Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 09:04   #2791
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

haha anula jesteś mistrzem.
Czy już nadałaś im wszystkim imiona?
I zazdroszczę takiego wyrozumiałego Tżeta, chociaż mój też o dziwo jest dosyć cierpliwy w tych kwestiach. Nawet z zainteresowaniem testuje nowe szampony, chociaż ma zaledwie 10mm włosów ostatnio chwalił YR oczyszczający za fajny naturalny zapach.
imion nie nadaje jeszcze, myslę że to bedzie kolejny krok do pogłębienia mojej choroby
mój tz (prawie łysy zresztą) ostatnio mówi do mnie z pretensją, że pod prysznicem nie ma żadnego szamponu i nie umył głowy (dawno odzwyczaiłam go od mówienia, że myje włosy - włosów nie ma )....... moje dziecko na ten tekst zakrztusiło sie herbatą oczywiście pod prysznicem z 5 szamponów stoi ino sie biedny chłop pogubił
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Boli to bardzo moją duszę kosmetykomaniaka, ale zauważyłam, że im mniej 'walę' na twarz, tym ładniejsza skóra (i tu nie wiem, cieszyć się, czy płakać ). Na szczęście mogę się realizować w szamponach (tu mnie Anula zaraziła ) i innych dowłosowych kosmetykach :P

Z koncentratu AMB jestem na razie zadowolona, ale jeszcze poużywam trochę, zanim coś konkretnego powiem :P

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

przejrzałam się w lustrze, wieczorem nałożyłam tonik octowy i koncentrat amb i mam zamknięte pory!!!

anula, pochwalisz się co tam w Twojej szamponowej szafce mieszka?;>
zainfekotwałam Cię miła to przypadłośc na szczęście
tonik octowy strasznie lubię, a koncentrat amb już kocham - kolejny dzień mam go pod lauressem i (pomimo, że wydawało mi sie to niemożłiwe) na nim lauress wygląda jeszcze lepiej!

Haha!!! Chcesz wiedzieć jakie mam aktualnie szampony???
Proszę!
yes marchewa
yes pomidor
dr. organic granat
khadi amla&bhringraj
khadi szafran+tulsi+reetha
kuomaye
phenome
sante róża
alterra do wrażliwej
douce nature z arganem
yves rocher oczyszczający
les argiles z glinką zielona i ghassoul

coś mi sie jeszcze plącze po łepetynie, ale lepiej nie będę się za mocno wysilac, bo jeszcze sobie przypomne kolejne u mnie stosjące i wyjdzie na to, że kłamałm z tymi 12 sztukami......

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Anula teraz szamponu nie kupiła... on kupiła go wcześniej
ciiii....
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anulka, gratuluję, kolejna dziewczyna przeciągnięta na jasną stronę mocy (tz na kosmetyki naturalne)

ja też swego czasu miałam bzika na punkcie balsamów do ciała, i stały tak rozpoczęte 8-10 butelek, więc zaczęłam mieć wyrzuty sumienia, że tak je marnuję, bo nie byłam w stanie wszystkiego zużywać. Teraz się trochę ogarnęłam, ale było ciężko walczyć i powstrzymywać się przed nowym zakupem
anulka, za twoją pasję
to rozumiesz mnie doskonale
u nas na szczęście szampony się nie marnują - wiesz dwie baby w domu
ja bym chciała mniej ich kupować..... ale nie potrafię obojetnie przejść obok jakiegos fajnego i nieznanego szamponu

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, przetestowalam w końcu wczoraj wieczorem Micel Argile Provence do demakijażu, jak dla mnie Bomba!!! Szybciutko sobie poradzil, jak na razie najlepszy z testowanych dotąd przeze mnie miceli, a jaką mam buźkę ladną dzisiaj... Trochę się świecę, ale to się zmyje
ale super, że tak Ci pasuje
on jest świetny! Ja przez 2 latat tylko jego używałam - teraz dla odmiany mam alverde dwufazowy i pomimo, ze jest naprawde dobry to juz tęsknię za naturado
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:06   #2792
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wczoraj PAP podał, że:Parabeny, związki stosowane jako konserwanty w kosmetykach, produktach farmaceutycznych oraz żywności gromadzą się w tkance sutka i nie można wykluczyć, że mają udział w rozwoju raka piersi – oceniają brytyjscy naukowcy, na podstawie swoich najnowszych badań.Więcej tutaj: http://tvp.info/informacje/nauka/skl...piersi/6228345
__________________
http://www.radiownet.pl/
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:12   #2793
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

