Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 10:17   #1291
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
Jo te zeby byly brudne i mialy jakis dziwny nalot.
O własnie- ja tak mam. Mówisz, że ten nalot zejdzie, jak się będzie szorowało szczoteczką elektryczną? Bo u mnie właśnie po myciu się pojawiły takie brzydkie rysy i wcale się są gładsze :P
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:40   #1292
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
O własnie- ja tak mam. Mówisz, że ten nalot zejdzie, jak się będzie szorowało szczoteczką elektryczną? Bo u mnie właśnie po myciu się pojawiły takie brzydkie rysy i wcale się są gładsze :P
mnie szczoteczke elekryczna polecila pani dr, bo wczesniej nei mialam problemu z czyszczeniem zebow bo mialam szpary miedzy zebami, a teraz mi powiedziala ze jak mam ochote tomoge sobie zafundowac, bo lepiej doczysci, beda odrobine bielsze bo sciagnie ten osad wierzchni z nich lepiej niz zwykla szczoteczka i doczysci mi osemki. wic tak zrobilam. Nie wiem czy to przez szczoteczke czy przez to ze sie juz przywyczailam, ale teraz jak jade jezykiem po zebach to generalnie nie czuje szorstkosci, kompozyt tak czy siak sie sciera , czy to od jedzenia czy szczotkowania. Ja sie czulam bardzo niekomfortowo przez dobre 2 tygodnie. Przeszkadzaly mi te zeby strasznie bo nawet nie potrafilam wyraznie mowic i czulam ze nie sa moje, ale teraz jest juz ok. Ja tez mialam widoczne jakies smugi biale na zebach, na jednkach szczegolnie ( mialam 4 zeby robione) bo mi dr nalozyla kompozyt na wierzchnia wartwe zeba , mala warstewke, mialo to na celu poprawienie ksztaltu bo mialam za plaskie podobno... a na trojki nalozyla po to zeby byly troche bielsze bo nalogowo pale i mialam strasznie zolte, a poza tym lepiej sie ma podobno trzymac. I znowu nie wiem, albo sie przyzwyczailam albo ten kolor sie juz wyrownal. Nie moge nic doradzic w tej kwestii. Idz zapytaj lekarza czy to tak ma byc. Troche drogo dalas bo ja w Krakowie dalam 400 zl za 4 zeby i jestem w zasadzie zadowolona.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:27   #1293
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Dzięki wielkie Trochę mnie uspokoiłaś. Szczotkowałam zęby dzisiaj chyba z 5 razy i faktycznie się wyrównuje, a smugi schodzą. Mam nadzieje, że się szybko przyzwyczaję.
Więcej tam nie pójdę, wiem, że przepłaciłam. Baba przez telefon mi powiedziała, ze 160 zł zapłacę :/ W sumie mogłam powiedzieć, że więcej nie mam i się jakoś targować, bo czuję się oszukana trochę.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 17:25   #1294
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: szpara/y miedzy zębami

spoko, polecam sie
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 17:55   #1295
77motylek88
Raczkowanie
 
Avatar 77motylek88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Jakkolwiek bez kitu przeplacilas i to za jedna szczeline.... o jeju. zawsze przed wszystkim trzeba sie jeszcze raz pytac ile dokladnie bedzie kosztowalo bo jak czlowiek sie nie pyta to uwazaja ze jaka cene podadza taka bedzie trzeba zaplacic
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero ZAKUPY
77motylek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:16   #1296
upssss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: szpara/y miedzy zębami

