Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-20, 19:00   #451
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jak zwykle kupuje prezenty na ostatnia chwile. Co roku obiecuje sobie, ze bedzie inaczej, ale nigdy mi to nie wychodzi.
Moj TZ zazyczyl sobie w tym roku cos praktycznego, cos, co mu sie rzeczywiscie przyda i tak sie zastanawiam co to mogloby byc. Portfel i paski ma, pozostaja bokserki, koszulki, dezodoranty...Hmm i co jeszcze?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:04   #452
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

a co kupic maniakowi gier komputerowych cos do kompa a moze cos do samochodu cokolwiek - zreszta on wszystko ma totalna porazka cos mu kupic doradzcie cokoliwek!!!!
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:52   #453
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dla tych, kórzy nie mają pomysłu polecam wonder box kupiłam mojemu TŻ’owi na urodziny adrenalinę i wczoraj dopiero udało się nam go wykorzystać... byliśmy na strzelnicy w Poznaniu - cieszył się jak małe dziecko Jest oczywiście dużo więcej atrakcji do wybrania... co prawda pocztą już nie zdąży do świąt przyjść, ale... wdziałam to ostatnio w realu (dział z książkami/płytami)...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:37   #454
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

jeżeli wasz facet jest uporządkowany to można kupić mu kalendarz a na niektórych kartkach napisać krótkie wyznania, wspomnienia, całuski, spryskać wodą, wkleić kawałek ulubionej bielizny, zdjęciami poprzekładać. Ja tak zrobiłam w zeszłym roku a na Nowy Rok dostanę taki kalendarz ja.
wtedy każdy dzień można zacząć od uśmiechu z czułością że ktoś nad tym siedział i mu zależy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:41   #455
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jeżeli wasz facet jest uporządkowany to można kupić mu kalendarz a na niektórych kartkach napisać krótkie wyznania, wspomnienia, całuski, spryskać wodą, wkleić kawałek ulubionej bielizny, zdjęciami poprzekładać. Ja tak zrobiłam w zeszłym roku a na Nowy Rok dostanę taki kalendarz ja.
wtedy każdy dzień można zacząć od uśmiechu z czułością że ktoś nad tym siedział i mu zależy
Świetny pomysł
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:18   #456
Bodzzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Dziewczyny mam problem. Zbliżają się święta i chciałam pierwszy raz dać prezent Przyjacielowi, ale nie bardzo wiem co mogłabym dać. Chciałabym, zeby był to prezent z duszą, jakiś taki miły, nie wiem co faceci lubią i taki, żeby sobie nic nie pomyślał. Ma 21 latek, troche gra na gitarze, myślałam może o czymś do auta, ale kompletnie nie wiem co by mu sie mogło przydać. Słyszałam też o takiej książce ,,Dzikie serce", a może powinnam ograniczyć się tylko do "kubka"? Licze na Waszą pomoc i pomysły.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

może dodam jeszcze, że nie ogląda meczy, ale z kolegami lubi czasami zagrać w piłke nożną, może jakiś gadżet z tym związany, ale samochód to i tak chyba Jego największa pasja...
Bodzzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 00:43   #457
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pariii Pokaż wiadomość

do tego zrobię karteczki ( możliwe, że w takie malutkie koperty ), w których napiszę mu jakieś zadanie na każdy dzień.
będę w Polsce dopiero 27 grudnia.. i to tylko tydzień. a 23 stycznia przyjeżdzam tylko na weekend ze względu na jego studniówkę
a więc dostanie kartę z instrukcjami. w wierszyku napiszę mu życznia świąteczne oraz wytłumaczę jak ma postępować z karteczkami.
każdego dnia, od 27.12 będzie musiał otworzyć tą, któa jest przypisana na ten dzień.
pierwszy tydzień będę z nim, więc napewno wymyślę coś, byśmy razem miło spędzali czas
karteczek będzie ażdo dnia studniówki, w którym przyjadę znowu
na karteczkach będą zadania, miłe słowka, cytaty, teksty piosenek, nasze wspólne jakieś chwile, powiedzonka itd.
wszystkie te karteczki będą malutkie. pudełko wypęłnię dodatkowo wieloma ozdobami, m. in. złotymi sprężynkami, jakimiś tam serduszkami i pierdołkami innymi, tak, by troche mu zajęło szukanie karteczki na dany dzień
oczywiście będę kontrolować to, czy ich nie otwiera wcześniej, jak mnie nie będzie. będę kazała mu np. któregoś dnia zrobić zdjęcie zamkniętej karteczki, która leży np. na jego prawej nodze. za pare dni inna karteczka na zdjęciu będzie musiała leżeć obok czegoś czerwonego.
tak więc będzie musiał się powstrzymać od ich otwierania wcześniejszego
wszystko zapakuję dodatkowo ładnie w folię + kokardka



