Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 10:39   #661
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka
Przykro mi ze dostalas upomnienie. Tak to jest jak ktos imbecyl. Ale co mozna na to poradzic.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:39   #662
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka nie przejmuj sie dwa tyg i minie ban ja mialam w sumie ze 4 juz zawsze nie moglam zniesc tego ze jakas pinda mnie zglaszala bo poczula sie obrazonaale jak jak chcialam ja zglosic to nikt mnie nie sluchal sprawiedliwosc......:cool :

bralas ktora z was HA-PANTOTEN?? podobno jest dobry na wlosy ..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-04 o 10:43
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:45   #663
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka, nie przejmuj się. Po prostu nie ma sensu tutaj komus zwracac uwagi czy sie wykłocac, bo można samemu dostac w pupę. Moderatorowi pewnie czasem trudno rozgraniczyc kto jest winny a kara musi byc. A ludzie na forum tez są rózni. Jedna dziewczyna to mnie przyprawiła w swoim czasie o dym z uszu, ale powstrzymałam sie i nic nie napisałam juz, bo twierdziła cos, że rzucam sie do jej przyjaciólki i ja wyśmiewam, a mnie śmieszył sam fakt a nie przyjaciólka- tamta osoba uparcie twierdziła, że po jednorazowym uzyciu lokowki z idealnie protych włosów na zawsze zostały mocno kręcone No, ale jest sporo chetnych do kłotni w stylu, zeby sie przyczepic.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:47   #664
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ojej.. to moze spróbuj czegos z innej firmy? ja tez z loreala nie byłam w swoim czasie zadowolona, przede wsyztskim bardzo mi przesuszał włosy. Ale wiekszosc go sobie chwali. Ale kazdy ma inne włoski. Musisz kombinowac metoda prób i błedów, popatrz sobie na 'historię choroby' yattamanki czy adzi albo princeski juz nie wspominajac o moich kombinacjach. Szukaj, a znajdziesz. A włoski zapuszczasz? Bo jak nie, to mas zwieksze pole manewru.
Mysia nie zapuszczam mam dość krótkie włosy, asymetrycznie scięte i póki co zostaje przy tej fryzurze
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:06   #665
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki, wrzucam fotki z sylwka, włosy miałam wyprostowane, ale oczywiście kiedy 360 osób zaczęło tańce i hulanki to z moich prostych włosów zostało coś takiego

moje postanowienie noworoczne dot. włosów:

robić tylko odrost na górnej 1/3 głowy i po bokach a spodem zapuścić swoje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301479.jpg (68,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301492.jpg (50,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka.jpg (9,0 KB, 73 załadowań)
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:19   #666
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc blondaski

ada oczywiscie ze popielaty blond
skandynawski jakis taki cieply na tobie sie wydaje wpada w lekka zolc a ostatni slabo widac ale chyba za bardzi siwy
Czyli za zimnymi- popielkiem

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nom dziwne to....

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



nie, na takim świeżo założonym.... ale niestety troche sie wkurzylam bo wyszło jak wyszło... tu link https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post24138234
Chamstwo, nawet niewiadomo ktora to taka madra cie zglosiła ale stawiam na autorkę
Zresztą nie znosze takich bezsensownych watków na które odpowiedzi nie ma bo każdy ma inne zdanie- strata czasu...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
1 zdjecie zdecydowanie! Super, wyglądasz super.

mysia
dziękuje
Na pewno chcialabym chodzić, ale z drugiej strony fryzjerski zawsze chcą obcinać włosy.
Gdybym miała pewność że nic mi nie obetnie chodziłabym.
Teraz kusi mnie 10,13 na odrost, ale to jeszcze się zastanowie

snowhitee
to trzeba będzie połazić po sklepach
A ja chyba nie piszę sie na farbowanie w ten weekend.
Odrost mi nie przeszkadza, a nie chce mi sie farbować, 10 stycznia mam egzamin i nie bede miała głosy do farbowania
dziękuję!
A jak fryzjerka ci pasi to po prostu od progu mów- nic nie będziemy obcinać bo zapuszczam- i nie daj sie przekonać. Żaden fryzjer nie tnie na siłę.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dobra dziewuszki jestem i zabieram sie za odpisywanie. Wczoraj szybko odpadlam a dzis mialam taki maraton od 7 najpierw do lekarza a potem prosto do pracy. Mialam dzis pracowac od 16 ale plany sie zmienily w ost chwili i znowu nie zrobie fotek dla was w swietle dziennym.

