Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 20:01   #2191
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Uważaj, żeby nie odleciały ciągnąc Cię za sobą.
jak sobie wyobrażę ten widok
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:03   #2192
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Wiesz może jak jest z opalaniem jeżeli chodzi o ten płyn? Ciekawa też jestem na jak długo starcza saszetka.
Hi hi. Ja też mam często taki rzut na jedną firmę. Obecnie, aż się boję wstawiać kolejne zdjęcia nabytków. Jeszcze powiedzą, że ja z firmy jestem
Dziewczęta już mnie ubiegły z odpowiedzią, ale i tak w kwestii bym wiele nie pomogła, bo też jestem bladzina Na solarium nie chodzę. Latem owszem, lubię się opalać, ale też nie na murzyna. Wysokie filtry obowiązkowe. To serum starczyło mi na jakieś 4 dni, ale ja moczyłam w nim wacik i widocznie dużo go wsiąkało. Tu Anula miała lepszy patent z "moczeniem paluchów" więc myślę, że wtedy starczy na wiele dłużej.


No, i jeszcze jedno. Dziewczyny ratunku!!! Dziś rano użyłam mojej nowej "cudownej" odżywki z Urtekram z różą. Zapach bardzo ładny, konsystencja może być, ale na moich włosach się nie sprawdza. Kiedyś moje włosy się kręciły, teraz już nie. Lubię jak odżywka wygładza włosy tak, żeby się nie puszyły, ale jednocześnie ich zbytnio nie obciąża. Przyznam że te badziewia typu Pantene kiedyś mi służyły. Z bardziej naturalnych dobrze mi robi także Yves Rocher, ale chcę coś naturalnego. Polecicie coś?

A, i oczywiście jeśli Któraś chce, to oddam tą odżywkę.

Edytowane przez jadzia_jadzia
Czas edycji: 2012-11-19 o 20:04
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:06   #2193
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kochane,
czy któraś używała masło ALVERDE z malwą dla brzuchatych,
bo moja kumpela w czwartym miesiącu jest i pyta mnie o poradę, czym coraz bardziej rozciągnięta skórę na brzuszku smarować,
na razie poleciłam jej olej ze słodkich migdałów i olejek z kiełków pszenicy,
a te masełko miała któraś?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:14   #2194
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No, i jeszcze jedno. Dziewczyny ratunku!!! Dziś rano użyłam mojej nowej "cudownej" odżywki z Urtekram z różą. Zapach bardzo ładny, konsystencja może być, ale na moich włosach się nie sprawdza. Kiedyś moje włosy się kręciły, teraz już nie. Lubię jak odżywka wygładza włosy tak, żeby się nie puszyły, ale jednocześnie ich zbytnio nie obciąża. Przyznam że te badziewia typu Pantene kiedyś mi służyły. Z bardziej naturalnych dobrze mi robi także Yves Rocher, ale chcę coś naturalnego. Polecicie coś?

A, i oczywiście jeśli Któraś chce, to oddam tą odżywkę.
moje włosy się nie kręcą i ja z kolei nie lubię produktów nadmiernie wygładzających włosy.....
ale odżywki aubrey organics (z różą, gpb) wygładzają włosy, a nie obciążają i lubię je okrutnie pomimo tego wygładzania
nie pamiętam co jeszcze mogłoby Ci się spodobać....... zajrzyj w mój podpis, tam jest link do posta blogowego o dzywkach może coś Ci wpadnie w oko.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:21   #2195
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
moje włosy się nie kręcą i ja z kolei nie lubię produktów nadmiernie wygładzających włosy.....
ale odżywki aubrey organics (z różą, gpb) wygładzają włosy, a nie obciążają i lubię je okrutnie pomimo tego wygładzania
nie pamiętam co jeszcze mogłoby Ci się spodobać....... zajrzyj w mój podpis, tam jest link do posta blogowego o dzywkach może coś Ci wpadnie w oko.
Dzięki Anula. Z grubsza już zajrzałam, ale tam trzeba się poważnie wczytać. Dziś wyjątkowo padam na nos więc chyba jednak zajmę się tym jutro. Dzięki serdeczne :-*
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:27   #2196
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Kochane,
czy któraś używała masło ALVERDE z malwą dla brzuchatych,
bo moja kumpela w czwartym miesiącu jest i pyta mnie o poradę, czym coraz bardziej rozciągnięta skórę na brzuszku smarować,
na razie poleciłam jej olej ze słodkich migdałów i olejek z kiełków pszenicy,
a te masełko miała któraś?
bardzo dobra rada!
Ja od siebie polecam olej z róży rdzawej (alepia zrobiła na mnie ogromne wrażenie! kocham ich oleje!) na przemian z różowym lotionem babydream dla kobiet w ciąży - fantastyczny duet

