Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 18:19   #3151
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
nie powiem,zebys mi humor poprawila
wystarczy chociaz jak avenka co 3 -4 godz. posmaruje?
Wg mnie na obecna pore roku i bez bezposredniej ekspozycji na slonce (bo o solarce nie ma mowy) Avene SPF 50+ styka tylko gruba warstwa, szczegolnie po tak intensywnej wylince.

Ale cos mi sie kolacze, ze Ty na urlop sie wybierasz gdzie bo jak w cieplejsze rejony to Avene moze miec za mala ochrone i ja osobiscie bym nie ryzykowla
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:21   #3152
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Contax a tak na maxa UVA to co jest dobre? Bioderma?



O kurcze, właśnie się rozeznałam.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:29   #3153
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Contax a tak na maxa UVA to co jest dobre? Bioderma?



O kurcze, właśnie się rozeznałam.

Wg mnie najskuteczniejsze filtry ma LRP, Bioderma, Vichy.

Bioderma ma najwyzsze PPD. Tylko producent nie chce podac w jaki sposob owe PPD wylicza i skad mu takie wysokie wychodzi. I moze brac je z sufitu
Poza tym Bioderma nie nadaje sie na delikatna skore po obdzieranku, bedzie palic zywym ogniem. Przynajmniej ja tak mialam.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:29   #3154
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Contax w sobote lece do Keni,tam jest troche slonca

aaaaaaaaaaaaaaaaaa to ja juz wiem dlaczego mi ta plama na czole wrocila
AVENKA cholerna

sagus,cosmelanie sie raz dziennie na noc.I luszcze sie nadal,tez mi cos zajady wyszly
ivus u mnie leje

IDE SIE W GORACEJ WODZIE KAPAC,zeby mi tak dla rownowagi naczynka na nogach popekaly
Zaraz Wracam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:37   #3155
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Contax w sobote lece do Keni,tam jest troche slonca

aaaaaaaaaaaaaaaaaa to ja juz wiem dlaczego mi ta plama na czole wrocila
AVENKA cholerna
Kup sobie krem LRP

ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16599
lub ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24786

zeszloroczna wersja jest bez alkoholu wiec nie powinna palic skory pocosmelanowej, do tegorocznej dodali alkohol wiec nie wiem jak sie sprawdzi

albo mleczko http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18740
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:46   #3156
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saga ale jutro rano z nami pogadasz, tak o 7 rano?

Nawet o 6.30Tylko moge bredzic,rano jestem zawsze nie do zycia.


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

sagus,cosmelanie sie raz dziennie na noc.I luszcze sie nadal,tez mi cos zajady wyszly
Tez probuje na noc,ale wszystko mi sie w poduchy wyciera
Skora ciagle sie luszczy,kiedy to minie???
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 19:24   #3157
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Saga To sie nigdy nie skonczy,bedziemy sie do konca zycia luszczyc

Contax LRP to mam nawet w domu,ale fluid,ktory piecze w oczy.No dobra,ale nawet jak inny filtr z LRP kupie.To nici z kolorowek,albo maka zostaje i Hauschka,ktora do Polanda wyslalam?
A nie ,ten huschkowy podklad tez przeciez moge.No to popatrze jutro po aptekach.Musze duzo tego LRP nakladac? I tez czesciej?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 19:28   #3158
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

O luuuudzie ,człowiek z pracy wraca ,tylko rano go nie było a tu takie kwiatki
Ja chyba wszystkie 50+ mam i chodzę dumna jak paw, że teraz to mi plamiska już nie wyjdą I TO WSZYSTKO NA NIC
Chyba wiadro na łeb sobię nałożę,tylko do kowala pójdę żeby na oczy wyciął dziury.
Witaj Contex Ale nam namieszałaś,ale lepsza prawda najgorsza niż kłamstwo plamowe!
Domciu nic się nie martw,będzie dobrze.Tulę cię do serca.Ale radę dam taką.Zwijaj manatki i z chłopem jedż ,bo takie rozstanie to nic dobrego dla związku.Tego się nie nadrobi,a on wyalienowany z życia rodzinnego będzie .Pakuj plamy,cosmelany,szkraby i z nim jedż
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 19:42   #3159
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

a domcia nie ma.GDZIE JESTES??????????????????? ???????
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 19:44   #3160
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Nawet o 6.30Tylko moge bredzic,rano jestem zawsze nie do zycia.




