Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 19:59   #1981
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

i dalej fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adore front.JPG (23,6 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adore daisy.JPG (94,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adore.JPG (68,6 KB, 113 załadowań)
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 20:20   #1982
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Kochane dziewczyny ciągle męcze się ze stanikami nosze 75A najcześciej,czasami mierze też 75B.Mam dwa problemy jeden jest taki że mój biust jest naprawde maleńki.. co jest moim wielkim kompleksem prawie każdy stanik mi go spłaszcza a push up tez nie daje rewelacji.Z drugiej strony staniki ktore mam sa na mnie zaciasne ,idą tak do góry na plecach i ciągle czuje że je mam chodze po sklepach mierze jeden za drugim i nic nie mogę znaleśc jestem załamana poszłam nawet do biuściarki co było błędem bo to była beszczelna stara baba która była nie przyjemna opryskliwa rzuciła mi jednymstanikiem..wpychała mi sie do przymierzalni,a kiedy powiedziałam że mi nie odpowiada o powiedziała że z takim mikroskopijnym biustem nic nie da sie zrobić ..po tym tekscie zasłonilam załsone jej przed nosem ubrałam sie wyszłam bez słowa.ledwo powstrzymałam łzy..w koncuprzeczytałam tutaj o tym zeby zmniejszać obwód a powiekszać miseczke jednak w kazdym sklepie kiedy się pytam np o 65 C wszystkie kobiety robią wielkie oczy i mowia ze nie ma takich rozmiarów a przeszłam wiele sklepów ...dziewczyny kochane powiedzcie mi co mam robic bo jestem załamana??
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 20:23   #1983
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

djprinzesin za mały napewno odpada, bo trzeba zostawić miejsce na migrację ale może spróbowałabyś faktycznie większy rozmiar bo staniczek bardzo ładny
Drugi mi się podoba i może spróbowałabyś w nim pochodzić przez jakiś czas (to znaczy z godzine na przykład). Proponuję Ci to dlatego, że dzisiaj przyszedł mi mój staniczek Fantasie i na początku jak ubrałam to też się takie kacze dzioby porobiły i wydawało mi się, że nic z tego nie będzie, pochodziłam w nim jakiś czas właśnie i jakoś tak się samo poukłało, że teraz nawet nieźle wygląda staniczek może warto spróbować?!
Trzeci jakoś do mnie nie przemawia, z przodu bardzo ladnie ale patrzac z boku to powinien lepiej podtrzymywać

A ja mam dylemat... czy ktoś wie jaka jest rozmiarówka Fantasie? czy normalna czy zawyżona/zaniżona? bo chciałabym mieć punkt odniesienia do dalszych zakupów

Wydawało mi się, że kupowanie stanika jak już człowiek zna ten właściwy rozmiar to bułka z masłem a okazuje się, że to tor z przeszkodami
Mam jeden śliczny staniczek i co z tego jak przez tasiemki na miskach mi bułkuje, a jakby nie one to naprawde byłoby ok.