to tak mniej wiecej ile będzie kosztowac wypełnienie jednej szczeliny ?
upssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:37   #1297
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Cytat:
Napisane przez 77motylek88 Pokaż wiadomość
Jakkolwiek bez kitu przeplacilas i to za jedna szczeline.... o jeju. zawsze przed wszystkim trzeba sie jeszcze raz pytac ile dokladnie bedzie kosztowalo bo jak czlowiek sie nie pyta to uwazaja ze jaka cene podadza taka bedzie trzeba zaplacic
Nie przypuszczałam, że mi wystrzelą z taką kwotą. Przez telefon dokładnie powiedziałam o co mi chodzi- okazało się, że rozmawiałam z recepcjonistką.. Jakbym wiedziała, to bym szukała gdzie indziej. W każdym razie odradzam visDent w Gdańsku. Złodziejstwo. Strasznie żałuję, że nie powiedziałam, że więcej pieniędzy nie mam. No, ale mam nauczkę na przyszłość.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 06:59   #1298
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Cytat:
Napisane przez lolita69 Pokaż wiadomość
a czy w tym szpitalu dzieciątka mogę sama zażyczyć sobie dłutowanie pod narkozą? bardzo by mi nba tym zależał, bo jakiś czas temu mialam usuwaną prawą dolną i ból po nie był taki zły jak podczas zabiegu... moja chirurg się nie spisała nie dość, że po znieczuleniu nie czułam tylko rozcinania dziąsła, to jeszcze mnie strasznie szarpała, bo nie mogła wyrwać tego zęba siny polik chomika, zapalenie migdałków, dieta jogurtowa podczas szczękościsku.. to się okazało niczym w porównaniu do bólu podczas zabiegu. to chyba trauma jest, bo teraz panicznie się boję, a chciałabym je wszystkie usunąć (tak zaleciła mi orto.) poza tym boli mnie pół szczęki jak już się zaczynają ruszać... zależy mi na odpowiedzi od Was i chciałam od razu powiedzieć czemu tak drastycznie z tą narkozą... pozdrawaim
Czy możesz sobie zażyczyć dłutowanie pod narkozą?? Hmm, tego nie wiem, musiałabyś porozmawiać z chirurgiem i się go zapytać

Learze bardzo niechętnie stosują narozę przy usuwaniu ósemek, ponieważ jest to zabieg stosunkowo prosty i generalnie nie ma potrzeby wykonywania go pod narkozą.
Poza tym narkoza sama w sobie stanowi ogromne (!!) obciążenie dla organizmu - bardzo osłabia układ krążenia, wymaga hospitalizacji po zabiegu, podawania antybiotyków przez circa tydzień.

Ja też bardzo się bałam usuwania ósemek. Ale z perspektywy czasu wiem, że nie ma się czego bać Miałam usuwane wszystkie cztery ósemki, w tym dwie dłutowane - obie skomplikowane -> długie korzenie, korony zębów praktycznie całkowicie schowane pod dziąsłem, jedna ósemka z mocno wykrzywionym korzeniem. Dostałam takie końskie znieczulenie, że nic, absolutnie nic nie czułam!! nie minęło 30 minut i było po wszystkim

Myślę, że to czy boli, czy nie, zależy w znacznym stopniu od umiejętności chirurga
Mój kuzyn miał usuwaną jedną ósemkę i też trafił do jakiejś niedouczonej "pani chirurg" Siedział na fotelu ponad 3 godziny (!!) znieczulenie przestało działać, a pani doktor (z premedytacją piszę "pani" z małej litery!) nawet nie zdołała usunąć mu tej nieszczęsnej ósemki i kazała iść do innego lekarza

Dlatego szukajcie polecanych, sprawdzonych lekarzy Ja zawsze doradzam lekarzy szpitalnych, którzy zwykle mają dużą praktykę

niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:44   #1299
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Szpara miedzy zębami

Jejku, szpara miedzy jedynkami i krzywa dwojka cale zycie powodowala ze usmiechalam sie z zamknieta buzia i nawet prawie nauczylam sie mowic by zebow gornych nie bylo widac
Tydzien temu wykonano mi kompozyt na szpare i troszke zeszlifowano dwojke i jej tez dolozono kompozyt i mam piekne zabki! Jestem taka zla ze mi ktos kiedys nie poradzil by to zrobic, 400 zl to jak za darmo bo na psyche mi te zeby siadaly :/ Mam 26 lat i w koncu moge usmiechac sie pelna geba
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:43   #1300
lolita69
Raczkowanie
 
Avatar lolita69
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 78
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

dziękuję za odp. niewiarku ehs może faktycznie jakbym trafiła na jakiegoś lepszego chirurga, to nie było by tak źle... nawet moja siostra jak miała usuwaną, to nic nie czuła dzięki kilku strzykawkom środków znieczulających... ja też kilka dostałam, ale nie podziałało no nic... a może możesz mi kogoś konkretnego polecić? byłabym bardzo wdzięczna.
__________________
zmiany...















lolita69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:31   #1301
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Cytat:
Napisane przez lolita69 Pokaż wiadomość
a może możesz mi kogoś konkretnego polecić? byłabym bardzo wdzięczna.
już wspominałam kilka postów wyżej (post 42)

w Warszawie - polecam lekarzy ze szpitala Dzieciątka Jezus, z oddziału chrurgii szczękowo-twarzowej
jeśli szukasz lekarza prywatnie, to możesz zadzwonić do tego szpitala i dowiedzieć się o nazwiska lekarzy chirurgów tam pracujących, a potem tylko wyszukać w necie, gdzie mają gabinety

w Łodzi polecam szpital Barlickiego, także oddział chirurgii szczękowo-twarzowej oraz przychodnię przyszpitalną (zawsze zawaloną pacjentami )

niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 19:03   #1302
JonathanCheechoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Szpara miedzy zębami

