Soczyste, czerwone usta - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 07:27   #241
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a ja uwieeelbiam czerwone ustaa
mam jedna jedyna szminke i do niej blyszczyk w podobnym kolorze i w zyciu odcienia nie wymienilabym na nic innego firme moze i tak ale odcien taki musi byc
tu akurat rimmel (alarm)
na tych zdjeciach to rude wlosy mam i srednio mi sie widzi czerwien na ustach z takim kolorem na glowie ale juz mam ciemne wiec problemu nie maa chcialam wam tylko kolor pokazac
wydaje mi się że nawet w rudościach wyglądasz świetnie z czerwoenią na ustach
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:28   #242
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Na ciuchy? Tzn. jak?
A ten błyszczyk już wszedł do naszych sklepów, czy to taka amerykańska nowość dopiero?
Chodzi o tonację i kolory ciuszków,jakie się nosi
A szminka ta (w płynie)jest nowością w Polsce

Rozwielitka,zgadzam się w 100 % (gdzieś mi zniknął zacytwoany Twój post,więc już tak piszę)
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:29   #243
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Soczyste, czerwone usta

.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 16:16   #244
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
dziewczyny macie moze jakies porady jak dobrze dobrac odcien szminki?

jestem typem sniezki. strasznie jasna karnacja i wlosy wpadajace w czern

co myslicie o tym polaczeniu z czerwona szminka?
Strasznie chciałaby mieć taki typ urody, wydaje mi się, że pasowałyby Ci chłodne odcienie czerwieni i wyglądałabyś w nich BOSKO
Wg mnie najlepszym sposobem na znalezienie swojego odcienia czerwieni jest próbowanie po kolei różnych ;P

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
piekne kolory i usta,jak narysowane z obrazka,sliczne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a ja uwieeelbiam czerwone ustaa
mam jedna jedyna szminke i do niej blyszczyk w podobnym kolorze i w zyciu odcienia nie wymienilabym na nic innego firme moze i tak ale odcien taki musi byc
tu akurat rimmel (alarm)
na tych zdjeciach to rude wlosy mam i srednio mi sie widzi czerwien na ustach z takim kolorem na glowie ale juz mam ciemne wiec problemu nie maa chcialam wam tylko kolor pokazac
Pięknie Nie myślałam, że Alarm daje taki ładny kolor! No i jak to, rude włosy i czerwone usta to po prostu cudo!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Chodzi o tonację i kolory ciuszków,jakie się nosi
A szminka ta (w płynie)jest nowością w Polsce
Co do tego Maybelline Superstay Powergloss, to jakiś czas temu kupiłam ten błyszczyk - jak się można domyśleć, w kolorze czerwieni ;P Radiant Ruby, tak się nazywa. A błyszczyk jest naprawdę supertrwały i ten odcień... miodzio
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 18:59   #245
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wydaje mi się że nawet w rudościach wyglądasz świetnie z czerwoenią na ustach
Dziekuje slicznie
Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość


Pięknie Nie myślałam, że Alarm daje taki ładny kolor! No i jak to, rude włosy i czerwone usta to po prostu cudo!
ano daje daje sliczny jest
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:40   #246
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Soczyste, czerwone usta

uuuu, karamba, ależ masz fantastyczne uściska
ten kto Ci powiedział, że masz wąskie usta jest chyba ślepy. Masz w sam raz-nie za małe, nie za duże.
I ten kolorekkk......
verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:20   #247
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Kochane mam do was pytanie

Otóż jestem blondynką jasną, o oczahc zielono-brązowych i jasnej karnacji.
Myślicie ze czerwone usta będą dla mnie wskazane?? ;>>
Kocham się w tym kolorze i chce kupic oczywiscie szminke ale inni mówią że czerwien pasuje tylko do Brunetek o ciemnej karnacji.. Że do mnie niby nie pasuje.
Wolę sie spytać was-specjalistek o to niż opiń ludzi słuchac..
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 14:39   #248
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez sendenhorst Pokaż wiadomość
Kochane mam do was pytanie