mam pytanko bo spodobal mi sie pomysl karteczek i mysle nad czyms hmm podobnym.. jakie mu napiszesz przykladowo zadania xP? (oczywiscie jesli mozna spytac hehe ) pzdr
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 01:26   #458
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

doskonały pomysł z tymi karteczkami tylko że ja z M. rozstajemy się jedynie na weekend
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 05:08   #459
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Kulinarne prezenty

Podpowiedzcie proszę jaką kulinarną niespodziankę zrobić dla ukochanego?
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 08:12   #460
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez Bodzzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Zbliżają się święta i chciałam pierwszy raz dać prezent Przyjacielowi, ale nie bardzo wiem co mogłabym dać. Chciałabym, zeby był to prezent z duszą, jakiś taki miły, nie wiem co faceci lubią i taki, żeby sobie nic nie pomyślał. Ma 21 latek, troche gra na gitarze, myślałam może o czymś do auta, ale kompletnie nie wiem co by mu sie mogło przydać. Słyszałam też o takiej książce ,,Dzikie serce", a może powinnam ograniczyć się tylko do "kubka"? Licze na Waszą pomoc i pomysły.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

może dodam jeszcze, że nie ogląda meczy, ale z kolegami lubi czasami zagrać w piłke nożną, może jakiś gadżet z tym związany, ale samochód to i tak chyba Jego największa pasja...
Jeśli gra na gitarze to możesz kupić mu piórko np. z wygrawerowanymi inicjałami, albo z jakimś napisem. Kubek, albo osobisty kufel to tez fajny pomysł, a nie kosztuje dużo.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 08:30   #461
martiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska południowa;)
Wiadomości: 451
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

[QUOTE=Malina666;15969006]a co kupic maniakowi gier komputerowych cos do kompa/QUOTE]

tutaj proponuje np. podkladke pod mysz ze wspolnym zdjeciem, albo dowolnie wybranym... naprawde swietne pomysly mozesz znalezc tutaj www.superfoto.pl
martiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 09:55   #462
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

wydaje mi się, że mężczyźni wcale nie są zadowoleni zasypem foto-gadżetów bo później im wstyd zapraszać kolegów na wspólne granie jeśli mają podkładkę z serduszkami i napisem 'misio i kluseczka'. Więc należy podkreślić męskość; może jakieś gry logiczne z serii związanych ze sobą metalowych kawałków ? Albo dobry scyzoryk, nowy pad do konsoli żeby mieć na wymianę albo na spotkania...
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 10:03   #463
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Kulinarne prezenty

Nie wiem czy chodzi Ci o przepis na danie które zaserwujesz w prezencie czy prezent kulinarny, który Twój ukochany wykorzysta w kuchni? Jeśli chodzi o to drugie to ja kilka dni temu wpadłam na genialny pomysł na prezent kulinarny - aromatyzowana oliwa zrobiona własnoręcznie. Banalnie proste, efektowne i w moim przypadku trafione - rodzina uwielbia gotować a oliwa schodzi do wszystkiego.
Więc tak: potrzebujesz olej/oliwę w zależności od tego co to ma być, przyprawy (duży zakres dowolności w tym aspekcie) i jakąś ładną buteleczkę, karafkę, flakonik...
Do butelki wrzucasz przyprawy, zalewasz oliwą i gotowe! Ładna własnoręcznie zrobiona etykietka/karteczka i prezentuje się świetnie. Kilka przepisów jeśli się na tym nie znasz:

Oliwa czosnkowo - ziołowa, skład:
oliwa z oliwek, świeże ząbki czosnku, pieprz kolorowy cały (nie mielony), liść laurowy, bazylia/oregano/zioła prowansalskie (suszone lub świeże) - co do ziół naprawdę możesz wrzucać tam co Ci się tylko podoba, co lubisz, co lubią rodzice. Ja np. kupiłam gotową przyprawę do marynaty czosnkowej (skład: czosnek, cebula, tymianek, estragon i coś tam jeszcze) - do tego dorzuciłam pieprz, świeży czosnek, liść laurowy i naprawdę super się to prezentuje, a jak pachnie, mniam...
Zastosowanie: do wszystkiego , idealna do marynowania mięsa, do polewania sałaty, dodatek do sosów itp.

Oliwa na ostro:
Oliwa z oliwek, suszone papryczki chili (w całości, wtedy bardzo ładnie to wygląda), pieprz kolorowy, oregano.
Zastosowanie: pikantny dodatek do sosów, do pizzy, mięsa.

Oliwa cytrusowa:
Olej z pestek winogron (ja tak robiłam, ale tak naprawdę wybór oleju/oliwy zależy od Twojego gustu, mi tak lepiej pasowało), cytryna, limonka, pomarańcze, mandarynka - dokładnie myjemy, wyparzamy, obieramy skórkę cieniutko tak żeby był jak najdłuższy zawijas :P i wrzucamy same skórki, można dla efektu wizualnego wrzucić kilka cząstek mandarynki, ale aromat wydobywa się ze skórek.
Zastosowanie: do ryb, sałat.

Pyszna jest też oliwa z suszonymi pomidorami, można je dodać do tej pierwszej - czosnkowo ziołowej. Wybór składników zależy od Ciebie.
Smacznego
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 10:13   #464
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez ilsa lund Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że mężczyźni wcale nie są zadowoleni zasypem foto-gadżetów bo później im wstyd zapraszać kolegów na wspólne granie jeśli mają podkładkę z serduszkami i napisem 'misio i kluseczka'. Więc należy podkreślić męskość; może jakieś gry logiczne z serii związanych ze sobą metalowych kawałków ? Albo dobry scyzoryk, nowy pad do konsoli żeby mieć na wymianę albo na spotkania...
też mi się tak wydaje

ja nie wiem co mu kupić zero pomysłów a święta już niedługo dodam ze juz wszytsko bylo
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 10:29   #465
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Super Fotograf Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz mu kupić jakiś oryginalny prezent, możesz zamówić np. kubek termiczny z jakimś wypaśnym zdjęciem. Natomiast jeśli wolisz coś klasycznego to czapka i ciepłe rękawiczki są zawsze na czasie

Super Fotografie - dzięki za odpowiedź - faktycznie to fajny pomysł. Najlepiej by było, gdyby kubek bykl zakręcany, by brat mógł sobie brać go do samochodu Czy długo się na takie coś czeka?
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 10:48   #466
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Jak zwykle kupuje prezenty na ostatnia chwile. Co roku obiecuje sobie, ze bedzie inaczej, ale nigdy mi to nie wychodzi.
Moj TZ zazyczyl sobie w tym roku cos praktycznego, cos, co mu sie rzeczywiscie przyda i tak sie zastanawiam co to mogloby byc. Portfel i paski ma, pozostaja bokserki, koszulki, dezodoranty...Hmm i co jeszcze?
Została cała seria ubrań: longsleeve, seksowne piżamki, np henderson, koszule, krawaty.
Kosmetyków różne zestawy, z żelami do kąpieli, dozodorantami itd... Książki praktyczne, przygodowe, kosmetyki, poradniki. Eleganckie kalendarze, pióra. Jak mieszka sam to coś do domu. Może golarki, teraz są ich promocje. Srebrny łańcuszek z krzyzykiem. A wszystko można ukrasić jakims słodyczem czy alkoholem, wyznaniem, listem miłosnym itd itp Zależy wszystko od zasobności portfela
Cytat:
Dziewczyny mam problem. Zbliżają się święta i chciałam pierwszy raz dać prezent Przyjacielowi, ale nie bardzo wiem co mogłabym dać. Chciałabym, zeby był to prezent z duszą, jakiś taki miły, nie wiem co faceci lubią i taki, żeby sobie nic nie pomyślał. Ma 21 latek, troche gra na gitarze, myślałam może o czymś do auta, ale kompletnie nie wiem co by mu sie mogło przydać. Słyszałam też o takiej książce ,,Dzikie serce", a może powinnam ograniczyć się tylko do "kubka"? Licze na Waszą pomoc i pomysły.