Tez probuje na noc,ale wszystko mi sie w poduchy wyciera
Skora ciagle sie luszczy,kiedy to minie???
Saga ja tylko tuż na noc cos używam i odkąd tak robię to skóra mi się nie łuszczy i nie mam już buraka,ale nadal się nie maluję.najbardziej to skóra przestała mi się łuszczyć i do normalności wróciła jak smarowałam emolium krem do b.suchej skóry.smarowałam niezbyt grubo ale często co 2 godz (nawet w pracy)
Ale tera to wszystko na NIC po tym co Contex tu wypisuje
Jak my przed tym słońce uciekniemy
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 19:56   #3161
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Contax LRP to mam nawet w domu,ale fluid,ktory piecze w oczy.No dobra,ale nawet jak inny filtr z LRP kupie.To nici z kolorowek,albo maka zostaje i Hauschka,ktora do Polanda wyslalam?
A nie ,ten huschkowy podklad tez przeciez moge.No to popatrze jutro po aptekach.Musze duzo tego LRP nakladac? I tez czesciej?

Nie ten fluid to masakra, wypala oczy, ze hej. Krem LRP jest gesty i nie piecze w oczy, mleczko do ciala jest troche lzejsze, ale tez nie powinno migrowac do oczu


Castrol juz pisalam, ze Avenki na zime sa OK - dzien krotki i na promieniowanie UV tez jestesmy mniej narazone niz w okresie wiosenno-letnim. Ale latem to ja z Avenek rezygnuje zbyt duze ryzko ale to tylko moje zdanie, Ty czy ktos inny moze miec inne

Lepiej powiedz mi jak spisuja sie Twoje naczynka po cos
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 19:57   #3162
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Saga ja tylko tuż na noc cos używam i odkąd tak robię to skóra mi się nie łuszczy i nie mam już buraka,ale nadal się nie maluję.najbardziej to skóra przestała mi się łuszczyć i do normalności wróciła jak smarowałam emolium krem do b.suchej skóry.smarowałam niezbyt grubo ale często co 2 godz (nawet w pracy)
Ale tera to wszystko na NIC po tym co Contex tu wypisuje
Jak my przed tym słońce uciekniemy
a tak mi fajnie bylo zanim sie nowa siostra zjawila.Wierzylam w Avene jak w nie wiem co.A tu.....przyszla taka Contex wziela szpilke i mi banke przebila.O ...
I co my biedne poczniemy.No nic ...plamki wroca!!!!Albo LRP musimy kupic!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:00   #3163
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Nawet o 6.30Tylko moge bredzic,rano jestem zawsze nie do zycia.




Tez probuje na noc,ale wszystko mi sie w poduchy wyciera
Skora ciagle sie luszczy,kiedy to minie???
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Saga To sie nigdy nie skonczy,bedziemy sie do konca zycia luszczyc

Contax LRP to mam nawet w domu,ale fluid,ktory piecze w oczy.No dobra,ale nawet jak inny filtr z LRP kupie.To nici z kolorowek,albo maka zostaje i Hauschka,ktora do Polanda wyslalam?
A nie ,ten huschkowy podklad tez przeciez moge.No to popatrze jutro po aptekach.Musze duzo tego LRP nakladac? I tez czesciej?




