Mamy majowe cz. VI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-12, 18:44   #3061
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe cz. VI

To i ja się pochwalę dokonaliśmy pierwszych zakupów do wyposażenia mieszkania po wyprowadzce rodziców doczekam się ludzkiego lustra na przedpokoju i będziemy mieć cywilizowany stół i krzesła w salonie i nie dość że wszystko było w promocji to jeszcze od całego paragonu -15% dzisiaj jaram się jak tęcza w Warszawie 😁

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 18:49   #3062
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Decorail kochana niech Ci w ogóle nie będzie głupio. Kotki to nasze kocie dzieci przecież
Super że kotka ma apetyt, to dobrze wróży

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Ania ale fajnie odżyjecie teraz
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 18:52   #3063
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Bambi tez u mnie ostatnio kiepsko z apetytem, w ogóle nie czuje sie głodna i tylko sie wkurzam jak zaczyna mnie ssać albo burczeć w brzuchu bo znow musze wymyslac co mam zjesc
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:00   #3064
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Jaciee ale mam dziś leniwy dzień 😀 chyba przyszedł kryzys.. przez to siedzenie w domu! Jutro muszę gdzieś męża wyciągnąć, jakoś sama nie lubię wychodzić a wszyscy znajomi zapracowani

BlackSanctum - Super dzień miałaś, aktywnie!
No i dobrze, że nie popuściłaś Rosmannowi! Co oni sobie myślą, bez jaj.. no i fajnie załatwili sprawę, nie spodziewałabym się.

Decorail - Zdrówka dla kociaczka I nie ma powodu żeby miało być Ci głupio, tutaj mamy wątek Mam majowych ale nie jest nakazane pisanie tylko i wyłącznie o porodach i dzieciach 😀 Wszystko dozwolone ♡

Ania - Haha tekst z tęcza mnie rozje**ł 😂 Super, że zakupy udane, też mnie takie rzeczy mega cieszą 😍

Ja zamówiłam zawieszke imienną do smoczka dla małej ☺ Kurcze już wszystko mamy kupione i tak ciągle szukam jakiś wydatków bo smutno mi bez zakupów 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:01   #3065
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Zjadłam sama całą paczke lays solonych xxl a do tego chlodzi mi się bavaria w lodówce :jeszcze wiekszy brzydal:

Melka, dzięki za info że tam je kupie ☺ zobaczymy czy mi zasmakuje ☺

Aniu, super! Pochwal się jak meble dotrą ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:08   #3066
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Mamy majowe cz. VI

BlackSanctum a to Ci rossmann ... dobrze, że się ogarnęli, ale nerwy
miałaś więc dobrze, że się zrehabilitowali

Ania super z mebelkami promocja się niezła trafiła

Talusia pochwal się zawieszką

Poprzekładałam ciuszki do koszyczków i aż mi się śmiać chce. To jeszcze nie wszystkie a jest ich tyle jakbym się conajmniej 5raczków spodziewała. Jak już skończę wszystkie to Wam zrobię zdjęcie, ale normalnie aż komicznie to wygląda .... jeszcze nie mam pomysłu gdzie to ustawię.
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:09   #3067
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Bunny o właśnie to! też mi się już nie chce wymyślać co mam jeść, jedynie słodycze jakoś czasami mnie kręcą a tak to nawet moje ukochane kfc mnie odrzuca
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 19:15   #3068
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Bambi - coś wspominał o tej paście w razie czego - zobaczymy jak się sytuacja rozwinie - oby już było ok

Aż mnie z emocji chyba skurcze złapały, ale już spokój

Ania - super zakupy ;D odżyjecie teraz!

U mnie apetyt całkiem, całkiem, ale staram się nie przeginać
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:16   #3069
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Misja - Oczywiście, że się pochwale jak przyjdzie
Łooo to nieźle masz tych ciuszków! 😀 i dobrze bo nie będziesz musiała długo zbierać do prania.
Jak skończysz układać to koniecznie pokaż!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:37   #3070
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Moje dziecie tak nisko czuje, że mam wrażenie że za chwilę mi tam rączka od dołu pomacha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo! Dzisiaj musieliśmy parę spraw pozalatwiac na mieście i kilka razy się zatrzymywalam, bo mnie łapal taki ból i wrażenie, ze dziecko mi zaraz wypadnie między nogami 😱😱😱
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę dokonaliśmy pierwszych zakupów do wyposażenia mieszkania po wyprowadzce rodziców doczekam się ludzkiego lustra na przedpokoju i będziemy mieć cywilizowany stół i krzesła w salonie i nie dość że wszystko było w promocji to jeszcze od całego paragonu -15% dzisiaj jaram się jak tęcza w Warszawie 😁