Bunny
Jak dla mnie to podobasz mi sie na zdjeciu nr. 1 i 3
3 widomo z jakich wzgledow.

Snow
Dziekuje. Na pewno teraz zakupie ten olejek
Tylko dlaczego w Polsce jest tanszy to nie mam pojecia.

HopeMagda
Oj przepraszam moja droga ze juz wczoraj nieodpowiedzialam. Ale widze ze juz ekspwertki udzielily Ci odp. U mnie to bylo tak najpierw zaczelam od latte ale musze przyznac ze nie powalila
mnie na kolana. Jak dla mnie normalna odzywka ale jak juz ja skonczylam a ze moje wlosy
potrzebowaly na gwalt jakiegos super srodka postawilam na dolce anti age i to jest strzal w dziesiatke. Ja bym na Twoim miejscu zamowila 1 l.opakowanie bo jednak to taniej wychodzi a naprawde warto. Jak na razie aplikuje dolce co mycie bo milam bardzo przesuszone wlosy. Jak na razie jest ok. Za jakis czas zaczne nakladac na zmiane z odzywka.

_eNchaNted_
Kochana no mam nadzieje ze sie fajnie wyrowna. Wczoraj bylam w sklepie i zobaczylam sie w lustrze i musze powiedziec ze juz mnie tak to nie razi. A to zawsze tam nie moglam na siebie patrzec jak chodzilam po sklepach. Po za tym moje wlosy na dlugosci nie sa az tak bardzo jasne widz moze dlatego sie to jalo tako miesza.
Co do telefonu. Ja te jestem przeciwnikiem noki. W calym swoim zyciu mialam tylko jedna i powiedzialam nigdy wiecej za to od 11 lat mam tylko i wylacznie samsungi, mialam chyba ze 6 aparatow i chwale sobie bardzo. Obecnie nie liczac iPoone uzyam Samsunga Giorgio Armani
dotykowy.
Wiadomo kazdy lubi cos innego ale ten samsung co pokazalas jest

Acha dziewczyny jeszcze wracajac do maski dolce to potrafie miec wlosy czysciutkie nawet do trzech dni bez smalczyku. Przy sklepowych odzywkach po jednym dniu juz byly wstretne.
Dlaczego 3? Czyżby ze względu na odrost czy podobny gust???
Ja też mam tak po dolce że nie muszę myć w ciagu kilku dni a po innych to różnie bywa, chyba najgorzej jest u mnie z lorealem- po 2 dniach tłuszczak

A wiecie co???
Jednak chyba przekonam sie do szamponu joanny Mimo że lipa po nim z rozczesywaniem, ale wlosy świezutkie przez prawie tydzień.
Po żadnym innym szamponie tak nie mam.
Więc chyba zostanie joanna jak nic i j&j...
Ostatnio doszlam do wniosku że szampony z silikonami nie są już dla mnie bo raz że szybko mam tluste włosy a dwa że już na drugi dzień po myciu mam uczucie jakby były oblepione i lepkie w dotyku... masakra...
Chyba na dobre sie odzwyczaiłam i do nich nie wrocę.

mysia i cascada dziękuję

i wiecie co, przez ten popielaty narobiłyście mi mętlik w głowie
Bo ja też sie chyba w nim lepiej czułam bo jest bliższy bialym wlosom
A znów mroźny lepszy na odrost...
I teraz zaczyna sie męka- CO ROBIĆ?
219 popielaty ma wodę 12% ale jest do max ciemnego blondu i odrost robi mi rudy... popielaty ale rudawy.
a10 wymięka bo robi pasemka biale i beżowe, a beż jest dla mnie gorszy jak rudy...bo ciepły...
c12 genialny odrost ale jednak kolor żołtawy a nie popiół- bardziej blond niz biały. Wiem że wydziwiam
Ale mam upiorną mysl zrobić pól na pół c12 i 219 popielaty...
Oba mają wodę 12% i rozjaśniają 2-4 tony.
Nie znam tylko ich poziomów ale podejrzewam że to bez większego znaczenia bo i tak wszystko zalezy od utleniacza więc na moje warunki da mi poziom 9...
mysia wspomóż mnie umysłowo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:27   #667
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no ada ja juz szamponami z silikonami nie myje dobre pol roku i od tego czasu wlosy mam sypkie i nie przetluszczaja mi sie moge myc tylko raz w tyg wybieram zwykly prosty szampon i git
co do kolorku to nie znam sie ale rob tak jak na 1 foto zeby byl taki efekt

dobra lece zrobic runde po sklepie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 11:30   #668
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale wiesz napisać "bląd" to tak mnie zraziło ze aż wybuchlam i mam

