Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-30, 08:53   #331
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 09:15   #332
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no niby tak:
"Wpis powinien się pojawić w tym wątku, po wyczerpaniu wszystkich możliwych sposobów kontaktu, prób dogadania się, w czasie 2 tygodni od ostatniego kontaktu."

Tylko - to nie jest równoznaczne z "po dwóch tygodniach", ja bym szybciej zrozumiała "przed upływam dwóch tygodni". Wiem, jakie były intencje, ale może warto to zmienić.

Mały OT - tu się kłania niechęć uczestników do podawania numerów telefonu. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jest tak zakręcony, że po prostu mu wyleciało z głowy, że ma coś zapłacić - ale jeśli mam numer do takiego delikwenta, to dzwonię i przypominam. Jak ktoś nie podaje, bo się boi nie wiem czego, a na PW nie reaguje - wywalam bez litości z rozbiórki.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 09:28   #333
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 09:39   #334
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiem, ale to incydentalne...a telefon - w szczególnych przypadkach - naprawdę ułatwia sprawę, i chroni właśnie przed byciem wawalonym z rozbiórki za gapiostwo. Ale - ja przestałam naciskać, jak ktoś się boi, niech nie daje. Ja używam tych numerów tylko do kontaktu w sprawie rozbiórek - w wypadku, kiedy nie udaje się kontakt przez wizaż.

Mi od kilku dni wywala błędy, nie wczytuje się - ot, pewnie znów jakaś "dobra zmiana"
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:00   #335
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
dlaczego za wcześnie? W pierwszym wątku stoi jak byk, że wpłaty na już po zebraniu chętnych - rozliczenie było gotowe 14-go czerwca, dziś mamy 30-ty, czyli minęły dla tygodnie - ja bym wyrzuciła takiego uczestnika z rozbiórki dużo szybciej (dodam, że ja daję określoną ilość dni na wpłatę - żeby nie było potem nieporozumień, że dla kogoś "na już" znaczy "w ciągu dwóch tygodni").
Poza tym - uczestniczka 28-go wpisała się w innym wątku, więc nie ma wytłumaczenia, że wpadła pod tramwaj i leży w śpiączce.
Ano właśnie, dzięki za wyjaśnienie w moim imieniu. Nie będę czekać dłużej, bo taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:39   #336
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 14:02   #337
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No tak, można tak powiedzieć. I tak kto inny wziął odlewkę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 14:11   #338
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:35   #339
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

co do telefonu
ja jakiś czas nie podawałam, bo przyznam, że trafiłam na kogoś, kto nr telefonu, używał nie tylko do konkretnej rozbiórki, tylko do powiadomień min o rozbiórkach na telefon, albo radził/ła się czy dany zapach mi odpowiada, czy nie, czy warto go rozbierać itp ...nie uśmiecha mi się odbieranie takich sms-ow ok. 22-23:00
dawno to było i myślę, że nie tylko ja jedna takie wiadomości dostawałam
Więc przecież podając nr telefonu nie dawałam przyzwolenia na coś takiego
Wiem, większość osób tutaj ma wyczucie, klasę itp. jednak tak mnie to zniechęciło
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 21:08   #340
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
co do telefonu
ja jakiś czas nie podawałam, bo przyznam, że trafiłam na kogoś, kto nr telefonu, używał nie tylko do konkretnej rozbiórki, tylko do powiadomień min o rozbiórkach na telefon, albo radził/ła się czy dany zapach mi odpowiada, czy nie, czy warto go rozbierać itp ...nie uśmiecha mi się odbieranie takich sms-ow ok. 22-23:00
dawno to było i myślę, że nie tylko ja jedna takie wiadomości dostawałam
Więc przecież podając nr telefonu nie dawałam przyzwolenia na coś takiego
Wiem, większość osób tutaj ma wyczucie, klasę itp. jednak tak mnie to zniechęciło
Figarku, taka jak pisalam - korzystam z telefonu tylko i wylacznie wtedy, kiedy potrzebny jest kontakt w sprawie aktualnej rozbiorki, a dana osoba nie odzywa sie online. Raz mi sie zdarzylo, ze ktos nie dostal awizo, przesylka lezakowala na poczcie, a dana osoba po prostu zapomniala, ze na cos czeka - gdyby nie telefon, przesylka by do mnie wrocila. Bylo tez tak, ze kto inny rozbieral, potrzebowal kontaktu - a ja akurat mialam telefon do danej osoby, i oczywiscie go nei podalam, tylko sama zadzwonilam z informacja, ze ktos tam czeka na kontakt. I tyle - nie wyobrazam sobie wykorzytywac te numery do spamowania, sytuacje o ktorej piszesz - acz sama nie bylam w nia zaangazowana - doskonale pamietam, i to nie powinno miec miejsca.

