Palette Color Shampoo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 16:57   #31
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Palette Color Shampoo

a na reszcie?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 19:55   #32
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2 972
Dot.: Palette Color Shampoo

robilam tylko odrost bo reszte mam bardzo cimna wrecz czarna
to szkoda wlosow bo i tak by nic nie bylo widac
ivoncia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:23   #33
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2 972
Dot.: Palette Color Shampoo

a ma moze ktos zdjecie po ciemnej czekoladzie albo czekoladowym brazie ?
ivoncia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 12:20   #34
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Palette Color Shampoo

Odświeżam wątek

Zrobiłam sobie pierwszy raz włoski color shampoo jasny brąz i bardzo mi się podoba efekt
Garnier słabo sobie poradził z pokryciem odrostów co mnie bardzo złościło, wzięłam palette tak w akcie desperacji bo podobno mocno łapie, to i pokryje odrosty i wyrówna kolorek I dał radę (Poza tym lubię próbować różnych firm) A kolorek ładny, naturalnie wyglądający, nawet mama pochwaliła, że nie jest taki typowy czarnawy a ciemnobrązowy. Zdziwiła mnie tylko ilość farby, pierwszy raz widziałam tak mało w opakowaniu, i pierwszy raz mi zabrakło, utleniacz był w takich dwóch malutkich saszetkach po 10 ml, łącznie 20 ml
Poradziłam sobie tak, że po 15 min na odrostach nałożyłam malutką resztkę na długości na kilka minut, jak najdokładniej się dało, potem zrobiłam malaks na długości na kolejne kilka, na szczęście efekt równiutki
Z powodu takiej ilości cenowo wychodzi mniej więcej jak casting. Trochę dziwne że moje cienkie włoski potrzebują dwóch opakowań.

Trochę się bałam palette, co chwila ktoś się wypowiada o tym jak to strasznie niszczy włosy itd. Zabawne było kiedy pokazałam mamie kolorek na opakowaniu przed zrobieniem a ona mi powiedziała że palette to najgorsza firma, wypadają włosy i takie tam...spytałam czy używała i zauważyła coś nie tak, powiedziała że używała kilka lat temu i być może jej wypadały więcej włosy, ale nie jest pewna. W każdym razie zaryzykowałam i muszę obalić te doniesienia o niszczeniu włosów, przynajmniej w moim wypadku Przy zmywaniu wypadło tak standardowo kilka włosów, a kondycja bez najmniejszych zmian.
Fram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 16:00   #35
onagosik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Palette Color Shampoo

Ja własnie farbuję tym czekoladowym brązem do 24 myc. Jest delikatny i nie niszczy mi włosów, natomiast farby palette niszcza bardzo. Jednak ten szampon nie. Kolor sie spłukuje więc nawet jeżeli wyjdzie ci ciemny, nie zrażaj się - kilka myć i zjaśnieje. Poza tym jezeli chodzi o farbowanie palette to zawsze tak robie że jak chcę ciemniejsze to daję odrobinę mniej tego aktywatora z woda utleniona a jak chcę jaśniejsze to daję mniej farby z tubki. Włosy po nim pięknie się błyszczą. Ja ze swojej strony bardzo polecam bo kolor jest piękny. I dużo mniej zniszczył mi włosy niz loreal czy syoss. Garnier schodzi mi po 5 myciach całkowicie. Tak więc pozostaję przy tym szamponie palette. INe wiem tylko czy pokrywa siwe bo nie mam
onagosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 21:42   #36
klarakinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Palette Color Shampoo

Użyłam Palette Color Shampoo 236- kasztan. Kładłam na włosy brązowe. Wyszły prawie czarne, a w tej chwili (po ok. 7 myciach) są fioletowe. Trudno. Plus taki, że ładnie się błyszczą i są miękkie.
klarakinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:11   #37
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Palette Color Shampoo

Miodowy blond jest piękny.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 08:38   #38
Natass
Przyczajenie
 
Avatar Natass
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
GG do Natass
Palette Color Shampoo - jak to jest teraz?

Dziewczyny!