może dodam jeszcze, że nie ogląda meczy, ale z kolegami lubi czasami zagrać w piłke nożną, może jakiś gadżet z tym związany, ale samochód to i tak chyba Jego największa pasja...
Nie znam się na sprzęcie gitarowym, ale może taki uchwyt, rzemyk do gitary, co to by ją trzymać na szyi ? Może jakąś płytę co mógłby słuchać w aucie? Jak lubi pograć z kolegami to może koszulka ulubionego zawodnika?albo taka z jego nazwiskiem.?
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:56   #467
Bodzzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

[/QUOTE] Nie znam się na sprzęcie gitarowym, ale może taki uchwyt, rzemyk do gitary, co to by ją trzymać na szyi ? Może jakąś płytę co mógłby słuchać w aucie? Jak lubi pograć z kolegami to może koszulka ulubionego zawodnika?albo taka z jego nazwiskiem.?[/QUOTE]


[/QUOTE] Jeśli gra na gitarze to możesz kupić mu piórko np. z wygrawerowanymi inicjałami, albo z jakimś napisem. Kubek, albo osobisty kufel to tez fajny pomysł, a nie kosztuje dużo. [/QUOTE]

bardzo fajne pomysły, dziękuje Wam a nie wie może ktoś, gdzie, alebo w jaki sposób można wygrawerować coś na kostce?
Bodzzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:58   #468
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Do gitary można kupić całą masę extra rzeczy, np. jakiś efekt gitarowy (tylko do gitar elektrycznych i elektro-akustycznych) stojak, pasek do gitary- są takie różne fajne. Możesz też kupić struny, tylko te z wyższej półki, albo płyn do konserwacji i czyszczenia gitary.

Jeśli chodzi o fotoprezent zdjęcie na kubku nie musi być beznadziejne. To może być jakiś demotywator z wami w głównej roli etc. W tym miejscu ogranicza Cię tylko wyobraźnia
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:03   #469
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Jak zwykle kupuje prezenty na ostatnia chwile. Co roku obiecuje sobie, ze bedzie inaczej, ale nigdy mi to nie wychodzi.
Moj TZ zazyczyl sobie w tym roku cos praktycznego, cos, co mu sie rzeczywiscie przyda i tak sie zastanawiam co to mogloby byc. Portfel i paski ma, pozostaja bokserki, koszulki, dezodoranty...Hmm i co jeszcze?
Może scyzoryk, zegarek, coś z ciuchów typu rękawiczki, szalik, koszula jeśli nosi, krawat jeśli nosi np do pracy. Chociaż w sumie każdy facet czasem potrzebuje krawata i koszuli. Albo sweter, w końcu zima jest. Jakieś narzędzia? Coś do samochodu, np takie "trzymadło" na telefon? Coś do komputera, np mysz bezprzewodowa? Jak lubi gry, to może gra komputerowa? Elektryczna maszynka do golenia?
Niewiele napisałaś o nim, więc tak strzelam w ciemno.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 12:52   #470
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Spotykam sie z pewnym chłopakiem od nie dawna i chcę mu podarować coś na gwiazdkę, postanowiłam że będzie to duża bombka ze stojakiem i dedykacją i właśnie stąd moja prośba , nie mam pojęcia jak ma brzmieć ta dedykacja chciała bym coś zabawnego, uroczego,sama nie wiem . macie jakies pomysły? z góry dziękuję i pozdrawiam
__________________
Dzięki Tobie mój świat , pełen niesamowitych uczuć się stał...
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 13:38   #471
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Madzionia Pokaż wiadomość
Spotykam sie z pewnym chłopakiem od nie dawna i chcę mu podarować coś na gwiazdkę, postanowiłam że będzie to duża bombka ze stojakiem i dedykacją i właśnie stąd moja prośba , nie mam pojęcia jak ma brzmieć ta dedykacja chciała bym coś zabawnego, uroczego,sama nie wiem . macie jakies pomysły? z góry dziękuję i pozdrawiam
Wg mnie to powinno być coś OD CIEBIE dla Niego ... takie szczere z serducha ... możesz użyć słów,ktore on często używa ... wspomnieć jakąś miłą chwilę razem ,... NAPISZ COŚ CO BĘDZIE MU SIĘ KOJARZYŁO TYLKO Z TOBĄ
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 13:38   #472
natalenka_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do natalenka_k
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
moja leci z Londynu, a dokładnie jedzie. Idziesz do Media albo Saturna i patrzysz na kierownice włąśnie do XBoxa, muszą byc z nim kompatybilne, są tez do PS2 i # (z reguły kompatybilne z XBożem) oraz na PC. Nie kupujemy Apollo i Manty, swietne z Logitecha, myśle ze do 150 zł się zmiescisz z kierownicą, pedałami i drązkiem