Wyjaśnijcie mi jak to wygląda jeśli diastema między jedynkami wynosi 4mm i wstawią tam kompozyt, to chyba musi dziwnie wyglądać nie??? Proszę o odpowiedź, pozdr
JonathanCheechoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:35   #1303
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Szpara miedzy zębami

ja mialam 3mm i zostawilam sobie mala diasteme, ale jak pojde do kontroli albo bede zakladac licowki to chyba zamkne w calosci a na pewno jeszcze zmniejsze. Tzn tak mysle teraz, ale ze mam sentyment do tej diastemy mimo wszystko to nie wiem jak bedzie , mam sporo czasu. Popros dentyste zeby ci zrobil symulacje, albo idz do ortodony ( czy tez poradz sie dentysty) czy nei mozna przed zamknieciem diastemy zsunac aparatem troche zeby, zeby bylo mniejsze wypelnienie. Ja moglam sobie przesunac, ale nie chcialam.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:12   #1304
onita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Cytat:
Napisane przez niewiarek Pokaż wiadomość
już wspominałam kilka postów wyżej (post 42)

w Warszawie - polecam lekarzy ze szpitala Dzieciątka Jezus, z oddziału chrurgii szczękowo-twarzowej
jeśli szukasz lekarza prywatnie, to możesz zadzwonić do tego szpitala i dowiedzieć się o nazwiska lekarzy chirurgów tam pracujących, a potem tylko wyszukać w necie, gdzie mają gabinety

w Łodzi polecam szpital Barlickiego, także oddział chirurgii szczękowo-twarzowej oraz przychodnię przyszpitalną (zawsze zawaloną pacjentami )

dziękuję bardzo to może spróbuje w Wawie... pozdrawiam
onita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 14:45   #1305
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Szpara miedzy zębami

Zamieszczam moje zdjecia w linku, po i przed. Dziewczyny i chlopaki jesli macie kompleksy naprawde warto, kompozyt zawsze mozna zdjac ale po co

http://www.flickr.com/photos/28068689@N05/
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 22:40   #1306
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Szpara miedzy zębami

bardzo ladne ząbki
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 02:22   #1307
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Cytat:
Napisane przez onita Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo to może spróbuje w Wawie... pozdrawiam
a proszę bardzo
Jeśli będziesz próbować dostać się państwowo na zabieg, to na 1szą wizytę weź ze sobą dowód tożsamości, ubezpieczenie i zdjęcia RTG

niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:56   #1308
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Szpara miedzy zębami

Dziekuje Dzonsik tak patrze na twoja stopke i wiesz ze mamy slub tego samego dnia! Wlasnie z tego powodu zaczelam drazyc temat zebow bo nie wyobrazalam sobie zdjec slubnych i mojego zamknietego usmiechu...
Niech nam pogoda w ten dzien laskawa bedzie
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:08   #1309
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Szpara miedzy zębami

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
Dziekuje Dzonsik tak patrze na twoja stopke i wiesz ze mamy slub tego samego dnia! Wlasnie z tego powodu zaczelam drazyc temat zebow bo nie wyobrazalam sobie zdjec slubnych i mojego zamknietego usmiechu...
Niech nam pogoda w ten dzien laskawa bedzie
haha powaznie??
Piekna data, cudowna
nie bede ukrywac ze glownym motorem do zmian byla ta wlasnie data. Moze to troche płytkie, bo tyle lat zyłam z takimi zebami i z innymi kompleksami ze ten ejden dzien w zyciu nie powinien u mnie nic zmieniac, ale dla wlasnego komfortu i zdrowia psychicznego i wogole wogole postanowilam czuc sie chociaz raz tak jakbym chciala . Dlatego tez nastapil dżonksik-styling
Najlepsze jest to ze musze sie od nowa uczyc usmiechac, bo sztucznie szczerze zeby na zdjeciach. Kiedys mialam wiecznie zakmniety usmiech ktory opanowalam do perfekcji, teraz jak sie usmiecham pelna geba to wyglada to komicznie, bo nie potrafie ahahaha tak naturalnie. Wiec cwicze
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 14:30   #1310
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Szpara miedzy zębami