może ktos skorzysta - podaje info od ekodrogerii

Witamy,
1. Dzięki Wam rozwijamy się, a to pozwala nam przenieść magazyn do większej przestrzenii. Dlatego informujemy wszystkich klientów preferujących odbiór osobisty zamówień, że od poniedziałku 23 stycznia 2012 magazyn będzie się mieścił we Wrocławiu. Tym samym uruchamiamy możliwość odbioru osobistego dla Wrocławia i okolic. Do biura w Łazach będziemy sprowadzać dostawy kilka razy w miesiącu więc jeśli chcesz odebrać zamówinie z biura skontaktuj się z nami po złożeniu zamówienia. Nowy adres magazynu i dodatkowe numery telefonów już wkrótce.

2. Na pożegnanie magazynu w Łazach wszyscy klienci z Warszawy i okolic (kod pocztowy od 00-xxx do 05-xxx), którzy złożą zamówienie 20 stycznia do godziny 23:59 otrzymają dodatkowy bon na bezpłatną standardową przesyłkę kurierską do zrealizowania przy kolejnych zakupach w ciągu 3 miesięcy.
Pozdrawiamy,
zespół Ekodrogeria.pl
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:13   #2794
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
imion nie nadaje jeszcze, myslę że to bedzie kolejny krok do pogłębienia mojej choroby
mój tz (prawie łysy zresztą) ostatnio mówi do mnie z pretensją, że pod prysznicem nie ma żadnego szamponu i nie umył głowy (dawno odzwyczaiłam go od mówienia, że myje włosy - włosów nie ma )....... moje dziecko na ten tekst zakrztusiło sie herbatą oczywiście pod prysznicem z 5 szamponów stoi ino sie biedny chłop pogubił


---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
może ktos skorzysta - podaje info od ekodrogerii

Witamy,
1. Dzięki Wam rozwijamy się, a to pozwala nam przenieść magazyn do większej przestrzenii. Dlatego informujemy wszystkich klientów preferujących odbiór osobisty zamówień, że od poniedziałku 23 stycznia 2012 magazyn będzie się mieścił we Wrocławiu. Tym samym uruchamiamy możliwość odbioru osobistego dla Wrocławia i okolic. Do biura w Łazach będziemy sprowadzać dostawy kilka razy w miesiącu więc jeśli chcesz odebrać zamówinie z biura skontaktuj się z nami po złożeniu zamówienia. Nowy adres magazynu i dodatkowe numery telefonów już wkrótce.

2. Na pożegnanie magazynu w Łazach wszyscy klienci z Warszawy i okolic (kod pocztowy od 00-xxx do 05-xxx), którzy złożą zamówienie 20 stycznia do godziny 23:59 otrzymają dodatkowy bon na bezpłatną standardową przesyłkę kurierską do zrealizowania przy kolejnych zakupach w ciągu 3 miesięcy.
Pozdrawiamy,
zespół Ekodrogeria.pl
Wow!!! Co to za sklep, czemu ja nic nie wiem?!
W ogóle muszę pojechać do helfy.pl bo oni jakoś w listopadzie siedzibę zmienili i niby teraz to typowy sklep, a nie magazyn po mieszkaniu, w którym nic nie można znaleźć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:13   #2795
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość
Wczoraj PAP podał, że:Parabeny, związki stosowane jako konserwanty w kosmetykach, produktach farmaceutycznych oraz żywności gromadzą się w tkance sutka i nie można wykluczyć, że mają udział w rozwoju raka piersi – oceniają brytyjscy naukowcy, na podstawie swoich najnowszych badań.Więcej tutaj: http://tvp.info/informacje/nauka/skl...piersi/6228345
tak, wczoraj w radio coś przelotem słyszałam....
ciekawe ile czasu zajmie znalezienie innej ekipy naukowców dowodzących, że parabeny sa najlepszymi przyjaciółmi kobiety.....
fajnie, że cos sie dzieje w temacie.



widziałyście ten puder ?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-20 o 09:17
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:18   #2796
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
imion nie nadaje jeszcze, myslę że to bedzie kolejny krok do pogłębienia mojej choroby
mój tz (prawie łysy zresztą) ostatnio mówi do mnie z pretensją, że pod prysznicem nie ma żadnego szamponu i nie umył głowy (dawno odzwyczaiłam go od mówienia, że myje włosy - włosów nie ma )....... moje dziecko na ten tekst zakrztusiło sie herbatą oczywiście pod prysznicem z 5 szamponów stoi ino sie biedny chłop pogubił

zainfekotwałam Cię miła to przypadłośc na szczęście
tonik octowy strasznie lubię, a koncentrat amb już kocham - kolejny dzień mam go pod lauressem i (pomimo, że wydawało mi sie to niemożłiwe) na nim lauress wygląda jeszcze lepiej!

