maseczki pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-11, 18:48   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

maseczki pod oczy


Chętnie kupiłabym maseczkę pod oczka, ale nie mam pojęcia jakie firmy takie specyfiki mają w ofercie i ile pieniążków trzeba na to przeznaczyć. Czy ktoś miał może taką maseczkę?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-11, 19:10   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy

maseczkę pod oczy ma w swojej ofercie AA Oceanic, zawiera olej z ogórecznika, ujędrnia, działa przeciwzmarszczkowo itp.Dostałam ją parę dni temu wiec o efektach za wiele ci nie powiem, ale po aplikacji skóra jest jak na razie delikatniejsza, kosztuje chyba około 35 zł, ale nie jestem pewna, kupiła mi ją mama
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-11, 19:12   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy

jest to seria EYE PERFECT, specjalan seria do pielegnowania skóry wokół oczu, składa sie na nią 5 preparatów
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 11:12   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: maseczka pod oczy

Z kosmetyków ,o które możesz pytać w gabinetach kosmetycznych polecam maseczkę pod oczy Charmine Rose , Femi , Laneche.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 15:32   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy

Ojej, czegoś takiego nigdy nie widziałam. A gdzie można tę Charmine Rose dostać, w aptece czy perfumerii? I jaka jest (orientacyjnie) cena?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 15:37   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy

Charmine rose nie dostaniesz w sprzedazy bezposredniej , tylko u kosmetyczek.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 15:52   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy

Dzięki za natychmiastową odpowiedź. Możesz mi podać jeszcze jakąś nazwę dobrej maseczki, na wypadek gdybym nie znalazła Charmine Rose? W mojej okolicy niekiedy ciężko jest dostać mniej znane produkty.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-12, 16:03   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy

Ja mam akurat nieco odmienne zdanie i ja stosuje pod oczy typowe maseczki do twarzy, ktorych dzialanie jest identyczne jak tych pod oczy, oczywiscie sa pewne granice, ale metoda eksperymentow, stosujac tylko te delikatne i lagodne, znalazlam dla siebie odpowiednie preparaty.
Z typowych maseczek pod oczy przylaczam sie do osoby, ktora polecala ci serie Eye Perfect Oceanic'a, co prawda samej maseczki nie testowalam, ale mialam probki innych preparatow z tej serii i jak dla mnie byly lagodne i skuteczne.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-14, 16:10   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

ale co masz na myśli pisząc łagodne i delikatne? Możesz podać jakieś przykłady takich maseczek? Najczęściej na opakowaniach jest napiszane żeby omijać okolice oczu? W tej chwili mam m.in. maseczki" Inter Fragrance i Minerały Dax Cosmetics (w tubce). Czy takie maseczki mogę używać bez szkody dla skóry pod oczami?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-14, 16:19   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Nie wiem, ktora masz maseczke z Inter-fragrances, ale ja akurat z tej firmy stosuje pod oczy maseczke z serii Algavit Q 10. Pod oczy stosuje takze krem Iwostin nawilzajacy, krem Vichy Thermal S i Nutrilogie. Maseczka mineraly jak dla mnie pod oczy sie nie sprawdzila, jest zbyt lepka.
A tak poza tematem, to pod oczy stosuje takze dodatkowo kremy ochronne z filtrami na dzien, omijajac filtru chemicznego oxybenzon, gdyz jego moja skora nei toleruje, zwlaszcza w okolicach oczu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-14, 18:57   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Mam maseczkę nawilżająco - ujędrniającą koenzymy Q 10 +R.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-14, 21:02   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Ja minerały kocham i uwielbiam, stosuję na całą twarz, łącznie z oczami, w ogóle jej nie zmywam. Właściwie to traktuję ją jak krem.
A co do pisania na opakowaniach żeby omijac okolice oczu (oczywiście mam na myśli maseczki nawilżające itp, nie oczyszczające)? Czyżby pisali tak dlatego żeby stworzyć w nas potrzebę użycia kolejnego produktu - maseczki pod oczy? Forsa i tyle.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-14, 21:39   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

