Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-09, 18:27   #1291
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

jasna farba nie złapie Ci włosów. Jeśli kolor przez 2 miesiące prawie sie nie sprał, to pewno już sie nie spierze rozjaśniacz kupiony w drogerii to wielka niewadoma, może bardzo zniszczyć włosy i zostawić niejednolity kolor, ciemne plamy na włosach. A jeśli chodzi o rudy kolor, to pomyślałam o farbie, tylko kurcze nie pamietam nazwy. Reklamują ją teraz, że farba stworzona dla kobiet o ciemnych włosach i tam właśnie widziałam jakieś odcienie rudego. Ale farby tej nie używałam, tak tylko przyszła mi na myśl
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 18:55   #1292
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
jasna farba nie złapie Ci włosów. Jeśli kolor przez 2 miesiące prawie sie nie sprał, to pewno już sie nie spierze rozjaśniacz kupiony w drogerii to wielka niewadoma, może bardzo zniszczyć włosy i zostawić niejednolity kolor, ciemne plamy na włosach. A jeśli chodzi o rudy kolor, to pomyślałam o farbie, tylko kurcze nie pamietam nazwy. Reklamują ją teraz, że farba stworzona dla kobiet o ciemnych włosach i tam właśnie widziałam jakieś odcienie rudego. Ale farby tej nie używałam, tak tylko przyszła mi na myśl
Nie słyszałam byłabym wdzięczna gdybyś napisała nazwę teraz trochę je rozjaśniłam. Zrobiłam wywar z łusek cebuli i płukankę z rumianku, powoli schodzi, ale ta farba mnie kusi
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 19:18   #1293
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

jak tylko zobacze tą reklame to obiecuję, ze napisze
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 10:13   #1294
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Może Palette Radiance? Jest wątek o tej farbie. ale praktycznie nic o niej niewiadomo
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 13:47   #1295
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Palette boję się stosować, bo strasznie niszczy i pali włosy Dla posiadaczek rudych włosów polecam wywar z łusek cebuli, nadaje piękny miedziany kolor. Teraz moje kudełki są brązowo miedziane. A czy stosowałyście płukankę z rabarbaru, podobno dobrze rozjaśnia?
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 10:11   #1296
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

używałam rozjaśniacza joanny teraz na wiosnę chciałam powtórzyć zabieg, ale nigdzie nie moge dostać tego produktu, może wiecie gdzie mozna go kupić???
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 12:25   #1297
Lalita
Przyczajenie
 
Avatar Lalita
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Lalita Send a message via Skype™ to Lalita
Question Farbowanie z Czarnych na Blond !!

witam, mam problem... mam czarne farbowane włosy.. che przerobić je na blond
ale nie wiem jak, już próbowałam z przyjaciółką i rozjaśnaiczy, i dekoloryzatorów.... obecnie moje włosy są od czubka blond a potem rudo - żółte....
help
Lalita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 12:37   #1298
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

Chyba nie uważasz że za pomocą farbowania w domu w sposób magiczny zamienisz włosy czarne na ładny blond? To chyba tylko u fryzjera i nie za pierwszym farbowaniem. Stopniowo trzeba pozbywać się koloru. Z czarnego koloru trudno wyjść a zwłaszcza na blond. Szkoda tak bardzo niszczyć włosy....
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 12:57   #1299
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

lalita daj sobie spokój... jak masz czarne włosy.. nawet jessli po 3 farbowaniach wyjdzie ci blond to co z tego jak włosy ci wypadną.. i bedą zniszczone?? załącz zdjecie siebie w czrnych napewno nie wyglądasz źle..
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 13:31   #1300
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

przystopuj, zjarasz sobie wlosy totalnie. tez mialam kurczaka na glowie ale nie było tak zle i teraz mam juz spore odrosty. ; )wiec albo farbnij na jkis brąz, kasztan - choć będą sie spierać, farba będzie szybko blakła. Albo wytrzymaj z kurczakiem. Ale juz nie roozjasniaj ;(
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 13:50   #1301
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

