Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 19:50   #1201
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
kina2807 najlepiej jak udasz się na lobby biuściastych: http://biusciaste.prv.pl/ i tam dziewczyny pomogą ci dobrać ideanie tówj rozmiar i będziesz mogła zobaczyć jaki model jak leży A tak ogólnie polecam millie i rio - ja je uwielbiam. Pollyanna jest też fajna
dzieki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:55   #1202
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
A jakiej karty używałaś? Na pewno można nią płacić?
MasterCard kredytowa Na pewno można, bo z tego zaaferowania dzwoniłam do banku i mi powiedzieli, że faktycznie ktoś próbował ściągnąć należność, ale bezskutecznie i pewnie zły numer podałam, ale sprawdzałam, i podałam dokładnie taki, jak mi powiedzieli, żebym podała... Więc nie wiem o co chodzi Jeszcze jutro spróbuję do nich zadzwonić Eh, aż mnie serce boli, jak sobie pomyśle, że mój staniczek mógł już dzisiaj do mnie iść, ale nie może
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:00   #1203
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
misia ja bym jednak wzięła większą miseczkę
bo skoro teraz ten jest dobry, to w obwodzie rozmiar mniejszym miseczka ta sama będzie za mała
a jeszcze jak cię ten obwód ściśnie, wszystko wróci na swoje miejsce, czyli do miseczek to już wogóle może się okazać zbyt mały
No niby tak, miseczka w 70E i 65FF jest na 94cm w biuscie, a ja mam 92-93, wiec w sumie zastanawialam sie czy wziac 65F, czy FF, zdecydowalam sie jednak na te ciut wieksza miseczke, zeby sie w nia poupychac.
Wszystko sie okaze, jak staniczki dojda. Jesli beda za male, to wymienie na wiekszy rozmiar. Zastanawiam sie tylko, czy ten sklep, w ktorym je kupilam jest tak samo szybki jak Naturalfigures, w tym nowym plusem jest to, ze w przypadku wymiany na inny nie musze placic za wysylke tego wymienionego biustonosza do mnie.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 10:56   #1204
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

no to ja robie kolejne podejscie, tym razem freya zeta 32F + stringi z ebayi jesli uda sie w jakiejs rozsadnej cenie wylicytowac to freya arabella 30G Zobaczymy co z tego wyniknie, tak poza konkursem jestem w szoku jak szybko przyszedl do mnie tamten stanik z Anglii, zamowilam go w zeszly czwartek, a wczoraj juz byl u mnie
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 11:06   #1205
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja mam info od Undercover Lingerie, z dzis wyslano do mnie przesylke. Mam nadzieje, ze dojdzie do soboty. Straszne jest to czekanie . Tym bardziej, ze wlasciwie nadal nie wiem na pewno jaki nosze rozmiar, wiec nie jestem pewna, czy to, co zamowilam, bedzie pasowalo.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:03   #1206
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

też nie mogłam uwierzyć w to że tak szybko miski się wypełniły, zwłaszcza że jestem bardzo szczupła i naprawdę nie widzę jakichkolwiek bułek pod pachami czy gdzie indziej. Skąd to migruje to nie wiem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:15   #1207
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też nie mogłam uwierzyć w to że tak szybko miski się wypełniły, zwłaszcza że jestem bardzo szczupła i naprawdę nie widzę jakichkolwiek bułek pod pachami czy gdzie indziej. Skąd to migruje to nie wiem
Agus nie wazne skad, wazne, ze migruje i daje takie oszalamiajace efekty

ja po wyplacie tez zamawiam swoj pierwszy dobrze dobrany stanik, bedzie to Freya Rio albo Millie
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 14:25   #1208
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny a co myslicie o tym La Senza 5-wayx bra ?
http://www.lasenza.com/eng/lingerieGuide/braStyles.cfm
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:50   #1209
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

