plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 08:50   #2701
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Ja tak miałam zawsze, zaczynałam tabletki, pierwsze pół roku było ok, a dokładnie po tym czasie (czasem minimalnie dłużej) występowały wszelkie skutki uboczne, albo wracały takie które przy hormonach nie powinny występować, podobnie jak u Ciebie. Od ponad 1,5 roku stosuję nuvaring i pierwszy raz te objawy się nie powtórzyły, ale nie chcę zapeszać... Możliwe żeby organizm się przyzwyczaił, powinnaś zmienić metodę, wtedy będziesz miała spokój znów na jakiś czas.
dzieki za odpowiedz-mam jeszcze pytanko-pomijajac uciazliwe objawy ja sie poprostu zastanawiam czy one mnie zabezpieczaja przed ciaza, skoro powrocily symptomy jak bez chormonow
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:57   #2702
kasiawiecz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cześć.
Przepraszam jeśli kogoś zdenerwuję pytaniem, ale sama nie wiem co mam o tym myśleć. Zaczęłam niedawno stosować Evrę, teraz jest mój 3 plaster. Wszystkie przyklejałam na ramionach. Natomiast od jakis 2-3 dni boli mnie lewy jajnik i pojawil sie sluz jakby owulacyjny,ale poki co bez przesady.. czy miałyscie moze podobne objawy, czy to normalne?wiem, ze plamienia moga sie pojawiac, ale ich nie mam. mam za to wrazliwe piersi, ale przy tabletkach ktore kiedys stosowalam tez to wystepowalobylo to spory czas temu i nie pamietam juz, czy mialam tez objawy owulacji.. z gory jeszcze raz przepraszam za klopot, ale troszke sie denerwuje.
kasiawiecz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:34   #2703
lef
Przyczajenie
 
Avatar lef
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rz
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Witam
Stosuję plastry od dwóch miesięcy. W tym miesiącu postanowiłam przesunąć okres o tydzień więc przykleiłam też 4 plaster. po jego zdjęciu okres wystąpił dopiero 4 dni później, a w poprzednim cyklu było to już po 2 dniach. Okres był też bardzo skąpy i bardzo bolesny, co zdarzyło mi się po raz pierwszy. Zaczęłm się zastanawiać czy nie ejstem w ciązy, ale jeszcze przed okresem dwa razy zrobiłam test ciążowy i w obu przypadkach wynik był negatywny. Czy to normalne zjawisko po wydłużeniu stosowania Evry? Może ktoś miał coś podobnego??

Btw. Moje plastry kosztują 39,98 Rzeszó ul. Fredry 7, chyba najtańsze w Rzeszowie
__________________
"Don't try to live so wise,
Don't cry coz you're so right,
Don't dry with fakes or fears
Coz you will hate yourself in the end..."
lef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:32   #2704
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lef Pokaż wiadomość
Witam
Stosuję plastry od dwóch miesięcy. W tym miesiącu postanowiłam przesunąć okres o tydzień więc przykleiłam też 4 plaster. po jego zdjęciu okres wystąpił dopiero 4 dni później, a w poprzednim cyklu było to już po 2 dniach. Okres był też bardzo skąpy i bardzo bolesny, co zdarzyło mi się po raz pierwszy. Zaczęłm się zastanawiać czy nie ejstem w ciązy, ale jeszcze przed okresem dwa razy zrobiłam test ciążowy i w obu przypadkach wynik był negatywny. Czy to normalne zjawisko po wydłużeniu stosowania Evry? Może ktoś miał coś podobnego??

Btw. Moje plastry kosztują 39,98 Rzeszó ul. Fredry 7, chyba najtańsze w Rzeszowie
Hmmm... Z tego, co wiem, to aby przesunąć okres, trzeba przykleić wszystkie 3 plastry z kolejnego opakowania, bez robienia tygodniowej przerwy na okres. Czyli bez żadnej przerwy przyklejasz 6 plastrów. To nie działa tak jak przypadku pigułek. Ostatnio właśnie gin mi tak powiedział, bo też planowałam sobie przesunąć. I na ulotce też to przeczytasz...

