księżniczkowatość ;) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 15:55   #151
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: księżniczkowatość ;)

Aninek, ja właśnie wcinam jabłecznika i czuję, że jestem coraz większą księżniczką Żartuję, spokojnie mi mijają święta, bez szaleństw jedzeniowych A w środę znowu do szkoły i dalszy ciąg zmagania się z różnymi osobami...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:48   #152
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: księżniczkowatość ;)

JESTEM ZŁA! ZŁY JEST KAŻDY ATOM MOJEGO CIAŁA!
Nie potrafię, nie potrafię inaczej. Chciałabym być taka jak wcześniej. Co ja poradzę na to, że rozmawiając z nim widzę tylko jego i tą małpę z blon odrostami z którą się całował. Co z tego, że z nim jestem skoro nie potrafię być w stosunku do niego taka sama jak wcześniej. Włączył przycisk księżniczki. Przykro mi ale aż chce sie powiedzieć to co było już nie wróci...

A jeśli chodzi o życzenia to hmmm nie musiałam długo czekać na reakcję za kilka sekund przyszedł sms: Oooo (tu moje imię ) Wow dziękuję bardzo i życzę wszystkiego dob rego. Wesołych świąt. Pozdrawiam

i to wystarczyło by nie odpowiadać swojemu chłopakowi, który potrzebował aż 30 min na odpisanie mi, przez całą dobę, na to żeby iść na balety i poznać Kondrada i żeby wywrócić sobie wszystkie poukładane sprawy. Wiosenny bałagan...
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:01   #153
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: księżniczkowatość ;)

Na bałagan w sercu/uczuciach nie tylko Ty narzekasz
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:10   #154
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: księżniczkowatość ;)

To kiedy sprzątamy?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:35   #155
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: księżniczkowatość ;)

Wiosenne porządki
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:49   #156
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez villain Pokaż wiadomość
Krok pierwszy za mną- już wiem, że nie można zawsze udawać zimnej i obojętnej, wiecznie czekać aż rycerz zakocha się we mnie na śmierć i życie, i będzie walczył o moje względy. Chyba jednak trzeba najpierw jakoś delikatnie okazać mu zainteresowanie. Tylko jakoś nie mogę się przemóc, i jak już przyjdzie co do czego to zgrywam bryłę lodu i nawet nie patrzę mu w oczy. W takim razie tenże właśnie rycerz zainteresował się inną księżniczką, taką która w pewien sposób ma na czole napisane: jestem ogromnie przyjacielska i otwarta na Twoje propozycje.
Ale ja wpadłam już chyba po uszy. I chyba nie zrezygnuję tym razem tak łatwo...

Nie mam już 15 lat, a nadal nie wiem, jak postarać się o mężczyznę. Czy macie dla mnie Drogie Wizażanki jakiekolwiek rady, czy z takimi Królowami Śniegu nie da się już nic zrobić?

jestem dokładnie taka sama. nie umiem okazać moich uczuć i przez to wiele tracę. nie wiem naprawdę co ci poradzić. chyba jedyne to w końcu się przełamać ale niestety to nie łatwe
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:10   #157
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez chemiczna_ Pokaż wiadomość
jestem dokładnie taka sama. nie umiem okazać moich uczuć i przez to wiele tracę. nie wiem naprawdę co ci poradzić. chyba jedyne to w końcu się przełamać ale niestety to nie łatwe

Najtrudnioejszy pierwszy krok... Później... (resztę znacie)
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 18:38   #158
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: księżniczkowatość ;)

I was born in another world
strictly connected to a piece of my mind
nothing more than a little land
it is a small cradle where I'm a kid
I am the Princess in there,
nothing wrong in my fantasy world.

__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:18   #159
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: księżniczkowatość ;)

Ech, dziewczyny A ja w nocy się naprocentowałam, przez kilka godzin nie myślałam i wyszalałam się do upadłego, wytańczyłam za wszystkie czasy... A kiedy tylko położyłam się do łóżka znowu we mnie coś pękło Ryczałam drugie pół nocy... Ale księżniczkowatość to bardzo dobra maska dla świata, innych ludzi...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:33   #160
kwiatuszek5
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 126
Dot.: księżniczkowatość ;)

No ja jestem wymagajaca
__________________
*Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,
że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie*

Edytowane przez kwiatuszek5
Czas edycji: 2010-04-23 o 22:01 Powód: .
kwiatuszek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:36   #161
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: księżniczkowatość ;)