Buczaczo ,nie wiedziałam że ty maskę 3x kładłaś
Toś ty cosmelański dinozaur jesteś.I kiedy one ci powychodziły,mimo ochrony?I czy zawsze takie same czy mniejsze i czy w innych mejscach też?

Contex ,jak ty się tak znasz to może wiesz czy jest jakiś róż lub brązer co niestabilizuje?A jeśli chodzi o twoją machę to cosmelań koniecznie.Ja pierwszy raz robiłam i zadowolona jestem plamy zniknęły i lico jednokolorowe mam.po tyg do pracy poszłam (a takie tam uczulenie i troszku skóra mi złazi)a teraz po 4 tyg wszyscy mówią że po tym uczuleniu to twarz mam ładniejszą i że to pewnie po tych kremach do natłuszczania a i twarz od makijażu odpoczęła.Więc nie myśl kochana tylko rób cos szybciutko
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:00   #3164
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Super castrolku wiadro na łeb dobre.A ja z uporem maniaka wracam do mojego filtra uvblock z issis pharma.W Egipcie się nim mazałam i nic mi nie wyszło jest gęsty ale nie bardzo tłusty.Waliłam grubą warstwę i było ok
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:02   #3165
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

...przybierzała domcia ...usypiam Małego z laptopem, jak zwykle na kolanach kołysankę śpiewam - rąbnięta + wyrodna matka
castrolek - jak ja pojadę za moim TŻ - musielibyśmy wszystko zostawić w pieruny. Decyzję tą omawialiśmy bardzo poważnie, wszystkie za i przeciw. Najważniejszym za byli moi Rodzice, których nie mogę zostawić, a przeciw ...było mało ...
Kochamy się jak wariaty - więc nie ma znaczenia ten czas, tylko, że będzie nam cięzko ... wpadnie dopiero w grudniu ... Ale damy radę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:05   #3166
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Buczaczo ,nie wiedziałam że ty maskę 3x kładłaś
Toś ty cosmelański dinozaur jesteś.I kiedy one ci powychodziły,mimo ochrony?I czy zawsze takie same czy mniejsze i czy w innych mejscach też?

Contex ,jak ty się tak znasz to może wiesz czy jest jakiś róż lub brązer co niestabilizuje?A jeśli chodzi o twoją machę to cosmelań koniecznie.Ja pierwszy raz robiłam i zadowolona jestem plamy zniknęły i lico jednokolorowe mam.po tyg do pracy poszłam (a takie tam uczulenie i troszku skóra mi złazi)a teraz po 4 tyg wszyscy mówią że po tym uczuleniu to twarz mam ładniejszą i że to pewnie po tych kremach do natłuszczania a i twarz od makijażu odpoczęła.Więc nie myśl kochana tylko rób cos szybciutko
a co Ty myslalas
na serio.Wczesniej to ja zielonego pojecia o filtrach nie mialam.Nic,Null,Zero
To nic dziwnego,ze plamy wrocily.

domciu serce mi sie kraje.A on daleko? Na obczyznie?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-23 o 20:08 Powód: bo domciu wrocil
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:07   #3167
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

contax-moje naczynka też szlag trafił a raczej cosmelan
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:08   #3168
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a tak mi fajnie bylo zanim sie nowa siostra zjawila.Wierzylam w Avene jak w nie wiem co.A tu.....przyszla taka Contex wziela szpilke i mi banke przebila.O ...
I co my biedne poczniemy.No nic ...plamki wroca!!!!Albo LRP musimy kupic!

Buczus ale ja to z czystej ostroznosci robie. Nie chce sie wykosmelanic, a potem znowu zamienic w dalmatynczyka. Szkoda mi kasy i bolu. Nie cierpie jak mnie cos piecze, swedzi czy odlazi, a na dokladke wygladam jak liniejacy podstarzaly jaszczur. Lubie jak jest szybko i skutecznie, aha i bez efektow ubocznych. Dlatego nudze, marudze i pytam


Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Buczaczo ,nie wiedziałam że ty maskę 3x kładłaś
Toś ty cosmelański dinozaur jesteś.I kiedy one ci powychodziły,mimo ochrony?I czy zawsze takie same czy mniejsze i czy w innych mejscach też?

