Fanki butów Ecco! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 17:20   #1
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992

Fanki butów Ecco!


Nie znalazłam na forum wątku dla miłośniczek butów marki Ecco , więc postanowiłam takowy założyć
Możemy tutaj się dzielić naszymi doświadczeniami związanymi z tą marką.
Ich buty są proste, delikatne, mają w sobie urok

Pierwsze buty Ecco dostałam jakieś 7 lat temu i służyły mi przez następne cztery! Przetrwały nawet jeden sezon zimowy, kiedy to użytkowałam je niezmordowanie w śniegu Nie przeciekały, nic się nie odklejało i co najważniejsze były WYGODNE! Po czterech latach wypłowiały jedynie miejsca, w których nie było skóry, a zamszowe wstawki.

Kolejna para była niestety niewypałem w porównaniu do pierwszych .. Były oczywiście wygodne, ale przetrwały bodajże tylko wiosnę i jesień i zaczęły bardzo przeciekać. Wiadomo, że skórzane buty w pewnym momencie mogą przeciekać, te niestety zaczęły szybko.

Trzecią parę zakupiłam wiosną zeszłego roku, na jesieni sprawowały się znakomicie, więc mam nadzieję, że jeszcze trochę mi wytrzymają. Uwielbiam buty Ecco, bo gdy po kilku dniach 7 godzinnego stania ubieram je, nogi cudownie przestają mnie boleć
Te trzy pary to były półbuty typowo do codziennego chodzenia w sportowym stylu.
Poza tym moja mama posiada półbuty tej firmy, babcia także

Obecnie zastanawiam się nad zakupem kozaków zimowych, jest to jednak wydatek rzędu 400-500zł i naczytałam się ostatnio nieprzychylnych opinii na temat Ecco, że to nie ta sama jakość, nie ta sama firma, pękają, prują się itp. Chciałabym jednak, żeby przetrwały na pewno więcej niż jeden sezon.
Rozważałam zakup w CCC (ceny rzędu 300zł) .. po przymierzeniu ich wolę chyba jednak dodać te 150zł i mieć coś wygodnego, a nie twardego jak kamień
Może któraś z Was miała do czynienia z kozakami Ecco ?

Poza tym Ecco ma piękne, proste balerinki
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 13:51   #2
halle_berry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Fanki butów Ecco!

Uwielbiam buty Ecco mam dokładnie 6 par. Tylko jedne okazały sie bardzo słabiutkie w dodatku nie uwzględnili reklamacji mimo że z podeszwy odpadł okrąglutki kawałek gumy po krótkim czasie

Ale poza tym są super - zależy na jakie trafisz. Kozaków nigdy nie miałam, mam za to zimowe botki z wełną i chodzę już drugą zimę po największych śniegach i mrozach. Dałam 400zł ale było warto. Ciepłe i wygodne. Fajnie wyglądają na nodze. Miodzio
halle_berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 15:48   #3
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Fanki butów Ecco!

mogę dodać, że w zeszłym roku zakupiłam kozaki ecco i jestem zachwycona są cieplutkie, niesamowicie wygodne, uwielbiam je zakładać i naprawdę polecam. zeszłoroczne śniegi zniosły bardzo dobrze, mam nadzieję, że teraz też tak będzie i na wiosnę zaczynam szukać jakichś wiązanych ecco
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:31   #4
kasix45
Raczkowanie
 
Avatar kasix45
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 51
Dot.: Fanki butów Ecco!

2 lata temu kupiłam sobie cieplutkie kozaki Ecco, w środku owcza wełna -dzisiaj byłam w Ecco i generalnie bardzo się zdziwiłam-kozaki kosztują ok 670zł i nie są ocieplane!

Edytowane przez kasix45
Czas edycji: 2010-12-04 o 22:33
kasix45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 07:56   #5
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Fanki butów Ecco!

Mi się spodobały te buty

http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/d...1001/detail.do

ale raczej nie wydam na nie prawie 400zł... cenią się bardzo..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:38   #6
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Fanki butów Ecco!