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Hmmm... Z tego, co wiem, to aby przesunąć okres, trzeba przykleić wszystkie 3 plastry z kolejnego opakowania, bez robienia tygodniowej przerwy na okres. Czyli bez żadnej przerwy przyklejasz 6 plastrów. To nie działa tak jak przypadku pigułek. Ostatnio właśnie gin mi tak powiedział, bo też planowałam sobie przesunąć. I na ulotce też to przeczytasz...
Oj... Chodziło mi o to, że one działają jak pigułki. nie wiem, skąd to NIE. Chyba wybiegłam już myślami dalej;P W każdym razie, gdy bierzesz pigułki, nie robisz przerwy i zdjadasz następne całe opakowanie. Z plastrami jest to samo. To samo działanie, tylko inna droga podania. Jak dla mnie, to teraz w ogóle nie jesteś zabezpieczona, ale mogę się mylić
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 06:38   #2705
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dostałam plaster DEMO aby sprawdzić czy nie jestem uczulona
teraz czekam 28 dni by zacząć kurację
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:26   #2706
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

hej dziewczyny
a ja mam takie małe pytanie. Czy stosując masc miejscowo wpływa ona na antykoncepcje? Wydaje mi sie , że nie , ale wolę się upewnic
Mam wysypkę , uczulenieni polecono mi posmarowac hydrocortisonum .
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:32   #2707
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
a ja mam takie małe pytanie. Czy stosując masc miejscowo wpływa ona na antykoncepcje? Wydaje mi sie , że nie , ale wolę się upewnic
Mam wysypkę , uczulenieni polecono mi posmarowac hydrocortisonum .
Jeżeli nie smarujesz skóry wokół plastra, to nie ma wpływu
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 14:37   #2708
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Jeżeli nie smarujesz skóry wokół plastra, to nie ma wpływu
nie wokół plastra , tylko na dekolcie.
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:13   #2709
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Dziewczyny-nikt mi nie odpowie-i nie poratuje opinia?? witam-czy ktos tez tak mial?? Po okolo roku stosowania Evry powrocil PMS-bolace obrzmiale piersi-problemy z cera itp. Czy to mozliwe ze organizm sie poprostu przyzwyczail do chormonow??. Prosze o opinie-jest to dla mnie bardzo wazne. chodzi mi o to czy aby wszystko nie wrocilo do stanu sprzed chormonow-i czy aby moj organizm nie produkowal znow komorek jajowych??
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:17   #2710
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

hormonów.
Skoro nikt nie odpowiada, to nikt nie może pomóc.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 21:29   #2711
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny-nikt mi nie odpowie-i nie poratuje opinia?? witam-czy ktos tez tak mial?? Po okolo roku stosowania Evry powrocil PMS-bolace obrzmiale piersi-problemy z cera itp. Czy to mozliwe ze organizm sie poprostu przyzwyczail do chormonow??. Prosze o opinie-jest to dla mnie bardzo wazne. chodzi mi o to czy aby wszystko nie wrocilo do stanu sprzed chormonow-i czy aby moj organizm nie produkowal znow komorek jajowych??
Ja bym proponowała iśc do lekarza jeśli coś Cię dręczy. Pytanie "czy ktoś miał tak jak ja" jest raczej mało obiektywne i fachowe ;-)
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 08:13   #2712
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
hormonów.
Skoro nikt nie odpowiada, to nikt nie może pomóc.
okej-ort. i co z tego?? czyzbys sie zajmowala poprawianiem calego forum i wyszukiwaniem wszytkich bledow??
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 08:43   #2713
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
okej-ort. i co z tego?? czyzbys sie zajmowala poprawianiem calego forum i wyszukiwaniem wszytkich bledow??
Uspokój się, bo tylko się pogrążasz. Pisanie cały czas "chormonów" naprawdę razi i fajnie by było, gdybyś przestała zaśmiecać forum takimi słowami.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:12   #2714
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
okej-ort. i co z tego?? czyzbys sie zajmowala poprawianiem calego forum i wyszukiwaniem wszytkich bledow??
To z tego, że szanujmy polski język i piszmy bez błędów ortograficznych. Szanujmy też innych, którzy czytając słowa z błędami, sami przez to popełniają błędy.

