Sylwestowo - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 08:57   #61
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: Sylwestowo

Sukienka jest bardzo ładna, ale zdecydowanie za krótka. Nie wiem czy czujesz się dobrze, kiedy jesteś narażona na to, że zaraz będziesz mieć wszystko na wierzchu. Ja bym się czuła niekomfortowo.
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:50   #62
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Sylwestowo

Nie rozumiem czym się tak bulwersujecie. Ładnie wyglądasz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:50   #63
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Sylwestowo

A mi do tego całego looku gryzą się buty. Jak sukienka błyszcząca, to matowe/ zamszowe buty będą lepiej wyglądały. Sukienka ładna i masz całkiem dobrą figurę, ale faktem jest to że jest za krótka. Kłócisz się, że tak nie jest, ale spójrz na trzecią fotkę, na której masz nogę do przodu. Jeden większy krok i poślad na wierzchu Z czarnymi rajstopami by wyglądało to ładnie, nie wulgarnie i stylowo, ale jak chcesz wyglądać właśnie wulgarnie to jesteś na dobrej drodze...
Wklejam przykład który mi się podoba i jest właśnie z kryjącymi rajstopami.
http://i.pinger.pl/pgr192/b8ad2bda00...a-sukienka.jpg

i
http://www.we-dwoje.pl/cekinowa;mala...kul,25757.html

Co prawda nie są fioletowe, ale właśnie tak to widzę. Czarne rajstopy, zamszowe czarne botki, kopertówka. Sukienka będzie w centrum uwagi.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:22   #64
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Sylwestowo

Ja się podpiszę trochę też pod niższymi wypowiedziami Sukienka ładna ale w takim wydaniu rzeczywiście trochę wulgarnie to wygląda. Masz co pokazywać- owszem ale czasem ładniej wygląda ładna figura nie wyeksponowana cała na tacy, nie mam na myśli broń Broń Boże żeby chodzić w czarnym worku ale subtelniej wygląda jeśli np wyeksponowany jest dekolt to nie "wywalone" całe nogi, a jeśli nogi to biust zakryty Ta stylizacja z linku podanego niżej - taka cekingowa sukienka + czarne kryjące rajtki i czarne szpile wygląda b. fajnie, może coś w ten deseń?
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:45   #65
Dzejd
Raczkowanie
 
Avatar Dzejd
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: City
Wiadomości: 398
Dot.: Sylwestowo

Zgadzam się z dziewczynami, sukienka jest ładna, błyszcząca w sam raz na sylwestra, ale jest stanowczo za krótka, ledwo Ci tyłek zakrywa a do tego masz odkryte plecy w tej sukience a to już stanowczo jest za dużo. Owszem masz co pokazać, ale najlepsze opcja na tą sukienkę jest pokazana w linku powyżej, gdzie podobna cekinowa sukienka jest w połączeniu z ciemnymi, kryjącymi rajstopami, czarnymi matowymi szpilkami i mała kopertówka, która idealnie pasuje do sukienki. Taka stylizacja ma wyczucie smaku, bo niestety założenie takiej sukienki bez rajstop nie podoba mi się wcale, jest dla mnie zbyt wyzywające i gdybym miała ubrać taka sukienkę na sylwestra to tylko w takim zestawie jaki jest pokazany w linku powyżej.
__________________
Zaręczona z ukochanym TŻ od 2014 roku
Dzejd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:15   #66
niewygrzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 70
Dot.: Sylwestowo

Nie napiszę nic nowego - sukienka śliczna, wygląda super, ale jest za krótka Piszesz, że sukienka nie podjeżdża do góry - ja bym się na Twoim miejscu upewniła, czy na pewo. Inaczej się ocenia ciuch, stojąc nieruchomo przed lustrem, a inaczej w ruchu. Pochodź w tej kiecce po domu, wykonuj normalne czynności (usiądź na krześle, podnieś coś z podłogi, ściągnij z górnej półki itd.) i nie podciągaj sukienki, a potem oceń przed lustrem, czy została w tym samym miejscu. Ja na Twoim miejscu postawiłabym krzesło przed lustrem i usiadła, by sprawdzić, czy podczas siedzenia na pewno nie widać bielizny Bo możesz się później zdziwić, oglądając zdjęcia z imprezy na FB.
Dla mnie ta sukienka byłaby na pewno za krótka, nie czułabym się komfortowo przez całą imprezę pilnując, czy nie odsłoniła mi zadka. Przemyśl to jeszcze
niewygrzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:24   #67
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Sylwestowo