Ja mam dużo par butów ecco w tym dwie pary zimowych z gore tex to są buty nie do zdarcia.Pierwsze mam już 6 lat i nic z nimi się nie dzieje są ciepłe, nie ślizgają się i nigdy nie przemokły.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:03   #7
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Fanki butów Ecco!

a ja się zakochałam w tych
http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/d...7034/detail.do


muszę się przejechać do Outletu i zobaczyć co tam maja ciekawego, no i czy te butki tam są, bo to nowa kolekcja chyba...
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 14:12   #8
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: Fanki butów Ecco!

Buty Ecco sa robione ze skory jaka wiec cena m.in. stad, ale tez jakosc i wyglad.
Moj facet ma duzo butow z Ecco, bardzo ladnych, eleganckich i sportowych, ostatnio dostal Biomy do biegania, o ktorych marzyl.
Ja mam podobne buty, ktore dobrze sprawdzily sie juz 2 zime i na wycieczkach po wyzynach itp. Dostalam rowniez kozaki, ale w nich jeszcze nie chodzilam i w tym sezonie juz nie bede

Jesli macie okazje kupic to polecam
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:27   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fanki butów Ecco!

Z pewności te buty są mega wygodne ale wzornictwo średnie ,owszem w ostatnich sezonach się polepszyło ale jakoś brakuje mi w nich fantazji.
Mam kilka par butów sportowych ,lekkie jak piórko i wygodne ,cenowo troche świruja ale polecam przymierzyć w sklepie i kupić na A.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:58   #10
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Fanki butów Ecco!

no tylko na All. cena też wysoka.. 360 zł to ja nie wiem ile one w sklepie kosztują..nigdy nie byłam może faktycznie zobaczę czy w jakimś Outlecie nie mają butów Ecco to może by się za połowę ceny dało kupić a oni jakieś promocje może też kiedyś mają
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 09:18   #11
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Fanki butów Ecco!

a jak jest z rozmiarami? czy się rozchodzą? chcę kupić baleriny Ecco Genova, mierzyłam model Kelly rozmiar 36 i był ok, 37 nieco luźne, zwykle nosze 37 inne baleriny skórzane w tym rozm. już się rozczłapały... a z tego co znalazłam Genova i Kelly maja taka samą dł. wkładki dla rozm. 36. Jest dylemat jak się zamawia on-line i nie chce się później wymienić
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 09:50   #12
venusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Fanki butów Ecco!

Kupiłam buty ecco za 400 zł i teraz tego żałuję, mogłam kupić lepsze za połowę ceny. Nie zostanę fanką ecco :P
venusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 18:52   #13
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Fanki butów Ecco!

Witam! Wiecie może co to za model ? http://imageshack.us/photo/my-images/13/111005193943.jpg/

Edytowane przez kaskrzat
Czas edycji: 2011-10-05 o 18:53
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:27   #14
marko84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Prawda o butach ECCO

Osobiście bardzo odradzam obuwie firmy ECCO.
A zwłaszcza serię BIOM.

Toczę z nimi już dłuższy czas walkę o zwrot pieniędzy za buty które po każdym założeniu farbują skarpetki do tego stopnia że są one nie do doprania.
Oddawałem już buty dwu krotnie na reklamację, której nie uwzględniono gdyż producent zasłania się tym, że w ulotce załączonej do butów była informacja o tym że buty mogą farbować. Opinię na temat nie przyjęcia obuwia na reklamację wystawiali rzeczoznawcy znający tajniki nie widzianej przez nikogo ulotki z rzekomą informacją.
Ja takiej ulotki nie widziałem na oczy i podczas składania reklamacji w sklepie zapytałem sprzedawce czy spotkał się kiedykolwiek z taką ulotką i czy wie że jest w niej informacja o farbowaniu.
Sprzedawca robiąc zdziwioną minę Stwierdza że "takiej ulotki nigdy nie widział i gdyby miał informować klienta o tym, że buty mogą farbować to nikt by ich nie kupił".
Za buty zapłaciłem 464,99zł, a skarpety które do nich zużyłem już dawno przekroczyły wartość obuwia.
Ktoś powie że mogłem zakładać czarne skarpety...! Niestety całą swoją bieliznę sportową mam w kolorze białym (tak po prostu lubię) i wstyd by mi było zdjąć u kogoś buty pod którymi kryły by się niedoprane skarpety.

