetyki pielęgnacyjne minimum 3 lata
Kosmetyki do makijażu od 3 lat (tusze) do ponad 5 (pudry)

Oczywiście są to daty dla kosmetyków nieotwieranych, bo np otwarty tusz nie wytrzyma 3 lat
Tutaj jest o tym trochę https://www.dolce.pl/dataprodukcji/
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-12-11 o 19:06
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:10   #3373
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny w końcu Was nadrobiłam ja mam kilka ulubionych zapachów i nie kupuję takich, które podobają mi się tylko trochę.
Zastanawiam się jak to jest mieć kilkadziesiąt czy ponad sto lub dwieście flaszek. Jak wybrać czym się psiknac ? Czy używacie przez kilka dni ten sam zapach? Czy codziennie inny?
To jest najtrudniejsza decyzja dnia!
Rzadko mi się zdarza dwa razy pod rząd.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:15   #3374
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jest mniej więcej tak:
Wody perfumowane z alkoholem około 5 lat
Kosmetyki pielęgnacyjne minimum 3 lata
Kosmetyki do makijażu od 3 lat (tusze) do ponad 5 (pudry)

Oczywiście są to daty dla kosmetyków nieotwieranych, bo np otwarty tusz nie wytrzyma 3 lat
Tutaj jest o tym trochę https://www.dolce.pl/dataprodukcji/
Dziękuję Zaraz się wyedukuję
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:17   #3375
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziękuję Zaraz się wyedukuję
Proszę , ale trzeba brać też pod uwagę przechowywanie kosmetyków np w sklepach w S często kremy stoją pod mocnymi lampami więc to też wpływa na nie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:21   #3376
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Sprawdziłam swoje wygrane w sierpniu Clinique i toż to świeżynki są, z maja i lipca 2015
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:49   #3377
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana, ta wode ze Smasha psikamy przed nalozeniem makijazu To jakby baza pod makijaz
No właśnie tak użyłam- psiknęłam a potem makijaż tymi samymi kosmtixami co zawsze. No i wyszła świnia po 2 godzinach Ale spróbuję jeszcze raz, przecież nie wyrzucę

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Never, Oliwia18 a jak sie ma ten cudowny puder Givenchy do pudru Nars? Porównywała któraś z Was?
Ja nie mam porównania
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:56   #3378
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dziewczynki gdzie najtaniej kupię małą swieczkę kringle grey Never Ty chyba go masz? Wczoraj go wąchałam na kinie kobiet i muszę ją mieć

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Sprawdziłam swoje wygrane w sierpniu Clinique i toż to świeżynki są, z maja i lipca 2015
to suuperowo

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
To jest najtrudniejsza decyzja dnia!
Rzadko mi się zdarza dwa razy pod rząd.
Zazdroszczę kolekcji ja mam kilkanaście perfum i zdarza mi się, że nie wiem czym się psiknąć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 20:25   #3379
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczynki gdzie najtaniej kupię małą swieczkę kringle grey Never Ty chyba go masz? Wczoraj go wąchałam na kinie kobiet i muszę ją mieć

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



to suuperowo

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



Zazdroszczę kolekcji ja mam kilkanaście perfum i zdarza mi się, że nie wiem czym się psiknąć
Ja go kupowałam u siebie na stoisku w galerii .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 20:38   #3380
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dla dziewczyn z Katowic i okolic Na centrum Katowic, koło galerii Katowickiej otworzyła się drogeria "Drogerie Polskie" gdzie możecie dostać kosmetyki m.in. Makeup Revolution, pędzle Hakuro, balsamy do ust EOS i wiele innych rzeczy, które możemy zazwyczaj dostać tylko w internecie Ceny bajeczne, outletowe Dziś wlazłam i przepadłam Wprawdzie nic nie kupiłam, bo nic w tym momencie nie potrzebuję, ale wiem na pewno, że będę się tam zaopatrzać w moją ulubioną maskę mleczną z Kallosa do włosów. W innych punktach (m.in w outlecie kosmetycznym z naprzeciwka) można ją kupić za 14,99 zł, a w DP widziałam ją dziś za 8 zł, więc różnica duża Super, że taką drogerię otworzyli, na pewno będą mieli popyt, bo w internecie ceny są takie same, ale za wysyłkę płacić trzeba. A tu macie od razu i bez opłaty za dostawę. Super sprawa
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:06   #3381
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza przesyłeczka z S.

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja też używam gąbeczki RT i u mnie się bardzo dobrze sprawdza. Jedyny minus to materiał, z jakiego jest wykonana - nawet po praniu wygląda na brudną, poza tym podziobałam ją paznokciami i jest troszkę dziurawa
U mnie jest to samo
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn z Katowic i okolic Na centrum Katowic, koło galerii Katowickiej otworzyła się drogeria "Drogerie Polskie" gdzie możecie dostać kosmetyki m.in. Makeup Revolution, pędzle Hakuro, balsamy do ust EOS i wiele innych rzeczy, które możemy zazwyczaj dostać tylko w internecie Ceny bajeczne, outletowe Dziś wlazłam i przepadłam Wprawdzie nic nie kupiłam, bo nic w tym momencie nie potrzebuję, ale wiem na pewno, że będę się tam zaopatrzać w moją ulubioną maskę mleczną z Kallosa do włosów. W innych punktach (m.in w outlecie kosmetycznym z naprzeciwka) można ją kupić za 14,99 zł, a w DP widziałam ją dziś za 8 zł, więc różnica duża Super, że taką drogerię otworzyli, na pewno będą mieli popyt, bo w internecie ceny są takie same, ale za wysyłkę płacić trzeba. A tu macie od razu i bez opłaty za dostawę. Super sprawa
Dzisiaj tam byłam i wyszłam z pędzlem Hakuro Kallosy mnie kusiły, ale nie wiem, który wybrać.