A co do usmiechu, mam identycznie, nie umiem sie usmiechac z zebami, tzn idzie mi coraz lepiej a czasem sie przylapuje ze jak z kims rozmawiam (tzn w momencie jak nie mowie ) nie domykam buzi by widzial moje ladne zabki, pogielo mnie

A wiesz co bylo mile, mialam pare dni po zrobieniu zabkow rodzinna impreze i kazdy mowil ze cos sie we mnie zmienilo ze jestem jeszcze ladniejsza, nawet mrukliwy wujek powiedzial ze tak bardzo to mu sie jeszcze nigdy nie podobalam. Jak sie pytalam a co sie zmienilo to nie wiedzieli, mowili ze cos ale nie wiedza co
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:51   #1311
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Szpara miedzy zębami

u mnie tez nikt nie zauwazyl, ten kto nie wiedzial przez 2 tygodnei wstydzilam sie usmiechac szeroko bo krepowalo mnie to ze bede musiala mowic ze tak owszem zalepilam dziure a tu nawet nikt nie zauwazyl tylko ten wzrok... parzyli na mnie tak jakby chcieli sie zapytac co zrobilam, tylko sie krepowali haha.. jedna kolezanka z rpacy zapytala nawet czy przypadkiem nie scielam wlosow
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:02   #1312
annwic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Dzięki Niewiarku, jak możesz to poproszę o namiary do Raszyna, z góry dzięki. Pozdrawiam wszystkich
annwic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:42   #1313
bm1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Szpara miedzy zębami

identycznie mialam!!!nikt nie zauwazyl!doslownie nikt!ale tez kazdy patrzyl jakby chcial cos powiedziec...
a czy na trojki mozna tez zalozyc kompozyt?
co do cen to ja placilam 80zl od zeba-czyli za zamkniecie diastemy 160zl i za poszerzenie dwojki 80zl.Ale mimo uplywu prawie 3miesiecy nadal nie umiem sie usmiechacWidze ze kazda z nas ma identyczne problemy
bm1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:01   #1314
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Szpara miedzy zębami

Pewnie ze na trojki tez mozna, czemu nie!
No mi wychodzi ze placilam 130 od zeba, ale zaplacilanym wiecej gdyby bylo trzeba ale ciesze sie ze wiece nie zawolali
A dzieki temu ze to zrobilam bardziej dbam o zeby, tzn czesciej je myje, szczegolnie jak zjem cos barwiacego...
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:46   #1315
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Cytat:
Napisane przez annwic Pokaż wiadomość
Dzięki Niewiarku, jak możesz to poproszę o namiary do Raszyna, z góry dzięki. Pozdrawiam wszystkich
nie wiem, czy można tak publicznie na forum podawać namiary na lekarzy
zaraz poszukam tego adresu w necie.
i może lepiej napiszę do Ciebie PW, żeby ban'a nie dostać
niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:05   #1316
agulak
Przyczajenie
 
Avatar agulak
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Jestem trzeci dzień po usunięciu ósemki - dolnej prawej i po prostu aż się boję bo ... ciągle boli
Sam zabieg był w znieczuleniu miejscowym i bezbolesny, choć ząb ciężko wychodził. Jazda zaczęła się gdy przestało działać znieczulenie.
W sumie jestem niemile zaskoczona, bo miesiąc temu usuwałam górną ósemkę i ból poekstrakcyjny czułam tylko z 6 godzin. A teraz koszmar
Czy to normalne, że trzeci dzień i nadal boli? Jest też opuchlizna, choć nieznczna. Nie dostałam żadnego antybiotyku - bo czytam, że niektóre z was miały. Tylko doraźnie leki przeciwbólowe, które po 2h przestają działać
Yh...
agulak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:09   #1317
claymore
Rozeznanie
 