dzieki bede szukac, teraz wiem gdzie i co
natalenka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 14:07   #473
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Kochane, mam do was ogromną prośbę... Cały prezent dla chłopaka mam już skompletowany, mam tylko problem z kartką, bo zrobiłam ją sama... no i właśnie poszukuję jakiś pieknych życzeń odpowiednich dla swojej drugiej połówki Może macie jakieś ładne słowa, krótki wierszyk, cytat, cokolwiek takiego?
Mam problem z wymyśleniem czegoś ładnego, nigdy nie miałam takich zdolności, także liczę na waszą pomoc...
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 16:21   #474
martiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska południowa;)
Wiadomości: 451
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez _Lena_ Pokaż wiadomość
Kochane, mam do was ogromną prośbę... Cały prezent dla chłopaka mam już skompletowany, mam tylko problem z kartką, bo zrobiłam ją sama... no i właśnie poszukuję jakiś pieknych życzeń odpowiednich dla swojej drugiej połówki Może macie jakieś ładne słowa, krótki wierszyk, cytat, cokolwiek takiego?
Mam problem z wymyśleniem czegoś ładnego, nigdy nie miałam takich zdolności, także liczę na waszą pomoc...
ja w takich sytuacjach pisze co akurat mysle, prosto z serducha, jak nie masz wielkich zdolnosci mozesz swoje mysli zapisac w formie hasel czy prostych zdan i zapelnic tak cala kartke. Zyczenia moga przeplatac sie z uczuciami itp.
martiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 18:03   #475
littlecherrish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 51
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hej
Ja też jeszcze kompletuję prezent dla mojego mężczyzny- juz zamowilam fotopuzzle z naszym zdjeciem<ostatnio zasugerował mi że chciałuy sobie puzzle kupic- im facet starszy tym coraz większy z niego dzieciak ehh...>ha specjalnie wybralam takie ciemniejsze zdjecie coby sie troche pomęczył

Ale mam problem z drugą częścią<a raczej trzecią> bo jako drugą stowrzyłam. Napisalam list<że niby od MIkołaja wypisując żartobliwie, że był niegrzeczny w tym roku itp. I dodatkowo wkleilam cliparty mikołajowe i samodzielnie zrobiłam kopertę, a do niej dorzuciłam czekoladowego MIkołaja- mój TŻ uwielba takie z Goplany