Wysłane za pomocą mTalk
Super! Takie zakupy dodają skrzydeł tęcza mnie rozwaliła na łopatki 😂

Ja to z kolei mam wrażenie, że moja waga niedługo pokaże 100 kg, a mój apetyt i łakomstwo nigdy się nie skończą. Mam fazę na połączenie czekolady z kokosem od czasów tej czekolady kokosowej na wątku 😂 zjadłam dziś draże kokosowe i czekoladę kokosową z rossmanna, w szufladzie czekają kolejne draże i bardzo duża czekolada kokosowa 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:47   #3071
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Bambi u mnie tez z apetytem słabo, tzn z samym apetytem, ze "zjadłabym cos" jest ok, ale na nic nie mam ochoty :O płynne za to mi wchodzą i te gazowane i wyciskane soki i woda...

Black super sie zachowali z Rossmana

Viki haha rychło w czas ważne ze zdążyłaś


22.02.2016 Hania
39/40 Agatka

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę dokonaliśmy pierwszych zakupów do wyposażenia mieszkania po wyprowadzce rodziców doczekam się ludzkiego lustra na przedpokoju i będziemy mieć cywilizowany stół i krzesła w salonie i nie dość że wszystko było w promocji to jeszcze od całego paragonu -15% dzisiaj jaram się jak tęcza w Warszawie

Wysłane za pomocą mTalk

Ale niespodzianka! Ha, super


22.02.2016 Hania
39/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:51   #3072
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Bambi, ja Cie rozumiem z tymi gosmi. To juz jest czas, ze kazdy gosc w domu robi sie uciazliwy. U nas byla moja siostra z dziecmi i super sie bawilam, ale jakby jeszcze zostali, to bylabym umeczona (a i tak bylam), teraz jest mama TZ i pomaga mi, a mimo wszystko wolalabym byc sama. To chyba tak juz jest pod koniec ciazy, ze czlowiek ma dosc i chce sobie pobyc sam ze soba w ciszy.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę dokonaliśmy pierwszych zakupów do wyposażenia mieszkania po wyprowadzce rodziców doczekam się ludzkiego lustra na przedpokoju i będziemy mieć cywilizowany stół i krzesła w salonie i nie dość że wszystko było w promocji to jeszcze od całego paragonu -15% dzisiaj jaram się jak tęcza w Warszawie 😁

Wysłane za pomocą mTalk
super! oj wiem jak ciesza nowe mebelki w domu
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:56   #3073
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Decorail mozliwe ze cos zjadla i jej na żołądku siedzi Melka dzieki, poszukam mowisz ze jak sie urodzi to bedzie widac na kogo wyglada?
Taką mamy nadzieję, że będzie nam się łatwiej zdecydować
Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
pewnie, trzeba sobie ułatwiać życie

Melka - fajny ten cyckonosz, chyba też sobie sprawię.
A spraw ja jestem zauroczona poki co
Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Wygodny? 😀 też o nim myślałam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak go przymierzylam to byl bardzo wygodny Tak jak mowie - zobacze jeszcze po praniu. Choc mistrz prania ze mnie przedni, skoro ten sam kocyk u Emilki po praniu jak nowy, a u mnie z dziurami

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość


ja tez dziekuje za wsparcie za kazdym razem .
I teraz w sprawie gbs-to faktycznie nic takiego, skoro nawet sie tego nie leczy. Tylko poczulam sie jakas taka gorsza .
Dzieki za wszystkie slowa otuchy .


Wczoraj sie poplakalam, bo mi kot wszedl do wozka i jak weszlam do pokoju i zaczelam krzyczec na nia to uciekala i zaciagnela material :/ i zaczelam ryczec ah te hormony!
Tez bym ryczała. U mnie wozek jeszcze w workach - bo koty, bo kurz. A najbardziej zla bylan o te wymeczona szafe, ktora mąż małemu poskładał. I o ciuszki, ktore po jednym praniu nie sa tak śliczne, jak po zakupie. Moze za wysokie obroty na wirowaniu..

