Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 13:12   #2551
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Natomiast cały czas ten stanik czułam na sobie, a kiedy go zdjęłam miałam odbite czerwone ślady. Nie wiem czy powinnam w takim razie zwiększyć obwód do 65? Szukałam na stronach "fachowych" ale niestety nie znalazłam żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi
stanik cały czas czułaś na sobie, bo:
1. był za mały w miskach, pewnie też miał za wąskie fiszbiny, mało tego w mniejszych miskach, obwód jest jeszcze węższy niż normalnie (jakby to graficznie pokazać (kreski to obwód, U to miski)
60C to --UU--
60E to --UU-- (stanik w 60E jest dłuższy, bo fiszbiny ma szersze)

2. Cleo George ma ściślejszy obwód niż większość staników, dlatego 65tka powinna być lepsza. Ja standardowo noszę 65E/65F, a Georga zamówiłam w rozmiarze 70DD
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:51   #2552
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam w ciemno taniutki używany Panache Cleo George, tak dla poprzymierzania
Kupiłam rozmiar 60C, według kalkulatora powinnam nosić 60E (w biuście 84, pod biustem 68), ale chciałam wyjść od mniejszego rozmiaru.

Miseczka jest faktycznie za mała, bo nad krawędzią robią się "bułeczki" Ale nurtuje mnie sprawa obwodu. Cały dzień trzymał się świetnie, przy podnoszeniu rąk nic nie podjeżdżało do góry itp. Natomiast cały czas ten stanik czułam na sobie, a kiedy go zdjęłam miałam odbite czerwone ślady. Nie wiem czy powinnam w takim razie zwiększyć obwód do 65? Szukałam na stronach "fachowych" ale niestety nie znalazłam żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi

W ogóle to nie wyobrażałam sobie że moje piersi mogą tak ładnie wyglądać w miękkim staniku!
Uważam że zarówno większy obwód jak i miska byłby lepszym rozwiązaniem. Spróbuj 65(30)dd.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:28   #2553
Paulunia8713
Zadomowienie
 
Avatar Paulunia8713
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 451
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny więc może i mi doradzicie. Od zawsze miałam bardzo mały biust. Urodziłam 3 lata temu córeczkę, karmiłam piersią.
Pod biustem :70
Biust: 77
z góry dziękuje
__________________
31.01.2009 Julia
28.05.2013 Antoś
Paulunia8713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:33   #2554
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
stanik cały czas czułaś na sobie, bo:
1. był za mały w miskach, pewnie też miał za wąskie fiszbiny, mało tego w mniejszych miskach, obwód jest jeszcze węższy niż normalnie (jakby to graficznie pokazać (kreski to obwód, U to miski)
60C to --UU--
60E to --UU-- (stanik w 60E jest dłuższy, bo fiszbiny ma szersze)

