Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 21:01   #1321
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez anamnezis Pokaż wiadomość
Misia jak dlugo Ty juz nosisz wlasciwy rozmiar? Bo nie wiem czy cos Ci jeszcze moze urosnie No i czy te staniki duzo za duze sa? Tzn czy bardzo sie marszczy? Bo jak tylko troche, to moze wez 30F?
I off top. Czy Ty lubisz HIMa?
Parszywy czas wybralam sobie na dobor wlasciwego rozmiaru, ostatnio troche schudlam (glownie w biuscie chyba ) i gdy dobieralam pierwszy mialam o pare centymetrow wiecej niz teraz. Ten pierwszy prawie wlasciwy to wlasnie Ophelia, "prawie", bo ma troche za szeroki obwod, a nosze go od poltora, dwoch tygodni. Bulki podpaszne sie zmniejszyly, ale czy to zasluga stanika, czy spadku wagi? Nie wiem. Pewnie i tego, i tego po troche.
Te nowe Venus sa stanowczo za duze, Ophelia jest z nierozciagliwej koronki i po wygrzebaniu biustu ze wszystkich zakamarkow troche go opina, Venus jest z koronki lekko elastycznej i miseczki na dole biust opinaja, a gora sterczy i powiewa, biust spoczywa w miseczkach luzno. Dlatego musze je oddac, do zimy juz nie przytyje, a duuuuzo musialabym wygrzebywac, zeby te miseczki wypelnic, no chyba ze udaloby mi sie napachac do mieczek troche tluszczyku z brzucha
Wezme chyba 30F, powinno byc dobre, a jesli bedzie za duze, to tylko odrobine, akurat na ewentualna migracje

Tak, lubie HIMa Ciekawe po czym poznalas
__________________


Edytowane przez misiapisia
Czas edycji: 2008-04-26 o 22:04
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:27   #1322
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a ja mam prośbę: czy mogłybyście mi polecić które staniki są wąsko-fiżbinowe?? Chcialabym jakis zamowic a tak po zdjeciu to ciezko mi ocenic :/ a wiem juz napewno ze takie wlasnie na mnie leza najlepiej
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:38   #1323
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
a ja mam prośbę: czy mogłybyście mi polecić które staniki są wąsko-fiżbinowe?? Chcialabym jakis zamowic a tak po zdjeciu to ciezko mi ocenic :/ a wiem juz napewno ze takie wlasnie na mnie leza najlepiej
Ogólnie większość stanikow freyi, poniżej GG jest wąskofiszbinowa
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 12:21   #1324
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ogólnie większość stanikow freyi, poniżej GG jest wąskofiszbinowa
super dziekuje bardzo za szybka odpowiedz
w takim razie zamawiam freyie
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:14   #1325
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Wiecie, narzekałam na to inferno, a moja mama zamówiła sobie 70G, na nią za małe. Ubrałam, na mnie z kolei jest idealne, chociaż oczywiście za duże w obwodzie (ale ponoszę na ostatniej haftce póki się nie naciągnie). Kształt daje ładny, zaokrąglony, nie spłaszcza zbytnio piersi a i dekolt ładny Czyli wygląda na to, że po prostu 60G było dużo za małe..

Nawiasem, mówiąc o granicach rozciągliwości materiału, z ciekawości wzięłam stanik 70B mojej babci i zmierzyłam - po naciągnięciu 90-kilka cm... Podczas gdy ona pod biustem ma mniej niż ja.