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dzięki Anula. Z grubsza już zajrzałam, ale tam trzeba się poważnie wczytać. Dziś wyjątkowo padam na nos więc chyba jednak zajmę się tym jutro. Dzięki serdeczne :-*

kurcze, własnie dzisiaj rano wykończyłam resztkę odzywke AO - nie zostało mi nawet na jedno uzycie, wiec nie wyślę Ci próbki.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:34   #2197
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No, i jeszcze jedno. Dziewczyny ratunku!!! Dziś rano użyłam mojej nowej "cudownej" odżywki z Urtekram z różą. Zapach bardzo ładny, konsystencja może być, ale na moich włosach się nie sprawdza. Kiedyś moje włosy się kręciły, teraz już nie. Lubię jak odżywka wygładza włosy tak, żeby się nie puszyły, ale jednocześnie ich zbytnio nie obciąża. Przyznam że te badziewia typu Pantene kiedyś mi służyły. Z bardziej naturalnych dobrze mi robi także Yves Rocher, ale chcę coś naturalnego. Polecicie coś?
to może dopakować ci olej jojoba do olejowania włosów na co najmniej 1h przed umyciem, wygładza fajnie włosy

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bardzo dobra rada!
to dzieki Wam tu wszystkim

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja od siebie polecam olej z róży rdzawej (alepia zrobiła na mnie ogromne wrażenie! kocham ich oleje!) na przemian z różowym lotionem babydream dla kobiet w ciąży - fantastyczny duet [COLOR="Silver"]
przekażę polecenie
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:59   #2198
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
parę ostatnich nabytków
- kingowa maska
- różowa sól himalajska do pilingów i kąpieli (świetna też np na pomidora - zupełnie inaczej smakuje)
- szczotka do ciała TBS
- hauszkowa pomadka
- coś do twarzy z organic people z felunique - jeszcze tego nie obadałam
Jedyne co stosowałam innego, niż sól kamienna to sól morska. Dzięki za podpowiedź. Pewnie przy okazji kolejnych zamówień zakupię.

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę:

masło Love2mix figa z morwą jest koloru lodów truskawkowych i ma konsystencję gęstej śmietany
ma ujędrniać i podnosić biust więc relacje dopiero zdam po skończeniu opakowania
jak zza uniesionych cycków będę jeszcze monitor widzieć

masło Love2mix macadamia ma taką śmieszną konsystencję jakby roztopionej plasteliny jak się nabiera z pudełka ale potem lekko się wsmarowuje zapach smakowity na razie ratuję nim lekko wysuszone łapki
Opisy niezwykle kuszące. Oj ciężko z Wami dziewczyny nic nie kupować
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:32   #2199
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko ja bym chciała większą ilość do celów spożywczych właśnie kupić zamiast zwykłej.
gdzie kupowałaś?
bo chciałabym jakąs sprawdzoną, a nie zwykłą kamienną ufarbowaną
a najchętniej to bym czarną kupiła...... próbował ktoś czarnej?
W tym samym sklepie co Promolcia
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Kochane,
czy któraś używała masło ALVERDE z malwą dla brzuchatych,
bo moja kumpela w czwartym miesiącu jest i pyta mnie o poradę, czym coraz bardziej rozciągnięta skórę na brzuszku smarować,
na razie poleciłam jej olej ze słodkich migdałów i olejek z kiełków pszenicy,
a te masełko miała któraś?
Alverde nie znam, ale polecam Babydream dla mam, bratowa smarowała się balsamem i ani jednego rozstępu no i komfort zycia dzięki temu, że skóra nie była boleśnie ściągnięta.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:01   #2200
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Alverde nie znam, ale polecam Babydream dla mam, bratowa smarowała się balsamem i ani jednego rozstępu no i komfort zycia dzięki temu, że skóra nie była boleśnie ściągnięta.

