plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 17:52   #2011
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

no i byłam u ginekologa i okazuje się że nie toleruję evry...mam odkleić i odciążać wątrobę przez miesiąc czyli miesiąc trzęsienia portkami że gumka pęknie (co przed rozpoczęciem antykoncepcji hormonalnej zdarzało nam się w 90%)...W związku z tym mam na zbyciu 1 całe nieotwierane opakowanie za 48.90zł. Ktoś chętny?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 22:04   #2012
napajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Dzięki trytytka. Mam nadzieję, ze mi też szybko przejdzie... niestety dzisiaj miałam te same objawy, a już myślałam, że mi się to mocne plamienie skończyło. Zaczynam się martwić, bo nawet mój facet się przestraszył, że robi mi krzywdę...
__________________
www.pomorska.pl
napajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 08:33   #2013
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Przy zmianie antykoncepcji plamienia to niestety standard. Mozesz je miec od miesiac do 3 miesiecy niestety. Ale powinno sie skonczyc na miesiacu, nie wiecej. Tez mialam podobnie. powodzenia.
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 14:14   #2014
mrowkan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 228
Question Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Czy jeżeli w 4tygodniu gdzie ten tydzień jest przeznaczony na miesiaczke-przykleje nowy plaster to nie dostane krwawienia? mam wazny wyjazd i chcialabym opoznic miesiaczke.
mrowkan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 08:34   #2015
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mrowkan Pokaż wiadomość
Czy jeżeli w 4tygodniu gdzie ten tydzień jest przeznaczony na miesiaczke-przykleje nowy plaster to nie dostane krwawienia? mam wazny wyjazd i chcialabym opoznic miesiaczke.

dokladnie tak, w dniu w ktorym powinnas odkleic zeby zrobic przerwe,, przyklejasz plaster z nowego opakowania, ja tez przesuwalam i przerwe zrobilam dopiero po zuzyciu3 plasterkow tylko nie nalezy robic tak zbyt czesto
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 12:01   #2016
mrowkan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 228
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wampa Pokaż wiadomość
dokladnie tak, w dniu w ktorym powinnas odkleic zeby zrobic przerwe,, przyklejasz plaster z nowego opakowania, ja tez przesuwalam i przerwe zrobilam dopiero po zuzyciu3 plasterkow tylko nie nalezy robic tak zbyt czesto
tlko ze teraz wystapil problem ze zdobyciem recepty na plastre i musze je od kogos kupic. przyjda poczta najpozniej w czwartek rano. moim dniem zmiany plastra jest sroda(zmieniam go o roznych porach,kiedys nawet po polnocy i bylo dobrze) i czy uda sie przesunac okres jesli ten plaster przykleje w czwartek ?
mrowkan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 20:47   #2017
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mrowkan Pokaż wiadomość
tlko ze teraz wystapil problem ze zdobyciem recepty na plastre i musze je od kogos kupic. przyjda poczta najpozniej w czwartek rano. moim dniem zmiany plastra jest sroda(zmieniam go o roznych porach,kiedys nawet po polnocy i bylo dobrze) i czy uda sie przesunac okres jesli ten plaster przykleje w czwartek ?
jak najbardziej tak, na logike odrywasz plaster jest krwawienie, naklejasz nie ma, z tym ze teraz Twoim dniem zmiany plastra bedzie czwartek chyba ze kolejny plaster odkleisz dzien wczesniej czyli wrocisz do środy, tak nawet chyba jest napisane w ulotce, oczywscie to nieco moze zmylic hormony, takze mysle ze warto uwazac przynajmniej tydzien
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 21:29   #2018
martulinka666
Przyczajenie
 
Avatar martulinka666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Evra - przesunięcie okresu ! ! !

Witam Was!
Mam bardzo ważne pytanie: czy mogę przesunąć okres stosując Evrę?
plastry stosuję 7 miesięcy, okres dostaję zawsze w poniedziałek.
W czerwcu wybieram się na wakacje i niestety w tym czasie będę miała okres
W związku z tym pytanie- czy mogę przesunąć dzień wystąpienia okresu?
Jeśli tak, to o ile? Nie robiąc przerwy w stosowaniu plastra? I czy muszę zużyć 4 plastry, czy całe to drugie opakowanie do konca?? (musiałabym w takim razie nosić plastry przez 6 tygodni).
Proszę o pomoc i baaardzo dziękuję z góry za poważne odpowiedzi
__________________
-----------------------------------------------------------------
>>>> kocham Cię Kituś <<<<<<<<
martulinka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 23:21   #2019
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Evra - przesunięcie okresu ! ! !