I jeszcze - juz sie nie upieram przy telefonach. Uwazam, ze podanie go lezy w interesie uczestnika - nie chce, niech nie daje, ja na pewno nie bede scigac o wplate czy podanie adresu - w wypadku uchybien wywalam z rozbiorki z zolta kartka, i tyle.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 21:15   #341
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

VI4 - rozumiem doskonale ja tylko tłumaczyłam dlaczego, przez jakiś czas sama telefonu nie podawałam Już mi dawno przeszło, ale pomyślałam sobie, że faktycznie mogą ludzie mieć obawy, przed podaniem nr telefonu

tak jak wspomniałaś, nie powinno to mieć miejsca, ech ....
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2016-06-30 o 21:20
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 20:08   #342
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Nie musisz zamykac. Ja już nic od Ciebie nie kupie. Ty jesteś niezrównowazona. Termin wpłat był do piątku i w piątek przelałam naleznośc. Wstyd takie sprawy poruszać nie masz za grosz honoru.
Nie zycze sobie abys swoje fanaberie opisywala na forum aczkolwiek to tylko świadczy o twoim charakterze .
Piatkowy przelew który jej się wykonał w poniedziałek. Wielce poszkodowana.
W poptrzedniej rozbiórce nie zabezpieczyłas odlewki Blue Sapphire i ok 0,5 ml się wylało w transporcie i o problemach z Toba nie pisałam.
Nie jestem pierwsza z która rzekomo masz problem.


Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
dotyczy - afaland78

link do wątku - Amouage Library Collection Opus I
przedmiot problemu - brak wpłaty w określonym terminie, a właściwie ignorancki stosunek od początku rozbiórki przypieczętowany żenującym wpisem KLIK, po którym uznałam, że ten wątek jest stosownym miejscem na odniesienie się do sytuacji.
afaland78 zapisała się do rozbiórki 30 maja, najpierw musiałam upominać się o pv z danymi do wysyłki, choć w pierwszym poście znajduje się taka informacja i to wyróżniona na czerwono, nie sposób jej nie zauważyć. Dopiero po prośbie w profilu KLIK potwierdziła dane, oczywiście pw "na wszelki wypadek" już nie dosłała.

Następnie brak przelewu zgodnie z terminem, rozliczenie i dane do wpłaty wysłane 6 czerwca, termin zbierania wpłat jest jasno określony w pierwszym poście - do 10 czerwca (piątek), nie 13 czerwca w poniedziałek, bo to był dzień wysyłki - i ta informacja jest również w pierwszym poście.

Reasumując, sobotnie odlewkowanie byłam zobligowana przełożyć na poniedziałek, po negatywnych doświadczeniach, obiecałam sobie, że nie rozpocznę odlewkowania przed otrzymaniem przelewu - i choć mocno zdezorganizowało mi to napięty grafik dnia, dotrzymałam terminu wysyłki.

Patrząc z perspektywy czasu, powinnam już w piątek wywalić afaland78 z rozbiórki za brak wpłaty, zaoszczędziłabym sobie... życzliwego podziękowania

Ponieważ - obok obowiązku, jaki niewątpliwie leży na mnie, jako organizatorce - cenię nade wszystko miłą atmosferę, to moje rozbiórki są zamknięte dla afaland78.


---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Piątek konczy się o godz 24.00
wspolczuje ze tego nie wiesz


Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
dotyczy - afaland78

link do wątku - Amouage Library Collection Opus I
przedmiot problemu - brak wpłaty w określonym terminie, a właściwie ignorancki stosunek od początku rozbiórki przypieczętowany żenującym wpisem KLIK, po którym uznałam, że ten wątek jest stosownym miejscem na odniesienie się do sytuacji.
afaland78 zapisała się do rozbiórki 30 maja, najpierw musiałam upominać się o pv z danymi do wysyłki, choć w pierwszym poście znajduje się taka informacja i to wyróżniona na czerwono, nie sposób jej nie zauważyć. Dopiero po prośbie w profilu KLIK potwierdziła dane, oczywiście pw "na wszelki wypadek" już nie dosłała.

Następnie brak przelewu zgodnie z terminem, rozliczenie i dane do wpłaty wysłane 6 czerwca, termin zbierania wpłat jest jasno określony w pierwszym poście - do 10 czerwca (piątek), nie 13 czerwca w poniedziałek, bo to był dzień wysyłki - i ta informacja jest również w pierwszym poście.

Reasumując, sobotnie odlewkowanie byłam zobligowana przełożyć na poniedziałek, po negatywnych doświadczeniach, obiecałam sobie, że nie rozpocznę odlewkowania przed otrzymaniem przelewu - i choć mocno zdezorganizowało mi to napięty grafik dnia, dotrzymałam terminu wysyłki.

