Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 22:04   #2191
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Tak mi dziś powiedziano w 3 Sephorach, tylko jak to się ma do tego, że właśnie na ich stronie przeczytałam:
"Przygotuj się na najbardziej szaloną noc w roku! Niezależnie od tego, jaką kreację wybierasz, wszystko czego potrzebujesz do makijażu znajdziesz w perfumeriach Sephora. Aż do Sylwestra wszystkie produkty do makijażu (w tym akcesoria) oraz lakiery do paznokci kupisz 30% taniej!"?



też to przeczytałam,jednak już po powrocie,a miałam zamiar kupić do różu.Kupiłam podkład Smashboxa,podkład Givenchy ten z gąbką,korektor Helenki,żałuję,że nie wzięłam jeszcze YSL,bo mam już końcówkę
Coralistę z Benefita , tusz z Benefita They...oraz maskę na noc Sampara
z gratisów nie dostałam nic
tylko próbkę o którą poprosiłam
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:24   #2192
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
ja dziś upolowałam róż pryzmowy Givenchy 22 Vintage Pink ostatni w sklepie
cudny jest ten róż, mam go od jakichś dwóch miesięcy i po prostu uwielbiam
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:31   #2193
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
No cóż. I znowu jest powód, żeby zajrzeć do S.
A jeszcze się przez Was na bazę Chanel skusiłam, dopadłam toto przed świętami w Dougim. A taka dzielna byłam, się broniłam wszystkimi kończynami przed zakupem, nawet jak pewna uczynna Wizażanka mi proponowała zakup. Ale uległam w końcu, resztki rozsądku mnie opuściły. Czy w świetle powyższego, moje nowiutkie zainteresowanie Hoolą nadaje się już do leczenia?
Zachęcasz tym pudrem, zachęcasz....

Mnie się ona właśnie najchłodniejsza w perfumerii wydawała, prawie kakaowa, a w świetle dziennym - już cieplejsza jest, ale dalej naturalna i w zestawieniu z innymi brązerami chłodna. Także na mojej twarzy - nie ociepla się. Potestuj, przy cenie -30% to okazja.
Mam 6 brązerów na stanie, chyba 'nie wypada' brać kolejnego, a to - 30% złośliwie kusi
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 05:49   #2194
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny pytałyście co mi nie pasuje w Magicu Helenki, po pierwsze to nie wygodna aplikacja-bo zawsze za dużo mi się go weźmie, po drugie trzeba się z nim trochę namęczyć,po 3 dobrze kryje,ale nie rozświetla. Sprawdzi się u osób z sińcami lub nierównym kolorytem,dla osób dla których ważne jest rozświetlenie oka się nie sprawdzi.

Ja swego czasu zachwycałam się YSL póki właśnie nie wpadłam na La P., który może jest i droższy,ale suma sumarum wychodzi taniej,bo za chba 270zl(czy jakoś tak)są dwa korektory. Plusem jest,ze po paru h la P. nie podkreśla linni.

Puder sypki La prairie - moim zdaniem jeden z najlepszych i najbardziej wydajnych vs pojemnosc vs cena vs wykonanie vs jakość. Super ujednolica koloryt,nie robi maski,nie wysusza...naprawde jest fantastyczny a na -30% w spehorze kosztuje tylko 210PLN za 66gr to wychodzi 35zl za 10 gr czyli o ile mniej jak MUFE czy Clinique.

Granatowy liner-ktoś mnie o to pytał. Używałam wcześniej Dior Liner taki wykręcany w pędzelku,niestety się już skończył,a nie mają już go w ofercie. Będzie trudno bo z granatami jest kiepsko. Co raz mniej firm ma też granatowe tusze. Skończy się pewnie na wykręcanej kredce z Chanela lub linerze w pedzlu Sephory (tez nie zly,a ile tanszy!).

A i wspominałyście także o PhotoSet ze Smasha... dla mnie jest mega zblizony do MUFE,który gramaturowo bardziej sie oplaca.

Była tez mowa o mineralach...
Bare Minerals aby bylo ok trzeba umiec prawidlowo nakladac, w zestawie startowym jest plyta CD ..one naprawde b.dobrze kryja i super sie sprawdzaja,ale przy takich kosmetykach wazna jest technika i odpowiednie pedzle; Dla cer mieszanych jest wersja matte.
Zestaw startowy w zeszłym roku kupiłam za 79zł
A Halo ze Smasha tez mam ... i jest super wykończeniowo jak dla mnie. Kryje wszystkie niedoskonałości,ale w jego wypadku stosuje sie zasade mniej znaczy lepiej; Generalnie to nie wysusza, ma lady kolor, delikatnie rozswietla i dobrze kryje. Lepiej od Bare.