TZ oznajmil, ze moge sobie juz teraz pozwolic na zamowienie, wiec musze sie dzisiaj wziasc za to zanim zmieni zdanie. :P
I mam problem, bo nie wiem jaki i w jakim rozmiarze. Skoro inferno jest bardzo obcisle i nie nalezy chyba do rozciagliwcow, to wiem, ze obwod biore 65. Ale z miseczka mam problem. Nie wiem czy to wina modelu inferno czy w ogole wszystkie beda podobne, ale mam wrazenie, ze pomimo, ze moje obwody zgadzaja sie z 65E, to miseczka moglaby byc mniejsza. Nic mi nie migruje, ramiaczka za bardzo po boku i nie przestaje bolec, no i lekko oddstaje miseczka wzdluz wewnetrzego szwa. Acha, i wciaz od dolu biust nie zaczyna sie od fiszbin, tylko moge tam zmiescic palec.
Gdyby byla mniejsza, moze robilaby minimalne buly, ale wolalabym to niz to co teraz mam. Na zdjeciach kropki np o wiele lepiej lezal niz u mnie, bo miseczka wlasnie byla mniejsza.
Teraz nie wiem. CHyba zamowie 65E i 65DD. Ale w sumie DD jest niby o kilka centymetrow za male, ale moze koronkowe takie jak tango sa bardziej rozciagliwe. Co myslicie? Czy ktoras tu ma tango lub tango II?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:53   #1210
mysia178
Raczkowanie
 
Avatar mysia178
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
GG do mysia178
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Przyszłam się podzielić moją radością z nowego, dobrze dobranego stanika

Tak cały czas śledziłam ten wątek i mnie wciągnęła ta stanikowa rewolucja Dziś dotarł do mnie staniczek 70F miękki Gai i mimo trudnych początków pt. "Gdzie mój biust sie schował?" to teraz jest tylko lepiej Nie wiedziałam, że mam takie duże cycki do dzisiejszego dnia Jednym słowem stary stanik (75C) może mi śmiało robić za osłonkę na sutki Nigdy nie miałam chyba takich kształtnych piersi bez stanika jak teraz, gdy zdejmę ten Zresztą macam się co chwila, bo nie wierzę, że mam go na sobie, nic nie czuć, nic mi się nie przesuwa, po prostu luksus

agta85 wielkie dzięki za uświadomienie w tej materii, gdyby nie Ty i nie ten watek dalej bym żyła w ciemnocie

Swoją droga teraz się chyba dopiero zacznie i u mnie polowanie na staniki
__________________
"Kobieta powinna być ciut brzydsza od anioła, a mężczyzna ciut piękniejszy od diabła"

mysia178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:05   #1211
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a ja mam pytanie.. czy te "przedłuzki" mozna tez stosować zeby zmniejszyć obwod? i gdzie to mozna kupic? :P
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 19:13   #1212
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie.. czy te "przedłuzki" mozna tez stosować zeby zmniejszyć obwod? i gdzie to mozna kupic? :P
Moim zdaniem nie ma sensu używać przedłużki dla zmniejszenia obwodu.. W jaki sposób właściwie dałoby się to zrobić? Nie rozumiem..

Mnie się wydaje, że w pasmanterii.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:57   #1213
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma sensu używać przedłużki dla zmniejszenia obwodu.. W jaki sposób właściwie dałoby się to zrobić? Nie rozumiem..

Mnie się wydaje, że w pasmanterii.
no nie wiem własnie dlatego pytam myslalam, ze moze da sie to jakos tak doczepic ze obwod sie skroci czy cos
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:55   #1214
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny a spicie w staniku?
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:30   #1215
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez anamnezis Pokaż wiadomość
Dziewczyny a spicie w staniku?
Ja na razie nie, ale jak tylko zaopatrzę się w dobrze dopasowany stanik będę spać. (w moim callym obwód się rozciągnął, że fiszbiny zaczęły się wbijać) Pomaga to w nadawaniu biustowi ładnego, jędrnego kształtu, bo zapobiega naciąganiu się skóry, a biust jest cały czas dobrze ułożony ( i nie szwęda się po łóżku jak to ktoś na LB określił).
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:52   #1216
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ja na razie nie, ale jak tylko zaopatrzę się w dobrze dopasowany stanik będę spać. (w moim callym obwód się rozciągnął, że fiszbiny zaczęły się wbijać) Pomaga to w nadawaniu biustowi ładnego, jędrnego kształtu, bo zapobiega naciąganiu się skóry, a biust jest cały czas dobrze ułożony ( i nie szwęda się po łóżku jak to ktoś na LB określił).
Nie wiem czemu wiadomosci mi sie nie wysylaja. Juz 3 raz probuje.
Ja spie w staniku od jakichs 3 tygodni
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:58   #1217
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Spać w staniku?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 23:12   #1218
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Spać w staniku?
dla mnie to też nieco dziwne może dlatego, że jestem małobiuściasta generalnie traktuję sen jako odpoczynek dla całego ciała, nie lubię spać w rzeczach, muszę mieć wygodnie - stanik zdecydowanie by mi to utrudniał
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 23:16   #1219
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
dla mnie to też nieco dziwne może dlatego, że jestem małobiuściasta generalnie traktuję sen jako odpoczynek dla całego ciała, nie lubię spać w rzeczach, muszę mieć wygodnie - stanik zdecydowanie by mi to utrudniał
Tez sie balam, ze fiszbiny mnie beda uwieraly. Ale jest super.