Moja walka spełzła donikąd mimo kontaktu mailowego z Ecco Polska, która poinformowała mnie że jeśli chce to mogę:
"W tym przypadku ma Pan mozliwosc skorzystania z :

1. IHu (Inspekcji Handlowej);

2. Rzecznika Praw Konsumentów;

3. Polubownego Sądu Konsumenckiego.

Nie jestesmy w stanie ocenic wady Pana butow, dlatego tez opinie wystawiane sa przez profesjonalnych Rzeczoznawców."

Tylko dlaczego mam korzystać z takiej pomocy skoro nie wygram bo rzekomo istnieje jakaś "ULOTKA" i miałbym ponosić ponowne koszty.
Druga sprawa to te trzy formy wymienione wyżej nie obiły by się echem na NIEŚWIADOMYCH KONSUMENTACH płacących spore pieniądze za rzekomo Markowe i Wyśmienite obuwie firmy ECCO.
Skoro ECCO umywa ręce od swoich produktów zasłaniając się "ULOTKĄ" to ja upowszechniam ich małe "oszustwo" na klientach.

ZDJĘCIA SKARPET (założyłem inne niż białe bo szkoda mi było markowych skarpet), które wraz z butami były na moich nogach 2godz i 20min.

LINKI:
http://imageshack.us/photo/my-images...sc09094dp.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/21/dsc09093k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/138/dsc09092l.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc09095bc.jpg/


Zachęcam wszystkich jeśli będą w sklepie obuwniczym w którym znajdują się produkty ECCO i ktoś będzie chciał je kupić ażeby ostrzegli ludzi chcących kupić te obuwie. Niech przeczytają „ULOTKE” Niewidkę i żeby nie liczyli na pozytywne rozpatrzenie jak najbardziej możliwej Reklamacji, gdyż raczej pewne jest że coś się stanie z ich butami. Jeśli nie będą wierzyli, to poproście ich żeby przełożyli zakup na jutrzejszy dzień, a dzisiaj poczytali opinie o jakości tej FIREMKI wpisując w GOOGLE : „opinie o butach Ecco”.

Pozdrawiam Rozważnych Konsumentów.
marko84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:45   #15
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki butów Ecco!

Trzeba odświeżyć wątek Ja co prawda mam tylko jedną parę butów - ten model klik ale są to dla mnie najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam. Mimo iż obcas ma ponad 7 cm. Na pewno jeszcze kiedyś skuszę się na buty Ecco.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2014-06-24 o 20:47
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:47   #16
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Fanki butów Ecco!

Nic nie wyszło z odświeżenia chyba... :P No nic, ja buty ecco bardzo lubię, bo są meeeeeega wygodne i nie obcierają - a jest to bezcenne doświadczenie dla kogoś, komu buty zwykle robiły krzywdę Moja ostatnia zamówiona para to takie botki
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 15:26   #17
k0tia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Fanki butów Ecco!

Hejka,

Właśnie trafiłam na ten wątek, bo rozważam butów Ecco. Zależy mi na wygodzie, bo moje nogi już żadnych butów nie akceptują. Nie wystarczy mi, żeby to była skóra, powinna też to być skóra miękka i oddychająca. Teraz na przecenach widziałam takie buty ecco http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/ec...3357?navId=191 i zastanawiam się, czy nie zaryzykować. Widomo, że cena do najniższych nie należy. Design jak dla mnie jest za skromny, ale po prostu muszę znaleźć obuwie, które moje stopy w końcu zaakceptują. Kto jeszcze jakie doświadczenie ma z butami Ecco? Mówię raczej o balerinach i albo butach na obcasie Z zimowym obuwiem problemu nie mam na razie.
k0tia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 23:16   #18
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Fanki butów Ecco!