Cytat:
Napisane przez martulinka666 Pokaż wiadomość
Witam Was!
Mam bardzo ważne pytanie: czy mogę przesunąć okres stosując Evrę?
plastry stosuję 7 miesięcy, okres dostaję zawsze w poniedziałek.
W czerwcu wybieram się na wakacje i niestety w tym czasie będę miała okres
W związku z tym pytanie- czy mogę przesunąć dzień wystąpienia okresu?
Jeśli tak, to o ile? Nie robiąc przerwy w stosowaniu plastra? I czy muszę zużyć 4 plastry, czy całe to drugie opakowanie do konca?? (musiałabym w takim razie nosić plastry przez 6 tygodni).
Proszę o pomoc i baaardzo dziękuję z góry za poważne odpowiedzi
Przeczytaj ulotkę.
Tam jest wszystko napisane.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:29   #2020
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 55
GG do naok
Dot.: Evra - przesunięcie okresu ! ! !

Cytat:
Napisane przez martulinka666 Pokaż wiadomość
Witam Was!
Mam bardzo ważne pytanie: czy mogę przesunąć okres stosując Evrę?
plastry stosuję 7 miesięcy, okres dostaję zawsze w poniedziałek.
W czerwcu wybieram się na wakacje i niestety w tym czasie będę miała okres
W związku z tym pytanie- czy mogę przesunąć dzień wystąpienia okresu?
Jeśli tak, to o ile? Nie robiąc przerwy w stosowaniu plastra? I czy muszę zużyć 4 plastry, czy całe to drugie opakowanie do konca?? (musiałabym w takim razie nosić plastry przez 6 tygodni).
Proszę o pomoc i baaardzo dziękuję z góry za poważne odpowiedzi
Możesz przesunąć dzień rozpoczęcia okresu - przeczytaj ulotke, wszystko jest tam wyjaśnione
__________________
A miało być tak pięknie...miało nie wiać w oczy nam i ociekać szczęściem, miało być sto lat sto lat...
naok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:02   #2021
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dziewczyny, czy któraś stosując dwa opakowania Evry pod rząd miała dokuczliwe szkutki uboczne ? Od dnia, kiedy zawsze dostaje okresu zaczęłam plamić i tak jest do dziś, ale to podobno standart. Bardziej mnie męczy ból w podbrzuszu dzisiaj :/ straaasznie czuję się ociężała (wczoraj nakleiłam 3 plaster).. Miałyście tak kiedyś może ? Choroby jajników wykluczam, pod koniec lutego byłam u ginekologa i wszystko z nimi było w porządku, tym bardziej, że normalnie mnie nie bolą.. Pozdrawiam !
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 21:42   #2022
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś stosując dwa opakowania Evry pod rząd miała dokuczliwe szkutki uboczne ? Od dnia, kiedy zawsze dostaje okresu zaczęłam plamić i tak jest do dziś, ale to podobno standart. Bardziej mnie męczy ból w podbrzuszu dzisiaj :/ straaasznie czuję się ociężała (wczoraj nakleiłam 3 plaster).. Miałyście tak kiedyś może ? Choroby jajników wykluczam, pod koniec lutego byłam u ginekologa i wszystko z nimi było w porządku, tym bardziej, że normalnie mnie nie bolą.. Pozdrawiam !
Ja nigdy nie miałam plamień, kiedy używałam dwóch opakowań z rzędu i nie odczuwałam żadnych przykrych dolegliwości.
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:57   #2023
martulinka666
Przyczajenie
 
Avatar martulinka666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Evra - przesunięcie okresu ! ! !