Solciuchna ja też pisałm o cieniach o których wspomina kolcia...są świetne. Zawsze byłam przeciwniczką cieni w kremie,a w tych sie zakochalam,sa bajeczne. Musisz pojsc i sama pomacac.

Kolcia-one nie sa limitowane,wchodza do stalej oferty.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 06:33   #2195
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny doradzcie, bo wariuje od tego kwc. Szukam pudru. Odrzucilam juz mufe i smashbox halo, bo ponoc wysuszaja. Mysle o la prairie, kanebo i voilettes. Ale boje sie swiecenia. Najladniejszy efekt daje u mnie aktualnie lucidity, ale szybko sie po niej "przetluszczam". Warto kupic cos nowego czy zostac przy matujacym Kryolanie/pudrze bambusowym?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 07:45   #2196
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Byłam wczoraj w Marionnaud u mnie w mieście (Lublin). Niezmiernie mnie poirytował brak co najmniej połowy testerów na każdym standzie! Ja nie rozumiem, co oni z nimi robią? Cholera, nawet jak jakiś produktów nie ma, to chociaż chciałabym przetestować, czy mi dany odcień pasuje i potem przyjść zakupić jak będzie dostawa :/ Mimo dobrych chęci, nie znalazłam tam nic dla siebie - dziś przyatakuję Sephorę.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 07:59   #2197
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

uroczysko u mnie w Sephorze jest tak, że jak nie ma na stanie jakiegoś produktu to tester też zabierają, chyba po to, żeby było wiadomo co jest... pewnie u Ciebie też tak jest...
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 08:05   #2198
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Solciuchna ja też pisałm o cieniach o których wspomina kolcia...są świetne. Zawsze byłam przeciwniczką cieni w kremie,a w tych sie zakochalam,sa bajeczne. Musisz pojsc i sama pomacac.

Kolcia-one nie sa limitowane,wchodza do stalej oferty.
O, no to super wiadomość, bo jeszcze na 2 kolory miałam ochotę, dziękuję za info

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie, bo wariuje od tego kwc. Szukam pudru. Odrzucilam juz mufe i smashbox halo, bo ponoc wysuszaja. Mysle o la prairie, kanebo i voilettes. Ale boje sie swiecenia. Najladniejszy efekt daje u mnie aktualnie lucidity, ale szybko sie po niej "przetluszczam". Warto kupic cos nowego czy zostac przy matujacym Kryolanie/pudrze bambusowym?
O La Prairie pisze wyżej Uzunia, co do Voilettes, ja uwielbiałam starą wersję, ta nowa mineralna mi nie pasuje Aktualnie kupiłam puder sypki Sisley i jestem bardzo zadowolona, następny będzie pewnie La Prairie

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
uroczysko u mnie w Sephorze jest tak, że jak nie ma na stanie jakiegoś produktu to tester też zabierają, chyba po to, żeby było wiadomo co jest... pewnie u Ciebie też tak jest...
Tak, dokładnie tak robią, ale to one są pochowane w szufladach i zasadniczo wystarczy poprosić i dziewczyny powinny wyciągnąć Niestety nie zawsze im się chce
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:09   #2199
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
gdzie je dorwałaś?
Jutro będę w S we Włocławku. Tam jeszcze niedawno były. Jeśli sobie życzysz, to mogę Ci kupić. Daj tylko szybko znać, bo będę jutro rano
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:19   #2200
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Kurcze tak zachwalacie nen puder La P.,że chyba się skuszę,chociaż mam parę i nie wiem kiedy je zużyje
Uzunia czy możesz coś napisać o kolorystyce?jestem posiadaczką cery w kolorze piaskowym,jasny beż,coś w tym rodzaju
mam na policzkach kilka naczynek,więc nie koniecznie potrzebuję mocnego krycia i na pewno nie mam potrzeby matowienia na maxa.Proszę o pomoc
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:22   #2201
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ech, mogłam od razu do Sephory podjechać, ale mam Mario pod nosem i myślałam, a nuż widelec... No nic, mam nadzieję, że wszystkiego wczoraj dziewczyny nie wykupiły
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:38   #2202
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny z Warszawy, jesli któraś natknie się przypadkiem na https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...de-chanel.html to byłabym bardzo wdzięczna gdyby udało się ją dla mnie kupić. Będę niesamowicie wdzięczna
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:54   #2203
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie, bo wariuje od tego kwc. Szukam pudru. Odrzucilam juz mufe i smashbox halo, bo ponoc wysuszaja. Mysle o la prairie, kanebo i voilettes. Ale boje sie swiecenia. Najladniejszy efekt daje u mnie aktualnie lucidity, ale szybko sie po niej "przetluszczam". Warto kupic cos nowego czy zostac przy matujacym Kryolanie/pudrze bambusowym?