No i zastanawiam się między kalendarzem- mój mężczyzna używa takiego< fajny pomysł podsunęła mi Ilsa Lund z tymi wpisami do kalendarza> - a albumem na zdjęcia , bo ostatnio wspomniał o tym. Jak myślicie co lepsze kalendarz taki zeszytowy czy album na zdjecia?
Dzięki
littlecherrish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 18:40   #476
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja z racji sylwestra wybrala bym kalenarz chyba

Dziewczyny a macie pomysly na jakies zadania albo cos do tych karteczek( kilka postow wyzej ) ?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:49   #477
milka0041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z krainy miłości ;)
Wiadomości: 43
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Witajcie.
Czasu coraz mniej a ja nie mam prezentu dla mojego mężczyzny hehe
Tzn mam jedną część-bokserki w wzory pozycji erotycznych ;p
Ale co do tego??
Ratunku
milka0041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 21:28   #478
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja może troszkę przesadziłam z prezentem, no ale powiem... :P
Kupiłam mu dwa swetry, cały zestaw STR8, portfel, pasek do spodni, bokserki i całe pudełeczko słodyczy + do tego kartka własnoręcznie robiona.
Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie mu pasowało.
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:06   #479
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
mam pytanko bo spodobal mi sie pomysl karteczek i mysle nad czyms hmm podobnym.. jakie mu napiszesz przykladowo zadania xP? (oczywiscie jesli mozna spytac hehe ) pzdr
po pierwsze muszę Ci powiedzieć, że cieszyłam się jak głupia robiąc ten prezent. no a gdy już zrobiłam nie mogłam się napatrzeć ! szkoda, że nie pomyślałam, by zrobić zdjęcia
w środku kartonika ma kubek wielki, a do okoła kuleczki z waty ( niby śnieg ), niedługie kawałki włosa anielskiego złotego - ale tak nie dużo.
no i karteczki zrobiłam z 4 różnych kolorów, bo bokach są zaszyte nitką w swoim kolorze, a u góry dziurkaczem zrobiłam dziurkę i zawiązałam tam kokardeczkę mówię Ci, wygląda ślicznieeee !

a wracając do pytania to tak, napisałam mu 28 karteczek. w jednej z nich np jest napisane, że dzisiejszą karteczkę z CZYMŚ dostanie od mojej przyjaciółki
w paru zamieściłam pare cytatów pięknych, w jednej coś, co on powiedział mi kiedyś - ciekawe czy pamięta
pare zadań ma, by mógł spędzić czas z rodziną, by mógł powiedzieć im coś miłego - myślę, że to uszczęśliwi m.in. jego mamę
ma np karteczkę z tym, że to on dzisiaj może ode mnie czegoś wymagać ( karteczka chyba na 31.12 ) a no i spacer, kolacja itd
któregoś dnia musi zrobić tylko dla mnie swoje zdjęcie :P
czasem też nie chodzi do szkoły, raczej często, a ma maturę w tym roku, no więc każdego dnia ma coś tak napisane, że do tej szkoły jednak pójść musi
a pare jest też śmiesznych, np żeby koledze kupił czekoladki :P
a ostatnią karteczkę dam mu na studniówce o północy - o ile nic do tego czasu się nie zmieni

czasami jest to też dobry pomysł, by zrobił coś, o czym czasami trudno powiedzieć, albo poprostu wstydzimy się swoich pragnień

do tego napisałam wierszyk z regulaminem

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
doskonały pomysł z tymi karteczkami tylko że ja z M. rozstajemy się jedynie na weekend
to co z tego ! możesz też napisać je tak, że urozmaicą Wam kilknaście dni
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33

Edytowane przez Pariii
Czas edycji: 2009-12-21 o 22:12
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:07   #480
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez _Lena_ Pokaż wiadomość
Ja może troszkę przesadziłam z prezentem, no ale powiem... :P
Kupiłam mu dwa swetry, cały zestaw STR8, portfel, pasek do spodni, bokserki i całe pudełeczko słodyczy + do tego kartka własnoręcznie robiona.
Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie mu pasowało.

woow niezle pomysly super,gorzej tylko jak on kupi Tobie cos skromnego i bedzie mu glupio ze on tyle dostal..;p
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.