Contex ,jak ty się tak znasz to może wiesz czy jest jakiś róż lub brązer co niestabilizuje?A jeśli chodzi o twoją machę to cosmelań koniecznie.Ja pierwszy raz robiłam i zadowolona jestem plamy zniknęły i lico jednokolorowe mam.po tyg do pracy poszłam (a takie tam uczulenie i troszku skóra mi złazi)a teraz po 4 tyg wszyscy mówią że po tym uczuleniu to twarz mam ładniejszą i że to pewnie po tych kremach do natłuszczania a i twarz od makijażu odpoczęła.Więc nie myśl kochana tylko rób cos szybciutko

No wlasnie Buczaczo, jak z tymi Twoimi nowymi plamami bylo mow jak na spowiedzi

Z rozami to bedzie cienko, bo wszystkie maja tlenki i inne cuda

Powoli dojrzewam i moze cos z tego bedzie



Ane popekaly duzo ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:13   #3169
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie ten fluid to masakra, wypala oczy, ze hej. Krem LRP jest gesty i nie piecze w oczy, mleczko do ciala jest troche lzejsze, ale tez nie powinno migrowac do oczu


Castrol juz pisalam, ze Avenki na zime sa OK - dzien krotki i na promieniowanie UV tez jestesmy mniej narazone niz w okresie wiosenno-letnim. Ale latem to ja z Avenek rezygnuje zbyt duze ryzko ale to tylko moje zdanie, Ty czy ktos inny moze miec inne

Lepiej powiedz mi jak spisuja sie Twoje naczynka po cos
Z moimi naczynkami ok.cos im nie zaszkodził.Ale to tylko dlatego że miesiąc przed capiwit hydrocontrol brałam i rutinaceę(2x)i nadal łykam,poza tym zamiast czarnej herbaty przerzuciłam się na pu-ert on niby wzmacnia.
Pamiętaj że każdy inaczej to znosi.Ja ściśle do wskazuwek lekarza się stosowałam a on najpierw pod lampą skórę dokładnie zbadał ,przez 3 dzi po masce niczym się nie smarowałam,aż zajadów dostałam.Uprzedził mnie że tak będzie ale efekt lepszy jeśli nie wytrzymam to mam smarowć.Wytrzymałam ,gębę mi skręcało ,nawet Buczuś na mnie krzyczał i do apteki kazał iść.I rzeczywiście po 5 dniach plam nie było.
Powodzenia
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 20:16   #3170
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

buczanta : daleko, ze aż strach i na obczyźnie też dalekiej Ale przecie przyjedziesz do mnie nie No w takiej sytuacji mnei chyba nie zostawisz co
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:18   #3171
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

