Wizażanki poniżej 160cm wzrostu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-23, 19:43   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((


Tak więc mam 158 wzrostu i zaczynam wierzyć w to co mówią inni.......moja mama mi wiecznie mowi ze jestem mała, ze dobrze by było gdybym była wyższa i wogóle....na necie ciągle słysze że to wysokie laski są ładne a niektórzy faceci piszą że nie zwracają uwagi ma dziewczyny poniżej 170 cm bo niższe to karły i wogóle.
Moja kuzynka ma 13 lat i jest tego wzrostu co ja (powiedziałabym że już jest wyższa) a ja juz od dawna nie rosne i już nie urosne bo mam 21 latek.Na dodatek jestem szczupła (41 kg) i zawsze taka byłam (wiec niech nikt nie pisze ze mam anoreksje bo jem dużo) ale niestety mój biuścik tez nie wielki.Na twarzy też wyglądam jakbym miała 14 lat(nawet mój facet mówi na mnie "gorąca 14-tka "-niby jemu się podoba bo mówi że zawsze bede młoda i piękna .
No ale wiecie jak to jest jak zewsząd widze te wszystkie dziewczyny które są ode mnie dużo młodsze a wyglądają na starsze ode mnie, mają więcej tu i tam i wogole jak się wszystkie wypinają, napinają itp a ja tu taka "czternastka" i mi nawet bardzo piwa nie chcą sprzedać.
Dobrze że mam obecnie ciemne włosy bo mi rysy wyostrzają i wyglądam może minimalnie na starszą niż gdybym miała jasne(wtedy to bym jaszcze młosziej wyglądała).
Niby się zawsze cieszyłam że młodo wyglądam ale jak się czasem nasłucham to zaczynam głupieć i się zastanawieć no i taki kompleksior zaczynam łapać.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:01   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

ee tam sluszny wzrost ja mam tylko pare cm wiecej i nie chcialabym wiecej. a skad slyszalas ze faceci wola wyzsze?? ja slyszalam, ze wlasnie wola te mniejsze (zeby mogli dac poczucie bezpieczenstwa - taki instynkt opiekunczy i te sprawy
a jak mala i lekka to i nie bedzie problemow z przenoszeniem przez prog w przyszlosci
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:02   #3
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Smile Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Głowa do góry mała !!!

Ja też mam tyle wzrostu i 30 lat, kiedys mi to przeszkadzało a teraz lubie siebie taką jaka jestem

Małe jest piekne
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:10   #4
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

przepraszam Twoja mam mowi ze jestes mala? a czy to twoja wina? niech sie twoja mam zastanowi co mowi bo to najprqwdopodobniej ona i tatus w genach dali Ci ten niski wzrost
na pocieszenie mam mniej bo 154 cm i tez 21 latek zaakceptuj swoj wzrost i wtedy inni zobacza ze nie jestes z tego powodu zakompleksiona to i inni nie beda zwracac na niego uwagi
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:16   #5
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

A ja mialam w klasie w liceum taka kolezanke, malutka szczuplutka i byla taaaaka kochana Strasznie jej zazdroscilam bo byla taka dziewczeca
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:17   #6
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

wiecie tak między nami to jest niby ok ale jest ale.....mieszkam w akademiku i tez słysze od mojego kolegi i innych jak to faceci myślą i jakie mają na to zdanie.....na kompie mają zawsze cycate laski i wogóle wiecie jak one wyglądają...coś w stylu Doda Elektroda(wiem że to głupiutkie...mam juz troche latek żeby wiedziec jak to jest no ale).
Cholera człowiek niby wie jak to jest ale czemu tak jest jak niby jest i sie zaczyna zastanawiać.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:21   #7
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Witaj, ja również mam 1,58m I jakos nie narzekam, a wręcz lubię swój wzrost Małe jest piękne. Pomyśl o tym, że raczej nie miałaś/będziesz miała problemu z doborem partnera, możesz paradować z nim pod ramię w szpileczkach:p Niski wzrost wzbudza też w płci męskiej potrzebę i chęć opiekuńczości wobec takiej "kobietki". Więcej plusów niż minusów, hehe

A jeśli czasem w sklepie nie można dosięgnąć wyższej półki- praktycznie zawsze znajdzie się jakaś pomocna osoba

Wydaje mi się, że wysokie dziewczyny mają więcej kompleksów z powodu wzrostu, pojawiają sie dylematy odnośnie "być albo nie być" z niższym partnerem...

Tak więc pozbądź się kompleksów i ciesz się swoim wzrostem
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 20:22   #8
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Facetom podobają się niskie kobietki
Poza tym 158 cm- wcale nie jesteś AŻ tak niska. Bardzo normalny i naturalny wzrost
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:23   #9
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

lain ma rację, większość facetów woli mniejsze kobietki. Ja mam 160 cm i 20 lat i waże 46 kg, zawsze byłam dumna ze swojego wzrostu nie wiem czy zauważyłaś ale niższym ludziom wiele uchodzi na sucho (hyhy ja to zauważyłam ).