(Tak, nawracam rodzinkę )
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:36   #1326
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
każdy stanik musi się trochę 'uleżeć' pod wpływem noszenia, zobaczysz paru dniach
czy on ma fiszbiny?
bardzo jestem ciekawa Twojej migracyjnej relacji, ponieważ mamy podobne wymiary
możesz chociaż wkleić jakiś link do tego modelu?
Ma,ma fiszbiny.
I mnie dziwi trochę,jak one działają na tą migrację,myślałam,że będą mi 'zbierać' do środka,ale one są jak dla mnie troche za szerokie,żeby zbierać cokolwiek i pierś wydaje się nadal rozlewać troszkę
A oto link - http://www.figleaves.com/uk/product....-p450413-front
Ile nowych staniczków od wyboru :< jak ja zamawiałam to był tylko ten w dwóch kolorach.Yh -_-'
Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje, ze mały biust nie migruje bo jak jest go mało to nie ma za bardzo gdzie i po co uciekać mieści sie w miseczce, a czasem to wrecz mogłby w niej grać w piłke przynajmniej u mnie jak dopasuje stanik do wiekszej piersi
Ja mam z moim biustem tak,że jest strasznie rozlany,jak reszta mleka w woreczzku - dużo miejsca,a za mało wypełnienia.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:11   #1327
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Wezme chyba 30F, powinno byc dobre, a jesli bedzie za duze, to tylko odrobine, akurat na ewentualna migracje

Tak, lubie HIMa Ciekawe po czym poznalas
No tez tak wlasnie mysle
Poznalam po rozmiarze stanika

Pytanie. Co jest nie tak na tym zdjeciu?
http://images.drct2u.com/content/pro...-37&doZip=true
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 19:25   #1328
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ło mamo jakie buły podpachowe!! Jak można tak Arabellę skrzywdzić?
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 20:39   #1329
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez anamnezis Pokaż wiadomość
No tez tak wlasnie mysle
Poznalam po rozmiarze stanika

Pytanie. Co jest nie tak na tym zdjeciu?
http://images.drct2u.com/content/pro...-37&doZip=true
Venusjanki odsylam jutro, ale maila z prosba o wymiane na 30F juz wyslalam. Dla pewnosci odsylam im w kopercie ten niby rachunek od nich z odreczna informacja, ze chce wymienic i na co. To moja pierwsza wymiana (do tej pory mialam tylko zwrot ) troche sie stresuje.

Tak myslalam, ze poznalas po rozmiarze, to przeciez jasne

Fajne zdjecie, nawet ja nie mam takich bul. A po co jej dwie pary majteczek?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:05   #1330
333niezapominajka333
Przyczajenie
 
Avatar 333niezapominajka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Drogie wizażantki proszę o pomoc Jeśli pod biustem mam 83 cm, w biuście w staniku 95 cm, a bez około 92 cm (wiem niezbyt imponujące wymiary) to czy mogę sięgnąć po stanik 65D lub 70D? Dotychczas nosiłam 75C lub 80C, ale mam wrażenie, że nie ściskają mnie one dostatecznie pod biustem, przez co biust lata i zmienia ustawienie w miseczkach. Wydaje mi się też, że miseczki są ciut za małe, a czasami na odwrót odstają, ale to chyba kwestia za luźnego obwodu. Co o tym myślicie?
333niezapominajka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:16   #1331
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez 333niezapominajka333 Pokaż wiadomość
Drogie wizażantki proszę o pomoc Jeśli pod biustem mam 83 cm, w biuście w staniku 95 cm, a bez około 92 cm (wiem niezbyt imponujące wymiary) to czy mogę sięgnąć po stanik 65D lub 70D? Dotychczas nosiłam 75C lub 80C, ale mam wrażenie, że nie ściskają mnie one dostatecznie pod biustem, przez co biust lata i zmienia ustawienie w miseczkach. Wydaje mi się też, że miseczki są ciut za małe, a czasami na odwrót odstają, ale to chyba kwestia za luźnego obwodu. Co o tym myślicie?
65D będzie zbyt mały, 70D możesz zmierzyć, ale chyba lepsze będzie 70DD lub 70E.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 22:19   #1332
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja mam dość podobne wymiary - znaczy pod biustem chyba też 83, w biuście odrobinę więcej - 96. Obecnie noszę 75E i jest super, wcześniej wciskałam się w 70D (nie śmiać się, było ok pół roku temu, zanim mi się 'urosło' ) - no nie powiem, niezły 'puszap' . Wydawało mi się, że tabelka kłamie i 75E będzie za duże, skoro 70D wyglądało ok, ale myliłam się - niebo a ziemia. 75E obwód jest taki jaki powinien być - ciasny, nie rusza się, ale też nie wrzyna w skórę (jak to było z 70tką. Popatrz na tabelkę (jest w wątku) i przeczytaj dokładnie sposób obliczania właściwego obwodu, następnie marsz do sklepu mierzyć staniki