i jeszcze jeden dla maluszka bratowej bo czytałam że już urodziła
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:45   #2201
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

i jeszcze jeden dla maluszka bratowej bo czytałam że już urodziła
Niestety u mnie Babydream się nie sprawdził w tej kwastii. Najgorsze pęknięcia miałam właśnie w czasie używania ich oliwki dla mam
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:52   #2202
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dzięki Anula. Z grubsza już zajrzałam, ale tam trzeba się poważnie wczytać. Dziś wyjątkowo padam na nos więc chyba jednak zajmę się tym jutro. Dzięki serdeczne :-*
Jak chcesz to ja mam obie. Mogę ci wysłać próbaski. Mi służyły bardzo dobrze ale od jakiegoś czasu ciężko mi je spłukać, jakby się przyklejały do włosa. Pisz na priva jak coś.

Miałam wam wrzucić zdjęcie fryzurki nowej ale koszmarne wyszły. Nic na nich nie widać. Chyba muszę kogoś zaangażować do pomocy ale nie mam kogo

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=241&lang=pl
jest dobrej jakości, nie ma dosypanej soli kuchennej i zupełnie inaczej podkreśla smak surowych potraw
Ja też od nich kupowałam morską i himalajską tyle że nie w proszku tylko w takich większych kryształkach. Bardzo fajna ta himalajska, morska zresztą też ale ta idzie bardziej kosmetycznie

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-11-20 o 07:56
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:48   #2203
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

laski ja nie na temat wątku,ale może się której przyda

od 22-28.11 w rossmanie -40% na całą kolorówkę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:58   #2204
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

i jeszcze jeden dla maluszka bratowej bo czytałam że już urodziła

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Niestety u mnie Babydream się nie sprawdził w tej kwastii. Najgorsze pęknięcia miałam właśnie w czasie używania ich oliwki dla mam
A używałaś tylko oliwki? Oliwki są do natłuszczania skóry jednak a nie do nawilżania. Nie wiem jak Wy ale u mnie to się sprawdza, nie jestem w stanie korzystać tylko z oliwki po kąpieli, prędzej czy później moja skóra będzie boleśnie ściągnięta, czego nie ma przy balsamach. Uważam, że oliwka to dodatek, sama nic nie daje.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:26   #2205
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

czyli teraz sól trzeba jeszcze kupić
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:10   #2206
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wyprobowalam szampon anti-age z Phenome jestem bardzo zadowolona - wlosy sa dlugo swieze, jakby bardziej geste ale sie nie pusza mimo ze nie mam farbowanych
ja tez tak uważam, na zimowy czas idealny
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
parę ostatnich nabytków
- kingowa maska
- różowa sól himalajska do pilingów i kąpieli (świetna też np na pomidora - zupełnie inaczej smakuje)
- szczotka do ciała TBS
- hauszkowa pomadka
- coś do twarzy z organic people z felunique - jeszcze tego nie obadałam

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę:

masło Love2mix figa z morwą jest koloru lodów truskawkowych i ma konsystencję gęstej śmietany
ma ujędrniać i podnosić biust więc relacje dopiero zdam po skończeniu opakowania
jak zza uniesionych cycków będę jeszcze monitor widzieć

masło Love2mix macadamia ma taką śmieszną konsystencję jakby roztopionej plasteliny jak się nabiera z pudełka ale potem lekko się wsmarowuje zapach smakowity na razie ratuję nim lekko wysuszone łapki

hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 15:26   #2207
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
laski ja nie na temat wątku,ale może się której przyda

od 22-28.11 w rossmanie -40% na całą kolorówkę.
W każdym?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość


A używałaś tylko oliwki? Oliwki są do natłuszczania skóry jednak a nie do nawilżania. Nie wiem jak Wy ale u mnie to się sprawdza, nie jestem w stanie korzystać tylko z oliwki po kąpieli, prędzej czy później moja skóra będzie boleśnie ściągnięta, czego nie ma przy balsamach. Uważam, że oliwka to dodatek, sama nic nie daje.
W tym okresie używałam tylko oliwki. Starczyła mi na ponad miesiąc i wtedy właśnie pojawiły się pierwsze rozstępy.
Teraz to już wiem. Wcześniej niestety nie za bardzo w działaniu oliwek się orientowałam
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 15:44   #2208
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
W każdym?