2. Cleo George ma ściślejszy obwód niż większość staników, dlatego 65tka powinna być lepsza. Ja standardowo noszę 65E/65F, a Georga zamówiłam w rozmiarze 70DD
Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Uważam że zarówno większy obwód jak i miska byłby lepszym rozwiązaniem. Spróbuj 65(30)dd.
Bardzo dziękuję za odpowiedzi
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:05   #2555
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny również ja chciałabym was prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru bo czytając ten wątek widzę że od lat nosiłam źle dobrany biustonosz. Moje wymiary to
obwód pod biustem mierzony ciasno: 71
obwód pod biustem mierzony luźno: 78
obwód w biuście mierzony w pozycji stojącej: 93
obwód w biuście mierzony w pozycji pochylonej: 96
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:14   #2556
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Dziewczyny również ja chciałabym was prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru bo czytając ten wątek widzę że od lat nosiłam źle dobrany biustonosz. Moje wymiary to
obwód pod biustem mierzony ciasno: 71
obwód pod biustem mierzony luźno: 78
obwód w biuście mierzony w pozycji stojącej: 93
obwód w biuście mierzony w pozycji pochylonej: 96
W effuniakowym kalkulatorze wyszlo 70DD, ale gdybys miala tam zamawiac, moze lepiej sprawdzic tez 75D lub DD.
na innych wymiarach (i brytyjskich) sie nie znam, pewnie za chwile dziewczyny Ci odpisza.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 12:10   #2557
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Dziewczyny również ja chciałabym was prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru bo czytając ten wątek widzę że od lat nosiłam źle dobrany biustonosz. Moje wymiary to
obwód pod biustem mierzony ciasno: 71
obwód pod biustem mierzony luźno: 78
obwód w biuście mierzony w pozycji stojącej: 93
obwód w biuście mierzony w pozycji pochylonej: 96
brytyjczyki: 34D
rozmiarówka europejska: 75D
effuniaki: ewentualnie 75D (a może i 80C), coś ten ich kalkulator szwankuje, skoro pokazał 70DD. 70tki effuniaka często maks rozciągają się maks do 73cm, więc cikulada albo by się nie dopięła, albo by nie mogła oddychać

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:12
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 12:45   #2558
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
W effuniakowym kalkulatorze wyszlo 70DD, ale gdybys miala tam zamawiac, moze lepiej sprawdzic tez 75D lub DD.
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
effuniaki: ewentualnie 75D (a może i 80C), coś ten ich kalkulator szwankuje, skoro pokazał 70DD. 70tki effuniaka często maks rozciągają się maks do 73cm, więc cikulada albo by się nie dopięła, albo by nie mogła oddychać
dziewczyny dobrze prawia. mam na luzno pod biustem mniej wiecej tyle co Ty i nosze Effuniaki z obwodem 75, nierzadko z przedluzka^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 13:14   #2559
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dziewczyny dobrze prawia. mam na luzno pod biustem mniej wiecej tyle co Ty i nosze Effuniaki z obwodem 75, nierzadko z przedluzka^^.
Mam podobnie, dlatego napisalam o tym 75, tez mnie zdziwilo, ze wyszlo 70.
Ja bym zaczela chyba od 75, mozna sprawdzic jeszcze z przedluzka.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 13:15   #2560
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Czy ten biustonosz jest dobrze dobrany? Mam wrażenie że miska jest za mała, a gdy ubiorę koszulkę moje piersi wyglądają na miskę C! Biustonosz ma rozmiar 70 E. Mam w biuście 94, pod biustem 74. Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dalia.jpg (40,5 KB, 95 załadowań)
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 13:33   #2561
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Czy ten biustonosz jest dobrze dobrany? Mam wrażenie że miska jest za mała, a gdy ubiorę koszulkę moje piersi wyglądają na miskę C! Biustonosz ma rozmiar 70 E. Mam w biuście 94, pod biustem 74. Co myślicie?
pierwsze, bardzo ważne pytanie - czy stanik jest poprawnie założony? tutaj link z instrukcją zakładania: http://smallcup.blox.pl/2012/03/Zakl...obrazkowy.html

jeżeli stanik jest dobrze założony, to rozmiarowo jest minimalnie za mały (ale rozmiar więcej byłby już za duży), więc suma sumarum ok.
Fiszbiny w porządku, okalają całą pierś, dotykają mostka, obwód na miejscu, na górze miski jest lekkie bułkowanie, no,ale ono w niczym nie przeszkadza, czasami ciężko wstrzelić się idealnie w rozmiar.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 13:40   #2562
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

niby racja ale jak założę bluzkę to moje piersi są jakieś małe, płaskie, inaczej niż w innych stanikach które mam. Ah, nie wiem co robić, osobiście nie czuję się w nim tak dobrze, seksownie, tylko obwód mi odpowiada bo taki ścisły jak lubię.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 13:45   #2563
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

ja bym wcale nie powiedziała, że są płaskie

twój stanik to balkonetka, która dosyć mocno zbiera biust, stąd pewnie takie wrażenie
biust optycznie wydaje się większy w halfcupach, szczególnie tych usztywnianych
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 18:26   #2564
melisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Kochane ja się zmierzyłam
pod piersiami ścisłe 70cm
w piersiach 87cm
Wyszło że 30DD(65DD) a w innym kalkulatorze 70C