Otóż jestem blondynką jasną, o oczahc zielono-brązowych i jasnej karnacji.
Myślicie ze czerwone usta będą dla mnie wskazane?? ;>>
Kocham się w tym kolorze i chce kupic oczywiscie szminke ale inni mówią że czerwien pasuje tylko do Brunetek o ciemnej karnacji.. Że do mnie niby nie pasuje.
Wolę sie spytać was-specjalistek o to niż opiń ludzi słuchac..
Pewnie, że tak Przypomnij sobie chociaz Marilyn Monroe Ja mam podobny typ urody do Twojej tylko, ze mam niebieskie oczy i uwielbiam malować się czerwoną szminką Ostatnio na all kupiłam dwustronny błyszczyk nivea, właśnie czerwony i jestem bardzo zadowolona. Pięknie błyszczy i taki owocowy, nasycony kolor
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:11   #249
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Przypomnij sobie chociaz Marilyn Monroe Ja mam podobny typ urody do Twojej tylko, ze mam niebieskie oczy i uwielbiam malować się czerwoną szminką Ostatnio na all kupiłam dwustronny błyszczyk nivea, właśnie czerwony i jestem bardzo zadowolona. Pięknie błyszczy i taki owocowy, nasycony kolor

Właśnie własnie też tak uważam, juz sie nie moge doczekac az szminak przyjdzie hihih.
Własnie kilka osób mówiła że Marilyn Monroe tka sobie malowała i wyglądała jak brzydko mówiac prostytuka.. :/ Do czerwieni trzeba raczej dojrzec
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:27   #250
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Przypomnij sobie chociaz Marilyn Monroe Ja mam podobny typ urody do Twojej tylko, ze mam niebieskie oczy i uwielbiam malować się czerwoną szminką Ostatnio na all kupiłam dwustronny błyszczyk nivea, właśnie czerwony i jestem bardzo zadowolona. Pięknie błyszczy i taki owocowy, nasycony kolor
Muszę spytać, po prostu muszę Poooowiedz coś o tym błyszczyku Nivea! Jak trwałość itd? Może fotkę dasz radę pstryknąć? Bo rozumiem, że to jeden z tych: http://www.allegro.pl/item505458005_...a_wysylka.html
Nie, żebym potrzebowała nowego czerwonego błyszczyka skoro mam już, ekhem, pięć :P (ale i tak pewnie kupię, na spróbowanie )
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:23   #251
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Muszę spytać, po prostu muszę Poooowiedz coś o tym błyszczyku Nivea! Jak trwałość itd? Może fotkę dasz radę pstryknąć? Bo rozumiem, że to jeden z tych: http://www.allegro.pl/item505458005_...a_wysylka.html
Nie, żebym potrzebowała nowego czerwonego błyszczyka skoro mam już, ekhem, pięć :P (ale i tak pewnie kupię, na spróbowanie )
wygląda zachęcająco. ale czy któryś jest naprawdę czerwony?
czerwony, nie malinowy itp
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 07:43   #252
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez sendenhorst Pokaż wiadomość
Właśnie własnie też tak uważam, juz sie nie moge doczekac az szminak przyjdzie hihih.
Własnie kilka osób mówiła że Marilyn Monroe tka sobie malowała i wyglądała jak brzydko mówiac prostytuka.. :/ Do czerwieni trzeba raczej dojrzec
Prostytutka ? Nie dla mnie Wg mnie wyglądała po prosu kusząco

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Muszę spytać, po prostu muszę Poooowiedz coś o tym błyszczyku Nivea! Jak trwałość itd? Może fotkę dasz radę pstryknąć? Bo rozumiem, że to jeden z tych: http://www.allegro.pl/item505458005_...a_wysylka.html
Nie, żebym potrzebowała nowego czerwonego błyszczyka skoro mam już, ekhem, pięć :P (ale i tak pewnie kupię, na spróbowanie )
hehe skąd ja to znam To ten ! Ja jestem bardzo zadowolona, trwałość rewelacja - aż się ździwiłam ! około 8 h się trzymał Może już tak nie błyszczał po jedzeniu i piciu ale usta czerwone nadal były Ogolnie bardzo dziwna konsystencja pigmentu - niczym woda, ale aplikowanie nie sprawia trudności natomiast błyszczyk już jest treściwszy. Ja mam porzeczkę, to ten drugi od góry

EDIT : zrobiłam fotkę, niestety kolor nie chce mi wyjść taki jak w rzeczywistości :/ Tak naprawdę jest o ton ciemniejszy i nie wpada z złoto/pomarańcz jak na fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (17,1 KB, 67 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Schranz
Czas edycji: 2008-12-18 o 10:18
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:05   #253
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Soczyste, czerwone usta

