Massimo Dutti - część VIII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 21:08   #2461
fairyqueen
Rozeznanie
 
Avatar fairyqueen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 935
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez patihipi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam tylko pytanie, miałam zapisany link Płaszcza z MD i w zarze jest tak ze da sie wejść w taki link i działa mimo braku produktu a tu lipa wchodzi mi strona główna 😭 nie ma szans ze bedzie działał już?/ czy moge liczyć na dorzutke płaszcza czy już przestać marzyć ? 😪
Patihipi, wklej tu ten niedziałający link, może się da uratować

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Mam taki komunikat:



Trochę się obawiam tego, że nie mogą znaleźć tego nr przesyłki. Status mam 'transport'.
Spokojnie, tak jest zawsze. Śledzić sie da dopiero jak pczka dotrze do sortowni w Poznaniu (1-2 dni).

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowa99 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedź Mandarynko. XS nie noszę w ogóle-nie ten wiek Taki S to dokąd by mi sięgał?
Kolorowa, celuj w S; ja jestem normalnie xs, ale mam S i jest fajna, nie wygląda jak worek.

A jaki ma związek wiek z XS? Moja babcia (po 70) jest XS, a czasem XXS Szczęściara

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Anulowali mi zamówienie, które miało status wysłane!!! Rewelacja normalnie


No to wszystkie nas teraz strach obleciał...
fairyqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:14   #2462
patihipi
Raczkowanie
 
Avatar patihipi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 458
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Link http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...ml?colorId=802
patihipi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:24   #2463
fairyqueen
Rozeznanie
 
Avatar fairyqueen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 935
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez patihipi Pokaż wiadomość
Wysłałam linka na priva
fairyqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:36   #2464
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Pojechałam dziś do MD stacjonarnie w poszukiwaniu szarego , długiego swetra ale już był wyprzedany. Skusiłam się na ten, tylko ja go widzę z granatowymi jeansami i dużą skórzaną torbą

http://www.massimodutti.com/ru/ru/%D...ml?colorId=704
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 22:09   #2465
0aanitaa0
Raczkowanie
 
Avatar 0aanitaa0
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 226
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cześć dziewczyny
Czytam Was od wyprzedaży letniej ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić bo nerwy mnie biorą..... Jak to jest możliwe, że na np rosyjskiej stronie dostępne są prawie wszystkie rozmiary a u nas pusto.....
A tak w ogóle jestem zrozpaczona - nie zdążyłam kliknąć: http://www.massimodutti.com/pl/pl/sa...ml?colorId=721
jest jakaś nadzieja?
0aanitaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 22:13   #2466
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Anulowali mi zamówienie, które miało status wysłane!!! Rewelacja normalnie
Łomatko, najpierw OnaZakupoholik i jej teżetowe swetry anulowali, a teraz takie jajca wyskakują?! Naprawdę grabi sobie pan Dutti...
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 22:16   #2467
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez 0aanitaa0 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam Was od wyprzedaży letniej ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić bo nerwy mnie biorą..... Jak to jest możliwe, że na np rosyjskiej stronie dostępne są prawie wszystkie rozmiary a u nas pusto.....
A tak w ogóle jestem zrozpaczona - nie zdążyłam kliknąć: http://www.massimodutti.com/pl/pl/sa...ml?colorId=721
jest jakaś nadzieja?
witamy

No jest to bardzo zastanawiające rzeczywiście, sprawdziłam jeden sweterek i w u nich jest a u nas nie a przecież EU ma jeden i ten sam magazyn w Hiszpanii coś tu nie halo...
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 02:03   #2468
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez 0aanitaa0 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam Was od wyprzedaży letniej ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić bo nerwy mnie biorą..... Jak to jest możliwe, że na np rosyjskiej stronie dostępne są prawie wszystkie rozmiary a u nas pusto.....
A tak w ogóle jestem zrozpaczona - nie zdążyłam kliknąć: http://www.massimodutti.com/pl/pl/sa...ml?colorId=721
jest jakaś nadzieja?
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 06:18   #2469
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

[/COLOR]

Kolorowa, celuj w S; ja jestem normalnie xs, ale mam S i jest fajna, nie wygląda jak worek.

