Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 22:38   #1441
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Teje dzieki !!!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 07:23   #1442
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Podobno miseczki ma dość małe, a obwód ścisły, słyszałam też, że może robić dzioby dlatego nie zastanawiałam się nad nim.
Wg niektórych osób ma małe miseczki, wg niektórych normalne.
Ja mam Polkę o miseczkę większą niż normalnie i powiedziałabym, że jest większa nie o cały rozmiar a tak o pół miseczki.
Obwód ścisły, jak większość nowych Masquerade.
U mnie dziobów akurat nie robi i do dekoltów jest super
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:24   #1443
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
oo dobrze wiedziec a moglabys zrobic jego fotke na zywo? bylabym bardzo wdzieczna czyli przy freya zeta 70F szukac 70G?
Fotki zrobilam juz wczoraj, ale okazaly sie za duze zeby je tu wrzucic. Nie mialam czasu bawic sie w zmniejszanie, bo musialam sie zmyc. Daj moze mejla na PW to bedzie chyba szybciej.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:17   #1444
333niezapominajka333
Przyczajenie
 
Avatar 333niezapominajka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Zmierzyłam się znowu i pod biustem wyszło mi 78 (!) dodam, że mam trochę ciałka i żeber to mi nigdy chyba nie bd widać:P No a w biuście jest to 95-96 cm. Obwody 75cm, 80cm są dla mnie beznadziejne:P Zastanawiam się nad modelem Freya Zeta Bubblegum Pink 30DD i Freya Poppy Aqua Spot Pattern 30F . Jak myślicie wcisnę się w 65? Chciałabym kupić te 2, ale nie wiem też jak z miską. Mogłabym np na początku nosić 30DD, a potem jak mu coś wyemigruje przerzucić się na 30F?? A może rozmiary w tych modelach nie za bardzo się różnią? Ten pierwszy jest taki całkiem przezroczysty, a drugi wygląda na taki minimalnie usztywniany. Jak myślicie pokusić się? Będą dobre ?

Edytowane przez 333niezapominajka333
Czas edycji: 2008-05-03 o 22:41
333niezapominajka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:31   #1445
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

30DD dla twoich wymiarów będzie za małe raczej. na 96 cm w biuście jest bryt. 65 FF/G, 70 E/F.
Jak już, zacznij od 30F.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 15:31   #1446
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja nosze 30D lub 30DD a mam 82 w biuscie... czasem te DD sa dobre, czasem troche za duze (zalezy czy trafi sie malomiseczkowiec czy duzomiseczkowiec). A wiec wnioskuje ze dla Ciebie bedzie za male.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 17:28   #1447
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

http://www.allegro.pl/item356988574_...let_65_a_.html

To jest dopiero promocja, komplet biustonosz 65A + stringi za uwaga (!) 9,99
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 19:16   #1448
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A ja mam chyba jakies stanikowe zboczenie, mam juz wystarczajaco (no moze przdalby sie jeszcze jakis bezowy) ale nie mpge sie powstrzymac od kupowania coraz nowych. Codziennie zagladam na Ebay, i traktuje to jako lowy... czy wy tez tak macie ?

centipede ladny ten komplecik ! Ja chyba tez bede wklejac linki do staniczkow na ktore nie bede licytowac.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 19:26   #1449
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Tu Panache 30DD nie wiem jaki to model...
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...TODAY.m238.lVI
Venus 30E http://cgi.ebay.co.uk/30E-Panache-Ve...QQcmdZViewItem

A tu dwa LaSenza 32C
(pamietajcie ze Lasenza to scisliwce wiec 32C pewnie pasuje na tych co normalnie nosza 30D
http://cgi.ebay.co.uk/X2-BEAUTIFUL-3...QQcmdZViewItem