Doradzicie mi?
melisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:23   #2565
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez melisja Pokaż wiadomość
Kochane ja się zmierzyłam
pod piersiami ścisłe 70cm
w piersiach 87cm
Wyszło że 30DD(65DD) a w innym kalkulatorze 70C

Doradzicie mi?
30DD (europejskie 70E) to mniej więcej odpowiednik 70C, także oba rozmiary mają szansę dobrze leżeć,a to, który obwód będzie lepiej pasował zależy od tego jak ściśliwa jesteś oraz od rozciągliwości samego stanika
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:40   #2566
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny mam pytanie. Ostatnio w ogole nie interesowalam sie i nie sledzilam nowosci. A potrzebuje kupic stanmik. Czy nowe Effuniaki zmienily sie cos konstrukcją od tych co wyszly jako pierwsze na stronie internetowej? Wtedy kiedy byly toffi, cielaczki.

Mam toffi CH 65C, konstrukcja mi nie odpowiada, obwod tez , chociaz to moze wina niekompabitylnosci ( tak ostatnio jakos na to wpadlam, bo stanik ciasny, ale mi i tak jezdzi). czarny HP mialam okazje kiedys mierzyc i tez nie za bardzo dobrze lezal.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:53   #2567
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Ostatnio w ogole nie interesowalam sie i nie sledzilam nowosci. A potrzebuje kupic stanmik. Czy nowe Effuniaki zmienily sie cos konstrukcją od tych co wyszly jako pierwsze na stronie internetowej? Wtedy kiedy byly toffi, cielaczki.

Mam toffi CH 65C, konstrukcja mi nie odpowiada, obwod tez , chociaz to moze wina niekompabitylnosci ( tak ostatnio jakos na to wpadlam, bo stanik ciasny, ale mi i tak jezdzi). czarny HP mialam okazje kiedys mierzyc i tez nie za bardzo dobrze lezal.
Ja mam effuniaki od niedawna, ale duzo o nich czytalam i wlasnie wiele osob pisalo, ze sie zmienily na lepsze

Mi dzisiaj przyszedl czarny kropek. I teraz koniec zamawiania, to dopiero polowa ciazy, piersi sie juz powiekszyly, po ciazy pewnie wroca do swojego rozmiaru i nie bede miala co zrobic z zapasem stanikow
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 12:17   #2568
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Ja mam effuniaki od niedawna, ale duzo o nich czytalam i wlasnie wiele osob pisalo, ze sie zmienily na lepsze

Mi dzisiaj przyszedl czarny kropek. I teraz koniec zamawiania, to dopiero polowa ciazy, piersi sie juz powiekszyly, po ciazy pewnie wroca do swojego rozmiaru i nie bede miala co zrobic z zapasem stanikow
Szalona Dobrze, ze ja nie mam pieniedzy, bo tez pewnie mialabym pol szafy w stanikach
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 13:33   #2569
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja bym wcale nie powiedziała, że są płaskie

twój stanik to balkonetka, która dosyć mocno zbiera biust, stąd pewnie takie wrażenie
biust optycznie wydaje się większy w halfcupach, szczególnie tych usztywnianych
Niezupełnie, halfcupy spłaszczają biust u dołu celem wypchnięcia go do przodu. Jeżeli biust sam w sobie jest płaski u dołu to halfcup spłaszczy go jeszcze bardziej, efektem tego jest brak biustu z profilu.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Ostatnio w ogole nie interesowalam sie i nie sledzilam nowosci. A potrzebuje kupic stanmik. Czy nowe Effuniaki zmienily sie cos konstrukcją od tych co wyszly jako pierwsze na stronie internetowej? Wtedy kiedy byly toffi, cielaczki.