Ja mam cerę tłustą i z voilettes jestem zadowolona, wygląda ślicznie (absolutnie nie tworzy pyłkowej poświaty na twarzy co do tej pory wszystkie robiły). Dla mnie to nie problem odcisnąć co jakieś 2 h nadmiar sebum bibułkami, albo chusteczką Miałam i kryolan i bambusowy, efekt na twarzy po nich jest jak dla mnie nieporównywalny (tak samo po clinique superbalanced) z voilettesem. Kup jakiś nowy to się przekonasz czy było warto A pudry sypkie mogą bardzo dłuuuugo stać ,więc się pewnie nie zmarnuje żaden...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:57   #2204
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja mam cerę tłustą i z voilettes jestem zadowolona, wygląda ślicznie (absolutnie nie tworzy pyłkowej poświaty na twarzy co do tej pory wszystkie robiły). Dla mnie to nie problem odcisnąć co jakieś 2 h nadmiar sebum bibułkami, albo chusteczką Miałam i kryolan i bambusowy, efekt na twarzy po nich jest jak dla mnie nieporównywalny (tak samo po clinique superbalanced) z voilettesem. Kup jakiś nowy to się przekonasz czy było warto A pudry sypkie mogą bardzo dłuuuugo stać ,więc się pewnie nie zmarnuje żaden...
Ja dziś po raz pierwszy nałożyłam voilettes i jak na razie jestem zadowolona Ładnie wtopił się w cerę, skóra jest gładka i taka rozpromieniona Oby tak dalej
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:03   #2205
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

dziewczyny proszę o pomoc -Les Voilettes czy La Praire? (jak to się czyta?). Mam cerę mieszaną, z lekko przetłuszczającą się strefą T i nie wiem który z nich będzie lepszy, cena i pojemność nie gra roli
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:07   #2206
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

To moze sie skusze na voilettes, jesli nie rozswietla a jaka cena w S? 200 zl? jak komus nie przeszkadza rozswietlenie to polecam Lancome Ageless. Swietny efekt, ale ja sie szybko zaczynam swiecic. Jesli ktos nie ma tego typu problemow to moze sprobowac
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:08   #2207
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy, jesli któraś natknie się przypadkiem na https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...de-chanel.html to byłabym bardzo wdzięczna gdyby udało się ją dla mnie kupić. Będę niesamowicie wdzięczna
W Warszawie to chyba jest nie do dostania Ja przeszukałam wszystkie sklepy
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:08   #2208
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

A ile kosztuje korektor pod oczy La Praire?

Btw dostałam pod choinkę szampon Pat&Rub... i po jego użyciu moje włosy nagle mniej się przetłuszczają
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:16   #2209
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

w Gdańsku nie ma La praire
więc nie wiem czy mam się wybierać po sam pędzel i korektor.
Damon czy Ty wybierasz się może do Klifa?
Tam prawdopodobnie mają.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:26   #2210
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
A ile kosztuje korektor pod oczy La Praire?

Btw dostałam pod choinkę szampon Pat&Rub... i po jego użyciu moje włosy nagle mniej się przetłuszczają
O, a możesz zdradzić co to za szampon?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:30   #2211
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja dziś po raz pierwszy nałożyłam voilettes i jak na razie jestem zadowolona Ładnie wtopił się w cerę, skóra jest gładka i taka rozpromieniona Oby tak dalej
możesz podać skład?
w sieci nigdzie nie mogę znaleźć.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:31   #2212
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
możesz podać skład?
w sieci nigdzie nie mogę znaleźć.
Mogę, ale dopiero wieczorem, bo teraz w pracy jestem, a pudru nie mam ze sobą
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:45   #2213
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
W Warszawie to chyba jest nie do dostania Ja przeszukałam wszystkie sklepy
Wczoraj byłam świadkiem jak ktoś telefonował właśnie w sprawie tej bazy do Mario, ale też nie było Rzeczywiście jest taka genialna?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:46   #2214
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
W Warszawie to chyba jest nie do dostania Ja przeszukałam wszystkie sklepy
To mnie pocieszyłaś Nie myślałam,że znajdzie się osoba, która obeszła wszystkie S. w Warszawie
To może ktoś z "Polski" mi kupi i wyśle? Z taką zniżką to opłaca się zapłacić za przesyłkę