Nie zapomnijcie najpierw zapytac sie sprzedawcy o koszty przesylki. Normalna poczta londowa jest ok 2 funty, lotnicza 2.50
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 19:27   #1450
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Eternalvoyageur - Ja za to przyglądam się każdej babie czy jej obwód nie podjeżdża
A staniki to wiadomo, chciałoby się mieć całą kolekcję...
Ale czekam nadal na mojego aragona
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 19:30   #1451
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

dziewczyny, przeglądam w sieci staniki dla mnie (28E) i nigdzie nie widzę odpowiedniego do tej sukienki
sukienka1.jpg

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 19:53   #1452
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
A ja mam chyba jakies stanikowe zboczenie, mam juz wystarczajaco (no moze przdalby sie jeszcze jakis bezowy) ale nie mpge sie powstrzymac od kupowania coraz nowych. Codziennie zagladam na Ebay, i traktuje to jako lowy... czy wy tez tak macie ?

centipede ladny ten komplecik ! Ja chyba tez bede wklejac linki do staniczkow na ktore nie bede licytowac.
Mam to samo. Stanikoholizm postepujacy 1 stanik mam (tylko), 4 staniki sa w drodze, a ja uparcie grzebie na Ebayu w poszukiwaniu kolejnych. Na szczescie (dla mojego konta ) na razie nie pojawia sie nic nowego, interesujacego. Ale gdy tylko sie pojawi... to kto wie Pewnei bedzie kolejny zakup
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:43   #1453
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item356988574_...let_65_a_.html

To jest dopiero promocja, komplet biustonosz 65A + stringi za uwaga (!) 9,99
Niby mogłabym go licytować ( najwyżej miseczka by trochę za duża była) ale jakos mnie nie kusi stanik ( jeszcze ze strangami) za neicąłe 10zł. Absolutnie nie chodzi o snobizm, czy o to, że drogie rzeczys ą dobre, a tanie na pewno złe, ale jakoś nie wierzę, że taki stanik jest z dobrego materiału, ma dobrze zrobione fiszbiny, jest odpowiednio wymodelowany. No po prostu zbyt cudowna ta cena jest.


A poza tym, jakoś mi się wcale tak bardzo nie podoba
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:53   #1454
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a ja zwracam sie do bardziej doswiadczonych ode mnie w tym temacie kolezanek - juz 3 dzien nosze freye zeta 70F jak pisalam jest idealna dla mnie, dzis zaliczylam kolejne podejscie do arabelki 65G (mam wymiary 77/96) i .. o dziwo po podciagnieciu troche mocniej ramiaczek mozna powiedziec ze praktycznie pasuje ! jestem w szoku gdyz ostatnie podejscie mialo finisz taki , ze uznalam iz jest za duza.
Jest to raczej fakt dobrego wyregulowania ramiaczek a nie migracji gdyz biust w zecie jest jaki byl zeta nie zrobila sie za mala, a gdy spuszczam troche ramiaczka w arabelce miseczki zaczynaja brzydko odstawac.

NO I MOJE PYTANIE - wszystko w arabelce bylo by ok, zapinam sie na ostatnia haftke poki co nie dalabym nawet rady na ciasniejsza, tylko - jak na zalaczonym zdjeciu - o ile radzi sobie ona z moimi bulkami podpachowymi z przodu, to z tylu - na plecach moje cialko mi tak brzydko odstaje.. moze zdjecie nie do konca to pokazuje, ale naprawde z ok 2 cm poza stanik i to nie tylko z boku ale w tyl tak samo
Nie wyglada to dobrze zwlaszcza pod ciuszkami, nie jestem osoba chuda ale raczej o budowie normalnej nie mam nadwagi. Co wg was to powoduje?
Za ciasny obwod nie nadajacy sie dla mnie? Mam poki co chodzic w zecie i w niej wygarniac co nie co i dopiero potem przesiasc sie na ta arabelke i wtedy nie bedzie ona powodowac takiego odstawania na plecach? Chodzic w arabelce i wtedy gdy sie rozciagnie - podobno jest rozciagliwcem - bedzie ok? (po jakim czasie ona sie mniej wiecej rozciaga?)