No przystopuj koniecznie!I biegiem do fryzjera zanim znowu podkusi cię żeby spróbować samemu
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 18:31   #1302
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

Było już sporo wątków na ten temat o podobnych tytułach (wpisz w wyszukiwarkę wizazową np Dekoloryzacja) Sama próbowałam trzy razy zanim mi sie udało ( od lipca zeszłego roku jestem szczęśliwa posiadaczką blond włosów, w cztery miesiące, po kilku latach farbowania na czarno) dziś jest to juz bardzo jany normlany blondzik, ani śladu , że kiedys miałay ciemny kolor. Wszystkiego dowiesz się w wątkach, kilka szybkich rad:
- bez pośpiechu( nie spodziewaj się, ze w ciagu kilku dni będziesz blondynka, na siłe sie da, ale niewiele zostanie z twoich włosów. ja najpierw robiłam demakijaż ( słabsza wersja dekoloryzacji ściagająca o ok 5 tonów) w dobrym salonie, gdzie miałam tez nakładany szampon koloryzujący kasztan,aby zakryc nierówności. po miesiącu miałam pierwwszą serię grubych pasemek, po następnym drugą serię a w czwartm miesiącu już sama mogłam użyć farby blond rozjaśniającej i potem było już tylko krycie odrostów.
- dobre salony ( w tych mniejszych czesto nawet nie chcę sie podjąc sciagania koloru, z braku doświadczenia, odpowiednich produktów,w tych lepszych zazwyczaj nie ma z tym problemu, na cienkich włosach wykonywany jest czesto właśnie demaikjaż( kąpiel dekoloryzująca)
- profesjonalne komsetyki do włosów ( one naprawde zapewnią, że włosy będa wyglądały przynajmniej w miarę normalnie np Loreal Absolut repair)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 21:24   #1303
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

Mariti - ja Cię naprawdę podziwiam za cierpliwość Nie wiem który raz czytam kolejną Twoją wypowiedź na ten sam temat poruszany chyba z tysiąc pięćset sto dziewięćset razy na forum

ja naprawdę polecam wyszukiwarkę, o co też moderatorzy apelują, bo nie zliczy się ile takich wątków było na forum

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rnego+na+blond


to tylko kilka przykładowych wątków, reszta jest w wyszukiwarce
poza tym wpisz w wyszukiwarkę, jak dziewczyny pisały, "dekoloryzacja"

Pozdrawiam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 21:29   #1304
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość

ja naprawdę polecam wyszukiwarkę, o co też moderatorzy apelują, bo nie zliczy się ile takich wątków było na forum
fakt
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 11:36   #1305
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Farbowanie z Czarnych na Blond !!