alinab- akurat tej maseczki raczej nie nakladalabym wokol oczu, ze wzgledu na obecnosc licznych olejkow, ktore spelniaja tylko zadanie aromatyczne, a ktore zdaza sie sie ze moga podrazniac, mam na mysli ylang-ylang, sandalowiec, geranium.
Katrina - mam identyczne odczucie jak Ty) Producenci wola pisac by unikac okolice oczu, aby uniknac potem pretensji klientek, ktorym akurat by maseczka nie podpasowala, a po drugie maseczki nie sa zwykle badane pod katem stosowania w okolicach oczu, ale z drugiej strony wiele kremow pod oczy, niby badanych uczula, a wiec takie testy wcale nie daja 100 % pewnosci, wiec jedynym wyjsciem by sie przekonac jest wykonanie proby na sobie.
Ja akuart nigdy nie kupuje maseczek pod oczy, skoro moge uzywac pod oczy maseczki do twarzy, ktore podobnie jak ty traktuje bardziej jak krem, zwlaszcza w okresie gdy mam bardziej przesuszona skore. Po wzgledem skladu i wlasciwosci maseczki pod oczy i do twarzy wiele sie nie roznia, ich zadaniem ma byc nawilzenie skory.
Maseczka z mineralami DC w moim przypadku takze nadawala sie pod oczy, ale to wrazenie lepkosci nie bardzo mi pasowalo.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 19:55   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Dzięki serdeczmie za odpowiedzi. Tez przypuszczam, że te maseczki to próba wyłudzenia pieniędzy. Ale pewna nie jestem , może warto się zaopatrzyć... Skóra pod oczami jest w końcu taka delikatna, a oczy to podstawa urody kobiety i należy o nie szczególnie dbać. Dzis widziałam reklamę serii AA eye perfekt. Zastanawiam się, czy taka maseczka to w ogóle dobry pomysł dla młodej skóry, czy można ją używać przed 25 rokiem życia? Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 20:28   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Kupiłam maseczkę AA Eye Perfect i stwierdzam że przyjemnie mnie zaskoczyła - rzeczywiście ma natychmiastowe działanie wygładzające, bardzo szybko się wchłania. Głównym czynnikiem aktywnym jest ekstrakt z ryżu. Mozna jej nałożyć więcej niz kremu, a mimo to u mnie znikna bez śladu po paru minutach i delikatnym masażu. Ale ja wciąż walczę z przesuszeniem skóry po peelingu; wątpię, żeby był to kosmetyk potrzebny skórze 25-latki, a tym bardziej młodszej kobiety. Wg mnie, musisz widzieć jakiekolwiek zmiany wyglądu skóry - drobniutkie zmarszczki, oznaki zmęczenia, żeby było sens jej używać. Zapobiegawczo wystarczy chyba delikatny żel.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 21:48   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Zmarszczki to mam tylko mimiczne. Mam sporo zajęć: 4 miesięczne dziecko,studia, praca. Czsto nie mam czasu na wypoczynek, nie wysypiam się, co niestety widać po moich oczkach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 21:55   #17
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Wiesz co, to lepiej kup sobie kremik albo żel, taki po którym te mikrozmarszczki Ci się będą prasować od razu. Ja w twoim wieku używałam różowego żelu Plenitude L'Oreala i uważam że był fantastyczny; dzisiaj poleciłabym też Visibly Young Neutrogeny. A jeszcze lepiej - wyspać sięporządnie, ale tyle to sama wiesz [img]icons/icon12.gif[/img]
pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 22:07   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Maga, jesteś jak błyskawica! Hehe, sen jest na pewno najtańszą i najskuteczniejszą metodą [img]icons/icon7.gif[/img] ALe moje cienie pod oczami nie znikną nawet jeśli będę spała 100 lat! Z resztą co ja, jakie 100 lat, po paru godzinach mój maluszek daje o sobie znać. Więc chyba w grobie się wyśpię [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 00:39   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Alinab nie wpadaj od razu w taki grobowy nastroj!!
Jesli nie maseczke to wyprobuj kremy z serii Eye Perfect, skorzystaj z probek, mozesz napisac do Oceanica oni teraz chetnie je wysylaja, bo to nowa seria, ja mam przyjemne odczucia co do tych kremow, ktore wlasnie testuje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-16, 07:34   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