A jaki ma związek wiek z XS? Moja babcia (po 70) jest XS, a czasem XXS Szczęściara [COLOR="Silver"]

Moja babcia tez nosila XS, wiec jest dla mnie nadzieja. Troche sie z siebie nabijam z tym wiekiem, ale rzeczywiscie w za malych ciuchach czuje sie niekomfortowo.

Jesli chodzi o wyprzedaze to bieda w tym roku straszna. Licze na to, ze w Hiszpanii upolije cos ladnego. Chociaz tam rowniez MD jest bardzo popularne.
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 08:58   #2470
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Hej Dziewczyny! chciałabym się serdecznie przywitać ja Was również podczytuję od jakiegoś czasu (od letniej wyprzedaży) ale dopiero teraz się ujawniam to w ogóle mój debiut forumowy Na wyprzedaży kupiłam stacjonarnie: naszyjnik z kłódką, bluzkę granatową z takim supełkiem przy szyi (nie widzę na stronie) oraz jedwabną w groszki (śliczna jest ale trochę obawiam się tego jedwabiu - prania i prasowania i chyba zwrócę bo cena niemała).
Ze strony internetowej zamówiłam koszulę dżinsową we wzór paisley oraz płaszczyk pikowany (z myślą już wiośnie, nie mierzyłam go w ogóle więc nie wiem jak się będzie prezenował). Chciałam jakiś fajny sweter kupić ale nic mi się nie rzuciło w oczy. Jestem w 5 mies. ciąży, brzuch mam jeszcze nieduży ale wszystkie te swetry jakieś przykrótkawe i kiepsko to wygląda. Albo strasznie grube a zima mało sroga.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A i jeszcze kupiłam sukienkę plisowaną w kolorze oberżyny
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:06   #2471
patihipi
Raczkowanie
 
Avatar patihipi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 458
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez fairyqueen Pokaż wiadomość
Wysłałam linka na priva

Jesteś wielka 😃😃😃dziękuje
patihipi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 09:25   #2472
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! chciałabym się serdecznie przywitać ja Was również podczytuję od jakiegoś czasu (od letniej wyprzedaży) ale dopiero teraz się ujawniam to w ogóle mój debiut forumowy Na wyprzedaży kupiłam stacjonarnie: naszyjnik z kłódką, bluzkę granatową z takim supełkiem przy szyi (nie widzę na stronie) oraz jedwabną w groszki (śliczna jest ale trochę obawiam się tego jedwabiu - prania i prasowania i chyba zwrócę bo cena niemała).
Ze strony internetowej zamówiłam koszulę dżinsową we wzór paisley oraz płaszczyk pikowany (z myślą już wiośnie, nie mierzyłam go w ogóle więc nie wiem jak się będzie prezenował). Chciałam jakiś fajny sweter kupić ale nic mi się nie rzuciło w oczy. Jestem w 5 mies. ciąży, brzuch mam jeszcze nieduży ale wszystkie te swetry jakieś przykrótkawe i kiepsko to wygląda. Albo strasznie grube a zima mało sroga.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A i jeszcze kupiłam sukienkę plisowaną w kolorze oberżyny
witaj w gronie Massimo Maniaczek Ja też zaczynałam soja przygodę z wizażem od tego forum
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:27   #2473
libanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 341
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Dawno mnie tu nie bylo Moje z presale nadal w magazynie w jaki sposób aja znac ze zamowienie anulowane? Moje jest wieeeeelkie (woski, 2xsatynowe,2kosxule,2 skórki) moze szukaja kartonu termin dostarczenia mam 30.12. ....
libanka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:31   #2474
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