Mam nadzieje ze ujelam to w miare zrozumiale, dziekuje za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg arabelka.jpg (121,6 KB, 58 załadowań)
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:39   #1455
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Przyszly mi dzisiaj tango plunge i mam problem. Rozmiar 30DD- za mala miseczka. Rozmiar 30E-miseczka chyba ok. Tzn nie idzie tak ladnie daleko w boki jak inferno, ale obejmuje caly biust. Material ciut sie marszczy. Nie wiem czy moj biust ma inny ksztalt do tego modelu. No ale niby to miekki biustonosz. Na dodatek tango plunge wydaje sie byc bardzo rozciagliwe. Zapielam sie od razu na ostatnia haftke (najciasniejsza) i nie trzyma tak mocno jak inferno. Na ostatniej haftce trzymalo mnie tak akurat na teraz. Wiec obwod napewno zmniejsze do 28, ale nie wiem jaka miseczke wsiasc. FF czy G? Kurcze nie chce znowu odsylac, juz te dwa musze odeslac w poniedzialek. Pomozcie!


Mala aktualizacja: Inferno zapinam sie juz na srodkowa haftke i mnie nie cisnie. Ale i tak pozostanie on dziwnym biustonoszem dla mnie. Raz go lubie, raz nienawidze.

kal1nka przy 77 w obwodzie powinnas niby 70 nosic. Wiec moze jest za ciasna dla Ciebie.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:50   #1456
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Przyszly mi dzisiaj tango plunge i mam problem. Rozmiar 30DD- za mala miseczka. Rozmiar 30E-miseczka chyba ok. Tzn nie idzie tak ladnie daleko w boki jak inferno, ale obejmuje caly biust. Material ciut sie marszczy. Nie wiem czy moj biust ma inny ksztalt do tego modelu. No ale niby to miekki biustonosz. Na dodatek tango plunge wydaje sie byc bardzo rozciagliwe. Zapielam sie od razu na ostatnia haftke (najciasniejsza) i nie trzyma tak mocno jak inferno. Na ostatniej haftce trzymalo mnie tak akurat na teraz. Wiec obwod napewno zmniejsze do 28, ale nie wiem jaka miseczke wsiasc. FF czy G? Kurcze nie chce znowu odsylac, juz te dwa musze odeslac w poniedzialek. Pomozcie!


Mala aktualizacja: Inferno zapinam sie juz na srodkowa haftke i mnie nie cisnie. Ale i tak pozostanie on dziwnym biustonoszem dla mnie. Raz go lubie, raz nienawidze.

kal1nka przy 77 w obwodzie powinnas niby 70 nosic. Wiec moze jest za ciasna dla Ciebie.
hm sugerowalam sie tym ze arabelka jest rozciagliwa dlatego wzielam 65 a nie 70 :/
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 17:31   #1457
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A ja jestem smutna, rozczarowana i zla Bylam pewna, ze dzis dojdzie komplecik Panache Daisy i stroj Illusion, a tymczasem nie mam nic
Wyglada na to, ze wielka dostawa stanikow bedzie w poniedzialek. Dzis mam tylko jeden stanik, w poniedzialek bede ich miec juz 5 i do tego jeden stroj. Na razie wystarczy.

Nie oszukujmy sie, te ciasne obwody moze i biust trzymaja, ale robia walki na plecach. Ja tez, podobnie jak Kal1nka, specjalnie otluszczona nie jestem, wage mam normalna, ale jakis bulki/walki na plecach tez mi sie robia. I nie uwierze, ze to moje piersi uciekly na plecy, bo jesli tak daleko uciekly, to moze i moj brzuch bede liczyc jako bulke biustowa? Jesli mi to wszystko kiedys wroci w miseczki to sie w 65ZZ nie zmieszcze
Problem w tym, ze zbliza sie lato, czas obcislych bluzeczek i ciuszkow. Co z tego, ze z przodu bede wygladac w obcislym topiku jak laska z dumnie sterczacym biustem, jesli z tylu beda sterczaly jak drugie piersi walki, faldki i Bog wie co jeszcze.
Dlatego stroj zamowilam o luzniejszym obwodzie. Stanik sie pod ciuchem chowa, stroj juz nie, wiec jesli mialby mi robic faldy i walki pewnie bym go nie nosila.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 17:36   #1458
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
A ja jestem smutna, rozczarowana i zla Bylam pewna, ze dzis dojdzie komplecik Panache Daisy i stroj Illusion, a tymczasem nie mam nic
Wyglada na to, ze wielka dostawa stanikow bedzie w poniedzialek. Dzis mam tylko jeden stanik, w poniedzialek bede ich miec juz 5 i do tego jeden stroj. Na razie wystarczy.