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Ty nie widzisz tego, że ta sukienka jest stanowczo za krótka!!!? Kobieto idziesz poszukać klienta czy się pobawić? Jeśli ta pierwsza wersja to pewnie że możesz tak iść.
W takim razie ja mam pytanie czy ty ni widzisz tego co napisałam wcześniej czy po prostu widzisz ale do ciebie nie dociera?!zanim zaczniesz porównanywac ten ubior do "prostytutki" proponuje zapoznać sie z całym wątkiem bo to co napisałas świadczy nie tylko o tym ze wątku nie czytalas ale o tym jaki poziom sobą reprezentujesz-a jak dla mnie ewidentnie taki do jakiego ja nigdy sie nie znizam!
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 11:34   #68
lady_killer
Raczkowanie
 
Avatar lady_killer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Sylwestowo

Śliczna sukienka, uwielbiam cekiny długość dla odważnych ale jak się ma takie nogi to trzeba je pokazywać. Po za tym w sylwestra można więcej, więc niech nikogo długość nie razi.
__________________
Jeśli chcesz być na bierząco z dostawami,
nowinkami oraz konkursami
dołącz do facebooka

-----
lady_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:35   #69
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Sylwestowo

A mnie się przeogromnie podoba ten link ze złotą sukienką i czarnymi rajstopami i myślę,że do tej sukienki będzie to również wyglądało rewelacyjnie,zwłaszcza przy takiej figurce jaką masz! a jak będziesz miała legginsy czy rajstopy to też nie będzie widać bielizny więc sukienka super z innymi dodatkami i podpisuję się też pod radą,żebyś w niej pochodziła,posiedziała i poschylała się i sprawdziła,czy będziesz mogła swobodnie się w niej bawić-w końcu na Sylwestra swoboda ruchów i dobra zabawa są najważniejsze! Udanej imprezy
__________________
Nasz dzień 20.06.2015
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:53   #70
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sylwestowo

Dziewczyna zadała jedno pytanie: jakie buty będą pasować?
Jak dla mnie albo w odcieniu sukienki (fioletowe) albo w kolorze malin

Nie wiem po co ta cała dyskusja.
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:57   #71
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Sylwestowo

[QUOTE=MiniMonix;38205656]A mi do tego całego looku gryzą się buty. Jak sukienka błyszcząca, to matowe/ zamszowe buty będą lepiej wyglądały. Sukienka ładna i masz całkiem dobrą figurę, ale faktem jest to że jest za krótka. Kłócisz się, że tak nie jest, ale spójrz na trzecią fotkę, na której masz nogę do przodu. Jeden większy krok i poślad na wierzchu Z czarnymi rajstopami by wyglądało to ładnie, nie wulgarnie i stylowo, ale jak chcesz wyglądać właśnie wulgarnie to jesteś na dobrej drodze...
Wklejam przykład który mi się podoba i jest właśnie z kryjącymi rajstopami.
http://i.pinger.pl/pgr192/b8ad2bda00...a-sukienka.jpg


http://www.we-dwoje.pl/cekinowa;mala...kul,25757.html

Dziękuje za linki,definitywnie skorzystam z porad i założe rajstopy lub legginsy.Jak już wspomniałam wyżej NIE UPierAM sie przy wersj bez rajstop i nie wiem skąd taki atak i te komentarze ze wulgarnie...Wystarczy przeczytać cały wątek zeby widzieć ze nie napisałam w ani jednym poście ze tak pójdę,mimo ze sukienka jest wygodna i nie Podwija sie(i to akurat ocenić moge tylko ja
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 12:05   #72
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Sylwestowo

Poruszyłaś temat Longorii i Kardashian, wątpie że na czeerwony dywan ubrałyby tak krótką kieckę.. poza tym obydwie są mega niskie i dla nich ta sukienka byłaby przed kolano chyba