ja też jeszcze 3 miesiące temu miałam czarne włoski-rozjaśniłam je samodzielnie w DOMKU ,wyszły pomarańczowo rude, na to nałożyłam farbę z joanny "palona kawa" ,odczekałam miesiąc, żeby włoski się troszkę zregenerowały i zrobiłam sobie cieniutkie pasemka nie będę ukrywać, bo troszkę się kłaczki mi znisczyły... ale nie jest źle, pasemka są jasne bo dodatkowo używam srebrnej płukanki. moim zdaniem nie jest ważne czy się robi taki zabieg u fryzjera czy nie. jeśli ktoś ma jakieś pojecie o farbowaniu włosków to po co wydawać dużeee pieniądze jeśli można zrobić to samemu..... ja jestem bardzo zadowolona- a naprawdę miałam włosy czarne jak smoła...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 16:43   #1306
all1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Witam!
Jakies 3 miesiace temu zafarbowałem włosy na czarne, wczesniej miałem brązowe, ani ciemne ani jasne, takie po srodku. Nie powiem, czarny kolor mi odpowiada, jest mi w nim dobrze i innym sie tez podoba. Czy częste farbowanie włosów (co 1,5 miesiąca) niszczy moje włosy? Powiem szczerze ze wole brązowe zdrowe włosy niz czarne i zacząc łysiec za pare lat xD
Teraz moje główne pytanie do Was, czy moze mi jakas brązowa farba zafarbowac czarne włosy? Odcien uzyskanych pozniej włosów moze byc troche inny niz moich naturalnych... w koncu jak bedą odrastac nie bedzie to tak waliło po oczach jak teraz... Czy moze jest jakis inny sposób na pozbycie sie farby? dekoloryzacja u fryzjera odpada z góry Prosze o pomoc i z góry dziekuję
all1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 17:02   #1307
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Cytat:
Napisane przez all1990 Pokaż wiadomość
Witam!
Jakies 3 miesiace temu zafarbowałem włosy na czarne, wczesniej miałem brązowe, ani ciemne ani jasne, takie po srodku. Nie powiem, czarny kolor mi odpowiada, jest mi w nim dobrze i innym sie tez podoba. Czy częste farbowanie włosów (co 1,5 miesiąca) niszczy moje włosy? Powiem szczerze ze wole brązowe zdrowe włosy niz czarne i zacząc łysiec za pare lat xD
Teraz moje główne pytanie do Was, czy moze mi jakas brązowa farba zafarbowac czarne włosy? Odcien uzyskanych pozniej włosów moze byc troche inny niz moich naturalnych... w koncu jak bedą odrastac nie bedzie to tak waliło po oczach jak teraz... Czy moze jest jakis inny sposób na pozbycie sie farby? dekoloryzacja u fryzjera odpada z góry Prosze o pomoc i z góry dziekuję
Ten brąz wcześniej to była farba czy naturalne? Jeśli farba to odcień brązowy czy czarny mają taki sam wpływ na włosy. Jeśli naturalne ... dawniej mówiło się , ze farbowanie bardzo niszczy włosy, ale były tez inne produkty. Obecnie farby sa naprawde dobre i farbowanie wcale nie musi pogorszyć stanu włosów. Jeśli przed farbowaniem były w dobrym stanie, używasz dobrej farby i dobrych kosmetyków do włosów nie ma obaw. ja farbuję już 12 lat ( połowę życia, a dokładnie 11 lat, po od roku rozjaśniam) i włosy mam w bardzo dobrym stanie. Przez kilka lat farbowałaam na czarno i miałam ładniejsze włosy niż wiele kolezanek niefarbujących, więc bez obaw, jesli będziesz o włosy dbała nie będzie problemu.

Teraz tak...Jesli farbowałaś raz na czarno możesz zcekać aż farba się spierze o 2 tony ( jednak niektóre mają dość mocne barwniki na wella safira aksamitna noc czy palette) wtedy można zafarbować na ciemny odcień brązu/ Jeśli farba odpowiednio się nie spierze to niestety brązowego odcienia nie będzie widać. MOżesz wspomóc spieranie farby mocnym szamponem przeciwłupieżowym ( choć ja nie polecam przy zdrowej skórze głowy). W każdym razie aby uzyskac jasny odcień brązu będzie potrzebna dekoloryzacja.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 17:18   #1308
all1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Dzięki wielkie za odpowiedz. na początek chciałem dodac ze jestem chłopakiem x)
Tak, brazowy to mój naturalny kolor. Włosy od kąd farbuje bardziej mi sie przetłuszczają, musze je myc codziennie. Do zafarbowania uzyłem farby szwarckopf brilliance (lub cos podobnego ) w niektórych miejscach "przeswituje" brąz. Zafarbowałem farbą trwale koloryzująca wiec chyba sie nie da sprac nie? Takie spieranie polega tylko na myciu włosów?