Nie oszukujmy sie, te ciasne obwody moze i biust trzymaja, ale robia walki na plecach. Ja tez, podobnie jak Kal1nka, specjalnie otluszczona nie jestem, wage mam normalna, ale jakis bulki/walki na plecach tez mi sie robia. I nie uwierze, ze to moje piersi uciekly na plecy, bo jesli tak daleko uciekly, to moze i moj brzuch bede liczyc jako bulke biustowa? Jesli mi to wszystko kiedys wroci w miseczki to sie w 65ZZ nie zmieszcze
Problem w tym, ze zbliza sie lato, czas obcislych bluzeczek i ciuszkow. Co z tego, ze z przodu bede wygladac w obcislym topiku jak laska z dumnie sterczacym biustem, jesli z tylu beda sterczaly jak drugie piersi walki, faldki i Bog wie co jeszcze.
Dlatego stroj zamowilam o luzniejszym obwodzie. Stanik sie pod ciuchem chowa, stroj juz nie, wiec jesli mialby mi robic faldy i walki pewnie bym go nie nosila.
zgadzam sie z Toba, dlatego coraz bardziej przychylam sie do obwodu i rozmiaru 70FF, a ta arabelka znow powedruje na allegro :/ Niby biustonosz sie pod ciuchami chowa, ale mi sie w normalnym t-shircie czy bluzka bawelniana przebijaja te wszystkie "waleczki" :/

z innej beczki:

wciagnelam mame bardzo spodobala sie jej moja zeta, z rozmiaru 75B/C czasem nawet 80 wyszlo jej 65D/65DD , ale przymierzyla arabelke 65 i zete 70 i niestety jedrnosc skory juz nie jest idealna i wlasnie w 65 tworza sie jej megawalki (jest szczupla) .. dlatego na poczatek dostanie w prezencie zetke 70D

byscie widzialy jej mine na slowa - masz miseczke D/DD
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 17:53   #1459
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

olaboga mi wyszło, że powinnam nosić 70D, a czasem 70 B jest na mnie za duże
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 18:32   #1460
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Tak apropos mamy. Tez udalo mi sie ja przekonac i zmierzylam ja i niby ma nosic 70ff. Ale boje sie, ze wlasnie jak jej kupie biustonosz, to bedzie robil jej megabuly. Taki biustonosz tak samo nie wyglada estetycznie jak biustonosz podchodzacy do gory. Wiec nie wiem jaki mam jej zamowic. Problem w tym, ze mama nie mieszka ze mna i jak jej zamowie, to bedzie tak bez wymiany, bo sie bedziemy widziec za pare tygodni.
Jak sie ciasno mierzyla, to centymetr tez robil jej buly. Wiec moze jednak lepiej 75? Jej wymiary to 77-78 pod biustem i 96-98 w biuscie.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:36   #1461
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Tak apropos mamy. Tez udalo mi sie ja przekonac i zmierzylam ja i niby ma nosic 70ff. Ale boje sie, ze wlasnie jak jej kupie biustonosz, to bedzie robil jej megabuly. Taki biustonosz tak samo nie wyglada estetycznie jak biustonosz podchodzacy do gory. Wiec nie wiem jaki mam jej zamowic. Problem w tym, ze mama nie mieszka ze mna i jak jej zamowie, to bedzie tak bez wymiany, bo sie bedziemy widziec za pare tygodni.
Jak sie ciasno mierzyla, to centymetr tez robil jej buly. Wiec moze jednak lepiej 75? Jej wymiary to 77-78 pod biustem i 96-98 w biuscie.
po mierzeniu na mojej mamie tamtych biustonoszy radzilabym 75 bo jak juz pisalam w gre wchodzi jedrnosc skory i niby lepiej by trzymal ten 70, ale z kolei jak to wyglada - moja mama szczupla osoba a buly taakie :/ dlatego moja dostanie 70 zamiast 65 - zeby nie bylo, 70 tez jest dla niej obcisle ale nie az tak, ma ok 74 pod biustem
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:50   #1462
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość

NO I MOJE PYTANIE - wszystko w arabelce bylo by ok, zapinam sie na ostatnia haftke poki co nie dalabym nawet rady na ciasniejsza, tylko - jak na zalaczonym zdjeciu - o ile radzi sobie ona z moimi bulkami podpachowymi z przodu, to z tylu - na plecach moje cialko mi tak brzydko odstaje.. moze zdjecie nie do konca to pokazuje, ale naprawde z ok 2 cm poza stanik i to nie tylko z boku ale w tyl tak samo
Nie wyglada to dobrze zwlaszcza pod ciuszkami, nie jestem osoba chuda ale raczej o budowie normalnej nie mam nadwagi. Co wg was to powoduje?
Za ciasny obwod nie nadajacy sie dla mnie? Mam poki co chodzic w zecie i w niej wygarniac co nie co i dopiero potem przesiasc sie na ta arabelke i wtedy nie bedzie ona powodowac takiego odstawania na plecach? Chodzic w arabelce i wtedy gdy sie rozciagnie - podobno jest rozciagliwcem - bedzie ok? (po jakim czasie ona sie mniej wiecej rozciaga?)
No właśnie mi o takie buly chodziło:/ wy wszystkie takie macie? nie wiem co gorsze bula na plecach ciągle czy raz za kiedy na cycku....
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 19:06   #1463
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Wlasnie dostalam odpowiedz od naturalfigures, ze nie maja plunge tango w 28ff. Ale porazka. To po prostu odesle w pon te dwa i szukam ponownie. Pewnie tango II nie oplaca mi sie kupowac, bo pewnie tak samo sie zachowuje.
Kurcze, chcialabym miec freye arabelle, ale ona jest droga. Chyba pozostaje mi tylko wylapywac na ebayu jakies tanie nonamesy 30e.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 19:36   #1464
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam odpowiedz od naturalfigures, ze nie maja plunge tango w 28ff. Ale porazka. To po prostu odesle w pon te dwa i szukam ponownie. Pewnie tango II nie oplaca mi sie kupowac, bo pewnie tak samo sie zachowuje.
Kurcze, chcialabym miec freye arabelle, ale ona jest droga. Chyba pozostaje mi tylko wylapywac na ebayu jakies tanie nonamesy 30e.
na ebay jest do wylapania za 70-75 z wysylka przynajmniej byla jak kupowalam. Nie wiem czy to tanio na pewno taniej niz w sklepie
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 19:42   #1465
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam odpowiedz od naturalfigures, ze nie maja plunge tango w 28ff. Ale porazka. To po prostu odesle w pon te dwa i szukam ponownie. Pewnie tango II nie oplaca mi sie kupowac, bo pewnie tak samo sie zachowuje.
Kurcze, chcialabym miec freye arabelle, ale ona jest droga. Chyba pozostaje mi tylko wylapywac na ebayu jakies tanie nonamesy 30e.
Tu masz stosunkowo tania Arabelle, ale 30E
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...%3D1%26fvi%3D1
Tu cena wyzsza ale z majteczkami
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...2509%26fvi%3D1
Tu jest sliczna, delikatna Salsa (tanio)
http://cgi.ebay.pl/PANACHE-LINGERIE-...QQcmdZViewItem
Salsy w moim rozmiarze niestety ni znalazlam, podoba mi sie.