Jest wiele pozytywnych aspektów bycia niskim i drobnym
- jesteś leciutka więc faceci uwielbiają nosić Cie na rękach
- wszędzie się wciśniesz, nawet w największą kolejkę
- kiedy nie chcesz żeby Cie ktoś zauważył, ten ktoś Cię nie zauważy
- jak będziesz starsza nadal możesz zachowywać się nawet jak dziecko bo nikt Ci nie zwróci uwagi sałowami "dorosłej to nie wypada"
- dłużej wyglądasz na młodszą niż jesteś
- no ja to bym mogła tak wymieniać i wymieniać

Smallwitch nawet nie waż mi się łapać kompleksu!! i złota zasada:

MAŁE JEST PIĘKNE
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:23   #10
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez Brook
na pocieszenie mam mniej bo 154 cm i tez 21 latek zaakceptuj swoj wzrost i wtedy inni zobacza ze nie jestes z tego powodu zakompleksiona to i inni nie beda zwracac na niego uwagi
ja też całe 154cm przy prawie 22 latach i jakoś nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów... co z tego, że inni do mnie mówią "mała" albo że się śmieją z mojego wzrostu, mama zawsze mi mówiła, że "małe jest piękne"
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:26   #11
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

mam tyle samo wzrostu co Ty Smallwitch i 22 lata i tez wyglądam młodziej zgadzam się z Lain - tez slyszałam, że faceci wolą niskie w kontekście poczucia bezpieczeństwa
kiedyś, w podstawówce jeszcze, się tym przejmowałam, bo zawsze były jakieś docinki itp. ale teraz? wręcz przeciwnie - obracam w żart na przykład to, że w jakiejś toalecie w knajpie nie sięgam do lustra hehehe
a te wszystkie dziewczyny, które w wieku 15 lat wygladają na 25 budzą moje przerażenie raczej, niż podziw... nie ma czego zazdrościć
więc głowa do góry i nie przejmuj się tym, co mówią inni!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 20:31   #12
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

ja tez mam 158! i naprawde dobrze mi z tym. poza tym Maz uwielbia mnie brac na kolana (ostatnio doznal szoku, jak mu 30kg ciezsza siostra wskoczyla ) i cieszy sie, ze ma taka "kieszonkowa" zonke (heheh, a niechby sprobowal nie...) naprawde male jest piekne, docen to
aaa, o poczuciu bezpieczenstwa tez slyszalam
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:32   #13
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

wiecie to nie tylko chodzi o ten wzrost ale też o cały mój wygląd.....fajnie że bede wygładać dłuzej młodo ale niestety ludzie czesto nie traktują mnie powaznie bo wyglądam na max 16 lat......nie zauważają mnie czesto, a co najbardziej mnie denerwuje czasem to to że jak ide ulicą to wszyscy mnie udeżają ramieniem jak przechodzą z nadprzeciwka i nigdy sie nie usuwają na drodze( nawet mój facet to zauważył ze mam małą siłe przebicia na drodze ).
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:38   #14
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

ile byście mi dały na tym zdjęciu???
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:38   #15
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