A tak poza tym, to w Internecie obowiązuje netykieta - http://taat.pl/netykieta/
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:18   #2715
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uspokój się, bo tylko się pogrążasz. Pisanie cały czas "chormonów" naprawdę razi i fajnie by było, gdybyś przestała zaśmiecać forum takimi słowami.
uspokoic sie?? jestem w szoku-jak ludzie potrafia byc wredni i niemili-zawsze robilam bledy-i pewnie bede robic
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:21   #2716
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Jestem niemiła i wredna, bo poprawiłam błąd ortograficzny?
Zastanów się trochę, co piszesz. Nie napisałam Ci, że jesteś głupia, że jesteś nieukiem, tumanem i dlatego Cię poprawiam, tylko po prostu poprawiłam. Ogarnij się.

To, że zawsze robiłaś błędy nie znaczy, że inni mają je czytać - są słowniki, Mozzilla Firefox popełnia błędy, więc trochę szacunku dla innych.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:24   #2717
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Jestem niemiła i wredna, bo poprawiłam błąd ortograficzny?
Zastanów się trochę, co piszesz. Nie napisałam Ci, że jesteś głupia, że jesteś nieukiem, tumanem i dlatego Cię poprawiam, tylko po prostu poprawiłam. Ogarnij się.

To, że zawsze robiłaś błędy nie znaczy, że inni mają je czytać - są słowniki, Mozzilla Firefox popełnia błędy, więc trochę szacunku dla innych.
nie nie dlatego ze mowisz mi ze robie bledy-ale dlatego ze kazasz mi sie uspokoic-jakbym nie wiadomo co zrobila-a co nieukow i tumanow-coz widac mozna miec nawet kilka fakultetow zrobionych na AP i nadal robic mnostwo bledow.Wiec sory za moje ortogr. stylistyczne i wszytkie inne-do niedawna uwazalam ze trafilam na super forum-gdzie sa konkretni-zyczliwi ludzie-widac bede musiala zweryfikowac swoj poglad.
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!

Edytowane przez seroxatomanka
Czas edycji: 2009-12-16 o 10:26
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:26   #2718
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

To nie ja kazałam Ci się uspokoić, czytaj dokładnie
To o błędach nie wiem do kogo było, ja nie robię rażących błędów ortograficznych.
Dziwić się, że potem tyle błędów ludzie robią - no jak się czyta codziennie tyle błędów, to się człowiek 'uwstecznia' ortograficznie.

EOT.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:29   #2719
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Nevermind-zrobilo mi sie bardzo przykro
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 10:30   #2720
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Jedno małe słówko (nawet nie zwykłe poprawienie osoby, tylko poprawne jego napisanie) a tyle hałasu :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:35   #2721
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
uspokoic sie?? jestem w szoku-jak ludzie potrafia byc wredni i niemili-zawsze robilam bledy-i pewnie bede robic
jak dla mnie to offtop. Przecież Dotka tylko napisała jak się poprawnie pisze wyraz: hormony, a Ty to odczytałaś jako jakiś atak na siebie Dziewczyno. Powinnaś przyjąć to do siebie a nie roztrząsać całe forum Przynajmniej zakodujesz, że hormony pisze się przez "H"
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:40   #2722
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Dobra-zrozumialam-jestem tumanem i nie mam co tutaj szukac-pozdrawiam
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:16   #2723
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 13:11   #2724
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
zawsze robilam bledy-i pewnie bede robic
Współczuję, bo to naprawdę przykre.