W tej edycji % kupilam sobie jedynie szara sukienke welniano+poliestrowa y marszczonzm przodem. n
Nie widze jej na stronie. Cena 179 yl.
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:32   #2475
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! chciałabym się serdecznie przywitać ja Was również podczytuję od jakiegoś czasu (od letniej wyprzedaży) ale dopiero teraz się ujawniam to w ogóle mój debiut forumowy Na wyprzedaży kupiłam stacjonarnie: naszyjnik z kłódką, bluzkę granatową z takim supełkiem przy szyi (nie widzę na stronie) oraz jedwabną w groszki (śliczna jest ale trochę obawiam się tego jedwabiu - prania i prasowania i chyba zwrócę bo cena niemała).
Ze strony internetowej zamówiłam koszulę dżinsową we wzór paisley oraz płaszczyk pikowany (z myślą już wiośnie, nie mierzyłam go w ogóle więc nie wiem jak się będzie prezenował). Chciałam jakiś fajny sweter kupić ale nic mi się nie rzuciło w oczy. Jestem w 5 mies. ciąży, brzuch mam jeszcze nieduży ale wszystkie te swetry jakieś przykrótkawe i kiepsko to wygląda. Albo strasznie grube a zima mało sroga.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A i jeszcze kupiłam sukienkę plisowaną w kolorze oberżyny
Witamy i gratuluję zakupów Pochwal się jak dotrą
A ze sweterków na Twoim miejscu polowałabym na luźne kardigany. Nie trzeba naciągać na brzuch i potem będziesz też mogła nosić bo tradycyjny rozmiar możesz wziąć
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:34   #2476
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie bylo Moje z presale nadal w magazynie w jaki sposób aja znac ze zamowienie anulowane? Moje jest wieeeeelkie (woski, 2xsatynowe,2kosxule,2 skórki) moze szukaja kartonu termin dostarczenia mam 30.12. ....
No właśnie ja miałam taką teorię na początku że zaczęli pakowanie od małych zamówień, bo im się kartony na duże skończyły
OnaZ dostała taką informację na maila

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Witamy i gratuluję zakupów Pochwal się jak dotrą
A ze sweterków na Twoim miejscu polowałabym na luźne kardigany. Nie trzeba naciągać na brzuch i potem będziesz też mogła nosić bo tradycyjny rozmiar możesz wziąć
Ja tak robiłam w ciążach wystarczyła jakaś bluzka ciążowa pod spód
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:44   #2477
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez kolorowa99 Pokaż wiadomość
W tej edycji % kupilam sobie jedynie szara sukienke welniano+poliestrowa y marszczonzm przodem. n
Nie widze jej na stronie. Cena 179 yl.
Widzialam ja w sklepie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:45   #2478
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! chciałabym się serdecznie przywitać ja Was również podczytuję od jakiegoś czasu (od letniej wyprzedaży) ale dopiero teraz się ujawniam to w ogóle mój debiut forumowy Na wyprzedaży kupiłam stacjonarnie: naszyjnik z kłódką, bluzkę granatową z takim supełkiem przy szyi (nie widzę na stronie) oraz jedwabną w groszki (śliczna jest ale trochę obawiam się tego jedwabiu - prania i prasowania i chyba zwrócę bo cena niemała).
Ze strony internetowej zamówiłam koszulę dżinsową we wzór paisley oraz płaszczyk pikowany (z myślą już wiośnie, nie mierzyłam go w ogóle więc nie wiem jak się będzie prezenował). Chciałam jakiś fajny sweter kupić ale nic mi się nie rzuciło w oczy. Jestem w 5 mies. ciąży, brzuch mam jeszcze nieduży ale wszystkie te swetry jakieś przykrótkawe i kiepsko to wygląda. Albo strasznie grube a zima mało sroga.[COLOR="Silver"]
niezłe zakupy

co do spodni, to ja też zaczęłam swoją przygodę z MD od spodni, Mam woski, kilka par dzinsów, spodnie chinosy. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Nie mam jeszcze żadnej góry, bo jakoś nie mogę na nic trafić, no a teraz marzy mi się płaszczyK, ale ciągle się waham, czy nie będzie mi w nim zimno zimą
Co myślicie? http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...ml?colorId=412
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:49   #2479
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
niezłe zakupy