Duzy masz wybor w 30E
http://search.ebay.pl/30e-bra_W0QQdf...opZ3QQsbrsrtZl
Ja takiego nie mam, poza tym boje sie kupowac wg. rozmiaru, wole w sklepie, zeby oddac/wymienic.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 21:57   #1466
wiedzmiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 24
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
olaboga mi wyszło, że powinnam nosić 70D, a czasem 70 B jest na mnie za duże
a jakie masz wymiary, zmierzylas sie ciasno pod biustem i luzno w? cos tu sie nie zgadza;/ moze jak podasz wymiary to bedzie latwiej cos pomoc, albo po prostu to 70B zle zakladasz
wiedzmiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:48   #1467
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Tu masz stosunkowo tania Arabelle, ale 30E
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...%3D1%26fvi%3D1
Tu cena wyzsza ale z majteczkami
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...2509%26fvi%3D1
Tu jest sliczna, delikatna Salsa (tanio)
http://cgi.ebay.pl/PANACHE-LINGERIE-...QQcmdZViewItem
Salsy w moim rozmiarze niestety ni znalazlam, podoba mi sie.


Duzy masz wybor w 30E
http://search.ebay.pl/30e-bra_W0QQdf...opZ3QQsbrsrtZl
Ja takiego nie mam, poza tym boje sie kupowac wg. rozmiaru, wole w sklepie, zeby oddac/wymienic.
Dziekuje za wyszukanie. Te aukcje arabelli z majtkami tez widzialam, ale tam wlasnie nie mozna oddac. Jesli jest rozciagliwcem i musialabym miec 28ff? Takiej nie znalazlam jeszcze. Zreszta nie wiadomo. Kazdy biustonosz jest inny. Nigdy bym nie pomyslala, ze tango 65 bedzie takie luzne. Dolujace sa troche zakupy przez inet. Trzeba miec duzo szczescia zeby natrafic na dobry biustonosz w odpowiednim rozmiarze. Inaczej by bylo gdyby 65 E bylo w kazdym modelu podobne. Ale to widocznie utopia. No trudno, moze bede wypatrywac w miare tanie aukcje jakis biustonoszy i zobaczymy czy natrafie. Mam nadzieje, ze nie zbankrutuje.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 07:02   #1468
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Dziekuje za wyszukanie. Te aukcje arabelli z majtkami tez widzialam, ale tam wlasnie nie mozna oddac. Jesli jest rozciagliwcem i musialabym miec 28ff? Takiej nie znalazlam jeszcze. Zreszta nie wiadomo. Kazdy biustonosz jest inny. Nigdy bym nie pomyslala, ze tango 65 bedzie takie luzne. Dolujace sa troche zakupy przez inet. Trzeba miec duzo szczescia zeby natrafic na dobry biustonosz w odpowiednim rozmiarze. Inaczej by bylo gdyby 65 E bylo w kazdym modelu podobne. Ale to widocznie utopia. No trudno, moze bede wypatrywac w miare tanie aukcje jakis biustonoszy i zobaczymy czy natrafie. Mam nadzieje, ze nie zbankrutuje.
ja wlasnie w ten sposob myslalam mam 77 pod biustem i zamiast 70 zamowilam 65 arabelke bo rozciagliwa, zapinam sie na ost haftke jedynie i byloby ok ale robi mi megabuly na plecach, nie wyglada to dobrze, jesli nie jestes "koscista" to zastanow sie czy chcesz miec taki efekt od wezszego obwodu stanika :/ chyba ze ona rozciaga sie tyyyyyyyle ale to niech wypowiedza sie bardziej doswiadczone kolezanki
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:04   #1469
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Arabella jest rozciągliwa wiec ostrzegam przed braniem takiego rozmiaru jak w innych stanikach, będzie za luźna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:18   #1470
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Arabella jest rozciągliwa wiec ostrzegam przed braniem takiego rozmiaru jak w innych stanikach, będzie za luźna
Aga, a czy bardzo mocno Ci sie rozciagnela ? Ja nosilam 2 dni i ani rusz wielkie buly na plecach :/ ile trzeba czekac az sie rozciagnie - o ile jest to mozliwe ze az tak W obciskajacej zecie nie mam takiego brzydkiego efektu
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.