hehe, mnie tez sie to tyczy. tez wygladam max. na 16 lat i szlag mnie trafia, kiedy chca ode mnie dowod w sklepie a na ulicy, jakkolwiek jest to chamskie, tez pociagam ludzi z bara. mlody wyglad to Twoj atut, tylko trzeba umiec go wykorzystac
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:42   #16
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
wiecie to nie tylko chodzi o ten wzrost ale też o cały mój wygląd.....fajnie że bede wygładać dłuzej młodo ale niestety ludzie czesto nie traktują mnie powaznie bo wyglądam na max 16 lat......nie zauważają mnie czesto, a co najbardziej mnie denerwuje czasem to to że jak ide ulicą to wszyscy mnie udeżają ramieniem jak przechodzą z nadprzeciwka i nigdy sie nie usuwają na drodze( nawet mój facet to zauważył ze mam małą siłe przebicia na drodze ).
no mnie też czasem poważnie nie traktują, np. w sklepie myslą, że taka nastoaltka to mogą zlekceważyć albo czasem mówią mi na "ty"
ja się z tego śmieję, a im zwracam grzecznie uwagę, że na "ty" nie przypominam sobie, żebyśmy przeszli
a jak Cię uderzają, to się odwróć i zwróć im uwagę albo krzyknij za nimi "nie ma za co!" myślę, że ważne jest też Twoje nastawienie - im będziesz bardziej pewna siebie i pewniejszy miała krok - taką Cię będą odbierać. więc jeszcze raz - głowa do góry (dosłownie i w przenośni )!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:47   #17
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Jak dl amnie, to wyglądasz na jakieś 16 lat- ja też, a jestem o 2 lata od ciebie starsza
A z młodym wyglądem - ja wszystkie "wpadki" nauczyłam się przyjmować z humorem Miałam nie tak dawno sytuacje, że podczas praktyk w LO miałam hospotację (wtedy siedzę na końcu klasy i obserwuję przebieg lekcji) i zanim nauczyciel wszedł do klasy i mnie przedstawił, jeden z uczniów 2 klasy dosiadł sie do mnie i zaczął gadkę, z jakiej to wymiany jestem - no, zaczął mnie "czarować" (biedny, nie zauważył nawet obrączki na palcu )
Ależ później miał minę, gdy się dowiedział, kim jestem :p
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:49   #18
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
ile byście mi dały na tym zdjęciu???
na tym zdjęciu jak dla mnie masz spokojna dwudziestkę
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:50   #19
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
ile byście mi dały na tym zdjęciu???
ja bym Ci dała ok. 19
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 20:53   #20
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Male jest piekne
Moim zdaniem nie powinnas miec zadnych kompleksow-sliczna jestes
Moim zdaniem na tym zdjeciu wygladasz na 20 lat takze nie masz sie co martwic.
A z uderzaniem na ulicy to tak niestety w Polsce chodza-coz zrobic
Mnie tez uderzali i mojego TZ tez chociaz niska nie jestem
Glowa do gory
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:59   #21
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

no ja bym się nie oceniła na 20(fakt na tym zdjeciu mam 20 latek ale nie było jeszcze osoby która by powiedziała ze tyle mam....)bo wiem jak dziewczymy mniej wiecej w tym wieku wyglądają......moja kuzynka która ma 16 lat tez sie smieje ze mnie.....i tak wyglądam na starszą przez te ciemne włosy.

Primavera ja też mam praktyke w LO i wogóle nie wiedzą skąd ja się tam wziełam, nie wiedzieli o co chodzi i wogóle jest ciężko bo jakbym na praktykach zostawała sama to nie wiem czy by słuchali(raczej nie ) a jak jest babka to prznajmniej sie boją bo widzą ze mnie się nie muszą ale ich nauczycielka to by im dała.
I tak sobie mysle jak ja moge iść na tą praktyke jesli nie bede mogła nad nimi zapanować a licealiści wygladają na starszych i wyzszych ode mnie.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:05   #22
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
Primavera ja też mam praktyke w LO i wogóle nie wiedzą skąd ja się tam wziełam, nie wiedzieli o co chodzi i wogóle jest ciężko bo jakbym na praktykach zostawała sama to nie wiem czy by słuchali(raczej nie ) a jak jest babka to prznajmniej sie boją bo widzą ze mnie się nie muszą ale ich nauczycielka to by im dała.
I tak sobie mysle jak ja moge iść na tą praktyke jesli nie bede mogła nad nimi zapanować a licealiści wygladają na starszych i wyzszych ode mnie.
Uwierz mi, to zupełnie nie jest zależne od wzrostu ani wyglądu, ale od ciebie i twojego podejścia

A niby dlaczego nie muszą cie słuchać? Masz takie same uprawnienia wobec uczniów, jak nauczyciel (czasami trzeba przypomniec, ze też możesz jedynkę wstawić)
Ode mnie niektóre osoby to już z podstawówki były wyższe, a co dopiero LO, ale dobrze jest
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:30   #23
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

nie no na 16 lat na tym zdjęciu to na pewno nie wyglądasz
Smallwitch mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale pokazałam Twoje zdjęcie i spytałam, ile lat by Ci dali moi rodzice chodziło o obiektywizm
mój tato - 20
moja mama - uwaga - 26 - 27

autentyk
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:31   #24
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Ja mam 161 co waże 51 kg i nie uważam by było to jakoś bardzo mało bo:
-mogę przy moim Misiu chodzić na obcasach bez obawy, ze mu dorównam wzrostem
-zawsze mogę się ładnie przytulić do klaty mojego TŻ
-w sklepie gdy tylko potrzeba to zawsze znajdzie się ktos kto sięgnie towar z wyższej półki
-i najważniejsze mój dziadek był niskiego wzrostu, moja mama jest niskiego wzrostu, ja jestem niskiego wzrostu
- a mój śp. dziadziuś zawsze mi mówił
"DUZE KOBIETY SA DO ROBOTY A MALE DO PIESZCZOTY"
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:33   #25
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