Sukienka jest naprawdę prześliczna, i dobrze wyglądasz jednak no troszkę krótka jest...;(
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:13   #73
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Sylwestowo

Wrzuć wersję z rajstopami.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:18   #74
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Sylwestowo

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Dziewczyna zadała jedno pytanie: jakie buty będą pasować?
Jak dla mnie albo w odcieniu sukienki (fioletowe) albo w kolorze malin

Nie wiem po co ta cała dyskusja.
No własnie Dobrze, że jedna chociaż osoba to napisała. Nawet jakby chciała ubrać taką sukienkę to Nam NIC do tego. Chce pomocy w doborze butów, nie umoralniające posty o długości i reakcji mijających ludzi Ewentualnie jeden taki post (bo Autorka mogłaby tego nie zauważać) i tyle.

Nie wiem dlaczego, ale widzę tu albo czarne, zlewające się z kryjącymi, czarnymi rajstopami, albo srebrne. W końcu to sylwester.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:33   #75
Dzejd
Raczkowanie
 
Avatar Dzejd
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: City
Wiadomości: 398
Dot.: Sylwestowo

Może nam nic do tego faktycznie, ale jesteśmy na wizażowych stylizacjach ,więc nie tylko możemy odpowiedzieć na pytanie jakie buty pasują do tej sukienki, ale także możemy cały wieszak z stylizacją ocenić, a to co rzuciło się w większości wizażanek w oczy to długość sukienki, dlatego tak było to poruszane cały czas.
__________________
Zaręczona z ukochanym TŻ od 2014 roku
Dzejd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:46   #76
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Sylwestowo

Faktycznie dość krótka. Dodałabym rajstopy, a buty mniej świecące, żebyś nie wyglądała za bardzo jak choinka Czarne klasyczne byłyby ok.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:55   #77
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Sylwestowo

Ewcia, masz fantastyczną figurę, a sukienka jest piękna, ale zgadzam się, że jest zdecydowanie za krótka. Wygląda to wulgarnie, nawet jeśli wybierasz się na imprezę sylwestrową. Któraś z dziewczyn zaproponowała, żebyś zaniosła sukienkę do krawcowej i poprosiła o doszycie czegoś. Myślę, że to niegłupi pomysł.

Wrzuć zdjęcie w rajstopach ciemnych, chętnie zobaczę tą sukienkę w innej wersji. Co do butów- malinowe albo ciemno szare będą najlepsze.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:03   #78
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Sylwestowo

Cytat:
Napisane przez ok132 Pokaż wiadomość
OMG!!!

Dziewczyny mają rację. Nie wygląda to dobrze. Można zgrabną figurę wyeksponować w trochę bardziej gustowny i wyrafinowany sposób... Ja bym się wstydziła tak wyjść z domu
Podpisuję się.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:12   #79
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Sylwestowo

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
Zdecydowanie kryjące czarne rajstopy. I czarne szpilki. W uszy tylko jakieś maleńkie srebrne kolczyki Sukienka jest za krótka, żeby ją założyć do cielistych rajstop.
Dokładnie, sukienka jest piękna i nie dziwię się, że nie mogłaś się oprzeć. Niestety zdecydowanie jest za krótka! Kryjące rajstopy będą oki lub balerinki jak ktoś już pisał.

Jednak na sylwestra wybrałabym coś innego, dłuższego
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 13:18   #80
Koci4k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Sylwestowo

Po przeczytaniu wątku jestem przerażona ilością zawiści i zazdrości Polek. Wyobraźcie sobie, że nie każda kobieta jest zakompleksiona i niedowartościowana, więc KIEDY pozwolić sobie na bardziej odważny wygląd, jeśli nie w sylwestra?

Ja nie należę do tych zazdrośniczek, które widząc na ulicy dziewczynę w mini od razu odwracają się do koleżanki żeby określić ją prostytutką.

W mojej opinii, sukienka jest idealna na taką wyjątkową okazję jaką jest sylwester - eksponuje nogi i plecy, piersi są jedynie delikatnie podkreślone. Sama często noszę krótkie i bardzo krótkie sukienki/spódniczki i jeśli uważasz, że będzie Ci w niej wygodnie i nie będzie się za bardzo podnosić to śmiało ją zakładaj!