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Ja tez tak planowałam, a potem w szpitalu 2 dni na synka patrzyłam i na nikogo mi nie wyglądał ale trza było coś wybrać w końcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie strasz bo jeszcze nam kto inny jakies imie wcisnie. A kazdy by jakos nazwal po swojemu

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Opinie nt ochraniaczy sa rozne i to nawet wsrod lekarzy i poloznych, ja prawdopodobnie moj na pierwsze miesiace zaloze tak ze cala strona przy lozku bedzie odkryta tak bym mogla widziec malego
Bardziej chodzi mi o to, że szczegolnie ze strony mam ktore juz maja dzieci czesto slysze ze cos jest niepotrzebne, ze zbiera kurz itd no i nawet jesli maja racje to moze ja chce sie o tym sama przekonac czy cos sie u mnie sprawdzi czy nie. Czuje sie czasem jakby ktos mi probowal kraść (swiadomie lub nie) radosc z tego kompletowania wyprawki itd. moje dziecko, moje pieniadze i moja sprawa i zeby nie bylo ze pije teraz do Was, mowie ogolnie o radach zyczliwych

Vikunia ja tez mam minimalistycznie urzadzone mieszkanie z prostego powodu: mniej rzeczy = mniej sprzatania ale akurat z lozeczkiem mlodego postanowilam zaszalec
Jeju, ja tez mam takie odczucia czasem. Butelka nie taka, smoczek nie taki, pampersy nie tej firmy, a po co poduszka ciazowa, kiedys nie bylo..no ludu, po to mam po jednej sztuce, zeby wyprobowac. Przeciez nie kupuje smoczkow dla calej armii. Rad slucham chetnie, ale nie tonem wyzszosci..

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Wróciłam od weta - dostała antybiotyk i coś przeciwzapalnego. Jaka przyczyna to nie wiadomo - czekamy do jutra czy będzie lepiej. Mówiłam o zmianie karmy - powiedział, że niewykluczone, ale, że skoro karma lepszej jakości to raczej nie. Podpytałam go jeszcze czy ogólnie nie jest za chuda (uważaliśmy, że jest po prostu takiej urody, że tak powiem, że nie jest jakaś kulkowata, ale jak widziałam inne koty potem to już zwątpiłam) i stwierdził, że może faktycznie trochę. No i jeszcze nagle zwrócił uwagę na uszy, że ma na nich mało sierści niby i że może jakaś grzybica i że trzeba się temu dokładniej przyjrzeć. Jeszcze mi teraz tego brakowało... Kot siedzi w domu, nigdzie nie wychodzi, kwiatów w domu nie trzymamy, a coś mu dolega... Poza tym regularnie chodzimy do weterynarza i nigdy nie wspomniał, że ma do czegoś zastrzeżenia.
Nie martw sie tak Nawet tym zadbanym koton czasem cos dolega. Moja Mela teraz z kazdym otwartym oknem ma chore oczy, choc nigy nic nie bylo. Przy dokoceniu szukalismy kota zdrowego i zaszczepionego, a i tak po jakims czasie obie zachorowaly. Nie przewidzisz Bedzie dobrze.

Tez mam dzis Pania sraczke 😁 dwa dni nie bylam to urodzinowe jedzenie mi daje popalic teraz 😂
Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Zjadłam sama całą paczke lays solonych xxl a do tego chlodzi mi się bavaria w lodówce :jeszcze wiekszy brzydal:

Melka, dzięki za info że tam je kupie ☺ zobaczymy czy mi zasmakuje ☺

Aniu, super! Pochwal się jak meble dotrą ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo prosze


Ze smutku nad wypranymi ubrankami kupilam nastepne 1492023432293.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 19:59   #3074
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Dzięki dziewczyny pochwalę się wszystkim jak rodzice zabiorą meble i my urządzimy już nowymi. Mam super pomysł na salon znalazłam superowy narożnik, może w przyszłym miesiącu zamówimy, stół już jest ale w piwnicy zapakowany bo nie ma teraz gdzie postawić go. Muszę poszukać nowego koloru na ściany bo ten mamy od roku ale już mnie wkurza i mi się mega znudził. TŻ będzie miał multum roboty bo musi odmalować przedpokój, powiesić mi lustro 😍 (wreszcie będę miała takie wymarzone ogromne na prawie całą ściankę &#128513 i odmalować duży pokój, poskręcać nowe meble. Oj będzie się działo w to lato 😁