Tylko szukać, szukać i szukać

Light_Blue nie przejmuj się głupimi odzywkami! w zwykłych sklepach nie znajdziesz raczej takich rozmiarów niestety ja kupuję przez allegro, sprawdzam co jakiś czas i udało mi się kupić staniczki w niezłej cenie. Na przykład ostatnio razem z przesyłką zapłaciłam 30 zł a przynajmniej nie muszę znosić dziwnych min uroczych pań w sklepach z bielizną...
Kiedyś jak byłam w jednym sklepie i pytam o 65 a kobieta do mnie ze 65 to ja napewno nie mam. Kupiłam na allegro właśnie 65 i jest idealnie, ot co!
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 20:59   #1984
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Light_blue niestety musisz szukać w necie, bo w stacjonarnych przypuszczam, ze nic nie znajdziesz Zreszta nie ty jedna, moje 65 FF( albo lepiej 28GG) mozna nabyć w 3 sklepach w Polsce I nigdy nie myśl, że z twoim biustem jest coś nie tak!! Twój biust jest fantastyczny, tylko producenci staników są beznadziejni. Jak masz kartę do płacenia w internecie, to wypnij się na polskie sklepy stacjonarne. W GB jest taniej i wybór dużo większy
djprinzesin według mnie staniki nr 1 i 3 do odsyłki. 1 za mały, 3 nie podtrzymuje. Z drugiem bym się zastanowiła, ale jak ci nie pasuje to odsyłaj bezlitośnie albo sprzedaj Nie po to sie znajduje swój prawdziwy dziwny rozmiar, żeby potem kupować nie do końca dobra staniki. Chociaź muszę przyznać, że jeden z moich staników, a dokładnie panache anastasia, zrobił sie idealny dopiero po 3 miesiącach migracji i poprawy wyglądu biustu. Wcześniej mi robił właśnie dzioby, ale go zostawiłam, bo śliczny A teraz leży cudownie, założyłam go niedawno po jakiś 3 tyg przerwy i szczęka mi opadła:P
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 21:14   #1985
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
djprinzesin za mały napewno odpada, bo trzeba zostawić miejsce na migrację ale może spróbowałabyś faktycznie większy rozmiar bo staniczek bardzo ładny
Drugi mi się podoba i może spróbowałabyś w nim pochodzić przez jakiś czas (to znaczy z godzine na przykład). Proponuję Ci to dlatego, że dzisiaj przyszedł mi mój staniczek Fantasie i na początku jak ubrałam to też się takie kacze dzioby porobiły i wydawało mi się, że nic z tego nie będzie, pochodziłam w nim jakiś czas właśnie i jakoś tak się samo poukłało, że teraz nawet nieźle wygląda staniczek może warto spróbować?!
Trzeci jakoś do mnie nie przemawia, z przodu bardzo ladnie ale patrzac z boku to powinien lepiej podtrzymywać
właśnie zamierzam tą Ophelię zostawić, bo mi sie strasznie podoba, a 1 i 3 sprzedam. bo nie chcę się bawić w odsyłanie. a jak juz bedą pieniązki to zamówię kolejny.
cały lipiec spędzam w Londynie mam nadzieję, ze znajdę kilka dobrych staników.
Nosiłam tą Ophelię dziś przez 4 godziny, i fakt , że się trochę ułozyło, ale dłuzej nie mogłam , pewnie nieprzyzwyczajona do takiego wysokiego fiszbinu na mostku.
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 21:42   #1986
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
cały lipiec spędzam w Londynie mam nadzieję, ze znajdę kilka dobrych staników.
Nosiłam tą Ophelię dziś przez 4 godziny, i fakt , że się trochę ułozyło, ale dłuzej nie mogłam , pewnie nieprzyzwyczajona do takiego wysokiego fiszbinu na mostku.
koniecznie odwiedź M&S
również uważam że staniczek nr 2 jest bardzo ładny i warto go zatrzymać
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 22:00   #1987
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
koniecznie odwiedź M&S
również uważam że staniczek nr 2 jest bardzo ładny i warto go zatrzymać
Dziekuję za ten M&S ;*
wpadne też do brastopu i bravissimo, jak szaleć to szaleć. już zaczynam zbierać zamówienia stanikowe od koleżanek... czas się zorientować w cenach oaczek do Polski

zostawiam ten rubypink na kiedys tam. czekam też na panache inferno czarny, dzis dostałam ale sie babka pomyliła i wysłąla 60DD, w który się niestety nawet nie dopięłam. Też zamówiłam 65 D.. mam nadzieję cicha taką ze ten bedzie ok
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 08:32   #1988
kaktus9327
Raczkowanie
 
Avatar kaktus9327
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do kaktus9327 Send a message via Skype™ to kaktus9327
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ehh czyli ja powinnam mieć 60D !!!??!?? Coś jest tu nie tak, bo w miseczki A są przy moim biuście puste! To by wyglądało trochę tandetnie nosić za duży stanik, który po prostu by odstawał...
kaktus9327 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 08:51   #1989
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
mi zawsze panie w sklepach wciskaly 75 B albo C
ehh masakra to jest ja pamiętam jak kiedyś mierzyłąm strój i mówie żę góra jest za mała na mnie .. babka podeszła popatrzyła zaczęła mi przesuwać ten stanik i szarpać ;| jakoś ułożyła tak że fiszbina mi na biuscie wylądowała .. i do mnie .. że dobry jest ! :|