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

blond bunny kochana mi sie podobasz najbardziej w :100 skandynawskim i c12 mroźnym... ale widać różnice w stanie włosków... o wiele zdrowsze z c12
Prawda że od razu widać różnicę!
Ja teraz jak czeszę wlosy to do wysokości uszu mam je takie grube na masę jakby o połowe więcej... niesamowite! A w polowie dlugości to trochę lipa ale dobrze że chociaż mam ich tak dużo to się ukrywa.
Odrosną zdrowsze. Juz nigdy rozjaśniacza nawet jako dodatku do farby- to pieklo.
A na dlugich wlosach wszystko wychodzi.
Wczoraj moja sis z zazdrością gada- a wiesz rozmawiałam o tobie z tż... pytam o czym? a ona- że masz takie dlugie włosy a ja nie moge zapuścić No ciekawe tematy na rozmowę z tż nie ma co I zmierzylyśmy a ona ma zaledwie 41cm...
Ale najlepsze jest to że zaczęla akcje zapuszczanie i nawet kosmetyki do wlosow sie mnie wypytała jakie kupić żeby wlosy były ładniejsze
I jak zawsze myła codziennie to wiecie ze przestala
czyżbym nagle stala sie jej guru???
Bo dotąd to- ty nic nie wiesz, nie znasz sie itp.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka nie przejmuj sie dwa tyg i minie ban ja mialam w sumie ze 4 juz zawsze nie moglam zniesc tego ze jakas pinda mnie zglaszala bo poczula sie obrazonaale jak jak chcialam ja zglosic to nikt mnie nie sluchal sprawiedliwosc......:cool :

bralas ktora z was HA-PANTOTEN?? podobno jest dobry na wlosy ..
Snow to brała.

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, wrzucam fotki z sylwka, włosy miałam wyprostowane, ale oczywiście kiedy 360 osób zaczęło tańce i hulanki to z moich prostych włosów zostało coś takiego

moje postanowienie noworoczne dot. włosów:

robić tylko odrost na górnej 1/3 głowy i po bokach a spodem zapuścić swoje
dziwne postanowienie ale jeśli da ci szczęście
Tylko to dobrze nie wygląda- jak wiatr wlosy rozwieje to troche wstyd...
Jakbys na farbę żalowała.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:38   #669
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny heh no może i tak, ale przynajmniej będą sobie rosły i odpoczywały zreszta może przyciemnię spód do średniego blondu, bo takie jednolite jak teraz mam to płaskie sie wydają
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:38   #670
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny, ja tez myślę, że najlepiej na 1 zdjęciu
Czyli generalnie nie ma szans na taki kolor jak mam na końcach bez podkładu??
Zrobiłam dziś zdjęcia w świetle dziennym , widać na nich, że włosy mam ciepło-zimne
Byłam dziś zobaczyc na farby i zastanawia mnie farbka Garnier Color Naturals E0(rozjaśnia od 4-6)-robił ktoś?
a co myślicie o takim miksie została mi e20 i jak bym wzieła z niej te saszetki z aktywatorem rozjaśniania i dodała to tej 219 permanent, to mogło by coś wyjśc z tego?