Najbardziej jednak rozwaliła mnie osoba przebrana za czerwoną szminkę - taka tam maskotka drogerii
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:06   #3382
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No właśnie tak użyłam- psiknęłam a potem makijaż tymi samymi kosmtixami co zawsze. No i wyszła świnia po 2 godzinach Ale spróbuję jeszcze raz, przecież nie wyrzucę



Ja nie mam porównania
A ja psiknelam na makijaż brawo ja ale był bardziej trwały
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:45   #3383
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ile od daty produkcji powinno być maksymalnie? Zawsze się zastanawiam jak kupuję coś w S. czy zwracać/wymieniać (jeszcze ani razu tego nie zrobiłam, ale może czas zacząć ), bo to już purchawa, czy nie Np. dziś dostałam cień ze stycznia 2015, drugi z listopada 2013 oraz bazę z kwietnia 2014. I to mnie skłoniło do przemyśleń, bo jak kupiłam w październiku podkład dla babci w Rossmannie to miał datę produkcji sierpień 2015 (a był z wyprzedaży) - Sephora taka luksusowa, a wciskają nam purchawy. Wydaje mi się, że ponad 2 lata to grube przegięcie
Ja zawsze zakładam, ze powinna to być z ok roku w przypadku pielęgnacji a z kolorówki no to nie wiem czy tusz bym chciała co ma powyżej 2 lat produkcję? Bo to tez.produkt produktowa nie równy ale okpuder 5 lat a później umuzywamy go 3 i z tego wyjdzie 8 lat życia kosmetyku?

albo pomadka (co zjadamy)?


Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Pytam bo u mnie też coraz mniej zachwytów nad pielęgnacją i mam wrażenie, że producenci robią nas w bambuko pięknym marketingiem a substancji aktywnych jak na lekarstwo. Przydałoby mi się wyedukować ze składów kosmetyków

ze skladami to ja przed kupnem musze sprawdzić każdy składnik to już po części kojarzę co moja skora toleruje łaskawie a co nie

Antipodes polecam jeśli cena nie odstrasza, zwłaszcza pod oczy
A tak to musze sie zastanowić, a jakiego typu kosmetyku szukasz?




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Proszę , ale trzeba brać też pod uwagę przechowywanie kosmetyków np w sklepach w S często kremy stoją pod mocnymi lampami więc to też wpływa na nie
Stad wole kupić przez Internet, bo jak stacjonarnej biorę w ręce ciepły krem to jakoś tak nie wiem, mam dziwne uczucie

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A ja psiknelam na makijaż brawo ja ale był bardziej trwały
Na tez moze byc, to taka mgiełka do odświeżania moze tez być
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:54   #3384
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Najbardziej jednak rozwaliła mnie osoba przebrana za czerwoną szminkę - taka tam maskotka drogerii
No ja tez tam dzisiaj bylam, moze sie widzialysmy? Hahahaha no ta szmina przed sklepem mnie rozwalila, mialam ochote sobie z nia zdjecie zrobic
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 22:05   #3385
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn z Katowic i okolic Na centrum Katowic, koło galerii Katowickiej otworzyła się drogeria "Drogerie Polskie" gdzie możecie dostać kosmetyki m.in. Makeup Revolution, pędzle Hakuro, balsamy do ust EOS i wiele innych rzeczy, które możemy zazwyczaj dostać tylko w internecie Ceny bajeczne, outletowe Dziś wlazłam i przepadłam Wprawdzie nic nie kupiłam, bo nic w tym momencie nie potrzebuję, ale wiem na pewno, że będę się tam zaopatrzać w moją ulubioną maskę mleczną z Kallosa do włosów. W innych punktach (m.in w outlecie kosmetycznym z naprzeciwka) można ją kupić za 14,99 zł, a w DP widziałam ją dziś za 8 zł, więc różnica duża Super, że taką drogerię otworzyli, na pewno będą mieli popyt, bo w internecie ceny są takie same, ale za wysyłkę płacić trzeba. A tu macie od razu i bez opłaty za dostawę. Super sprawa
Jutro będę w centrum, ale pewnie po godz. 18 będzie nieczynne muszę tam zawitać za dnia to jest na 3 Maja?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 22:10   #3386
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jutro będę w centrum, ale pewnie po godz. 18 będzie nieczynne muszę tam zawitać za dnia to jest na 3 Maja?
Tak Kochana Calkiem mozliwe, ze o tej godzinie bedzie juz zamkniete
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 23:14   #3387
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dziewczyny z Wawy!

Macie jakieś sprawdzone miejsce na ładny manicure?

Chodzi mi o taki fikuśny (jak na redakcyjnych zdjęciach niżej "nasze propozycje") Wizaż mnie skusił Zakochałam się w nails by Korzeniowska, ale 250zł za paznokcie to ja nie dam Da się to w ogóle zrobić taniej? Mam na myśli uzupełnienie żelem, czy czym tam (nie znam się, ale moje słabe paznokcie bez tego na pewno nie wyglądałyby jak te z obrazka), malowanie i jakiś zimowy wzorek. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 05:04   #3388
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

witam się z rana na szybko dziś strasznie zabiegany dzień mnie czeka i cały w rozjazdach miłego dzionka wszystkim
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 06:27   #3389
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dzien dobry Milej soboty
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 06:29   #3390
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Nowa palerka Too Faced - ma byc dostepna od wiosny. Moim zdaniem duzo ladniejsza niz ta serduszkowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449901738279.jpg (84,2 KB, 49 załadowań)
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.