Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 13:05   #1
anka1330
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1

Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000


Witam!
Chciałabym kupić tabletki z nasion mango,bo słyszałam że są skuteczne. W internecie są dostępne dwa produkty african mango i leptin african mango 1000. Drugi znacznie tańszy od pierwszego i teraz zastanawiam się jaka jest różnica, bo niby to jest to samo, jednak opakowanie i cena- znacznie inne. Czy ktoś już zażywał ten preparat, albo inne skuteczne? Chodzi mi głównie o tabletki zmniejszające apetyt ale muszę być pewna, że chociaż w 80% przynoszą efekt. Nie chcę się natknąć na jakieś badziewie albo podróbę jakich pełno w Internecie.
anka1330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 17:31   #2
goskak28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000

Kupywanie zarówno pierwszych jak i drugich tabletek nie przyniesie raczej porządanego efektu. Tabletki te działają raczej na naszą podśwaidomość. Czyli- nasz mózg myśli sobie- kupiłam tabletkę, wzięłam, nie powinno chcieć mi się jeść. Jestem dietetykiem . Wiem co mówię. Apetyt jest kwestią odpowiedniego doboru i rozkładu posiłków. Jeżeli będzie to zrobione we właściwy sposób to na pewno apetyt będzie mniejszy.
Zapraszam do kontaktu
goskak28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 20:23   #3
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000

Wystarczy wygooglować skład,porównać i jeżeli są takie same kupić tańsze.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 10:42   #4
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000

bez ćwiczeń żadne tabletki niestety nie pomogą, takie jest moje zdanie
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 06:05   #5
goskak28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000

Ćwiczenia swoją drogą. Najważniejsza jest dieta. Mogę zająć się ułożeniem takiej diety. Jestem dietetykiem.
goskak28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 19:19   #6
zdowolonaKLARA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000

African mango skutecznie wspomaga odchudzanie. Ja stosuję kilka zasad: jem 4-5 posiłków dziennie, kolacja zawsze 2 godziny przed snem. W ciągu dnia piję 2 litry niegazowanej wody mineralnej, pierwsza szklanka zawsze na czczo. Słodycze całkowicie zastąpiłam owocami. Jedno mogę Wam powiedzieć, african mango sprawia, że nie odczuwam silnego i przewlekłego głodu. nadmierny apetyt był moim problemem. Schudłam 9 kg w 6 tygodni. Więcej na: http://nplink.net/btkjP7vM
Powodzenia,
zdowolonaKLARA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:08   #7
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000

Cytat:
Napisane przez goskak28 Pokaż wiadomość
Kupywanie zarówno pierwszych jak i drugich tabletek nie przyniesie raczej porządanego efektu. Tabletki te działają raczej na naszą podśwaidomość. Czyli- nasz mózg myśli sobie- kupiłam tabletkę, wzięłam, nie powinno chcieć mi się jeść. Jestem dietetykiem . Wiem co mówię. Apetyt jest kwestią odpowiedniego doboru i rozkładu posiłków. Jeżeli będzie to zrobione we właściwy sposób to na pewno apetyt będzie mniejszy.
Zapraszam do kontaktu
Czytam od dwóch dni o tych tabletkach African Mango. I im głębiej wchodzę , również na strony anglojęzyczne , dochodzę do wniosku, że to może być właśnie tak jak goskaka28 napisała : autosugestia czy placebo.

No właśnie !!! Nigdy nie pomyślałam o tym aby wykorzystać Siłę Podświadomości do odchudzenia się Polecam lekturę JOSEPH MURPHY. POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI. Pomogła mi w dwóch innych aspektach mojego życia (piszę całkiem serio) niemniej jednak polecam ją osobom wierzącym.

Dwa wczoraj dowiedziałam się o diecie 7 dniowej. Powiedziała mi o niej moja klientka której mama musiała ją zastosować (probemy z krązeniem i zalecił je kardiolog) . Córka chcąc towarzyszyć i wesprzeć mamę też zastosowała tę dietę i o dziwo schudła, ale mówiła że chodziła głodna jak wilk. Link do diety https://www.bhf.org.uk/heart-matters...t/sample-menus


Piszę o tym ponieważ sama borykam się z nadwagą przy wzroście 180 cm ważę 90 kg. (39 lat)
na dukanie schudłam 15 kg ale waga wróciła po dwóch latach
oczywiście sama jestem sobie winna, bo podjadam, przy dwójce dzieci ciężko jest sobie odmówić, poza tym rzuciłam palenie 6 lat temu i pracuję w domu . Franca lodówka woła co chwilę

kupiłam rower stacjonarny 4 razy w tygodniu pedałuję po 25 kilometrów, zaczęłam jeść regularnie czyli 9,12,15 i 18 godzina. Na kolację piję szejki białkowe. nie jem słodyczy już z miesiąc czasem jak dziecko poczęstuje to zjem jednego paluszka lub herbatnika. Kalorycznie wychodzi mi 2000- 2200 kalorii dziennie i waga jak zaczarowana ani drgnie. Dziwne prawda?

ten mój mózg jakis zlasowany w końcu na myśl przyszło aby zrobić sobie badanie pod względem tarczycy. zrobię to w nadchodzącym tygodniu. W rodzinie nie było w nią problemów ale nigdy nie wiadomo...

dam znać za tydzień jak mi poszło z tą siedmiodniową dietą.


Może mój wpis jeszcze komuś pomoże w tej ciężkiej walce o normalny wygląd i zdrowie przede wszystkim.
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-06, 16:16   #8
treningidlawszystkich_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z tabletkami: African mango czy Leptin African mango 1000

Drodzy forumowicze !

Zapamiętajcie raz na zawsze , gdyby ktokolwiek wynalazł cud tabletkę,dzięki której odchudzimy się bez względu jak żyjemy , jak jemy to byłby geniuszem XXI wieku a już na pewno wiedział by o tym cały świat Nie szukajcie dróg na skróty. Nie da się zarobić miliona w tydzień nie mając nic , a szczególnie wiedzy. Praca , czasami ciężka praca da nam wymierne rezultaty. Plusem tej pracy jest uczucie,że sami tego dokonaliśmy i będzie rozpierała nas duma ! Dałam radę ! Dałem radę ! Odżywianie + trening + CIERPLIWOŚĆ !!
Daj sobie czas !

Pozdrawiam
treningidlawszystkich_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 17:16:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.