Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 15:14   #121
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Pierwsze co pamietam z wizażu to AgęBJ która to kupiła sobie płaszcz w kolorze gołębim i jej pytanie jakie buty do niego pasują
Chociaż pamięć mam słabą, więc może to nie była Aga, może to nie był płaszcz i możliwe że nie chodziło o kolor gołębi!
o mamo ale masz pamięć tak siwy trencz i pudrowo różowe buty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:24   #122
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Na wizaż trafiłam poprzez KWC. Potem w maju tamtego roku zaręczyłam się i szukałam informacji. I zaczęłam się udzielać na forum... i zostałam

Normalnie Wizaż to mój pamiętnik miło sobie będzie kiedyś poczytać te posty jaka byłam nieprzytomna ze szczęścia :P

Lubią atmosferę na forum, wymianki, wspólne zakupy, a także wspieranie się w różnych życiowych sytuacjach.

Bez Wizażu dzień stracony - o moim uzależnieniu wiedzą wszyscy :P
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:46   #123
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zaprzeczasz sama sobie
To jest publiczne forum i każdy może czytać "wasz" wątek czy się to wam podoba czy nie.
Chcecie mieć swoje zamknięte kwa? załóżcie sobie klub, bo od tego one między innymi są.
Dopóki piszecie w wątku otwartym dla wszystkich wasze pretensje, że czyta ktoś "obcy" są nieuzasadnione.
Jak będę chciała to będę was czytała codziennie
Właściwie Ćwirka idealnie wszystko wyjaśniła i nie nie muszę nic dodawać

Wspomnę tylko, że na pewno nie miałybyśmy nic przeciwko temu, żeby "podglądające" nas osoby zaczęły się udzielać, wręcz odwrotnie nie jesteśmy do nich wrogo nastawione. (Chyba, że są to osoby, które przychodzą na nasz wątek wyłącznie po to, by podpatrzeć buty jakie zamawiamy, a później robią z tego interes na allegro- no ale tego się nie uniknie, jak to własnie na publicznym forum.)
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:56   #124
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Może to nie z początków wizażu, ale pamiętam Twój post, Pink (a może już Serendipity) o kąpaniu się w wannie to był jakiś wątek porównawczy - "wanna, czy prysznic" czy coś w ten deseń.

Napisałaś, że wolisz prysznic, bo co to za przyjemność babrać się we własnym brudzie do tej pory mnie to prześladuje (pozytywnie oczywiście), jak tam siedzę
ło jej
ale nadal wyznaję tę zasadę.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 17:26   #125
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

haha, do grubo nie sądziłam, że tak można. Fajny wątek, ja jakiś szczególnych wspomnień nie mam mimo że jestem tu już parę lat.
Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
ja byłam w konspirze z Lovisą

Pamiętam jedną z awantur, kiedy dostałam od Lovisy smsa, że coś tam dzieje się na wizażu. Byłam akurat w barze i głupio mi było opuścić towarzystwo. Więc ona na bieżąco wysyłała mi smsy co się aktualnie dzieje, kto co napisał.. Wytrzymałam 20 min i sru w taksówkę i do domu kłócić się razem z nią


---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Lovisa ma bana? myslałam, że tak po prostu się nie udziela..
Karma mnie też ona dowartościowała
Do dziś pamiętam, ze najwięcej punktów dostałam za wątek z różnymi opowiadaniami o miłości szkoda, ze jej już nie ma.
nie macie czasem wrażenia, ze więzi między "starymi" wizażankami są dużo silniejsze niż między tymi ciut nowszymi?
jaka karma? chodzi o wizażankę czy system punktowania profili ?:P

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja osobiście ni przyglądam się zbyt często w datownik pod awatarem ale jedno jest pewne - najbardziej zżyte są chyba te wizażanki które robią sobie różniaste zloty
czasem to świetne bo wiadomo inaczej się rozmawia z kimś z kim się np. na piwo poszło a inaczej z kimś kompletnie "wizualnie" obcym

czasem to jednak niezbyt fajnie.. np. watek na zamówieniach na modzie plotkowych do hurtowni z butami ;/ Niby jest to plotkowy do pytań i sugesti ale jest tam tak zgrana grupa dziewczyn, że jak ktoś zajrzy zapytać o buty - czyli realny temat to od razu są komenty "czuje się nie zręcznie bo nas obcy podgladają" "musimy się gdzieś ukryć" "a Ty to kto?"... itd
bardzo nieprzyjemna sprawa dla osób spoza grona i dziw mnie bierze, że już ponad 20 wątków tak przeleciało i nikt tego nie przerzucił tutaj na plotkowe i a wątku na zamówieniach nie zostawił w pierotnej formi



bntw. najgorzej to jak ktoś "znany" zmieni awatr ja potrafie tak ludzie nie rozpoznawać
wyobrażacie sobie co by było jakby Wyrak zmienił Wyraka w awie na jakąś mangę czy cuś no komedia
ja ludzie rozpoznaje głownie po awkach i zawrotów dostaję jak ktoś często zmienia ;P

