Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV ! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 07:26   #301
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
zdjęcie Ja mam słój Fireside Treats - opiekanych pianek i uwielbiam tą słodycz Myślę nad kupnem jakiegoś słoja na święta, ale wciąż nie wiem na co się zdecydować...



Mam tak samo, zdałam za pierwszym razem, jeździłam rok, potem sprzedałam samochód i boję się zacząć jeździć od2 lat

Jakie gazety kupujesz?
Różne, oglądam najpierw w której jest najwięcej świątecznych rzeczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:33   #302
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
zdjęcie Ja mam słój Fireside Treats - opiekanych pianek i uwielbiam tą słodycz Myślę nad kupnem jakiegoś słoja na święta, ale wciąż nie wiem na co się zdecydować...



Mam tak samo, zdałam za pierwszym razem, jeździłam rok, potem sprzedałam samochód i boję się zacząć jeździć od2 lat

Jakie gazety kupujesz?
Witajcie

Mam mnostwo znajomych, ktorzy podobnie jak Wy ma prawko i nie jezdzi... ja zdawalam kilka lat temu, kilka razy i nie udalo sie widac to nie dla mnie :p
Tez chcialabym jakis swiateczny sloj, ale chyba zostane przy woskach. Mam jedna swiece, ciesze sie, ale nie jestem pewna czy jest warta prawie 100 zl
A co do prezentow to nie mam kompletnie pomyslow...
Chce snieg...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:38   #303
Mikusia22
Raczkowanie
 
Avatar Mikusia22
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemodlin
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie tym oto pięknym zimowym widokiem! jak ktoś chce zobaczyć na żywo, to musi się udać do stolicy Finlandii

Nie mam dzisiaj na nic czasu, ale wpadłam poinformować, że odpaliłam właśnie Merry Marshmallow i bardzo mi przypomina Christmas Cookie ktoś z Was palił je może? Chcę wiedzieć, jakie macie odczucia
Hej Święto maniaczki Jaką macie pogodę bo u mnie wieje i się strasznie zachmurzyło mam nadzieje że padać nie będzie bo muszę z synkiem do lekarza iść bo coś go lapnęło
Dorot...qa jak patrzę na tę Twoją fotkę to chcę żeby już śnieg spadł...a tu się raczej nie zanosi na to.
Aaaa miałam Wam powiedzieć widziałam już świąteczną reklamę...taką z Mikołajem
Pozdrawiam
__________________
Święta Tuż Tużhttp://www.suwaczek.pl/cache/28f9ea555c.png?html
Mikusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:58   #304
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Mikusia22 Pokaż wiadomość


Hej Święto maniaczki Jaką macie pogodę bo u mnie wieje i się strasznie zachmurzyło mam nadzieje że padać nie będzie bo muszę z synkiem do lekarza iść bo coś go lapnęło
Dorot...qa jak patrzę na tę Twoją fotkę to chcę żeby już śnieg spadł...a tu się raczej nie zanosi na to.
Aaaa miałam Wam powiedzieć widziałam już świąteczną reklamę...taką z Mikołajem
Pozdrawiam
U mnie pogoda wiosenno-jesienna 20 stopni na plusie ale wietrznie, mimo wszystko w samym swetrze chodzę, bo jest naprawdę ciepło.

Moja ulubiona reklama to coca-cola z ciężarówkami świątecznymi
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:05   #305
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Mikusia22 Pokaż wiadomość