Avatar claymore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 519
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

hej dziewczyny, jestem na maksa zdołowana, proszę pocieszcie mnie jakoś...mam mieć w środę najbliższą usuwaną dolną lewą ósemkę...Ok naczytałam się strasznych rzeczy...Ale trudno niech boli itd. Najbardziej mnie martwi ,że ...byłam taka głupia (nie wiem na co ja czekałam) i zbyt długo zwlekałam z tym...I no cóż. Miałam idealnie proste zęby, a teraz jak ich dotykam językiem to jakby nie były moje wykrzywiły się. Jedynka to poszła do przodu jakoś...Okropnie się z tym czuję i martwię się strasznie-wiem ,ze moze to głupie- ale zeby do srody to mi się nie pogorszyło jeszcze w sumie niecały tydzień.........Jak myslicie? Gorzej już nie będzie? Bo jakby zostało tak jak jest to w sumie ....no krzywe są, ale przynajmniej z przodu jako tako to wyglada- no bo patrzac na nie z gory to sama już ne wiem czy przesadzam , ale jak dla mnie to masakra...już koszmary mnie w nocy męczą....i chyab nie wytrzymam do tej srody chciałabym już mieć to z głowy pocieszcie mnie jakoś proszę, bo musze sie uczyc a zamaist tego sie zamartwiam...nie to że mam bzika na punkcie wygladu, ale to mi tak jakos przeszkadza psychicznie strasznie, no i jak dotykam językiem....ech. Zabiegu też się boje....no ale....przeciez nie umre? jakos wytrzymam.....A zeby krzywe:/ Czy jest w ogole jakas szansa, ze to mi sie CHOCIAZ TROSZKE samo wyprostuje? wiem nadzieja w tym przypadku matką głupich i zwlekałam zwlekałam ,a teraz nie moge przestac o tym myslec ,ze na pewno do srody mi sie tak skrzywi jak nie wiem co poiiwedzcie mi cos........
claymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:04   #1318
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez agulak Pokaż wiadomość
Jestem trzeci dzień po usunięciu ósemki - dolnej prawej i po prostu aż się boję bo ... ciągle boli
Sam zabieg był w znieczuleniu miejscowym i bezbolesny, choć ząb ciężko wychodził. Jazda zaczęła się gdy przestało działać znieczulenie.
W sumie jestem niemile zaskoczona, bo miesiąc temu usuwałam górną ósemkę i ból poekstrakcyjny czułam tylko z 6 godzin. A teraz koszmar
Czy to normalne, że trzeci dzień i nadal boli? Jest też opuchlizna, choć nieznczna. Nie dostałam żadnego antybiotyku - bo czytam, że niektóre z was miały. Tylko doraźnie leki przeciwbólowe, które po 2h przestają działać
Yh...
Myślę, że nie trzeba panikować. Mnie bolało naprawdę długo i cały czas brałam bardzo silne środki przeciwbólowe. To w końcu regularna rana. Mój dentysta mówił, że po ekstrakcji ósemek prawie 10 dni jechał na przeciwbólowych. Ja antybiotyk dostałam, kiedy po prawie dwóch tygodniach męki okazało się, że źle mi się zagoiło. Głowa do góry, wszystko musi się zagoić!
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 09:27   #1319
upssss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Szpara miedzy zębami

No wiec mam prawie 15 lat i szpary około 1mm i jedna szparę miedzy jedynkami która ma ok. 2mm. Postanowiłam w końu coś z tym zrobić, tylko pytanie co ?! Rozmawiałam z mamą na ten temat i ona powiedziała że mam ładne ząbki i nie pójdzie ze mna do ortodaty, ale mi naprawdę to przeszkadza. Wstydzę sie uśmiechać na zdjęciach i wiem że jeżeli z kimś romawiam to sie patrzy na moje zęby. Moze jestem przewrażliwiona, ale napradwę chciałabym cos z tym zrobić. Może jakoś mi doradzicie ?

Edytowane przez upssss
Czas edycji: 2009-02-13 o 09:29
upssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:23   #1320
Agacix
Raczkowanie
 
Avatar Agacix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 358
Dot.: Szpara miedzy zębami

Cytat:
Napisane przez upssss Pokaż wiadomość
No wiec mam prawie 15 lat i szpary około 1mm i jedna szparę miedzy jedynkami która ma ok. 2mm. Postanowiłam w końu coś z tym zrobić, tylko pytanie co ?! Rozmawiałam z mamą na ten temat i ona powiedziała że mam ładne ząbki i nie pójdzie ze mna do ortodaty, ale mi naprawdę to przeszkadza. Wstydzę sie uśmiechać na zdjęciach i wiem że jeżeli z kimś romawiam to sie patrzy na moje zęby. Moze jestem przewrażliwiona, ale napradwę chciałabym cos z tym zrobić. Może jakoś mi doradzicie ?
cały wątek jest o kompozycie..
tak trudno poczytać zamiast zadawać pytanie..
__________________
Uśmiechnij się

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269740
oceń moją pracę! ;-)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=318298
KOLCZYKI!! WEJDZ I ZOBACZ!!
Agacix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-02 01:41:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.