I nie słuchaj tych rad o ciemnych, kryjących rajstopach - jeśli impreza będzie w pomieszczeniu (czyli nie będzie Ci zimno) to cieliste cieniutkie rajstopy lub brak rajstop.

Masz ładną figurę, więc czemu miałabyś rezygnować z sukienki która Ci się podoba, w której czujesz się komfortowo i na pewno zrobisz furorę? Tylko dlatego, że parę kobiet którym brakuje figury i pewności siebie żeby założyć taką kreację, powiedziało, że wyglądasz wulgarnie?

Jestem pewna, że faceci oszaleją na Twój widok, a niemiłe komentarze usłyszysz co najwyżej za plecami, od zazdrosnych koleżanek, bo skupiasz na sobie uwagę.

Pytanie było o buty(!) a mało kto się wypowiedział, więc ja pozwolę sobie na małą radę. Sukienka jest błyszcząca, więc osobiście postawiłabym na czarne, zamszowe szpilki. Do tego czarna nieduża torebka, delikatna biżuteria i każda dziewczyna na tej imprezie będzie marzyła o byciu w Twojej skórze

Wyraziłam swoją subiektywną opinię, która nie miała na celu obrażenia kogokolwiek.
Koci4k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:19   #81
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Sylwestowo

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Wklejam przykład który mi się podoba i jest właśnie z kryjącymi rajstopami.
http://i.pinger.pl/pgr192/b8ad2bda00...a-sukienka.jpg
Super! tak będzie o niebo lepiej, a ANUSIE chyba strasznie zazdrość ciśnie bo te komentarze poniżej poziomu...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:18   #82
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Sylwestowo

(Autorko przepraszam) A moze ona chce miec tylek na wierzchu? o tym juz nikt nie pomyslal? jaki moherowy wizaz... moze ma dosc duza dawke ekshibicjonizmu?

czarne kryjace rajtki i czarne szpilki, bedzie si
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:37   #83
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Sylwestowo

a ja bym założyła leggi woskowane, takie matowe (nie mylac z takimi swiecacymi plastikowymi)bo z rajstopami super ale balabym sie przychylic przy tej dlugosci
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:40   #84
Ammeki
Raczkowanie
 
Avatar Ammeki
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 117
Dot.: Sylwestowo

sukienka typowo sylwestrowa podoba mi się
hmm.. ja bym załozyła do tego najwyższe szpilki jakie mam w domu no i najlepiej czarne bo inne wydaje mi się że za bardzo pasować nie będą
__________________
[SIZE="2"]
Zapuszczam włosy !!


Nie wyciskam krostek 1/25
Ammeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:42   #85
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Sylwestowo

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Sukienka,ktorej nie moglam sie oprzec Odrazu dodaje: sukienka jest mega krotka ale zapewniam,ze zakrywa to, co powinnaJakie buty poza czarnymi(klasycznymi bez zadnych cwiekow czy ozdob) beda do niej pasowaly?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Naprawdę, nie możesz w niczym innym iść, ? chyba że chcesz być centrum uwagi, albo lubisz mnie wzrok innych osób na sobie.

Dla mnie trochę zbyt odważna. Z drugiej strony może towarzystwo w którym przebywasz to nic nowego wystąpić w takim stroju,
wiec się nie będę dalej wypowiadać,
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:49   #86
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Sylwestowo

Wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że przez tą długość, która eksponuje Twoje nogi(i niestety pośladki) oraz niemożliwy stopień opięcia (jakby kiecka była za mała o rozmiar) całość nie uwydatnia Twoich walorów, tylko nadaje Ci wulgarny wygląd.
Nie zgodzę się że w sylwestra można sobie pozwolić na aż o tyle więcej Kobieta zawsze powinna wyglądać z klasą Chyba że tej klasy po prostu nie ma.