A zapomniałam dodać, że na te ciepłe odrosty daje sobie odżywke z biosilka fioletową, dlatego jeszcze mi to tak bardzo nie rzuca w oczy różnica, ale jakbym nie dawała to pewnie wyglądało by to okropnie, już po ok 2 miesiącach jak chodziłam na odrosty, to włosy były całkiem wypłukane i w odcieniu ciepłym. Fryzjerka robiła mi Goldwellem, szkoda, że nie wiem jakim :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (19,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,7 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2011-01-04 o 11:45
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:41   #671
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny, ja tam się nie znam
ale tak na chłopski rozum to próbowałas każdej farbki z osobna i nie zadowalały Cię.

wiec zostaje Ci albo pomieszac albo popraktykować podkład i farbę. Albo zrobic podkład i na to mieszanke ale na mniejszje wodzie?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:44   #672
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Bunny, ja tez myślę, że najlepiej na 1 zdjęciu
Czyli generalnie nie ma szans na taki kolor jak mam na końcach bez podkładu??
Zrobiłam dziś zdjęcia w świetle dziennym , widać na nich, że włosy mam ciepło-zimne
Byłam dziś zobaczyc na farby i zastanawia mnie farbka Garnier Color Naturals E0(rozjaśnia od 4-6)-robił ktoś?
a co myślicie o takim miksie została mi e20 i jak bym wzieła z niej te saszetki z aktywatorem rozjaśniania i dodała to tej 219 permanent, to mogło by coś wyjśc z tego?
A ten kolor czym uzyskalas? Pisalas pewnie, ale wczoraj mnie zamroczyło a dzis wrocilam z zajec z dusznej sali i nie mysle

blond bunny
moge tak mówic fryzjerce, ze nie obcinamy, to bedzie jak obsesja
Ale sposobem fryzjerki nigdy niczego nie zapuszcze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:47   #673
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, wrzucam fotki z sylwka, włosy miałam wyprostowane, ale oczywiście kiedy 360 osób zaczęło tańce i hulanki to z moich prostych włosów zostało coś takiego

moje postanowienie noworoczne dot. włosów:

robić tylko odrost na górnej 1/3 głowy i po bokach a spodem zapuścić swoje
Pamiętam Cię z wcześniejszych części wątków, wtedy miałas zółciejsze włoski i poszukiwałas farb, teraz są bardzo jasne , ładna z Ciebie dziewczyna
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:52   #674
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A nie taniej i ekologiczniej torba papierowa na głowę?
Oj Yatta... tobie sie chyba lanie należy za te kombinacje- masz naprawdę ok wloski!


Co do telefonu jestem za nokią- swoją rozową mam juz 6 lat- bateria nadal trzyma tydzień a nigdy nie zmieniana i nigdy mnie nie zawiódł- bezawaryjny! No i ten design!
Samsungi i soniacze awaryjne- mój tż na każdej tej marce już parę razy sie przejechał- wytrzymywały mu pół roku a gwarancji w serwisie nie uznawali i cos wymyślali


A teraz laseczki porównanie kolorów
W którym mi najlepiej???
Oceniajcie od 1 do 3.
Co do tekstu z torbą padłam
Po prostu całe życie miałam długie włoski, a teraz mam takie - ostatnio pisałam, że w najdłuższym miejscu chyba z 17,5 cm A ta peruka ma takie ładne dłuuugie i jeszcze loczki Fajnie by tak założyć od czasu do czasu nawet żeby po domu połazić i sobie humor poprawić ;P

Co do zdjęcia - mój faworyt to oczywiście nr 3

Także obstawiam nokię bo mnie nigdy nie zawiodła No i ich ceny jak chce się sprzedać nie lecą na łeb na szyje jak innych.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Yattamanka przetrzymasz na Wielkanoc juz bedziesz mogął podciąc.
Ja jestem bardzo zadowolona ze zwykłej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, ktora nakładam teraz z żółtkiem i łyżką miodu oraz sokiem z cytryny. Napisze tak- ful wypas Ale kokosowy na pewno ładniej pachnie
No pewnie, że przetrzymam, no bo co mam za wyjście

A kokosowy pachnie ślicznie - czasem mam ochotę troche zjeść

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, wrzucam fotki z sylwka, włosy miałam wyprostowane, ale oczywiście kiedy 360 osób zaczęło tańce i hulanki to z moich prostych włosów zostało coś takiego

moje postanowienie noworoczne dot. włosów:

robić tylko odrost na górnej 1/3 głowy i po bokach a spodem zapuścić swoje
No i pieknie w sylwka Ale skąd taki pomysł? Jeśli będziesz odrost robić tylko na górze a dół odrośnie już całkiem naturalny to co wtedy zrobisz? Przecież nie obetniesz tego na górze. Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić co tam sobie wymyśliłas