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
Za to jak zapytasz się o 60 to bajka będzie inna
u mnie nawet z 70 E jest problem zresztą nie lubie chodzić do zwykłych sklepów, sprzedawcy Cie mierzą wzrokiem jakby zabić chcieli i z łaską pokazują towar a jeszcze jak usłyszą rozmiar 70E to już wogóle :|

Ja się przyłączam z 75c na 70E się przerzucam i jestem przed pierwszym zakupem , wypatrzyłam sobie w sklepach internetowych już ładne kompleciki takie do 100zł ... swoja drogą nei wiem czy na początek zamówić 1, czy np 2 , bo w sumie zawsze model moze być nieodpowiedni a jak kupie tylko 1 to potem nie bede chciala drugi raz ryzykować :P jak myślicie ?
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:09   #1990
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość

2) RUBYPINK OPHELIA
stanik śliczny, koronka lekko gryzie, ale pewnie by się ułożylo. jednak robi mi kacze dzióbki. spiczatste piersi jakby ktos je tak trzymał... widac to z góry, głupie zdjęcie ale widac. i ta wstążka przy brzegu miseczki robi bułki
Tez mam ten stanik A wstazke wyprulam (nie polecam)

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
Dziekuję za ten M&S ;*
wpadne też do brastopu i bravissimo, jak szaleć to szaleć. już zaczynam zbierać zamówienia stanikowe od koleżanek... czas się zorientować w cenach oaczek do Polski
Wybierz sie na Oxford Street do tych wielkich "domow towarowych" Tam jest stanikowy raj moim zdaniem (i zguba dla portfela )
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:10   #1991
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

o jeszcze chyba w angielskiej La senza są duże rozmiary
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 10:06   #1992
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
na moje wymiary 73/84 zamówiłam 3 staniczki na brastopie, wszystkie 30D
dodam , ze mam trochę obwisłe piersi...wahania wagi +rozstępy

1)SATIN MULTIWAY BRA WONDERBRA jak widac ewidentnie za mała miska, strasznie szerokie ramiączka, jakoś tak dziwnie się w ogole układa, taki spiczasty , obwód fajnie ścisliwy, zapięcie na 2 haftki , ale za to 4 rzędy. i ramiączka z tylu bardzo blisko pach, jakby się chciały pod pache wcisnąć;/

2) RUBYPINK OPHELIA
stanik śliczny, koronka lekko gryzie, ale pewnie by się ułożylo. jednak robi mi kacze dzióbki. spiczatste piersi jakby ktos je tak trzymał... widac to z góry, głupie zdjęcie ale widac. i ta wstążka przy brzegu miseczki robi bułki

3) ADORE DAISY PLUNGE BRA
TEż WSTążKA ROBI BUłKI , obwód normalny, ale miska raczej za mała skoro na dole miski pusto a góra bułkuje

wszystkie śliczne...a wsyztski edo oddania. spróbuję gossarda 30DD, ale poki co musze się pozbyc tych

poradzcie czy wymieniac na inne rozmiary czy po prostu akurat te modele nie są mi odpowiednie.

w moim 75B z Cubusa, lekko usztywnianym wyglądam sto razy lepiej... zakupy się nie udały..
Ten drugi lezy niezle Tez bym go zostawila na Twoim miejscu.
Ja mam bardzo podobne wymiary jak Ty, ale widze, ze co fason to inny rozmiar wypadlo by miec
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:01   #1993
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