Patrząc z perspektywy czasu, powinnam już w piątek wywalić afaland78 z rozbiórki za brak wpłaty, zaoszczędziłabym sobie... życzliwego podziękowania

Ponieważ - obok obowiązku, jaki niewątpliwie leży na mnie, jako organizatorce - cenię nade wszystko miłą atmosferę, to moje rozbiórki są zamknięte dla afaland78.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:10   #343
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:10   #344
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Z emiks należy być w scisłym stałym kontakcie, codziennym. !
Mon ity już następnego dnia wysyłą o treści bardziej stanowczej niż urząd skarbowy
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:17   #345
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Z emiks należy być w scisłym stałym kontakcie, codziennym. !
Mon ity już następnego dnia wysyłą o treści bardziej stanowczej niż urząd skarbowy
Po co przyłączyłaś się do rozbiórki, której zasad nie miałaś zamiaru przestrzegać?
Emiks chciała mieć pieniądze na koncie do piątku, jej rozbiórka jej zasady, Twój przelew doszedł w poniedziałek co opóźniło odlewkowanie i wysyłkę- wizażanki dostały perfumy później, cała grupa czekała, bo Ty jedna miałaś w nosie regulamin rozbiórki.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:35   #346
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Po co przyłączyłaś się do rozbiórki, której zasad nie miałaś zamiaru przestrzegać?
Emiks chciała mieć pieniądze na koncie do piątku, jej rozbiórka jej zasady, Twój przelew doszedł w poniedziałek co opóźniło odlewkowanie i wysyłkę- wizażanki dostały perfumy później, cała grupa czekała, bo Ty jedna miałaś w nosie regulamin rozbiórki.
Nie prowadz takich dyskusji jak nie wiesz w czym rzecz . Skąd wiesz ze nie miałam zamiaru przestrzegać? Może nie mogłam przelac w czasie bo bylam w szpitalu? Nie wypowiadaj się w kwestiach Ci nie znanych. Ja pracuje ratując zycia ludzkie na telefon i wtej chwili nie w głowie mi przelewy.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:38   #347
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Po co przyłączyłaś się do rozbiórki, której zasad nie miałaś zamiaru przestrzegać?
Emiks chciała mieć pieniądze na koncie do piątku, jej rozbiórka jej zasady, Twój przelew doszedł w poniedziałek co opóźniło odlewkowanie i wysyłkę- wizażanki dostały perfumy później, cała grupa czekała, bo Ty jedna miałaś w nosie regulamin rozbiórki.
A ja wypowiem się ogólnie, odbiegając od konkretnych sytuacji

W sposób krótki i węzłowaty zwróciłeś uwagę na coś, co powinno być wytłuszczone na czerwono w jednym z pierwszych punktów regulaminu rozbiórek. Osobiście jako organizatorka mam szczęście do rozbiórkowiczów i swoich mogę praktycznie tylko chwalić za zdyscyplinowanie. Ale faktem jest, że czasem takie niezobowiązujące podejście do zasad opóźnia całą grupę i rozbiórkę. Warto nad tym czasem pomyśleć
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:41   #348
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:54   #349
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Nie prowadz takich dyskusji jak nie wiesz w czym rzecz . Skąd wiesz ze nie miałam zamiaru przestrzegać? Może nie mogłam przelac w czasie bo bylam w szpitalu? Nie wypowiadaj się w kwestiach Ci nie znanych. Ja pracuje ratując zycia ludzkie na telefon i wtej chwili nie w głowie mi przelewy.

Teraz przelew można wykonać w 5s z każdego urządzenia. Sama leżąc w szpitalu robiłam dziewczynom przelewy, żeby nie opóźniać rozbiórek.
I nie, nie leżałam w szpitalu z katarkiem.
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Było to dla mnie oczywiste, ale jak widać wszystko można zinterpretować na swoją korzyść
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 20:55   #350
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Uczestnik ma obowiązek dokonania płatności lub poinformowania o nieterminowym przelewie. Termin został wyznaczony do piątku i w piątek przelałam. Chciałam przelac w czwartek ale nie udało się z uwagi na dyżur. Nie było sensu powiadamiać Organizatora o opóźnieniu skoro w piątek napisałamw watki iż dokonałam płatności, Problem w tym ze zaksięgowały się pieniądze w poniedziałek. To jest wielka strata dla kogokolwiek. Ponadto pytam dlaczego miałabym podac dane do wysyłki jeszcze przed wykonaniem odlewek i przelewu?
Podaje się je w chwili wykonanie przelewu to jest rzeczowe no i obowiazuje w prawie.
Prawniczy termin to termin płatności i oznacza ze pieniądze musza być na kocie we skazanym dniu. Termin zbierania wpłat to dzień w którym można płącic!
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:56   #351
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgadza się - dla mnie to jest termin zrobienia przelewu

jesli chcialabym wszystkie wpłaty mieć do piątku,
to prosiłabym o "zrobienie przelewu tak, aby pieniądze dotarły do mnie do piątku"

ale rzeczywiście każdy może to interpretować na swoją korzyść, dlatego powinno być doprecyzowane
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2016-10-06 o 20:57
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:00   #352
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość

Teraz przelew można wykonać w 5s z każdego urządzenia. Sama leżąc w szpitalu robiłam dziewczynom przelewy, żeby nie opóźniać rozbiórek.
I nie, nie leżałam w szpitalu z katarkiem.