Hej Święto maniaczki Jaką macie pogodę bo u mnie wieje i się strasznie zachmurzyło mam nadzieje że padać nie będzie bo muszę z synkiem do lekarza iść bo coś go lapnęło
Dorot...qa jak patrzę na tę Twoją fotkę to chcę żeby już śnieg spadł...a tu się raczej nie zanosi na to.
Aaaa miałam Wam powiedzieć widziałam już świąteczną reklamę...taką z Mikołajem
Pozdrawiam
Hej wszystkim U nas cieplusio chyba ze 20 stopni na plusie. A miałam nadzieję, że na Wszystkich Świętych będzie już śnieg, a chyba zapowiada się pogoda prawie późno letnia. Z jednej strony się cieszę, że jest ciepło, ale z drugiej śnieg przybliża nas do Świąt i bardziej je czuję jak wszędzie jest biało
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:17   #306
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam mnostwo znajomych, ktorzy podobnie jak Wy ma prawko i nie jezdzi... ja zdawalam kilka lat temu, kilka razy i nie udalo sie widac to nie dla mnie :p
Tez chcialabym jakis swiateczny sloj, ale chyba zostane przy woskach. Mam jedna swiece, ciesze sie, ale nie jestem pewna czy jest warta prawie 100 zl
A co do prezentow to nie mam kompletnie pomyslow...
Chce snieg...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też trzymam się wosków Mimo, że mam kilka zapachów, które wręcz kocham, to boję się, że znudziłyby mi się zanim wykończyłabym świecę Poza tym ja bardzo lubię często zmieniać zapachy

Dziewczyny, dopiero od kilku z Was dostałam adresy! Sprężajcie się babeczki, bo chciałam przeprowadzić losowanie w ten weekend, ale zrobię to dopiero po zebraniu wszystkich adresów
Jeszcze prośba do tych, które nie chcą podawać swoich adresów i wybrały przesyłkę poste restante: http://cennik.poczta-polska.pl/plik,1/3.gif tutaj macie wzór adresowania - proszę o wysyłanie mi adresów w takiej formie
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:34   #307
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

U mnie zimnawo ale slonecznie
Wiatr troche sie uspokoil ale niektore pociągi dalej nie jeżdżą. Ja na szczescie dojechalam bez problemów i zaobserwowalam nowe ozdoby, tym razem na Regent Street, z daleka widziałam ale zdają się takie jesienne, jakieś listki, ptaszki
Jak będę wracać to zrobię zdjęcie ;D
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 10:59   #308
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Was w jakikolwiek sposób nadrobić to jest rzecz niemożebna A pamiętam takie czasy, że była nas chyba 6 i cisza taka
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:06   #309
psiunia20
Przyczajenie
 
Avatar psiunia20
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 27
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Ja mam prawo jazdy od 2006 r, a jeżdżę mniej więcej raz na rok... Boję się po dużym mieście jeździć, a ciągle obiecuję mężowi, że zacznę jeździć... Na serio muszę się przełamać...

Dzień dobry już z pracy!
Święta coraz bliżej i już czekam ma świateczne wydania miesięczników
tak to rzadko kupuję gazety, ale świątecznych to kilka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam tak samo z tymi gazetami Tak to kupuje od czasu do czasu,ale świąteczne wydania to prawie wszystkie
psiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:41   #310
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez psiunia20 Pokaż wiadomość
Mam tak samo z tymi gazetami Tak to kupuje od czasu do czasu,ale świąteczne wydania to prawie wszystkie

Ja tak samo! Wszystkie gazety które są na grudzień kupuje, choćby w środku miał być jeden malutki świąteczny artykulik


Dzień dobry w nowym wątku To prawda, że nadrobić was nie da się za szybko Kupiłam w rossmanie herbatkę bananowo- wiśniową. Średnia w smaku, chyba w każdym produkcie wyszukuje czegoś co przypomina święta
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:20   #311
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 12:27   #312
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Byłam dziś w tkmaxxie i w home and you. W tkmaxxie dorwałam śliczny zestaw puszek, będą na pierniczki

A w h&y stoi pełno pozamykanych kartonów ze świątecznymi ozdobami Szkoda, że były zamknięte, jestem strasznie ciekawa co tam przyszykowali w tym roku. 2 listopada lecę z samiuśkiego rana do nich
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:34   #313
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

A ja dziś zaliczyłam kolejnego gwiazdorka, o rany jak ten karmel mi smakuje
U mnie dziś słońce na całego, dobrze ze przestało wiać

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Prezentów sporo, bo i ludzi dużo

Właśnie dziewczyny, jeśli któraś z Was kupi jakiś prezent rodzince, przyjaciółce itp. to chwalić się, może akurat którejś z nas pomoże takowa rzecz i ładnie odgapi