Wydaje mi się, że wyjdzie Ci coś koło 75D - nie powinnać mieć problemu ze znalezieniem tego rozmiaru w normalnych sklepach (szczęściaro). Na pewno znajdziesz w Galerii Centrum. Aha, nie polecam triumpha - ciąąąąąąągną się jak guma do żucia

Pozdrawiam!
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 22:31   #1333
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Question Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

agta85 mam pytanie
z której strony Wysłouchow jest ten fajny sklepik?
blizej Bujaka czy Bojki?
to jakis wolnostajacy sklepik czy gdzies w pawilonach?
poprosze o wskazowki jak tam dotrzec
dziekuje z gory za pomoc

ps super watek, duzo sie nauczylam, dziekuje bardzo
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 07:17   #1334
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez 333niezapominajka333 Pokaż wiadomość
Drogie wizażantki proszę o pomoc Jeśli pod biustem mam 83 cm, w biuście w staniku 95 cm, a bez około 92 cm (wiem niezbyt imponujące wymiary) to czy mogę sięgnąć po stanik 65D lub 70D? Dotychczas nosiłam 75C lub 80C, ale mam wrażenie, że nie ściskają mnie one dostatecznie pod biustem, przez co biust lata i zmienia ustawienie w miseczkach. Wydaje mi się też, że miseczki są ciut za małe, a czasami na odwrót odstają, ale to chyba kwestia za luźnego obwodu. Co o tym myślicie?
Spróbuj polskiego/kontynentalnego 70G, które jest szyte na ok. 95cm w biuście. Ewentualnie możesz zmierzyć 70F. Gdybyś miała problemy z dostaniem tego rozmiaru to polecam angielskie 32E (70E). Ale najlepiej zweryfikuj jeszcze w tym wątku: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=78383793

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
agta85 mam pytanie
z której strony Wysłouchow jest ten fajny sklepik?
blizej Bujaka czy Bojki?
to jakis wolnostajacy sklepik czy gdzies w pawilonach?
poprosze o wskazowki jak tam dotrzec
dziekuje z gory za pomoc

ps super watek, duzo sie nauczylam, dziekuje bardzo
Hmmm... Nie wiem czy jest bliżej Bujaka czy Bojki, bo nie wiem dokładnie gdzie są te ulice Ja wysiadałam na przystanku "Bujaka" (z 204) i było blisko. Przypuszczam więc, że bliżej Bujaka - a na pewno blisko Halszki.
Sklep jest w pawilonach, dość łatwo jest trafić. Jeśli dobrze kojarzę to naprzeciwko jest pizzeria Banolli.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 08:46   #1335
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a ja mam takie pytanko czy te cale push up-y naprawde tak podnosza biustt?
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 08:49   #1336
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanko czy te cale push up-y naprawde tak podnosza biustt?
Pushupy w dobrym rozmiarze pewnie podnoszą, ale większość kobiet nosi je w złym lub nienajlepszym rozmiarze. Tak naprawdę miękki stanik na fiszbinach też może ładnie podnieść i uwypuklić biust.
Ponadto w miękkim staniku dużo łatwiej zauważyć czy rozmiar jest dobry. Dlatego też dobierać rozmiar powinno sie na miękkim staniku.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:55   #1337
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Aha, nie polecam triumpha - ciąąąąąąągną się jak guma do żucia
Znam JEDEN model triumpha, który nie naciąga się zbytnio, nawet na mnie był właściwie dobry, mimo, że mam mniej niż 70 cm pod biustem. Ale trumpha nie polecam z innego powodu - drogie, kiepskiej jakości staniki i kiepska obsługa - właściwie widziałam też tylko jeden ich sklep w którym ekspedientka wiedziała, na czym polega dobieranie rozmiarów. w innych jest "Proszę wziąć 75C!".