Skoro sama twierdzisz, że jesteś "tumanem", to może rzeczywiście lepiej nie wypowiadać się na forum, gdzie ludzie lubią poprawnie pisać, bo jeszcze nie raz spotkasz się z poprawianiem błędów ortograficznych, po co masz sobie psuć nerwy.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 15:44   #2725
j0an
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 35
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

widzę, że dużo osób stosuje evre i to z różnych regionów PL to pewnie odpowiecie mi na pytanie z iloma różnymi opakowaniami spotkałyście się kupując te plastry
a może tylko z jednym i to tym tradycyjnym
http://www.m-apteka.pl/klik/KlikFile...evra-clean.jpg

Bo ja dzisiaj doznałam nie małego szoku mam plastry 2 reki ale w zupełnie innym opakowaniu niż zawsze kupowałam czy to możliwe? Niby przepakowywane w Pharma Innovations ale po co Wysłałam maila z zapytaniem do J&C zobaczę co oni mi napiszą
j0an jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 16:22   #2726
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez j0an Pokaż wiadomość
widzę, że dużo osób stosuje evre i to z różnych regionów PL to pewnie odpowiecie mi na pytanie z iloma różnymi opakowaniami spotkałyście się kupując te plastry
a może tylko z jednym i to tym tradycyjnym
http://www.m-apteka.pl/klik/KlikFile...evra-clean.jpg

Bo ja dzisiaj doznałam nie małego szoku mam plastry 2 reki ale w zupełnie innym opakowaniu niż zawsze kupowałam czy to możliwe? Niby przepakowywane w Pharma Innovations ale po co Wysłałam maila z zapytaniem do J&C zobaczę co oni mi napiszą
ja spotkałam sie tylko z tym tradycyjnym opakowaniem , innych nie widziałam
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 16:45   #2727
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez j0an Pokaż wiadomość
widzę, że dużo osób stosuje evre i to z różnych regionów PL to pewnie odpowiecie mi na pytanie z iloma różnymi opakowaniami spotkałyście się kupując te plastry
a może tylko z jednym i to tym tradycyjnym
http://www.m-apteka.pl/klik/KlikFile...evra-clean.jpg

Bo ja dzisiaj doznałam nie małego szoku mam plastry 2 reki ale w zupełnie innym opakowaniu niż zawsze kupowałam czy to możliwe? Niby przepakowywane w Pharma Innovations ale po co Wysłałam maila z zapytaniem do J&C zobaczę co oni mi napiszą
Ja się spotkałam już z trzema i po dogłębnej ich analizie mam pewną teorię Stare (to, do którego wrzuciłaś linka) opakowanie Evry było całe wydrukowane po polsku - ulotka to wiadomo, napisy na plastrach czy na samym pudełku po polsku. Natomiast ostatnio kupuję cały czas plastry, które są w innym kartoniku, na plastrach są oryginalne napisy po francusku, folijki od nich są rozcięte i na to ponaklejane naklejki z wyjaśnieniem/tłumaczeniem po polsku - oczywiście ulotka po polsku. Moja teoria jest taka, że Evrę przestano produkować w wersji polskiej i sprowadzana w wersji francuskiej i w Polsce przepakowywana, żeby dostosować się do polskich przepisów. Nie wiem, na ile to jest prawdziwe, bo to tylko moje przypuszczenia
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 17:00   #2728
j0an
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 35
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Moje wygląda tak jak w załącznika
j0an jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:24   #2729
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

też chyba takie raz czy dwa razy miałam ;-) I również zdarzyły mi się w mojej karierze te różne rodzaje pudełek, bodaj jak mówicie trzy. Ale to cały czas evra i nie ma co się przejmować. Dowiadywałam się w aptece i to mniej więcej wyglądało tak jak napisała kejti. Spokojnie możesz stosować i nie ma potrzeby zawracania głowy producentowi- chyba,że jak już się coś dowiesz to daj znać na forum jak została rozwiązana ta tajemnicza sprawa ;-)
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:28   #2730
j0an
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 35
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

super dzięki wam za odpowiedzi , czyli jest szansa ze zadek, biodro bądź ręka mi nie odpadną po przyklejeniu plasterka nie wspominając o kinderniespodziankach

Jasne- jak się czegoś dowiem od J&C to napisze na forum

pozdrawiam serdecznie
j0an jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.