[quote=Schranz;10123280]Prostytutka ? Nie dla mnie Wg mnie wyglądała po prosu kusząco



dokładnie
czerwony kusi bardoz ale to tez ozanka dojrzałości i elegancji
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 16:01   #254
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Prostytutka ? Nie dla mnie Wg mnie wyglądała po prosu kusząco



hehe skąd ja to znam To ten ! Ja jestem bardzo zadowolona, trwałość rewelacja - aż się ździwiłam ! około 8 h się trzymał Może już tak nie błyszczał po jedzeniu i piciu ale usta czerwone nadal były Ogolnie bardzo dziwna konsystencja pigmentu - niczym woda, ale aplikowanie nie sprawia trudności natomiast błyszczyk już jest treściwszy. Ja mam porzeczkę, to ten drugi od góry

EDIT : zrobiłam fotkę, niestety kolor nie chce mi wyjść taki jak w rzeczywistości :/ Tak naprawdę jest o ton ciemniejszy i nie wpada z złoto/pomarańcz jak na fotce
Piękne dzięki za odpowiedź! Kolorek śliczny! ale ja tak myślę, że przydałoby mi się coś ciemniejszego... jak myślisz, który z kolorów tych błyszczyków Nivea może być najciemniejszy?? Tutaj są wszystkie kolory ze zdjęciami: http://www.allegro.pl/item508633784_..._givenchy.html Malina wygląda kusząco, ale boję się że wejdzie w różowy (a to na moich ustach porażka). W sumie to porzeczka wygląda chyba najkorzystniej, na spółę z truskawką. Sama nie wiem... :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 13:33   #255
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Nie znalazłam odpowiedniego wątku, więc napiszę tu. Mam nadzieje, że mnie nie zlinczujecie
Nigdy nie malowałam ust czerwoną szminką ale bardzo spodobał mi się ten kolor. Może wiecie jaką pomadką można uzyskać podobny odcień?
Zdjęcie troszkę niewyraźne ale gdy chciałam zrobić screena z dvd to niestety nie dało się, więc jest tylko z Youtube.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (8,2 KB, 102 załadowań)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 13:47   #256
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Piękne dzięki za odpowiedź! Kolorek śliczny! ale ja tak myślę, że przydałoby mi się coś ciemniejszego... jak myślisz, który z kolorów tych błyszczyków Nivea może być najciemniejszy?? Tutaj są wszystkie kolory ze zdjęciami: http://www.allegro.pl/item508633784_..._givenchy.html Malina wygląda kusząco, ale boję się że wejdzie w różowy (a to na moich ustach porażka). W sumie to porzeczka wygląda chyba najkorzystniej, na spółę z truskawką. Sama nie wiem... :P
Właśnie u tej Allegrowiczki kupiłam
Wiesz co jak ta porzeczką się dwa razy pomaluje usta ( tym pigmentem ) to jest zdecydowanie ciemniejsza, tylko trzeba chwile poczekac az pierwsza warstwa wyschnie. Spróbuj może tą truskawkę.. sama nie wiem
Zdecydowałaś coś ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 14:17   #257
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Właśnie u tej Allegrowiczki kupiłam
Wiesz co jak ta porzeczką się dwa razy pomaluje usta ( tym pigmentem ) to jest zdecydowanie ciemniejsza, tylko trzeba chwile poczekac az pierwsza warstwa wyschnie. Spróbuj może tą truskawkę.. sama nie wiem
Zdecydowałaś coś ?
Kurcze, na razie chyba muszę sobie odpuścić kupno tego błyszczydła, postanowiłam nie wydawać kasy w najbliższym czasie, bo ostatnio prawie się spłukałam przez takie pierdoły :P Ale jak tylko się zdecyduję i kupię, to napiszę i może nawet wkleję fotę

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam odpowiedniego wątku, więc napiszę tu. Mam nadzieje, że mnie nie zlinczujecie
Nigdy nie malowałam ust czerwoną szminką ale bardzo spodobał mi się ten kolor. Może wiecie jaką pomadką można uzyskać podobny odcień?
Zdjęcie troszkę niewyraźne ale gdy chciałam zrobić screena z dvd to niestety nie dało się, więc jest tylko z Youtube.
Hmm, nie potrafię odpowiedzieć tak z biegu, ale myślę, że wystarczyłoby, żebyś przeszła się np. do Sephory i Douglasa i popatrzyła na takie szminki bez drobinek, lekko połyskujące w kolorze jagody... Myślę, że w MACu napewno coś byś znalazła, ale to już nie na każdego kieszeń ;P
Popatrz też tu:
http://www.allegro.pl/item509458740_...blyszczyk.html
Odcień apple berry, wydaje mi się...
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:48   #258
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Soczyste, czerwone usta