W tym okresie używałam tylko oliwki. Starczyła mi na ponad miesiąc i wtedy właśnie pojawiły się pierwsze rozstępy.
Teraz to już wiem. Wcześniej niestety nie za bardzo w działaniu oliwek się orientowałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:08   #2209
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
W tym okresie używałam tylko oliwki. Starczyła mi na ponad miesiąc i wtedy właśnie pojawiły się pierwsze rozstępy.
Teraz to już wiem. Wcześniej niestety nie za bardzo w działaniu oliwek się orientowałam
W moim Rossie dzisiaj była cena na do widzenia 3,99 dla BabyDream z nagietkiem tego żółtawego takiego.
Przy okazji zakupów BabyDreamowych młodemu tacie, który stał zdezorientowany obok mnie zaproponowałam Hippa lub BabyDream właśnie zamiast Nivea Praca u podstaw

A jeśli chodzi o rozstępy to smarowanie oczywiście pomaga skórze się uelastycznić, ale prawda jest taka, że jeśli ktoś ma tendencję do rozstępów to najlepsze kosmetyki nie pomogą.
co nie znaczy, że nie trzeba próbować

Effa i evitka - wysłałam do Was drobiazgi - dajcie znać, jak dojdą
I dziękuję ogromnie za próbasa Khadi - śmierdzi toto kamforą z jakimiś orzechami i wydaje się cięższe i bardziej tłuste niż egzotyczna Sesa, zobaczymy, jak się będzie na dłuższą metę sprawować...

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-11-20 o 16:11
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:17   #2210
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
W moim Rossie dzisiaj była cena na do widzenia 3,99 dla BabyDream z nagietkiem tego żółtawego takiego.
Przy okazji zakupów BabyDreamowych młodemu tacie, który stał zdezorientowany obok mnie zaproponowałam Hippa lub BabyDream właśnie zamiast Nivea Praca u podstaw

A jeśli chodzi o rozstępy to smarowanie oczywiście pomaga skórze się uelastycznić, ale prawda jest taka, że jeśli ktoś ma tendencję do rozstępów to najlepsze kosmetyki nie pomogą.
co nie znaczy, że nie trzeba próbować

Effa i evitka - wysłałam do Was drobiazgi - dajcie znać, jak dojdą
I dziękuję ogromnie za próbasa Khadi - śmierdzi toto kamforą z jakimiś orzechami i wydaje się cięższe i bardziej tłuste niż egzotyczna Sesa, zobaczymy, jak się będzie na dłuższą metę sprawować...
moja dzis doszla dziekuje bardzo daj znac jak Twoje oleje dotra
beeets jesli nas czytasz zakupilam dzis w ciemno verke byla promo 100 ml za 115 zl wiec nie moglam przepuscic takiej okazji
poza tym w tkmaxx bieda duzo saaf'a i troche manuki z natural beeing
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:59   #2211
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kurcze, własnie dzisiaj rano wykończyłam resztkę odzywke AO - nie zostało mi nawet na jedno uzycie, wiec nie wyślę Ci próbki.......
:-* Dziękuję za propozycję. Tak sobie myślę, że chyba przymierzę się do zakupu próbek z JMO. Taniej wyjdzie, a przynajmniej butelki nie będą się kurzyć jak nie podpasuje...

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
to może dopakować ci olej jojoba do olejowania włosów na co najmniej 1h przed umyciem, wygładza fajnie włosy [COLOR="Silver"]
:-* Dziękuję kochana. Dobrze, że w dzień mnie nie było, bo byś mi nawysyłała różnych cudowności, a ja za wiele jeszcze nie posiadam, żeby się odwdzięczać hehehe
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:38   #2212
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
:-* Dziękuję za propozycję. Tak sobie myślę, że chyba przymierzę się do zakupu próbek z JMO. Taniej wyjdzie, a przynajmniej butelki nie będą się kurzyć jak nie podpasuje...