eee tam o glupocie mam pisac(ale nie mojej)?
contax kosmetyczka mi robila,ale nie zbyt wiele mowila o tych filtrach.No to plamy wrocily.Poszlam znowu do kosmetyczki z reklamacja ,maske za darmo nalozyla.
No i fajnie bylo,plamy zniknely i po jakims czasie znowu wrocily.To nie poszlam znowu do kosmetyczki tylko zaczelam szperac po necie i znalazlam w Polandzie na wizazu klika szurnietych bab,ktore tez sie cosmelania.Tak poczytalam to i owo,ze postanowilam SAMA zrobic zabieg.BOGU DZIEKI. I inne watki o filtrach i et cetera.To pomyslalam,zem wszystkie rozumy zjadlam.A tu nieeeeeeeee,nie ma.Nie ma tak latwo.Plamy wracaja,bo avenki kurna uzywam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:20   #3172
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczanta : daleko, ze aż strach i na obczyźnie też dalekiej Ale przecie przyjedziesz do mnie nie No w takiej sytuacji mnei chyba nie zostawisz co
sral pies te posty pod postami
Dla Ciebie pisze osobno.Przyjade kochanie,kiedys:ehe m: Na 100% zwale Ci sie na chalupe
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:21   #3173
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Z moimi naczynkami ok.cos im nie zaszkodził.Ale to tylko dlatego że miesiąc przed capiwit hydrocontrol brałam i rutinaceę(2x)i nadal łykam,poza tym zamiast czarnej herbaty przerzuciłam się na pu-ert on niby wzmacnia.
Pamiętaj że każdy inaczej to znosi.Ja ściśle do wskazuwek lekarza się stosowałam a on najpierw pod lampą skórę dokładnie zbadał ,przez 3 dzi po masce niczym się nie smarowałam,aż zajadów dostałam.Uprzedził mnie że tak będzie ale efekt lepszy jeśli nie wytrzymam to mam smarowć.Wytrzymałam ,gębę mi skręcało ,nawet Buczuś na mnie krzyczał i do apteki kazał iść.I rzeczywiście po 5 dniach plam nie było.
Powodzenia

No wiem, ze kazdy inaczej wszystko znosi, ale tak sie pocieszam, ze moza i ja bede ta szczesciara i cos przejde w miare lagodnie
Rutyne jem juz od dluzszego czasu, wit. C, wit. B complex, redwine i omega-3. Do zajadow jestem przyzywczajona, bo czesto mam je po retinoidach jak za bardzo przyloze sie do wieczornego smarowania wiec to przezyje najbardziej boje sie o naczynka i buraka.

Ze sie tak wscibsko zapytam gdzie robilas cos, moze w W-wie

Aha to po zmyciu cos1 przez 3 dni niczym nie smarowalas paszczy i tak o suchym pusku latalas po domu ja pewnie nie dalabym rady



Buczus ale heca ja bym babie wyskubala cale pierze z lba i do sadu na deser podala
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:25   #3174
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie ten fluid to masakra, wypala oczy, ze hej. Krem LRP jest gesty i nie piecze w oczy, mleczko do ciala jest troche lzejsze, ale tez nie powinno migrowac do oczu


Castrol juz pisalam, ze Avenki na zime sa OK - dzien krotki i na promieniowanie UV tez jestesmy mniej narazone niz w okresie wiosenno-letnim. Ale latem to ja z Avenek rezygnuje zbyt duze ryzko ale to tylko moje zdanie, Ty czy ktos inny moze miec inne

Lepiej powiedz mi jak spisuja sie Twoje naczynka po cos
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...przybierzała domcia ...usypiam Małego z laptopem, jak zwykle na kolanach kołysankę śpiewam - rąbnięta + wyrodna matka
castrolek - jak ja pojadę za moim TŻ - musielibyśmy wszystko zostawić w pieruny. Decyzję tą omawialiśmy bardzo poważnie, wszystkie za i przeciw. Najważniejszym za byli moi Rodzice, których nie mogę zostawić, a przeciw ...było mało ...
Kochamy się jak wariaty - więc nie ma znaczenia ten czas, tylko, że będzie nam cięzko ... wpadnie dopiero w grudniu ... Ale damy radę
Kochani kochaniem a pańskie oko konia tuczy.Ale czasami tak bywa ,pewnie dacie radę

Contex przy cos szybkiego efektu bez działań ubocznych nie ma .Każda ci to tu powie .Będziesz liszaj.Ale gara warta świeczki,wyliszaisz się i będzie cudnie.Ale musisz przestrzegać zasad bo inaczej plamy wrócą
Daj znać o tym różu ,Ja szukam i nic- mój największy efekt uboczny to bladość przerażliwa.Nawet myślałam żeby kolor włosów zmienić aby twarz trochę ożywić.Ale tak cudaczyć nie chcę.Poszukam jeszcze tego różu może gdzieś jest.