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:07   #3075
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe cz. VI

czuje sie dzisiaj taka wypruta z sil i zycia
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:11   #3076
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny pochwalę się wszystkim jak rodzice zabiorą meble i my urządzimy już nowymi. Mam super pomysł na salon znalazłam superowy narożnik, może w przyszłym miesiącu zamówimy, stół już jest ale w piwnicy zapakowany bo nie ma teraz gdzie postawić go. Muszę poszukać nowego koloru na ściany bo ten mamy od roku ale już mnie wkurza i mi się mega znudził. TŻ będzie miał multum roboty bo musi odmalować przedpokój, powiesić mi lustro 😍 (wreszcie będę miała takie wymarzone ogromne na prawie całą ściankę &#128513 i odmalować duży pokój, poskręcać nowe meble. Oj będzie się działo w to lato 😁

Wysłane za pomocą mTalk
Nie bedzie nudy u Ani 😁 młoda od małego będzie mieć emocje 😁 moze potem dekoratorka wnetrz zostanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Nie mam kostek u stop ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:17   #3077
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Melka - tak spuchlas?


22.02.2016 Hania
39/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:18   #3078
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Melka ja juz zapomnialam jak wygladaja moje kostki, szczegolnie prawa a palce u dloni mam jak serdelki ale i tak najgorzej jest rano, wtedy mam nawet wory pod oczami i rece tak ścierpnięte ze nie moge nawet chleba ukroić
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:24   #3079
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Melka - tak spuchlas?


22.02.2016 Hania
39/40 Agatka
Okrutnie. Od srodka nie widac ich wcale. A tylko siedzialam dzis

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Melka ja juz zapomnialam jak wygladaja moje kostki, szczegolnie prawa a palce u dloni mam jak serdelki ale i tak najgorzej jest rano, wtedy mam nawet wory pod oczami i rece tak ścierpnięte ze nie moge nawet chleba ukroić
Dobrze, ze sama nie jestem, bo sie juz wystraszylam, ze cos mocno nie halo. Dlonie nie wygladaja najgorzej, wlasnie palce rano zdretwiale mam i ciezko zgiac, ale potem je rozruszam i jest ok.

Zobacz, ile my mamy wspolnego 😂 nawet znak zodiaku ten sam 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:29   #3080
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Jeeeny współczuję Wam z tą opuchlizną Ja gdyby nie to, że buty robią się ciasne i obrączka to bym wizualnie nie zauważyła, że coś jest na rzeczy. Szok jak organizm reaguje na ciążę!
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:33   #3081
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Melka mowilam o tym gince to powidziala ze to normalne bo macica uciska na kregoslup kochana a kiedy masz urodziny? To dzisiejsze wyjscie to bylo z okazji Twoich? wszystkiego najkociejszego!(co = najlepszego)

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Decorail serio nic fajnego i nikomu nie zycze dobrze ze nie ma upałów bo to by było nie do przeżycia chyba
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:40   #3082
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Melka mowilam o tym gince to powidziala ze to normalne bo macica uciska na kregoslup kochana a kiedy masz urodziny? To dzisiejsze wyjscie to bylo z okazji Twoich? wszystkiego najkociejszego!(co = najlepszego)

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Decorail serio nic fajnego i nikomu nie zycze dobrze ze nie ma upałów bo to by było nie do przeżycia chyba
Moje byly pare tygodni temu, ale dziekuje dzis bylismy w gosciach u wujka męża

Moj gin z kolei stwierdzil, ze te dretwienie to od przewodnienia. Wszystko jedno, wazne ze po ciazy powinno przejsc 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:48   #3083
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Melka - odnośnie Twojego kocyka... właśnie wyciągnęłam podziurawiony ręcznik z pralki tak na niego 10 stopni więcej podziałało

Wyciągnęłam z piwnicy jeszcze ciuszki od brata Tż, które dostaliśmy dawno temu i teraz mając porównanie to bym ich nawet w SH za grosze nie wzięła - od początku wizualnie mi nie pasowały, ale oczywiście byłam wdzięczna i zadowolona, że dostaliśmy tego tyle, ale teraz stwierdziłam, że nawet nie będę tego prać, bo są po prostu zniszczone.