Przylaczam sie do waszego grona dziewczyny.Mam chyba jakies wymagania z kosmosu,bo zawsze znajde u faceta jakis powod by go "skreslic" A gdy juz ktos mi sie naprawde spodoba,zaslaniam sie pod maska,boje sie odrzucenia... dlatego Ci "wybrancy" przewaznie dosc szybko rezygnuja... na okolo jest przeciez tyle latwiejszych dziewczyn.po co maja sie zajmowac mna..
Dodam jeszcze,ze ostatniego zwodzilam ponad rok. chyba jestem w tym mistrzynia.. jednak ost poznalam kogos i o dziwo to ja pierwsza wyszlam z propozycja spotkaniatrzymajcie kciuki.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 21:37   #162
kwiatuszek5
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 126
Dot.: księżniczkowatość ;)

__________________
*Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,
że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie*

Edytowane przez kwiatuszek5
Czas edycji: 2010-04-23 o 22:02 Powód: .
kwiatuszek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:42   #163
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek5 Pokaż wiadomość
A ja zwodze jednego kolesia juz 2 lata ale kompletnie mi na nim nie zależy i nic soba nie reprezentuje Moj problem Tkwi w tym, ze szukam kogos wyksztalconego, ladnego i ułożonego, kogos kto wie co chce robic w zyciu.
nie to moj jest przeciwienstwem... szczerze przyznam ,ze to wspanialy facet,kiedys za dzieciaka przyznam nawet ze bylam w nim zauroczona...
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:44   #164
kwiatuszek5
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 126
Dot.: księżniczkowatość ;)

Zalezy
__________________
*Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,
że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie*

Edytowane przez kwiatuszek5
Czas edycji: 2010-04-23 o 22:02 Powód: .
kwiatuszek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:50   #165
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: księżniczkowatość ;)

oj a mnie ktos spontaniczny,wygadany,zab awny,opiekunczy i kochajacy z calego serca

ogladalam dzis "dlaczego nie " na dvd i zakochalam sie w zakoscielnym;d tzn w charakterze jego postaci... mmm.. szkoda,ze nie mozna kupic faceta przez internet;d
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:03   #166
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ogladalam dzis "dlaczego nie " na dvd i zakochalam sie w zakoscielnym;d tzn w charakterze jego postaci... mmm.. szkoda,ze nie mozna kupic faceta przez internet;d
uwielbiam ten film chociaz to taka bajeczka...
a postac zakoscielnego.... rozplywam sie jak go tam widze
ale tacy faceci nie istnieja
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:08   #167
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: księżniczkowatość ;)

Eh... oto ja. Księżkiczka jak malowana.
Każdy nie jest dobry (nie goli się wystarczająco często, jest zaborczy, dziwnie wyglada), a jak już jakiś mi sie podoba to jest nieosiągalny (nie ta liga ). Albo gorzej, jak wymarzony chłopak wkońcu zwróci na mnie uwagę to ja go odpycham, BO ma "dziwny" nos albo coś równie absurdalnego. Najczęściej z daleka wygląda lepiej niż "z bliska".

I siedze po uszy w romansach, i czytam.
Na marzeniach o chłopaku się kończy.

Ma ktoś radę na to? Dlaczego jedna głupia wada skreśla całego chłopaka?
__________________
Jak zmieniamy świat?
Wystarczy co jakiś czas spełnić dobry uczynek
("Evan Almighty")

To bardzo niebezpieczne zaglądać głębiej kobiecie w serce.
Mikołaj Gogol

Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:19   #168
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: księżniczkowatość ;)

Wszystko sprowadza się do jednego - niskie poczucie wartości i lęk przed odrzuceniem. To prowadzi do chęci wyeliminowania sytuacji, kiedy możemy zostać zranione i poniżone. Drogą, jaką wybieramy aby to osiągnąć, jest maska lodowej księżniczki. Ale to niczego nie rozwiązuje. Bo w środku nic nie zmienia się na lepsze, dochodzi cierpienie przez samotność, frustracja, że może nie zachowałyśmy się fair w stosunku do kogoś, plujemy sobie w brodę, że zmarnowałyśmy kolejną szansę i zniechęciłyśmy kogoś, komu naprawdę zależało. I jeszcze bardziej pokrywamy się lodem.
To taki nałóg. Przynajmniej dla mnie.
Za dużo osób ma taki problem...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:50   #169
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: księżniczkowatość ;)

czytam tak Was i moja ksiezniczkowatosc chyba wynika zupelnie z czego innego...

