Dobre jakościowo skarpetki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-17, 21:26   #1
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647

Dobre jakościowo skarpetki?


Szukam dobrych jakościowo skarpetek - najlepiej z bawełny, dobrej jakości, w neutralnych kolorach: biały, szary, czarny, beżowy, teraz krótkich na lato.
Raz kupiłam z ecco i były niezłe i jak nie znajdę nic lepszego to pewnie ponownie tam kupie, ale może ktoś ma jakieś inne, sprawdzone do polecenia? Dzięki z góry!
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 06:48   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

Ja kupuje wielopaki z Primark i jestem bardzo zadowolona. Tanio i dobrze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 08:38   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;89607404]Szukam dobrych jakościowo skarpetek - najlepiej z bawełny, dobrej jakości, w neutralnych kolorach: biały, szary, czarny, beżowy, teraz krótkich na lato.
Raz kupiłam z ecco i były niezłe i jak nie znajdę nic lepszego to pewnie ponownie tam kupie, ale może ktoś ma jakieś inne, sprawdzone do polecenia? Dzięki z góry![/QUOTE]
Wola, Marilyn, Cornette.

Z sieciówek Cubus jest w miarę.
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja kupuje wielopaki z Primark i jestem bardzo zadowolona. Tanio i dobrze.
A ile mają one bawełny, sprawdzałaś ?

W zeszłym roku jak kupowałam w Londynie to aż jeden wzór miał w ogólę bawełnę, reszta zero. Chciałam takie kolorowe, bajkowe, a tu niespodzianka brak bawełny. To ja już wiem czemu niektórym stopy śmierdzą
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 09:33   #4
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;89607404]Szukam dobrych jakościowo skarpetek - najlepiej z bawełny, dobrej jakości, w neutralnych kolorach: biały, szary, czarny, beżowy, teraz krótkich na lato.
Raz kupiłam z ecco i były niezłe i jak nie znajdę nic lepszego to pewnie ponownie tam kupie, ale może ktoś ma jakieś inne, sprawdzone do polecenia? Dzięki z góry![/QUOTE]
ja kupuję w hm, one mają tak z 75%-78% bawełny. Dobrze mi się w nich chodzi. Trudno mi znaleźć skarpetki, które mają więcej bawełny
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 12:14   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość

A ile mają one bawełny, sprawdzałaś ?

W zeszłym roku jak kupowałam w Londynie to aż jeden wzór miał w ogólę bawełnę, reszta zero. Chciałam takie kolorowe, bajkowe, a tu niespodzianka brak bawełny. To ja już wiem czemu niektórym stopy śmierdzą
70% ja mam jednokolorowe. Uzywam tylko bialych lub czarnych skarpetek. Innych nie nosze.

Te bajkowe serie w Primark faktycznie maja kiepski sklad.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 23:10   #6
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
W zeszłym roku jak kupowałam w Londynie to aż jeden wzór miał w ogólę bawełnę, reszta zero. Chciałam takie kolorowe, bajkowe, a tu niespodzianka brak bawełny. To ja już wiem czemu niektórym stopy śmierdzą
To nie jest tak, że skarpety wykonane w 100% bawełny gwarantują, że będzie świeżo i pachnąco.
Bawełna "oddycha", ale i magazynuje wilgoć oddając ją bardzo powoli.
Ciepła stopa, pot i utrzymująca się wilgoć, to właśnie idealne środowisko do rozwoju bakterii, a więc i przykrego zapachu.
Higieny i zmiany skarpet nic nie zastąpi.

Tworzywa sztuczne są różne i odpowiednie ich łączenie z naturalnymi, czy nawet 100% tworzyw sztucznych w tkaninie może oferować komfort.
Nie bez powodu zawodowi sportowcy nie noszą odzieży wykonanej w 100% z bawełny.

Osobiście - preferuję skarpety sportowe do tenisa marki Artengo. Są dostępne różnej "wysokości" i w neutralnych barwach, ale da się kupić i kolorowe.

Edytowane przez Morticia_Addams
Czas edycji: 2023-06-19 o 23:10 Powód: literówka
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 11:38   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

Dodatkowo potliwosc stop jest inwidualna i tez sporo zalezy od butow. Juz nie wspominajac o ew. chorobach stop, ktore moga generowac mniej przyjemne zapachy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-21, 15:30   #8
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja kupuje wielopaki z Primark i jestem bardzo zadowolona. Tanio i dobrze.
Jak jestem w UK to też kupuję w Primarku, ostatnio tam właśnie kupiłam jeden komplet skarpetek, tylko nie w neutralnych kolorach bo nie mogłam znaleźć "ładnych" tylko właśnie jakieś takie z ozdobami i sa dobrej jakości, ale dalej czuć, że to jakiś poliester, a nie przewiewny materiał. Miewałam jakieś np. z Celvina Kleina - bardzo słaba jakość, pomimo, że bawełna, kolory się sprały, skarpety szare, jakaś inna jeszcze marka, już nie pamiętam, ale z tych droższych - jakiś poliester totalny. Nie kupowałam w Primarku w Polsce - czy skarpetki na Polskę będą tej samej jakości? Ogólnie mam wrażenie, ze Primark się popsuł, jak ostatnio byłam to nie mogłam znaleźć nic co ja bym chciała nosić - może taka moda, kiedyś wychodziłam z pełnymi torbami.

Co do reszty komentarzy - są różne rodzaje bawełny, tania bawełna też się szybko zniszczy/przetrze itd. - dobrej jakości bawełna to inna działka - niestety producenci nie informują jakiej jakości dana bawełna jest, idzie tylko czasem poznać po cenie.

Z tych skarpetek co są przewiewne i po kilku latach wyglądają dalej nieźle to właśnie z ecco mam fajne, taki prosty model, zgrabny - jakaś chyba bawełna z elastanem, bo fajnie przylegają, ale noga się nie poci. Popatrze na te wasze inne propozycje, może coś mi wpadnie w oko,
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 15:36   #9
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że skarpety wykonane w 100% bawełny gwarantują, że będzie świeżo i pachnąco.
Bawełna "oddycha", ale i magazynuje wilgoć oddając ją bardzo powoli.
Ciepła stopa, pot i utrzymująca się wilgoć, to właśnie idealne środowisko do rozwoju bakterii, a więc i przykrego zapachu.
Higieny i zmiany skarpet nic nie zastąpi.

Tworzywa sztuczne są różne i odpowiednie ich łączenie z naturalnymi
, czy nawet 100% tworzyw sztucznych w tkaninie może oferować komfort.
Nie bez powodu zawodowi sportowcy nie noszą odzieży wykonanej w 100% z bawełny.

Osobiście - preferuję skarpety sportowe do tenisa marki Artengo. Są dostępne różnej "wysokości" i w neutralnych barwach, ale da się kupić i kolorowe.
Tam nie było żadnego łączenia, zero bawełny.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 17:50   #10
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Dobre jakościowo skarpetki?

marylin do kupienia w Rossmann
https://www.rossmann.pl/Produkt/Skar...e-Black-1-para

fajne są również z firmWola i Moraj
https://www.ceneo.pl/93592140
https://stoisko8.pl/damskie-skarpety...1-3-pary-sklep
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-28 18:50:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.