O cieniach to nie pisałaś ... Pomyśl o Dioptocerne Lieraca; jest co prawda drogi, bo 5 ml kosztuje ponad 60 zł, ale u mnie to pierwszy krem który naprawdę zmniejszył cienie
(na marginesie; mam teraz kremik francuskiej firmy Laora, podobno specjalnie też na cienie i przeciw skutkom stresu, zmęczenia itp.; jak mi się Lierac skończy, to potestuję i złożę meldunek).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 13:13   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

A gdzie produkty firmy Laora można dostać?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 21:10   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

W normalnych perfumeriach chyba - jak tak kupiłam. Dystrybutor jest z Krakowa - mozna popytać, gdzie dostarczją w Twojej okolicy. Mam próbkę tego kremu pod oczy i jeszcze na biuścik. Jesli jesteś zainteresowana, mogę Ci je wysłać [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 21:27   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka pod oczy - do Basi

Byłabym bardzo zobowiązana.[img]icons/icon29.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 14:32   #24
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95
maseczka pod oczy

cześć!! znacie może jakieś dobre nie drogie maseczki pod oczy? byłam na KWC, ale tam jest recenzja maseczki dax cosmetics, niestety nieprzychylna. chyba że macie jakieś domowe sposoby na zmęczoną i wysuszoną skóre pod oczmi
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 15:20   #25
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: maseczka pod oczy

Robię tak:
Smaruję sobie skórę pod oczami olejkiem z wiesiołka - do kupienia w aptece, może jeszcze go łykać.

Na KWC jest fajna maseczka AA Oceanic pod oczy - ma bdb recenzje.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 07:36   #26
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95
Re: maseczka pod oczy

dzięki! musiałam przeoczyć tę maseczkę. oczywiście ja wypróbuję
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 08:56   #27
skarbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 128
Re: maseczka pod oczy

Mogę polecić bardzo dobrą maseczkę pod oczy z serii Rosarium Dermiki. To w zasadzie krem-maska - mozna używać co wieczór przez dłuższy czas jako krem pod oczy albo nakładać grubszą warstwą jako maskę. Zamieściłam jej recenzję na KWC.
skarbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 10:27   #28
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: maseczka pod oczy

na mnie akurat maseczka AA nie działa , ale na przesuszoną skórę pod oczami dobrze mi zrobił krem LRP intensywnie nawilżający, pod oczka oczywiście. polecam. Podobno bardzo dobry jest tez nawilżający z A.T.W. ale tego jeszcze nie używałam.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 11:51   #29
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: maseczka pod oczy

Jeśli chodzi o maseczki to jest jeszcze takowa pod oczy z firmy Faberlic. Kosztuje 23zł za 30ml i chyba tez jest na KW
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:26   #30
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Maseczka pod oczy

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko-uzywala ktoras z Was maseczki pod oczy Matis Lifting Yeux Anti-Morosite? Na KWC nie ma zbyt wielu recenzji, a nosze sie z zamiarem kupna tego specyfiku i chcialabym dowiedziec sie jak ta maseczka działa.Interesuja mnie rowniez platki pod oczy Shiseido Benefiance Pure Retinol Instant. Dzieki pozdrawiam

Edytowane przez marta_so
Czas edycji: 2006-03-23 o 15:32
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.