co prawda boje sie ze komus moge za bardzo bardzo zaufac... a on mnie zrani... ale nie w fazie wstepnej ; )


a czemu oni maja latac?
to chyba wynika z egoizmu : )

mimo wszystko, potem juz mozna na mnie liczyc i nie boje sie panicznie zranienia xD


a zdarza mi sie "olewac" nie tylko facetow.. ale to chyb wynika z charaktru.. i robie to zupelnie niechcacy, ale sie staram : )

i jak mi na kims zalezy.. -nie od razu na potencjalnym kandydacie na przyszlego meza - to umiem chyba narazic korone ; )
np teraz odezwalam sie i przeprosilam bo wiem ze troche mojej winy bylo


a tak od razu skreslac kogos... yhh
nie bede nic mowic bo przeciez Wy same tego w glebi duszy nie chcecie

pozdrawiam ;*
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 12:44   #170
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez Moi16 Pokaż wiadomość
a jak już jakiś mi sie podoba to jest nieosiągalny (nie ta liga ).
Co to znaczy nie ta liga? W momencie kiedy tak myślisz sama sieb ie blokujesz. Nie dajesz sobie nawet szansy. Co to ma znaczyć nie ta liga? Taka jak każda inna. Trzeba tylko zacząć wierzyć w siebie. Wkurza mnie to, że zawsze sięgamy po produkt 2 jakości. nib y dlaczego? Stać nas przecież na ekstra klasę ja się dopiero uczę to stosować. Kiedyś moje kompleksy mnie blokowały ale jakoś przestały gdy to właśnie mi kolega powiedział że ja jestem nie z tej ligi i że w życiu by nie śmiał nawet do mnie startować bo by się b ał że go zmiażdżę spojrzeniem. A jakoś wcale super ekstra hiper seksi się nie czułam.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:51   #171
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Co to znaczy nie ta liga? W momencie kiedy tak myślisz sama sieb ie blokujesz. Nie dajesz sobie nawet szansy. Co to ma znaczyć nie ta liga? Taka jak każda inna. Trzeba tylko zacząć wierzyć w siebie. Wkurza mnie to, że zawsze sięgamy po produkt 2 jakości. nib y dlaczego? Stać nas przecież na ekstra klasę ja się dopiero uczę to stosować.
Zgadzam się w 100%,mądrze napisane!!Tez się tego uczę-uczę się nie myśleć:"Taki świetny facet nie jest dla mnie",bo niby dlaczego nie?Nie jestem jakaś ułomna,gorsza czy upośledzona...Do boju koleżanki-księżniczki(no może nie do końca dosłownie,ale...)
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:57   #172
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: księżniczkowatość ;)

tez mam czesto takie mysli "nie ta liga"... no i dziala to jako samospelniajaca sie przepowiednia... nie wierze ze moglabym spodobac sie Takiemu facetowi. ale u mnie wynika to z odwiecznych kompleksow.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:03   #173
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: księżniczkowatość ;)

Martinka a kto nie ma kompleksów?Trzeba tylko z nimi walczyć-nie przejmować się...Wiosenne porządki czas zacząć
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:36   #174
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: księżniczkowatość ;)

Ja podobnie jak jedna z wizażanek napisala,nawet bylabym gotowa na zwiazek z jakims facetem,tylko,ze nie ma z kim .I to jest ten moj aktualny problem.Na mojej drodze w ogole nikt sie nie pojawia.A wiecie czemu?Robie pedagogike a w grupie i na wydziale same dziewczyny,pracuje w przedszkolu-same kobietki.I jak tu znalezc kogokolwiek?
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:35   #175
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Wszystko sprowadza się do jednego - niskie poczucie wartości i lęk przed odrzuceniem. To prowadzi do chęci wyeliminowania sytuacji, kiedy możemy zostać zranione i poniżone. Drogą, jaką wybieramy aby to osiągnąć, jest maska lodowej księżniczki. Ale to niczego nie rozwiązuje. Bo w środku nic nie zmienia się na lepsze, dochodzi cierpienie przez samotność, frustracja, że może nie zachowałyśmy się fair w stosunku do kogoś, plujemy sobie w brodę, że zmarnowałyśmy kolejną szansę i zniechęciłyśmy kogoś, komu naprawdę zależało. I jeszcze bardziej pokrywamy się lodem.
To taki nałóg. Przynajmniej dla mnie.
Za dużo osób ma taki problem...
jej jak to dobitnie i dokładnie określiłaś. Tak właśnie się czuję. Czytałam to i coś we mnie pękało...
We mnie ta księżniczkowata 'otoczka' zagościła na tyle by w ogóle skreślić w swoim życiu słowo związek i wszelkie podobne...
Nie mam faceta od 1,5 roku... wszyscy pytają: ale jak to? czemu? Ty?
Moja mama nawet stwierdziła, że pod tym względem strasznie się zmieniłam. Wczesniej nie miałam z tym problemów.
Z jedne strony nikt mi się nie podoba, nikt nie porafi przykuć mojej uwagi na dłużej, zawsze jest jakieś coś, co automatycznie eliminuje jakiekolwiek próby nawiązania kontaktu...
Z drugiej strony to wszytsko dzieje się chyba przez to, że wydaje mi się, że to ja nigdy nie dorównam drugiej stronie... że jeśli nawet jakakolwiek znajomość by się rowinęła to i tak szybko się skończy... że w tym wszytskim będzie więcej cierpienia, wstydu, irytacji... (może dlatego też tak rygorystycznie patrze na facetów - nie wiem)
Czasem wydaje mi się, że żebym z kimś była muszę strasznie się zmienić... w każdym tego słowa znaczeniu... zaczynając od wizualnej strony, a kończąc na charakterze. 'Przecież jak on zauważy to, to, to i to, to to...t....t.... to napewno zdepcze mnie z wielką satysfakcją'... i chyba automatycznie ja 'depcze', 'skreślam' i niszczą każde kolejne znajomości, których nawet nie biora dlatego pod uwagę.