Było to dla mnie oczywiste, ale jak widać wszystko można zinterpretować na swoją korzyść

No to gratuluje zdrowia. Bo nieprzytomni i walczący o zycie przelewów nie wykonują.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:05   #353
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niby jest... (tylko nie zawsze działa)
Podobnie jest z potwierdzeniami odbioru. Niby każdy wie że powinien odmeldować odbiór (i nawet jest to w regulaminie zapisane), organizatorka czasem sama puszcza listy prio, żeby jak najszybciej przesyłki doszły i żeby można było zamknąć rozbiórkę. I czasem trafi się egzemplarz, który ma to wszystko w nosie, wszak jest wolnym człowiekiem i wolnym kraju żyje i nikomu nic do niego. I organizatorka musi czekać dwa tygodnie z zamknięciem, bo ktoś ze znanych tylko sobie powodów postanawia nie odmeldować odbioru I organizatorka musi przestrzegać regulaminu, a takie ktosie mają w nosie
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:07   #354
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
No to gratuluje zdrowia. Bo nieprzytomni i walczący o zycie przelewów nie wykonują.
Życzę Ci takiego zdrowia jak moje
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:12   #355
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Ponadto pytam dlaczego miałabym podac dane do wysyłki jeszcze przed wykonaniem odlewek i przelewu?
Podaje się je w chwili wykonanie przelewu to jest rzeczowe no i obowiazuje w prawie.
Jeżeli w poście Organizatora była informacja, żeby po wpisaniu się w wątku wysłać dane do wysyłki to tak należy zrobić.
MOŻE DLATEGO, że czasem ludzie lubią sobie wcześniej przygotować koperty czy książkę nadawczą/blankiet, a nie robić wszystko na ostatnią chwilę, bo tak Tobie się podoba.
I raczej nie Ty ustalasz zasady danej rozbiórki.

Dla mnie termin zbierania wpłat to termin, w którym pieniądze powinny być już na koncie. Logiczne.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:15   #356
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Życzę Ci takiego zdrowia jak moje
Nie nie, dziękuje. Wolę jednak swoje, takie jakie jest mi dane a szczególnie z psychicznego jestem zadowolona mimo ze nie wyglądam na tak wesołkowatą
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:15   #357
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

A poza tym Afaland, nie bądź taka roszczeniowa. Organizatorki odwalają kawał dobrej roboty robiąc odlewki i nie zarabiają na tym ani grosza. A Ty to traktujesz jako czyjś obowiązek, jakbyś to kupiła i wymagała.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:19   #358
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:23   #359
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A poza tym Afaland, nie bądź taka roszczeniowa. Organizatorki odwalają kawał dobrej roboty robiąc odlewki i nie zarabiają na tym ani grosza. A Ty to traktujesz jako czyjś obowiązek, jakbyś to kupiła i wymagała.
Odniosłam takie samo wrażenie. Cieszę się, że mamy forum rozbiórkowe, odkąd tu jestem poznaję dużo więcej zapachów i nie muszę sama zużywać całych flakonów, ale na swoim podwórku każdy ustala swoje zasady i przyłączając się do rozbiórki muszę je zaakceptować nawet jeżeli mi się nie podobają, a nie modyfikować je według swojego uznania i jeszcze skarżyć się na organizatora
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:30   #360
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli w poście Organizatora była informacja, żeby po wpisaniu się w wątku wysłać dane do wysyłki to tak należy zrobić.
MOŻE DLATEGO, że czasem ludzie lubią sobie wcześniej przygotować koperty czy książkę nadawczą/blankiet, a nie robić wszystko na ostatnią chwilę, bo tak Tobie się podoba.
I raczej nie Ty ustalasz zasady danej rozbiórki.

Dla mnie termin zbierania wpłat to termin, w którym pieniądze powinny być już na koncie. Logiczne.

Ja tez rozbieram zapachy i tez robie te sama robote i nie mam wymagan dostosowuje się w granicach możliwości do uczestników. Rozbiorka jest korzyscia dla siebie. Dla innych okazja do zakupu.
Mam nawet watpliwosc czy jest legalna. Rozbiorki zapachow we flakonach o znaczącej wartości typu Roja Dove, Royal Crown, Boadicea i kilka innych to nie przelicznik ml zapachu ale uwzględnienie wartości flakonu.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-08 11:06:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.