Dziewczyny jest gdzieśHILFE
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:29   #3175
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cześć cosmelańskie dziewczyny Dawno sie nie odzywałam chociaż przyznam się że podczytuję Was prawie codziennie Cały czas znajduje jakieś rewelacje. Chciałam zrobić sobie apasik filtrów na zimę a tu czytam że Avenka nie chroni tak dobrze jak myślałyśmy i co teraz Myślałam że bede mogla na nią podkładzik klasc a tu kiszka.. Lubię filtry LRP ale co z ich destabilizacją przez polożenie kolorówki?? Już całkiem zgłupiałam
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:30   #3176
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

witam wszystkich. próbuję poczytać ten wątek , ale tego jest tak dużo, że nie nadążam. zaczęłam od części I , ale postanowiałm w międzyczasie przyłączyć się do rozmowy o Cosmelanie. JA w sumie plam nie mam, ale robią mi się przebarwienia od wyciskania. a do tego mam cere z taką kaszką tzn grudkami podskórnymi. lekarka zaleciła mi smarować samym kremem Cosmelan 2. Strasznie sie łuszczyłam przez pierwszy tydzień, nie moglam nigdzie wyjść i musiałam wziąć zwolnienie z pracy. teraz smaruję już ponad miesiąc, ale tak z przerwami jak kazała dermatolog. jak jestem jak indianin to mam trochę przerywać i potem dalej smarować. mi zależy w sumie najbardziej na usunięciu tych cholernych grudek pod skórą. one wyłażą jak się złuszcza skóra. Ale jest też taki zabieg Cosmelan Active i jestem ciekawa czy słyszałyście o tym? to ma być też na pryszcze dobry, ale nic nie wiem o nim. no i myślę o zrobieniu maski Cosmelan 1 , ale nie wiem czy z moim problemem będzie ona pomocna. Czy któraś z was robiłą sobie Cosmelan na problemy z grudkami podskórnymi i świeceniem cery? one mi tak raz się wyłuszczają mocno, a potem jakby wracają. to tak jak wasze plamy. ale te grudki są myślę gorsze, bo wtedy struktura twarzy jest niejednolita i to wygląda ogólnie okropnie. plamki można chociaż zatuszować.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:34   #3177
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No wiem, ze kazdy inaczej wszystko znosi, ale tak sie pocieszam, ze moza i ja bede ta szczesciara i cos przejde w miare lagodnie
Rutyne jem juz od dluzszego czasu, wit. C, wit. B complex, redwine i omega-3. Do zajadow jestem przyzywczajona, bo czesto mam je po retinoidach jak za bardzo przyloze sie do wieczornego smarowania wiec to przezyje najbardziej boje sie o naczynka i buraka.

Ze sie tak wscibsko zapytam gdzie robilas cos, moze w W-wie

Aha to po zmyciu cos1 przez 3 dni niczym nie smarowalas paszczy i tak o suchym pusku latalas po domu ja pewnie nie dalabym rady



Buczus ale heca ja bym babie wyskubala cale pierze z lba i do sadu na deser podala

W stolicy nie ale w instytucie Dr.Eris .Pewnie w stolicy też jest.Jak chcesz zaoszczędzić to wykup tylko konsultacje,żeby pod lampą cię zbadały,a maskę zrób sama wg.ich zaleceń
No poszperaj w tych brązerach noCzy Avon kulki brązujące mają to coś czego my nie lubimy?(taki mam w chacie)
W stolicy nie ,ale w instytucie DR.Eris.Pewnie w stolicy też jest
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:35   #3178
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No wiem, ze kazdy inaczej wszystko znosi, ale tak sie pocieszam, ze moza i ja bede ta szczesciara i cos przejde w miare lagodnie
Rutyne jem juz od dluzszego czasu, wit. C, wit. B complex, redwine i omega-3. Do zajadow jestem przyzywczajona, bo czesto mam je po retinoidach jak za bardzo przyloze sie do wieczornego smarowania wiec to przezyje najbardziej boje sie o naczynka i buraka.