Robicie Wigilię u siebie czy jedziecie na gotowca ?
Nie wiem jak w tym roku będzie, bo siostra nas zaprosiła na wigilię, zawsze robiliśmy u nas w domu i to już taka tradycja, w zeszłym roku zjedliśmy u nas a wieczorkiem pojechaliśmy na kawkę wigilijną do teściów a od nich na pasterkę i do domku.
Wolałabym spędzić wigilię w domu no ale jeszcze zobaczymy
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:56   #314
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Wrzucam zdjęcie moich zdobyczy Nie widać tego na zdjęciu, ale mają poprzyklejane srebrne i czerwone cyrkonie gdzieniegdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puszki.jpg (81,0 KB, 116 załadowań)
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:57   #315
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w tkmaxxie i w home and you. W tkmaxxie dorwałam śliczny zestaw puszek, będą na pierniczki

A w h&y stoi pełno pozamykanych kartonów ze świątecznymi ozdobami Szkoda, że były zamknięte, jestem strasznie ciekawa co tam przyszykowali w tym roku. 2 listopada lecę z samiuśkiego rana do nich
Też jestem strasznie ciekawa nowej kolekcji :ekhm:

Strasznie mi się nie chce w pracy siedzieć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 13:31   #316
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Witam w ten jesienny dzień. U mnie ogólnie nie za ciepło i cały czas wieje dzisiaj, ale słońce świeci.

Wczoraj dostałam świąteczny katalog z avonu. Chociaż trochę się zdziwiłam, że to już świąteczny, bo trochę wcześnie, ale co tam. Pełno w nim fajnych rzeczy, chyba zamówię sobie świąteczny kubek.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 13:34   #317
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Melduję, że na TV PULS leci świąteczny odcinek Niani
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 13:42   #318
biala_orchidea
Przyczajenie
 
Avatar biala_orchidea
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Hehe... Ja tylko czekam na reklamę Coca-Coli, wtedy sezon uważam za rozpoczęty. Póki co jeszcze nie widziałam, może po Wszystkich Świętych.
__________________
Zawsze bądź sobą! ))
biala_orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 13:53   #319
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Świetnie
Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
To Ty rysowałaś? Fajnie
Dziękuję Tak mnie nocą wena naszła po obejrzeniu .
Kurcze, ale przepiękne te koty macie.. ja też mam swoją szczurzą twarz (znaczy kotkę, ale jest chuda i długa jak szczur ) i w tym roku nie spędzę z nią świąt- tzn. nie będzie pędzania bombek po mieszkaniu i tarzania się w tasiemkach

A i zadam durne pytanie... czy któraś z Was robiła może jakąś aromatyczną kawę swojego przepisu? Coś z aromatem orzecha, przypraw , wanilii etc... ale takiej, żeby mi jakieś kluski, muł i patyki w kawie nie pływały .
Pamiętam, że w zeszłym roku, jak było mi zimno wieczorem, to robiłam sobie mocne kakao (te 100%) albo zwyczajne mleko zagotowane z otwartą laską wanilii z/ bez łyżeczką miodu Pyycha, i co za aromat

Święta świętami, ale znacie to, prawda? Mnie to rozwala :P
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploa...nnnu22_600.jpg
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2013-10-29 o 13:59
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 14:57   #320
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Witam w ten jesienny dzień. U mnie ogólnie nie za ciepło i cały czas wieje dzisiaj, ale słońce świeci.

Wczoraj dostałam świąteczny katalog z avonu. Chociaż trochę się zdziwiłam, że to już świąteczny, bo trochę wcześnie, ale co tam. Pełno w nim fajnych rzeczy, chyba zamówię sobie świąteczny kubek.
Świąteczny katalog Avonu jest przecudowny :brzydal