Moja sytuacja wygląda tak:
Planuję farbowanie włosów szamponem do 24 myć Palette Color Shampoo odcień 113 Czarny.
Jakieś 3-4 lata temu farbowałam włosy (ciemny blond) na odcień 339 Granatowa Czerń i kolor "wszedł" we włosy na bardzo długo, ładnie się u mnie zmywał i jak właściwa czerń zeszła, to został mi bardzo ładny, ciemny brąz na dobre pół roku.
Natomiast we wrześniu zeszłego roku farbowałam też tym samym szamponem do 24 myć, z tym że na odcień 301 Bordo. I tym razem kolor był ładny może z 5 dni, a po jakichś 2-3 tygodniach na włosach nie było śladu po farbowaniu. Dodam, że włosy zarówno wtedy, jak i teraz myję codziennie. Wtedy, co miałam czarne włosy nie używałam szamponów specjalnych do włosów farbowanych, a przy farbowaniu na bordo już tak (Naturia, ten wiśniowy).
Moja koleżanka (blondynka) farbowała kilka lat temu na brąz i równie uparcie wszedł jej we włosy, które później bardzo długo były rude.

I chciałam się zapytać.
Wiem, że wielu osobom nie podobał się efekt długotrwałego wnikania koloru tych szamponów we włosy. Czy w ciągu ostatnich lat zmieniła się receptura Palette Color Shampoo na taką, która trzyma kolor trochę krócej, czy to po prostu wszystko zależne od koloru, na jaki farbujemy? Może któraś z Was niedawno farbowała tym szamponem, może nawet na 113 Czarny? Zależy mi na długotrwałym efekcie koloru bez odrostów (tj. chciałabym, żeby znowu mi się tak pięknie zmył i długo trzymał).

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Natass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 08:58   #39
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Palette Color Shampoo

Myślę, że to zależy od koloru. I tak się dziwię, że czerń ci wyszła czarna i nie sprała się na zielono moja przyjaciółka, naturalna złota blondynka, farbowała tym szamponem na czarno właśnie, kolor schodził paskudnie, miała glonowate włosy i do końca nie zszedł, został brudny odcień rudego.
No i to zalezy od kolory wyjściowego: jaki masz? a koleżanka blondynka (jak i moja), dlatego kolor się trzymał.
A, i odcienie z dodatkiem czerwonego (a więc bordo też) szybko się wypłukują.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 09:30   #40
Natass
Przyczajenie
 
Avatar Natass
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
GG do Natass
Dot.: Palette Color Shampoo

O, dziękuję bardzo tak mało obrazowo napisałam ten ciemny blond, ale właściwie zawsze miałam problem z określeniem swojego naturalnego koloru, nigdy nie wiem czy to jeszcze ciemny blond, czy już jasny brąz zwłaszcza, że mi się w ciągu kilku lat potrafi zmieniać kolor. Teraz mam taki orzechowy kolor. Czerń mi się zmywała wchodząc w kasztan, który jednak wyglądał naturalnie. Blondynki na pewno mają trudniej z ciemnymi kolorami, moje włosy nie są takie całkiem jasne, więc nie wychodzi glonowaty twór
Natass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 09:38   #41
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Palette Color Shampoo

Cytat:
Napisane przez Natass Pokaż wiadomość
O, dziękuję bardzo tak mało obrazowo napisałam ten ciemny blond, ale właściwie zawsze miałam problem z określeniem swojego naturalnego koloru, nigdy nie wiem czy to jeszcze ciemny blond, czy już jasny brąz zwłaszcza, że mi się w ciągu kilku lat potrafi zmieniać kolor. Teraz mam taki orzechowy kolor. Czerń mi się zmywała wchodząc w kasztan, który jednak wyglądał naturalnie. Blondynki na pewno mają trudniej z ciemnymi kolorami, moje włosy nie są takie całkiem jasne, więc nie wychodzi glonowaty twór
Bo nawet na szamponetkach jest napisane, że blondynkom nie zaleca się odcieni poniżej poziomu 4-5 Jeśli na twoich włosach trzymał się długo, mozesz znowu spróbować zafarbować tym odcieniem. Choć i tak dziwi mnie, jeśli masz mysie włosy (ja też, tylko jasniejsze) i czerń ci ładnie wyszła. Tylko pozazdrościć!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 12:37   #42
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Palette Color Shampoo

Może lepszy byłby jakichś Casting na przykład? Wiem, że jest trwały, jeśli chodzi o czernie. No i jestem w szoku że na blondzie Ci nie wyszła zieleń. Kiedyś położyłam szampon granatowa czerń na brąz ciemny - moje pierwsze farbowanie - po 1 myciu był zielono-niebieski...