no fakt, wygladasz mlodo ale ja tez wygladam mlodo (mam 19 a daja mi 16 :P). Ja jestem raczej wysoka (ale nie wielka ;p , ok. 170), ale za to tez chudziutka z nieduzym biustem mimo ze tez jem co chce ;p jezeli mialabym wybierac miedzy twoim wzrostem a wzrostem 175 (co nie jeste wcale duzo wiecej niz mam) to wybralabym twoj wzrost bo nie chcialabym byc ani troche wyzsza, a nizsza - owszem, moglabym byc Ogólnie lubie swoj mlody wyglad w ogole to ja jestem na to skazana, bo moja mama i siostra tez mlodo wygladaja
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:40   #26
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
ja też mam praktyke w LO i wogóle nie wiedzą skąd ja się tam wziełam, nie wiedzieli o co chodzi i wogóle jest ciężko bo jakbym na praktykach zostawała sama to nie wiem czy by słuchali(raczej nie ) a jak jest babka to prznajmniej sie boją bo widzą ze mnie się nie muszą ale ich nauczycielka to by im dała.
I tak sobie mysle jak ja moge iść na tą praktyke jesli nie bede mogła nad nimi zapanować a licealiści wygladają na starszych i wyzszych ode mnie.
eee tam nie martw sie, psychicznie mozesz ich trzymac w ryzach. przyklad klasy mojego brata: 16 lat paskudny wiek w dodatku liceum profilowane (informatyczne), wiec klasa wybitnie meska (tylko 4 niewiasty). ogladam ostatnio zdjecie klasowe i nie kapnelam sie ze 'nie widze' wychowawczyni. dopiero pare godzin pozniej mama mi mowi "o a to ich wychowawczyni". zapewniam cie, ze wygladala mlodziej od swojej jednej uczennicy, a mniej wiecej na rowna wiekiem w stosunku do reszty. i z tego co slysze nie daje sobie wejsc na glowe - wszyscy chodza jak w zegarku. wystarczy na poczatku huknac, potresowac (ona stosowala metode natychmiastowego telefonu od rodzicow) i juz nikt jej nie podskoczy mlodziutka, malutka, a nastoletnie dryblasy sluchaja sie jak trzeba
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:43   #27
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Smalwitch ładna z Ciebie kobietka to raz, a dwa że wcale nie wyglądasz na 14 czy 16 lat 20 spokojnie bym Ci dała. Ja jestem blondynką o bardzo delikatnych rysach i wszyscy traktują mnie jak dziecko. Np w pracy jestem najmłodsza osobą i mój szef tylko przy innych zwraca się do mnie pani Moniko, a takto mówi do mnie dziecko, i wiele osób traktuje mnie jakbym miała naście lat Może gdybym ubierała się co dzień w żakiety i obcasy, ale co ja poradze ze uwielbiam stroje sporotowe ewentualnie sporotwo-eleganckie i delikatny prawie niewidoczny makijaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:44   #28
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

małe jest piękne
ja tez mam 158 wzrostu, lat 20 więc juz tez nie urosne. kuzynke lat 13 też mam i tej jest wyższa. hehe tyle podobienstw
kiedyś przyznam tez mi było z tego powodu przykro, telewizja i te durne pisemka kolorowe potrafią zakompleksić ale wszystko mi przeszło odkąd poznałam swojego TŻ, jemu zupełnie nei przeszkadza że jestem taka malutka, bo przeciez jakby przeszkadzało to by ze mną nie był
więc nie ma sie co zadręczać
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:52   #29
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

moja siostra równiez ma 21 lat i ma 156cm. Mówią na nią gimnazjalistka, mała, itp. Ale ona sie tym nie przejmuje no i chyba ma racje!

Jeśli chodzi o mnie, to mam jakos 160cm i też sie troche nie tak z tym czuje. Wszystko było by dobrze, gdyby jeden facet nie stwierdził, że jestem "za niska" . Niby nic ale sie totalnie zdenerwowałam i od tamtej pory jakos mnie to przesladuje....
Dobrze że nie wszystkim przeszkadza niski wzrost- wręcz przeciwnie, niektórzy wolą własnie takie kruszynki jak my

No ale to nie zmienia faktu że są jeszcze na świecie tacy dla których kobieta poniżej 170cm NIE JEST KOBIECA... wrr

Ale co sie będziemy nimi przejmować, prawda?

P.S.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:01   #30
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Zaczynam mieć kompleksa :((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez różowiutka
moja siostra równiez ma 21 lat i ma 156cm. Mówią na nią gimnazjalistka, mała, itp. Ale ona sie tym nie przejmuje no i chyba ma racje!
Ciekawa jestem tylko, czy mając np 175 cm wzrostu, nie śmiałabyś się z siostry dodatkowo z powodu wzrostu

(przepraszam autorkę wątku za wredny OT )
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.