a czy któraś z Was miała może do czynienia z błyszczykiem Oriflame, Visions, Bootylicious, śliczny czerwony kolor Oh Baby, albo Bourjois Effet 3D Fraise Pailette 32 (http://www.allegro.pl/item540392211_...iczny_new.html) ? Oba kuszą ślicznym kolorkiem, ale zanim się zdecyduje wolałabym się poradzić :P
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 23:41   #259
Katya
Raczkowanie
 
Avatar Katya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Soczyste, czerwone usta

a czy ktroas z Was moze polecic jakas MATOWA, stonowana, czerwona szminke na co dzien? MAm juz 2 szminki i blyszczyk w baaardzo intensywnych odcieniach, a teraz szukam czegos w czym moge isc do pracy. Kolor moze wchodzic w maline.

Jest taka pomadka ochronna Nivea truskawka - moze ktoras z Was wie czy daje ona jakis efekt?
Katya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 10:34   #260
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Katya Pokaż wiadomość
a czy ktroas z Was moze polecic jakas MATOWA, stonowana, czerwona szminke na co dzien? MAm juz 2 szminki i blyszczyk w baaardzo intensywnych odcieniach, a teraz szukam czegos w czym moge isc do pracy. Kolor moze wchodzic w maline.

Jest taka pomadka ochronna Nivea truskawka - moze ktoras z Was wie czy daje ona jakis efekt?
daje, bardzo delikatny. ale jest to czerwień taka ciepła nie wpadająca w malinę
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 23:07   #261
azadrubalja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 572
Dot.: Soczyste, czerwone usta

fajny wątek
Ja tej zimy mam faze na czerwone usta, bardzo tez lubie taki wyrazisty makijaż. Niemniej urode posiadam niezbyt wyrazistą i te bardzo soczyste kolorki mi nie pasuja niestety. Udało mi sie jednakże coś znaleźć - pewnej soboty pracowicie sprawdziłam chyba wszystkie czerwienie w sephorze - może i tester na usta to nie bardzo ale jak inaczej sprawdzić.
Czerwień, która mi pasuje to Dior Addict 649. Na ustach jest łagodniejsza niz na foto bo tez jest średnio kryjąca szmina, trwałość tylko trochr słaba.
Mój typ urody to wiosna/lato a włosy obecnie na miedziano wymalowane.

o!

na dzień tez się nadaje chyba, że ktoś lubi tylko pasteleee delikatneeee
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior 649.jpg (9,4 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez azadrubalja
Czas edycji: 2009-02-14 o 23:09
azadrubalja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 09:37   #262
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez azadrubalja Pokaż wiadomość
fajny wątek
Ja tej zimy mam faze na czerwone usta, bardzo tez lubie taki wyrazisty makijaż. Niemniej urode posiadam niezbyt wyrazistą i te bardzo soczyste kolorki mi nie pasuja niestety. Udało mi sie jednakże coś znaleźć - pewnej soboty pracowicie sprawdziłam chyba wszystkie czerwienie w sephorze - może i tester na usta to nie bardzo ale jak inaczej sprawdzić.
Czerwień, która mi pasuje to Dior Addict 649. Na ustach jest łagodniejsza niz na foto bo tez jest średnio kryjąca szmina, trwałość tylko trochr słaba.
Mój typ urody to wiosna/lato a włosy obecnie na miedziano wymalowane.
na dzień tez się nadaje chyba, że ktoś lubi tylko pasteleee delikatneeee
śliczny jest ten kolor pomadki!

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Prostytutka ? Nie dla mnie Wg mnie wyglądała po prosu kusząco
hehe skąd ja to znam To ten ! Ja jestem bardzo zadowolona, trwałość rewelacja - aż się ździwiłam ! około 8 h się trzymał Może już tak nie błyszczał po jedzeniu i piciu ale usta czerwone nadal były Ogolnie bardzo dziwna konsystencja pigmentu - niczym woda, ale aplikowanie nie sprawia trudności natomiast błyszczyk już jest treściwszy. Ja mam porzeczkę, to ten drugi od góry
EDIT : zrobiłam fotkę, niestety kolor nie chce mi wyjść taki jak w rzeczywistości :/ Tak naprawdę jest o ton ciemniejszy i nie wpada z złoto/pomarańcz jak na fotce
pomarańcz jest nawet całkiem niezły
wydaje mi się, że właśnie takie odcienie czerwieni nie postarzają.