@Light_Blue nie przejmuj sie tymi tekstami!! moj biust rowniez jest malenki, w staniku 75A bym sie utopila, 75B tym bardziej. mam wymiary 68/81, kiedys nosilam 75a, pozniej 70b i o dziwo stwierdzilam ze miseczki sa dla mnie za male... tzn nie obejmuja piersi calej, jak zdejmowalam stanik to mialam ja jakby przecieta przez fiszbiny, a stanik nie lezal dobrze... poki co nie stac mnie na zakup stanika w odpowiednim rozmiarze (60DD) ale znalazlam inna metode na w miare dobrze dobrany stanik szukam rozmiarow 70C ale tych baaaardzo scislych. mam takie dwa co sie nie rozciagaja wiecej niz do 71 cm i znalazlam je w sklepie z tania bielizna do tego miseczka C obejmuje cala piers, i mimo ze jest malenka to w tym staniku prezentuje sie ladnie... i o dziwo po noszeniu takich stanikow przez miesiac, zaczyna mi sie wydawac, ze.... niedlugo te staniki beda dla mnie za male.... dlatego polecam poszukiwania w sklepach na wlasna reke, najlepiej takich samoobslugowych, gdzie mozna samemu poszukac rozmiaru, posprawdzac czy obwod sie mocno rozciaga czy tylko troszke. ja teraz z niecieprliwoscia czekam na moment kiedy bede mogla sobie pozwolic na wymarzone miekkie 60DD
pozdrawiam
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:14   #1994
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

djprinzesin nr 2 wygląda całkiem ładnie, ale skoro nie czujesz się perfekt...

Byłam wczoraj w krakowskim Intimo, mierzyłam z 10 biustonoszy, głównie 65FF i żaden nie robił szału. Ale mierzyłam chyba tylko Fantasie i Freye, widocznie jestem niekompatybilna, popróbuję teraz Panache z szerszymi fiszbinami więc jak widać nie wystarczy znać rozmiar... Trzeba szukać

Mam Gossarda superboost satin i mimo pancerności go uwielbiam, bo jest taki fajnie szeroki i trzyma biust z boków...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:21   #1995
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

lawenda ja tez kocham swoj superboost

A tu macie cudenka, ja nie bede na nie licytowac wiec mam nadzieje ze ktores z Was sie przyda:
30D
http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-Freya-Eva...QQcmdZViewItem

uniwersalny multiway: http://cgi.ebay.co.uk/La-Senza-Dream...QQcmdZViewItem

32E:
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-LA-SENZA-S...QQcmdZViewItem

32DD:
http://cgi.ebay.co.uk/La-Senza-32-DD...QQcmdZViewItem
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:24   #1996
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kaktus9327 Pokaż wiadomość
ehh czyli ja powinnam mieć 60D !!!??!?? Coś jest tu nie tak, bo w miseczki A są przy moim biuście puste! To by wyglądało trochę tandetnie nosić za duży stanik, który po prostu by odstawał...
Muisz pamiętać, że to D jest przy obwodze 60 Miseczki różnią sie wielkością w zależności od obwodu stanika, na przykład miseczka D dla obwodu 60 jest szyta na 79 cm w biuście, a już na przykład dla obwodu 70- na 89 cm. To 10 cm różnicy. Pojawiła się u ciebie tzn. fobia literkowa. Na początku trudno uwierzyć, że się nagle przeskakuje na D, choćby to było 60 D I idę o zakład, że stanik nie będzie za duży.... Zobacz sobie tabelę rozmiaów:
http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:48   #1997
kaktus9327
Raczkowanie
 
Avatar kaktus9327
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do kaktus9327 Send a message via Skype™ to kaktus9327
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Muisz pamiętać, że to D jest przy obwodze 60 Miseczki różnią sie wielkością w zależności od obwodu stanika, na przykład miseczka D dla obwodu 60 jest szyta na 79 cm w biuście, a już na przykład dla obwodu 70- na 89 cm. To 10 cm różnicy. Pojawiła się u ciebie tzn. fobia literkowa. Na początku trudno uwierzyć, że się nagle przeskakuje na D, choćby to było 60 D I idę o zakład, że stanik nie będzie za duży.... Zobacz sobie tabelę rozmiaów:
http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html
ok, pójdę do sklepu i przekonam się na własnej skórze tylko gdzie ja znajdę 60D ??...
kaktus9327 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:09   #1998
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziękuje dziewczyny Jednak wiecie jeżeli chodzi o zaupy przez internet to odpada jakoś zawsze wole wejsc do sklepu przymierzyć niż bawić sie w zamawianie odsyłanie.Sama nie wiem
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:07   #1999
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość

2) RUBYPINK OPHELIA
stanik śliczny, koronka lekko gryzie, ale pewnie by się ułożylo. jednak robi mi kacze dzióbki. spiczatste piersi jakby ktos je tak trzymał... widac to z góry, głupie zdjęcie ale widac. i ta wstążka przy brzegu miseczki robi bułki

3) ADORE DAISY PLUNGE BRA
TEż WSTążKA ROBI BUłKI , obwód normalny, ale miska raczej za mała skoro na dole miski pusto a góra bułkuje
Te dwa są urocze, szkoda tylko, że faktycznie ta Daisy tak średnio leży, ale Ophelia moim zdaniem w porządku

Czy mogłabyśmi powiedzieć, czy zamawiałaś to 30D dokładnie wg tabelki rozmiarów? I jak oceniasz ściśliwość tych staników? Powiem szczerze, że te oba modele wpadły mi w oko i cenowo też są bardzo w porządku, więc aktualnie intensywnie je rozważam
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 18:39   #2000
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Light_Blue Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny Jednak wiecie jeżeli chodzi o zaupy przez internet to odpada jakoś zawsze wole wejsc do sklepu przymierzyć niż bawić sie w zamawianie odsyłanie.Sama nie wiem
niestety chyba tylko w internecie. Wejdź na LMB http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580
i poczytaj o konkretnych modelach. Jesli jesteś z Krakowa lub Warszawy to masz możliwość przymierzenia stacjonarnego.
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:02   #2001
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Rzabbo: dziękuję za odpowiedź, spróbuję z tym 70F!
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:09   #2002
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kaktus9327 Pokaż wiadomość
ok, pójdę do sklepu i przekonam się na własnej skórze tylko gdzie ja znajdę 60D ??...
Nie znajdziesz.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:26   #2003
kaktus9327
Raczkowanie
 
Avatar kaktus9327
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do kaktus9327 Send a message via Skype™ to kaktus9327
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Nie znajdziesz.
no właśnie... a ja -tak jak light_blue wolę przymierzyć niż zamawiać, odsyłać, zamawiać, odsyłać...
kaktus9327 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:34   #2004
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez netty Pokaż wiadomość
Te dwa są urocze, szkoda tylko, że faktycznie ta Daisy tak średnio leży, ale Ophelia moim zdaniem w porządku

Czy mogłabyśmi powiedzieć, czy zamawiałaś to 30D dokładnie wg tabelki rozmiarów? I jak oceniasz ściśliwość tych staników? Powiem szczerze, że te oba modele wpadły mi w oko i cenowo też są bardzo w porządku, więc aktualnie intensywnie je rozważam
Netty dokąłdnie według tabelki, moje wymiary to 72-73/84
i wychodzi 30D. ten Adore wydaje mi się być w kierunku rozciagliwego, ale ten Rubypink wydaje mi się ściśliwy ale nie az tak bardzo. taki bardziej scisły niż zwyczajny mam nadzieję, ze dobrze nakreśliłam.
ta ophelia leży.. aż mi chłopak powiedział że jakieś spiczaste są
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:11   #2005
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

djprinzesin, strasznie podoba mi się Ruby Pink I pewnie dlatego wcale nie widzę, żeby źle leżała. Myślę, że możesz go sobie zostawić

Light_Blue, pamiętaj, ze przede wszystkim musisz sie zmierzyć, po czym najlepiej wyruszyć na zakupy wirtualne. Obwody poniżej 70 można przymierzyć w niewielu miejscach w Polsce, a naprawdę warto takie nosić jeśli masz mniej niż 75cm pod biustem.