Mam tak samo, wręcz mnie trafia jak widzę znajomy lub wręcz znznay nick i nagle 5 w tym tygodniu awatar ;/
przez raz się tak pomyliłam na popularnym wątku, że myślałam że piszę do kolegi a tak na prawdę odpisywałam dziewczynie w formie męskiej

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22128224]Trafiłam tutaj przez szukanie info o paście cukrowej. Ile to się głupot pisało Czasem też walnę głupstwo ale nie jestem w stanie aż tak żenująco napisać jak kiedyś.

Siedzę tutaj trochę i nadal zaglądam codziennie, a właściwie siedzę codziennie przez kilka godzin
Nie mam jeszcze za wiele obowiązków, to spędzam sporo czasu na wizażu

Pamiętam kilka cyrków ale raczej tych świeższych (o sesji w CKMie choćby ).
[/QUOTE]
O , jaki cyrk?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 17:42   #126
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
ło jej
ale nadal wyznaję tę zasadę.
Dlatego jeszcze w tym miesiącu będę robiła rewolucję w łazience
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:05   #127
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

zgrozo ! wlasnie sobie przypomnialam ze trafilam na wizaz za dinozaurowych czasów. szukałam wtedy informacji o.... historii sztuki.... moje zycie potoczylo sie zupelnie inaczej niz mialo... i caaaale szczescie bo teraz jest duzo lepiej z wizazu znikałam na długo, czasem wracałam, teraz zagladam czesciej choc coraz zadziej sie wypowiadam. jak to chyba sine.ira zauwazyla - wiele osób strasznie sie tu wszystkim przejmuje, stawia sobie za punkt honoru przekonanie innych do swojej racji -mojej wiec najmojszej a to nie moja bajka. nie lubie wdawac sie w długie dyskusje bo uwazam ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania. zreszta mam straszne sklonnosci do slowotoku i moje wypowiedzi bywaja niestety przy długie, wiec tym bardziej staram sie ograniczac jednak czesto czytam, próbuje zrozumiec, czasem sie wzrusze, czasem rozesmieje i ciesze sie ze jest takie miejsce.

Edytowane przez n_omi
Czas edycji: 2010-09-18 o 18:07
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 18:07   #128
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

O, właśnie spojrzałam, że mi za miesiąc 5 latek tutaj stuknie Szybko zleciało, aż ciężko uwierzyć.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:09   #129
FatherStupidWitch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
GG do FatherStupidWitch
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Wszystkie pierwsze razy takie do siebie podobne i ta wielka nieśmiałość - prawda?
W życiu bym nie pomyślał, że taka sympatyczna strona istnieje , a że mieszkam na zapadłej wsi to kultury i wielkiego w dobrym smaku obyczaju tez chce sie nachapać, cale szczęście ze mam słuch i pamięć doskonałą, to też zaraz po zrobieniu zakupów do kompa dopadłem, niby stare baby dyskutowały tylko, a ile informacji cennych bezwiednie przekazać potrafią ?
Witam serdecznie, wszystkich, nawet tych co mnie już nie lubią, kiedyś może i mnie też na wspomnienia weźmie, bedę miał punkt odniesienia, a co mi tam, "raz kozie śmierć" ?
FatherStupidWitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:12   #130
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
O , jaki cyrk?
Jedna ciekawa wizażanka założyła wątek, w którym napisała, ze będzie w CKMie pokazała kilka ciekawych fot i w sumie była niezła burza
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:23   #131
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Łącznie jestem 5 lat na wizażu. Wcześniej miałam inne konto na którym byłam ponad 2 lata a potem założyłam to. Nie pamiętam jak tu trafiłam ale z początków najbardziej pamiętam Agabil bo często oglądałam jej makijaże i zazdrościłam
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 18:32   #132
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22148285]Jedna ciekawa wizażanka założyła wątek, w którym napisała, ze będzie w CKMie pokazała kilka ciekawych fot i w sumie była niezła burza [/QUOTE]
A seiuo była w tym CKM czy to taki totalny troll był? Kurcze, dlaczego najlepsze rzeczy mnie pomijają
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:47   #133
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
ale z początków najbardziej pamiętam Agabil bo często oglądałam jej makijaże i zazdrościłam
Ja też. Zachwycona byłam (I nadal jestem )
I Shem pamiętam - z jej wątkiem o tym, jak "odkryłyśmy" naszą pochwę
I Aeternę, która dla mnie na zawsze już pozostanie Aeterną, choćby nie wiem, ile razy nick zmieniała
I karmę, której szalenie mi brakuje, bo chętnie czasem bym kogoś pomacała