co do spodni, to ja też zaczęłam swoją przygodę z MD od spodni, Mam woski, kilka par dzinsów, spodnie chinosy. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Nie mam jeszcze żadnej góry, bo jakoś nie mogę na nic trafić, no a teraz marzy mi się płaszczyK, ale ciągle się waham, czy nie będzie mi w nim zimno zimą
Co myślicie? http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...ml?colorId=412
Z bardzo grubym swetrem jak nie jesteś zmarźluchem to powinno być, ale raczej na bardzo lekką zimę
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 09:55   #2480
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez Mandaryn7 Pokaż wiadomość
No właśnie ja miałam taką teorię na początku że zaczęli pakowanie od małych zamówień, bo im się kartony na duże skończyły
OnaZ dostała taką informację na maila

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------



Ja tak robiłam w ciążach wystarczyła jakaś bluzka ciążowa pod spód
Obecna moda jest łaskawa dla ciężarnych - wszystkie oversizy. Niedawno urodziłam i nie kupiłam ani jednego ubrania ciązowego. W pierwszej ciązy, kiedy modne były małe krókie obcisłe sweterki prawie od razu nie miałam w czym chodzić.
Chciałam wstawić zdjęcie tej sukienki szarej, ale nie potrafię....

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
niezłe zakupy

co do spodni, to ja też zaczęłam swoją przygodę z MD od spodni, Mam woski, kilka par dzinsów, spodnie chinosy. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Nie mam jeszcze żadnej góry, bo jakoś nie mogę na nic trafić, no a teraz marzy mi się płaszczyK, ale ciągle się waham, czy nie będzie mi w nim zimno zimą
Co myślicie? http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...ml?colorId=412
U mnie na odwrót, zaczęłam od czarnego golfu z wełny i kaszmiru, ma juz z 5 lat i super się trzyma, do "dołów" to mam jakoś mnie szczęścia.
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 10:10   #2481
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie
Rzeczywiście moda teraz trochę ciążowa I jak do tej pory mój mąż krytykował wszystkie "worki" teraz jestem usprawiedliwiona do ich kupna. Ja do tej pory z typowo ciążowych rzeczy kupiłam tylko dżinsy z golfem ale i tak chodzę w zwykłych z niższym stanem.
Sukienka oberżyna z md powinna mi trochę posłużuć, sznureczek można wyciągnąć. Bluzki / koszule też raczej są szerokie w brzuchu.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 10:34   #2482
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez kolorowa99 Pokaż wiadomość
Obecna moda jest łaskawa dla ciężarnych - wszystkie oversizy. Niedawno urodziłam i nie kupiłam ani jednego ubrania ciązowego. W pierwszej ciązy, kiedy modne były małe krókie obcisłe sweterki prawie od razu nie miałam w czym chodzić.
Chciałam wstawić zdjęcie tej sukienki szarej, ale nie potrafię....

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------



U mnie na odwrót, zaczęłam od czarnego golfu z wełny i kaszmiru, ma juz z 5 lat i super się trzyma, do "dołów" to mam jakoś mnie szczęścia.
to prawda, że obecna moda jest łaskawa dla ciężarnych, ja urodziłam 10 miesięcy temu, kupiłam tylko 1 parę spodni ciążowych i legginsy, a tak to chodziłam w sukienkach. Żadnej bluzki nie musiałam nawet specjalnie kupować.
Co do gór z MD, to muszę zainwestować w jakiś sweterek, skoro mówicie, że są takie trwałe.
W ogóle od kiedy kupuję mniej rzeczy,a lepszych jakościowo, droższych, to rocznie i tak mniej wydaję na ciuchy. Wydaje mi się, że lepiej inwestować w klasykę dobrej jakości niż w jednosezonowe rzeczy marnej jakości, które praktycznie do niczego nie pasują. Dawniej rzucałam się na wszystko, co aktualnie modne i tanie, szukałam okazji na allegro, a często z jakości byłam naprawdę niezadowolona.