Ze sie tak wscibsko zapytam gdzie robilas cos, moze w W-wie

Aha to po zmyciu cos1 przez 3 dni niczym nie smarowalas paszczy i tak o suchym pusku latalas po domu ja pewnie nie dalabym rady



Buczus ale heca ja bym babie wyskubala cale pierze z lba i do sadu na deser podala
Ty to heca nazywasz,jeju.Poczekaj Ty, az zaczniesz sie cosmelanic.Nie, tak teraz powaznie.Bardzo powaznie.Pytaj lelarza tylko o cosmelan2.Juz pisalam o babach,ktore osobiscie znam.I one tylko cosmelan2 stosuja.SPEKTAKULAR NE efekty widzialam na gebach
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:38   #3179
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cotax witaj wsród nas Ja robiłam cosmelan dzień przed Castrolkiem i to właśnie w Wawie w Nova Dermie. Jak będziesz chciała wiecej info to daj znać a chętnie pomogę

Ane jak oceniasz filtry ISIS, widziałam w aptece niezla promocje na nie i zastanawiam sie nad zakupem.
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:39   #3180
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No wiem, ze kazdy inaczej wszystko znosi, ale tak sie pocieszam, ze moza i ja bede ta szczesciara i cos przejde w miare lagodnie
Rutyne jem juz od dluzszego czasu, wit. C, wit. B complex, redwine i omega-3. Do zajadow jestem przyzywczajona, bo czesto mam je po retinoidach jak za bardzo przyloze sie do wieczornego smarowania wiec to przezyje najbardziej boje sie o naczynka i buraka.

Ze sie tak wscibsko zapytam gdzie robilas cos, moze w W-wie

Aha to po zmyciu cos1 przez 3 dni niczym nie smarowalas paszczy i tak o suchym pusku latalas po domu ja pewnie nie dalabym rady



Buczus ale heca ja bym babie wyskubala cale pierze z lba i do sadu na deser podala
Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
witam wszystkich. próbuję poczytać ten wątek , ale tego jest tak dużo, że nie nadążam. zaczęłam od części I , ale postanowiałm w międzyczasie przyłączyć się do rozmowy o Cosmelanie. JA w sumie plam nie mam, ale robią mi się przebarwienia od wyciskania. a do tego mam cere z taką kaszką tzn grudkami podskórnymi. lekarka zaleciła mi smarować samym kremem Cosmelan 2. Strasznie sie łuszczyłam przez pierwszy tydzień, nie moglam nigdzie wyjść i musiałam wziąć zwolnienie z pracy. teraz smaruję już ponad miesiąc, ale tak z przerwami jak kazała dermatolog. jak jestem jak indianin to mam trochę przerywać i potem dalej smarować. mi zależy w sumie najbardziej na usunięciu tych cholernych grudek pod skórą. one wyłażą jak się złuszcza skóra. Ale jest też taki zabieg Cosmelan Active i jestem ciekawa czy słyszałyście o tym? to ma być też na pryszcze dobry, ale nic nie wiem o nim. no i myślę o zrobieniu maski Cosmelan 1 , ale nie wiem czy z moim problemem będzie ona pomocna. Czy któraś z was robiłą sobie Cosmelan na problemy z grudkami podskórnymi i świeceniem cery? one mi tak raz się wyłuszczają mocno, a potem jakby wracają. to tak jak wasze plamy. ale te grudki są myślę gorsze, bo wtedy struktura twarzy jest niejednolita i to wygląda ogólnie okropnie. plamki można chociaż zatuszować.
Ale u nas dużo nowości dzisiaj.Witaj Lucy.Chodzi ci o tzw kaszaki?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.