Mam toffi CH 65C, konstrukcja mi nie odpowiada, obwod tez , chociaz to moze wina niekompabitylnosci ( tak ostatnio jakos na to wpadlam, bo stanik ciasny, ale mi i tak jezdzi). czarny HP mialam okazje kiedys mierzyc i tez nie za bardzo dobrze lezal.
Ja mam kilka effuniaków i w każdym biust wygląda inaczej, więc napewno warto popróbować innych modeli. Może spróbuj jakiegoś plunga skoro halfcupy nie leżą?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 15:34   #2570
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Ostatnio w ogole nie interesowalam sie i nie sledzilam nowosci. A potrzebuje kupic stanmik. Czy nowe Effuniaki zmienily sie cos konstrukcją od tych co wyszly jako pierwsze na stronie internetowej? Wtedy kiedy byly toffi, cielaczki.

Mam toffi CH 65C, konstrukcja mi nie odpowiada, obwod tez , chociaz to moze wina niekompabitylnosci ( tak ostatnio jakos na to wpadlam, bo stanik ciasny, ale mi i tak jezdzi). czarny HP mialam okazje kiedys mierzyc i tez nie za bardzo dobrze lezal.
Ja mam effuniaki PL i HP i leżą super, a kupiłam CH w tym samym rozmiarze i widocznie był nie na mój kształt biustu, bo odstawał a mniejszy byłby za mały na dole... żałuję ale co zrobić, jednak sporo się te kroje różnią.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:38   #2571
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

fajny wątek !
poczytam Was i cosik napiszę
__________________
Gdzie jest dom ??!
https://www.facebook.com/pages/Edek-...ref=ts&fref=ts
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:21   #2572
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Ostatnio w ogole nie interesowalam sie i nie sledzilam nowosci. A potrzebuje kupic stanmik. Czy nowe Effuniaki zmienily sie cos konstrukcją od tych co wyszly jako pierwsze na stronie internetowej? Wtedy kiedy byly toffi, cielaczki.

Mam toffi CH 65C, konstrukcja mi nie odpowiada, obwod tez , chociaz to moze wina niekompabitylnosci ( tak ostatnio jakos na to wpadlam, bo stanik ciasny, ale mi i tak jezdzi). czarny HP mialam okazje kiedys mierzyc i tez nie za bardzo dobrze lezal.
Madooo, ponoc tak, ale szczegolow nie podam. jednak przewijaly sie takie glosy na Balkonetce na przyklad.