PS. czy wełna z MD jest gryząca? Kupiłam raz sweterek z wełną z Zary i okropnie gryzł.
Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Z bardzo grubym swetrem jak nie jesteś zmarźluchem to powinno być, ale raczej na bardzo lekką zimę
hmm no właśnie jestem, więc chyba odpuszczę. Szkoda, bo bardzo mi się podoba.

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2014-12-20 o 10:35
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 10:42   #2483
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
to prawda, że obecna moda jest łaskawa dla ciężarnych, ja urodziłam 10 miesięcy temu, kupiłam tylko 1 parę spodni ciążowych i legginsy, a tak to chodziłam w sukienkach. Żadnej bluzki nie musiałam nawet specjalnie kupować.
Co do gór z MD, to muszę zainwestować w jakiś sweterek, skoro mówicie, że są takie trwałe.
W ogóle od kiedy kupuję mniej rzeczy,a lepszych jakościowo, droższych, to rocznie i tak mniej wydaję na ciuchy. Wydaje mi się, że lepiej inwestować w klasykę dobrej jakości niż w jednosezonowe rzeczy marnej jakości, które praktycznie do niczego nie pasują. Dawniej rzucałam się na wszystko, co aktualnie modne i tanie, szukałam okazji na allegro, a często z jakości byłam naprawdę niezadowolona.

PS. czy wełna z MD jest gryząca? Kupiłam raz sweterek z wełną z Zary i okropnie gryzł.

hmm no właśnie jestem, więc chyba odpuszczę. Szkoda, bo bardzo mi się podoba.
Popatrz na welenki w COS, są świetne, nie gryzą i są bardzo przyjemne
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 11:06   #2484
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

witamy nowo ujawnione klikaczki

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie bylo Moje z presale nadal w magazynie w jaki sposób aja znac ze zamowienie anulowane? Moje jest wieeeeelkie (woski, 2xsatynowe,2kosxule,2 skórki) moze szukaja kartonu termin dostarczenia mam 30.12. ....
Moje dokładnie tak samo, wciąż w magazynie i ten sam termin niby...

Cytat:
Napisane przez Mandaryn7 Pokaż wiadomość
No właśnie ja miałam taką teorię na początku że zaczęli pakowanie od małych zamówień, bo im się kartony na duże skończyły
Z tym, że u mnie zamówienie to 4 sztuki, z czego 2 to szaliki, więc nie przesadzałabym z wielkim kartonem

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
PS. czy wełna z MD jest gryząca? Kupiłam raz sweterek z wełną z Zary i okropnie gryzł.
Moim zdaniem nie jest, ale ja akurat mam sporą tolerancję.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 11:11   #2485
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Spojrzałam na NK i tyyyylllle rzeczy mi się podoba, że jak nic pójdę z torbami mają dużo granatu super dżinsy, swetry i koszulki- podoba mi się co druga

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Moje dokładnie tak samo, wciąż w magazynie i ten sam termin niby...

Z tym, że u mnie zamówienie to 4 sztuki, z czego 2 to szaliki, więc nie przesadzałabym z wielkim kartonem
To już nie mam żadnej teorii poza taką, że nie wiedzą co czynią, bo maja taki bałagan w systemie
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 11:32   #2486
Leneczka1977
Raczkowanie
 
Avatar Leneczka1977
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 338
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

W Galerii Warmińskiej sporo wszystkiego, kupiłam tylko woski granatowe jutro idę po jakiś fajny sweterek.
__________________
Instagram https://www.instagram.com/anmaja76/
Leneczka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 11:35   #2487
noweti
Rozeznanie
 