Och, jej
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:55   #134
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A seiuo była w tym CKM czy to taki totalny troll był? Kurcze, dlaczego najlepsze rzeczy mnie pomijają

nie wiem, czy o ten wątek chodzi, ale jeśli tak - to dziewczyna była w CKM, mi się zdjęcia podobały, dziewczyna zgrabna, do tego sympatyczna, wątek jak wątek


a tak w ogóle - mi też wizaz właśnie z Agą się kojarzy najbardziej - uwielbiam jej makijaże

Edytowane przez 201607211724
Czas edycji: 2010-09-18 o 19:15
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:07   #135
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ja też. Zachwycona byłam (I nadal jestem )
I Shem pamiętam - z jej wątkiem o tym, jak "odkryłyśmy" naszą pochwę
I Aeternę, która dla mnie na zawsze już pozostanie Aeterną, choćby nie wiem, ile razy nick zmieniała
I karmę, której szalenie mi brakuje, bo chętnie czasem bym kogoś pomacała

Och, jej
O tak, Aete brakuje...
Aete i drugi znajomy nick stanowią jedyny przypadek w mojej wizażowej karierze, gdzie czasem mi się wydaje, jakby to naprawdę dwie różne osoby były..... Nie jestem pewna, czy ktoś mnie zrozumiał, ale nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć. I nawet nie chcę.
Aete
vel ...... wybacz....
Długo też nie mogłam się przestawić.

A wątek o CKM-ie kojarzę, choć nie pamiętam, czy aktywnie w nim uczestniczyłam.

Dla mnie niezapomniany jest ten KLIK wątek.
Do dziś mam subskrypcję.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2010-09-18 o 19:11
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:39   #136
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Udzielam sie na Wizazu od ponad 5 lat,ale podczytywalam ten portal znacznie wczesniej.Z tego co pamietam szukalam jakiegos dobrego podkladu i trafilam na KWC Zachwycona takim ogromem informacji,fajnymi watkami oraz przepieknymi makijazami Agabil postanowilam zostac Dla mnie dzien bez wizazu to dzien stracony,jestem tu zawsze jak mam tylko wlaczony komputer
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:36   #137
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
nie wiem, czy o ten wątek chodzi, ale jeśli tak - to dziewczyna była w CKM, mi się zdjęcia podobały, dziewczyna zgrabna, do tego sympatyczna, wątek jak wątek


a tak w ogóle - mi też wizaz właśnie z Agą się kojarzy najbardziej - uwielbiam jej makijaże
a możesz podac na priv jakieś namiary do numeru tego pisam, chętnie poszukam i zobaczę, bo może chodzi o moją rudą znajmą... sorry, pomarańczową
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:49   #138
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

to była Sandrunia Niepoń -taki nick
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:50   #139
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
A pamietacie tego Krzysztfoa czy jak mu tam, z 10 nickow mial, ze on dorosly, z rodzicami meiszka, pracy nie ma bo nie wychodzi po zmroku z domu?
coś kojarzę ... a wątki bodajże rajstopowe??


Luba ciiiii, może ujdzie mi płazem, że powieliłam czyjś wątek
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 20:59   #140
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
to była Sandrunia Niepoń -taki nick
Eh... czyli foty mojej znajomej jeszcze się nie ukazały ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:06   #141
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Pamietam jakas wojne z dzieczyna o nicku paris paris czy paris cos tam?
tak piris paris zawsze miała kontrowersyjne zdanie na każdy temat

btw Pamiętacie wątek o opadniętej powiece Paris Hilton?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czy pamięta ktoś wątek "ka"?
pewnie, że pamiętam nawiedzony wątek, ze zdjęciem lampy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Oj, pamiętam, pamiętam.
Sweet

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja tez mialam swoj watek Z lovisą i Rudzią, ale chyba skasowali bo byl mocno niecenzuralny

A pamietacie tego Krzysztfoa czy jak mu tam, z 10 nickow mial, ze on dorosly, z rodzicami meiszka, pracy nie ma bo nie wychodzi po zmroku z domu?
musze koniecznie poszukać te wątki i sobie przypomnieć on chyba zakładał ciągle nowe wątki później, jak był jakiś dziwny wątek założony przez kogoś innego, to i tak podejrzenie padało na krzysztofa