Haha!!! Chcesz wiedzieć jakie mam aktualnie szampony???
Proszę!
yes marchewa
yes pomidor
dr. organic granat
khadi amla&bhringraj

khadi szafran+tulsi+reetha
kuomaye
phenome
sante róża
alterra do wrażliwej
douce nature z arganem
yves rocher oczyszczający
les argiles z glinką zielona i ghassou
l

coś mi sie jeszcze plącze po łepetynie, ale lepiej nie będę się za mocno wysilac, bo jeszcze sobie przypomne kolejne u mnie stosjące i wyjdzie na to, że kłamałm z tymi 12 sztukami......


ciiii....

to rozumiesz mnie doskonale
u nas na szczęście szampony się nie marnują - wiesz dwie baby w domu
ja bym chciała mniej ich kupować..... ale nie potrafię obojetnie przejść obok jakiegos fajnego i nieznanego szamponu

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------


ale super, że tak Ci pasuje
on jest świetny! Ja przez 2 latat tylko jego używałam - teraz dla odmiany mam alverde dwufazowy i pomimo, ze jest naprawde dobry to juz tęsknię za naturado
jest 12 sztuk, dokladnie
cudna kolekcja szamponów
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:25   #2797
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Szamponow używa sie codziennie, a włosy <podobno> mogą sie przyzwyczaić do stosowanego przez dłuższy czas kosmetyku, wiec te kilka(nascie) buteleczek to w pełni uzasadniona ilośc :P

Co ciekawego powiesz o szamponie Sante, anula?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 09:25   #2798
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jest 12 sztuk, dokladnie
cudna kolekcja szamponów
dziękuję
jest jeden minus - jak myję rano włosy to dużo czasu zabiera mi podjęcie decyzji którym dzisiaj...... a jeszcze mam kilka próbek szamponów od dziewczyn, więc dylemat z każdą następna się zwiększa
odzywek na całe szczęście mam mniej!

Mam krem pod oczy african earth - było na nim podane, że jest wazny 6 miesięcy od otwarcia. Powinnam go zuzyc do końca roku, ale poniewaz nic sie z nim nie działo uzywałam dalej. Wczoraj zaczął śmierdzieć więc w przypadku tych kosmetyków lepiej nie przekraczać daty przydatności po otwarciu, bo nie kłamią

Zetuzetia - o szamponie sante nie powiem nic ciekawego...... bo on nie jest ciekawy! No, moze ładnie pachnie......
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-20 o 09:27
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:29   #2799
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny tak przeglądam te szampony i głównie o pomoc proszę Anulę, bo to znawczyni w dziedzinie szamponów. Czy któraś miała ten?
http://www.ekodrogeria.pl/data/gfx/p.../6/5/956_1.jpg
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:31   #2800
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Sante chyba nie jest specem od szamponow, bo ten z Henną to najgorszy szampon jakiego uzywalam w ciagu ostatnich 2lat..
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:32   #2801
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, wczoraj w radio coś przelotem słyszałam....
ciekawe ile czasu zajmie znalezienie innej ekipy naukowców dowodzących, że parabeny sa najlepszymi przyjaciółmi kobiety.....
fajnie, że cos sie dzieje w temacie.
Też się cieszę bo już nie mogłam patrzeć, że popularne kremy do biustu właśnie i balsamy są przeładowane parabenami do granic możliwości.

Obecnie podążam mniej więcej drogą opisaną w książce "Sztuka Prostoty" Dominique Loreau. Mam też pokaźny zbiór przepisów na naturalne rozpieszczanie ciała - moja eko obsesja idzie właśnie bardziej w tę stronę.
__________________
http://www.radiownet.pl/
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 09:38   #2802
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość
Wczoraj PAP podał, że:Parabeny, związki stosowane jako konserwanty w kosmetykach, produktach farmaceutycznych oraz żywności gromadzą się w tkance sutka i nie można wykluczyć, że mają udział w rozwoju raka piersi – oceniają brytyjscy naukowcy, na podstawie swoich najnowszych badań.Więcej tutaj: http://tvp.info/informacje/nauka/skl...piersi/6228345
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, wczoraj w radio coś przelotem słyszałam....
ciekawe ile czasu zajmie znalezienie innej ekipy naukowców dowodzących, że parabeny sa najlepszymi przyjaciółmi kobiety.....
fajnie, że cos sie dzieje w temacie.