kaktus9327, witamy w wątku Nie wiem jakie A teraz nosiłaś, ale z pewnością miałaś za duży obwód. Pamiętaj, że staniku 75A czy 70A część biustu uciekała Ci z miseczek pod pachy i do obwodu i dlatego nie byłaś w stanie wypełnić miseczek. Jeśli obwód będzie ciasny to przekonasz się, że jeśli skrócisz ramiączka i wygarniesz piersi spod pach miski cudownie się wypełnią.
W Łodzi możesz odwiedzić http://www.comexim.pl/ Mają lub raczej będą mieć 60-tki własnej produkcji, ale chyba dopiero od E. Ale w tej chwili chyba dopiero ustalają od jakiej literki będą szyć, więc jak będzie zainteresowanie to może zmienią zdanie
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 05:00   #2006
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie bijcie jeśli takie pytanie już było Chcę zamówić biustonosz Victoria's Secret ale tu zaczyna się problem, noszę 75B np H&M jest idealny, i gdzieś przeczytałam że odpowiednikiem będzie 34B, a gdzieś indziej znowu że obwody są mniejsze w tej marce, a B odpowiada C i wiele innych wersji. Czy mogłybyście mi doradzić rozmiar? Dodam że ma być to push-up, i nie chce w nim utonąć
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 07:04   #2007
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

morfea, przede wszystkim zmierz się pod biustem ciasno, na wydechu i w biuście luźno. To pozwoli ustalić Twój rozmiar.

A o Victoria's Secret czytałam kiedyś ciekawy wpis na blogu. O ten:
http://hgammon.blogspot.com/2006/12/...victorias.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 08:12   #2008
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
Netty dokąłdnie według tabelki, moje wymiary to 72-73/84
i wychodzi 30D. ten Adore wydaje mi się być w kierunku rozciagliwego, ale ten Rubypink wydaje mi się ściśliwy ale nie az tak bardzo. taki bardziej scisły niż zwyczajny mam nadzieję, ze dobrze nakreśliłam.
ta ophelia leży.. aż mi chłopak powiedział że jakieś spiczaste są
djprinzesin, dzięki
Ja właśnie potrzebuje 65 jak najbardziej ściśliwej, bo mam pod biustem 68, więc chyba zaryzykuje i zamówie tą Ophelie, bo mi strasznie wpadła w oko
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 09:13   #2009
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

agta85 mi się z góry wydaje ,że to są takie kacze dzioby... ale zalozylam go wczoraj i nosze dzisiaj i jest lepiej ;D więc zostaje to moj pierwszy dobry stanik pewnie dlatego mam mieszane uczucia.. a faktycznie model jest śliczny
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 15:14   #2010
kaktus9327
Raczkowanie
 
Avatar kaktus9327
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do kaktus9327 Send a message via Skype™ to kaktus9327
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
djprinzesin, strasznie podoba mi się Ruby Pink I pewnie dlatego wcale nie widzę, żeby źle leżała. Myślę, że możesz go sobie zostawić

Light_Blue, pamiętaj, ze przede wszystkim musisz sie zmierzyć, po czym najlepiej wyruszyć na zakupy wirtualne. Obwody poniżej 70 można przymierzyć w niewielu miejscach w Polsce, a naprawdę warto takie nosić jeśli masz mniej niż 75cm pod biustem.

kaktus9327, witamy w wątku Nie wiem jakie A teraz nosiłaś, ale z pewnością miałaś za duży obwód. Pamiętaj, że staniku 75A czy 70A część biustu uciekała Ci z miseczek pod pachy i do obwodu i dlatego nie byłaś w stanie wypełnić miseczek. Jeśli obwód będzie ciasny to przekonasz się, że jeśli skrócisz ramiączka i wygarniesz piersi spod pach miski cudownie się wypełnią.
W Łodzi możesz odwiedzić http://www.comexim.pl/ Mają lub raczej będą mieć 60-tki własnej produkcji, ale chyba dopiero od E. Ale w tej chwili chyba dopiero ustalają od jakiej literki będą szyć, więc jak będzie zainteresowanie to może zmienią zdanie
ja również witam mam naprawdę mały biust, ale pamiętam, że kiedyś przymierzałam 70A w H&M i był strasznie obcisły... dlatego wzięłam 75A. No, ale spróbuję! raz kozie śmierć! dziękuję za adres
kaktus9327 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.