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A wiecie co???
Jednak chyba przekonam sie do szamponu joanny Mimo że lipa po nim z rozczesywaniem, ale wlosy świezutkie przez prawie tydzień.
Po żadnym innym szamponie tak nie mam.
Więc chyba zostanie joanna jak nic i j&j...
Ostatnio doszlam do wniosku że szampony z silikonami nie są już dla mnie bo raz że szybko mam tluste włosy a dwa że już na drugi dzień po myciu mam uczucie jakby były oblepione i lepkie w dotyku... masakra...
Chyba na dobre sie odzwyczaiłam i do nich nie wrocę.

mysia i cascada dziękuję

i wiecie co, przez ten popielaty narobiłyście mi mętlik w głowie
Bo ja też sie chyba w nim lepiej czułam bo jest bliższy bialym wlosom
A znów mroźny lepszy na odrost...
I teraz zaczyna sie męka- CO ROBIĆ?
219 popielaty ma wodę 12% ale jest do max ciemnego blondu i odrost robi mi rudy... popielaty ale rudawy.
a10 wymięka bo robi pasemka biale i beżowe, a beż jest dla mnie gorszy jak rudy...bo ciepły...
c12 genialny odrost ale jednak kolor żołtawy a nie popiół- bardziej blond niz biały. Wiem że wydziwiam
Ale mam upiorną mysl zrobić pól na pół c12 i 219 popielaty...
Oba mają wodę 12% i rozjaśniają 2-4 tony.
Nie znam tylko ich poziomów ale podejrzewam że to bez większego znaczenia bo i tak wszystko zalezy od utleniacza więc na moje warunki da mi poziom 9...
mysia wspomóż mnie umysłowo
Ja odkąd przeszłam na dietę bezilikonową (gdzieś koniec sierpnia) to moje włosy od razu lepiej się mają No a tego J&J jak używam to w ogóle mnie głowa nie swędzi bo z innymi to był koszmar :/ Zresztą tak jak pisałam jakiś czas temu - co może wydać się nie możliwe - teraz mając blond mam zdrowsze, milsze w dotyku włosy niż wcześniej farbując na czarno A kiedyś to ja tylko pantene używałam :P

A co do pomysłu to myślę, że mogłabyś spróbować je zmieszać

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
a co myślicie o takim miksie została mi e20 i jak bym wzieła z niej te saszetki z aktywatorem rozjaśniania i dodała to tej 219 permanent, to mogło by coś wyjśc z tego?
Jakbyś wzięła saszetki i dodała do 219 to by wyszła masakra bo ona ma 12%. Popaliłabys włosy.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:52   #675
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ten kolor czym uzyskalas? Pisalas pewnie, ale wczoraj mnie zamroczyło a dzis wrocilam z zajec z dusznej sali i nie mysle
Goldwell u fryzjera
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:55   #676
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Monisia dzieki

Yattamanka w sumie jeszcze nie wiem co zrobie jak odrosną, moze je zostawię żeby tworzyły kontrast dla jasnych, miałam tak kiedyś i w miare fajnie to wyglądało, a moze je będę malować tylko z mniejszą częstotliwoscią, bo dla moich włosów farbowanie co 2 miesiace to niestety za często
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:59   #677
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

[/COLOR]

Jakbyś wzięła saszetki i dodała do 219 to by wyszła masakra bo ona ma 12%. Popaliłabys włosy.
hmm moje liche włoski, rzeczywiście mogły by tego nie przeżyć, jedank boję się, że po samej 219 bez podkładu to kurczak wyjdzie- bo ona rozjaśnia o 2-4 ;/

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Monisia dzieki
Nie ma za co, prawde mówię
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:00   #678
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kedud86 jeśli chcesz duł przyciemnić to daj sobie delikatniejsze ciemne pasemka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:00   #679
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
bunny heh no może i tak, ale przynajmniej będą sobie rosły i odpoczywały zreszta może przyciemnię spód do średniego blondu, bo takie jednolite jak teraz mam to płaskie sie wydają
Myślę że to juz lepsze rozwiązanie- ja robilam tak sis jakiś czas tylko że ona miala od gory blond, czerwień i czerń- jak christina aguillera
Fotki:

CONVAR82.jpgCONVAR88.jpg

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Bunny, ja tez myślę, że najlepiej na 1 zdjęciu
Czyli generalnie nie ma szans na taki kolor jak mam na końcach bez podkładu??
Zrobiłam dziś zdjęcia w świetle dziennym , widać na nich, że włosy mam ciepło-zimne
Byłam dziś zobaczyc na farby i zastanawia mnie farbka Garnier Color Naturals E0(rozjaśnia od 4-6)-robił ktoś?
a co myślicie o takim miksie została mi e20 i jak bym wzieła z niej te saszetki z aktywatorem rozjaśniania i dodała to tej 219 permanent, to mogło by coś wyjśc z tego?

A zapomniałam dodać, że na te ciepłe odrosty daje sobie odżywke z biosilka fioletową, dlatego jeszcze mi to tak bardzo nie rzuca w oczy różnica, ale jakbym nie dawała to pewnie wyglądało by to okropnie, już po ok 2 miesiącach jak chodziłam na odrosty, to włosy były całkiem wypłukane i w odcieniu ciepłym. Fryzjerka robiła mi Goldwellem, szkoda, że nie wiem jakim :/
Na pewno nie dawać saszetek do 219 chyba że nie chcesz mieć juz wlosow Myśle że tobie kolor będzie sie zrownywac i nie ma co szponcić tylko robić 219 i to z czasem sie wyrowna- choć odrost może być ciut cieplejszy.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, ja tam się nie znam
ale tak na chłopski rozum to próbowałas każdej farbki z osobna i nie zadowalały Cię.

wiec zostaje Ci albo pomieszac albo popraktykować podkład i farbę. Albo zrobic podkład i na to mieszanke ale na mniejszje wodzie?
podklad odpada bo żadnego rozjaśniania! Już nigdy!
Chyba pomieszam za tydzień robiąc odrosty tż mnie zabije.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ten kolor czym uzyskalas? Pisalas pewnie, ale wczoraj mnie zamroczyło a dzis wrocilam z zajec z dusznej sali i nie mysle

blond bunny
moge tak mówic fryzjerce, ze nie obcinamy, to bedzie jak obsesja
Ale sposobem fryzjerki nigdy niczego nie zapuszcze.
Cóż... każdy chce zarobić A jak sie nie obcina to sie nie zarabia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:05   #680
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Goldwell u fryzjera
Ale wiesz czym konkretnie? Farba czy rozjasniaczem?
Czy to balejaż?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Cóż... każdy chce zarobić A jak sie nie obcina to sie nie zarabia
Może mniej zarabiają jak nie podcinają nie mam pojęcia?
Ale siostra miała kolorowe włosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:09   #681
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatau88
farba i niestety nie wiem jaki rodzaj i kolor, na jakiej wodzie też nie wiem ;/ mogłam zapytać, teraz już poszła na macierzyński i właśnie boję sie iśc do innej to po pierwsze, a po drugie to pasuje oszczędzać ;/
bunny, boję się tym 219 , że mi kurczak wyjdzie albo bardzo ciepło, po e20 też mi zółte wyszły a ona jest 4-6 tonów rozjaśniająca, wellaton z 12% wyszedł mi też pomarańczowy , 100 skandynawski dobrze wyszedł, jednak był za jasny i niestety tez ciepły.

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2011-01-04 o 12:16
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:11   #682
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
farba i niestety nie wiem jaki rodzaj i kolor ;/
Myslalam ze sie orientujesz czy to jedna czy kilka farb i jaki poziom, ale ok Ladne masz włosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:22   #683
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Myslalam ze sie orientujesz czy to jedna czy kilka farb i jaki poziom, ale ok Ladne masz włosy
Przykro mi, nie mam pojęcia , sama bym coś pomyślała o tym Goldwellu, ale kompletnie nie znam się na tych profesjonalnych farbach, jak się to miesza, jaki oksydant, w ogóle sie nie znam na farbowaniu
I z tego co wiem, to Goldwella najlepsze blondy wychodzą- chyba, że fryzjerka kit wciskała, ale robiłam też Schwarzkopfem profesjonalnym i w ogóle to lepsze wychodziły drogeryjne .
i dziękuję

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2011-01-04 o 12:24
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:33   #684
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Monisia
Nastepna mi tu swieci po oczach pieknymi wlosami. Mnie by tam zadowolily takie wloski jak Twoje i mysle ze sie czepiasz. Nie kombinuj zniszcuysz wlosy i po co i to.Jest bardzo ladnie jasno i widac ze wloski zdrowe.