Cytat:
Napisane przez sandalina Pokaż wiadomość
fajny wątek !
poczytam Was i cosik napiszę
witaj i tutaj, sandalino.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 09:46   #2573
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Ja juz mialam stycznosc z kazdym modelem tzn HP CH i plung, ale za kazdym razem z innej partii Plung byl z tych pierwszych zamawianych na forum, kompletny niewypal. Nic mnie tak nie splaszczalo Generlanie zaden plung z roznych firm mi nie pasowal
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 14:59   #2574
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, mam nadzieję, że mi pomożecie, nie chcę mieć za kilka lat obwisłego biustu...
Otóż mam problem. Jakoś do tej pory nie przejmowałam się tym, ale teraz chcę coś z tym zrobić Otóż od kiedy noszę "dobrze dobrane" staniki to jak je zdejmę to ślad po fiszbinie jest 1 cm. powyżej dołu piersi na odcinku ok.8 cm. od środka klatki piersiowej, bo już fiszbiny przy zewnętrznych stronach piersi są ok.
Dlaczego tak się dzieje? Niby wszystko jest ok, fiszbina pod pachę, nie ma buł itp. a coś nie gra;/ Daję bardzo ciasno obwód, staram się dawać stanik nisko, a tu cokolwiek nie zrobię te ślady są zawsze na piersiach. Myślałam, że może te staniki mają za szeroko rozstawione miseczki, ale to samo mam w plunge'ach, a przecież w nich miseczki prawie stykają się ze sobą.
O ile w stanikach z luźnymi obwodami nie byłoby to takie inwazyjne, to myślę, że przy tak mocnym ściśnięciu nie jest to korzystne, a noszę takie staniki już kilka dobrych lat.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:35   #2575
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że mi pomożecie, nie chcę mieć za kilka lat obwisłego biustu...
Otóż mam problem. Jakoś do tej pory nie przejmowałam się tym, ale teraz chcę coś z tym zrobić Otóż od kiedy noszę "dobrze dobrane" staniki to jak je zdejmę to ślad po fiszbinie jest 1 cm. powyżej dołu piersi na odcinku ok.8 cm. od środka klatki piersiowej, bo już fiszbiny przy zewnętrznych stronach piersi są ok.
Dlaczego tak się dzieje? Niby wszystko jest ok, fiszbina pod pachę, nie ma buł itp. a coś nie gra;/ Daję bardzo ciasno obwód, staram się dawać stanik nisko, a tu cokolwiek nie zrobię te ślady są zawsze na piersiach. Myślałam, że może te staniki mają za szeroko rozstawione miseczki, ale to samo mam w plunge'ach, a przecież w nich miseczki prawie stykają się ze sobą.
O ile w stanikach z luźnymi obwodami nie byłoby to takie inwazyjne, to myślę, że przy tak mocnym ściśnięciu nie jest to korzystne, a noszę takie staniki już kilka dobrych lat.
No to może jednak za ciasny obwód albo za mała miska? Noi jak zakładasz stanik? Ja zawsze zakładam w lekkim pochyleniu i podnoszę pierś do góry, fiszbinę wsuwam jakby pod nią.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:25   #2576
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Madooo, ponoc tak, ale szczegolow nie podam. jednak przewijaly sie takie glosy na Balkonetce na przyklad.


witaj i tutaj, sandalino.


Bo ja jestem wszędobylska ...
no i nie da się ukryć Droga Siarko, że bywam w wątkach najzacniejszych, idąc Twoim tropem
__________________
Gdzie jest dom ??!
https://www.facebook.com/pages/Edek-...ref=ts&fref=ts
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:27   #2577
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hej
chcialabym prosic Was o pomoc.

Kupilam sobie stanik Triumph 70D, chcialabym zamowic teraz stanik firmy ESOTIQ i nie wiem jaki wziac rozmiar. Ten Triumph 70D moglby byc spokojnie 65 pod biustem wiec nie wiem czy ESOTIQ wziac 65 czy 70, i czy przy 65 juz mieseczke E lepiej?
troche zagmatwalam ale mam nadzieje, ze pomozecie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:27   #2578
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
No to może jednak za ciasny obwód albo za mała miska? Noi jak zakładasz stanik? Ja zawsze zakładam w lekkim pochyleniu i podnoszę pierś do góry, fiszbinę wsuwam jakby pod nią.
Spróbuję tak jak piszesz, ale myślę, że dobrze ubieram. Ostatnio słabiej reguluję ramiączka, ale też poprawy nie ma
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 22:02   #2579
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Widzę, że dobrze orientujecie się w effuniakach, czy wobec tego możecie mi doradzić model, który nie spłaszczy mi biustu, zrobi ładny dekolt i nie rozlokuje mi piersi za bardzo od siebie? NIe wiem, czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi, ale często staniki spłaszczają mi biust, przez co czuję się niekomfortowo. Zależałoby mi, by raczej ładnie go podkreślały i eksponowały, bo nie jest to jakiś powalający rozmiar
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 22:06   #2580
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

ccc

Edytowane przez siasz
Czas edycji: 2012-11-12 o 22:11
siasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.