[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22148285]Jedna ciekawa wizażanka założyła wątek, w którym napisała, ze będzie w CKMie pokazała kilka ciekawych fot i w sumie była niezła burza [/QUOTE]

oj to była wojna a Sandrunia (autorka) obojętnie jaka była krytyka, odpisywała coś typu: " dziękuję kochana "


Ja na Wizaż trafiłam, bo chciałam metamorfozy Pamiętam moderatorkę Samanthę, do której pisałam specjalne prośby

brakuje mi karmy.. Uwielbiałam ją przydzielać, a jak od kogoś dostałam pozytywne pkt, byłam strasznie z siebie dumna teraz by karma nie przeszła- za dużo Wizażanek, punkty pewnie nie byłyby obiektywne..

Wspominam miło wątek o białych kozaczkach ustawiałyśmy sobie takie same avatary potrafiłam całą noc siedzieć, odświeżać wątek pare razy na minutę i czekać w napięciu, aż mi ktoś odpisze

Pamiętam szał na pędzle We Ma ( Złośnica81 mi kupiła i byłam taaaka wdzięczna! ) i cienie APC (które chyba rozpoczęła AgaBJ swoimi makijażami.
No właśnie-pamiętacie jak był zmieniany design strony i trzeba było na nowo wpisywać swoje nicki? Póżniej w profilu użytkownika było napisane coś w stylu : dawniej na forum jako.."
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2010-09-18 o 21:08
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:53   #142
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A seiuo była w tym CKM czy to taki totalny troll był? Kurcze, dlaczego najlepsze rzeczy mnie pomijają
S. Niepoń jakiś czas temu (przed kilkoma m-cami) udzielała się na chirurgii plastycznej - wstawiała swoje fotki, nie wiem czy to były fotki z CKM-u, ale na pewno z profesjonalnej sesji
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 22:20   #143
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

człowiek niekiedy dziadzieje pozornie. ;-) [Czasem mi się chce smiać, bo pamietam sporo ze swoich postów, wiem, co pisze teraz (najlepsze są dla mnie wątki w stylu dzieci w takim jednym miejscu, do którego nie chadzam ;-)) a teraz czasem piszę sobie o tym samym zupełnie różnie a mało kto się mnie czepia. :P No i dobrze, no. ;-) ]
Aczkolwiek swoje nudziarstwo czasem podziwiam. ;-) Jak można po 3 x pisać o tym samym i jeszcze dostac za to karmę. :P
;-)

Cytat:
Wszystkie pierwsze razy takie do siebie podobne i ta wielka nieśmiałość - prawda?
no nie wiem, mnie irytowało towarzystwo wzajemnej adoracji i ignorowanie nowych. :P I jeszcze te komcie, że co takie długie posty. :P
ale jakoś tak całkiem niedługo, no po paru miesiącach, trafił się taki jeden wątek o dzieckach i chyba pierwszy raz wtedy radośnie wsadziłam kijek w mrowisko. :P I już miałam wtedy pewnośc, że na pewno zauważą mój wpis. :P

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

A Ukrycior ma mojego starego ava, a ja nie pozwalam. :P

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

w ogóle nie wydaje Wam się dziewczyny, że człowiek z wiekiem, to się coraz bardziej rozwydrza? Ja wiedziałam, że tak, ale w sumie to w to nie wierzyłam. ;-) A wygląda na to, że musi prawda. ;-)

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-09-18 o 22:22
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:09   #144
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Haha to może ja podziękuję, bo biorąc pod uwagę to ile tego dostałaś, to pewno masz takie doświadczenie, że miesiąc siedziałabym z kołdrą naciągniętą po nos rozpaczając nad klątwą w stylu "niech wszystkie Twoje córki urodzą się z trzema tyłkami"

Ale serio, że też się ludziom chce tak produkować
No w sumie to ja nie napisałam ile tego dostałam Nie ma tego na kopy tygodniowo, bynajmniej, po prostu przyjmijmy, że nie tyle o samą ilość chodzi, co o sam fakt. Nawet też nie o treść - bo tak samo zastanawia mnie zacięcie żeby komuś pojechać w stylu ty taki o owaki, jak i to, żeby komuś nakadzić (kiedyś mi jakaś kobita napisała, że jestem rozgarnięta niby komplement a jednak nie czułam się skomplementowana ) .
Nie wiem po prostu co trzeba sobie myśleć, żeby zakładać, że kogoś tam obchodzi opinia jakiejś znowu obcej dla niego osoby i specjalnie dla niej, zadawać sobie trud i ją wystosowywać (tę opinię, znaczi ) grzebiąc mu wcześniej w profilu