ps. włosy mam w stylu emo gdyby to w czyms pomogło ;]
all1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:02   #1309
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Są takie farby L'Oreala - brązy dla włosów ciemnych z formułą rozjaśniającą...ale szczerze mówiąc nie wiem czy nadal są dostępne. Efekt na pewno nie będzie super widoczny, no ale może dzięki nim zbliżysz się do tego koloru który chcesz.
Aaaaa, moim zdaniem emo bardzo dobrze wygląda na czarnych włosach
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 20:53   #1310
all1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

no tak... ale farbowanie jest dla mnie uciązliwe (len jestem xd) tym bardziej ze jestem mezczyzną.

Jakiej najlepiej uzyc farby? (marka) i jaki odcien (jasny brąz? ciemny?)? tak aby włosy wyszły takie jak moje naturalne?
PS: Moje naturalne włosy wygladały miej wiecej tak: http://ikf.com.pl/msrednie/fryzura827.htm
all1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:57   #1311
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Hmm...trochę to dla mnie dziwne. Mój kolega miał czarne włosy i utlenił sobie na banana. Paskudnie wyglada jak syren a do tego długie, suche jak siano włosy. Bez rozjasniacza raczej się nie obejdzie ja również próbuję sprać czarne włosy, codziennie płucze je w wywarze z cebuli i naparze z rumianku sa już trochę jaśniejsze i katuje szamponem przeciwłupiezowym zalezy mi na rudym więc powoli się robi...
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:58   #1312
all1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

:O wywar z cebuli? chyba jednak pozostanę przy czarnych :P (zart)
all1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:59   #1313
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Są takie farby L'Oreala - brązy dla włosów ciemnych z formułą rozjaśniającą...ale szczerze mówiąc nie wiem czy nadal są dostępne. Efekt na pewno nie będzie super widoczny, no ale może dzięki nim zbliżysz się do tego koloru który chcesz.
Aaaaa, moim zdaniem emo bardzo dobrze wygląda na czarnych włosach
Tylko ostrzegam, nie próbuj tych farb na farbowanych włosach...Ja tak zrobiłam i chwyciło...na odrostach reszta jak była czarna tak została fryzjerka jak mnie zobaczyła prawie płakała ze smiechu jedynym wyjściem, żeby wrócic do naturalnego koloru jest dekoloryzacja (ja tak zrobilam, moje dlugie prawie do pasa włosy przeszły to bez problemu) albo czekanie cierpliwie aż same odrosną.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 21:08   #1314
all1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

hmm jak to bedzie wyglądało? Pół włosów brązowych a pół czarnych ? ;/
all1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 21:23   #1315
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Są takie farby L'Oreala - brązy dla włosów ciemnych z formułą rozjaśniającą...ale szczerze mówiąc nie wiem czy nadal są dostępne. Efekt na pewno nie będzie super widoczny, no ale może dzięki nim zbliżysz się do tego koloru który chcesz.
Aaaaa, moim zdaniem emo bardzo dobrze wygląda na czarnych włosach
Tylko , że takie farby są przeznaczone dla niefarbowanych włosów, przy farbowanych efekt może być różny ( lub żaden
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 12:27   #1316
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

up
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 13:59   #1317
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

Twoje naturalne się zafarbują, te już zafarbowane pozostaną czarne
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 14:01   #1318
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

z tego co sie orientuję to palette został wycofany dlatego nigdzie go nie można dostać...za to joanny najłatwiej dostać w małch sklepikach kosmetycznych a nie żadnych rossmanach czy naturach
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 15:50   #1319
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Ja tez kupuje Joanne w malych sklepikach, na bazarach...
Uwielbiam ten rozjasniacz W lecie mialam naturalny balejaz, zima mysi blad. Teraz caly rok moge wygladac jak na wakacjach A wlosy miekkie i nie rozdwajaja sie
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 08:41   #1320
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

u mnie nie ma nawet w małych sklepikach
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.