Melka - ale jak to już po urodzinach?! a impreza?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:50   #3084
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Zazdroszczę, ze możecie ze swoimi zwierzakami w domu siedzieć. Mnie tak tęsknota bierze, ze jak Tz mi przysłał filmik z psica to sie poryczalam
Ale był u mnie na 2 h, mówi ze dzwonił opieprzyć kuriera bo on czeka cały dzień a ja w szpitalu.
Właśnie miałam ktg, dziwnym trafem jak ktoś inny mi zakłada niż ta Ukrainką to wychodzi idealnie. Powiem Wam ze sie nerwicy nabawie jak ona bedzie mi zakładami non stop do powtórki. Wtedy juz mi sie ryczeć chce :/
Oglądam Bridget Jones i jakos kolejny dzień przeleci. Dobija mnie myśl,ze mam tu spędzić święta ale cóż... liczę ze do następnego piątku zniknę stad.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:53   #3085
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Ja tak samo! Dzisiaj musieliśmy parę spraw pozalatwiac na mieście i kilka razy się zatrzymywalam, bo mnie łapal taki ból i wrażenie, ze dziecko mi zaraz wypadnie między nogami 😱😱😱

Super! Takie zakupy dodają skrzydeł tęcza mnie rozwaliła na łopatki 😂

Ja to z kolei mam wrażenie, że moja waga niedługo pokaże 100 kg, a mój apetyt i łakomstwo nigdy się nie skończą. Mam fazę na połączenie czekolady z kokosem od czasów tej czekolady kokosowej na wątku 😂 zjadłam dziś draże kokosowe i czekoladę kokosową z rossmanna, w szufladzie czekają kolejne draże i bardzo duża czekolada kokosowa 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuję się winna z tą czekoladą kokosową u mnie zniknęła już na drugi dzień

Melka śliczne ciuszki
U mnie ginka mówiła o drętwieniu, że to od ucisku dziecia gdzieś na nerwy. Ale też trzymam się tego, że po porodzie przechodzi. Mówiła też, że mogę na to ewentualnie magnez spróbować, ale że on może też ewentualne skurcze wyciszyć to nie chcę go brać. U mnie macica i tak sama nie chce współpracować więc nie będę jej utrudniać jakby się miała jednak zdecydować do działania
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:55   #3086
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Gornek już środa zleciala, szybko minie A piesek przetrzyma kilka dni bez Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:56   #3087
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Melka - odnośnie Twojego kocyka... właśnie wyciągnęłam podziurawiony ręcznik z pralki tak na niego 10 stopni więcej podziałało

Wyciągnęłam z piwnicy jeszcze ciuszki od brata Tż, które dostaliśmy dawno temu i teraz mając porównanie to bym ich nawet w SH za grosze nie wzięła - od początku wizualnie mi nie pasowały, ale oczywiście byłam wdzięczna i zadowolona, że dostaliśmy tego tyle, ale teraz stwierdziłam, że nawet nie będę tego prać, bo są po prostu zniszczone.

Melka - ale jak to już po urodzinach?! a impreza?
Ja tez wywalilam zniszczone, mimo, ze mi kazdy mowil, zeby kazdy ciuszek zostawic, bo niby sie przyda. Ale dostalam od kuzynki, ktora dostala od kuzynki z Rosji i te ciuchy maja chyba ze 100 lat i wizualnie sa tez porazka, wiec to olalam.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 21:00   #3088
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Dziś o 20.10 przyszedł na świat mój cudowny synek. Waży 2700 g i dostał 9 punktów. Narazie leży w inkubatorku na dogrzaniu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 21:00   #3089
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Melka i sie nie przybiłaś a taka by piekna impreza na watku byla ja mam nadzieje, ze po porodzie to minie a nie tak jak ktoras tutaj pisala ze po spuchla jeszcze bardziej
Decorail ja mialam tak samo z ciuchami po bratanicy meza byly brzydkie i zniszczone i stare ale zostawilam je, dopiero jak dostalam od kolezanek sliczne nieznoszone i niepoplamione ciuszki po ich synkach to tamte bez sentymentu wywalilam do kontenerka, szczerze mowiac to mi by bylo komus wstyd takie ciuchy dac jak dala nam szwagierka no ale sa ludzie i ludzie a jeszcze tesciowa sie dołączyla ze ona wnuczce takie sliczne ciuszki kupowala to pewnie komus ze swojej rodziny wydala a mi takie szmaty

Anita! -gratuluje pierwsza "majóweczko" nasza witamy kochanego maluszka
__________________
16.05.2017 G.

Edytowane przez bunnybe
Czas edycji: 2017-04-12 o 21:02
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 21:01   #3090
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Camomiles ona da radę, bo śpi ma moim miejscu ale mi cieżko bez niej strasznie sie przywiązałam do zwierzaka. Ja to głupia jestem
Ale dni jakos mijają, liczę ze weekend tak samo szybko przeleci. Najlepsze tu sa wieczory, ktg bez poprawy można usiąść poczytać książkę, zjeść cos pooglądać tv bez stresu, ze zaraz przyjdą znowu poprawiać ktg.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 16:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.