Estee Lauder - Concealment Kit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-10, 16:16   #1
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Lightbulb

Estee Lauder - Concealment Kit


A dokładnie: Prime FX Pro Concealment Kit.

Trafiłam na to cudo, przeglądając sklepy internetowe (na Allegro również są dostępne, ale chyba tylko ciemna wersja).
Niestety w KW ich nie ma, a bardzo mnie zaintrygowały - wersja Light wydaje się obiecująco jasna; co dla osoby tak niereformowalnie bladej jak ja - jest naprawdę ważne

Na stronie EL znalazłam trochę informacji:

Blur. Neutralize. Conceal.
The Prime FX Pro Concealment Kit is a portable custom-correcting compact that professionally targets--and banishes--even the darkest imperfection.

The Technology
Line Diffuser creates a soft-focus effect minimizing the look of fine lines and wrinkles, as it resurfaces, hydrates and primes skin.

Color Correctors feature Photo Optic™ technology in two concentrated formulas for targeted spot correction.

Pressed Powder uses Photo Optic™ technology to maintain equal levels of light and shadow in the skin. Adjusts to any light for the most natural look.

The Technique
(Left to right.)

1) Line Diffuser smooths on with fingertips to blur the look of fine lines and wrinkles--anywhere they show.

Apply the Color Correctors alone to target specific concerns, or custom blend with Line Diffuser for more sheer coverage.
2) Red Corrector (Yellow Cuts Red) conceals blemishes, broken capillaries, and brightens.
3) Blue Corrector (Red Cuts Blue (Ashiness)) conceals dark spots, undereye circles, even freckles.

4) Pressed Powder goes on after spot-correcting for smooth, even coverage and lasting FX.



I moje pytanie: czy któraś z Wizażanek miała okazję przetestować tę paletkę? Jak się prezentują kolory, co z konsystencją?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje!


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg estee lauder kit.jpg (27,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg estee lauder kit2.jpg (15,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.