Ciekawe ile jeszcze czasu uplynie, zanim ktoś zabroni stosowania tego g...a w kosmetyce.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:39   #2803
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość


Też się cieszę bo już nie mogłam patrzeć, że popularne kremy do biustu właśnie i balsamy są przeładowane parabenami do granic możliwości.

Obecnie podążam mniej więcej drogą opisaną w książce "Sztuka Prostoty" Dominique Loreau. Mam też pokaźny zbiór przepisów na naturalne rozpieszczanie ciała - moja eko obsesja idzie właśnie bardziej w tę stronę.
Możesz w 2-3 zdaniach napisać o czym ta książka jest, zainteresowała mnie?
A co do tych parabenów to często właśnie na tych żelach, balsamach do biustu jest napisane aby nie stosować w czasie ciąży. Już taka informacja każdą kobietę powinna zastanowić. Niestety u nas większość kobiet nadal czyta tylko obietnice producenta.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:39   #2804
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak przeglądam te szampony i głównie o pomoc proszę Anulę, bo to znawczyni w dziedzinie szamponów. Czy któraś miała ten?
http://www.ekodrogeria.pl/data/gfx/p.../6/5/956_1.jpg
nie miałam żadnego z born. I chyba sie nie skuszę.
Kiedyś chciałam kupić i zapytałam od razu o odzywke do kompletu - pani powiedziała, że oni nie maja odżywek, bo szampon juz jest z odżywką. W związku z tym całkiem straciłam nimi zainteresowanie, bo boje sie przeciążenia włosów.
Ale wrzuce skład szamponu do włosów przetłuszczających sie może ktos mądry go oceni pod katem obciążania .
Skład
Aqua (Water), Ammonium lauryl sulfate, Pseudotsuga menziesii (Balsam Oregon) water*, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Inulin, Glycerin, Sodium chloride, Sodium pca, Water (and) Glycerin (and) Urtica dioica (Nettle) Extract* (and) Adiantum capillus veneris leaf extract (and) Nasturtium officinale extract *(and) Citric acid, Benzyl alcohol and dehydroacetic acid, Lauroyl lysine, Dehydroxanthan gum, Hectorite, Xanthan gum, Potassium sorbate, Lactic acid, ORBIGNYA OLEIFERA (BABASSU) SEED OIL, Citrus medica limonum (Lemon) peel oil*, Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil*, Limonene

Sekretny, a nie chciałabys szamponu z yves rocher? Myśle, że przypadłby Ci do gustu.....
Albo napisz czego oczekujesz po szamponie i jaki miałby byc to coś podpowiem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:42   #2805
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie miałam żadnego z born. I chyba sie nie skuszę.
Kiedyś chciałam kupić i zapytałam od razu o odzywke do kompletu - pani powiedziała, że oni nie maja odżywek, bo szampon juz jest z odżywką. W związku z tym całkiem straciłam nimi zainteresowanie, bo boje sie przeciążenia włosów.
Ale wrzuce skład szamponu do włosów przetłuszczających sie może ktos mądry go oceni pod katem obciążania .
Skład
Aqua (Water), Ammonium lauryl sulfate, Pseudotsuga menziesii (Balsam Oregon) water*, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Inulin, Glycerin, Sodium chloride, Sodium pca, Water (and) Glycerin (and) Urtica dioica (Nettle) Extract* (and) Adiantum capillus veneris leaf extract (and) Nasturtium officinale extract *(and) Citric acid, Benzyl alcohol and dehydroacetic acid, Lauroyl lysine, Dehydroxanthan gum, Hectorite, Xanthan gum, Potassium sorbate, Lactic acid, ORBIGNYA OLEIFERA (BABASSU) SEED OIL, Citrus medica limonum (Lemon) peel oil*, Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil*, Limonene