:-* Dziękuję kochana. Dobrze, że w dzień mnie nie było, bo byś mi nawysyłała różnych cudowności, a ja za wiele jeszcze nie posiadam, żeby się odwdzięczać hehehe

Ojej jadzia_jadzia właśnie odebrałam z poczty paczuszkę od Ciebie (Błyskawica - jak z Allegro kupuję to priorytet idzie 7 dni - poleciałam, bo czekam na pismo ze skarbowego - a tu taka niespodzianka), no i dołożyłaś mi szampon i to w takiej wielkiej butelce i tak elegancko ubrany,
a mi teraz głupio ...
proszę ode mnie coś jeszcze zażądać

Odżywki z JMO są super miałam trzy i sama nie wiem, która lepsza, ja kupuję na naturnika.pl bo mogę sobie odebrać osobiście

ciekawe czy serum JMO z mącznicy ci podpasuje bo ja nocy bez niego sobie nie wyobrażam i działa na przebarwienia (wiem bo mam tendencję do kropeczek po jakiś syfkach a teraz to już nawet i one nie wyskakują, a jak wyskoczy coś to korektor Alvy zaraz zdusi w zarodku

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-11-20 o 19:50
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:54   #2213
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
W moim Rossie dzisiaj była cena na do widzenia 3,99 dla BabyDream z nagietkiem tego żółtawego takiego.
Przy okazji zakupów BabyDreamowych młodemu tacie, który stał zdezorientowany obok mnie zaproponowałam Hippa lub BabyDream właśnie zamiast Nivea Praca u podstaw

A jeśli chodzi o rozstępy to smarowanie oczywiście pomaga skórze się uelastycznić, ale prawda jest taka, że jeśli ktoś ma tendencję do rozstępów to najlepsze kosmetyki nie pomogą.
co nie znaczy, że nie trzeba próbować

Effa i evitka - wysłałam do Was drobiazgi - dajcie znać, jak dojdą
I dziękuję ogromnie za próbasa Khadi - śmierdzi toto kamforą z jakimiś orzechami i wydaje się cięższe i bardziej tłuste niż egzotyczna Sesa, zobaczymy, jak się będzie na dłuższą metę sprawować...
Niewiadomo co by się ze skórą działo gdybym całkowicie zaniechała maziania się. Fakt, wiele zależy od genów, a tego to już się chyba nie przeskoczy.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 08:09   #2214
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, piękne zakupy

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A masz porównanie z drożdżowa?

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

NoaLAB
Mamy złą i dobrą informację dla Wszystkich czekających na tańszą opcję przesyłki.
Zła wiadomość: nastąpiło opóźnienie ze strony Poczty Polskiej w finalizacji umowy. Ta opcja dostawy będzie dostępna dopiero w przyszłym tygodniu.
Dobra wiadomość: paczki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej będą mieć atrakcyjną cenę
Dziękujemy za cierpliwość.
Niestety drożdżowej nie miałam, ale gdy tylko zrobi mi się troszkę miejsca na półce zapewne spróbuję, i oby była przynajmniej tak dobra, jak łopianowa

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anja piękne zakupy i nie wiem, czy Cię przywitałam. Więc witaj