Totalnie nie mam humoru. Miałam dzisiaj próbną maturę ustną z angielskiego i dostałam 15/30. Jak tak dalej pójdzie, to nie zdam matury, ech. Mam dooooooość klasy maturalnej
Do tego napisałam wczoraj do mojej katechetki (mega ważna osoba dla mnie, wyciągnęła mnie przed próbą samobójczą.) z różańca sms'a, którego dokładnie ma urodziny, bo dowiedziałam się, że w okolicy BN (kolejny plus grudnia <3 ) i mi nie odpisała. I oczywiście ja sobie dopowiadam różne dziwne rzeczy, że ma mnie dość, że coś tam itp. i trochę mi to ryje psychikę. Jeśli nie odezwie się dzisiaj do mnie w kościele to mam przerąbane sama ze sobą. (a szykuję jej prezent urodzinowy, niespodziankę, więc no ) Taka już jestem no

Dostałam dzisiaj gazetkę takiego sklepu Selgros - a tam święta - to dla mnie zawsze rozpoczęcie sezonu hehe
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 15:49   #321
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie moich zdobyczy Nie widać tego na zdjęciu, ale mają poprzyklejane srebrne i czerwone cyrkonie gdzieniegdzie
Śliczne te puszki
Cytat:
Napisane przez biala_orchidea Pokaż wiadomość
Hehe... Ja tylko czekam na reklamę Coca-Coli, wtedy sezon uważam za rozpoczęty. Póki co jeszcze nie widziałam, może po Wszystkich Świętych.
Ja też czekam z niecierpliwością na Coca-Colę Strasznie jestem ciekawa co wymyślą na ten rok

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Święta świętami, ale znacie to, prawda? Mnie to rozwala :P
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploa...nnnu22_600.jpg
Yyy... Oklaski dla tego pana
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 15:56   #322
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Ej no nie łam się!! Nie odpisała bo pewnie jest zajęta,odpisze jeszcze. A do matury jeszcze daleko zdążysz się przygotować. Nie nabijaj sobie głowy czarnymi myślami, nie warto bo to się źle na tobie odbije.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 16:29   #323
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie tym oto pięknym zimowym widokiem! jak ktoś chce zobaczyć na żywo, to musi się udać do stolicy Finlandii
To zdjęcie trochę przypomina mi Poznań Podobne tramwaje, budynki w tle
Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Mòj pies ma podobnie. Jemu (jej) się chyba wydaje, że to on jest naszym właścicielem ;D

Wczoraj bylam w Centrum handlowym, 90% sklepów juz świątecznych. A w starbucksie jest odliczanie i za 3 dni będą świąteczne kubki ;D
Próbowałam pumpkin spice latte - takie niby jesiennie se myślę. Myślałam, że będzie coś nadzwyczajnego a czułam sam cukier. Chciałam dodać, że nie slodze ;D po prostu ten syrop czy cokolwiek tam dodają jest chyba nie o smaku dynii czy tam przypraw a cukru. Wiedziałam, że będzie słodkie ale... No nic. Wolę klasykę, stanowczo ;D
Serio? Ja też nie przepadam za cukrem, a chciałam spróbować tej kawy bo dobrze się zapowiadała. W sumie to chciałam spróbować jakiejkolwiek A jaką polecasz ze Starbucksa?
Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Ja mam prawo jazdy od 2006 r, a jeżdżę mniej więcej raz na rok... Boję się po dużym mieście jeździć, a ciągle obiecuję mężowi, że zacznę jeździć... Na serio muszę się przełamać...
Trzymam kciuki! Ja uwielbiam jeździć samochodem, ale nie posiadam własnego Podejrzewam, że też bałabym się jeździć po dużych miastach, bo zazwyczaj jeździłam po moim dosyć małym (139 tys. mieszkańców) mieście.
A może wykup sobie ze 2 godzinki jazdy z instruktorem żeby przywyknąć?
Cytat:
Napisane przez Mikusia22 Pokaż wiadomość