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 13:17   #43
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Palette Color Shampoo

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Może lepszy byłby jakichś Casting na przykład? Wiem, że jest trwały, jeśli chodzi o czernie. No i jestem w szoku że na blondzie Ci nie wyszła zieleń. Kiedyś położyłam szampon granatowa czerń na brąz ciemny - moje pierwsze farbowanie - po 1 myciu był zielono-niebieski...

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Pisała, że ma ciemny blond/jasny brąz, koleżanka ma blond
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 13:17   #44
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Palette Color Shampoo

Wiem, wiem ;-) napisałam skrótowo, mając na myśli ciemny blond

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 14:06   #45
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Palette Color Shampoo

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wiem, wiem ;-) napisałam skrótowo, mając na myśli ciemny blond

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Moja koleżanka na średnim złotym miała piekną zieleń
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 15:44   #46
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Palette Color Shampoo

Pewnie złoto się nie polubiło z granatem. Jak mnie taki zielony wyszedł na ciemnym brązie to też myślałam, że padne... Dobrze, że to tylko szamponetka była...

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 20:32   #47
xyz1995_95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 44
Dot.: Palette Color Shampoo

Kolory wychodzą o wiele ciemniejsze niż na opakowaniu i po farbowaniu zaczęły mi wypadać włosy, ale słyszałam ze nie tylko mi po tej farbie
xyz1995_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 19:46   #48
Asiaa36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Dot.: Palette Color Shampoo

Cześć! Kupiłam ostatnio Palette Color Shampoo nr 315 (perłowy blond). Jestem naturalną blondynką i chciałam nieco zmienić/rozjaśnić kolor włosów. Byłoby to moje pierwsze eksperymentowanie z takimi rzeczami, ale po przeczytaniu opinii waham się czy jest sens ryzykować (co prawda większość komentarzy i opinii jest z 2010/2011 roku, więc nie wiem czy są aktualne). I chciałam w związku z tym się Was poradzić i zapytać, czy faktycznie kolor tak długo się utrzymuje i tak źle produkt wpływa na włosy? A jeśli macie do polecenia jakieś inne produkty tego typu, które raczej krócej się utrzymują na włosach to będę bardzo wdzięczna.
Asiaa36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 21:08   #49
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Palette Color Shampoo

Jeśli jesteś blondynką to włosy powinny same nabrać koloru po rumianku i od słońca. Możesz spróbować na pasemku, rozrabiasz troszkę wody i pigmentu. Ja wracam do naturalnych, szkoda że nie da się tak szybko wrócić i muszę czekać aż odrosną. Mi włosy nie wypadały po tej farbie, ale po Garnier tak.

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2015-07-08 o 21:10
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 07:24   #50
Asiaa36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Dot.: Palette Color Shampoo

Może faktycznie najpierw wypróbuję na pasemku i zobaczę jak to wygląda. Będę kombinować jakoś, ale chociaż pocieszające jest to, że niekoniecznie po niej wypadają włosy dziękuję
Asiaa36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 07:55   #51
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Palette Color Shampoo

Wszystko zależy od kondycji twoich włosów. Jeśli są zniszczone farbowaniem (mogą mieć połysk, a być zniszczone) to i tak bez względu na farbę będą ci wypadać. Także może to być alergia na farbę. Robisz test alergiczny przed nałożeniem produktu? Raczej nie, bo mało osób to robi, a potem się dziwi i robi wielkie oczy.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 15:27   #52
Madziaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Palette Color Shampoo

Dziewczyny, pytanie do doświafdczopnych w farbowaniu palette color shampoo- ja używam jasno szarego blondu zmywalnego do 24 myći teraz zauważyłam że kupiłam na promocji trwały kolor. Czy ktoś używał obu? Jaka jest różnica (po za tym ze się nie zmywa:P) czy kolor wychodzi taki sam? bo w sumie i tak używam regularnie, więc czemu nie zrobić trwałej? Jesli jest gorsza/bardziej niszcząca itp niech ktoś da znać, proszę
Madziaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-21 16:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.