Sekretny, a nie chciałabys szamponu z yves rocher? Myśle, że przypadłby Ci do gustu.....
Albo napisz czego oczekujesz po szamponie i jaki miałby byc to coś podpowiem.
Uuu to jak jest razem z odżywką to u mnie też może obciążyć.
Od szamponu oczekuję aby włosy chociaż te 24h były czyste, aby nie obciążał i nie niszczył włosów i właściwie tyle, więcej od niego nie oczekuję. A który z Yves Rocher? Aaa i dobrze jakby nie pachniał pokrzywą, wiele lat używałam szamponów pokrzywowych i już mi bokiem wyszły.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:54   #2806
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Możesz w 2-3 zdaniach napisać o czym ta książka jest, zainteresowała mnie?
Opisany jest tam minimalistyczny program dbania o urodę oraz zalety z wdrożenia minimalizmu w inne sfery życia. Myślę, że każdy może coś przydatnego dla siebie znaleźć. Mi np. najbardziej odpowiadają podpowiedzi odnośnie stylu ubierania się oraz właśnie pielęgnacji ciała. Wdrożyłam m.in. szczotkowanie ciała szczotką z naturalnego włosia dzika i ocet jabłkowy powędrował do łazienki. Efekty dość spektakularne w mojej ocenie. Szczotkowanie ciała - pewnie sobie pomyślisz, że to nic takiego ale mówię Ci to zmienia człowieka nawet psychicznie - dodaje energii i jasności umysłu, witalności rano i cellulit poszedł von migiem...
__________________
http://www.radiownet.pl/

Edytowane przez ElRita
Czas edycji: 2012-01-20 o 09:59
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:00   #2807
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah, co polecasz do nakładania pod te maski Bielendy?

O tak, ocet jabłkowy jest
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:03   #2808
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Uuu to jak jest razem z odżywką to u mnie też może obciążyć.
Od szamponu oczekuję aby włosy chociaż te 24h były czyste, aby nie obciążał i nie niszczył włosów i właściwie tyle, więcej od niego nie oczekuję. A który z Yves Rocher? Aaa i dobrze jakby nie pachniał pokrzywą, wiele lat używałam szamponów pokrzywowych i już mi bokiem wyszły.
jest kilka szamponów, nie tylko pokrzywowy chociaz on i tak bardziej pachnie pestkami słonecznika niz pokrzywą link do serii.
les argiles z glinkami też fajny tu ich produkty
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:06   #2809
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

pisałyście ostatnio, że olej arganowy "śmierdzi sraczką"... a ja tam sie swoim zachwycam...jest praktycznie bezzapachowy, ma fajny atomizer - jeden psik wystarcza na całą twarz (nic sie nie rozlewa, nie brudzi)...świetny na mokre ciałko i do maseczek na włosy...jakościowo też musi być dobry bo ma ekocert i 3 inne certyfikaty...kupiłam stacjonarnie w poznaniu w białym atanarze...mowa o tym
http://marokosklep.com/olej_arganowy...ml,55,197.html
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 10:11   #2810
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość
Opisany jest tam minimalistyczny program dbania o urodę oraz zalety z wdrożenia minimalizmu w inne sfery życia. Myślę, że każdy może coś przydatnego dla siebie znaleźć. Mi np. najbardziej odpowiadają podpowiedzi odnośnie stylu ubierania się oraz właśnie pielęgnacji ciała. Wdrożyłam m.in. szczotkowanie ciała szczotką z naturalnego włosia dzika i ocet jabłkowy powędrował do łazienki. Efekty dość spektakularne w mojej ocenie. Szczotkowanie ciała - pewnie sobie pomyślisz, że to nic takiego ale mówię Ci to zmienia człowieka nawet psychicznie - dodaje energii i jasności umysłu, witalności rano i cellulit poszedł von migiem...
Ooo świetne. Ja oprócz minimalizmu w kosmetykach chciałabym również w całym życiu zastosować. Niestety w mieszkaniu moich rodziców jest to mało możliwe, a w sumie w ogóle.
A o szczotkowaniu czytałam już w książkach Natalii Rose. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że jedną z dróg uchodzenia toksyn jest skóra, więc nie dziwi mnie to. ^^

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jest kilka szamponów, nie tylko pokrzywowy chociaz on i tak bardziej pachnie pestkami słonecznika niz pokrzywą link do serii.
les argiles z glinkami też fajny tu ich produkty
A jak z jego składem? Bo skoro się na niego skusiłyście to skład musi być dobry.
Dziękuję za link, idę oblukać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:11   #2811
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ot co Nie ma wyjścia

Ale będzie sprzątanie To co, widzimy się w weekend?