Katud
I tobie tez sie lanie nalezy.
Sliczne wloski. Ty rowniez slicznie wygladalas.

Bunny
A ja wlasnie tez nie nawidze szamponow naladowanych sylikonami. To co w ogole za masakra. Umyje i w jeden dzien mam juz tluszcz na glowie. A tak myje BD i dolce na to i super.
Co to Twoich kombinacji to ja bym zostala przy c12 bo ladnie rozjasnia a i wlosy zdrowsze a na to bym zrobila pare jasniejszych pasemek. Ja mam tak w planach zrobic sobie jak bede w pl w kwietniu. Oszczedzam wlosy bo ich juz nie katuje a od czasu do czasu kilka pasemek na koronie i bedzie ok. Przemysl to na pracowni na pewno dziewczyny by Ci strzelily. P
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:43   #685
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Monisia
Nastepna mi tu swieci po oczach pieknymi wlosami. Mnie by tam zadowolily takie wloski jak Twoje i mysle ze sie czepiasz. Nie kombinuj zniszcuysz wlosy i po co i to.Jest bardzo ladnie jasno i widac ze wloski zdrowe.
No tak kochana, ale zaniedługo będzie odrost widoczny mocniej i tak czy tak będę musiała go zrobić ( chcę zrobić tylko odrost naturalny i przeciągnąc tak do połowy długości, koncówki już dużo przeszły i zawsze chywataja na sino koperkowy) a zdrowe no nawet tak, dlatego, że podcinałam je praktycznie przy każdej wizycie u fryzjera, gdyby nie to były by już chyba za posladki i staram się dbać o nie, bo cieniutkie są i delikatne jak u dziecka.
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:50   #686
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Monisia
Nastepna mi tu swieci po oczach pieknymi wlosami. Mnie by tam zadowolily takie wloski jak Twoje i mysle ze sie czepiasz. Nie kombinuj zniszcuysz wlosy i po co i to.Jest bardzo ladnie jasno i widac ze wloski zdrowe.

Katud
I tobie tez sie lanie nalezy.
Sliczne wloski. Ty rowniez slicznie wygladalas.

Bunny
A ja wlasnie tez nie nawidze szamponow naladowanych sylikonami. To co w ogole za masakra. Umyje i w jeden dzien mam juz tluszcz na glowie. A tak myje BD i dolce na to i super.
Co to Twoich kombinacji to ja bym zostala przy c12 bo ladnie rozjasnia a i wlosy zdrowsze a na to bym zrobila pare jasniejszych pasemek. Ja mam tak w planach zrobic sobie jak bede w pl w kwietniu. Oszczedzam wlosy bo ich juz nie katuje a od czasu do czasu kilka pasemek na koronie i bedzie ok. Przemysl to na pracowni na pewno dziewczyny by Ci strzelily. P
Taa... jak one by mi zrobiły to już bym pewnie łysa była
I tak tylko czekają na moje niby końcówki a tak naprawdę żeby mi połowę ciachnąć- juz ja wiem jakie to sucze...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:04   #687
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny a Ty naturalny masz ciemniejszy od mojego?? masz może więcej zdjęc po 219?
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:14   #688
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Tak, mam ciemniejsze niż ty. Więcej zdjęć w tym kolorze nie mam bo nosiłam go tylko w wakacje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:23   #689
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Adzi07,caskada i mysia m dzięki poprostu następnym razem to oleje

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Princesska na ty zdjęciach z sylwestra na facebooku to mam clipy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:30   #690
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak, mam ciemniejsze niż ty. Więcej zdjęć w tym kolorze nie mam bo nosiłam go tylko w wakacje.
chyba jednak się zdecyduję na 219, prawdopodobnie pomyślę, żeby zrobić na dniach, kiedy odrosty mam małe, jeśli byłby nie wypał to może nie będzie to tak strasznie widoczne kurde boje się
muszę jeszcze znaleźć kogoś, kto mi zrobi, siostra zawsze zrzędzi, że nie lubi przy włosach robic
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.