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam świadkiem jak ktoś telefonował właśnie w sprawie tej bazy do Mario, ale też nie było Rzeczywiście jest taka genialna?
Ja tego nie wiem, ale chciałabym się przekonać
Nadaje się do jasnych cer?
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:48   #2215
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
możesz podać skład?
w sieci nigdzie nie mogę znaleźć.
Nie do mnie, ale ja w pracy nie jestem

skład:talc, bismuth oxychloride,iron oxides (77492,77499,77491),seric in, hydrolized linseed extract, aqua, sodium dehydroacetate, perfum, caprylyl glycol, sorbic acid, alpha-isomethyl ionone, benzyl alkohol, limonene,amyl cinamal, phenoxyethanol, buthylphenyl methylpropional, geraniol ufffff..... nigdy więcej przepisywania :P
mogą być jakieś drobne błędy w pisowni
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:55   #2216
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Ja na przecenie kupiłam tylko serum Maximizer Diora, żeby mieć zapas. Bazy chanel niestety nigdzie nie znalazłam Orientuje się któraś czy gdzieś można ją znaleźć w Warszawie?
Co do pudru Halo to ja miałam odcień Light. W opakowaniu miał dość ciemny odcień, ale na twarzy nie był widoczny. Już go nie mam, bo strasznie mnie zapchał:/
Byłam wczoraj w 4 Sephorach i bazy w żadnej nie było W Warszawie już chyba jest nie do zdobycia. Chciałam wziąć jeszcze Rouge Coco Mademoiselle i Pink explosion/ Rose petale - tak samo wyprzedane.
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:11   #2217
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Solciuchna ja też pisałm o cieniach o których wspomina kolcia...są świetne. Zawsze byłam przeciwniczką cieni w kremie,a w tych sie zakochalam,sa bajeczne. Musisz pojsc i sama pomacac.

Kolcia-one nie sa limitowane,wchodza do stalej oferty.
Zawsze chciałam cienie w kremie, ale bez drobinek, takie, żeby na oczach wyglądały bardzo naturalnie (nie matowo i nie jak skrząca choinka ), i właśnie nie mogę takich nigdzie znaleźć.

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś Nie myślałam,że znajdzie się osoba, która obeszła wszystkie S. w Warszawie
To może ktoś z "Polski" mi kupi i wyśle? Z taką zniżką to opłaca się zapłacić za przesyłkę
Jak chcesz to mogę Ci coś kupić i wysłać, będę i tak robić zakupy dla kogoś napisałam PW
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:14   #2218
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w 4 Sephorach i bazy w żadnej nie było W Warszawie już chyba jest nie do zdobycia. Chciałam wziąć jeszcze Rouge Coco Mademoiselle i Pink explosion/ Rose petale - tak samo wyprzedane.
sprobuj w klifie na okopowej. Bylam wczoraj i dostalam wszystko co chcialam z mojej wishlisty. Bylo to moje drugie podejscie bo w wola parku znalazlam tylko korektor HR
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:22   #2219
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w 4 Sephorach i bazy w żadnej nie było W Warszawie już chyba jest nie do zdobycia. Chciałam wziąć jeszcze Rouge Coco Mademoiselle i Pink explosion/ Rose petale - tak samo wyprzedane.
Bazy pewnie nie opłaca im sie teraz zamawiać skoro jest przecena, a jak widać jest na nia popyt i ludzie nawet po normalnej cenie się rzucają.
Ja byłam w 2 i kolezanka ejszcze w 1 i nic:/
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Zawsze chciałam cienie w kremie, ale bez drobinek, takie, żeby na oczach wyglądały bardzo naturalnie (nie matowo i nie jak skrząca choinka ), i właśnie nie mogę takich nigdzie znaleźć.


Jak chcesz to mogę Ci coś kupić i wysłać, będę i tak robić zakupy dla kogoś napisałam PW
Odpisałam

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
sprobuj w klifie na okopowej. Bylam wczoraj i dostalam wszystko co chcialam z mojej wishlisty. Bylo to moje drugie podejscie bo w wola parku znalazlam tylko korektor HR
Właśnie myślałam o Klifie, bo tamtejsza S. chyba nie cierpi na nadmiar klientów
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:33   #2220
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Bazy pewnie nie opłaca im sie teraz zamawiać skoro jest przecena, a jak widać jest na nia popyt i ludzie nawet po normalnej cenie się rzucają.
Ja byłam w 2 i kolezanka ejszcze w 1 i nic:/

Odpisałam

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


Właśnie myślałam o Klifie, bo tamtejsza S. chyba nie cierpi na nadmiar klientów
troche osob bylo ale niewiele w porownaniu np z arkadia :P
la prairie pudry byly tylko nie wiem jak z kolorami. Kupilam givenchy róż 24, smashbox puder transparentny, kredkeeye bright, szminke rouge coco 117, tusz HR i podklad EL DW ecru (moj KWC)
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.