Hej Święto maniaczki Jaką macie pogodę bo u mnie wieje i się strasznie zachmurzyło mam nadzieje że padać nie będzie bo muszę z synkiem do lekarza iść bo coś go lapnęło
Dorot...qa jak patrzę na tę Twoją fotkę to chcę żeby już śnieg spadł...a tu się raczej nie zanosi na to.
Aaaa miałam Wam powiedzieć widziałam już świąteczną reklamę...taką z Mikołajem
Pozdrawiam
Mam nadzieję, że to coś się od niego odczepi, cholera jasna! Swoją drogą, nie wiedziałam, że masz bąbla swojego Ile ma lat? I zazdroszczę mu mamy świętomaniaczki. Musi mieć fajne święta
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w tkmaxxie i w home and you. W tkmaxxie dorwałam śliczny zestaw puszek, będą na pierniczki

A w h&y stoi pełno pozamykanych kartonów ze świątecznymi ozdobami Szkoda, że były zamknięte, jestem strasznie ciekawa co tam przyszykowali w tym roku. 2 listopada lecę z samiuśkiego rana do nich
Lecę w weekend po długim weekendzie... Mam nadzieję, że coś dla mnie zostanie!
A puszki są PIĘKNE!
Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Melduję, że na TV PULS leci świąteczny odcinek Niani
A wczoraj chyba leciał Kevin sam w domu po raz czwarty chyba!! Na polsacie
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 17:07   #324
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Was w jakikolwiek sposób nadrobić to jest rzecz niemożebna A pamiętam takie czasy, że była nas chyba 6 i cisza taka
Ano

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie moich zdobyczy Nie widać tego na zdjęciu, ale mają poprzyklejane srebrne i czerwone cyrkonie gdzieniegdzie
Piękne

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
(,...)

Święta świętami, ale znacie to, prawda? Mnie to rozwala :P
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploa...nnnu22_600.jpg
Nie no czapki z głów
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 17:08   #325
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cieszę się, że spodobało Wam się to zdjęcie wydaje mi się, że to jest sprzed kilku lat
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 17:35   #326
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
To zdjęcie trochę przypomina mi Poznań Podobne tramwaje, budynki w tle

Serio? Ja też nie przepadam za cukrem, a chciałam spróbować tej kawy bo dobrze się zapowiadała. W sumie to chciałam spróbować jakiejkolwiek A jaką polecasz ze Starbucksa?

Trzymam kciuki! Ja uwielbiam jeździć samochodem, ale nie posiadam własnego Podejrzewam, że też bałabym się jeździć po dużych miastach, bo zazwyczaj jeździłam po moim dosyć małym (139 tys. mieszkańców) mieście.
A może wykup sobie ze 2 godzinki jazdy z instruktorem żeby przywyknąć?


Mam nadzieję, że to coś się od niego odczepi, cholera jasna! Swoją drogą, nie wiedziałam, że masz bąbla swojego Ile ma lat? I zazdroszczę mu mamy świętomaniaczki. Musi mieć fajne święta

Lecę w weekend po długim weekendzie... Mam nadzieję, że coś dla mnie zostanie!
A puszki są PIĘKNE!

A wczoraj chyba leciał Kevin sam w domu po raz czwarty chyba!! Na polsacie
No Krk raczej małym miastem nie jest :P A ja mam wizję, że gdzieś zarysuje auto,a szkoda mi kasy na naprawy teraz...

Kolejny dzień w pracy odhaczony. Dzisiaj się dowiedziałam, że dostanę na 100% kolejną umowę - choć dla mnie 100% to będzie jak ją podpiszę... Jeszcze 2 miesiące...

Znowu palę Season of peace i nic mi się nie chce
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 17:43   #327
Martita 88
Zakorzenienie
 
Avatar Martita 88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 13 211
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w tkmaxxie i w home and you. W tkmaxxie dorwałam śliczny zestaw puszek, będą na pierniczki