A ja już drugi dzień stosuję mój nowy plan pielęgnacyjny i póki co jest bardzo dobrze. Stosuję NOA Lab, dr.Hauschkę, Pukkę i Gaia Creams. Pewno jesteście ciekawe jak NOA Lab No to powiem Wam, że podoba mi się
- Tonik z wit.B3 nakładam na noc, nie stosując już innych kosmetyków (chciałabym wrócić na 100% do beztłuszczowych nocy). Jest przyjemny, w zasadzie bezzapachowy, bardzo delikatnie lepiący się, ale podkreślam minimalnie. Na efekty "uzdrawiające" muszę jeszcze poczekać.
- Serum dzika róża z wit.C - cudo Bardzo delikatne, pięknie pachnące. Ładnie się wchłania, minerałki na nim dobrze leżą. Bardzo estetyczne opakowanie. Wiem, że to szczegół, ale lubię ładnie wygladające kosmetyki w łazience.
- Mgiełka do włosów póki co raz użyta. Mam z takimi kosmetykami kłopot. Moje włosy są zadbane i nie ma już efektu "wow". No bardziej nawilżyć i nabłyszczyć się ich już nie da. Po mgiełce są lejące, przyjemne, takie jak lubię. Zdecydowanie lepsza niż Żywe Witaminy NS.
- Olej Monoi z wanilią także przypadł mi do gustu. Zapach jest bardzo, bardzo delikatny, to nie monoi w stylu Yves Rocher. No mógłby być bardziej waniliowy, jest bliżej mu do bezzapachowych kosmetyków. Za to ładnie nawilża. Stosowałam na ciało, dzisiaj wypróbuję działanie na włosach. wolałabym też inne opakowanie - słoik. Olej jest w stanie stałym i z butelki jest ciężko go wydobyć. Mam już na to sposób - kładę butelkę na podłodze (mamy ogrzewanie podłogowe) i po kąpieli jest już w stanie płynnym
- maseczki algowej jeszcze nie próbowałam. Nie mogę się doczekać


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
to czekam





tak myślałam,że to zsk.Jojobe od nich moje włosy uwielbiają.Wezmę śliwkę skoro polecacie


mnie też kusi i złoże tam zamówienie jak coś do twarzy zdenkuje
Szampon marokański ma jak dla mnie, całkiem miły zapach (słodkawy, może dla niektórych - wrażliwych na zapachy osób - będzie trochę mdły, ale mnie się podoba), fajnie myje włosy, oczyszcza, radzi sobie z olejami dosyć przyzwoicie, ale zdecydowanie lepsze wrażenie robi na mnie szampon Love2MIX z chilli oraz NS do włosów tłustych. Marokański bardziej mi plącze włosy (mimo, że mam je do ramion) i jakoś tak nie unosi ich od nasady Nie jest zły, ale szału nie ma.

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę:

masło Love2mix figa z morwą jest koloru lodów truskawkowych i ma konsystencję gęstej śmietany
ma ujędrniać i podnosić biust więc relacje dopiero zdam po skończeniu opakowania
jak zza uniesionych cycków będę jeszcze monitor widzieć

masło Love2mix macadamia ma taką śmieszną konsystencję jakby roztopionej plasteliny jak się nabiera z pudełka ale potem lekko się wsmarowuje zapach smakowity na razie ratuję nim lekko wysuszone łapki

Czekam z niecierpliwością na relację
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 08:10   #2215
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Witam Nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, ale jeśli tak, to bardzo proszę o podpowiedź: postanowiłam dać ostatnią szansę ruskim - zamawiam serum i olejek do masażu NS i bardzo proszę o wskazówkę - z dostępnego aktualnie asortymentu kaliny jakie masło/balsam do ciała mam zamówić??? zależy mi na pielęgnacji (nawilżenie/natłuszczenie/odżywienie) raczej a nie na walorach zapachowych
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 08:34   #2216
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
W moim Rossie dzisiaj była cena na do widzenia 3,99 dla BabyDream z nagietkiem tego żółtawego takiego.
Przy okazji zakupów BabyDreamowych młodemu tacie, który stał zdezorientowany obok mnie zaproponowałam Hippa lub BabyDream właśnie zamiast Nivea Praca u podstaw
Ja też widziałam przeceniony żółty babydream nagietkowy, niestety był przeterminowany!
Nie miałam czasu, żeby zwrócić uwagę obsłudze, bo nie powinni tego w ogóle sprzedawać. Trzeba zwracać uwagę na datę ważności - babydreamy mają ją wytłoczoną z tyłu opakowania.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 09:02   #2217
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Szampon marokański ma jak dla mnie, całkiem miły zapach (słodkawy, może dla niektórych - wrażliwych na zapachy osób - będzie trochę mdły, ale mnie się podoba), fajnie myje włosy, oczyszcza, radzi sobie z olejami dosyć przyzwoicie, ale zdecydowanie lepsze wrażenie robi na mnie szampon Love2MIX z chilli oraz NS do włosów tłustych. Marokański bardziej mi plącze włosy (mimo, że mam je do ramion) i jakoś tak nie unosi ich od nasady Nie jest zły, ale szału nie ma.