Tu mozna poczytac jakby ktos chcial:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...140526&v=2&s=0
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 23:20   #1220
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
dla mnie to też nieco dziwne może dlatego, że jestem małobiuściasta generalnie traktuję sen jako odpoczynek dla całego ciała, nie lubię spać w rzeczach, muszę mieć wygodnie - stanik zdecydowanie by mi to utrudniał
moja mama jest biuściasta i spi bez stanika. Jak Ty traktujemy sen jak odpoczynek dla calego ciala i spimy w luznych pizamkach
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 23:27   #1221
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie wyobrażam sobie spania w staniku. I nie chodzi tu o wygodę, bo nie zdazyło mi się nosić niewygodnego stanika ( dotyczczas wszystkie, które noisąłm, były za duże, bo ja bardzo małobiuściasta jestem), po prsotu, do snu to ja lubię ząłożyć jakąś seksowną koszulkę nocną, a nie się w stanik, majtki czy skarpetki ubierać.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 06:53   #1222
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Hmmm, a ja tak mysle ze jesli bedziemy nosic na sobie stanik 24 godziny, to te sciegna czy jak im tam co podtrzymuja biust zupelni sie rozleniwia... wiec spie bez stanika, i rano tez troche chodze bez niego.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 07:19   #1223
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Wydaje mi sie, że piersi są podtrzymywane głównie przez skórę; brak w nich mięśni czy ścięgien. Co do spania w staniku to zdarza mi się czasami. Myślę, że przy dużym biuście jest sens spać w staniku. Przy mniejszym biuście w pozycji leżącej nie działa na niego zbyt intensywna siła, która mogłaby spowodować jego obwiśnięcie.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:25   #1224
martarr
Raczkowanie
 
Avatar martarr
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 257
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

hej dziewczyny z mich obliczeń wynika że powinnam nosić 60 D czy wiecie gdzie można kupić taki stanik tylko że zagraniczne strony mnie nie ratują bo nie umiem na nich niestety kupowac:/ jej jak ja bym chciała mieć dobrze dobrany stanik a wszystko dzięki temu wątkowi :p
martarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:28   #1225
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez martarr Pokaż wiadomość
hej dziewczyny z mich obliczeń wynika że powinnam nosić 60 D czy wiecie gdzie można kupić taki stanik tylko że zagraniczne strony mnie nie ratują bo nie umiem na nich niestety kupowac:/ jej jak ja bym chciała mieć dobrze dobrany stanik a wszystko dzięki temu wątkowi :p
jak chcesz to na serwisie takim jak ebay moge Ci pomoc, w sklepach internetowych nie jestem pewna ale chyba wysylaja na adres zarejestrowany do karty (mam taka do zakupow z mbanku) poza tym jest drozej
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:29   #1226
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie.. czy te "przedłuzki" mozna tez stosować zeby zmniejszyć obwod? i gdzie to mozna kupic? :P
Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
no nie wiem własnie dlatego pytam myslalam, ze moze da sie to jakos tak doczepic ze obwod sie skroci czy cos
Nie wiem, o co konkretnie ci chodzi, o zapobiegniecie rozciaganiu, czy zwezenie obwodu, ale sa na to sposoby.
Jesli chcesz obwod zmniejszyc (metoda sprawdzona), to najlepiej bedzie jesli zaszyjesz stanik na bokach. Zwykle w miejscu gdzie miseczka sie konczy, a zaczyna ten pasek obwodu z zapieciem (gdzies pod pacha) jest pionowy szew. Zlap tam matrial, tyle samo z prawej i z lewej strony i zszyj. Dziki temu stanik straci pare centymetrow w obwodzie.