Dokładnie
Czekam na was niecierpliwie
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jesteś wielka! Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O ten krem to i ja już prawie kupiłam (ale akurat napatoczyła się wyprzedaż w Phenome
Będzie jeszcze okazja do zakupu
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Ana, jak można nie korzystać z wanny Kochana, taaaką przyjemność tracić Gorąca woda, olejki eteryczne, dobra książka i ew. lampka wina albo lodowate piwko... mój sposób na totalny chill out

Kąpiel w wannie to coś czego nie znoszęOstatni raz kąpałam się będąc w 9 miesiącu ciąży(stać się pod prysznicem nie chciało)
Dla mnie tylko prysznic się liczy
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam krem pod oczy african earth - było na nim podane, że jest wazny 6 miesięcy od otwarcia. Powinnam go zuzyc do końca roku, ale poniewaz nic sie z nim nie działo uzywałam dalej. Wczoraj zaczął śmierdzieć więc w przypadku tych kosmetyków lepiej nie przekraczać daty przydatności po otwarciu, bo nie kłamią

Zetuzetia - o szamponie sante nie powiem nic ciekawego...... bo on nie jest ciekawy! No, moze ładnie pachnie......
Mój AE też już kończy albo skończył swoje 6 miesięcy,ale na szyję śmiało go walę jeszczeU mnie pompka przestała współpracować szybciej niż krem.Jeszczemi nic nie śmierdzi póki co.

Od dwóch dni używam oleju z róży alepia i powiem wam,że wchłania się lepiej niż wspaniały.Buzia jakby jeszcze ładniejsza była po róży niż wspaniałym
A olej wspaniały skończyć się nie chcęMam go i mam.Już i tż codziennie nim smaruje,sobie nogi i ramiona nim paćkam...a on dalej jest(termin mu miją i dlatego tak go wszędzie wcieram)

Mam phenome mydełko-pachnie cudownie i lotion zwężający pory.Zakochałam się w opakowaniu
Małgosiu strasznie Ci dziękuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:21   #2812
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cześć dziewczyny Dziś na wirtualnej polsce jest ciekawy artykuł o dezodorantach i parabenach
http://kobieta.wp.pl/kat,114154,titl...l?ticaid=1dc5c
Cieszą mnie takie artykuły, bo to oznacza, że nasze przekonania i wysiłki, zeby propagować ekologiczne kosmetyki nie idą na marne
Przy okazji obiecuję w weekend wkleić swój aktualn zbiór: wygląda na to, że idę w trend minimalistyczny, bo nie mam zbyt wiele kosmetyków, a do tego zaczynam wracać do tych sprawdzonych. Problem mam ostatnio z szamponem - muszę zapytać ekspertkę od szamponów Anulę, żeby coś mi poradziła, bo znudziła mi się Alterra i Pat&Rub
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:33   #2813
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


A jak z jego składem? Bo skoro się na niego skusiłyście to skład musi być dobry.
Dziękuję za link, idę oblukać.
jak przypomnisz to skład wieczorem wrzucę - da sie przeżyć z małym przymrużeniem oka.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kąpiel w wannie to coś czego nie znoszęOstatni raz kąpałam się będąc w 9 miesiącu ciąży(stać się pod prysznicem nie chciało)
Dla mnie tylko prysznic się liczy

Mój AE też już kończy albo skończył swoje 6 miesięcy,ale na szyję śmiało go walę jeszczeU mnie pompka przestała współpracować szybciej niż krem.Jeszczemi nic nie śmierdzi póki co.

Od dwóch dni używam oleju z róży alepia i powiem wam,że wchłania się lepiej niż wspaniały.Buzia jakby jeszcze ładniejsza była po róży niż wspaniałym
A olej wspaniały skończyć się nie chcęMam go i mam.Już i tż codziennie nim smaruje,sobie nogi i ramiona nim paćkam...a on dalej jest(termin mu miją i dlatego tak go wszędzie wcieram)

Mam phenome mydełko-pachnie cudownie i lotion zwężający pory.Zakochałam się w opakowaniu
Małgosiu strasznie Ci dziękuję
mam to samo w kwestii prysznica
Wiesz Aniu, skóra po pewnym czasie sie przyzwyczaja do kosmetyku, więc do wspaniałego pewnie sie przyzwyczaiła i dlatego tak chłonie coś nowego moja bardzo szybko sie przyzwyczają do kosmetyków i dlatego nie moge mieć jednego kremu na dzień.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:45   #2814
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak przypomnisz to skład wieczorem wrzucę - da sie przeżyć z małym przymrużeniem oka.


mam to samo w kwestii prysznica
Wiesz Aniu, skóra po pewnym czasie sie przyzwyczaja do kosmetyku, więc do wspaniałego pewnie sie przyzwyczaiła i dlatego tak chłonie coś nowego moja bardzo szybko sie przyzwyczają do kosmetyków i dlatego nie moge mieć jednego kremu na dzień.