A w h&y stoi pełno pozamykanych kartonów ze świątecznymi ozdobami Szkoda, że były zamknięte, jestem strasznie ciekawa co tam przyszykowali w tym roku. 2 listopada lecę z samiuśkiego rana do nich
byłam dziś w H&Y po kominek, i też stało full pudeł, po weekendzie musze tam zajrzeć
Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Święta świętami, ale znacie to, prawda? Mnie to rozwala :P
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploa...nnnu22_600.jpg
nie no szacun
__________________
What you see here
What you do here
What you hear here
Let it stay here
2.07.2013- prawo jazdy w kieszeni
Martita 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 17:56   #328
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Różne, oglądam najpierw w której jest najwięcej świątecznych rzeczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tak samo
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 18:12   #329
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Świąteczny katalog Avonu jest przecudowny :brzydal
A pamiętacie tą cudną mgiełkę z Naturals "Śliwka i wanilia"? Jak wycofywali kupiłam sobie 2 sztuki, ale używam ich wyłącznie jako odświeżacz powietrza specjalnie na okres świąteczno- zimowy . Zapach zawsze kojarzy mi się ze świeżo upieczonym śliwkowym kruchym ciastem w zimowy wieczór Hmm.. właśnie popsikałam sobie w pokoju
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 18:26   #330
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!-Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IV !

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
No dobra jako ta nowa wklejam zdjęcia '' z realnych '' mam tylko 3 z tamtego roku, którymi można jako tako się pochwalić :P ( nic nadzwyczajnego nie mam :P )

1. Choinka żywa - piękna, gęęęęsta ( przepraszam że jakieś takie zamazane :/ )
2. Również żywa, ale to już na dworze, ze sztucznymi prezentami :P
3. Prezenciochy - dla każdego się coś znajdzie
Cudowne Jak miło popatrzeć i ucieszyć oko

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie tym oto pięknym zimowym widokiem! jak ktoś chce zobaczyć na żywo, to musi się udać do stolicy Finlandii

Nie mam dzisiaj na nic czasu, ale wpadłam poinformować, że odpaliłam właśnie Merry Marshmallow i bardzo mi przypomina Christmas Cookie ktoś z Was palił je może? Chcę wiedzieć, jakie macie odczucia
O mamo! Kiedy jeszcze studiowałam w Poznaniu (w tym roku skończyłam) kiedy za oknem było pełno śniegu tak przyjemnie się jechało tramwajem... To nic, że po całym dniu zajęć, miło wracam do tych chwil

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
zdjęcie Ja mam słój Fireside Treats - opiekanych pianek i uwielbiam tą słodycz Myślę nad kupnem jakiegoś słoja na święta, ale wciąż nie wiem na co się zdecydować...



Mam tak samo, zdałam za pierwszym razem, jeździłam rok, potem sprzedałam samochód i boję się zacząć jeździć od2 lat

Jakie gazety kupujesz?
Ooo też uwielbiam świąteczne wydania gazet, standardowo kupuję Poradnik Domowy (sporo tam porad stylistycznych, przepisów etc.)

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja też trzymam się wosków Mimo, że mam kilka zapachów, które wręcz kocham, to boję się, że znudziłyby mi się zanim wykończyłabym świecę Poza tym ja bardzo lubię często zmieniać zapachy

Dziewczyny, dopiero od kilku z Was dostałam adresy! Sprężajcie się babeczki, bo chciałam przeprowadzić losowanie w ten weekend, ale zrobię to dopiero po zebraniu wszystkich adresów
Jeszcze prośba do tych, które nie chcą podawać swoich adresów i wybrały przesyłkę poste restante: http://cennik.poczta-polska.pl/plik,1/3.gif tutaj macie wzór adresowania - proszę o wysyłanie mi adresów w takiej formie
Nie śledzę Was na bieżąco (choć staram się nadrabiać), myślałam, że adresy dopiero mamy przeslać po losowaniu. Ale jeśli już, to wieczorkiem podeślę


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie moich zdobyczy Nie widać tego na zdjęciu, ale mają poprzyklejane srebrne i czerwone cyrkonie gdzieniegdzie


Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Witam w ten jesienny dzień. U mnie ogólnie nie za ciepło i cały czas wieje dzisiaj, ale słońce świeci.

Wczoraj dostałam świąteczny katalog z avonu. Chociaż trochę się zdziwiłam, że to już świąteczny, bo trochę wcześnie, ale co tam. Pełno w nim fajnych rzeczy, chyba zamówię sobie świąteczny kubek.

To już jest świąteczny katalog Avonu? Extra, zaraz muszę go przejżeć
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.