dziękuję za pamięć

kolejna osoba zachwycona szamponem chili,czyli biorę go na stówkę
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, ale jeśli tak, to bardzo proszę o podpowiedź: postanowiłam dać ostatnią szansę ruskim - zamawiam serum i olejek do masażu NS i bardzo proszę o wskazówkę - z dostępnego aktualnie asortymentu kaliny jakie masło/balsam do ciała mam zamówić??? zależy mi na pielęgnacji (nawilżenie/natłuszczenie/odżywienie) raczej a nie na walorach zapachowych
Małgoś ja mam masło ruskie o zapachu białej czekolady................
no i powiem tak(no napiszę)masło jest świetne jak już się je w ciało uda wetrzeć,bo samo nakładanie to nielada sztuka.Nic nigdy nie miałam wcześniej o takiej dziwnej konsystencji,ale znowu nic nigdy nie dawało mi takiego uczucia...jędrności
Co do zapachu.........to kaszana ciężko się w łóżku z mężem zastanawialiśmy co tak capi,aż doszliśmy do wniosku,że to ja...tzn.to śmierdzące masło,ktore obok czekolady białej to nie
stało.
Wali to to sztuczną kawą i kakao muszę walczyć ze sobą,żeby to nałożyć,bo dla efektów warto
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 09:02   #2218
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też widziałam przeceniony żółty babydream nagietkowy, niestety był przeterminowany!
Nie miałam czasu, żeby zwrócić uwagę obsłudze, bo nie powinni tego w ogóle sprzedawać. Trzeba zwracać uwagę na datę ważności - babydreamy mają ją wytłoczoną z tyłu opakowania.
wczoraj właśnie zobaczyłam, że jest przeterminowany - napisałam już do Rossa - granda!
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 09:14   #2219
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Małgoś ja mam masło ruskie o zapachu białej czekolady................
no i powiem tak(no napiszę)masło jest świetne jak już się je w ciało uda wetrzeć,bo samo nakładanie to nielada sztuka.Nic nigdy nie miałam wcześniej o takiej dziwnej konsystencji,ale znowu nic nigdy nie dawało mi takiego uczucia...jędrności
Co do zapachu.........to kaszana ciężko się w łóżku z mężem zastanawialiśmy co tak capi,aż doszliśmy do wniosku,że to ja...tzn.to śmierdzące masło,ktore obok czekolady białej to nie
stało.
Wali to to sztuczną kawą i kakao muszę walczyć ze sobą,żeby to nałożyć,bo dla efektów warto
hmmm... no dzięki za opis; zachęcająco zniechęcający po równo może ktoś ma jakieś mniej kontrowersyjne propozycje???

Przy okazji opowiem o moim małym zniechęceniu naturalsowym... już dawno się zorientowałam, że naturalne micele nie dla mnie (pół roku ciężkiej walki z podrażnieniami po micelu naturado - teraz już nawet AA Eco nie mogę używać, pozostała mi Bioderma Sensibio
Ale mimo to jakieś placki atopowe na pysku miałam non stop - a ostatnio byłam na wyjeździe kilkudniowym i zabrałam ze sobą miniatury aptecznych kremów (Avene) i mi się wszystko ładnie pogoiło
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 09:25   #2220
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmmm... no dzięki za opis; zachęcająco zniechęcający po równo może ktoś ma jakieś mniej kontrowersyjne propozycje???

Przy okazji opowiem o moim małym zniechęceniu naturalsowym... już dawno się zorientowałam, że naturalne micele nie dla mnie (pół roku ciężkiej walki z podrażnieniami po micelu naturado - teraz już nawet AA Eco nie mogę używać, pozostała mi Bioderma Sensibio
Ale mimo to jakieś placki atopowe na pysku miałam non stop - a ostatnio byłam na wyjeździe kilkudniowym i zabrałam ze sobą miniatury aptecznych kremów (Avene) i mi się wszystko ładnie pogoiło
a to nie zmiana wody np?
jak chcesz mogę Ci sporządzić próbasa wody So Bio.
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.