Pierwsze dni,tygodnie używania wspaniałego to było wielkie zachwycające booom!Pózniej już bez szału.
Teraz widzę,że to samo dzieję się przy róży.
Dlatego nie lubię kiedy kosmetyk jest ważny tylko 6 miesięcy.Dla mnie to o dużo za krótko.Nie mam czasu,żeby zrobić sobie dłuższą przerwę w stosowaniu i czuć na nowo "booom"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:46   #2815
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja juz dzisiaj oglądałam inne szampony yr ale nie kupiłam
Ten szampon z yr jest super-kupię go chociażby dla tżta bo na drugi dzień moje włosy wyglądają lepiej niż wczoraj

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Tak,nasze mają również 150ml.Maska jest piekielnie wydajna.
Najlepsza maska z jaką miałam przyjemność.Zero minusów.
jak przypomnisz to skład wieczorem wrzucę - da sie przeżyć z małym przymrużeniem oka.
.

Ja nie wiem jak Ty to robisz naprawdę Ja kupiłam maskę miesiąc temu i co prawda 3 próbki oddałam ale mi zostało już tylko gdzieś na 5 użyć (jak oszczędnie będę kładła)
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2012-01-20 o 10:48
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:47   #2816
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość


Też się cieszę bo już nie mogłam patrzeć, że popularne kremy do biustu właśnie i balsamy są przeładowane parabenami do granic możliwości.

Obecnie podążam mniej więcej drogą opisaną w książce "Sztuka Prostoty" Dominique Loreau. Mam też pokaźny zbiór przepisów na naturalne rozpieszczanie ciała - moja eko obsesja idzie właśnie bardziej w tę stronę.
Też czytałam tę książkę - nie ze wszystkim sie w niej zgadzam, ale faktycznie daje do myślenia. Ja też się zaczynam skłaniać ku minimalizmowi, redukuję moje zapasy kosmetyczne, jeszcze kilka miesięcy i wyjdę na zero
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Możesz w 2-3 zdaniach napisać o czym ta książka jest, zainteresowała mnie?
A co do tych parabenów to często właśnie na tych żelach, balsamach do biustu jest napisane aby nie stosować w czasie ciąży. Już taka informacja każdą kobietę powinna zastanowić. Niestety u nas większość kobiet nadal czyta tylko obietnice producenta.
Chyba ma to związek z zawartością pochodnych wit. A raczej niż parabenów.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dziś na wirtualnej polsce jest ciekawy artykuł o dezodorantach i parabenach
http://kobieta.wp.pl/kat,114154,titl...l?ticaid=1dc5c
Cieszą mnie takie artykuły, bo to oznacza, że nasze przekonania i wysiłki, zeby propagować ekologiczne kosmetyki nie idą na marne
Przy okazji obiecuję w weekend wkleić swój aktualn zbiór: wygląda na to, że idę w trend minimalistyczny, bo nie mam zbyt wiele kosmetyków, a do tego zaczynam wracać do tych sprawdzonych. Problem mam ostatnio z szamponem - muszę zapytać ekspertkę od szamponów Anulę, żeby coś mi poradziła, bo znudziła mi się Alterra i Pat&Rub
Sicilia Mnie też minimalizm zaczyna służyć - im mniej nakładam tym lepiej wyglądam tylko co ja pocznę z moimi glinkami??