Trudne. Ale prawdziwe.

a jesli o cytaty chodzi... to właśnie mi się nasunęło:
'deep inside we'll never be anything other than lonely.'

__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:53   #176
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: księżniczkowatość ;)

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Co to znaczy nie ta liga? W momencie kiedy tak myślisz sama sieb ie blokujesz. Nie dajesz sobie nawet szansy. Co to ma znaczyć nie ta liga? Taka jak każda inna. Trzeba tylko zacząć wierzyć w siebie. Wkurza mnie to, że zawsze sięgamy po produkt 2 jakości. nib y dlaczego? Stać nas przecież na ekstra klasę ja się dopiero uczę to stosować. Kiedyś moje kompleksy mnie blokowały ale jakoś przestały gdy to właśnie mi kolega powiedział że ja jestem nie z tej ligi i że w życiu by nie śmiał nawet do mnie startować bo by się b ał że go zmiażdżę spojrzeniem. A jakoś wcale super ekstra hiper seksi się nie czułam.
Po prostu Ten facet jest tak przystojny i oblegany przez kobiety, że ja jak to widze odrazu odpuszczam. Nie lubie takich wyścigów o chłopaka. Pomimo, że jest On bardzo sympatyczny i dobrze wychowany. Sportowiec, mistrz Polski. Ostatnio jak powiedziałam siostrze, że Tacy chłopcy albo są zajęci, albo nie szukają dziewczyny (zapatrzeni w sport), albo są przez nie oblegani. Pukneła się na to w czoło i powiedziała żem głupia

Btw. na dodatek jest starszy o dwa lata.
__________________
Jak zmieniamy świat?
Wystarczy co jakiś czas spełnić dobry uczynek
("Evan Almighty")

To bardzo niebezpieczne zaglądać głębiej kobiecie w serce.
Mikołaj Gogol

Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:21   #177
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: księżniczkowatość ;)

Moi a tak szczerze-dlaczego nie chcesz spróbować?Nie mówię,że to am być regularny podryw czy coś ale jakieś uśmiechy, flircik...To dodaje życiu uroku(podobno)
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:21   #178
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: księżniczkowatość ;)

Moi16... a czemu nie mogłoby być tak, że to Ty byłabyś 'oblegana' przez właśnie tego faceta?
Może, brzydo mówiąc, jemu wisi cała ta reszta rzucających się kobiet?
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:47   #179
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: księżniczkowatość ;)

Moi, przez grzecznosc nie bede sie spierac z Twoja siostra

a serio, bo to wyzej to zart byl, mistrz polski to taki sam czlowiek jak kazdy inny, no moze bardziej zajety
ale jak kazdy potrzebuje bliskosci drugiej osoby i to takeij ktorej podoba sie nie dlatego ze jest mistrzem tylko dlatego ze jest
kto nie gra nie wygra - sprobuj
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:52   #180
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: księżniczkowatość ;)

Zgadzam się-kto nie gra,nie ma szans wygrać...A jak to nie przekonuje,to może te słowa(Van Gogha):"Czymże byłoby życie,gdybyśmy nie mieli odwagi czegokolwiek próbować..."
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.