Jesli chcesz zrobic cos, zeby obwod sie nie rozciagal (metoda niesprawdzona, tylko o tym czytalam). Jesli masz stanik o obwodzie np. 65cm, ale on bardzo sie rozciaga i jest za luzny musisz w pasmanterii kupic nierozciagliwa tasiemke, jakas w kolorze stanika i podszyc stanik od wewnetrznej strony. Najlepiej nie na calym obwodzie, bo troche rozciagliwosci stanik musi miec, ale a przyklad tylko na odcinku od miseczek do zapiecia.


A jesli o spanie w staniku chodzi to - "Nigdy w zyciu". Sypiam nago, nie potrafie spac w ubraniu, bo sie dusze, gdybym ubrala stanik, musialabym ubrac rowniez inne czesci garderoby.

Bielizna w lozku? Tak, ale tylko w celach rozrywkowych, nie po to, zeby w niej spac.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:40   #1227
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez martarr Pokaż wiadomość
hej dziewczyny z mich obliczeń wynika że powinnam nosić 60 D czy wiecie gdzie można kupić taki stanik tylko że zagraniczne strony mnie nie ratują bo nie umiem na nich niestety kupowac:/ jej jak ja bym chciała mieć dobrze dobrany stanik a wszystko dzięki temu wątkowi :p
Są polskie sklepy internetowe. Między innymi intimo4you; peachfield; karoline; melissa. Angielskie staniki pojawiają się w coraz większej liczbie sklepów stacjonarnych. Poza tym jest allegro; można też odkupić od kogoś z Lobby.

http://bellissima.com.pl/strona.php?...9914e58a146394
Tu jest lista sklepów, w których monża dostać Panache. Niestety w tym sezonie (w polskich sklepach) Panache nie ma w swojej kolekcji rozmiaru 60D. Ma pojawić się w kolekcji jesień/zima 2008.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:50   #1228
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ja pomimo jestem malutkobiuściasta to śpie w staniku.
nie potrafie spać bez stanika..
i nie mam też żadnych miekkich czyli takich w typie topu czy bez żadnych usztywnien.

a do mnie dzisiaj doszedł stanik w moim nowym rozmiarze (wsumie nie wiele sie różnił od tego co nosiłam).. ale super wreszcie jest idealny

(szkoda że ma nieodpinane ramiączka no ale stanik za 22zł na allegro z przesyłką to można wybaczyć )
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:53   #1229
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ja sobie nie wyobrazam z kolei spania w staniku, podobnie jak ktoras z poprzedniczek spie w kompletach do spania, albo koszulkach satynowych itp
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:49   #1230
ewaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław/Katowice
Wiadomości: 174
Smile Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Zawsze kupuję staniki w Triumph. Mam nietypowy kształt piersi (nie podobają mi się). Rozmiar jaki noszę to 75C, albo D. Bardzo dużo zależy od fasonu stanika. Nigdy nie mierzyłam i nie wyliczałam jaki rozmiar powinnam nosić. Przed kupnem stanika zawsze go mierzę i sprawdzam czy moje piersi wyglądają w nim ładnie. Dla mnie dobry stanik, to stanik, który posiada mocne ramiączka, nie wrzynające się w ciało i dobrze zabudowany dół oraz dobrze pokrywające miseczki. Piersi leżą wtedy bardzo ładnie. Nie lubię też staników z fiszbinami i wszelkiego rodzaju powiększeniami. Mój biust się do tego nie nadaje. Polecam staniki z triumpha szczególnie te z lini Traction/Sport. Mam też stanik z kolekcji Triumph Space Curves, jest znakomity Polecam
__________________

ewaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.