Ładną masz figurę, ale w tej kreacji podajesz się na tacy, ze tak powiem. Buty bym wybrała czarne, matowe.
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:55   #87
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Sylwestowo

rzeczywiscie trochę krótka, ale jezeli juz to ubralabym ciemne czarne kryjące rajtki i czarne matowe szpilki, nic rzucającego się, bo i tak robotę robi sukienka. Ja bym ubrała do tego jakąś czarną spodniczkę rozkloszowaną
co do koloru i błysku, swietne na sylwka!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:23   #88
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Sylwestowo

Za krótka, nogi odsłonione praktycznie aż do pośladków wyglądają kiepsko, nawet jeśli są szczupłe. I też trochę wygląda jakby była za mała.
A skąd jest? Jestem niewysoka to może na mnie nie byłaby taka krótka...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:23   #89
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Sylwestowo

Autorko, a Ty nie uważasz , że zastanawiające jest to, że tak od razu się bulwersujesz, chociaż napisałam Ci prawdę? Tak bardzo jesteś obrażona , że przyrównałam Cię od takiej osoby, podczas gdy naprawdę na taką osobę się kreujesz??? Obrażasz się że ktoś pyta się "ile bierzesz" za godzinę, a jednocześnie ubierasz się w taki sposób, że to pytanie samo się nasuwa. To tak samo jakbyś ufarbowała się na blond i jednocześnie obraziłabyś się jakbyś ktoś nazwał Cię blondynką. Zastanów się nad tym, a jak nie zrozumiesz to znaczy, że masz problemy ze zrozumieniem nie tylko tego, że ta sukienka jest za krótka, ale i innych podstawowych spraw.

90% osób mówi Ci wprost, że wyglądasz wulgarnie, nieprzyzwoicie, że ten ubiór to tunika/bluzka a nie sukienka, a Ty nadal wiesz swoje i każdej jednej osobie tłumaczysz, że jest ok. Więc powiedz mi po co dajesz tutaj takie zdjęcie, żeby je ocenić??? Przecież Ty już oceniłaś ten zestaw i prawdopodobnie tak pójdziesz ubrana. Więc po co się jeszcze pytasz? Idź i baw się dobrze


Ps. Jedna osoba powiedziała, że istnieją inne sposoby pokazania zgrabnej figury. Chciałabym tylko dodać, że Ty niestety nie należysz do osób mających "idealną" figurę i taka tuniczka tylko to podkreśla. Taki ubiór pasuje do drobnej dziewczyny 163-168 cm, gdzie ta sukienka naprawdę może być sukienką ze względu na długość... ale nie w Twoim przypadku.


Tyle na ten temat

Pozdrawiam!
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:29   #90
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Sylwestowo

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Autorko, a Ty nie uważasz , że zastanawiające jest to, że tak od razu się bulwersujesz, chociaż napisałam Ci prawdę? Tak bardzo jesteś obrażona , że przyrównałam Cię od takiej osoby, podczas gdy naprawdę na taką osobę się kreujesz??? Obrażasz się że ktoś pyta się "ile bierzesz" za godzinę, a jednocześnie ubierasz się w taki sposób, że to pytanie samo się nasuwa. To tak samo jakbyś ufarbowała się na blond i jednocześnie obraziłabyś się jakbyś ktoś nazwał Cię blondynką. Zastanów się nad tym, a jak nie zrozumiesz to znaczy, że masz problemy ze zrozumieniem nie tylko tego, że ta sukienka jest za krótka, ale i innych podstawowych spraw.

90% osób mówi Ci wprost, że wyglądasz wulgarnie, nieprzyzwoicie, że ten ubiór to tunika/bluzka a nie sukienka, a Ty nadal wiesz swoje i każdej jednej osobie tłumaczysz, że jest ok. Więc powiedz mi po co dajesz tutaj takie zdjęcie, żeby je ocenić??? Przecież Ty już oceniłaś ten zestaw i prawdopodobnie tak pójdziesz ubrana. Więc po co się jeszcze pytasz? Idź i baw się dobrze


Ps. Jedna osoba powiedziała, że istnieją inne sposoby pokazania zgrabnej figury. Chciałabym tylko dodać, że Ty niestety nie należysz do osób mających "idealną" figurę i taka tuniczka tylko to podkreśla. Taki ubiór pasuje do drobnej dziewczyny 163-168 cm, gdzie ta sukienka naprawdę może być sukienką ze względu na długość... ale nie w Twoim przypadku.


Tyle na ten temat

Pozdrawiam!
Ja nie zauwazylam, zeby autorka sie bulwersowala...
Autorka zapytala jakie buty beda pasowac do tej sukienki
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.