Givenchy Eaudemoiselle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 06:59   #1
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20

Givenchy Eaudemoiselle


Czy któraś z Was miała ten zapach? Moim zdaniem już dawno nie było tak pięknych i trwałych perfum. Jest to zapach retro z duchem nowoczesnosci, bardzo elegancki ale zarazem nieco dekadencki. Dedykowany kobietom mlodym choc ja twierdzę iż bardziej nadaje się świadomym swojej kobiecosci paniom
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:21   #2
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Givenchy Eaudemoiselle

Zapach niebrzydki , rzeczywiście z rodzaju tradycyjnych , ale na mnie nietrwały strasznie , po godzinie nic już nie czuć
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 08:59   #3
asiula_240581
Zadomowienie
 
Avatar asiula_240581
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdzieś w Irlandii :~)
Wiadomości: 1 669
Dot.: Givenchy Eaudemoiselle

Pełna zachwytu, Twoim opisem, wczoraj nabylam używkę tego zapachu w dosc atrakcyjnej cenie (chyba atrakcyjnej)
Już nie mogę sie doczekac kiedy przyleci do mnie

Edytowane przez asiula_240581
Czas edycji: 2011-06-23 o 09:02
asiula_240581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 17:35   #4
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 545
Dot.: Givenchy Eaudemoiselle

queenofwinter zgadzam się z Tobą, zapach jest piekny
Retro z duchem nowoczesnosci - te słowa świetnie go opisują. Zdecydowanie pasuje do kobiety seksownej, eleganckiej, zalotniej i tajemniczej. Idealny zapach do sukieniek, koronek, szpilek, na bankiety, przyjęcia, na wieczór..
Ja miałam jedna próbkę, i już po pierwszym użyciu zostałam skomplementowana zaraz też stałam się posiadaczką flakonika wraz z balsamem. Zapach szybko znalazł się w czołówce moich ulubionych

Teraz gdy jej używam czuję niesodyt.. jest mało intensywny, bez ogona, trzyma się blisko skóry, nie wybija się. Zaliczę go do zapachów intymnych, otulająych. Założe go na wieczór z ukochanym, na wielkie przyjęcie wybiorę coś mocniejszego.
Nie mniej jednak ma on szczególne miejsce w mojej toaletce
__________________

Pomagajmy psiaczkom: www.pustamiska.pl
MissPearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:11   #5
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Givenchy Eaudemoiselle

Bardzo ładny ale nietrwały.
Szkoda, że robi tylko dobre pierwsze wrażenie i szybko umyka...
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:15   #6
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 545
Dot.: Givenchy Eaudemoiselle

i nie podoba mi się reklama perfum.. może i Magda Frąckowiak jest śliczna i delikatna, ale stylizacja moim zdaniem nie do końca koresponduje z zapachem. Ja bym tu bardziej widziała stylizacje jak Hilary Duff w teledysku Reach out (ktory uwielbiam)
__________________

Pomagajmy psiaczkom: www.pustamiska.pl
MissPearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 23:50   #7
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Givenchy Eaudemoiselle

Cytat:
Napisane przez MissPearl Pokaż wiadomość
i nie podoba mi się reklama perfum.. może i Magda Frąckowiak jest śliczna i delikatna, ale stylizacja moim zdaniem nie do końca koresponduje z zapachem. Ja bym tu bardziej widziała stylizacje jak Hilary Duff w teledysku Reach out (ktory uwielbiam)

I to kocham w sztuce, że ilu ludzi, tyle wizji, skojarzeń. Akurat ja uważam, że ta ascetyczna czarna peleryna i ogród w tle idealnie pasują do zapachu i bogatsza w szczegóły scenografia czy też stylizacja modelki, stanowiłyby pewien dysonans, pomiędzy zapachem, który uważam za bardzo udany, ale jednak poważny, elegancki i stonowany. Na mnie niestety najpierw wychodzi zapach lakieru do włosów, coś co czuję też w Parisienne, to pewnie róża tak się na mnie układa. Po chwili jednak czuję już tylko różę na szyprowym tle. Piękny zapach, sprawnie skonstruowany, szkoda jedynie, że tak krótkotrwały. I tak jak nie lubię podziału zapach dla młodszych czy dojrzalszych kobiet, zgadzam się z Queenofwinter, że młoda generacja niekoniecznie zapach ten musi docenić, bo może się okazać zbyt retro.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 13:35   #8
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Givenchy Eaudemoiselle

Mam i lubie EauDemoiselle choc pierwszy zachwyt i zauroczenie juz minely..Eaudemoiselle jest dla mnie zapachem dosc eleganckim ale nie staromodnym.Ladnie uklada aie na skorze i rozkwita w upalny dzien.To taki rozany ogrodek,z domieszka krzewow pomaranczy...
pamietam jak Tz sprezentowal mi 100ml i tak sie cieszylam ze prawie bezustannie sie nim spryskiwalam przez ok miesiac,taz ze zostalo jakies 50ml...Teraz lubie wachac z korka i spryskiwac od czasu do czasu nadgarstki,ale nie wiem czemu mam opor aby uzyc go globalnie,moze wynika to z tego ze sie nim przesycilam...A co do trwalosci to na mojej skorze trwaja i trwaja az do kapieli
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.