uuups, faktycznie - wszystko jest wyjaśnione!
temat zamknięty
__________________
-----------------------------------------------------------------
>>>> kocham Cię Kituś <<<<<<<<
martulinka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:32   #2024
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kejti1987 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam plamień, kiedy używałam dwóch opakowań z rzędu i nie odczuwałam żadnych przykrych dolegliwości.
A mi sie to akurat zdarzylo, dlatego juz nigdy pozniej tego nie probowalam. i plamienia w czasie kiedy powinnam dostac okres i bol podbrzusza i jajnikow.
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:23   #2025
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
A mi sie to akurat zdarzylo, dlatego juz nigdy pozniej tego nie probowalam. i plamienia w czasie kiedy powinnam dostac okres i bol podbrzusza i jajnikow.
Uspokoiłaś mnie nigdy więcej, zrobiłam to wyjątkowo, żeby nie mieć przerwy w leczeniu. Dzięki, dziewuszki ! Miło, że można na was liczyć
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:16   #2026
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dziewczyny, zróbcie sobie badanie poziomu cholesterolu, najlepiej cały lipidogram (ok. 20 zł). Jest to nie odczuwany na co dzień skutek uboczny evry, niestety. U mnie wyszedł katastrofalnie wysoki. Teraz będę się zastanawiać co dalej
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:12   #2027
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Ja wczoraj się kąpałam i nie powiem, ale plaster mi się odkleił..
Ale na szczęście nie cały, a tylko do połowy i po wyjściu z wanny i wytarciu się, dało się go przykleić z powrotem..
Tylko tak się zastanawiam, ze skoro odkleił się w wannie, to co z pływaniem na basenie, czy w morzu..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:48   #2028
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj się kąpałam i nie powiem, ale plaster mi się odkleił..
Ale na szczęście nie cały, a tylko do połowy i po wyjściu z wanny i wytarciu się, dało się go przykleić z powrotem..
Tylko tak się zastanawiam, ze skoro odkleił się w wannie, to co z pływaniem na basenie, czy w morzu..
Mam te same obawy.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:27   #2029
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj się kąpałam i nie powiem, ale plaster mi się odkleił..
Ale na szczęście nie cały, a tylko do połowy i po wyjściu z wanny i wytarciu się, dało się go przykleić z powrotem..
Tylko tak się zastanawiam, ze skoro odkleił się w wannie, to co z pływaniem na basenie, czy w morzu..
ja mój plaster kleje na pośladku i przetestowałam go nad morzem, jeziorem, i w ogrodkowym basenie i sie nie odkleił, jedynie brzegi, ale po wyschnięciu dalej trzymał mocno
ja po przyklejeniu dociskam jeszcze przez 15 sekund plasterek do skóry
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 12:44   #2030
Magda3012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Witam
ja właśnie zmieniam swoją metodę antykoncepcyjną na plastry.
Mam pytanie, ponieważ ostatnia tabletkę wzięłam w niedzielę i teraz mam przykleić plaster 1 dnia okresu czy po 7 dniowej przerwie w niedzielę? Czy to jest bez różnicy bo nie będzie dłuższej przerwy, ewentulnie krótsza niż 7 dni?
Proszę o pomoc
Pozdrawiam wszystkich
Magda3012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 09:15   #2031
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Dziewczyny ja dostałam okres wczoraj około godziny 13 i przykleiłam pierwszy plaster,jednak nawet nie wiem kiedy On mi się odkleił! dziś rano wstałam aby sprawdzic czy jeszcze się trzyma,a tu go nie ma w ogole!" jestem w szoku czy mogę jeszcze teraz przykleic drugi plaster,czy to już za późno?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 13:07   #2032
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dostałam okres wczoraj około godziny 13 i przykleiłam pierwszy plaster,jednak nawet nie wiem kiedy On mi się odkleił! dziś rano wstałam aby sprawdzic czy jeszcze się trzyma,a tu go nie ma w ogole!" jestem w szoku czy mogę jeszcze teraz przykleic drugi plaster,czy to już za późno?
Wszystko jest w ulotce.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:25   #2033
dorotka21
Raczkowanie
 