Avatar noweti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 530
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja mam takie niebieskie spodnie (w sezonie wiosna-lato było dużo różnych kolorów), są ok. ale się rozciągają trochę i spadają z tyłka. Teraz też lecą do mnie spodnie, w których się zakochałam jakoś w sierpniu/wrześniu.
Ja lubię z MD spodnie materiałowe, te leżą świetnie, i te 7/8 są na mnie idealne (160cm) - z ostatniej wyprzedaży mam 2 pary, załączam zdj. niebieskich. Jeśli chodzi o jeansy (czarne skinny fit) to mam podobnie jak Ty, wchodząc po schodach czuję jak mi się obniżają i to zawsze mnie denerwuje dlatego jeansy wolę kupować w zarze, tam na mnie są idealne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_00701.jpg (45,9 KB, 124 załadowań)
noweti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 11:51   #2488
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

dzięki za wszystkie odpowiedzi!w takim razie chyba zaryzykuję i zamówię jakieś jeansy, mam nadzieję że będą pasować, bo u mnie zazwyczaj to wielka loteria jeśli chodzi o rozmiar spodni
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 12:05   #2489
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez Mandaryn7 Pokaż wiadomość
No właśnie ja miałam taką teorię na początku że zaczęli pakowanie od małych zamówień, bo im się kartony na duże skończyły
OnaZ dostała taką informację na maila [COLOR="Silver"]
Moje zam. jest całkiem spore: 2 swetry, koszula, 2 bluzki t-shirt z długim rękawem (jedna do oddania, bo nie mogłam zdecydować się na rozmiar, 2 apaszki (jedna już wiem, że do oddania, na stronie wyglądała bardziej obiecująco), szary golf dla mamy na prezent. Wszystko chba razem leci, to było jedno zam.

Cytat:
Spojrzałam na NK i tyyyylllle rzeczy mi się podoba, że jak nic pójdę z torbami mają dużo granatu super dżinsy, swetry i koszulki- podoba mi się co druga
mnie akurat Nk mniej się podoba.

kilianna napisała:

Cytat:
W ogóle od kiedy kupuję mniej rzeczy,a lepszych jakościowo, droższych, to rocznie i tak mniej wydaję na ciuchy. Wydaje mi się, że lepiej inwestować w klasykę dobrej jakości niż w jednosezonowe rzeczy marnej jakości, które praktycznie do niczego nie pasują. Dawniej rzucałam się na wszystko, co aktualnie modne i tanie, szukałam okazji na allegro, a często z jakości byłam naprawdę niezadowolona.
Mam tak samo, wolę kupić 2-3 rzeczy, ale efektowne. W letniej kupiłam 2 jedwabne topy, wszyscy się nimi zachwycali.

Cytat:
PS. czy wełna z MD jest gryząca? Kupiłam raz sweterek z wełną z Zary i okropnie gryzł.
Di mnie teraz leci sweter 94% wełny i 6% kaszmiru, jak mierzyłam, to byłam w szoku, jest naprawdę delikatny, nic nie gryzie, jak jedwab.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 12:06   #2490
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! chciałabym się serdecznie przywitać ja Was również podczytuję od jakiegoś czasu (od letniej wyprzedaży) ale dopiero teraz się ujawniam to w ogóle mój debiut forumowy Na wyprzedaży kupiłam stacjonarnie: naszyjnik z kłódką, bluzkę granatową z takim supełkiem przy szyi (nie widzę na stronie) oraz jedwabną w groszki (śliczna jest ale trochę obawiam się tego jedwabiu - prania i prasowania i chyba zwrócę bo cena niemała).

Ze strony internetowej zamówiłam koszulę dżinsową we wzór paisley oraz płaszczyk pikowany (z myślą już wiośnie, nie mierzyłam go w ogóle więc nie wiem jak się będzie prezenował). Chciałam jakiś fajny sweter kupić ale nic mi się nie rzuciło w oczy. Jestem w 5 mies. ciąży, brzuch mam jeszcze nieduży ale wszystkie te swetry jakieś przykrótkawe i kiepsko to wygląda. Albo strasznie grube a zima mało sroga.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A i jeszcze kupiłam sukienkę plisowaną w kolorze oberżyny

mnie sie ten naszyjnik podobał jeszcze jak był nowością
Chyba tez muszę go kupić ale czekam aż spadnie jeszcze

Tak w ogóle to mam dzis na sobie "tyleczkowe" dżinsy i
A moja babcia powiedział ze sie "poprawilam" i ze "pucia" jestem niby wiem to ale jak ktoś inny powie to boli
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 10:05:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.