Znacie kosmetyki DECLARE? boję się, żeby nie zapeszyć, ale ich krem nawilżający (+nawilżacz powietrza w pokoju) mi chyba twarz doprowadził do stanu używalności z tego wysuszu i wyprysków.. oby się to nie zmieniło i mnie nie zapchał za czas jakiś, bo ma sporo olejów
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:52   #2817
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dziś na wirtualnej polsce jest ciekawy artykuł o dezodorantach i parabenach
http://kobieta.wp.pl/kat,114154,titl...l?ticaid=1dc5c
Cieszą mnie takie artykuły, bo to oznacza, że nasze przekonania i wysiłki, zeby propagować ekologiczne kosmetyki nie idą na marne
Przy okazji obiecuję w weekend wkleić swój aktualn zbiór: wygląda na to, że idę w trend minimalistyczny, bo nie mam zbyt wiele kosmetyków, a do tego zaczynam wracać do tych sprawdzonych. Problem mam ostatnio z szamponem - muszę zapytać ekspertkę od szamponów Anulę, żeby coś mi poradziła, bo znudziła mi się Alterra i Pat&Rub

Ło Matko Bosko!!! Sicilia, już myślalam, że przepadlaś, wieki Cię nie widzialam. Wklejaj wszystko co masz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:52   #2818
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dziś na wirtualnej polsce jest ciekawy artykuł o dezodorantach i parabenach
http://kobieta.wp.pl/kat,114154,titl...l?ticaid=1dc5c
Cieszą mnie takie artykuły, bo to oznacza, że nasze przekonania i wysiłki, zeby propagować ekologiczne kosmetyki nie idą na marne
Przy okazji obiecuję w weekend wkleić swój aktualn zbiór: wygląda na to, że idę w trend minimalistyczny, bo nie mam zbyt wiele kosmetyków, a do tego zaczynam wracać do tych sprawdzonych. Problem mam ostatnio z szamponem - muszę zapytać ekspertkę od szamponów Anulę, żeby coś mi poradziła, bo znudziła mi się Alterra i Pat&Rub
fajnie Cię widziec
akurat dla mnie alterra i p&r to jedne z gorszych szamponów......
masz grube włosy i z tego co pamietam lubisz efekt wygładzenia (chyba, że coś mi sie pochrzaniło) - spróbuj szamponu kuomaye wygładza pięknie! Khadi z amlą też powinien Ci pasować - pięknie nabłyszcza, tez wygładza (ja mam problem z obciążaniem, ale Ciebie on chyba nie dotyczy). No i les argiles z glinkami (te o których Sekretnemu wyżej pisałam) też mogłyby Ci pasować a z takich delikatnych polecam faith in nature - fajny był rozmarynowy.
Nie masz problemu z als? Bo w niektórych są.
A! Używasz ciemniejszych podkładów niz ja (chyba ten ciemniejszy p&r Ci pasował) - skombinuj sobie próbke podkładu light beige kuomaye
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-20 o 10:54
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:53   #2819
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ten szampon z yr jest super-kupię go chociażby dla tżta bo na drugi dzień moje włosy wyglądają lepiej niż wczoraj




Ja nie wiem jak Ty to robisz naprawdę Ja kupiłam maskę miesiąc temu i co prawda 3 próbki oddałam ale mi zostało już tylko gdzieś na 5 użyć (jak oszczędnie będę kładła)
Wyżej napisałam,że to wcale fajne nie jest.Denerwuje mnie,że mi te wszystkie kosmetyki szybciej nie idąWcale sobie nie żałuje-wręcz przeciwnie,a nigdy dna nie widaćJak jak jest okres ważności dłuższy niż 6 miesięcy to luzik.
Tą maskę poznałam dzięki Cameronikowidała mi małego próbaska,a wystarczył mi na 4-krotne pokrycie włosów
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 10:56   #2820
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Też czytałam tę książkę - nie ze wszystkim sie w niej zgadzam, ale faktycznie daje do myślenia. Ja też się zaczynam skłaniać ku minimalizmowi, redukuję moje zapasy kosmetyczne, jeszcze kilka miesięcy i wyjdę na zero

Chyba ma to związek z zawartością pochodnych wit. A raczej niż parabenów.

Sicilia Mnie też minimalizm zaczyna służyć - im mniej nakładam tym lepiej wyglądam tylko co ja pocznę z moimi glinkami??


Znacie kosmetyki DECLARE? boję się, żeby nie zapeszyć, ale ich krem nawilżający (+nawilżacz powietrza w pokoju) mi chyba twarz doprowadził do stanu używalności z tego wysuszu i wyprysków.. oby się to nie zmieniło i mnie nie zapchał za czas jakiś, bo ma sporo olejów


Sicilia

kotwilka, ja znam declare ale dość dawno temu miałam od nich kremy. nie zachwyciły mnie, nie wróciłam do nich ponownie i ceny mnie też odstraszały.
a teraz widzę w promocji w douglas online za 60 zł 50 ml
http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000032764.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.