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Czerwona szminka wygląda pięknie! Ja jestem trochę za młoda na takie mocne odcienie, ale dodaję trochę zdjęć
świetne foty! Proszę o więcej!

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Na ciuchy? Tzn. jak?
A ten błyszczyk już wszedł do naszych sklepów, czy to taka amerykańska nowość dopiero?
Ojj, to sobie poczekamy trochę Wiecie, my nawet z kosmetykami jesteśmy 100 lat za murzynami, spójrzcie chociaż na sklepy MAC.
A o MACu powiem Wam tyle, że oni mają teraz limitowankę Cult of Cherry, domyślacie się, jaki kolor króluje wśród szminek i błyszczyków? Jakbym się tak dorwała do któregoś z tych TRZECH sklepów MACa, które są w Polsce...
PS: Dzisiaj noszę się z czerwonymi ustami Dostałam moją Stilę wczoraj i nie mogłam się powstrzymać, żeby jej nie użyć Pstryknę fotkę jak wrócę do domu!
EDIT: Wróciłam do domu, a tu siostra aparat wzięła Więc w zamian za to dostaniecie zdjęcia trzech innych moich czerwoności, które mam na kompie, bo gościły w innym wątku
dwa ostatnie kolory bardzo mi przypadły do gustu

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a ja uwieeelbiam czerwone ustaa
mam jedna jedyna szminke i do niej blyszczyk w podobnym kolorze i w zyciu odcienia nie wymienilabym na nic innego firme moze i tak ale odcien taki musi byc
tu akurat rimmel (alarm)
na tych zdjeciach to rude wlosy mam i srednio mi sie widzi czerwien na ustach z takim kolorem na glowie ale juz mam ciemne wiec problemu nie maa chcialam wam tylko kolor pokazac
super kolor! bardzo Ci pasuje


Ja odkryłam ostatnio kolor Inglota nr 868. Zakochałam się w nim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 370.jpg (67,4 KB, 135 załadowań)
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:37   #263
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
śliczny jest ten kolor pomadki!



pomarańcz jest nawet całkiem niezły
wydaje mi się, że właśnie takie odcienie czerwieni nie postarzają.



świetne foty! Proszę o więcej!



dwa ostatnie kolory bardzo mi przypadły do gustu



super kolor! bardzo Ci pasuje


Ja odkryłam ostatnio kolor Inglota nr 868. Zakochałam się w nim
wow, świetny !
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:57   #264
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Soczyste, czerwone usta

konopia powiedz co to za inglot ze zdjecia
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:04   #265
gusia-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 70
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Moja pierwsza czerwień, Paloma nr 8

Piękne macie usta !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (6,0 KB, 78 załadowań)
__________________
chciałabym.. chciała ;]
gusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:58   #266
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Dolączam do fanatyczek czerwonych ust

Od jakiegoś czasu, zakochalam się w tym kolorze na ustach. Fascynacja przerodzila się w rzeczywistość i od tego czasu uwielbiam ten kolor. Glęboki, seksowny, ahh

Obecnie używam szminki Oriflame, w ramach testów (nie oplacalo się inwestować w droższą.) ale teraz zamierzam kupić jakąś bardziej trwalą
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:05   #267
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Chyba nie wklejałam jeszcze swoich czerwonych ust do tego wątku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bly1.jpg (42,2 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bly3.jpg (70,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sat3.jpg (45,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (66,0 KB, 86 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:38   #268
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Chyba nie wklejałam jeszcze swoich czerwonych ust do tego wątku
ślicznie. zdradzisz co to za pomadka?
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 18:00   #269
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
ślicznie. zdradzisz co to za pomadka?
Pokazywałam te makijaże na MM, tam są wypisane wszystkie kosmetyki. Oto wątki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=289087
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274945
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108316 - tu nie ma zdjęć po ataku hackerów, ale to makijaż z tego poczwórnego zdjecia z poprzedniego postu
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:06   #270
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
konopia powiedz co to za inglot ze zdjecia
Ten błyszczyk nazywa się Inglot Sleeks nr 59 Kosztuje około 18 zł.

A tą pomadką Inglota mnie zafascynowałaś, Dewjani. Muszę się wokół niej zakręcić
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 18:33:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.