Tak już, kończąc ten poboczny wątek

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
człowiek niekiedy dziadzieje pozornie. ;-) [Czasem mi się chce smiać, bo pamietam sporo ze swoich postów, wiem, co pisze teraz (najlepsze są dla mnie wątki w stylu dzieci w takim jednym miejscu, do którego nie chadzam ;-)) a teraz czasem piszę sobie o tym samym zupełnie różnie a mało kto się mnie czepia. :P No i dobrze, no. ;-) ]
Aczkolwiek swoje nudziarstwo czasem podziwiam. ;-) Jak można po 3 x pisać o tym samym i jeszcze dostac za to karmę. :P
;-)
Ja tam wolę konkretniejszy styl. Cięzko znoszę posty osób, ktore w swoich wypowiedziach operują na takim poziomie abstrakcji i piszą często z takim zadęciem, że miewam wrażenie, że po pierwsze: trenują swoje umiejętności literackie, a po drugie są sztuczne i po prostu się popisują. Zastanawiam się czasem jak taka osoba, poprosiłaby w sklepie o papier toaletowy nie schodząc, że swojego poziomu na maksa uduchowionego komunikatu
Ale spoko, co kto lubi, nie

Także Hultaju, jeżeli w czasie swojej kariery "życiowej" na tym forum zeszłać z poziomu ogółu na taki bardziej...szczegół, to moim zdaniem, świetnie. Ktoś w swoich wypowiedziach konkretniejszy staje się bardziej wiarygodny - widać, ze wie o czym mówi, a nie że improwizuje wielce
Pozostał Ci jeszcze specyficzny sposób konstruowania zdań, co już jest wystarczającym wyzwaniem dla rozmówcy. I jak dla mnie dość, żeby rozpoznać, że Ty to Ty

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
w ogóle nie wydaje Wam się dziewczyny, że człowiek z wiekiem, to się coraz bardziej rozwydrza? Ja wiedziałam, że tak, ale w sumie to w to nie wierzyłam. ;-) A wygląda na to, że musi prawda. ;-)
To zależy. Jeden łagodnieje, drugi się rozwydrza, a jeszcze inny jest cały czas taki sam Od tego być może bardzo zależy jak toczy się jego życie. Być może ci bardziej rozwydrzeni łatwiej sobie w nim radzą Ale to chyba też zależy

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-09-19 o 17:56
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:33   #145
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Ja na wizaż trafiłam daaawno temu.
Na początku było mało postów, wizażanek. Niestety nie pamiętam wszystkich nicków, było mało zalogowanych użytkowników.
Kolor tła, pomidorkowy, był okropny
Najbardziej z wizażem kojarzy mi się Paula78, Hultaj, teraz Agabil, Fresa, Kojarzę czasy z Lovisą, Nan, Smoczycą, również Shemreolin.
Pamiętam jak Złoś założył o mnie wątek na plotkowym, bo napisałam w KWC, że perfumy Dune są dla starszych kobiet. Ale byłam zła!!!
Karma była fajna
Wizaż wielokrotnie zdradzałam, zwłaszcza jak miałam dużo pracy - za bardzo wciąga.
Co do kłótni to kilka było, ale już mi się nie chce - chyba dojrzałam
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:50   #146
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

nie poetyzowanie, a raczej zawartość; mniejsze sztywniactwo, tak to nazwijmy.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Jula mi się też bardzo kojarzy, lubię ją czytać. Ma jedną rzecz taką samą jak moja była przyjaciółka; przyjaźń się rozpadła, wizaż przetrwał ;-), kto by pomyślał;-).

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
operują na takim poziomie abstrakcji
bynajmniej nie warto się wysilac na manipulacj, bo ludzie, poza malusim procentem, tego nie wyłapują.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:55   #147
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Jula

(patrzę na Twój rok rejestracji i... rety! ale jesteś stara )
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:38   #148
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez Hultaj
Jula mi się też bardzo kojarzy, lubię ją czytać. Ma jedną rzecz taką samą jak moja była przyjaciółka; przyjaźń się rozpadła, wizaż przetrwał ;-), kto by pomyślał;-).
Tak, pamiętam co to jest to "wspólne"

Cytat:
Napisane przez Fresa
Jula

(patrzę na Twój rok rejestracji i... rety! ale jesteś stara )
Fresa No jestem stara Ale mało aktywna - porównując np Twoją ilość postów a moją
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:41   #149
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Wiem, że pamiętasz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 14:17   #150
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wasze początki na wizażu... Wspomnienia :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o mamo ale masz pamięć tak siwy trencz i pudrowo różowe buty
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.