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanko czy te cale push up-y naprawde tak podnosza biustt?
Podnoszą, a przy tym deformują, spłaszczają. A ich zadanie nie polega na tym, by biust wylewał się seksownie z miseczek, a żeby piersi optycznie powiększyć, a z tym po części poradzi sobie nawet miękki stanik w dobrym rozmiarze.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 12:01   #1338
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Witajcie Dzięki za ten temat - teraz wiem, że nie wydawało mi się, że najmniejszy straganowy rozmiar 70A jest za duży na mnie po tylu latach dowiedziałam się, że mam......65D gdzie biustonosz z takowym rozmiarem znajdę na mej prowincji to nie wiem niestety, zamówienia przez internet odpadają
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 12:09   #1339
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Witajcie Dzięki za ten temat - teraz wiem, że nie wydawało mi się, że najmniejszy straganowy rozmiar 70A jest za duży na mnie po tylu latach dowiedziałam się, że mam......65D gdzie biustonosz z takowym rozmiarem znajdę na mej prowincji to nie wiem niestety, zamówienia przez internet odpadają
A gdzie mieszkasz? Może znajdziesz gdzieś ten rozmiar w sklepie stacjonarnym.
Czemu zamówienia przez internet odpadają? To na prawdę bardzo wygodne, ryzykujesz tylko koszty przesyłki. Nie musisz się też bać oszustw kupując w sprawdzonym sklepie.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 12:38   #1340
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie mam za bardzo dostępu do internetu, poza tym koszt przesyłki i ewentualny koszt zwrotu....a mieszkam w Trzebini.
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 12:41   #1341
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Wygralam Venus za 8 funtow oraz Bioforma Chronos za 4 (razem z przesylka). Jak dojda to zdam relacje
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 12:44   #1342
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Thumbs up Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

najważniejsza sprawa to dobrze się zmierzyć ja przez lata kupowałam nie taki jak trzeba i była zła, że odstaje, że za duże miseczki... aż do wizyty na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i się wymierzyłam i okupiłam i jestem zadowolona ( mają świetne obniżki)
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 13:22   #1343
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
najważniejsza sprawa to dobrze się zmierzyć ja przez lata kupowałam nie taki jak trzeba i była zła, że odstaje, że za duże miseczki... aż do wizyty na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i się wymierzyłam i okupiłam i jestem zadowolona ( mają świetne obniżki)
Znam tą stronę, faktycznie można upolować coś tanio.
Jednak podstawowym błędem w tabelkach większości producentów jest proponowanie za dużego obwodu pod biustem, np dla 68 cm - obwód 70, dla 76 - 75 itd.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 14:05   #1344
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Nie mam za bardzo dostępu do internetu, poza tym koszt przesyłki i ewentualny koszt zwrotu....a mieszkam w Trzebini.
W takim wypadku chyba najlepszym wyjściem będzie wycieczka do Krakowa do intimo4you. Koszt takiej wycieczki i tak powinien być mniejszy niż koszt przesyłki i odsyłki. Tylko może najpierw zadzwoń do sklepu (Telefon (012) 353-44-59), bo w tej chwili w Twoim rozmiarze mają tylko 4 modele (ceny od 165 do 189 zł). Może będą mieć dostawę za jakiś czas i wówczas może będzie większy wybór.

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
najważniejsza sprawa to dobrze się zmierzyć ja przez lata kupowałam nie taki jak trzeba i była zła, że odstaje, że za duże miseczki... aż do wizyty na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i się wymierzyłam i okupiłam i jestem zadowolona ( mają świetne obniżki)
Co mi po ich obniżkach skoro nie maja ani jednego modelu w moim rozmiarze.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 15:05   #1345
333niezapominajka333
Przyczajenie
 