Avatar dorotka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Prosba o rade. Czy zamieniajac Yasminelle na Evre nalezy robic 7dniowa przerwe?a moze przykleic plasterek w 1szym dniu krwawienia z odstawienia?? bede wdzieczna za pomoc...
dorotka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:49   #2034
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Przykleić w pierwszym dniu krwawienia z odstawienia.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 14:58   #2035
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Myszkaaa to ze na plecach i ramieniu trzymaja sie niezle to akurat nie jest reklama Mi sie i tak wydawalo ze na tym podbrzuszu czy tam posladku wszyscy widza. A juz za duza jestem zeby publicznie prezentowac swoj srodek antykoncepcyjny. A oprocz tych plecow i ramienia to chyba nigdzie indziej sie nie trzyma Ale to subietkywny wniosek.
No dla mnie jest bo ja nie mam zamiaru calemu swiatu obwieszczac w jaki sposob sie zabezpieczam a ramie i lopatka to sa dwa najbardziej widocznie miejsca Poza tym ja pracuje w urzedzie i nie wyobrazam sobie elegancko siedzac za biurkiem eksponowac swoj plaster A jak moga wszyscy widziec na podbrzuszu czy posladku? Bo nie za bardzo rozumiem, z gola pupa nie chodze :P a na podbrzuszu jest na tyle nisko,ze nawet w stroju kapielowym nie widac Taki jest moj wniosek )
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:40   #2036
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dziewczyny będąc ostatnio u gina zapytałam jak wygląda sprawa przyklejania plastrów. Otóż po 10 msc chciałam zmienić miejsce z podbrzusza (by skóra trochę odpoczęła ) na równie mniej widoczne. I zapytałam czy jest jakieś "ale" gdy przykleje plaster na ramieniu,ale nie od zewnętrznej strony bo jest za bardzo widoczny ( ostatnio sprzedawczyni w sklepie miała tam plaster,cały już brudny i do tego bluzkę na ramiączkach - wyglądało to okropnie;/ ;/ ) tylko od strony wewnętrznej. Na części od pachy do łokcia. I lekarz powiedział,że nie ma z tym najmniejszego problemu.
Czy któraś z Was już miała go w tym miejscu??
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:51   #2037
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Witajcie! Piszę do Was, bo juz tak się zaplątałam z tymi plastrami, że sama nie wiem na czym stoję. Na pewno wybiore się do lekarza, ale ponieważ mój jest daleko stąd musze poczytać i umówic się na wizytę do jakeigoś w Warszawie, więc chciałabym żebyścię mi pomogły wcześniej, jeżeli będziecie potrafiły.
No więc pisałam juz, że wyjeżdzam na wczasy i w związku z tym chciałam przesunąc okres, żeby nie wypadł na wyjeździe. W dniu odklejenia ostatniego plastra przykliłam koljny z nowego opakowania. To było w ubiegłą niedzielę. I miałam w zamierzeniu okres przesunąc o tydzień, więc wczoraj w dniu zmiany odkeiłam ten czwarty plaster, który miałam na wyjeździe. No i myslałam, że jest ok a dzis jak poczytałam to wszyscy piszą, że jeżeli chcemy przesunąc okres to trzeba nie robic przerwy i wziąć całe kolejne opakowanie. Więc już nie wiedziałam co mam zrobić i przed chwilą przykleiłam po prostu plaster z powrotem, bo na ulotce było napisane, że w przypadku odklejeniasię plastra do 24 godzin można przykleić kolejny bez konsekwencji. A mi upłynęło jakieś 14 h więc przykeiłam i mam zamiasr wziąć całe kolejne opakowanie plastrów. I wyjdzie, że wezmę 6 plasterków pod rząd. Myslicie, że wszytsko jest ok z tym, że przez te kilkanaście godzin nie miałam plastra? Dodam, że gdybym wiedziała, że to taki problem będzie i że będę miała mimo plastra mocne upławy i bóle brzucha jak przy okresie w dniach, w których powinien on wystąpić to bym zrezygnwała z całego tego cyrku bo sie tylko strachu najem a na jedno prawie wyszło... Myślicie, że ogólnie rzecz biorąc wszytko jest ok i postepuję poprawnie?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 12:28   #2038
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Dziewczyny ja okropnie zawiodłam się na plastrach,wysyp pryszczy jak buraków na polu buraczanym.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:41   #2039
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Myślę, że wszystko jest ok. Ja osobiście kombinowałam różnie - 4 plastry, 5 plastrów, 6 plastrów Moja ginekolog mówiła, że wszystko ok. A ta przerwa jest ok
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:53   #2040
kacciorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

czesc
pierwszy raz przykleilam plaster tydzien temu, zrezygnowalam z tabletek i nie jestem pewna czy dobrze zrobilam. przykleilam pierwszy plaster na posladkach i mi sie zmarszczyl i odkleily mi sie troszke rogi, wplywa to na zabezpieczenie? i w pierwszym dniu przyklejenia plasterka mam mdlosci czy to normalne?
kacciorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.