Problemy z telefonem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 16:17   #1
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572

Problemy z telefonem


Słuchajcie ostatnio mam problemy z moim phonem. Od dwóch lat mam Sagem my C-2, ale ostatnio coś mi się psuje. Nie wiem czy to wina aparatu, czy siecie (jestem w Erze)
Od kilku dni, jak próbuję wysłać sygnała na komórkę za granicę (cały czas ten sam numer), to rozłącza mnie, jeszcze zanim w ogóle usłyszę sygnał połączenia. Jak ktoś ma ten model to wie o co chodzi: telefon wydaje dwa dzwięki (piip piip) i pisze "Automatyczne ponowne wybieranie? TAK NIE"
Miałam tak czasem, gdy był słaby zasięg, ale teraz jest wszystko ok z zasięgiem, mam maxymalną ilośc kresek zasięgu a to się powtarza. Dochodzi do tego, że próbuję po 10-20 razy zanim uda mi się sygnała wysłać. Co to do cholerki może być? Teraz też udało mi się wysłać bączka za 8 czy 9 razem.
Pomijam już fakt, że jak dostaję sygnała z tego samego numeru (przypominam, że jest to zagranica) to wyświetla mi się 1)"Nieznany numer" mimo, że numer ten mam zapisany w spisie telefonów 2) lub, uwaga, uwaga jakiś polski numer komórkowy.
No co do diabła?
To jakiś błąd telefonu, czy może wina sieci?
Pomóżcie proszę, bo działa mi to na nerwy.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:41   #2
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Problemy z telefonem

Niewiem jak to jest z tym twojim telefonem ale wiem ze Era ostatnio cos szwankuje domnie np. czasami (ostatnio coraz czesciej)nie mozna sie dodzwonic mimo iz na telefonie mam pełen zasieg a jak ktos dzwoni to zgłasza sie sekretarka ze jestem poza zasiegeim wiec w twojim przypadku to moze tez wina sieci
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:48   #3
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Problemy z telefonem

wg mnie to wina tego telefonu za granicą a nawet jestem pewna, sygnały nie dochodzą również jak druga osoba nie ma zasięgu
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:59   #4
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Problemy z telefonem

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
Era ostatnio cos szwankuje domnie np. czasami (ostatnio coraz czesciej)nie mozna sie dodzwonic mimo iz na telefonie mam pełen zasieg a jak ktos dzwoni to zgłasza sie sekretarka ze jestem poza zasiegeim wiec w twojim przypadku to moze tez wina sieci
No na to by wyglądało :/ I mam podobnie.

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;2660005]wg mnie to wina tego telefonu za granicą a nawet jestem pewna, sygnały nie dochodzą również jak druga osoba nie ma zasięgu[/QUOTE]

Tylko, że mnie rozłącza jeszcze zanim, że tak powiem mój telefon wyśle sygnał, zanim się połączy z satelitą czy co to tam jest Tak jakby coś u mnie blokowało i nie pozwalało na wyjście tego sygnału. Ale to tylko z tym jednym numerem tak mam.
BTW też lubię Epicę
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.