Avatar 333niezapominajka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja właśnie chciałam kupić sobie ze 2 biustonosze na stronce http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/, i nie wiem jaki wziąć rozmiar Czy 70D czy 75D? Bo niestety E tam nie ma, a jak są to tylko takie z ogromnym obwodem. Mój rozmiar spokojnie mogłabym znaleźć w stacjonarnym sklepie, ale to duże koszta, bo na bazarkach rozmiar D=85 pod biustem. A tu takie obniżki....Dziękuje za wszystkie rady Gdyby nie wizaż nadal byłabym nieuświadomiona co do swojego rozmiaru, chodź mimo 15 lat dorobiłam się już lekko rozlanych i oddalonych od siebie piersi. Ach te bazarkowe staniki;/ I czy znacie jeszcze jakieś stronki gdzie można kupić takie tanie biustonosze?
333niezapominajka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 15:37   #1346
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez 333niezapominajka333 Pokaż wiadomość
Ja właśnie chciałam kupić sobie ze 2 biustonosze na stronce http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/, i nie wiem jaki wziąć rozmiar Czy 70D czy 75D? Bo niestety E tam nie ma, a jak są to tylko takie z ogromnym obwodem. Mój rozmiar spokojnie mogłabym znaleźć w stacjonarnym sklepie, ale to duże koszta, bo na bazarkach rozmiar D=85 pod biustem. A tu takie obniżki....Dziękuje za wszystkie rady Gdyby nie wizaż nadal byłabym nieuświadomiona co do swojego rozmiaru, chodź mimo 15 lat dorobiłam się już lekko rozlanych i oddalonych od siebie piersi. Ach te bazarkowe staniki;/ I czy znacie jeszcze jakieś stronki gdzie można kupić takie tanie biustonosze?
Zależy jakiego producenta.
w Polskich firmach 70D będzie za małe na pewno, ale różnie z tym bywa, zależy jaka firma. Pamiętaj, że im większy obwód, tym ta sama literka oznacza większą miseczkę, i na odwrót.
są jeszcze m.in. www.intimo4you.com i www.peachfield.pl , ale jeśli szukasz 70-tek lepiej będzie szukać w innych sklepach, w których będziesz mogła dostać tańsze staniki.
edit: 70E są, i to jeszcze tanio. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php?actio...5&sortowanie=1
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 15:51   #1347
333niezapominajka333
Przyczajenie
 
Avatar 333niezapominajka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ale u mnie dużą rolę z racji młodego wieku gra cena i chce tak od 20 do 30 zł A tam te najtańsze są miękkie, a ja wolałabym usztywniony lub push-up. Czyli brać 75D czy odpuścić sobie? Czy szukam 70? Nie wiem;P Fajnie by było, tylko nie znam sklepów;P
333niezapominajka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:05   #1348
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez 333niezapominajka333 Pokaż wiadomość
Ale u mnie dużą rolę z racji młodego wieku gra cena i chce tak od 20 do 30 zł A tam te najtańsze są miękkie, a ja wolałabym usztywniony lub push-up. Czyli brać 75D czy odpuścić sobie? Czy szukam 70? Nie wiem;P Fajnie by było, tylko nie znam sklepów;P
Chodzi o to, że 70-tki znajdziesz w wielu sklepach, tak jak i większe obwody. Dużo gorzej mają te, któe szukają 60-tek i 65-tek
Uwierz, miękkie staniki mogą naprawdę ładnie kształtować biust, push-upy natomiast może i sprawiają że biust w staniku wygląda ładnie, ale tak na prawdę go zniekształcają i spłaszczają.
Z tego co mówiłaś 75 nie muszą być za luźne, więc możesz takich też szukać.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:26   #1349
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ale sie wkurzyłam!!!
jak kobieta w sklepie pokazywała mi mojego tiumpha to od razu powiedzialam, ze sie zniekształci w praniu.. ona zapewniała, ze nie ("ooo ten stanik to sie Pani NAPEWNO w praniu nie zniekształci" i takie pogardliwe spojrzenie), wiec przymierzyłam, okazało sie, ze ładnie lezy i jest ścisły wiec kupiłam... no i co?! uprałam go i mam wgniecioną prawa miseczke!!!!! na środku!!!!! a co najfajniejsze nie mam paragonu :/ jestem wściekła! Stanik za 99zł nie powinien sie zniekształcic po jednym praniu!!!! co za badziew!
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:35   #1350
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

staniczki z tego co słyszałam powinno się prać ręcznie, Ty prałaś w pralce?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.