Ceny wysokie, w lepszej dostaniesz w fashion house choćby.
sugah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 23:25   #19
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fanki butów Ecco!

Cytat:
Napisane przez k0tia Pokaż wiadomość
Hejka,

Właśnie trafiłam na ten wątek, bo rozważam butów Ecco. Zależy mi na wygodzie, bo moje nogi już żadnych butów nie akceptują. Nie wystarczy mi, żeby to była skóra, powinna też to być skóra miękka i oddychająca. Teraz na przecenach widziałam takie buty ecco http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/ec...3357?navId=191 i zastanawiam się, czy nie zaryzykować. Widomo, że cena do najniższych nie należy. Design jak dla mnie jest za skromny, ale po prostu muszę znaleźć obuwie, które moje stopy w końcu zaakceptują. Kto jeszcze jakie doświadczenie ma z butami Ecco? Mówię raczej o balerinach i albo butach na obcasie Z zimowym obuwiem problemu nie mam na razie.
Hej 😃 mierzylas już te buty? Cała seria touch jest ultra lekka i ma mięciutka wkładke, świetnie amortyzuja, z tym że uwazalabym akurat na ten model ze względu na szycia z przodu, z doświadczenia wiem że najwygodniejsze są gładkie buty, najlepiej się dopasowuje skóra 😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 15:18   #20
k0tia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Fanki butów Ecco!

Mierzyłam i dlatego właśnie zaczęłam rozważać zakup, bo spodobały mi się uczucia nogi w bucie. A wczoraj już nawet kupiłam, zdecydowałam się ze względu na przeceny. Kupiłam ze zniżką 50% te buty, więc stwierdziłam, że nie będę czekać aż mój rozmiar zejdzie.
Powiem Ci, że szycia z przodu zupełnie się nie czuję, jeżeli jest dobry rozmiar. Na razie mam tylko małe otarcia na pięcie, ale wiadomo - nowe buty pierwsze raz założone i bez skarpetek.
Mam nadzieję, że dalej będą dobrze służyć i będą wygodne.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

ja skorzystałam z obecnych promocji i zniżki 50%. myślę, że w fashion house byłoby podobnie. Ocztywiście, jak będę następnym razem w fashion na pewno zajrzę do ecco. Ale jeszcze zobaczę, jak będą sprawowały się moje pierwsze ecco, które teraz nabyłam.
k0tia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 16:52   #21
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Fanki butów Ecco!

Oj, widzę,iż wątek się zakurzył...

No ja akurat miałam w sumie 3 pary butów ecco i wszystkie były fantastyczne i mega wygodne. W jednych połsportowych chodziłam nawet 5 lat. No i tera potrzebuję zakupić buty casualowe wygodnie do biegania z dzieciakami na spacery. Wpadły mi w oko te:
http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/s7...5?group=search

wersję całą czarną. Oczywiście nie mam gdzie przymierzyć więc muszę zaryzykować on-line. Tylko zastanawia mnie to, iż jest to seria młodzieżowa i nie wiem czy on trzyma rozmiar tak jak serie damskie. Normalnie noszę 39 ale jakoś buty z ecco miałam 38. Tak myślę by te zamówić 39 czyli normalnie tak jak noszę w innych sklepach. Czy ktoś może miał te buciki? Wygodnie?
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 18:35   #22
eerhydyhd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Fanki butów Ecco!

Nie polecam, buty strasznie słabe, na forum widzę większość prcowników firmy promują produkt,

Buta nie można uzywać po 2 miesiącach od zakupu.
firma nie uznaje reklamacji i wykręca sie bezsensownym tłumaczeniem, na potwierdzenie załączam zdjęcie zgłoszenia reklamcji
https://drive.google.com/file/d/0B9k...ew?usp=sharing

eerhydyhd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:19   #23
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Fanki butów Ecco!

Fanką bym siebie nie nazwała ale lubię ich buty. Mam co prawda tylko jedną parę ale są mega wygodne i stabilne. Posłużą mi pewnie jeszcze kilka lat.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-04 14:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.